Damla İnceleme: Nasıl Farklı? Bu fiyata değer mi?

Damlama-yorumu


Damla’nın sizin için doğru e-posta pazarlama aracı olup olmadığını merak ediyor musunuz? Damla’nın nasıl farklı olduğunu ve fiyatına değip değmeyeceğini bilmek istiyorum?

Bu Damla incelemesinde, Damla’nın e-Ticaret işiniz için en iyi pazarlama otomasyon aracı olup olmadığını size bildiren özellikleri, fiyatlandırmayı ve desteği ele alacağız.

Damla Hakkında

Damlama-review-ne-damlama
Damla popüler bir e-posta pazarlama otomasyon aracıdır. 2013’te piyasaya sürülen ve daha sonra LeadPages’ın arkasındaki kişiler tarafından satın alınan piyasadaki yeni e-posta pazarlama araçlarından biridir. Ancak, yayıncılar, e-ticaret satıcıları ve küçük işletmeler de dahil olmak üzere her türlü işletme için en iyi pazarlama otomasyon çözümlerinden biri haline geldi..

İlişkili: Küçük İşletmeler için 11 En İyi QuickBooks Alternatifleri.

Drip, birçok üçüncü taraf aracıyla sorunsuz entegrasyon sunar, böylece müşteri verilerini kolayca eyleme geçirebilirsiniz. Örneğin, WooCommerce entegrasyonu ile satın alma verilerini ve diğer önemli kullanıcı bilgilerini Drip hesabınıza gönderebilirsiniz. Daha sonra, işletme hedeflerinize göre otomasyonları tetikleyerek bu bilgileri gelire dönüştürebilirsiniz.

Damla İnceleme: Damlamayı Benzersiz Kılan Nedir??

Drip’in e-posta adreslerini toplamanızı, çeşitli damla kampanyalarına kullanıcı eklemenizi, otomatik yanıtlayıcı e-postaları göndermenizi ve kampanyalarınızı bölme testi yapmanızı sağladığını zaten biliyor olabilirsiniz. Ancak Damla’ı benzersiz kılan şey?

İyi, damlama sadece işi yapan tipik, ucuz e-posta pazarlama hizmetiniz DEĞİLDİR. Web sitenizden, eklentilerden ve 3. taraf araçlarından olası TÜM kullanıcı verilerini toplayarak kitlenizi anlamanıza yardımcı olur ve daha sonra açılması ve katılımı muhtemel kişiselleştirilmiş e-postalar göndererek bu bilgileri gelire dönüştürmenize izin verir..

Drip’in sunduğu katil, benzersiz özelliklerin bazılarını gözden geçirelim.

Damla Özelliği # 1: Etkinlik İzleme

Drip’in en eşsiz özelliklerinden biri de Etkinlik Takibi. Birçok e-posta pazarlama hizmeti, e-posta listenizi yönetmenize yardımcı olacak etiketler sunar. Etiketler, bir müşteriyle olan ilişkinizi tanımlamak için kullanılır. Şirketinizle geçmişinin ne olduğunu göstermek için her müşteriye etiketler atayabilirsiniz. Örneğin, belirli ürünler satın almışlarsa, belirli sayfaları ziyaret etmişlerse vb. Ardından, daha kişiselleştirilmiş e-postalar göndermek için listenizdeki belirli bir etikete sahip tüm kişilere bir e-posta gönderebilirsiniz..

Ancak Drip yalnızca etiketlere sahip olmak yerine etkinlik izleme ile bir adım daha ileri gider.

Damlama-etkinlik izleme

Drip’in etkinlik takibi aslında abone etkinliğini izler ve bu bilgileri depolar ve aktarır. Dolayısıyla, arkasında veri olmayan etiketlere sahip olmak yerine, Drip sizin için tüm bu bilgileri izler.

Damla, gerçekleştirilen işlemi (gönderilen “A” formu gibi), işlemin gerçekleştirildiği tarih ve saati ve meta verileri (satın alma işleminde kupon kullanıyorlar gibi) sağlar. Bu, gönderdiğiniz e-postalarla gerçekten daha spesifik olmanızı sağlar. Bir e-posta bir aboneye ne kadar özel ve kişiselleştirilmişse, dikkat etme ve istenen işlemi yapma olasılığı o kadar yüksektir.

İlgili: WordPress’de Bağlantıları ve Düğme Tıklamalarını İzleme

Damla Özelliği # 2: Görsel İş Akışları

Drip’in sunduğu bir başka benzersiz özellik de Görsel İş Akışlarıdır. Görsel iş akışları, gelişmiş e-posta kampanyalarını kolayca tasarlamanıza yardımcı olur. “Bu ürünü satın almışlarsa, 1 gün bekleyin, ardından bu e-postayı gönderin” gibi düz bir e-posta kampanyası oluşturmak yerine akıllı, gelişmiş mantıkla bir e-posta kampanyası haritası oluşturabilirsiniz..

Ayrıca, anında e-posta bülteninin nasıl oluşturulacağına ilişkin bu tam kılavuza göz atın.

Daha çok “Bu ürünü satın almışlarsa, bunu gönderin.” Gibi bir kampanya tasarlayabilirsiniz. Bu ürünü almadılarsa, bunun yerine bu mesajı gönderin. ”

damla inceleme-iş akışı

İş akışını görsel olarak görmek, ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılamak için karmaşık, son derece spesifik otomatik e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Görsel iş akışları, abonelerinizin süreçte nerede olduğunu da izleyebilir, böylece ilerlemelerini kolayca takip edebilirsiniz.

Damla Özelliği # 3: Özel Alanlar

Birçok e-posta servis sağlayıcısı, abonelerin ad, soyadı vb. İçin alanlar sağlar. Ancak Drip ile, her bir abone için konum, işletme türü, satış ortağı kimliği gibi benzersiz verileri korumak için kendi özel alanlarınızı ekleyebilirsiniz. onlar tercih ettiler, vb. Abonelerinizin hangi blog yayınlarını okuduğuna veya çevrimiçi mağazanızın hangi sayfalarına göz attıklarına bağlı olarak özel alanlar da ekleyebilirsiniz..

Damlama-özel alanlar

İstediğiniz sayıda özel alan ekleyebilirsiniz. Drip, özel alanları bir otomasyon kuralı için tetikleyici olarak kullanabildiğinden, süper kişiselleştirilmiş e-posta kampanyaları oluşturabilirsiniz.

Damla için Fiyatlandırma ve Destek

Drip, 3 farklı fiyatlandırma planı sunar: Basic, Pro ve Enterprise. Seçtiğiniz plan, sahip olduğunuz e-posta abonelerinin sayısına bağlıdır.

Temel plan 2500 kişiye kadar ayda 49 $ ‘dır ve sınırsız e-posta gönderebilirsiniz. Profesyonel plan 5000 kişiye kadar ve sınırsız e-posta için aylık 122 $ ‘dır. Son olarak, 5000’den fazla kişi için Kurumsal plan var ve aylık fiyat, e-posta listenizin ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak değişir. Kurumsal plan için aylık maliyetinizi belirlemek üzere çevrimiçi bir hesap makinesi sağlarlar.

Damlama-review-fiyatlandırma

Gördüğünüz gibi, 2500 veya daha az aboneniz varsa Temel plan ile başlayabilirsiniz. Ancak, şirketiniz ve e-posta listeniz büyüdükçe, daha pahalı bir plana geçmeniz gerekir.

Damla, daha pahalı e-posta pazarlama hizmetlerinden biridir, ancak Drip’in benzersiz ve güçlü özelliklerinin tümüne erişim için ödeme yapıyorsunuzdur. 2 haftalık ücretsiz denemeleriyle Drip’i ücretsiz deneme fırsatınız var.

Damla’ı seçtiğinizde size bol miktarda destek sunulur. Tüm planlarla 7/24 sohbet ve e-posta desteği sunarlar. Ayrıca, sık sorulan soruları, API dokümantasyonlarını ve kampanyalar, yayınlar, otomasyon, analitik, entegrasyon ve daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olacak aranabilir bir Bilgi Bankası bölümü için bir SSS bölümü de sağlarlar..

Damlama-review-destek

Drip’in sağladığı bir diğer özel destek özelliği de Drip Sertifikalı Danışmanlarıdır. Bu resmi sertifikalı Damla danışmanları dizini, böyle bir uzman değilseniz iş hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve Damladan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir..

Damlama-destek-damla-yorumu

Dizine göz atabilir, ihtiyaçlarınıza uygun bir uzman bulabilir ve bir görüşme ayarlamak için onlarla iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlara hizmetleri için ödeme yapmanız gerekir, ancak güvenilir ve yetenekli olduklarından emin olabilirsiniz.

Drip + OptinMonster ile Dönüşümlerinizi Hızlandırın

Daha önce kısaca belirttiğimiz gibi, Drip ile daha fazla e-posta abonesi almak için optin oluşturma olanağına sahipsiniz. Pop-up tercihleri, web sitenizin ziyaretçilerinin dikkatini çekmek ve onları e-posta listenize katılmaya teşvik etmek için mükemmeldir..

Damla, temel kişiselleştirilmiş bir açılır pencere çözümüne sahiptir. Yalnızca 1 optin form şablonu vardır, ancak kendi başlığınızı ve form açıklamanızı yazabilir, markanıza uyacak şekilde kendi fotoğrafınızı yükleyebilir ve optin formunuzun hangi sayfalarda görüneceğini seçebilirsiniz. Ayrıca, tercihleriniz için 2 farklı davranış tetikleyicisi arasından seçim yapabilirsiniz, pop-up zaman gecikmesine ve tetiklenen çıkışa göre görünebilir.

damla inceleme-optins

Ancak son derece özelleştirilebilir ve kişiselleştirilmiş bir çözüm istiyorsanız, OptinMonster’ı Drip ile birlikte kullanmanızı öneririz.

optinmonster-pop-up

OptinMonster web siteniz için güçlü bir olası satış yaratma aracıdır. OptinMonster ile, bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmadan web siteniz için son derece özelleştirilmiş, kişiselleştirilmiş ve göz alıcı pop-up formları kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir web sitesi oluşturucu üzerinde çalışır ve Drip dahil olmak üzere en popüler e-posta pazarlama hizmetleri ile entegre olur.

OptinMonster, e-Ticaret siteleri için mükemmel olan bir dizi açılır pencere de dahil olmak üzere bir dizi açılır pencere formu şablonu sunar. Bu şablonlardan birkaçı, Google Checkout, Google Checkout, Kıyafet, Tatil, Kara Cuma ve daha fazlasını içerir..

optinmonster-açılır-şablonlar

Ayrıca, OptinMonster ile çok çeşitli davranış tetikleyicileri arasından seçim yapabilirsiniz. Çıkış algılandı, sayfada geçirilen süre, kaydırılan mesafe, ziyaretçinin konumu ve çok daha fazlası gibi görüntüleme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

optinmonster-display-kurallar

OptinMonster MonsterLinks 2 Adımlı optimizasyonlar, coğrafi konum hedefleme, geri sayım sayacı, kupon tekerleği optimizasyonları, hedeflenmiş kampanyalar, dönüşüm analizi ve liste devam ediyor.

Drip’e ek olarak OptinMonster kullanmak, e-posta listenizi deli gibi büyütmenize yardımcı olacaktır.

OptinMonster’ı kullanarak nasıl etkili bir açılır pencere oluşturacağınızı öğrenmek istiyorsanız, WordPress’de Popup Form Nasıl Oluşturulur (Adım Adım) adlı tüm eğitimimize göz atın..

İlişkili: En İyi E-posta Pazarlama Platformları.

Kararımız: Damla Kullanmalı Mısın?

Başlarken, listenizi oluşturmak için Drip’in özel özelliklerine ihtiyaç duymamanız ihtimali yüksektir. Ancak, iş ve otomasyon ihtiyaçlarınız arttıkça bunlara ihtiyacınız olacak.

Vasat bir e-posta pazarlama aracı ile başlamak ve satır aşağı Drip geçiş korkutucu olabilir. Bu nedenle, bir e-posta listesine başlarken pazarlama cep telefonunuzdaki Damla gibi temel araç setine sahip olmanızı öneririz..

14 gün boyunca ücretsiz deneme sürümüne kaydolarak başlayabilirsiniz. Yalnızca deneme süresi bittikten sonra ücretlendirilirsiniz.

Bu Drip incelemesinden memnun kaldığınızı ve Drip’in sizin için doğru e-posta pazarlama otomasyon aracı olup olmadığını öğrendiğinizi umarız. Bu makaleyi beğendiyseniz, Neden Şimdi Bir E-posta Listesi Oluşturmanız Gerektiğine ilişkin kılavuzlarımıza bakın (& Nasıl Yapılır) ve en iyi e-posta bülten eklentileri.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map