Domain ve Web Hosting için En İyi GoDaddy Alternatifleri (2020)

en iyi godaddy hosting alternatifleri


Alan adı kaydı ve web barındırma için en iyi GoDaddy alternatifini mi arıyorsunuz??

Kuşkusuz, Godaddy alan adlarını kaydetme ve işletmenizi çevrimiçi olarak barındırma konusunda en popüler isimlerden biridir. Son 22 yılda, GoDaddy pazarda bir kale kurmayı başardı.

Bu makalede, harika alan adı kaydı ve web barındırma hizmetleri sunan 8 en iyi GoDaddy alternatifini göstereceğiz.

Web Sitesi Sahipleri İçin En İyi GoDaddy Alternatifleri

Bu makale 2 bölüme ayrılmıştır-

 1. Alan Adları için En İyi GoDaddy Alternatifleri
 2. Web Hosting için En İyi GoDaddy Alternatifleri

Öyleyse başlayalım.

Alan Adları için En İyi GoDaddy Alternatifleri

Alan adı, web sitenizin internette Google.com veya IsItWP.com gibi adresidir. Bir etki alanı adını kaydetmek için bir etki alanı adı kayıt kuruluşuna gitmeniz, kullanılabilir bir etki alanı adı oluşturmanız ve ardından kaydetmeniz gerekir..

İşte sizin için harika bir GoDaddy alternatifi olabilecek en iyi 4 alan adı kayıt platformu.

1. Bluehost

Bluehost-web

Bluehost, bir alan adı seçmenizi ve kendi web sitenizi barındırmanızı sağlayan tek noktadan bir çözümdür.

En iyi şey, Bluehost bir web hosting planı seçtiğinizde ücretsiz bir alan adı seçmenize izin vermesidir. Ayrıca web barındırma hizmetinde% 63 indirim kazanacaksınız.

Bu Özel Bluehost Teklifini Almak için Buraya Tıklayın »

Bluehost’tan satın alınan tüm alan adları otomatik yenileme ve alan adı kilitleme seçeneğiyle gelir.

2. Domain.com

Domain.com, bir alan adını kolayca kaydetmenizi sağlayan başka bir popüler alan adı kaydedicisidir. Domain.com ile yeni bir alan adı kaydedebilir veya mevcut alan adınızı aktarabilirsiniz.

Ayrıca, işletmeniz için premium bir alan satın almanıza izin verme seçeneği de vardır. Premium alan adları, daha önce kaydedilmiş ancak bugünün piyasa değerinde satışa sunulan yüksek kaliteli alanlardır..

Alan adı için fiyatlandırma ayda 9,99 ABD dolarından başlar.

3. Namecheap

namecheap-blog-ad-jeneratör

Namecheap, işletmeniz için mükemmel bir alan adı seçmenizi sağlayan en iyi GoDaddy alternatiflerinden biridir. Kendiniz iyi bir ürün bulamazsanız, beğendiğiniz bir ad satın almak için pazara da göz atabilirsiniz. Uzun zaman önce park ettiğiniz bir alan adını satmak istiyorsanız, bu da mümkündür.

En iyi şey, alan adları için yenileme maliyetinin GoDaddy’den daha ucuz olmasıdır.

Pazardaki yenilikler hakkında sizi bilgilendirmek için, yeni ve üst düzey alan sürümlerini de kontrol etmenizi sağlar. Bunlardan birini beğendiyseniz, doğrudan Namecheap hesabınızdan alabilirsiniz. Ayrıca, 50’den fazla farklı üst düzey alan adı uzantısıyla birlikte gelir.

4. Dreamhost

dreamhost incelemesi

DreamHost, seçim yapabilmeniz için 400 TLD’den (üst düzey alan adları) fazlasını sunar. DreamHost ile iş fikirlerinizi yansıtan ve hatırlaması kolay bir alan adı kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca alanlarınızı sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz.

Bluehost gibi, DreamHost da web hosting satın aldığınızda ücretsiz bir alan adı kaydetmenizi sağlar. Ayrıca, bir barındırma planına abone olduğunuzda% 47 indirim kazanırsınız.

Ana alan adının yanı sıra sınırsız sayıda alt alan adı da seçmenizi sağlar. Ayrıca alan adlarınızı yönetebilir, DNS kayıtlarını düzenleyebilir, alan adı yönlendirme ayarlayabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Sıkışırsanız, sizin için 7/24 hazır olan destek ekibine kolayca ulaşabilirsiniz..

Şimdi web barındırma hizmetleri için en iyi GoDaddy alternatiflerinden bazılarına göz atalım.

Web Hosting için En İyi GoDaddy Alternatifleri

godaddy barındırma
GoDaddy’yi siteniz için bir web barındırıcısı olarak incelediyseniz ve sizin için doğru seçim olup olmadıklarından emin değilseniz, hızlı bir şekilde bazı artıları ve eksileri gözden geçirelim..

GoDaddy Hosting’in Artıları

 • satın alınabilir – GoDaddy hosting’in aylık 4,99 $ ‘dan başlayan planları var.
 • WordPress Barındırma – GoDadddy’nin otomatik yüklemeli WordPress barındırma özelliği ile hızlı bir şekilde WordPress sitesi oluşturun.
 • Web Sitesi Oluşturucu – Önceden oluşturulmuş siteler ve sürükleme & yeni başlayanlar için açılan sayfa düzenleyici.
 • Alan adı – Yıllık plan içeren ücretsiz alan adı.
 • % 99,9 Çalışma Süresi -% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi.

GoDaddy Hosting Eksileri

 • Fiyat – Yeni başlayanlar için piyasada en ucuz hosting seçenekleri vardır. Ayrıca, sunulan indirimlerden bazılarını almak için 3 yıl kayıt yaptırmanız gerekir.
 • Destek – GoDaddy, diğer web sunucuları gibi 7/24 destek değil, iyi bir destek ancak sınırlı canlı sohbet desteği sunar.
 • Sınırlamalar – GoDaddy disk alanınızı ve veritabanlarınızı sınırlar.
 • Dışa Aktarma İşlevi Yok – GoDaddy web sitesi oluşturucusunda bir site oluşturursanız ve örneğin WordPress’e geçmek istiyorsanız, işlem zor olabilir.
 • E-Ticaret Desteği Eksikliği – GoDaddy, diğer birçok web barındırıcısının aksine e-Ticaret desteği sunmaz.

GoDaddy Hosting Alternatiflerinde Aranacak Özellikler

Ne tür bir web sitesi oluşturacağınıza ve bunun için gereken yeteneklere karar verdikten sonra, aşağıdakiler de dahil olmak üzere iyi bir web barındırıcısında aramanız gereken diğer faktörler vardır:

 • Maliyet
 • Para iade garantisi
 • Destek
 • Yükleme zamanı
 • uptime
 • Kullanıcı dostu

Bir web barındırma seçmek hızlı bir karar olmamalı. Hangi seçeneğin sizin için en iyi olduğunu belirlemek için bu faktörlere yakından bakın.

bluehost incelemesi1. Bluehost

 • Yükleme zamanı: 689 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: Bluehost.com

Bluehost’u kullanmaya başlayın »

Bluehost, WordPress.org tarafından resmi olarak önerilen web barındırma sağlayıcılarından biridir. Müşterileri için paylaşılan, WordPress ve özel barındırma hizmetleri sunar. Ve Bluehost tarafından sağlanan hizmetler GoDaddy’den çok daha iyi. Sitenizi Bluehost’ta barındırarak, ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL ve 1 tıklama WordPress yüklemesi de kullanabilirsiniz..

Kimin için?: Bluehost, tüm yeni blogcular ve web sitesi sahipleri için harika bir seçenektir. Bluehost tarafından sunulan müthiş destek nedeniyle, takılırsanız kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Bluehost’un fiyatlandırma planları yeni başlayanlar için bile çok uygun. Planınıza bağlı olarak, aylık 2,95 $ – aylık 79,99 $ arasında olabilir..

Bluehost hakkındaki detaylı incelememizi buradan okuyun.

hostgator incelemesi2. HostGator

 • Yükleme zamanı: 691 ms
 • uptime:% 99,96
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: HostGator.com

HostGator’ı kullanmaya başlayın »

HostGator, kontrol etmeniz gereken başka bir GoDaddy alternatifidir. Çeşitli barındırma planları sunar ve sitenizi başka bir web barındırma şirketiyle zaten barındırdıysanız, sitenizi herhangi bir ek ücret ödemeden aktarmanıza olanak tanır.

Ayrıca, web sitenizi DDoS saldırılarına karşı korumak için özelleştirilmiş güvenlik duvarlarından da yararlanabilirsiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda sınırsız disk alanı ve bant genişliği de sunuyor.

Kimin için?: HostGator, tek tıklamayla WordPress kurulumu, web sitesi oluşturucu vb.Gibi tüm temel özelliklerle birlikte gelen başlangıç ​​dostu bir barındırma hizmeti istiyorsanız en iyi barındırma hizmeti olabilir..

Fiyatlandırma: HostGator’un fiyatı ayda 2.64 $ ‘dan başlıyor.

Daha fazla ayrıntı için HostGator incelememizin tamamını okuyun.

site incelemesi3. SiteGround

 • Yükleme zamanı: 649 ms
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: SiteGround.com

SiteGround’u kullanmaya başlayın »

Önermek istediğimiz bir sonraki seçenek SiteGround’dur. SiteGround, size tüm temel barındırma özelliklerini sağlayan en iyi GoDaddy alternatiflerinden biridir. SiteGround ile hızlı ve güvenli bir barındırma seçeneğiniz vardır.

Çevrimiçi bir mağaza eklemek ve ürün ve hizmetlerinizi çevrimiçi satmaya başlamak istiyorsanız, SiteGround bunu optimize edilmiş WooCommerce barındırma ile yapmanıza izin verir.

Kimin için?: SiteGround, web sitelerini yönetmeyle ilgili teknik çalışma konusunda çok yetkin olmayan yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Fiyatlandırma: SiteGround fiyatlandırmasını çok makul tuttu. Aylık $ 3.95 ile aylık $ 11.95 arasında değişen çeşitli seçenekleriniz var.

dreamhost incelemesi4. Dreamhost

 • Yükleme zamanı: 445 ms
 • uptime:% 99,90
 • Destek: 7/10
 • İnternet sitesi: Dreamhost.com

DreamHost’u kullanmaya başlayın »

DreamHost başka bir şaşırtıcı GoDaddy hosting alternatifidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz harika barındırma planları sunar, ancak bu konuda yeniyseniz ve hangisini seçeceğinizden emin değilseniz, yardım için onlarla iletişime geçebilirsiniz. Tüm planlar ücretsiz SSL, ölçülmemiş bant genişliği ve ücretsiz alan adı ile birlikte gelir.

Kurulum ve kurulumu kolaylaştırmak için tek tıklamayla kurulum seçeneği de sunmuştur. Kullanımı kolay özel kontrol paneli, ayarlarınızı değiştirebileceğiniz tüm DreamHost ürünlerine erişmenizi sağlar.

Kimin için?: Büyük desteği ve muhteşem servisi ile DreamHost, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir.

Fiyatlandırma: DreamHost’un paylaşılan barındırma planları ayda 2.59 $ ile aylık 13.75 $ arasında değişiyor.

5. iPage

Ipage-godaddy-hosting-alternatifleri
iPage, piyasadaki en düşük maliyetli web barındırma hizmetlerinden biridir, ancak yine de çok güvenilir bir seçenektir. iPage 1 tek tip barındırma planı sunarken, GoDaddy birkaç farklı seçenek sunar.

Ancak iPage’in barındırma planı ile ücretsiz alan adı kaydı, 1000’den fazla ücretsiz şablon, ücretsiz SSL sertifikası, ücretsiz e-posta ve 7/24 destek ile ücretsiz sürükle ve bırak site oluşturucu elde edersiniz.

Ayrıca, planlarında Google Adwords kredileri, SiteLock’tan ücretsiz güvenlik araçları, Bing Ad kredileri ve ücretsiz WordPress oluşturma araçları da dahil olmak üzere 500 doların üzerinde ücretsiz ekstra var.

Karbon ayak izinizi azaltmak konusunda endişeleriniz varsa, iPage bir EPA yeşil güç ortağıdır; veri merkezleri ve web sunucuları rüzgar enerjisi ile çalışır. Ve aynı zamanda en iyi Kanada web barındırma hizmetleri arasındadır.

Fiyatlandırma: Aylık 1,99 ABD dolarından başlar.

İPage incelememizin tamamını okuyun »

Bugün iPage’e Başlayın »

6. A2 Hosting

a2-hosting-barındırma-alternatifleri
A2 Hosting, Windows ve Linux olmak üzere 2 işletim sistemi seçeneğinden birini seçmenize izin veren geliştirici dostu bir web barındırıcısıdır. Ayrıca paylaşılan, WordPress, VPS, bayi ve adanmış gibi barındırma seçenekleri de sunar.

A2 Hosting, ultra hızlı ve güvenilir hostingleri ile bilinir ve ayrıca ücretsiz ve kolay site transferi, sınırsız alan ve bant genişliği, 7/24 destek ve daha fazlasını sunar.

Büyük bir bonus olarak, A2 Hosting şaşırtıcı bir zamanda para iade garantisi sunar, bu da onların barındırma hizmetini tamamen risksiz bir şekilde deneyebileceğiniz anlamına gelir.

Fiyatlandırma: Aylık 3,92 ABD dolarından başlar.

A2 Hosting incelememizin tamamını okuyun »

A2 Hosting’e Bugün Başlayın »

7. Yeşiller

Greengeeks-web-hosting
GreenGeeks son derece popüler çevre dostu bir hosting sağlayıcısıdır. Bu endüstri lideri, tükettikleri gücün 3 katını şebekeye yenilenebilir enerji şeklinde geri veriyor. Web barındırma, WordPress barındırma ve en iyi satıcı barındırma hizmeti sunarlar.

GreenGeeks ile gizli ücret alınmaz. Size herhangi bir web barındırma eklentileri satmaya çalışırken endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, ücretsiz bir sürükleme ve bırakma oluşturucu, ücretsiz web sitesi transferi, ücretsiz e-posta hesapları, 7/24 teknik destek ve daha fazlasını sağlarlar. Ayrıca ilk 5 İngiltere Web Hosting Hizmetleri arasındadır.

Fiyatlandırma: Aylık 2,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

GreenGeeks incelememizin tamamını okuyun »

Bugün GreenGeeks’e Başlayın »

8. InMotion Barındırma

inmotion-web-hosting
InMotion Hosting, WordPress barındırma, VPS, adanmış sunucular, iş barındırma ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi web barındırma seçeneği sunan başka bir güvenilir web barındırıcısıdır.

InMotion Hosting ile web sitenizi hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olmak için ücretsiz web sitesi geçişi, 1-tıklama uygulama yükleyicisi ve ücretsiz sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu elde edersiniz. Ayrıca, web sitenizi SSD depolama, PHP 7 ve özel sunucu önbellekleme gibi pürüzsüz ve hızlı hale getirmek için en son teknoloji özelliklerini sunar.

Ayrıca InMotion Hosting’i 90 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Okuyucularımız için aylık 4,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

InMotion Hosting incelememizin tamamını okuyun »

Bugün InMotion Hosting’e Başlayın »

Özet: En İyi 8 GoDaddy Barındırma Alternatifleri

Barındırma AlternatifleriCostMoney BackLoad Time UptimeSupport
1. Bluehost$ 2.75 / mo.30 gün689 ms% 99.9910/10
3. HostGator$ 2,78 / ay.45 günler691 ms% 99.9610/10
2. SiteGround3,95 $ / ay. 30 gün649 ms% 99.9810/10
5. DreamHost$ 2.59 / mo.97 gün445 ms% 99.907/10
4. iPage$ 1.99 / mo.30 gün2600 ms% 99.988/10
6. A2 Hosting$ 3.92 / mo.30 gün1280 ms% 99.909/10
7. Yeşiller$ 3.49 / mo.30 gün697 ms% 99,929/10
8. InMotion Barındırma$ 3.49 / mo.90 gün982 ms% 99.919/10

Bunlar, alan adı kayıtları ve işletmeniz için web barındırma hizmetleri için bazı GoDaddy alternatifleridir. Bunların her biri mükemmel bir destek sunuyor, bu yüzden endişelenecek bir şey yok.

Alan adınızı seçmeyi ve barındırma işlemini tamamladıktan sonra, kesinlikle web sitenizi oluşturmak istersiniz. Web sitenizi adım adım nasıl oluşturacağınız konusunda size yardımcı olacak bir kılavuz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map