En İyi 10 Logo Yapıcı ve Logo Üreticisi Karşılaştırıldı

En İyi Logo Yapımcıları


İş logonuz için en iyi logo üreticisini mi arıyorsunuz??

Bir web sitesi sahibi, girişimi veya sınırlı bütçeli küçük bir işletme iseniz, logonuza büyük miktarda para harcamak istemeyebilirsiniz.

Neyse ki, işletmeniz için profesyonel bir logo oluşturmanıza izin veren birkaç çevrimiçi logo üreticisi var.

Bu makalede, profesyonel iş logolarını kolayca tasarlamanıza izin veren en iyi logo üreticileri listemizi paylaşacağız.

En İyi Logo Oluşturucu Uygulaması Nasıl Seçilir

Logonuzu kendi başınıza oluşturmaya karar verdikten sonra, bir sonraki adım ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi logo üreticisini seçmektir. Düzinelerce çevrimiçi logo üreticisi bulabildiğiniz için doğru olanı seçmek korkutucu olabilir.

Bir logo yapımcısı yazılımında aramanız gerekenler.

 • Metin Logosu: Benzersiz bir metin tabanlı logo oluşturabilme. Logo yapımcısı size çok çeşitli metin tasarımları, stilleri ve yazı tipleri sağlamalıdır.
 • Yerleşik Şablonlar: Tasarımcı değilseniz, logonuzu sıfırdan oluşturmaya başlamak istemeyebilirsiniz. Logo tasarım uygulamanızın birkaç yerleşik şablonla birlikte geldiğinden emin olun.
 • Yüksek Çözünürlüklü İndirme: Logo yapımcısı yazılımı, herhangi bir formatta (jpg, png, vb.) Yüksek çözünürlüklü bir logo indirmenize izin vermelidir. Bu, logoyu pazarlama materyallerinizde kullanmak için kullanışlıdır.

Kullanabileceğiniz en iyi logo üreticilerine bir göz atalım.

1. Sabit İletişim LogoMaker: Ücretsiz Logo Maker Uygulaması

Sürekli İletişim LogoMaker

Constant Contact LogoMaker, A.I. ile birlikte gelen ücretsiz bir logo oluşturma yazılımıdır. güçlendirilmiş web sitesi oluşturucu.

Logonun renk, yazı tipi, boyut ve simge içeren her yönünü özelleştirmenizi sağlar. LogoMaker esnek bir hizmettir ve profesyonel bir logo tasarımcısı tutmaya yatırım yapmak istemeyen yeni başlayanlar için bir cazibe gibi çalışır.

LogoMaker hizmeti, web sitesi oluşturucusunun bir parçası olarak sunulmasına rağmen, web siteniz, pazarlama malzemeleri, tişörtler, baskı malzemeleri vb. Gibi her yerde kullanmak için logoyu yüksek çözünürlükte indirmenize izin verir. türleri, yani logo için istediğiniz görüntü formatını elde edersiniz.

2. Nefret

Hatchful

Hatchful, Shopify tarafından geliştirilen bir başka ücretsiz logo yapımcısı. Önceden grafik tasarım deneyimi yaşamadan profesyonel ve çarpıcı iş logoları oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca, tasarım stüdyolarını kullanarak metin, yazı tipi, simge, renkler ve boyut için özelleştirebileceğiniz 100’lü yerleşik logo şablonu ile birlikte gelir. Hatchful ayrıca logoyu sosyal medya, kartvizitler, ürünler için farklı boyutlarda indirmenizi sağlar.

3. Canva’n Pro Logo Maker: En İyi Online Logo Oluşturucu

Canva Logo Üreticisi

Canva’nın Pro Logo Maker’ı iş ve e-ticaret siteleri için birinci sınıf bir logo oluşturma yazılımıdır. 1000’ler profesyonel logo şablonları, sınırsız simgeler, resimler ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Canva’nın Logo Maker’ı ile yüksek çözünürlükte düzenleyip indirebileceğiniz şık özel logolar oluşturabilirsiniz. Canva ayrıca, dünyanın herhangi bir yerinden görüntülemek ve düzenlemek için logoyu ekibinizle paylaşmanıza olanak tanır.

4. Terzi Markalar: Küçük İşletmeler için En İyi Logo Maker

Terzi Markaları Logo Maker

Tailor Brands, markalar ve işletmeler için profesyonel bir logo yapma hizmetidir. Web siteniz veya sosyal medya için özel ve yüksek çözünürlüklü bir logo oluşturmanıza olanak tanır.

Ayrıca, çalışmanızı tanıtmak için etkileyici reklamlar oluşturmanıza olanak tanıyan reklam tasarım hizmeti de sunarlar.

5. Looka Logo Tasarımı

Looka Logo Tasarımı

Looka başka bir A.I. marka kimliğinizi oluşturmak için güçlendirilmiş çevrimiçi logo tasarım yazılımı. Bir logo şablonu seçebileceğiniz ve renkleri, yazı tiplerini ve metni değiştirebileceğiniz bir ön uç logo düzenleyicisi ile birlikte gelir.

Sosyal medya, kartvizitler vb. İçin tüm logoları indirmenize izin verir. Looka, markalama deneyiminizi geliştirmek için çeşitli eklentiler de sunar.

6. Designhill: Güvenilir Logo Maker Hizmeti

Designhill

Designhill, birkaç tıklamayla özel logonuzu tasarlamak için popüler bir logo yapımcısı hizmetidir. 1M + müşterileri tarafından güvenilirdir ve% 98,78 müşteri memnuniyeti oranına sahiptir ve bu da onları logo tasarlamak için güvenilir bir seçenek haline getirir.

Şirket adınızı girip logo stillerini, renklerini ve simgelerini seçerek başlayabilirsiniz. Ardından, seçim yapabileceğiniz 100’lü şablona göz atmanıza, değişiklik yapmanıza ve son logoyu önizlemenize olanak tanır.

7. Ucraft Logo Maker: Ücretsiz Telif Simgeleri ile Logo Tasarım Uygulaması

Ucraft

Ucraft, iş logonuzu tasarlamak için güçlü bir çevrimiçi logo yaratıcısıdır. Kullanımı ücretsizdir ve birkaç tıklamayla benzersiz bir logo oluşturmak için 2M + telif ücretsiz simgeleriyle birlikte gelir.

Son derece esnektir ve şekilleri, metni, simgeleri ve renkleri kolayca özelleştirmenizi sağlar. Yüksek kaliteli logosunu SVG ve PNG formatlarında indirebilirsiniz.

8. LogotypeMaker

LogoTypeMaker

Logotypemaker, küçük işletme sahipleri ve girişimciler için bir çevrimiçi logo üreticisi ve logo üreticisidir. Logotypemaker ile profesyonel bir tasarımcı kiralamanıza gerek yoktur ve benzersiz logonuzu hemen oluşturmanıza izin verir.

Çeşitli logo şablonları ve bir A.I. tabanlı logo editörü. Logotypemaker ile gölge efektlerini, yazı tiplerini, küçük resimleri özelleştirebilir ve ayrıca özel resimlerinizi yükleyebilirsiniz.

9. Logogenie: En İyi Müşteri Hizmetiyle Logo Tasarım Yazılımı

Logogenie

Logogenie çeşitli logo tasarım araçları ve 1000’den fazla profesyonel logo şablonu ile gelen premium bir logo tasarım yazılımıdır. Canlı sohbet ve e-posta ile anında müşteri desteği sağlar.

3 basit adımda tamamen benzersiz bir logo oluşturmanızı sağlar. Marka adınızı girin, simgeyi seçin ve logonuzu renkler ve stil efektleri için özelleştirin.

10. GraphicSprings Logo Oluşturucu: Premium Logo Oluşturucu

GraphicSprings Logo Oluşturucu

GraphicSprings küçük işletmeler, girişimler ve çevrimiçi mağazalar için bir başka premium logo yaratıcısıdır. Grafik tasarım deneyimi olmayan yeni başlayanlar için bile profesyonel bir logo tasarlamanızı sağlar.

Logoyu ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz, ancak yüksek çözünürlüklü indirmek için 19,99 ABD doları ödemeniz gerekir. Ücretli logo, kartvizitleriniz, sosyal ağlarınız ve web siteniz için mükemmeldir.

Bu makalenin, iş logonuzu tasarlamanıza yardımcı olacak en iyi logo üreticilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. En iyi web tasarım yazılımı hakkındaki kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map