En İyi 10 Kanada Web Hosting Hizmeti – Karşılaştırıldı (2020)

en iyi kanada web hosting şirketleri


En iyi Kanadalı web hosting ne olduğunu merak ediyor musunuz? Kanada’da bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, web sitenize ihtiyaç duyduğu hızı, performansı ve güvenliği sağlayacak, ancak bankayı bozmadan bir web barındırma hizmeti seçmeniz önemlidir. Orada bir ton web olsa pazarında barındırma hizmetleri vardır, bu yüzden hangisinin sizin için en iyi seçim olduğunu anlamak zor olabilir.

Bu makalede, sizinle en iyi Kanada web barındırma hizmetleri için en iyi seçimlerimizi paylaşacağız. Kanada web siteleri ve Kanada merkezli web barındırma sağlayıcıları için mükemmel olan ABD tabanlı web barındırma hizmetlerini ele alacağız.

Hadi başlayalım.

Kanada Web Hosting İnceleme: Sürecimiz

En iyi Kanadalı web barındırma seçeneklerimizle paylaşmadan önce, IsitWP web barındırma inceleme sürecimizi gözden geçirelim.

Size mümkün olan en doğru incelemeyi sunmak istediğimizden, bu web barındırma sağlayıcılarının çoğunu kendimiz test ettik. Bunu sadece daha ayrıntılı bir inceleme sağlamak için değil, aynı zamanda en iyi Kanada hostingini daha kolay seçmenize yardımcı olmak için yaptık. Düzinelerce web barındırma hizmetine kaydolmanız ve denemeniz sizin için pratik değildir, bu nedenle sizin için aşağıdaki adımları gerçekleştirdik:

 1. Piyasadaki en iyi Kanadalı web barındırma sağlayıcılarına kaydoldum.
 2. Canlı bir site ortamını yansıtmak için bir WordPress teması, sahte içerik ve görüntüler içeren bir test WordPress web sitesi oluşturuldu.
 3. Sitenin nasıl performans göstereceğini görmek için birkaç farklı hız testi yaptık.
 4. Sizinle paylaşmak için test verilerini kaydetti.

Artık bu web barındırma istatistiklerinden ve verilerinden bazılarına nasıl sahip olduğumuzu bildiğinize göre, en iyi Kanada barındırma için 1 numaralı seçimimize geçelim.

1. Bluehost

bluehost-kanada-web-hosting

 • Yükleme zamanı: 689 ms
 • uptime:% 99,99
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: Bluehost.com

Bluehost’u kullanmaya başlayın »

Bluehost, WordPress.org tarafından resmen tavsiye edilir ve dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesini destekleyen piyasadaki en popüler web barındırma sağlayıcısıdır..

Bir blog veya web sitesi başlatmaya yeniyseniz, satın alınabilirlikleri, ölçeklenebilirlikleri ve yardımcı işe alma deneyimleri nedeniyle Bluehost sizin için en iyi seçimdir.

Bluehost planları 1. yıl için ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası, 1-tıkla WordPress kurulumu, ölçülmemiş bant genişliği ve 7/24 destek ile birlikte gelir. Bluehost’u 30 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyebilirsiniz.

Kanada’daki sunucular: Hayır, Utah, ABD.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 10,46 CA’dan başlar.

Özel teklif: IsItWP kullanıcıları ayda yalnızca 3,60 ABD doları ödüyor (% 60’tan fazla indirim + ücretsiz alan adı, SSL).

Bluehost incelememizi okuyun »

2. SiteGround

SiteGround-kanada-web barındırma

 • Yükleme zamanı: 649 ms
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: SiteGround.com

SiteGround’u kullanmaya başlayın »

SiteGround şu anda yaklaşık 2 milyon etki alanına ev sahipliği yapan en iyi Kanadalı web barındırma sağlayıcılarından biridir. Ayrıca WordPress.org tarafından resmi olarak önerilen barındırma sağlayıcılarından biridir.

SiteGround ile daha önce hiç deneyime sahip olmasanız bile kolayca bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Size WordPress veya Weebly gibi web sitesi oluşturucuları da sunarlar..

Bu web barındırma hizmetleri, ultra hızlı siteler, birinci sınıf güvenlik, kolay site yönetimi, güvenilir müşteri desteği ve daha fazlasına sahiptir..

Kanada’daki sunucular: Hayır, Chicago ve Iowa, ABD.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma aylık 11,95 $ ‘dan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız $ 3.95 / ay özel teklif alıyor.

SiteGround incelememizin tamamını okuyun »

3. HostGator

en Kanadalı-hosting-hostgator

 • Yükleme zamanı: 691 ms
 • uptime:% 99,96
 • Destek: 10/10
 • İnternet sitesi: HostGator.com

HostGator’ı kullanmaya başlayın »

HostGator Kanada web siteleri için kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir web hosting sağlayıcısıdır. Bir dizi tema ve önceden oluşturulmuş bölümle birlikte gelen sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusuyla hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturabilirsiniz..

Tüm planları WordPress, ölçülmemiş bant genişliği, ücretsiz SSL sertifikası ve daha fazlası için tek tıklamayla kurulumlar ile geliyor.

Telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla her zaman kullanılabilir teknik desteğin yanı sıra 45 günlük para iade garantisi sunarlar..

Kanada’daki sunucular: Hayır, Houston ve Utah, ABD.

Fiyatlandırma: Normal fiyat 6,95 $ / ay’dan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca $ 2.78 ödüyor.

HostGator incelememizi okuyun >>

4. WP Motoru

wpengine-hosting-hizmetler-kanada

WP Engine, yönetilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır ve Yelp, National Geographic, Asana gibi büyük isimler de dahil olmak üzere 2 milyondan fazla kullanıcı için tercih edilen platformdur.

WP Engine ile kaydolduğunuzda, yerleşik SEO ve güvenlik içeren 36 premium temaya erişmenizi sağlarlar. Ayrıca, ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olmak için 7/24/365 harika müşteri desteği sağlarlar.

Uyarılmakla birlikte, WP Engine en pahalı ve bir numaralı yönetilen web sağlayıcısı bu listede barındırma.

Kanada’daki sunucular: Evet, Montreal, Kanada.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma aylık 35 ABD dolarından başlar.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda 28 $ ödüyor.

WP Engine ile bugün başlayın >>

5. Yeşiller

en Kanadalı-web-hosting-Greengeeks

 • Yükleme zamanı: 697 ms
 • uptime:% 99,92
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: GreenGeeks.com

GreenGeeks ile başlayın »

GreenGeeks en tanınmış çevre dostu web barındırma sağlayıcılarından biridir. Yani, eğer çevre dostu web hosting sizin için önemliyse, GreenGeeks yeşil enerji şeklinde ızgara içine tükettikleri güç 3x geri koyar biliyorum.

Toronto, Montreal, Chicago, Phoenix ve Amsterdam’da bulunan veri merkezleri ile en hızlı, daha güvenli ve ölçeklenebilir hızın bir kısmını sağlarlar. Mükemmel 7/24/365 müşteri desteği sunmak için onlara güvenebilirsiniz.

GreenGeeks ile barındırma planları, sınırsız web alanı, sınırsız veri aktarımı, 1. yıl için ücretsiz alan adı, tek tıklamayla WordPress kurulumları ve çok daha fazlasını sunar.

Kanada’daki sunucular: Evet, Montreal, Kanada.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 9,95 dolardan başlıyor.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca 2,95 ABD doları öder.

GreenGeeks incelememizi okuyun >>

6. iPage

Ipage-web-hosting-kanada

 • Yükleme zamanı: 2.60 s
 • uptime:% 99,98
 • Destek: 8/10
 • İnternet sitesi: iPage.com

İPage’i kullanmaya başlayın »

iPage başka bir çevre dostu web barındırma sağlayıcısı ve aynı zamanda en uygun fiyatlı. iPage hosting size ücretsiz alan adı kaydı, sürükle ve bırak site oluşturucu, 1000’ler ücretsiz şablon, ücretsiz SSL sertifikası, ücretsiz e-posta adresi ve daha fazlasını sunar.

Tüm planlarında ücretsiz güvenlik araçları ve hem Google Adwords hem de Bing reklamları için 100 ABD doları değerinde ücretsiz kredi gibi ekstralar da bulunmaktadır..

iPage ayrıca 7/24 müşteri desteği ve 30 günlük para iade garantisi sunar.

Kanada’daki sunucular: Hayır, ABD.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 10,95 CA’dan başlar.

Özel teklif: Kullanıcılarımız ayda yalnızca 2,50 ABD doları ödüyor.

İPage incelememizi okuyun >>

7. A2 Hosting

a2-hosting-kanada

 • Yükleme zamanı: 1.28 s
 • uptime:% 99,90
 • Destek: 9/10
 • İnternet sitesi: A2hosting.com

A2 Hosting kullanmaya başlayın »

A2 Hosting, 20 kata kadar daha hızlı web barındırma hizmeti sunmak için hız için tasarlanmıştır. Web barındırma planları, sınırsız alan ve bant genişliği, ücretsiz SSL sertifikası, optimize edilmiş WordPress, 7/24 müşteri desteği ve daha fazlası ile geliyor.

A2 Hosting, tek tıklamayla web sitesi komut dosyalarını yüklemenizi sağlayan geliştirici dostu bir seçenektir, buna WordPress, Joomla, Drupal, Magento ve daha fazlası dahildir.

A2 Hosting ayrıca her zaman para iade garantisi sunar. Bu, 30 gün içinde hizmetlerinden memnun değilseniz, tam bir geri ödeme alacağınız anlamına gelir. İlk 30 günden sonra kullanılmayan hizmetler için orantılı geri ödeme almaya hak kazanırsınız.

Kanada’daki sunucular: Hayır, Michigan ve Arizona, ABD.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 10,43 CA’dan başlar.

Özel teklif: Özel teklif fiyatlandırması ayda yalnızca 3,68 CA’dan başlar.

A2 Hosting incelememizi okuyun >>

8. HostPapa

Hostpapa-best-Kanadalı barındırma

HostPapa 500.000’den fazla web sitesi barındıran Kanada’nın 1 numaralı web sunucusudur. Kendi web barındırma size ücretsiz bir alan adı, güvenilir depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği, tek tıklamayla WordPress dahil 400’den fazla uygulama ve daha fazlasını sunar.

HostPapa ayrıca sürükle ve bırak arayüzü, yüzlerce profesyonel şablon ile kendi web sitesi oluşturucusunu sunar ve Kurumsal planlarıyla çevrimiçi bir mağaza bile oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, HostPapa’nın şirket içi uzmanları tarafından desteklenen 24/7 e-posta desteğinin yanı sıra birden fazla dilde telefon ve canlı sohbet desteği de sunuyorlar. Paylaşılan web barındırma hizmetleri ve bayi web barındırma hizmetleri için 30 günlük para iade garantisi ile HostPapa’yı risksiz deneyebilirsiniz.

Kanada’daki sunucular: Evet, Toronto, Kanada.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 8,99 CA’dan başlar.

Özel teklif: Bu makaleyi yazarken, ayda yalnızca 3,95 ABD doları karşılığında başlayabilirsiniz.

HostPapa ile bugün başlayın >>

9. HostUpon.ca

hostupon-best-Kanadalı-web barındırma

HostUpon bir başka büyük Kanadalı web hosting şirketidir. HostUpon aynı zamanda “yeşil” bir web hosting firmasıdır, tüm altyapısı çevre dostu donanımlarla inşa edilmiştir ve çevreye başka şekillerde yardımcı olmak için üzerlerine düşeni yapmaktadır..

Web barındırma planlarının birçoğu ile sınırsız disk alanı ve bant genişliği, şablonlarla ücretsiz web sitesi oluşturucu, WordPress ve Joomla’nın 1 tıklama yüklemeleri, sınırsız e-posta adresleri ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

Ayrıca 7/24 şirket içi Kanada müşteri desteği sunar; destek yollarından hiçbirini dış kaynak kullanmazlar. Böylece, ihtiyaç duyduğunuzda uzman desteği almak için doğrudan ekibinin bir üyesiyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi ile bunları risksiz deneyebilirsiniz.

Kanada’daki sunucular: Evet, Toronto, Kanada.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlar ayda 7,95 CA’dan başlar.

Özel teklif: Bu makaleyi yazarken ayda $ 3.95 gibi düşük bir ücret karşılığında başlayabilirsiniz..

10. Web Hosting Kanada

web hosting-kanada

Web Hosting Kanada merkezli Montreal, Quebec ve 30.000’den fazla küçük işletme tarafından güvenilen. Bu Kanadalı web barındırma sağlayıcısı hem Doğu hem de Batı kıyılarında sunucular sunan az biridir. Dolayısıyla, kullanıcılarınız Kanada’nın neresinde olursa olsun, yüksek hızlar sunmak için onlara güvenebilirsiniz.

Web Hosting hizmetlerinin yanı sıra, Web Hosting Canada ayrıca alan adları, bir Weebly web sitesi oluşturucu, e-posta ve çevrimiçi pazarlama hizmetleri, güvenlik ve SSL sertifikaları ve daha fazlasını sunar.

Ayrıca telefon, sohbet ve e-posta yoluyla 7/24 iki dilli, uzman desteği sağlar.

Kanada’daki sunucular: Evet, Toronto ve Vancouver, Kanada.

Fiyatlandırma: Düzenli fiyatlandırma ayda 5,99 CA’dan başlar.

Özel teklif: Ayda sadece 3,89 ABD doları karşılığında başlayabilirsiniz.

En İyi Kanadalı Hosting Nasıl Seçilir

Kanada barındırma seçerken dikkate almanız gereken birkaç faktör vardır:

 1. Sunucu Konumu
 2. uptime
 3. Özellikleri
 4. Müşteri desteği

İhtiyaçlarınız için en iyi Kanada barındırma hizmetini kolayca seçebilmeniz için bu faktörlerin her birine daha yakından bakalım.

1. Sunucu Konumu
Web sitenizin hızı önemlidir. Yavaş web sayfası yükleme süreleri SEO’nuzu, kullanıcı deneyiminizi ve hatta dönüşümlerinizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle, kullanıcılara hızlı bir web sitesi sağlamak istiyorsanız, sunucu konumuna bakmanız gerekir. Bu nedenle, bu makaleye her web barındırma sağlayıcısının sunucu konumlarını dahil ettik.
Bir sunucunun konumu aslında web sitenizin yüklenme süresini etkiler. Bir web sitesi veya kullanıcı bir veri merkezine ne kadar yakın olursa, web sitenize o kadar hızlı erişebilir.

Bir Kanada web sitesi hazırlıyorsanız ve kullanıcılarınızın çoğunun Kanada’da bulunmasını bekliyorsanız, Kanada’da sunucuları olan bir web barındırma sağlayıcısı seçmek isteyebilirsiniz. Ancak, sunucu yakın olduğu sürece (örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’nde) ve iyi bir sunucu olduğu sürece, yıldırım hızında hız elde edebilmeniz gerekir..

2. Çalışma Zamanı
Web sitenizin kullanıcılar tarafından her zaman kullanılabilir olması önemlidir. Web siteniz sık sık kapanıyorsa, çok fazla trafik, olası satış ve satışta kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, büyük bir çalışma süresi garantisi sunan Kanadalı web barındırma hizmeti aramak önemlidir..

Çalışma süresi, bir sunucunun çalıştığı ve kullanılabilir olduğu zamanın ölçüsüdür. % 100 çalışma süresini garanti etmek oldukça imkansızdır, ancak% 99.9’un altındaki herhangi bir şey oldukça güvenilmezdir.

3. Özellikler
Bir web sitesi oluşturmak zor olmamalı. Özellikle bir acemi olarak, başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunan bir web barındırma hizmeti seçmek istersiniz.

Dikkat edilmesi gereken özellikler şunlardır:

 • Alan adı
 • SSL Sertifikası
 • Tek Tıkla WordPress Kurulumu
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • E-posta hesapları
 • Depolama alanı
 • Yedekler

4. Müşteri Desteği
Sitenizde bir şeyler ters giderse, arkadaşça, bilgili ve hızlı destek alabileceğinizi bilmek önemlidir. Yanıt almak için saatler veya günler beklemek zorunda kalmamanız için 7/24 destek sunan en iyi blog barındırma / web barındırma arayın.

Kararımız: En İyi Kanadalı Web Hosting Nedir?

En iyi Kanada barındırma için 1 numaralı seçimimiz olarak Bluehost’u öneriyoruz. Kanada’da herhangi bir sunucu konumuna sahip olmasalar da, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için bu en popüler web barındırma şirketine güvenebilirsiniz.

Bluehost, ücretsiz bir alan adı, SSL sertifikası, tek tıklamayla WordPress kurulumu ve isteyebileceğiniz diğer tüm özellikler dahil olmak üzere web sitenizi hemen çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Ayrıca, ekonomiktir, böylece cebinizde bir delik açmadan web sitenizi başlatabilirsiniz.

Kanada Web HostingCostMoney GeriYükleme SüresiUptimeSupportCanadian Sunucu
BluehostCA $ 3,60 / ay30 gün689 ms% 99.9910/10Hayır
SiteGround3,95 $ / ay30 gün649 ms% 99.9810/10Hayır
HostGator$ 2,78 / ay45 günler691 ms% 99.9610/10Hayır
WP Motoru28 $ / ay60 günN / AN / A9/10Evet
Greengeeks$ 2.95 / ay30 gün697 ms% 99,929/10Evet
iPageCA $ 2.50 / ay30 gün2600 ms% 99.988/10Hayır
A2 HostingCA $ 3.68 / ay30 gün1280 ms% 99.909/10Hayır
HostPapaCA $ 3,95 / ay30 günN / AN / A10/10Evet
HostUponCA $ 3,95 / ay30 günN / AN / A10/10Evet
Web Hosting KanadaCA $ 3.89 / ayN / AN / AN / A9/10Evet

En iyi Kanada barındırma hakkında bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. Bu makaleyi beğendiyseniz, Web Hosting Nedir? Hakkındaki diğer yayınımıza göz atın. (Paylaşılan ve VPS ve Adanmış).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map