CrossFit Gym için En İyi 24 WordPress Teması (2020)

CrossFit ve Gym için en iyi WordPress temaları


CrossFit spor salonu için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

Amerika Birleşik Devletleri’nde 5000 CrossFit spor salonu ve dünya çapında yaklaşık 10.000 spor salonu bulunmaktadır. Kalabalığın arasından sıyrılmanın en iyi yolu, en iyi CrossFit spor salonu temalarından birine sahip bir CrossFit web sitesi oluşturmaktır.

Bu makalede, size CrossFit spor salonu için en iyi 24 WordPress temasını göstereceğiz.

Crossfit Spor Salonu için En İyi WordPress Temasını Seçme

Piyasada tonlarca WordPress teması bulunduğundan, ihtiyaçlarınıza en uygun mükemmel CrossFit temasını bulmak zordur. Doğru özelliklere sahip bir temaya ve fitness ve spor salonu programınızı destekleyen bir düzen tasarımına ihtiyacınız olacak.

Popüler WordPress temalarının çoğunda birçok özelleştirme seçeneği vardır ve genellikle birkaç güzel sayfa şablonuyla birlikte gönderilir. Buna ek olarak, web sitenizin görünümünü ve hissini daha da özelleştirmek için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisini de kullanabilirsiniz.

Bir CrossFit spor salonu teması seçerken, doğru sayfa şablonlarıyla gelen ve aynı zamanda sayfa oluşturucu eklentilerini destekleyen bir tema aramanız gerekir..

CrossFit spor salonu için bir WordPress temasının sunması gereken bazı temel özellikler şunlardır:

 • Eğitim ve etkinlik yönetimi
 • Üyelik planları ve kayıt
 • Kullanıcı inceleme ve derecelendirme sistemi
 • Eğitmen portföyü
 • Resim galerisi ve kaydırıcı

CrossFit ve spor salonu için en iyi WordPress temalarına bakalım.

1. Astra

Astra Fitness

Astra, CrossFit spor salonu, fitness ve sağlık dahil birçok başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelen güçlü bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını ve WordPress canlı özelleştiricisini kullanarak Astra’yı özelleştirebilirsiniz.

Hazır CrossFit spor salonu web sitesini içe aktarmak için tek tıklamayla demo içerik yükleyicisini kullanabilirsiniz. Ardından, hemen başlamak için içeriği ve resimleri verilerinizle değiştirin.

2. Divi

Divi Fitness

Divi, WordPress için şık bir temadır. Fitness, spor salonu ve CrossFit dahil olmak üzere her türlü iş nişi için güzel şablonlar ve düzenlerle birlikte gelir.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Web sitenizin sayfalarını kolayca özelleştirmek için basit görsel kontroller sunar. İşaretle ve tıkla araçlarını kullanarak gerçek zamanlı önizleme ile istediğiniz yere metin, resim, video ve diğer öğeleri ekleyebilirsiniz.

3. OceanWP

OceanWP Spor Salonu

OceanWP, her türlü web sitesini oluşturmak için popüler bir WordPress temasıdır. CrossFit ve fitness sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanabilirsiniz. Temanın, kullanıcıların dikkatini çekmek için göz alıcı ve cesur bir arka plan resmi vardır.

Sayfa oluşturucularla özel açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır. OceanWP, eğitim oturumlarınızın fiyatlandırmasını, planlarını ve zamanlamalarını görüntülemek için ana sayfada harekete geçirici mesaj düğmelerine sahiptir.

4. Ultra

Ultra Uygunluk

Ultra, profesyonel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan harika özellikler ve seçeneklerle tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. CrossFit seansınıza veya spor salonu aktivitelerinize bir showreel eklemek için bir video arka planı ile birlikte gelir. Ana sayfada üyeler, eğitim oturumları vb. İçin birden fazla bölüm bulunur.

Bu temanın renk seçenekleri, özel yazı tipleri, arka plan ve widget alanları vardır. Sayfa yükleme sürenizi artırmak için performans ve hız için son derece optimize edilmiştir.

5. Wellness Pro

Wellness Pro

CrossFit, sağlık, fitness ve yaşam tarzı işiniz için basit ve güzel bir WordPress teması arıyorsanız, Wellness Pro’ya göz atın. Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir, bu da onu sağlam ve sağlam kılar.

Wellness Pro, özel logo, navigasyon menüsü, karşılama mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmesiyle ortalanmış bir düzene sahiptir. Renklerin, arka planın ve yazı tiplerinin kolay özelleştirilmesi için bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Wellness Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Wellness Pro da dahil olmak üzere tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

6. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro herhangi bir web sitesi için inşa edilmiş güzel bir WordPress temasıdır. CrossFit ve spor salonu web sitenizi harika özelliklere sahip oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Temanın özel logosu, gezinme menüsü ve harekete geçirici mesaj düğmesi ile tam genişlikte bir arka plan resmi vardır.

Üyeler, eğitmenler, kurslar ve kayıtlar için özel sayfa şablonları vardır. Hestia Pro destekleri WPForms bir iletişim formu oluşturmak ve kullanıcılarınızla bağlantı kurmak için.

7. Enerji

Enerji

Enerji, fitness, sağlık, spor salonu, CrossFit ve yoga eğitmenleri için mükemmel bir WordPress temasıdır. Ekranın üst kısmındaki alanda bir gezinme menüsü ve bir görüntü kaydırıcısı bulunur. İstediğiniz görünümü elde etmek için 2 başlık tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz..

Canlı önizlemeli WordPress tema özelleştiricisini kullanarak özelleştirmek kolaydır. Enerji teması SEO için son derece optimize edilmiştir.

8. Sportifleştirin

Sportify

Sportify, özellikle spor, yoga, fitness, sağlık ve CrossFit için tasarlanmış göz alıcı bir WordPress temasıdır. Logo, sosyal simgeler ve reklam alanı içeren özelleştirilebilir bir üstbilgiye sahiptir. Arama çubuğunu izleyerek çok açılır menü de ekleyebilirsiniz.

Bu tema renk düzenleri, özel widget’lar, arka planlar ve yazı tipleri ile birlikte gelir. Özel açılış sayfalarını hızlı bir şekilde tasarlamak için Beaver Builder gibi sayfa oluşturucularla entegre olur.

9. Ekstra

Ekstra Eğitmen

Ekstra, kolay özelleştirme için Divi sayfa oluşturucuyu destekleyen popüler bir WordPress temasıdır. CrossFit, spor salonu, antrenörler ve yoga için bir web sitesi oluşturmak için yüzlerce ücretsiz açılış sayfası şablonu ile birlikte gelir.

Tema tamamen özelleştirilebilir ve WooCommerce’i destekler, böylece bir çevrimiçi mağaza açabilir ve gelirinizi artırmak için fitness ile ilgili ürünler bile satabilirsiniz.

10. Inspiro

inspiro

Inspiro, her türlü web sitesi oluşturmanıza izin veren minimalist bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Web sitenize farklı bir görünüm vermek için özel bir video eklemenizi sağlayan otomatik oynatma seçeneğine sahip bir video arka planını destekler. Tema, CrossFit spor salonunuzun öne çıkan fotoğrafları ile ana sayfada resim ve video galerilerini sergilemenizi sağlar..

Hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olmak için çoklu demolar ve tek tıklamayla demo içerik yükleyicisi vardır. Inspiro, WooCommerce’ı kutudan çıkarıyor.

11. Danışmanlık

Danışmanlık

Danışmanlık profesyonel eğitmenler, uzmanlar, danışmanlar ve eğitmenler için zeka ile hazırlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. CrossFit spor salonları için bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir seçimdir.

Hizmetlerinizi ve eğitiminizi şık bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir. Herhangi bir kod yazmadan renkleri, arka planı ve yazı tiplerini ayarlamak için WordPress canlı özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

12. Bölge

Yerel Ayarlar

Locales profesyonel bir WordPress iş listesi ve dizin temasıdır. Şehir veya kasaba spor salonları, fitness merkezleri ve eğitmenlerin bir listesini oluşturmanıza olanak sağlar. Ayrıca ağınızı genişletmek için üyelerin listelerini göndermelerine izin verebilirsiniz.

Tema, kolay bir başlangıç ​​için 1 tıklamayla demo içerik yükleyicisine sahiptir. Web sitenizin düzenini ve içeriğini özelleştirmek Visual Composer ile uyumludur.

13. Aspire Pro

Aspire Pro

Aspire Pro, CrossFit spor salonu fotoğrafınızı görüntülemek için tam genişlikte bir arka plan görüntüsü olan cesur ve parlak renkli bir WordPress temasıdır. Ana sayfada içerik, resim, iletişim formu vb. Eklemek için birden fazla widget alanı vardır. Başlık bölümüne özel bir logo ve gezinme menüsü ekleyebilirsiniz..

Siteniz için benzersiz web sitesi sayfaları oluşturmanıza yardımcı olan önceden oluşturulmuş birkaç özel sayfa şablonu ile birlikte gelir. Tema, popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentileriyle de uyumludur, böylece sitenizin işlevlerini kolayca genişletebilirsiniz.

14. VW Spor

VW Fitness

VW Fitness yoga, fitness ve CrossFit spor salonu işinizi tanıtmak için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Referansları, randevu rezervasyon formunu, eğitim oturumlarını, portföyü, resim galerisini ve CTA düğmelerini göstermek için ana sayfa bölümlerine sahiptir.

Sayfalarınıza özellik eklemek için özel kısa kodları destekler. En iyi başarılarınızı ve sanatçılarınızı profesyonel bir tarzda sergilemek için mükemmel bir temadır..

15. Spencer

kısa palto

Spencer, fitness ve yaşam tarzı blog yazarları için zarif bir WordPress temasıdır. CrossFit spor salonunuz için bir blog başlatmak için mükemmel bir seçimdir. Tema ayrıca bir e-posta listesi oluşturmak için bir bülten kayıt formunu kolayca entegre etmenizi sağlar.

Tema, yapışkan gezinme menüsü, özel renk seçenekleri, harekete geçirici mesaj düğmeleri ve daha pek çok özellik içerir. Özel blog düzeninizi oluşturmak için sayfa oluşturucuları destekler.

16. Pranayama Yoga

Pranayama Yoga

Pranayama Yoga yoga, fitness, spor salonu, CrossFit ve sağlıklı yaşam programları için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. İşletme adresinizi, telefon numaranızı, sosyal ağlarınızı, özel logonuzu ve gezinme menünüzü eklemek için uygun alana sahip son derece özelleştirilebilir bir başlığa sahiptir..

Ana sayfada kurslar, eğitmenler, banner, referanslar ve harekete geçirici mesaj düğmeleri için birden fazla yerleşik bölüm bulunur. Performans için optimize edilmiştir ve en hızlı sayfa yükleme süresine sahiptir.

17. Seçme

Eclection

Eclection, fitness ve CrossFit spor salonları için tasarlanmış bir WordPress portföy temasıdır. Öne çıkan resimlerinizi ana sayfada sergilemenizi sağlar. Yanında, önemli bir kişi düğmesi görüntüleyebilirsiniz.

Eclection ile renkleri, yazı tiplerini, arka planı ve widget’ları WordPress canlı özelleştiricisinde düzenleyebilirsiniz. Eclection, piyasadaki en iyi çeviri eklentilerinden biri olan WPML ile uyumludur.

18. Flevr

Flevr

Flevr, CrossFit spor salonları için ekipman satmanıza izin veren bir WordPress e-Ticaret temasıdır. Özel sayfa düzenleri oluşturmak için Beaver Builder, Elementor vb.Gibi sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını tamamen destekler.

Bu tema üye, antrenör, referans ve fitness ürünleri eklemek için ana sayfaya birden fazla içerik türü eklemenizi sağlar. Kenar çubuğunda veya altbilgi alanında sosyal ağları düzgün bir şekilde görüntülemek için özel widget’lar ile birlikte gelir.

19. Atılım Pro

Atılım Pro

Breakthrough Pro, CrossFit spor salonu web siteleri oluşturmak için mükemmel şekilde uygun, basit ve şık bir düzen ile Genesis destekli bir WordPress temasıdır. Bu temanın widget’lı bir ana sayfası vardır ve kolayca çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için birçok özel widget ile birlikte gelir.

Ayrıca, web sitenizin renklerini, yazı tiplerini ve arka planını gerçek zamanlı olarak düzenlemenizi sağlayan gelişmiş bir tema özelleştirici ile birlikte gelir.

20. Poseidon

Poseidon

Poseidon macera sporları, fitness, yoga, spor salonu ve CrossFit programları için özel olarak tasarlanmış bir başka ücretsiz WordPress temasıdır. Kullanıcıların dikkatini çekmek için başlıkta tam ekran bir slayt gösterisi bulunur.

Temanın öne çıkan makalelerinizi, sosyal medya simgelerinizi ve görüntülerinizi görüntülemek için beyaz çok sütunlu bir düzeni vardır. Renkleri ve yazı tiplerini kolayca değiştirmek için WordPress canlı özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

21. Köşe

Köşe

Corner, minimal bir düzen ile profesyonel bir WordPress temasıdır. CrossFit spor salonları için web sitenizi başlatmak için mükemmel bir tema. Tema, düzeninizi özelleştirmek için sınırsız renk varyasyonu ve sayfa oluşturucu desteğine sahiptir.

Özellikleri ve işlevleri genişletmek için popüler WordPress eklentileriyle uyumludur. Köşe WPML ile uyumludur, böylece çok dilli bir web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz.

22. Wonderwall

Dayanak

Wonderwall, yaşam tarzı ve fitness blogcuları için güzel tasarlanmış esnek bir WordPress temasıdır. Bir dergi stili düzenine ve birden fazla hazır ana sayfa şablonuna sahiptir, bu da WordPress blogunuza benzersiz bir görünüm verir.

Logonuz, banner reklam alanı, sosyal düğmeler, gezinme menüsü ve daha fazlası ile özel bir başlık içerir. Her şeye gerçek zamanlı önizleme ile WordPress özelleştiricisinden erişilebilir.

23. İndigo

çivit

Indigo, CrossFit spor salonu da dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi oluşturmak için modül tabanlı bir düzen sunan premium bir WordPress temasıdır. Web sitenize farklı bir görünüm vermek için tam sayfa video arka planı ile birlikte gelir.

Başlangıç ​​dostu ve kurulumu kolaydır. Tema sınırsız özel kenar çubukları, Google Yazı Tipleri, sarma düzenleri ve iletişim formları içerir.

24. Spor

Fitness

Adından da anlaşılacağı gibi Fitness, kişisel antrenörler, spor salonları, sporcular, yoga ve CrossFit web siteleri için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Hemen yeni bir siteye başlamanıza yardımcı olmak için çoklu demo siteleri ve 1 tıklamayla demo içerik ithalatçısı ile birlikte gelir. Ana sayfada sınıf programları, eğitmenler, referanslar ve daha fazlasını sunmak için çeşitli bölümler vardır..

Tema, tema seçenekleri panelinden veya WordPress canlı özelleştiriciden özelleştirebileceğiniz tam ekran arka plan görüntüsüne sahiptir.

Bu makalenin CrossFit ve spor salonu için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Etkinlikler ve konferanslar için el ile seçilmiş en iyi WordPress temaları listemize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map