Divi Builder için En İyi Divi Yerleşimleri ve Desteklenen Temalar

En iyi Divi düzenleri


En iyi Divi düzenlerini ve temalarını mı arıyorsunuz? Divi, WordPress için popüler bir sürükle ve bırak kurucusudur. Divi Builder’ın özellik açısından zengin web siteleri oluşturmak için özel olarak oluşturulmuş birçok düzen ve tema var. Başlangıç ​​dostu kurulumu ile size zaman kazandırır ve daha az veya hiç kod bilgisi gerektirmez. Hazır Divi şablonlarını kullanabilir ve web sitenizi yapmak için basit değişiklikler yapabilirsiniz.

Bu makalede, kullanabileceğiniz en iyi Divi düzenlerini ve Divi temalarını paylaşacağız.

Divi Layouts ve Divi Child Temaları

Karşılaştırmaya dalmadan önce, piyasada 2 farklı Divi çeşidi olduğunu anlamak önemlidir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması da dahil olmak üzere Elegant Themes tarafından yayınlanan tüm temalar, web sitenizi kolayca oluşturmanıza ve özelleştirmenize izin veren sürükle ve bırak Divi Builder ile birlikte gönderilir.

Son derece özelleştirilebilir bir WordPress teması istiyorsanız, Divi Teması’nı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, farklı bir tema kullanmak istiyorsanız, ancak sürükle ve bırak oluşturucusuna ihtiyacınız varsa, Divi oluşturucuyu kullanabilirsiniz..

Artık piyasada Divi’nin 2 farklı lezzetini bildiğinize göre, Divi düzenleri ve çocuk temaları arasındaki farklılıklara bir göz atalım.

Divi Layouts, web sitenizi tasarlamak için Divi Builder ile kullanabileceğiniz basit şablonlardır. Bu düzenler, sürükle ve bırak sayfası oluşturucu kullanılarak özelleştirilebilir.

Divi Builder’ı kendi Divi mizanpajlarınızı oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Tema düzenlerini WordPress web siteleri arasında içe ve dışa aktarmanıza olanak tanır.

Öte yandan, Divi çocuk teması, Divi Temasının tüm işlevlerini ve stilini miras alan bir temadır. Divi Temanızın işlevini, stillerini ve tasarımını özelleştirmek istiyorsanız Divi alt teması kullanılması önemle tavsiye edilir.

Web siteniz için bir Divi alt teması kullanmanın yararı, temel Divi Temanızı güncelledikten sonra bile tüm tema özelleştirmelerinin korunacağıdır.

1. Divi Oluşturucu

Divi

Divi Builder, web sitenizi kolayca özelleştirmek için 800 önceden hazırlanmış web sitesi düzeniyle birlikte gelir. Web’den Divi mizanpajlarını seçmeden önce, inşaatçının ihtiyaçlarınız için doğru düzenle gelip gelmediğini anlamak biraz zaman almaya değer.

En sevdiğiniz düzeni seçin ve hazırsınız. Satır içi düzenleme, sürüklenebilir genişlikler, duyarlı düzenleme ve ihtiyacınız olan her özellik için bir öğeye sahiptir. Divi Builder ile ekrana tıklayabilir ve yazmaya başlayabilirsiniz. Sitenizi tam olarak nasıl hayal ettiğinizi tasarlamak için satırlar ve sütunlarla çalışabilirsiniz..

Divi Builder’ın gerçek zamanlı tasarım özellikleri, sitenizde canlı değişiklikler yapmanıza olanak tanıyarak görünümler arasında geçiş yapma gereğini ortadan kaldırır. Ana sayfanızı ve diğer web sayfalarınızı hızlı bir şekilde ayarlamak için kullanıcı arabirimi düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, Divi oluşturucuyu destekleyen çok amaçlı güçlü bir WordPress temasıdır. Herhangi bir web sitesi türü oluşturmak için kullanılabilir. Web sitenizi sıfırdan başlatmak için birden fazla yerleşik düzen ile birlikte gelir. Bu tema süper hızlı performans ve herhangi bir ekran boyutunda veya cihazda güzel görünmesi için tamamen duyarlı.

Kendi mağazanızı oluşturmak için WooCommerce’i destekler. OceanWP çeviriye hazırdır ve RTL web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. SEO’nun web sitenizin trafiğini artırması için optimize edilmiştir.

3. Astra

Astra

Astra, Divi Builder için bir Divi düzeni olarak çalışabilen hafif ama şık bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak oluşturucuyla tam genişlikte sayfalar oluşturmak için sayfa başlığını ve kenar çubuklarını devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Web sitesi geliştirme sürecini kolaylaştırmak için hazır düzenlerle birlikte gelir.

Başlık, blog, arşivler, tek sayfalar, yayınlar ve daha fazlası için özel düzen ayarlarına sahiptir. Bu temanın güzel renkleri ve tipografi seçenekleri var.

4. Küçük İşletmeler

Küçük iş

Adından da anlaşılacağı gibi, Küçük İşletme küçük işletme web siteleri için profesyonel bir Divi düzenidir. Basit, minimal bir tasarıma sahiptir, ancak bir blog başlatmak için gerekli tüm özellikleri korur. Eklentilerini, web sitenizin tamamını hazırlamanıza yardımcı olacak bir demo sitesi içe aktarmak için kullanabilirsiniz ve çok fazla yapmanız gerekmez. Sayfalarınızdaki içeriği sürükleyip bırakmak için Divi Builder’ı kullanır.

Düzen, ilgili, iletişim vb. Gibi en gerekli tüm sayfaları kapsar. Ana sayfada, hizmetlerinizi bir alıntıyla görüntülemek için bulanıklıklara sahiptir. Web sitenizin altbilgisine bir iletişim formu da ekleyebilirsiniz..

5. Çiftlik

Çiftlik

Çiftlik, düzgün animasyon efektleri ve düz bir tasarıma sahip 1 sayfalık Divi düzenidir. Hizmetlerinizi, ürünlerinizi, açılış sayfalarınızı ve diğer içeriğinizi görüntülemek için özel ana sayfa simgelerine sahiptir. Üstbilgiye, resimli içerik ve simgeli metne tam genişlikte resim banner’ı ekleyebilirsiniz.

Düzeni ayarlamak için Divi Builder’ı ayrıca satın almanız gerekir. Oluşturucuyu yükledikten sonra, içeriğinizi verimli bir şekilde sürükleyip bırakmak için bu düzeni kullanabilirsiniz.

6. Mutlu bir şekilde

Mutlu bir şekilde

Happily düğün planlayıcıları, gelinler ve damatlar için ücretsiz bir Divi düzenidir. Özel düğün simgeleri, güzel renkler ve hikaye tabanlı düzen stiline sahiptir. Ana sayfada, ihtiyacınız olan özellikleri eklemek için modüller ve süslü bölümler bulunur. Bir resim galerisi, özel simgeler ve bir iletişim formu widget’ı ile birlikte gelir.

Ayrıca kontrol edin: WordPress’e İletişim Formu Nasıl Eklenir.

Bu düzende varsayılan olarak Divi üst teması yoktur. Mutlulukla düğün ve nişan temasını kullanmak için WordPress sitenize yüklemeniz gerekir.

7. Lojistik

Lojistik

Lojistik, nakliye ve lojistik web siteleri için modern bir Divi düzenidir. Lojistik sitenizi hızlı bir şekilde tasarlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm modüller ve öğelerle birlikte gelir. Düz tasarım, ana sayfanıza özellikler ve içerik eklemenizi kolaylaştırır. Lojistik, resim, özel tasarımlar, harekete geçirici mesaj resimleri, bulanık bölümler, ana sayfa simgeleri eklemek, teklif formu almak ve tam genişlikli bir kaydırıcı eklemek için yerleşik bir galeriye sahiptir..

Buna ek olarak, referanslar bölümü, simgelere sahip istatistiksel sayaçlar ve web sitenizin ana sayfasına eklenecek daha fazla özellik sunar. Lojistik düzenini kullanmak için Divi üst temasına ihtiyacınız olacaktır. Divi Builder’ı içermez, bu yüzden ayrı olarak satın almanız gerekir.

8. Aşhe

Ashe

Ashe, yoga, fitness, sağlık, seyahat, fırın, yemek ve yemek pişirme web siteleri için ücretsiz bir Divi düzenidir. Çoklu gezinme menüleri, başlık arka plan resmi, kaydırıcı bölümü ve daha fazlası vardır. Tema minimal bir tasarıma ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Bir iletişim formunu ve ana sayfadaki diğer bölümleri destekler. Düzen, birden fazla renk şemasına, tam genişlikte bir tasarıma ve daha şaşırtıcı özelliklere sahiptir.

9. Futurio

Futurio

Futurio, özellikle fotoğraf ajansları, fotoğrafçılar, kişisel blogcular ve iş web siteleri için oluşturulmuş ücretsiz bir Divi düzenidir. Kalın bir resim, metin ve bir CTA görüntülemek için tam genişlikte bir başlık arka planına sahiptir. Hizmetleri animasyon efektleri ile görüntülemek için 3 bulanıklık özelliği bulunur.

Tüm özelliklere ek olarak, WPML ve WooCommerce’i tamamen destekler. Bu tema SEO için optimize edilmiştir.

10. Macera

Macera

Adventure, seyahat blog yazarları, maceracılar, seyahat acenteleri ve diğer seyahat işletmeleri için zarif bir Divi temasıdır. Kişisel bloglar veya fotoğraf portföyü web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir. Bu simgeler ile bir tam ekran resim galerisi bulunmaktadır. Fotoğraf eklemek için galeri sütunlarını ve satırlarını özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, galeri görüntülerinin açıklama eklemesi için harekete geçirici mesaj özelliği de vardır.

Bir fotoğraf ekibiniz veya bir grup seyahatçiniz varsa, bunları 3 sütunlu Ekip bölümünde görüntüleyebilirsiniz. Seyahat deneyimlerini her bir gönderinin altındaki bir yazar bölümünde bir profil fotoğrafı veya diğer bilgilerle de yayınlayabilirsiniz. Ana sayfada metin kutuları içeren birden fazla resim eklemenizi sağlar. Diğer Divi mizanpajlarında olduğu gibi, Macera temasını başlatmak için Divi ana temasına ihtiyacınız olacak.

11. Özelleştir

Customify

Özelleştir, her tür web sitesi için ücretsiz ve tamamen özelleştirilebilir bir Divi düzenidir. Ziyaretçilerinizi cezbetmek için güzel bir tasarıma ve renk kombinasyonlarına sahiptir. Tema tüm popülerlerle uyumludur ve WordPress eklentilerine sahip olmalıdır.

Kurulumu kolaydır ve WooCommerce’i destekler. Üstbilgi ve altbilgi canlı WordPress özelleştirici ile özelleştirilebilir.

11. Zelle

Zelle

Zelle, çevrimiçi mağazalar, küçük işletmeler ve kendilerini profesyonel ve samimi bir şekilde sunmak isteyen açık bir misyona sahip herkes için mükemmel bir şekilde çalışan neşeli bir Divi düzenidir. Güzel renkleri, hareketli bölümleri, paralaks efektleri ve özel içerik blokları vardır. Tam genişlikte başlık arka plan resmi ile birlikte gelir.

Diğer özellikler arasında harekete geçirici mesaj düğmeleri, portföy bölümü, özel simgeler, resimli metin ve dikkat çekici referanslar bölümü bulunur. Zelle düzeninizi hızlı bir şekilde başlatmak için Divi Builder’ı edinin.

Bu makalenin en iyi Divi düzenlerini ve Divi temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Yeni başlayanlar için en iyi web sitesi oluşturucular listemize de göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map