En İyi 200+ Kara Cuma ve Siber Pazartesi WordPress Fırsatı 2019

kara cuma ve siber pazartesi fırsatları


2019’da Kara Cuma ve Siber Pazartesi için en iyi WordPress fırsatlarını, kuponlarını ve indirimlerini mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz!

En iyi WordPress fırsatlarını bulmanın zaman alıcı olabileceğini biliyoruz, ancak endişelenmeyin! Seni aradık, böylece bitmeden mükemmel bir anlaşma yapabilirsin.

Bu tekliflerin SINIRLI SÜRE için geçerli olduğunu unutmayın. Her teklifin yanındaki son kullanma tarihini belirttik.

Kaçırmak istemediğiniz WordPress fırsatlarının ULTIMATE listesi. Bu makalede, premium WordPress temaları, eklentileri, araçları, web barındırma ve diğer WordPress hizmetlerinde düzinelerce fırsat bulabilirsiniz.

Black Friday Hediye 2019: Üç 50 $ Amazon Hediye Kartı Kazanın

Bu Kara Cuma günü okuyucularımıza 50 $ değerinde üç Amazon hediye kartı veriyoruz. Tek yapmanız gereken hediyeye girmek ve kazanma şansı elde etmek için çok sayıda giriş göndermek.

Not: Bu makaleyi önümüzdeki birkaç hafta boyunca sürekli güncelleyeceğiz. En sevdiğiniz fırsatı kaçırmamanız için bu yayını yer imlerine eklemeyi unutmayın.

1. Özel Fırsatlar

OptinMonster’da% 35 tasarruf edin

OptinMonster

OptinMonster dünyanın en güçlü potansiyel müşteri oluşturma ve dönüşüm optimizasyon aracıdır. Bunu, terk eden ziyaretçilerinizi önce abonelere, ardından müşterilere dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Üst düzey işletmeler e-posta listelerini ve gelirlerini artırmak için OptinMonster’ı kullanıyor.

Birden fazla bina özelliği sayesinde, güzel optin formları oluşturmak için OptinMonster’ı kullanabilirsiniz. Ziyaretçilerinize özelleştirilmiş optin formlarını görüntülemek için üçüncü taraf yazılımlarla neredeyse sonsuz entegrasyona sahiptir. Davranış otomasyonu özelliğiyle, optin formlarını kişiselleştirebilir ve insani mesajlar gösterebilirsiniz..

Ödeme OptinMonster’ın örnek olay incelemeleri çevrimiçi işletmelerin sayılarını nasıl hızla büyüttüğünü öğrenmek için. Bu tatil sezonunda, premium yazılımlarında önemli bir indirim sunuyorlar. OptinMonster Üniversitesi.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 6 Aralık

OptinMonster’da% 35 İNDİRİM »

WPForms’da% 60 tasarruf edin

WPForms

WPForms piyasadaki en iyi WordPress iletişim formu eklentisidir. En başlangıç ​​dostu seçenekler ve premium özelliklerle kullanımı kolaydır.

WPForms sürükle ve bırak form oluşturucu, formunuzun alanlarını sürüklemenizi ve sıralarını değiştirmenizi sağlar. Özel form şablonları, koşullu mantık desteği, ödeme ağ geçitleri ve diğer özellikleri alırsınız. WPForms ayrıca Sabit İletişim, MailChimp, AWeber ve diğer üçüncü taraf hizmetlerini de destekler.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

WPForms için% 60 İNDİRİM »

MonsterInsights’ta% 60 tasarruf edin

MonsterInsights

MonsterInsights WordPress web siteleri için en popüler Google Analytics eklentisidir. Ziyaretçilerinizle ilgili istatistikleri görüntülemek için WordPress kontrol panelinizle kolayca entegre olur. MonsterInsights ile WordPress’te kişiselleştirilmiş bir Google Analytics elde edebilirsiniz.

Ayrıca, stratejiler oluşturmak ve çevrimiçi işinizi daha da büyütmek için kullanıcı verilerine dayalı özel raporlar oluşturabilirsiniz.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

MonsterInsights’ta% 60 İNDİRİM »

SeedProd’da% 35 tasarruf edin

SeedProd

SeedProd yakında en iyi WordPress sayfası ve bakım modu eklentisidir. WordPress web siteniz için bir geri sayım sayacı ile güzel, profesyonel bir gelecek sayfası oluşturmanıza olanak tanır. Gerçek zamanlı oluşturucu, metnin, yazı tiplerinin, renklerin ve mizanpajın hızlı bir şekilde özelleştirilmesine yardımcı olur.

Tonlarca yerleşik şablonla birlikte gelir, böylece önceden oluşturulmuş bir şablon seçebilir ve web sitenizde yakında gelecek sayfanızı anında başlatabilirsiniz. Abonelerinize en son haberleriniz hakkında e-posta göndermek için sürekli İletişim, ActiveCampaign, CovertKit ve daha fazlası gibi popüler e-posta hizmetleriyle de entegre edebilirsiniz.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

% 35 İNDİRİM SeedProd »

RafflePress’de% 35 tasarruf edin

RafflePress

RafflePress en iyi WordPress hediye eklentisidir. Viral hediyeler ve yarışmalarla kitlenizin ilgisini çekmeye yardımcı olur. Bu eklentiyi e-posta listenizi, web sitesi trafiğinizi ve sosyal medya takipçilerinizi anında büyütmek için kullanabilirsiniz.

RafflePress sürükle ve bırak oluşturucu, birkaç dakika içinde ücretsiz kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır. Önceden oluşturulmuş düzinelerce şablonla hızlı bir şekilde başlamak daha kolaydır. Birden fazla sahtekarlık girişini ortadan kaldırmak için tek tıklamayla giriş ve sahtekarlık koruması sunar.

RafflePress eklentisi ayrıca WordPress web sitenizde dikkat dağıtıcı olmayan bir yarışma düzenlemek için ücretsiz bir açılış sayfası ile birlikte gelir. Dönüşümlerinizi artırmak için gelişmiş izleme ve yeniden hedefleme özelliklerini kullanabilirsiniz.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Çekiliş% 35 İNDİRİM »

WP Mail SMTP Pro’da% 30 tasarruf edin

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP Pro WPForms tarafından geliştirilen en iyi WordPress SMTP ve PHP Mailer eklentisidir. Teslim edilebilirlik, spam filtreleme vb. Dahil olmak üzere tüm e-posta sorunlarınızla ilgilenir. Genel e-posta ayarlarından WP Mail SMTP’ye geçtiğinizde, tüm promosyon e-postalarınız müşterilerin gelen kutusuna ulaşacaktır.

Yüzlerce e-postayı güvenli bir şekilde göndermenizi sağlar. WP Mail SMTP eklentisi aynı zamanda popüler SMTP sağlayıcılarıyla da bütünleşir. Çok bölgeli ağ ve yerelleştirmeyi destekler.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

WP Mail SMTP Pro için% 35 İNDİRİM »

Bluehost’da% 63 tasarruf edin

Bluehost

Bluehost resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır. Şu anda bir milyondan fazla WordPress sitesine ev sahipliği yapıyorlar. Ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL sertifikası, şablonlarla ücretsiz site oluşturucu ve IsItWP kullanıcıları için% 63 özel indirim sunuyorlar..

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Fırsat Uygunluğu: 25 Kasım – 2 Aralık

Bluehost’da% 63 İNDİRİM kazanın »

Sürekli İletişimde% 50 tasarruf edin

Sürekli İletişim

Sürekli İletişim, piyasadaki en iyi WordPress e-posta pazarlama hizmetidir. Güzel e-postalar oluşturmanıza ve bunları hızlı bir şekilde abonelerinize göndermenize olanak tanır. Profesyonel e-postalar tasarlamak için sürükle ve bırak e-posta oluşturucusunu kullanabilirsiniz. Ayrıca tamamen duyarlı ve tüm cihazlarda harika görünen birden çok hazır e-posta şablonu ile birlikte gelir.

E-posta ve pazarlama otomasyonu özellikleriyle yeni aboneleri zamanında hoş geldiniz e-postasıyla selamlayabilir, kullanıcı davranışına göre e-postaları tetikleyebilir, açıcı olmayanlara e-posta gönderebilir ve güçlü liste oluşturma araçlarıyla erişiminizi genişletebilirsiniz.

Constant Contact e-posta hizmeti, e-Ticaret web siteleri için mükemmeldir. Yeni müşteriler bularak çevrimiçi mağazanızı büyütmek ve otomatik e-postalarla web sitenizi ziyaret etmeye devam etmek için onları meşgul etmek için çeşitli araçlar sunar..

E-posta pazarlama sonuçlarınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Bu istatistikler gelecekteki kampanyalar için yeni ve etkili stratejiler oluşturmanıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 27 Kasım

% 50 İNDİRİM Sürekli İletişim »

MemberPress’te% 60 tasarruf edin

MemberPress

MemberPress, WordPress kullanıcıları için mevcut en iyi WordPress üyelik eklentisidir. Üyelik web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olur. Çevrimiçi ödemeleri kabul etmek, dijital indirmeler satmak ve web sitenizi kimlerin gördüğünü yönetmek istiyorsanız, MemberPress’i kullanın.

Neredeyse tüm üçüncü taraf WordPress eklentileriyle entegre olur, böylece güçlü, zengin özelliklere sahip bir üyelik sitesi oluşturabilirsiniz. WooCommerce, Stripe, ActiveCampaign ve daha fazlası gibi popüler hizmetlerle de harika çalışıyor.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 60 İNDİRİM Üye Ol »

Beaver Builder’da% 25 tasarruf edin

Kunduz Oluşturucu

Beaver Builder, içerik bloklarını sürükleyip bırakmak için web sitenizde kullanabileceğiniz popüler bir WordPress sayfa oluşturucusudur. WordPress web sitenizdeki özellikleri ve içeriği hızlı bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Beaver Builder’ı kullanırken sayfa oluşturmak için herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Beaver Builder’da% 25 İNDİRİM »

2. WordPress Hosting Fırsatları

WP Motorunda% 30’a varan oranda tasarruf edin

WP Motoru

WP Engine, dünyanın en popüler WordPress barındırma şirketidir. Onlar paylaşılan ve özel hosting planları sunuyoruz. Bu tatil sezonunda yıllık ön ödeme teklifleriyle tasarruf edebilir ve Başlangıç, Büyüme ve Ölçek planlarında 5 aya kadar ücretsiz kazanabilirsiniz.

Kupon Kodu: cyberwknd30

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 2 Aralık

WP Motorunda% 30 İNDİRİM »

HostGator’da% 70’e kadar tasarruf edin

HostGator

HostGator, sektördeki en eski ve popüler web barındırma sağlayıcılarından biridir. VPS ve özel hosting planları sunar. Bunun dışında WordPress barındırma planları ve tek tıklamayla kurulumlar da geliyor.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

HostGator’da% 70’e Varan İndirim »

InMotion Hosting’de% 15 tasarruf edin

InMotion Barındırma

InMotion Hosting popüler bir WordPress hosting şirketidir. IsItWP kullanıcılarına WordPress barındırma planlarında çeşitli indirimler sunuyorlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

InMotion Hosting’te% 15 İNDİRİM kazanın »

DreamHost’ta% 40 tasarruf edin

DreamHost

DreamHost popüler bir WordPress barındırma şirketidir. Bu tatil sezonunda, ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL sertifikası ile planlarında BÜYÜK indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

DreamHost’da% 40 İNDİRİM »

Domain.com’da% 30 tasarruf edin

Domain.com

Domain.com bir alan adı ve web barındırma hizmetidir. Ayrıca hızlı bir şekilde başlamak isteyen yeni başlayanlara işletme adı fikirleri önerir.

Kupon Kodu: NAMEBOYBF

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım

Domain.com’da% 30 İNDİRİN »

Volanda% 40’a kadar tasarruf edin

Volan Alın

Volan popüler bir hosting firmasıdır. Birinci sınıf müşteri desteği ve üst düzey sunucular ile WordPress kullanıcıları için yönetilen barındırma hizmetleri sunarlar.

Kupon Kodu: FLYDAY19

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 4 Aralık

Volan% 40’a Varan İndirim »

Cloudways’de% 40 tasarruf edin

Cloudways

Cloudways popüler bir bulut barındırma şirketidir. Özel WordPress ve WooCommerce barındırma için çeşitli planlar sunuyorlar. Kendi web hosting paneli basit ve acemi dostudur. Bu tatil sezonunda, Cloudways’in tüm hosting planlarında 3 ay boyunca% 40 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: BFCM40

Anlaşma Durumu: 14 Kasım – 4 Aralık

Cloudways’de% 40 İNDİRİM »

A2 Hosting ile% 67’ye kadar tasarruf edin

A2 Hosting

A2 Hosting, var olan en iyi WordPress barındırma sağlayıcılarından biridir. A2 Hosting’i farklı kılan, geliştirici dostu özellikleridir. Diğer hosting sağlayıcılarının aksine, A2 Hosting benzersiz bir para iade garantisi sunar, böylece web sitenizi risksiz barındırabilirsiniz. İlk 30 günden sonra kullanılmayan hizmetler için orantılı bir geri ödeme almaya hak kazanırsınız.

Kupon kodları:

 • MEGA67: Paylaşımlı Hosting’de% 67 indirim
 • HALFDEDI:% 50 İndirim Yönetilen Dedicated Sunucu (aylık $ 96,50)
 • WP60: Yönetilen WordPress’te% 60 İndirim (aylık 9,78 TL’den başlayan fiyatlarla)
 • RSLR51:% 51 İndirim Bayi Barındırma (9,80 ABD doları / ay)
 • MVPS-50: Yönetilen VPS ve Core VPS’de% 50 İndirim (Aylık 25 ABD doları)

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 2 Aralık

A2 Hosting% 67’ye Varan İndirimler »

GreenGeeks şehrinde% 75’e kadar tasarruf edin

Greengeeks

GreenGeeks popüler bir çevre dostu web hosting şirketidir. Hızlı, güvenlidir ve bayi planları, WordPress barındırma vb. Dahil olmak üzere birden çok barındırma seçeneği sunar..

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

% 75 İNDİRİM GreenGeeks »

WordPress.com’da% 20 tasarruf edin

WordPresscom

WordPress.com blog barındırma çözümleri sunar. Bu tatil sezonunda, e-Ticaret planlarında inanılmaz bir indirim elde edebilirsiniz.

Kupon Kodu: BLACKCYBER2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 20 İNDİRİM WordPress.com »

Liquid Web’de% 50 tasarruf edin

Liquid Web

Liquid Web, yönetilen bir WordPress ve WooCommerce hosting şirketidir. Bu tatil sezonunda, normal, ömür boyu ve diğer lisanslarında BÜYÜK indirimler alabilirsiniz.

Kupon Kodu: JINGLE50

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 50 İNDİRİM Sıvı Web »

FastComet’de% 75’e kadar tasarruf edin

FastComet

FastComet pazarda yönetilen bir bulut barındırma sağlayıcısıdır. Bu tatil sezonunda paylaşılan planlar, bulut VPS ve yükseltmeler için indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kupon Kodları:

 • Paylaşılan planlar: BFSALE75 (% 75 İNDİRİM)
 • Bulut VPS: BFCLOUD30 (% 30 İNDİRİM)
 • Daha yüksek bir plana geçin: BOOST25 (% 25 İNDİRİM)

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım

FastComet’da% 75’e Varan İndirim »

Crioshavyn şehrinde% 70 tasarruf edin

Crioshavyn

Crioshavyn yönetilen bir WordPress hosting çözümüdür. Günlük yedeklemeler, siber güvenlik, premium SSL ve daha fazlası ile güvenli web barındırma sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 5 Aralık

Crioshavyn% 70 İNDİRİM kazanın »

Nestify’da% 30 tasarruf edin

Nestify

Nestify bir WordPress ve WooCommerce hosting şirketidir. Ayrıca geliştiriciler, ajanslar ve işletmeler için özel çözümler sunar.

Kupon Kodu: WPB30OFF

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 4 Aralık

Nestify’da% 30 İNDİRİM »

WP Yardımı’nda% 20 tasarruf edin

WP Yardımı

WP Yardımı yönetilen bir WordPress hosting çözümüdür. Ayrıca WordPress bakım hizmetleri de sunuyorlar.

Kupon Kodu: BFCM19

Anlaşma Geçerliliği: 12 Kasım – 10 Aralık

WP Yardımından% 20 İNDİRİN »

3. WordPress Eklentisi Fırsatları

Müthiş Formlarda% 30 İndirim

müthiş formlar

Formidable Forms, WordPress için var olan en gelişmiş form oluşturucu eklentisidir. Çevrimiçi uygulamalar, veri yönetim sistemleri, gerçek zamanlı veri görselleştirmeleri ve ödeme koleksiyonları oluşturmanıza olanak tanıyan bir form oluşturucu eklentisi arıyorsanız, Formidable Forms ihtiyaçlarınız için doğru seçimdir.

Bu tatil sezonu, Formidable Forms, yeni satın alımlar için tüm premium planlarda% 30 indirim ve ücretsiz ödül seçeneği sunuyor.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Müthiş Formlar% 30 İNDİRİM »

TrustPulse şehrinde% 35 tasarruf edin

TrustPulse

TrustPulse WordPress’in işinizi büyütmesi için en iyi sosyal kanıt eklentisidir. Web sitenizin ziyaretçilerine canlı doğrulanmış müşterilerin etkinliklerini gösterir. Önceden oluşturulmuş bir düzen seçebilir ve rengi, yazı tiplerini vb. Değiştirmek için sosyal prova kutusunu tamamen özelleştirebilirsiniz..

Akıllı hedefleme ile, doğru kişilere doğru zamanda sosyal kanıt gösterebilirsiniz. Kurulumu kolaydır ve büyüme istatistiklerinizde anında sonuçlar gösterir.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 6 Aralık

TrustPulse’da% 35 İNDİRİM »

ThirstyAffiliates şehrinde% 30 tasarruf edin

ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates, bağlı kuruluş bağlantılarını gizlemek ve web sitenizde yönetmek için kullanılan bir WordPress eklentisidir. Uzun, çirkin bağlı kuruluş URL’lerini gizleyebilir ve basit, düzenli bağlantılara dönüştürebilirsiniz. Bu tatil sezonunda HERHANGİ BİR lisansta% 30 indirim alacaksınız.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 20 Kasım – 2 Aralık

Susuz% 30 İNDİRİM »

Pretty Links Pro’da% 60 tasarruf edin

Pretty Links Pro

Pretty Links Pro, WordPress için popüler bir URL kısaltıcı ve bağlı bağlantı gizleme eklentisidir. İçeriğinizden para kazanmak için birden fazla fırsat sunar. Eklenti sayfalarınıza, yayınlarınıza ve widget’larınıza otomatik olarak satış ortağı bağlantıları ekler.

URL kısaltıcı özelliği ile uzun ve çirkin bağlı kuruluş URL’lerinizi basit bağlantılara dönüştürür. Bu kısaltılmış satış ortağı bağlantılarını videolarınızdan ve podcast’lerinizden yükseltebilirsiniz. Ayrıca, e-posta kampanyalarınıza satış ortağı bağlantıları eklemenize olanak tanır.

Kupon Kodu: BF2019

Kod Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

60% İNDİRİM Pretty Links Pro

LearnDash’te% 50 tasarruf edin

LearnDash

LearnDash bir WordPress öğrenme yönetim sistemi eklentisidir. Çevrimiçi kurslarınızı oluşturmanıza ve kolayca satmanıza olanak tanır.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY50

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım (07:00 – 16:00 EST)

% 50 İNDİRİN LearnDash »

StartBooking’te% 50’ye kadar tasarruf edin

StartBooking

StartBooking popüler bir çevrimiçi planlama yazılımıdır. Müşterilerinizin sizinle zaman planlamasına izin vermek için WordPress ile entegre olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 6 Aralık

% 50 İNDİRİM Başlat

Sucuri şehrinde% 15 tasarruf edin

Sucuri

Sucuri en popüler WordPress güvenlik eklentisidir. Web sitenizin kötü amaçlı yazılımlara ve bilgisayar korsanlarına karşı korunmasını sağlamak için birkaç araçla birlikte gelir.

Kupon Kodu: cyber15suc

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

15% İNDİRİM Sucuri »

Gerçekten Basit SSL’de% 40 tasarruf edin

Gerçekten Basit SSL

Gerçekten Basit SSL, en popüler WordPress SSL eklentisidir. Tek tıklamayla web sitenize SSL sertifikası eklemenizi sağlar.

Kupon Kodu: NVMBR19

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

% 40 İNDİRİM Gerçekten Basit SSL »

Envira Galerisi’nde% 50 tasarruf edin

Envira Galerisi

Envira Gallerys en iyi WordPress resim galerisi eklentisidir. Instagram, Flickr ve diğer görüntü kaynaklarından görüntüleri içe aktarmak için üçüncü taraf eklentileriyle entegre olur. Basit seçenekler ve şaşırtıcı özelliklerle güzel resim galerileri görüntüleyebilirsiniz.

Kupon Kodu: WPBEGINNER50

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 6 Aralık

Envira Galerisi’nde% 50 İNDİRİM »

Soliloquy şehrinde% 30 tasarruf edin

Monolog

Soliloquy en iyi WordPress resim kaydırıcısı eklentisidir. Yeni başlayanlar için uygundur ve resim kaydırıcılarınıza özellikler eklemenize yardımcı olacak birden fazla eklenti sunar. Soliloquy ile öne çıkan içerik kaydırıcıları, galeri kaydırıcıları ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Kupon Kodu: BF30

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 6 Aralık

Soliloquy’den% 30 İNDİRİM »

Elementor Pro’da% 30’a kadar tasarruf edin

Elementor Pro

Elementor Pro popüler bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisidir. Web sitenizi kurmak ve kolayca açılış sayfaları oluşturmak için görsel bir tasarım deneyimi ile birlikte gelir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

Elementor Pro oyununda% 30’a varan indirimlerden yararlanın »

Visual Composer’da% 40 tasarruf edin

Görsel Besteci

Visual Composer popüler bir WordPress web sitesi oluşturucusudur. Kolayca güzel web sitesi tasarımları ve sayfaları oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Kupon Kodu: 40blackfriday

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 4 Aralık

Görsel Besteci% 40 İNDİRİM »

LifterLMS’de% 15 tasarruf edin

LifterLMS

LifterLMS, WordPress web siteleri için popüler bir öğrenme yönetim sistemi eklentisidir. Başlangıç ​​dostudur ve kullanıcılarınız için kurs kurmayı kolaylaştırır.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY19

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

LifterLMS’de% 15 İNDİRİM kazanın »

PublishPress’de% 40 tasarruf edin

PublishPress

PublishPress, çevrimiçi yayıncılar, dergiler ve daha fazlası için güçlü WordPress eklentileri sunar.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY40

Anlaşma Geçerliliği: 12 Kasım – 5 Aralık

% 40 İNDİRİM Yayınla »

Flycart’ta% 30 tasarruf edin

Flycart

Flycart, çevrimiçi işinizi kurmak için en kaliteli WordPress ve WooCommerce eklentileri sunar. Eklentiler ayrıca e-Ticaret mağazanızı sorunsuz bir şekilde çalıştırma işlemlerinde yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 19 Kasım – 4 Aralık

Flycart% 30 İNDİRİM »

WP Güvenlik Denetim Günlüğünde% 40 tasarruf edin

WP Güvenlik Denetim Günlüğü

WP Güvenlik Denetim Günlüğü bir WordPress etkinlik günlüğü eklentisidir. Web sitenizdeki gerçek zamanlı kullanıcı davranışlarını izlemenize, denetlemenize ve izlemenize yardımcı olur. Bu eklentiyi WordPress’teki şüpheli etkinlikleri ve kötü amaçlı yazılım saldırılarını kolayca tespit etmek için kullanabilirsiniz.

Kupon Kodu: BF201940

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 3 Aralık

WP Güvenlik Denetim Günlüğünde% 40 İNDİRİM »

Complianz GDPR’de% 40 tasarruf edin

Complianz GDPR

Complianz GDPR bir WordPress gizlilik paketi eklentisidir. Web sitenizi sürekli olarak tarar ve herhangi bir değişiklik gerekirse uyarı gönderir.

Kupon Kodu: NVMBR19

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

% 40 İNDİRİM Complianz GDPR »

ProfilePress’de% 25 tasarruf edin

ProfilePress

ProfilePress, popüler bir gelişmiş WordPress profil yönetimi eklentisidir. Kullanıcı kayıt formları, özel giriş formları ve daha fazlasını oluşturmak için tüm üçüncü taraf WordPress eklentileriyle (WooCommerce gibi) kolayca entegre olur.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

% 25 İNDİRİM Profili Alın »

WordPress için Google Fonts’ta% 50 tasarruf edin

WordPress için Google Yazı Tipleri

WordPress için Google Yazı Tipleri web sitenize güzel yazı tipleri eklemenize yardımcı olur ve metniniz, başlıklarınız ve bağlantılarınız için 100’lük yazı tipi arasından seçim yapabilirsiniz.

Kupon Kodu: BF50

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

WordPress için Google Yazı Tiplerinde% 50 İNDİRİM »

WP Zinc’de% 35 tasarruf edin

WP Çinko

WP Çinko WordPress to Buffer Pro, Page Generator Pro, Hootsuite Pro ve Comment Rating Field Pro gibi premium WordPress eklentileri koleksiyonuna sahiptir. Web sitenizdeki kullanıcı katılımını artırmak için tüm eklentilerinde tatlı bir indirimden yararlanabilirsiniz..

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

WP Zinc% 35 İNDİRİM »

Barn2 Media’da% 50 tasarruf edin

Barn2 Media

Barn2 Media, küçük bir premium WordPress eklentileri koleksiyonu sunar. Eklentilerinin çoğu WooCommerce web sitelerini desteklemek için üretilmiştir. Ayrıca Parola Korumalı Kategoriler ve Daha İyi Son Yorumlar gibi diğer WordPress eklentilerini de sunarlar.

Kupon Kodu: BARN2CYBER2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Barn2 Media’da% 50 İNDİRİM »

ShortPixel’de% 250 Kredi Tasarrufu

ShortPixel

ShortPixel, WordPress web siteleri için bir görüntü optimizasyonu ve sıkıştırma eklentisidir. Görüntünün kalitesini etkilemeden görüntü boyutunu azaltır. Bu sıkıştırılmış resimler web sitenizin hızını ve performansını artırmaya yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 1 Aralık

ShortPixel’den% 250 Kredi Alın »

WooNinjas şehrinde% 50 tasarruf edin

WooNinjas

WooNinjas WordPress eklenti geliştirme ve özelleştirme hizmetleri sunmaktadır. Web sitenizi sorunsuz bir şekilde kurmanıza yardımcı olmak için popüler eklentilerle çalışırlar.

Kupon Kodu: BLKFDY50

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

WooNinjas’da% 50 İNDİRİM »

Gelişmiş İçerik Şablonlarında% 30 tasarruf edin

Gelişmiş İçerik Şablonları

Gelişmiş İçerik Şablonları yayınlar, sayfalar ve özel yayın türleri için özel WordPress içerik şablonları sunar.

Kupon Kodu: KARA CUMA

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 4 Aralık

Gelişmiş İçerik Şablonlarında% 30 İNDİRİM »

Adsanity şehrinde% 40 tasarruf edin

Adsanity

Adsanity, WordPress web siteleri için bir reklam yönetimi eklentisidir. Sayfalarınızda, yayınlarınızda ve widget alanlarınızda çekici reklamlar görüntülemenize olanak tanır. Bununla, reklamlarınızın performansını izleyebilir ve gelecekteki reklamları planlayabilirsiniz.

Kupon Kodu: HOHOOHYEAH

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

% 40 İNDİRİM

WPMRR’de% 75 tasarruf edin

WPMRR

WPMRR WPBuffs tarafından hazırlanmış bir video eğitim sitesidir. WordPress web sitelerinizi nasıl yöneteceğinizi ve gelirinizi nasıl artıracağınızı öğrenmek için eksiksiz bir ders planına sahiptir..

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 3 Aralık

WPMRR’den% 75 İNDİRİM »

İThemes şehrinde% 50 tasarruf edin

iThemes

iThemes, birçok popüler WordPress eklentisi BackupBuddy, iThemes Security, vb. için ana şirkettir. Bu tatil sezonunda, tüm ürünlerinde% 50 indirim alabilirsiniz..

Kupon Kodu: BOOM50

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

% 50 İNDİRİM iThemes »

WP Rocket’de% 35 tasarruf edin

WP Roketi

WP Rocket bir WordPress önbellek eklentisidir. Web sitenizin hızını ve performansını artırmak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 3 Aralık

WP Rocket% 35 İNDİRİM »

Gelişmiş Reklamlarda% 30 tasarruf edin

Gelişmiş Reklamlar

Gelişmiş Reklamlar, güçlü ve kullanımı kolay bir WordPress reklam eklentisidir.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Gelişmiş Reklamlarda% 30 İNDİRİM »

SEOPress’de% 50 tasarruf edin

SEOPress

SEOPress, web sitenizin trafiğini kolayca iyileştirmek için popüler bir WordPress SEO eklentisidir.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY50

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 2 Aralık

SEOPE% 50 İNDİRİN »

BlogVault’da% 40 tasarruf edin

BlogVault

BlogVault popüler bir WordPress yedekleme eklentisidir. Yedekleme oluşturmaya yardımcı olur ve web sitenizi kolayca geri yükler.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

BlogVault’da% 40 İNDİRİM »

WP Kuponları ve Fırsatlarında% 40 tasarruf edin

WP Kuponları ve Fırsatları

WP Kuponlar ve Fırsatlar popüler bir WordPress kupon eklentisidir. Kullanımı kolaydır ve satış ortağı gelirinizi artırmanıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: WPCD40

Anlaşma Geçerliliği: 20 Kasım – 30 Kasım

WP Kuponları ve Teklifleri% 40 İNDİRİM »

IconicWP’de% 50 tasarruf edin

IconicWP

IconicWP premium WooCommerce eklentileri satmaktadır. Sitenizi bozmadan şaşırtıcı özel özellikler eklemek için çevrimiçi mağazanız için uzantılar sunarlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

IconicWP’den% 50 İNDİRİM »

Event Espresso’da% 50’ye kadar tasarruf edin

Etkinlik Espresso

Event Espresso, en iyi etkinlik kaydı ve bilet yöneticisi eklentilerinden biridir. Web sitenizi kolayca tamamen işlevsel bir olay yönetim sistemine dönüştürmenizi sağlar.

Bu tatil sezonunda yeni destek lisanslarından% 25 tasarruf edebilirsiniz. Mevcut bir müşteriyseniz, eklentilerden% 50 indirim alarak çok para kazanabilirsiniz..

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Event Espresso’da% 50’ye Varan İndirim »

WP1099’da% 35 tasarruf edin

WP1099

Amerika Birleşik Devletleri’nde, vergi yılı boyunca 600 dolar veya daha fazla kazanan satıcılara veya bağlı kuruluşlara yapılan ödemeleri bildirmek için 1099-MISC formları kullanılır. WP1099 eklentisi ile pazar yeri satıcılarınız veya iştirakleriniz için 1099-MISC formunu dosyalamak için ihtiyacınız olan bilgileri toplayabilirsiniz.

WP1099, WooCommerce ve Easy Digital Downloads ile uyumludur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

% 35 İNDİRİM WP1099 »

Etkinlik Takvimi’nde% 40 tasarruf edin

Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi güçlü bir WordPress olayları takvim eklentisidir. Web sitenizde kolayca etkinlik oluşturmanıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 22 Kasım – 2 Aralık

Etkinlik Takvimi için% 40 İNDİRİM »

Bootstrapped Ventures’ta% 30 tasarruf edin

Önyüklemeli Girişimler

Bootstrapped Ventures, Easy Affiliate Links, Easy Image Collage gibi premium WordPress eklentileri sunar.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

Önyüklenmiş Girişimlerden% 30 İNDİRİN »

Advanced Custom Fields Pro’da% 25 tasarruf edin

Gelişmiş Özel Alanlar Pro

Gelişmiş Özel Alanlar Pro düzenleme ekranınız ve özel alan verileriniz üzerinde tam kontrol sağlayan birinci sınıf bir WordPress eklentisidir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 25 İNDİRİM Gelişmiş Özel Alanlar Pro »

WP Gönderilmiş Postalarda% 30 tasarruf edin

WP Gönderilmiş Posta

WP Gönderilmiş Posta nihai bir WordPress e-posta günlüğü çözümüdür. WordPress sitenize gönderilen bir posta klasörü eklemenize yardımcı olur.

Kupon Kodu: KARA CUMA

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 4 Aralık

WP Gönderilmiş Postalar için% 30 İNDİRİM »

WP-CRM Sisteminde% 35 tasarruf edin

wp-crm sistemi

WP-CRM Sistemi eklentisi, WordPress web sitenizdeki istemcileri yönetmeyi süper kolaylaştırır. Daha az manuel girdi ile müşterilerinizin bilgilerini kolayca yönetebilirsiniz.

En iyisi, WP-CRM Sistemi Gravity Forms ve WooCommerce gibi popüler WordPress eklentileri ve Slack ve MailChimp gibi diğer üçüncü taraf uygulamalarla entegre olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

WP-CRM Sisteminde% 35 İNDİRİM »

AmaLinks Pro’da 100 $ ‘a kadar tasarruf edin

AmaLinks Pro

AmaLinks Pro, pazarlamacılar ve ajanslar için bir Amazon bağlı kuruluş eklentisidir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

100 $ İNDİRİM AmaLinks Pro »

Denizyıldızı Yorumlar

Denizyıldızı Yorumları

Denizyıldızı Yorumları premium bir WordPress inceleme oluşturma eklentisidir. Çevrimiçi incelemelerin toplanmasına yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 15 Kasım – 30 Kasım

Denizyıldızı Yorumlar% 78 İNDİRİM »

Koşullu Ödeme Alanlarında% 35 İndirim

koşullu ödeme alanları

Koşullu Ödeme Alanları, ihtiyacınız olan ek bilgileri doğrudan ödeme sırasında toplamanızı sağlar. Eklentiyle, müşteri ayrıntılarını toplamak için takip e-postaları göndermek zorunda değilsiniz. Bu şekilde zaman kazanabilir ve güçlüklerden kaçınabilirsiniz.

Koşullu Ödeme Alanları WooCommerce ve Easy Digital Downloads ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

% 35 İNDİRİM Koşullu Ödeme Alanları »

Tam Ekran Arka Plan Resimlerinde% 35 İndirim

Tam Ekran Arka Planı

Tam Ekran Arka Plan Görüntüleri, web sitenize kolayca sınırsız sayıda arka plan görüntüsü eklemenizi sağlayan kullanımı kolay bir WordPress eklentisidir. Her sayfada farklı bir resme sahip olabilir veya tüm site için global olarak 1 resim kullanabilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

Tam ekran arka plan resimleri% 35 indirim alın »

WP Buffs şehrinde% 10 tasarruf edin

WP Güçlendirmeleri

WP Buffs, web sitesi sahipleri ve ajansları için 7/24 hizmet veren bir WordPress web sitesi bakım hizmetidir. Bunlar, hız optimizasyonu, güvenlik sağlama ve web sitesi izleme de dahil olmak üzere WordPress bakımı ile ilgili her konuda size yardımcı olan uzak bir WordPress ekibidir.

WP Buffs ile sorun gidermeye daha az, sitenizi büyütmeye ve pazarlamaya daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 3 Aralık

WP Buffs% 10 İNDİRİM »

JoomUnited’de% 40 tasarruf edin

Joomunited

JoomUnited, WordPress eklentileri için tek duraklı bir merkezdir. Eklentiler ayrı olarak veya paket halinde satın alınabilir. Eklentilerinin çoğu freemium’tır, yani resmi WordPress deposundan bir lite sürümünü ücretsiz olarak indirebilir ve sonra gerekirse daha sonra premium bir sürüme yükseltebilirsiniz..

Kupon Kodu: BFJU

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

% 40 İNDİRİM JoomUnited »

Gelişmiş Kuponlarda% 30 tasarruf edin

Gelişmiş Kuponlar

Gelişmiş Kuponlar bir WooCommerce kupon eklentisidir. WooCommerce mağazalarınızda kolayca anlaşma yapmanızı sağlar. Kupon uygulamadan önce kullanıcılar için karmaşık alışveriş sepeti koşulları oluşturabilirsiniz. Ayrıca kupon veya fırsat için bir başlangıç ​​ve bitiş tarihi ayarlamanızı sağlar.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 2 Aralık

Gelişmiş Kuponlarda% 30 İNDİRİM »

AAWP’de% 30 tasarruf edin

AAWP

AAWP, Amazon ürünlerini tanıtmak ve bağlı kuruluş komisyonları kazanmak için WordPress sitenizde kullanabileceğiniz popüler bir Amazon bağlı kuruluş web sitesi çözümüdür..

Kupon Kodu: BLACKWEEKEND2019

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 2 Aralık

AAWP’den% 30 İNDİRİM »

All in One SEO Pack Pro’da% 30 tasarruf edin

Hepsi Bir Arada SEO Paketi Pro

Hepsi Bir Arada SEO Paketi Pro piyasadaki en popüler WordPress SEO eklentilerinden biridir. WordPress web sitenizi veya blogunuzu arama motorları ve sosyal medya ağları için optimize eder. Bu tatil sezonu, All in One SEO Pack Pro’dan 1 yıl boyunca satın alma işleminizde% 30 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: BL3CKFRID0Y

Anlaşma Durumu: 22 Kasım – 7 Aralık

Hepsi Bir Arada SEO Paketi Pro% 30 İNDİRİM »

WP Sheet Editor’da% 30 tasarruf edin

WP Sayfa Editörü

WP Sheet Editor basit bir WordPress elektronik tablo eklentisidir. WooCommerce ürünlerini ve yayınlarını bir e-tabloda toplu olarak düzenlemenizi sağlar. WordPress yayınlarınızı ve kullanıcılarınızı kolay e-tablolarda da yönetebilirsiniz.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY998723

Anlaşma Durumu: 21 Kasım – 6 Aralık

WP Sayfa Editörü için% 30 İNDİRİM »

Smart Slider 3’te% 40 tasarruf edin

Akıllı Kaydırıcı 3

Smart Slider 3, WordPress için mükemmel duyarlı kaydırıcıdır. Yeni nesil görsel düzenleyicileri ile güzel ve güçlü kaydırıcılar, karuseller ve bloklar yapın. Kafa karıştırıcı, kullanımı zor araçlara veda edin. Kaydırıcılarla çalışmanın yepyeni bir yoluna merhaba deyin. Smart Slider 3, kaydırıcıların sınırlarını zorlar.

Kupon Kodu: SAVE4019

Anlaşma Durumu: 27 Kasım – 3 Aralık

Smart Slider 3’ü% 40 İNDİRİN »

PowerPack Kunduz Eklentilerinde% 30 tasarruf edin

PowerPack Kunduz Eklentileri

PowerPack Beaver Eklentileri, Beaver Builder için ek özelliklerle birlikte gelir. Birden çok özel modül, sayfa şablonu ve bölüm şablonu vardır.

Kupon Kodu: SAVEBIG

Anlaşma Durumu: 25 Kasım – 4 Aralık

PowerPack Kunduz Eklentileri% 30 İNDİRİM »

PowerPack Elementor Eklentisinde% 40 tasarruf edin

PowerPack Elementor Eklentileri

Elementor için PowerPack Eklentileri, Elementor sayfa oluşturucusunun eklentileri ve widget’larıdır. Elementor oluşturucu için reklam öğesi widget’ları ve üçüncü taraf eklentileriyle entegrasyonlar da dahil olmak üzere daha fazla seçeneğe sahiptir.

Kupon Kodu: SAVEBIG

Anlaşma Durumu: 25 Kasım – 4 Aralık

40% İNDİRİM PowerPack Elementor Eklentisi »

Elementor için The Plus Addons’ta% 30 tasarruf edin

Artı Elementor için Eklentiler

Elementor için Artı Eklentiler Elementor sayfa oluşturucu için şablonlar, eklentiler, widget’lar ve daha fazlasını içeren güçlü kaynaklar sunar.

Kupon Kodu: TEŞEKKÜR EDERİM

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 4 Aralık

Elementor için Artı Eklentiler% 30 İNDİRİM »

Elementor için Ultimate Eklentileri’nde% 30 tasarruf edin

Elementor için Ultimate Addons by Brainstorm Force

Elementor için Ultimate Addons, WordPress Elementor sayfa oluşturucu eklentinize daha fazla işlevsellik ve seçenek eklemek için kullanışlı widget’lar kitaplığı sunar.

Kupon Kodu: BIGGESTBF19

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 4 Aralık

Elementor için Ultimate Eklentileri için% 30 İNDİRİM kazanın »

WPfomify’da% 30 tasarruf edin

WPformfy

WPfomify, WordPress web siteleri için sosyal bir kanıt ve FOMO pazarlama eklentisidir. Bu eklentiyi, son satışları ve kayıt işlemlerini görüntülemek için kullanabilirsiniz. Bu şekilde, daha fazla ziyaretçi çekebilir ve sitenizdeki dönüşüm oranını artırabilirsiniz.

Kupon Kodu: SAVEBIG

Anlaşma Durumu: 25 Kasım – 4 Aralık

% 30 İNDİRİM WPfomify »

Ortaklık Kuponlarında% 30 tasarruf edin

ortaklık kuponları

Affiliate Coupons, bağlı kuruluş pazarlamacılarının tıklama oranlarını artırmasına ve daha fazla gelir elde etmesine yardımcı olan ücretsiz bir kupon WordPress eklentisidir. Bu tatil sezonunda, tüm yeni satın alma ve yükseltmelerde% 30 tasarruf edebilirsiniz.

Kupon Kodu: BLACKWEEKEND2019

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Affiliate Kuponlarında% 30 İNDİRİM kazanın

SearchWP’de% 50’ye kadar tasarruf edin

wp ara

SearchWP, WordPress için popüler bir arama eklentisidir. Arama WP, kullanıcılarınızın web sitenizdeki doğru içeriği keşfetmesini kolaylaştırmak için varsayılan WordPress aramasını gelişmiş bir arama ile değiştirir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulandı

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

SearchWP’de% 50’ye Varan İndirim

Elementor için Ultimate Eklentileri’nde% 30 tasarruf edin

elementor için nihai eklentiler

Sitenizde Elementor eklentisini (popüler WordPress sayfa oluşturucu) kullanıyorsanız ve daha fazla işlevsellik eklemek istiyorsanız, Elementor için Ultimate Eklentileri denemek isteyebilirsiniz. Bu tatil sezonunda Ultimate Addons’ta% 30 tasarruf edebilirsiniz.

Kupon Kodu: BIGGESTBF19

Kod Geçerliliği: 25 Kasım – 4 Aralık

Elementor için Ultimate Addons’da% 30 İNDİRİM kazanın

FooPlugins’de% 30 tasarruf edin

FooPlugins

FooPlugins resim galerileri, video galerileri ve ışık kutusu açılır pencereleri için birden fazla premium eklenti sunar. Bu tatil sezonunda FooGallerya ve FooBox lisanslarının yeni ve yenilemelerinde% 30 indirim sunuyorlar.

Kupon Kodu: Siyah Cuma2019

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

FooPlugins’de% 30 İNDİRİM kazanın

Click Ranger Pro’da% 40 tasarruf edin

Ranger Pro'yu tıklayın

Click Ranger Pro, tıklamalarınızı, indirmelerinizi ve etkinliklerinizi izleyen bir WordPress eklentisidir. Verileri Google Analytics hesabınıza görüntüleyebilirsiniz.

Kupon Kodu: HOHOOHYEAH

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

40% İNDİRİM Click Ranger Pro

Yoast şehrinde% 30 tasarruf edin

Yoast SEO

Yoast en popüler WordPress SEO eklentisidir. Arama motoru sıralamalarını iyileştirmek ve kullanıcı katılımını artırmak için web sitenizle bütünleşir. Eklenti, sosyal medya ağları da dahil olmak üzere farklı kaynaklardan web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için tam olarak meta bilgi eklemenizi sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 30 İNDİRİM

WooCommerce’de% 40 tasarruf edin

WooCommerce

WooCommerce, çevrimiçi bir mağaza başlatmak için en popüler WordPress e-Ticaret eklentisidir. Bu tatil sezonunda, tüm temalarında ve uzantılarında% 40 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: BLACKCYBER2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 40 İNDİRİM WooCommerce »

WP Draw’da% 40 tasarruf Dikkat

WP Beraberlik Dikkat

WP Draw Attention, yaratıcı bir WordPress eklentisidir. Web sitenizin resimlerine şekil çizmek için çizim araçları sunar. Görüntünün belirli kısımlarının vurgulanmasına yardımcı olur. Eklenti, PNG, JPG ve GIF dahil olmak üzere çoklu görüntü formatlarıyla uyumludur.

Kupon Kodu: BF2019

Kod Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

% 40 İNDİRİM WP Çekin Dikkat

Weglot şehrinde% 30 tasarruf edin

Weglot

Weglot bir WordPress çeviri eklentisidir. Çok dilli web siteleri, e-ticaret mağazaları ve kişisel bloglar oluşturmanıza olanak tanır. Eklenti, çok dilli web sitenizi arama motorlarında sıralamanıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: WG2019BF30

Kod Geçerliliği: 22 Kasım – 3 Aralık

30% İNDİRİM Weglot

UpdraftPlus şehrinde% 20 tasarruf edin

UpdraftPlus

UpdraftPlus güçlü bir WordPress yedekleme eklentisidir. WordPress web sitenizi kolayca yedeklemenize, planlamanıza ve geri yüklemenize yardımcı olur.

Kupon Kodu: BlackFridayWPB20SaleUDP

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 3 Aralık

% 20 İNDİRİM alın UpdraftPlus »

GiveWP’de% 50 tasarruf edin

GiveWP

GiveWP en popüler WordPress donaiton eklentisidir. Bu tatil sezonunda, tüm fiyatlandırma planlarında% 50 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: ThanksGIVEing2019

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

GiveWP’de% 50 İNDİRİM »

WP Business Reviews’da% 50 tasarruf edin

WP Business Yorumları

WP Business Reviews en iyi WordPress yorumları eklentisidir. Facebook, Google, Yelp ve diğer incelemelerinizi web sitenizde güzel bir tarzda sergilemenize olanak tanır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

WP Business İncelemelerinde% 50 İNDİRİM »

Ninja Formlarında% 40 tasarruf edin

Ninja Formları

Ninja Forms popüler bir WordPress sürükle ve bırak form oluşturucusudur. Bağış toplama formu, anket formu vb.Dahil olmak üzere birden çok form türü oluşturmanıza olanak tanır..

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

Ninja Formlarında% 40 İNDİRİM »

Caldera Forms şehrinde% 40 tasarruf edin

Caldera Formları

Caldera Formları bir WordPress form oluşturucu eklentisidir. Kolayca karmaşık formlar oluşturmanıza izin verir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

Caldera Forms% 40 İNDİRİM »

Cozmoslabs şehrinde% 25 tasarruf edin

Cozmoslab

Cozmoslabs, Profile Builder Pro, TrasnlatePress, vb.Gibi birçok popüler WordPress eklentisinin ana şirketidir. Bu tatil sezonunda, tüm eklentilerinde% 25 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: CLBF25OFF

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

Cozmoslabs için% 25 İNDİRİM »

TranslatePress’de% 25 tasarruf edin

TranslatePress

TranslatePress bir WordPress çeviri eklentisidir. İçeriğinizi ön uçtan çevirir ve ayrıca WooCommerce’i kutudan çıkarır.

Kupon Kodu: TPBF25OFF

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

% 25 İNDİRİN TranslatePress »

Revive Old Post’da% 25 tasarruf edin

Revive Old Post

Revive Old Post, içeriğinizi canlı tutmanıza yardımcı olan popüler bir WordPress eklentisidir. Eski yayınlarınızı Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram’da otomatik olarak paylaşarak sosyal medyadaki varlığınızı artırır.

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Kod Geçerliliği: 23 Kasım – 3 Aralık

Revive Old Post% 25 İNDİRİM kazanın

CSS Hero’da% 65’e kadar tasarruf edin

CSS Kahramanı

CSS Hero, web sitenizdeki herhangi bir şeyi özelleştirmek için gelişmiş bir WordPress eklentisidir. Üstbilgiden altbilgiye görsel özelleştirme için en sevdiğiniz araçlarla sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu tatil sezonunda Başlangıç ​​planlarından Ömür Boyu planına büyük bir indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: HEROBF19

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

CSS Hero’da% 65’e Varan İndirim

Long Tail Pro’da% 50 tasarruf edin

Uzun Kuyruk Pro

Long Tail Pro, daha az rekabetçi anahtar kelimeler bulmak ve web sitenizin trafiğini artırmak için popüler bir WordPress eklentisidir. Çekirdek anahtar kelimeleri girebilir ve yüzlerce yararlı öneri alabilirsiniz. Ayrıca, anahtar kelime analizini çalıştırmanıza ve anahtar kelime karlılığını sıralama değeriyle belirlemenize olanak tanır.

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Kod Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Long Tail Pro oyununda% 50 İNDİRİM kazanın

Maps Marker Pro’da% 25 tasarruf edin

Maps Marker Pro

Maps Marker Pro, popüler bir WordPress haritalama ve coğrafi içerik yönetimi eklentisidir. Çoklu haritalar, filtreler, işaret kümeleme, anahtarsız coğrafi kodlama, gps izleri ve diğer kullanışlı özelliklerle birlikte gelir.

Kupon Kodu: MAPSMARKER-BF2019

Kod Geçerliliği: Şimdi – 1 Aralık

Maps Marker Pro’da% 25 İNDİRİM kazanın

Parola İlkesi Yöneticisi’nde% 40 tasarruf edin

Şifre Politikası Yöneticisi

WordPress için Password Policy Manager, web siteniz ve WooCommerce mağazası için güçlü şifreler uygulayacak politikaların yapılandırılmasına yardımcı olur. WordPress çoklu site ağı ile sorunsuz çalışır. Şüphe durumunda, tüm şifreleri tek tıklamayla sıfırlayabilirsiniz ve kullanıcılar şifrelerini değiştirmek için bir e-posta uyarısı alır.

Kupon Kodu: BF201940

Kod Geçerliliği: 27 Kasım – 3 Aralık

% 40 İNDİRİM Şifre Politikası Yöneticisi

AffiliateWP’de% 25 tasarruf edin

AffiliateWP

AffiliateWP bir WordPress bağlı kuruluş eklentisidir. Bu eklentiyi WordPress sitenizde eksiksiz bir ortaklık çözümü kurmak için kullanabilirsiniz. İşletmenizi büyütmek ve gelirinizi artırmak için bağlı kuruluş pazarlama araçları sunar.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 6 Aralık

% 25 İNDİRİM AffiliateWP »

Easy Digital Downloads ile% 25 tasarruf edin

Kolay Dijital İndirme

Easy Digital Downloads birinci sınıf bir WordPress eklentisidir. Dijital indirmelerinizi WordPress web sitenizden kolayca satmanıza olanak tanır. Easy Digital Downloads’ı kullanarak e-Kitaplarınızı, yazılımlarınızı, PDF dosyalarınızı ve diğer tüm dijital biçimlerinizi satabilirsiniz.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 6 Aralık

Kolay Dijital İndirmeler için% 25 İNDİRİM »

WP Simple Pay’da% 25 tasarruf edin

WP Basit Ödeme

WP Simple Pay, WordPress siteleri için bir Stripe ödeme eklentisidir. Bir alışveriş sepeti ayarlamadan 1 kez ödeme ve yinelenen ödemeler için ödeme tahsilatını kolaylaştırır. Bu çözümü kod bilgisi olmadan web sitenize ekleyebilirsiniz.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 6 Aralık

WP Basit Ödeme için% 25 İNDİRİM »

İçeriği Kısıtla Pro’da% 25 tasarruf edin

Content Pro'yu Kısıtla

İçerik Kısıtlama Pro bir WordPress üyelik eklentisidir. Web sitenizin değerli üyelerine içeriğe özel erişim izni verir. Kullanıcılar için kupon kodları ve fırsatlar da ekleyebilirsiniz.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 6 Aralık

% 25 İNDİRİM İçeriği Kısıtla Pro »

Şeker Takvimi’nde% 25 tasarruf edin

Şeker Takvimi

Şeker Takvim WordPress web siteleri için basit bir etkinlik takvimi eklentisidir. Çevrimiçi etkinliklerinizi basitçe yönetmek için önemli özelliklere sahiptir. Yinelenen etkinliklerle mükemmel çalışır, etkinlik kategorileri sunar, çok günlük etkinlik desteği sunar ve çeviriye hazırdır. Ayrıca etkinliklerin başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini de ayarlayabilirsiniz.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 6 Aralık

Şeker Takvimi% 25 İNDİRİM »

Hookturn şehrinde% 40 tasarruf edin

Hookturn

Hookturn ACF, WooCommerce ve WordPress formları için kaliteli WordPress eklentileri sunar. Ayrıca gelişmiş özel alanlar sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 3 Aralık

Hookturn’da% 40 İNDİRİM »

S3 Media Maestro’da% 50 tasarruf edin

S3 Media Maestro

S3 Media Maestro, Amazon S3 medya içeriğini WordPress web sitenize kolayca sunar. Amazon S3 kontrol panelinizi WordPress içinden de yönetebilirsiniz.

Kupon Kodu: WPBBFCM19

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

% 50 İNDİRİM S3 Medya Maestro »

WP Eğitim Yazılımında% 50 İndirim

WP Eğitim Yazılımı

WP Eğitim Yazılımı, bir WordPress öğrenme yönetim sistemidir. Çevrimiçi kursları kolayca oluşturmanıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: WPBBFCM19

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

WP Eğitim Yazılımından% 50 İNDİRİN »

Churnly şehrinde% 50 tasarruf edin

Churnly

Churnly tam bir WordPress otomatik karmaşası avı eklentisidir. Arka uçtaki müşteri karmaşasını azaltmaya yardımcı olur.

Kupon Kodu: WPBBFCM19

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

Churnly’de% 50 İNDİRİM »

Hayır Kurumunda% 30 İndirim

Yardımsever

Yardımsever bir WordPress bağış eklentisidir. Para toplama kampanyalarınıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: PRO30BF19

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

Yardım için% 30 İNDİRİM »

MotoPress’de% 40 tasarruf edin

MotoPress

MotoPress, farklı iş nişleri için ücretsiz ve premium WordPress eklentileri sunar. Ayrıca web siteniz için kaliteli temalar sağlar.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 4 Aralık

MotoPress’te% 40 İNDİRİM »

WP RSS Toplayıcı’da% 20 tasarruf edin

WP RSS Toplayıcı

WP RSS Aggregator, piyasadaki popüler bir WordPress içerik iyileştirme çözümüdür. Farklı kaynaklardan gelen yayınları içe aktarmaya ve bunları web sitenize yayın olarak yayınlamaya yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

% 20 İNDİRİM WP RSS Toplayıcı »

Helpie WP’de% 35’e kadar tasarruf edin

Yardım WP

Helpie WP modern bir WordPress SSS ve bilgi bankası eklentisidir. Üretim belgelerinin kolayca oluşturulmasına yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 5 Aralık

% 35 İNDİRİM Helpie WP »

WP Geo Directory’de% 40 tasarruf edin

WP Coğrafya Dizini

WP Geo Directory popüler bir WordPress dizin eklentisidir. Tamamen ölçeklenebilir ve web sitenizi bozmadan milyonlarca liste eklemeye izin verir.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

WP Geo Directory’de% 40 İNDİRİM »

GravityView’da% 25 tasarruf edin

GravityView

GravityView, web sitenizde Gravity Forms girişlerinin görüntülenmesine yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

% 25 İNDİRİM GravityView »

CreativeMinds’te% 25 tasarruf edin

CreativeMinds

CreativeMinds her iş alanı için 100’den fazla kullanışlı WordPress eklentisi sunar.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY19

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

CreativeMinds’da% 25 İNDİRİM »

Lezzetli Beyinlerde% 40’a varan oranda tasarruf edin

Lezzetli Beyinler

Delicious Brains, WP Migrate DB Pro, WP Offload Media ve WP Offload SES gibi çok çeşitli WordPress eklentileri sunar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 40 İNDİRİM Lezzetli Beyinler »

WP ERP’de% 33 tasarruf edin

WP ERP

WP ERP WordPress web siteniz için eksiksiz İK, CRM ve muhasebe çözümleri sunar. İnsan çabalarını azaltır ve verimliliği arttırır.

Kupon Kodu: ERP BFCM33

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 4 Aralık

WP ERP’den% 33 İNDİRİM »

Widget Seçeneklerinde% 30 İndirim

Widget Seçenekleri

Widget Seçenekleri, popüler bir WordPress widget kontrol eklentisidir. Belirli sayfalarda pencere öğelerinin gösterilmesine veya gizlenmesine yardımcı olur.

Kupon Kodu: BLACKWEEKEND2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Widget Seçeneklerinde% 30’a Varan İndirimler Alın »

Yönetici Sütunları Pro’da% 30 tasarruf edin

Yönetici Sütunları Pro

Yönetici Sütunları Pro bir WordPress içerik yönetimi eklentisidir. İçeriğinizi hızlı bir şekilde aramanıza, düzenlemenize ve yönetmenize olanak tanır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 3 Aralık

Yönetici Sütunları Profesyonel% 30 İNDİRİM »

Yoohoo Eklentileri’nde% 30 tasarruf edin

Yoohoo Eklentileri

Yoohoo Eklentileri web sitesi yönetimi, yöneticiler ve WooCommerce mağaza sahipleri için premium WordPress eklentileri sunar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 30 İNDİRİM Yoohoo Eklentileri »

WP Manage Ninja’da% 50 tasarruf edin

WP Ninja'yı Yönet

WP Manage Ninja, premium WordPress eklentileri ve temaları sunar. Popüler eklentileri arasında WPPayForm Pro, WP Fluent Forms, Ninja Tables Pro, vb..

Kupon Kodu: BLK199

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 5 Aralık

WP Ninja’yı Yönetin% 50 İNDİRİN »

Fatcat Appas şehrinde% 30’a kadar tasarruf edin

Fatcat Uygulamaları

Fatcat Apps, pazarlamacılara web sitenizin trafiğini ve dönüşümlerini artırmak için WordPress eklentileri sağlar.

Kupon Kodları:

 • BF2019: Tüm eklentiler (% 20 İNDİRİM)
 • BFBUNDLE2019: Ürün Paketi (% 30 İNDİRİM)

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 6 Aralık

Fatcat Uygulamalarında% 30’a Varan İndirim Alın »

WP Met’de% 60 tasarruf edin

WP Met

WP Met, Elements Kit ve Elementor metformu gibi güçlü WordPress eklentileri sunar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 10 Aralık

WP Met% 60 İNDİRİM kazanın »

ToolSuite’de% 50 tasarruf edin

ToolSuite

ToolSuite sağlam ve güvenli bir web sitesi oluşturmak için güçlü bir WordPress eklentileri seti sunar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

% 50 İNDİRİM ToolSuite »

Block Lab’da% 25 tasarruf edin

Laboratuvarı Engelle

Laboratuvarı Engelle sayfalarınızın ve yayınlarınızın kolayca özelleştirilmesi ve düzenlenmesi için özel Gutenberg blokları sunar.

Kupon Kodu: Siyah blok

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

Blok Laboratuvarı’nda% 25 İNDİRİM »

Posterno’da% 50 tasarruf edin

Posterno

Posterno bir WordPress dizini ve liste eklentisidir. Kolayca her türlü dizin veya sınıflandırılmış liste oluşturmanıza olanak sağlar.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

% 50 İNDİRİN Posterno »

Sosyal Snap’ta% 50 tasarruf edin

Sosyal Snap

Social Snap, web sitesi trafiğinizi artırmanıza ve kullanıcı katılımını artırmanıza yardımcı olan bir WordPress sosyal medya eklentisidir. Kullanıcılarınızın sayfaları ve yayınları sosyal medya kanallarında kolayca paylaşmasına olanak tanır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 5 Aralık

Sosyal Snap için% 50 İNDİRİM »

Buttonizer’da% 50 tasarruf edin

Buttonizer

Buttonizer popüler bir WordPress kayan düğme eklentisidir. Web sitenizdeki kullanıcı etkileşimlerini ve dönüşümlerini artırır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

% 50 İNDİRİM Düğmesi alın »

Yerçekimi Wiz’de% 50 tasarruf edin

Yerçekimi Wiz

Yerçekimi Wiz Yerçekimi Formları için birkaç yararlı eklenti sunar. Bu eklentiler WordPress formlarınıza daha fazla özellik eklemenize yardımcı olur.

Kupon Kodu: KARA BÜYÜ

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Gravity Wiz’den% 50 İNDİRİM »

Somut Eklentilerde BÜYÜK Tasarruf Edin

Somut Eklentiler

Somut Eklentiler WordPress üyeliği, eğitimi ve çevrimiçi kurs eklentileri sunar. Ayrıca kurs ve üyelik siteleriniz için premium şablonlar sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 6 Aralık

Somut Eklentilerde BÜYÜK İndirim Alın »

Tripetto’da% 80 tasarruf edin

Tripetto

Tripetto görsel bir form ve anket oluşturucu eklentisidir. Akıllı mantıklarla konuşma formları oluşturmanıza olanak tanır.

Kupon Kodu: FSBFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

Tripetto’da% 80 İNDİRİM »

WP Rezervasyon Sisteminde% 35 İndirim

WP Rezervasyon Sistemi

WP Rezervasyon Sistemi bir WordPress rezervasyon takvimi eklentisidir. Tatil eviniz veya kiralık işiniz için rezervasyon takvimi oluşturmanıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

WP Rezervasyon Sisteminde% 35 İNDİRİM »

WP Kuponlarında% 30 tasarruf edin

WP Kuponları

WP Kuponları bir WordPress kupon eklentisidir. Web sitenizde kuponlar ve fırsatlar kurmanıza profesyonel olarak yardımcı olur.

Kupon Kodu: KARA CUMA

Anlaşma Geçerliliği: 22 Kasım – 2 Aralık

WP Kuponlarında% 30 İndirim »

Perfmatterlerde% 30 tasarruf edin

perfmatters

perfmatters bir WordPress performans eklentisidir. Web sitenizi hızlandırmaya yardımcı olur ve hemen çıkma oranını azaltır.

Kupon Kodu: KARA CUMA

Anlaşma Geçerliliği: 22 Kasım – 2 Aralık

Perfmatterlerde% 30 indirim kazanın »

Mağaza Eklentilerinde% 30 İndirim

Mağaza Eklentileri

Mağaza Eklentileri, çevrimiçi işinizi sorunsuz bir şekilde kurmak için kaliteli WooCommerce eklentileri sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Mağaza Eklentileri için% 30 İNDİRİM »

WeDevs şehrinde% 33 tasarruf edin

weDevs

weDevs WP ERP, weForms, WP Kullanıcı Ön Uç vb.Gibi birkaç WordPress aracı ve eklentisi sunar.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 4 Aralık

% 33 İNDİRİMLER kazanın »

Güçlü Görüşlerde% 30 tasarruf edin

Güçlü Görüşler

Strong Testimonials popüler bir WordPress referansları eklentisidir. Kullanıcı referanslarının toplanmasına ve web sitenizde güzel bir şekilde görüntülenmesine yardımcı olur.

Kupon Kodu: BFRIDAY

Anlaşma Geçerliliği: 30 Kasım

% 30 İNDİRİM Güçlü Referanslar »

Link Whisper’da 30 $ tasarruf edin

Bağlantı Fısıltısı

Bağlantı Fısıltısı dahili bağlantınızı otomatikleştirmek için güçlü bir WordPress eklentisidir ve web sitesi sıralamalarını artırmaya yardımcı olur.

Kupon Kodu: Kara Cuma

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

30 $ İNDİRİM Bağlantı Fısıltısı »

WpDataTables’da% 30 tasarruf edin

wpDataTables

wpDataTables web sitenizde tablolar ve grafikler oluşturmak için kullanabileceğiniz basit bir WordPress eklentisidir.

Kupon Kodu: F5302302

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 10 Aralık

WpDataTables’da% 30 İNDİRİM »

Amelia şehrinde% 30 tasarruf edin

Amelia

Amelia popüler bir WordPress randevu rezervasyon ve etkinlik eklentisidir. Web sitenizden çevrimiçi rezervasyonları kabul etmenizi sağlar ve kurumsal düzeydeki işletmeler için mükemmel çalışır.

Kupon Kodu: 0007A217

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 10 Aralık

Amelia% 30 İNDİRİM »

Modula’da% 30 tasarruf edin

Modula

Modula fotoğrafçılar, sanatçılar ve yaratıcı ajanslar için bir WordPress resim galerisi eklentisidir.

Kupon Kodu: BFRIDAY

Anlaşma Geçerliliği: 30 Kasım

% 30 İNDİRİM Modula Alın »

BackWPup’ta% 40 tasarruf edin

BackWPup

BackWPup premium bir WordPress yedekleme eklentisidir. Tam web sitesi yedekleri oluşturur ve otomatik olarak geri yüklenir.

Kupon Kodu: WPBeginnerCyber10

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

40% İNDİRİM BackWPup »

MultilingualPress’de% 40 tasarruf edin

MultilingualPress

MultilingualPress, çok dilli bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir WordPress eklentisidir. Gutenberg editörü ve tüm popüler WordPress eklentileri ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Kupon Kodu: WPBeginnerCyber10

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

% 40 İNDİRİM Dilde Bastırın »

WooCommerce için OneStock’da% 40 tasarruf edin

WooCommerce için OneStock

WooCommerce için OneStock, stokunuzun senkronize tutulmasına yardımcı olur. WooCommerce mağazanızı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak harika bir WordPress eklentisidir.

Kupon Kodu: WPBeginnerCyber10

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

WooCommerce için% 40 İNDİRİM alın »

AliDropship’de% 35 tasarruf edin

AliDropship

AliDropship bir WooCommerce dropshipping eklentisidir. AliExpress’ten çevrimiçi mağazanıza ürün ithal etmenize yardımcı olur.

Kupon Kodu: WPBEGINNER35

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 3 Aralık

AliDropship% 35 İNDİRİM »

Swift Performansında% 70’e kadar tasarruf edin

Hızlı Performans

Swift Performance, önbellekleme, görüntü optimizasyonu ve daha fazlası için kullanışlı WordPress eklentileri sunar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 18 Kasım – 3 Aralık

Swift Performansında% 70’e Varan İndirim Kazanın »

Tyche Yazılımları’nda% 35 tasarruf edin

Tyche Yazılımları

Tyche Yazılımları çevrimiçi mağazanıza daha fazla özellik eklemek için premium WooCommerce eklentileri ve uzantıları sunar.

Kupon Kodu: BFCM19

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Tyche Yazılımları% 35 İNDİRİM »

WP Frontend Admin’de% 30 tasarruf edin

WP Ön Uç Yöneticisi

WP Frontend Admin bir WordPress ön uç gösterge tablosu eklentisidir. WordPress ile frotend web uygulamaları oluşturmaya yardımcı olur.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY998723

Anlaşma Geçerliliği: 21 Kasım – 6 Aralık

WP Frontend Admin’i% 30 İNDİRİN »

Yakında% 50’ye kadar tasarruf edin & Bakım Modu PRO

Yakında ve Bakım Modu PRO

Çok yakında & Bakım Modu PRO premium bir WordPress eklentisidir. Yakında gelecek sayfalarınızı kolayca tasarlamak için 120+ tema ve 1+ milyon ücretsiz resim ile birlikte gelir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 15 Kasım – 5 Aralık

Çok Yakında% 50 İNDİRİM & Bakım Modu PRO »

Google Maps Widget Pro’da% 30 tasarruf edin

Google Haritalar Widget Pro

Google Haritalar Widget Pro popüler bir WordPress Google Haritalar eklentisidir. Tamamen mobil uyumludur ve web sitenize sınırsız harita eklemenize izin verir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 15 Kasım – 5 Aralık

Google Haritalar Widget Pro’unda% 30 İNDİRİM »

Hyvor Talk’ta% 40 tasarruf edin

Hyvor Konuşma

Hyvor Konuşma bir WordPress yorum eklentisidir. Web sitenizdeki kullanıcıları kullanmak ve etkileşim kurmak kolaydır.

Kupon Kodu: WPBEGINNER6215

Anlaşma Geçerliliği: 1 Aralık

Hyvor Talk’ta% 40 İNDİRİM »

Meta Box’da% 60 tasarruf edin

Meta Kutu

Meta Kutu geliştiricilere hızlı bir şekilde yardımcı olmak ve özel alanlar oluşturmak için güçlü bir WordPress eklentisidir.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 6 Aralık

Meta Box için% 60 İNDİRİM »

UnderConstructionPage PRO’da% 50’ye kadar tasarruf edin

UnderConstructionPage Pro

UnderConstructionPage PRO web siteniz için alt yapı sayfaları oluşturmak için güçlü bir WordPress eklentisidir. Kolayca bir inşaat sayfası oluşturmanıza yardımcı olmak için 200’den fazla şablon ile birlikte gelir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 15 Kasım – 5 Aralık

UnderConstructionPage PRO% 50 İNDİRİM kazanın »

Randevu Almayı Planlayın!

Randevuları Zamanla

Randevuları Zamanla WordPress randevu planlama eklentisi kullanımı kolaydır. Esnek ve çeviriye hazır.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

% 40 İNDİRİM Randevu Alın »

Amplify Eklentilerinde% 35 tasarruf edin

Eklentileri Yükselt

Eklentileri Yükselt Quick Checkout, WP1099, Koşullu Checkout Alanları vb.Gibi birden fazla WordPress ve WooCommerce eklentisi sunar. Bu tatil sezonunda tüm eklentilerinde% 35 indirim alabilirsiniz..

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

Amplify Eklentilerini% 35 İNDİRİN »

StoreApps’da% 30 tasarruf edin

StoreApps

StoreApps Premium WooCommerce eklentileri sunar. Bu eklentiler, çevrimiçi mağazanızın işlevselliğini artırmak için yararlıdır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 22 Kasım – 3 Aralık

Mağaza Uygulamalarından% 30 İNDİRİN »

Basit Özellik İsteklerinde% 40 tasarruf edin

Basit Özellik İstekleri

Basit Özellik İstekleri bir WordPress geribildirim toplama eklentisidir. Müşterileriniz için ihtiyaç duyulan özellik isteklerini önceliklendirmeye yardımcı olur.

Kupon Kodu: FSBFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

Basit Özellik İsteklerinde% 40 İNDİRİM »

DragDropr’da% 50’ye kadar tasarruf edin

DragDropr

DragDropr bir WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur. Herhangi bir kodu düzenlemeden web sitenizi ön uçtan görsel olarak özelleştirmeye yardımcı olur.

Kupon Kodu:

 • BF / CMaylık20: Aylık% 20 İNDİRİM
 • BF / CMannual50: Yıllık% 50 İNDİRİM

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

DragDropr% 50 İNDİRİM kazanın »

4. WordPress Temaları Fırsatları

Zarif Temalar’da% 25 tasarruf edin

zarif temalar

Zarif Temalar en popüler WordPress tema merkezlerinden biridir. Ayrıca sürükle ve bırak Divi Builder, Bloom e-posta optimizasyonları ve Monarch sosyal medya paylaşımı da dahil olmak üzere premium WordPress eklentileri sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Fırsat Uygunluğu: 27 Kasım’dan itibaren

Zarif Temalar% 25 İndir »

Astra Tema’da% 30 tasarruf edin

astra teması

Astra teması, herhangi bir web sitesi için şık ve son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Web sitenizi başlatmak için kullanabileceğiniz birkaç başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelir. Astra teması, sayfaları hızla özelleştirmek için popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla uyumludur.

Kupon Kodu: BIGGESTBF19

Kod Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Astra Temasında% 30 İNDİRİM

StudioPress’de 100 ABD doları tasarruf edin

StudioPress

StudioPress en popüler premium WordPress tema şirketidir. Genesis Tema çerçeveleri ile tanınırlar. Bu tatil sezonunda harika indirimlerle temalarını satın alabilirsiniz. Yeni müşteriler StudioPress Pro Plus Tüm Temalar Paketinde 100 $ indirim kazanıyor.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 2 Aralık

StudioPress için 100 $ İNDİRİM kazanın »

CSSIgniter’da% 50 tasarruf edin

CSSIgniter

CSSIgniter güçlü, premium WordPress temaları sunar. Tüm temaları bir web sitesi veya e-ticaret mağazası oluşturmak için benzersiz özelliklere sahip modern ve şık.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 5 Aralık

% 50 İNDİRİM CSSIgniter »

Themeisle’de% 25 tasarruf edin

Themeisle

Themeisle, küçük bir premium WordPress temaları ve şablonları koleksiyonu sunar. Tüm temaları WordPress web siteniz için şaşırtıcı özelliklerle modern ve şık.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Durumu: 29 Kasım – 3 Aralık

Themeisle’da% 25 İNDİRİM »

Themify’da% 40 tasarruf edin

Themify

Themify popüler bir WordPress ticari tema mağazasıdır. Bu tatil sezonunda, Themify temalarında, eklentilerinde ve ana kulübünde BÜYÜK indirimler alabilirsiniz. Ayrıca hediyelerinin bir parçası olabilir ve Amazon hediye kartları, 1 yıllık Themify’ın Master Club üyeliği ve daha fazlasını kazanabilirsiniz..

Kupon Kodu:

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Themify’da% 40 İNDİRİM »

Envato şehrinde% 50 tasarruf edin

Envato

Envato WordPress temaları, eklentileri ve diğer kaynaklar için bir pazardır. Bu tatil sezonunda, ThemeForest, CodeCanyon, GraphicRiver, VideoHive ve AudioJungle’da 500’den fazla ürün için% 50 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 3 Aralık

Envato’da% 50 İNDİRİM »

WPZoom şehrinde% 60 tasarruf edin

WP Zoom

WPZoom, siteniz için güzel, duyarlı premium temalar sunan popüler bir WordPress tema mağazasıdır. Tüm temaları SEO dostu ve çeviriye hazırdır. Ayrıca 1 tıklama güncellemeleri ve bir demo içerik ithalatçısı ile birlikte gelir, böylece web sitenizi hemen hazır hale getirebilirsiniz.

WPZoom, temalarını hepsi bir arada bir paket olarak veya ayrı ayrı satın almanıza olanak tanır. Temaları, istemci siteleri de dahil olmak üzere sınırsız sayıda alanda kullanabilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

WPZoom’da% 60 İNDİRİM »

TeslaThemes şehrinde% 40 tasarruf edin

TeslaThemes

TeslaThemesf en popüler WordPress tema mağazalarından biridir. Güzel, modern temalarıyla tanınırlar.

Kupon Kodu: WINTER2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

TeslaThemes% 40 İNDİRİM »

Esnaf Temalarında% 20 İndirim

Esnaf Temaları

Artisan Themes, muhteşem web siteleri oluşturmak için WordPress modüler temaları sunar. Tüm temaları SEO için duyarlı ve optimize edilmiştir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 5 Aralık

Esnaf Temalarından% 20 İNDİRİN »

ThemeTrust’da% 40 tasarruf edin

ThemeTrust

ThemeTrust, web sitenizi kurmak için tamamen duyarlı tasarım ve birinci sınıf destek ile birinci sınıf WordPress temaları sunar.

Kupon Kodu: BLACK19

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Tema Güven% 40 olsun »

Anariel Design’da% 20 tasarruf edin

Anariel Tasarımı

Anariel Design, restoranlar, hayır kurumları, kişisel bloglar ve diğer web siteleri için güzel hazırlanmış WordPress temalarından oluşan küçük bir koleksiyona sahiptir. Temaları duyarlı ve SEO için tamamen optimize edildi.

Kupon Kodu: ANARIELBLACK2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

% 20 İNDİRİM Anariel Desflign »

ChurchThemes.com’da% 30 tasarruf edin

ChurchThemes.com

ChurchThemes.com kilise, manevi ve dini web siteleri için premium temalara sahip bir WordPress tema mağazasıdır. Temaları, etkinlikler, personel, konumlar ve daha fazlası gibi web sitelerinize daha da fazla özellik eklemek için tamamlayıcı bir eklenti ile birlikte gelir.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY2019

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 4 Aralık

ChurchThemes.com% 30 İNDİRİM kazanın »

FloThemes şehrinde% 35 tasarruf edin

FloThemes

FloThemes, özelleştirilmesi kolay, duyarlı ve SEO dostu WordPress temaları sunar. Temaları portföy siteleri, fotoğrafçılar ve yaratıcı sanatçılar için uygundur.

Kupon Kodu: Save35

Anlaşma Durumu: 18 Kasım – 1 Aralık

FloThemes% 35 İNDİRİM »

CyberChimps şehrinde% 40’a kadar tasarruf edin

CyberChimps

CyberChimps, premium WordPress temalarından oluşan güzel bir koleksiyona sahiptir. Temaları özellikle dergiler, bloglar, e-Ticaret ve 1 sayfalık web siteleri için tasarlanmıştır. Tüm temalarında özelleştirmeyi kolaylaştıran bir sürükle ve bırak arayüzü vardır. Ayrıca premium WordPress eklentileri sunar. Bu tatil sezonunda Responsive Pro temasını satın alırken% 40 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Durumu: 4 Kasım – 4 Aralık

CyberChimps oyununda% 40’a varan indirimlerden yararlanın »

ShowThemes şehrinde% 40 tasarruf edin

ShowThemes

ShowThemes, etkinlikler için özel olarak tasarlanmış modern, şık WordPress temaları sunar. Harika fırsatlarından yararlanabilir ve etkinliğinizin web sitesini çok düşük bir maliyetle başlatabilirsiniz.

Kupon Kodu: WINTER2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

ShowThemes% 40 İNDİRİM »

Imagely’de% 40 tasarruf edin

Imagely

Imagely, NextGEN Gallery’nin WordPress resim galerisi eklentisidir. Ayrıca en iyi WordPress resim galerisi eklentileri hakkındaki kılavuzumuza da göz atmalısınız..

Kupon Kodu: WINTER2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Imagelly% 40 İNDİRİM »

Photocrati’de% 40 tasarruf edin

Photocrati

Photocrati, fotoğrafçılar tarafından fotoğrafçılar için yapılmış popüler bir WordPress fotoğraf temasıdır. Fotoğrafçılar için en iyi WordPress eklentileri hakkındaki makalemize de göz atmalısınız..

Kupon Kodu: WINTER2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

% 40 İNDİRİM Photocrati alın »

Visualmodo’da% 50 tasarruf edin

Visualmodo

Visualmodo, çok amaçlı, premium WordPress temalarından oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Temaları ajans, kişisel blog, sağlık, portföy, küçük işletme ve restoran web siteleri için uygundur.

Kupon Kodu: WPBeginner

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 10 Aralık

Visualmodo’da% 50 İNDİRİM »

Themeum’da% 50 tasarruf edin

Themeum

Themeum popüler bir WordPress temaları ve eklentileri şirketidir. Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, küçük işletmeler, portföyler, kitle fonlaması siteleri, e-Ticaret mağazaları, müzisyenler ve fitness siteleri için uygun çok amaçlı WordPress temaları sunarlar.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY50

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 5 Aralık

% 50 İNDİRİM Themeum alın »

MH Temalarında% 30 İndirim

MH Temaları

MH Temalar birinci sınıf WordPress dergi temaları sunar. Tüm temaları SEO ve performans için optimize edilmiştir.

Kupon Kodu: BLACKWEEKEND2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

MH Temalarında% 30 İNDİRİM »

Pixelgrade’de% 40 tasarruf edin

Pixelgrade

Pixelgrade, bir web sitesi oluşturmak için güzel ve şık temalar sunan bir WordPress tema mağazasıdır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 40 İNDİRİM Pixelgrade »

Temalarda% 30 tasarruf edin

aThemes

aThemes kullanıcı dostu WordPress temaları sunar. Temaları hızlı, duyarlı ve SEO için optimize edildi.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY19 VEYA CYBERMONDAY19

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Temalar için% 30 İNDİRİM »

PanKogut’ta% 25 tasarruf edin

PanKogut

PanKogut, restoranlar, kafeler ve gıda ile ilgili işletmeler için ücretsiz ve premium WordPress temaları sunar.

Kupon Kodu: panblack2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

PanKogut’tan% 25 İNDİRİM »

PixelEmu’da% 50 tasarruf edin

PixelEmu

PixelEmu profesyonel WordPress temaları ve eklentileri sağlar.

Kupon Kodu: BLACK2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

PixelEmu’da% 50 İNDİRİM »

WP Pagebuilder Çerçevesinde% 40 tasarruf edin

WP Sayfa Oluşturucu Çerçevesi

WP Pagebuilder Framework, WordPress web siteleri için hızlı ve minimalist bir sayfa oluşturucu çerçevesidir. Bu tatil sezonunda, premium eklentilerinde% 40 indirim kazanabilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

WP Pagebuilder Çerçevesinde% 40 İNDİRİM »

DiviMonk şehrinde% 40 tasarruf edin

DiviMonk

DiviMonk, Divi teması ve Divi Builder için popüler üçüncü taraf şablon kütüphanesidir. Divi, Elegant Themes tarafından yayınlanan amiral gemisi web sitesi kurucusudur. Divi destekli herhangi bir tema kullanıyorsanız, tek yapmanız gereken DiviMonk Şablonları eklentisini yüklemek ve WordPress panonuz için favori şablonlarınızı seçmek.

Kupon Kodu: SAVEBIG

Kod Geçerliliği: 25 Kasım – 4 Aralık

% 40 İNDİRİM DiviMonk

Yithemes şehrinde% 30 tasarruf edin

yithemes

Yithemes WooCommerce temaları ve eklentileri için tek durak merkezidir. Ürünleri tek tek satın alabilir veya her ürün için sınırsız indirme sağlayan premium üyeliğe kaydolabilirsiniz..

Kupon Kodu: Otomatik uygulandı

Fırsat Uygunluğu: 28 Kasım – 2 Aralık

% 30 İNDİRİM Yithemes »

Templatic’de% 40 tasarruf edin

templatic

Templatic, birinci sınıf WordPress temaları ve eklentileri için tek durak merkezinizdir. Bu tatil sezonunda Templatic herhangi bir üründe% 40 indirim sunuyor.

Kupon Kodu: 40OFFBF

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

40% İNDİRİM Templatic

Secondline Temalarında% 25 tasarruf edin

secondline temaları

Secondline Temalar, WordPress için premium podcast temaları satma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu tatil sezonunda, Secondline Temalarından satın alınan tüm temalarda% 25 tasarruf edebilirsiniz.

Kupon Kodu: WPBEGINNER25sear

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 3 Aralık

Secondline Temalarında% 25 İNDİRİM kazanın

8Theme’de 20 $ tasarruf edin

8Theme

8Theme çok amaçlı ve duyarlı e-Ticaret WordPress temaları sunar. Bu tatil sezonunda XStore temalarında 20 $ indirim sunuyorlar.

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Kod Geçerliliği: 22 Kasım – 7 Aralık

20 $ İndirim kazanın

Webnus’ta% 40 tasarruf edin

Webnus

Webnus üstün kaliteli WordPress temaları ve ücretsiz eklentiler sunar. Ayrıca speeed optimizasyonu, SEO optimizasyonu, özel web geliştirme vb..

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 5 Aralık

Webnus’ta% 40 İNDİRİM

Yakalama Temalarında% 25 İndirim

Temaları Yakala

Temaları Yakala Web yayıncıları için ücretsiz ve premium WordPress temaları sağlar. Ayrıca, web sitenize özellik eklemek için kullanabileceğiniz eklentiler de sunar.

Kupon Kodu: şükran Günü

Anlaşma Geçerliliği: 22 Kasım – 2 Aralık

Yakalama Temaları için% 25 İNDİRİM »

Zakra şehrinde% 35 tasarruf edin

Zakra

Zakra premium bir WordPress temasıdır. Son derece özelleştirilebilir ve hızlı performans.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: 23 Kasım – 2 Aralık

Zakra’da% 35 İNDİRİM »

MyThemeShop’ta% 99’a kadar tasarruf edin

MyThemeShop

MyThemeShop, premium WordPress temaları ve eklentileri sunar. Kaynaklar özellikle küçük ve büyük ölçekli işletmeler için üretilmiştir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 1 Aralık – 7 Aralık

% 99’a varan indirimler MyThemeShop »

ThemeGrill’de% 35 tasarruf edin

ThemeGrill

ThemeGrill birden çok amaç için çok çeşitli popüler temalar sunar. Mutlak bir pazarlık olan bir fiyatla web deneyiminiz için çarpıcı özellikler elde edebilirsiniz.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: 23 Kasım – 2 Aralık

ThemeGrill’de% 35 İNDİRİM kazanın »

Butik Temalarımda% 77’ye kadar tasarruf edin

Butik Temalarım

Butik Temalarım benzersiz ve şık WordPress temaları sunar. Ayrıca web sitenizi veya blogunuzu kurma konusunda yardım sağlarlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

Butik Temalarımda% 77’ye varan İndirim »

GretaThemes şehrinde% 33 tasarruf edin

GretaThemes

GretaThemes güzel WordPress temaları sunuyor. Hem ücretsiz hem de premium temalar ve şablonlar sağlarlar.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 6 Aralık

GretaThemes% 33 İNDİRİM »

SuperbThemes şehrinde% 25 tasarruf edin

SuperbThemes

SuperbThemes premium bir WordPress tema mağazasıdır. Tüm temaları SEO optimize edilmiş ve mobil duyarlı.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

SuperbThemes% 25 İNDİRİM »

RoughPixels’de% 50 tasarruf edin

RoughPixels

RoughPixels, blog, kişisel ve iş temaları sunan bir WordPress tema mağazasıdır.

Kupon Kodu: BFRIDAY50

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 3 Aralık

% 50 İNDİRİM Kaba Pikseller »

Themesgrove’da% 40 tasarruf edin

Themesgrove

Themesgrove eğitim ve ajanslar için premium WordPress temaları sunar.

Kupon Kodu: TGBFCM

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 4 Aralık

% 40 İNDİRİM Themesgrove »

DiviThemeCenter’da% 30 tasarruf edin

DiviThemeCenter

DiviThemeCenter Elegant Temalar Divi için premium bir çocuk teması.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 16 Kasım – 16 Aralık

DiviThemeCenter’da% 30 İNDİRİM »

Jupiter X Tema’da% 50 tasarruf edin

Jüpiter X Teması

Jüpiter X Teması Elementor tarafından geliştirilen gelişmiş bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 3 Aralık

Jüpiter X Temasında% 50 İNDİRİM »

SecretLab’da% 45 tasarruf edin

SecretLab

SecretLab web ajansları, küçük işletmeler ve dijital pazarlamacılar için mobil uyumlu WordPress temaları sunar.

Kupon Kodu: FSBFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

SecretLab’da% 45 İNDİRİM »

Lansman ve Satışta% 50 Tasarruf Edin

Lansman ve Satış

Lansman ve Satış kadın girişimcilerin işlerini hızlı bir şekilde başlatmaları için WordPress temaları ve eklentileri sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

Lansman ve Satışta% 50 İNDİRİM »

Everest Temalarında% 40 tasarruf edin

Everest Temaları

Everest Temaları dergiler, gazeteler ve kişisel bloglar için premium WordPress temaları sunar.

Kupon Kodu: etblackfriday2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 9 Aralık

Everest Temalarında% 40 İNDİRİM »

ThemeMiles’da% 30 tasarruf edin

ThemeMiles

ThemeMiles ücretsiz ve premium WordPress temaları sunar. Duyarlı tasarım ve kolay kurulum sağlar.

Kupon Kodu: TM30OFF

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 10 Aralık

ThemeMiles’da% 30 İNDİRİN »

Wbcom Designs’da% 30 tasarruf edin

Wbcom Tasarımları

Wbcom Tasarımları WordPress temaları ve eklenti geliştirme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca BuddyPress, WooCommerce ve diğer popüler platformlar için yerleşik eklentiler sağlar.

Kupon Kodu: BFCM30

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

Wbcom Tasarımlarında% 30 İNDİRİM »

Divi Professional’da% 35 tasarruf edin

Divi Profesyonel

Divi Profesyonel yerleşik Divi alt temaları, eklentileri ve modülleri sunar.

Kupon Kodu: DPBLACKCM35

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 4 Aralık

Divi Professional’da% 35 İNDİRİM »

MysteryThemes’de% 30 tasarruf edin

MysteryThemes

MysteryThemes, güçlü işlevlere sahip güzel, zarif ve tamamen duyarlı temalar sunar.

Kupon Kodu: BF30OFF

Anlaşma Geçerliliği: 20 Kasım – 10 Aralık

MysteryThemes% 30 İNDİRİM »

AccessPress Temalarında% 30 tasarruf edin

AccessPress Temaları

AccessPress Temaları çevrimiçi dergiler, haberler ve kişisel bloglar için güzel WordPress temaları sunar.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 5 Aralık

% 30 İNDİRİMLİ Erişim Erişim Temalar »

7Theme’de% 30 tasarruf edin

7Theme

7Theme ticari bir WordPress tema mağazasıdır. Fotoğrafçılar, emlak, spa, restoran vb.Için WordPress temaları sağlarlar..

Kupon Kodu: blckfrdy

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 3 Aralık

30% İNDİRİM 7 Tema »

PremiumCoding’de% 50 tasarruf edin

PremiumCoding

PremiumCoding son derece özelleştirilebilir WordPress temaları sunar. Ayrıca çevrimiçi eğitimler, makaleler ve diğer faydalı kaynaklar sağlar.

Kupon Kodu: PremiumCyber50

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

PremiumCoding’de% 50 İNDİRİM kazanın »

ThemeHunk’ta% 30 tasarruf edin

ThemeHunk

ThemeHunk e-Ticaret ve diğer işletme web siteleri için ücretsiz ve premium temalar sunan bir WordPress tema şirketidir.

Kupon Kodu: PRODUCT30

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 5 Aralık

ThemeHunk’da% 30 İNDİRİM kazanın »

FancyThemes şehrinde% 20 tasarruf edin

FancyThemes

FancyThemes, profesyonel blogcular için el yapımı WordPress temaları ve eklentileri sunar.

Kupon Kodu: blackfriday18

Anlaşma Geçerliliği: 21 Kasım – 28 Kasım

% 20 İNDİRİM Fantezi Temalar »

Bloglama Tema Stilleri’nde% 50 tasarruf edin

Bloglama Tema Stilleri

Blogging Tema Stilleri ücretsiz ve premium WordPress blog temaları sunar. Temaları e-ticarete hazır ve kullanımı kolay.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY50

Anlaşma Geçerliliği: 27 Kasım – 3 Aralık

Bloglama Tema Stilleri için% 50 İNDİRİM »

HasThemes şehrinde% 40 tasarruf edin

HasThemes

HasThemes WordPress ve Shopify temaları sunar. Ayrıca Bootstrap ve HTML şablonları sağlar.

Kupon Kodu: GET40

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

HasThemes% 40 İNDİRİM »

Mantra Brain’de% 30 tasarruf edin

Mantra Beyin

Mantra Beyin premium temalar ve eklentiler sunan bir WordPress şirketidir.

Kupon Kodu: black2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 4 Aralık

Mantra Brain% 30 İNDİRİM »

WP Life’da% 25 tasarruf edin

WP Hayatı

WP Hayatı premium WordPress blog temaları, şablonları ve eklentileri sunar. Kolayca profesyonel bir WordPress blogu oluşturmaya yardımcı olan kaynaklar sağlarlar.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY19

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 5 Aralık

WP Ömrü% 25 Alın »

SparkleThemes şehrinde% 35 tasarruf edin

SparkleThemes

SparkleThemes dergi, blog, e-ticaret mağazası, tıbbi mağaza, fitness web sitesi gibi çeşitli işletmeler için optimize edilmiş WordPress temalarının mükemmel bir koleksiyonunu sunar..

Kupon Kodu: bfcythemes35

Anlaşma Geçerliliği: 10 Kasım – 5 Aralık

SparkleThemes% 35 İNDİRİM »

Woostify’da% 40 tasarruf edin

Woostify

Woostify satışlarınızı artırmaya yardımcı olan premium bir WordPress WooCommerce temasıdır.

Kupon Kodu: SİYAH KAPALI

Anlaşma Geçerliliği: 26 Kasım – 6 Aralık

% 40 İNDİRİN Woostify »

Malta’da% 30 tasarruf edin

MaltaThemes

MaltaThemes kolayca güzel web siteleri oluşturmak için basit WordPress temaları ve eklentileri sağlar.

Kupon Kodu: WPBEGINNER30

Anlaşma Geçerliliği: Şimdilik aktif!

MaltaThemes% 30 İNDİRİM »

5. WordPress Hizmetleri ve Araçları Fırsatları

LiveChat’te% 50 tasarruf edin

Canlı sohbet

Site ziyaretçilerinizle iletişime geçin ve sitenizi ziyaretçilerinizi Canlı sohbet. Sohbet penceresinde ziyaretçilerinizin ne yazdığını anında görebilirsiniz, böylece müşterilerinize hızlı yardım sağlayabilirsiniz.

Güçlü yerleşik raporlarla birlikte gelir. Ayrıca, daha ayrıntılı izleme için Google Analytics ile entegre edebilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

LiveChat’te% 50 İNDİRİM »

SEMRush’ta% 40 tasarruf edin

SEMRush

SEMRush en popüler çevrimiçi pazarlama ve SEO aracıdır. İçerik, reklam, SEO, pazarlama ve daha fazlasına yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

% 40 İNDİRİM SEMRush »

BigCommerce’de Özel Tatil İndirimi

BigCommerce

BigCommerce, çevrimiçi mağazanızı kurmak ve büyütmek için popüler bir e-ticaret platformudur. Sıfır işlem ücreti ve tonlarca şaşırtıcı özellik ile geliyor.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 31 Aralık

BigCommerce’de Özel Tatil İndirimi Alın »

SendinBlue’da% 50 tasarruf edin

SendinBlue

SendinBlue küçük işletme web siteleri için popüler bir e-posta pazarlama hizmetidir. İşinizi büyütmenize yardımcı olacak pazarlama otomasyonu seçenekleri sunar.

Kupon Kodu: BlueFriday50

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 30 Kasım

SendinBlue’da% 50 İNDİRİM »

IPVanish’te% 73’e kadar tasarruf edin

IPVanish

IPVanish, engellenen web sitelerine kolayca göz atmak için kullanabileceğiniz popüler bir VPN hizmetidir. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır.

Kupon Kodu: CYBERDEAL19

Anlaşma Geçerliliği: 1 Kasım – 2 Aralık

% 73’e Varan İndirim IPVanish »

HandyWP’de% 90 tasarruf edin

HandyWP

HandyWP, yeni başlayanlara kod bilgisi olmadan yardımcı olmak için WordPress hizmetleri sunmaktadır. Hizmetler arasında site değişiklikleri, kod düzenlemeleri, yazı biçimlendirme, aksaklık düzeltmeleri, eklenti güncellemeleri vb..

Kupon Kodu: wpbeginner

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 90 İNDİRİM HandyWP »

WC Satıcılarında% 30 tasarruf edin

WC Bayileri

WC Bayileri popüler bir çevrimiçi pazar çözümüdür. Pazar yerinizin özelliklerini genişletmeye yardımcı olan birkaç eklenti ile birlikte gelir.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

WC Satıcılarından% 30 İNDİRİM »

SiteLock’ta% 40 tasarruf edin

SiteLock

SiteLock, web sitesi güvenliği ve koruması sağlar. Ayrıca ziyaretçilerinizi siber tehditlere karşı korur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 1 Aralık

SiteLock’ta% 40 İNDİRİM »

Designmodo’da% 60 tasarruf edin

Designmodo

Designmodo, web sitelerini ve e-posta şablonlarını kolayca tasarlamak için bir başlangıç ​​çerçevesi sağlar.

Kupon Kodu: SİYAH

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 1 Aralık

Designmodo’da% 60 İNDİRİM »

SERPCloud’da% 60 tasarruf edin

SERPCloud

SERPCloud Google, Yahoo !, Bing, vb. gibi popüler arama motorları için çevrimiçi sıralama izleme hizmeti sunar.

Kupon Kodu: BFCM2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

SERPCloud’da% 60 İNDİRİM »

Udemy şehrinde% 90’a kadar tasarruf edin

Udemy

Udemy Web geliştirme ve WordPress ile ilgili 1000’li kursu olan bir çevrimiçi kurs sağlayıcısıdır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım

Udemy oyununda% 90’a varan indirimler alın »

WP Stagecoach’ta% 33 tasarruf edin

WP Posta Arabası

WP Stagecoach bir WordPress evreleme çözümüdür. 1 tıklamayla bir hazırlama sitesi oluşturabilir ve hazır olduğunuzda yayına geçebilirsiniz.

Kupon Kodu: BLACKFRI2019

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

WP Posta Arabası% 33 İNDİRİM »

WP Allied’da% 20 tasarruf edin

WP Müttefik

WP Müttefik bir WordPress yönetim hizmetidir. 7/24 web sitesi izleme, güncelleme, performans optimizasyonu, etkinlik izleme ve daha fazlasını sunar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

WP Uygulamasında% 20 İNDİRİM »

WPeka’da% 40 tasarruf edin

wpeka

WPeka, 100’den fazla WordPress teması ve eklentisi de satan bir WordPress öğretici web sitesidir. Tüm WPeka ürünlerine erişmek için ürünleri tek tek satın alabilir veya premium üyelik alabilirsiniz.

Kupon Kodu: BFPLUG19

Kod Geçerliliği: 10 Kasım – 4 Aralık

40% İNDİRİM WPeka

İstiflenebilir Ürünlerde% 30’a kadar tasarruf edin

İstiflenebilir

İstiflenebilir web sitenizi en son editörle tamamen özelleştirmek için premium WordPress Gutenberg blokları sunar.

Kupon Kodu:

 • LAUNCH20: İstiflenebilir V2’de% 20 İNDİRİM
 • LTD30: ömür boyu fırsatlar% 30 indirim

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

İstiflenebilir% 30’a Varan İndirim »

BuddyBoss şehrinde% 20 tasarruf edin

BuddyBoss

BuddyBoss çevrimiçi topluluklar oluşturmak için popüler bir WordPress platformudur. Ayrıca çevrimiçi kurslar oluşturmanıza ve satmanıza olanak tanır.

Kupon Kodu: CYBERMONDAY2019

Anlaşma Geçerliliği: 2 Aralık – 3 Aralık

% 20 İNDİRİM BuddyBoss »

FreshBooks’ta% 50 tasarruf edin

Freshbooks

FreshBooks, küçük işletmeler için güçlü bir muhasebe ve faturalama yazılımıdır. Bu tatil sezonunda, deneme süresini atlayıp şu anda satın almayı seçtiğinizde 3 ay boyunca tüm planlarında% 50 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 13 Kasım – 18 Aralık

% 50 İNDİRİMLİ KİTAPLAR ALIN »

Güvenlik Ninja Pro’da% 50 tasarruf edin

Güvenlik Ninja Pro

Güvenlik Ninja Pro sizin ve müşterilerinizin siteleri için web sitesi güvenliği sağlar. Kurulumu kolaydır ve web sitelerinizin kötü amaçlı yazılımlardan ve bilgisayar korsanlarından korunmasına yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 15 Kasım – 5 Aralık

Güvenlik Ninja Pro% 50 İNDİRİM »

Smartmockup’larda% 30 tasarruf edin

Smartmockups

Smartmockups web siteniz için bir mockup jeneratör hizmetidir. Yüzlerce mockup şablonu ve hazır tasarımlarla birlikte gelir.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY30

Anlaşma Geçerliliği: 20 Kasım – 29 Kasım

Smartmockup’larda% 30 İNDİRİM »

WP Compress’te% 98’e kadar tasarruf edin

WP Sıkıştırması

WP Compress popüler bir WordPress görüntü optimizasyon hizmetidir. Web sitenizi platformlarına bağlayabilirsiniz, gerisini halleder.

Kupon Kodu: BURAYA TIKLA

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

WP Compress% 98 İNDİRİM »

CyberGhost VPN’de% 79 tasarruf edin

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN engellenen web sitelerini sınırlama olmaksızın akışa ve tarayıcıya yardımcı olan hızlı ve güvenli bir VPN hizmetidir.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

CyberGhost VPN’den% 79 İNDİRİN »

CodeVibrant’da% 40 tasarruf edin

CodeVibrant

CodeVibrant web sitesi geliştirme, SEO, web barındırma ve sosyal medya pazarlama hizmetleri sunar.

Kupon Kodu: CV40OFF

Anlaşma Geçerliliği: 20 Kasım – 10 Aralık

CodeVibrant’dan% 40 İNDİRİM alın »

WP101’de% 50 tasarruf edin

WP101

WP101 yeni başlayanlar için kolay WordPress video öğreticileri sunar. Temalardan eklentilere kadar çeşitli konuları kapsar50. Bu tatil sezonunda, WP101’den herhangi bir üyelik düzeyinde% 50 tasarruf edebilirsiniz.

Kupon Kodu: SAVE50

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

% 50 İNDİRİM WP101

WP EasyCart’ta% 10 tasarruf edin

WP EasyCart

WP EasyCart WordPress alışveriş sepetiniz ve e-Ticaret mağazanız için müşteri desteği sunar. Herhangi bir WordPress temasıyla mükemmel çalışır.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY19

Kod Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

WP EasyCart% 10 İNDİRİM kazanın

ELearnCommerce’de% 25 tasarruf edin

eLearnCommerce

eLearnCommerce, WordPress için bir e-Öğrenim platformudur. Üyelik sitelerini, çevrimiçi kursları, koçluk ve eğitim platformlarını ve daha fazlasını nasıl oluşturacağınızı öğrenmenize yardımcı olur..

Kupon Kodu: BFRIDAY25

Kod Geçerliliği: 4’e kadarinci Aralık

% 25 İNDİRİM eLearnCommerce

WP 301 Yönlendirmelerinde% 50 tasarruf edin

WP 301 Yönlendirmeleri

WP 301 Yönlendirmeleri yeniden yönlendirme ve 404 hatalarının anında düzeltilmesine yardımcı olur. Kullanıcı dostu yönlendirmelerle trafiğinizi artırır ve kötü trafiği veya botları yok sayar.

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Kod Geçerliliği: 15 Kasım – 5 Aralık

WP 301 Yönlendirmelerinde% 50 İndirim

WP Reset ile% 50 tasarruf edin

WP Sıfırlama

WP Sıfırlama yeni başlayanlar ve geliştiriciler için bir WordPress geliştirme aracıdır. Web sitenizin gelişimine takılı kaldığınızda yeni bir WordPress sitesi yüklemek için 1 tıklamayla sıfırlama seçeneği ile birlikte gelir. Sıfırlama, temanızı veya eklentilerinizi etkilemez ve yalnızca WordPress çekirdek dosyalarını geri yükler.

Kupon Kodu: Otomatik olarak uygulandı

Kod Geçerliliği: 15 Kasım – 5 Aralık

% 50 İNDİRİM WP Sıfırlama

WP Health’de% 90 tasarruf edin

WP Sağlık

WP Sağlık web sitenizin mükemmel şekilde çalıştığından emin olmak için WordPress izleme hizmeti sunar. Bu tatil sezonu, satın alma işleminizin ilk ayında% 90 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

WP Health’den% 90 İndirim Alın »

WP Fusion’da% 30 tasarruf edin

WP Fusion

WP Fusion web sitenizi en sevdiğiniz araçlara kolayca bağlamak için güçlü WordPress pazarlama otomasyon araçları sunar.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY19

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 3 Aralık

WP Fusion’da% 30 İNDİRİM »

CheckWWC’de% 30 tasarruf edin

CheckoutWC

CheckoutWC WooCommerce mağazaları için tamamen özelleştirilebilir bir ödeme sayfasıdır. Özel ve güzel bir şablon tasarımı ile daha fazla kullanıcının gizlenmesine yardımcı olur.

Kupon Kodu: KARA CUMA

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

% 30 İNDİRİMLİ Ödeme

ForumWP’de% 30 tasarruf edin

ForumWP

ForumWP kolayca çevrimiçi bir forum kurmak için modern bir WordPress yazılımı. Düğmeler, yazı tipi, renkler ve diğer ayarlarla eşleştirmek için tema stilinizle bütünleşir. Eklenti, kullanıcılar ve forum moderatörleri için e-posta bildirimleri sunar.

Kupon Kodu: WPB2019BF

Kod Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

ForumWP’de% 30 İNDİRİM kazanın

ServerPress’de% 30 tasarruf edin

ServerPress

ServerPress test ve geliştirme için yerel bir WordPress kurulum kanıtı sağlar. Bu tatil sezonunda, premium planlarında% 30 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: 2019BLACKFRIDAY

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

Sunucudan% 30 İNDİRİN »

Elementor için Araç Setinde% 20 tasarruf edin

Elementor için Araç Seti

Elementor için Araç Seti site performansını, iş akışı verimliliğini ve daha fazlasını geliştirmek için kullanabileceğiniz bir çerçevedir.

Kupon Kodu: ElementorBF19

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 30 Kasım

Elementor için% 20 İndirim Aleti Alın »

WPDandy’de% 50 tasarruf edin

WPDandy

WPDandy WordPress bakım, yönetim ve portal hizmetleri sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 3 Aralık

% 50 İNDİRİM WPDandy »

VidApp’da 5000 $ tasarruf edin

VidApp

VidApp üyelik sitelerinin video desteği eklemesi için tasarlanmıştır. Uygulama yapınızı kolayca tasarlamak ve özelleştirmek için WordPress içeriğine bağlanır.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 2 Aralık

5000 $ İNDİRİMLİ VidApp »

WP Site Auditor’da% 40 tasarruf edin

WP Site Denetçisi

WP Site Denetçisi web sitenizi denetlemek ve SEO denetim raporu oluşturmak için çeşitli araçlar sağlar.

Kupon Kodu: blackfridaydeal

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 30 Kasım

WP Site Denetçisinden% 40 İNDİRİM »

SatelliteWP’de% 25 tasarruf edin

SatelliteWP

SatelliteWP bir WordPress bakım çözümüdür. Bu özellikler arasında web sitenizin sağlık değerlendirmesi, otomatik yedeklemeler, düzenli güncellemeler, güvenlik taramaları, performans taramaları ve daha fazlası yer alır..

Kupon Kodu: BF25ANNUEL

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 2 Aralık

SatelliteWP’den% 25 İNDİRİM »

Fotor’da% 30 tasarruf edin

Fotor

Fotor bir çevrimiçi fotoğraf editörü ve tasarım üreticisidir. Sanatsal çıkartmalarla güzel tasarımlar oluşturmaya yardımcı olur.

Kupon Kodu: Teşekkürler

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 1 Aralık

% 30 İNDİRİM Fotor »

Userlike’de% 50 tasarruf edin

Userlike

UserLike müşteri desteği sağlamak için canlı bir sohbet yazılımıdır. Bu tatil sezonunda Ekibine veya Kurumsal paketine 6 ay ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Kupon Kodu: Userl1keBl4ck2019

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 31 Aralık

Kullanıcıya benzer şekilde% 50 İNDİRİM alın »

Chaport şehrinde% 50 tasarruf edin

Chaport

Chaport, web sitenize canlı sohbet düğmesi yüklemenize yardımcı olan ücretsiz bir canlı sohbet yazılımıdır. Bu tatil sezonunda, pro planlarında% 50 indirim alabilirsiniz.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

% 50 İNDİRİM Etkinliği Alın »

Formilla’da% 50 tasarruf edin

Formilla

Formilla müşterilerle iletişiminizi geliştirmek için güçlü bir müşteri mesajlaşma yazılımıdır.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 29 Kasım – 6 Aralık

% 50 İNDİRİM Formilla »

MintWP’de% 40 tasarruf edin

MintWP

MintWP, ajanslar ve web sitesi sahipleri için beyaz etiketli WordPress destek hizmetleri sunar. İşinizin büyümesine odaklanabilir ve MintWP’nin müşteri desteğini ele almasına izin verebilirsiniz.

Kupon Kodu: BF2019

Anlaşma Geçerliliği: 25 Kasım – 2 Aralık

MintWP’den% 40 İNDİRİM »

Missinglettr şehrinde% 40 tasarruf edin

Missinglettr

Missinglettr bir WordPress sosyal otomasyon servisidir. Blog yayınlarınızı otomatik olarak sosyal kampanyalara dönüştürür ve web sitesi trafiğini artırmaya yardımcı olur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

40% İNDİRİM Missinglettr »

Termageddon şehrinde% 80 tasarruf edin

Termgeddon

Termageddon internette herhangi bir web sitesi yasası değiştiğinde web sitenizi en son politikalarla güncel tutmanıza yardımcı olan bir gizlilik politikası oluşturucusudur.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: Şimdi – 6 Aralık

Termageddon% 80 İNDİRİM »

WisdmLabs şehrinde% 30 tasarruf edin

WisdmLabs

WisdmLabs işletme web sitenizi kurmanıza yardımcı olacak açık kaynaklı çözüm geliştiricileri sağlar. WisdmLabs web sitenize bakarken işinizin büyümesine odaklanabilirsiniz..

Kupon Kodu: BFCM30

Anlaşma Geçerliliği: 28 Kasım – 2 Aralık

WisdmLabs% 30 İNDİRİM »

WP Super Admins’te% 30 tasarruf edin

WP Süper Yöneticiler

WP Süper Yöneticiler eklenti geliştirme, web sitesi bakımı ve daha fazlası gibi WordPress hizmetleri sunar.

Kupon Kodu: BLACKFRIDAY998723

Anlaşma Geçerliliği: 21 Kasım – 6 Aralık

WP Süper Yöneticilerin% 30 İNDİRİMİ »

Solwin Infotech şehrinde% 50 tasarruf edin

Solwin Infotech

Solwin Infotech web tasarımı, web geliştirme, SEO, web sitesi bakımı ve daha fazlası dahil olmak üzere WordPress hizmetleri sağlar.

Kupon Kodu: Otomatik uygulanan

Anlaşma Geçerliliği: 18 Kasım – 5 Aralık

Solwin Infotech’te% 50 İNDİRİM »

Fırsatlarımızı yararlı bulacağınızı umuyoruz. Süre bitmeden anlaşmanızı almayı unutmayın.

Bu listeyi yararlı bulduysanız, WordPress barındırma hizmetleri üstündeki yayınımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map