En İyi Gösterim Yaratmak İçin En İyi 24 WordPress Temalarını Sürdürün

en çok wordpress yeniden başlatma temalar


Çevrimiçi bir CV oluşturmak ve çevrimiçi varlığınızı geliştirmek istiyor musunuz??

Kişisel bir özgeçmiş web sitesi ile markanızı oluşturabilir, iş bulabilir, yeni kişiler kurabilir ve kendinizi profesyonel olarak tanıtabilirsiniz. Çevrimiçi tüm web sitelerinin% 35’inden fazlası tarafından kullanılan WordPress, kendi özgeçmiş web sitenizi oluşturmak için ideal bir platformdur.

Bu makalede, kolayca çevrimiçi özgeçmiş oluşturabileceğiniz en iyi WordPress özgeçmiş temaları listemizi paylaşacağız. Kapınızı açmaya hazır olun, çünkü Fırsat çarpmak üzere!

En İyi WordPress Özgeçmiş Temasını Seçme

Bir özgeçmiş teması sunulabilir olmalı ve işe alım yapanların size bir iş sunması için tüm bilgileri göstermelidir. 1000’lerce WordPress teması olduğundan, özgeçmiş web siteniz için mükemmel temayı bulmak kafa karıştırıcı.

WordPress özgeçmiş temasında aramanız gereken bazı ortak özellikler şunlardır:

  • Mobil Duyarlı: Mobil duyarlı bir tema, özgeçmişiniz veya portföy siteniz için idealdir. Tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda harika görünecek.
  • Sayfa Oluşturucu dostu: Sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını destekleyen bir tema seçtiğinizden emin olun. Bu şekilde, web sitenizi herhangi bir kod yazmadan ayarlayabilirsiniz.
  • Profesyonel Yerleşim: İş deneyiminizi sunmak için profesyonel görünümlü bir tema seçmeniz önemlidir. Açık renkler, minimal özellikler ve güzel tasarıma sahip bir tema, özgeçmiş siteniz için doğru seçim olabilir.
  • Hazır Özgeçmiş Şablonları: Gerekli özelliklere sahip çok amaçlı herhangi bir tema bir özgeçmiş sitesi için çalışabilir. Bununla birlikte, hazır CV sunan ve özgeçmiş şablonları sunan bir tema, CV’nizi web sitesine eklemek için artı bir nokta olabilir.

Artık bir özgeçmiş temasını nasıl seçeceğinizi bildiğinize göre, en iyi WordPress özgeçmiş temalarından oluşan seçilmiş listemize bir göz atalım.

1. Ambiance Pro

ambiyans-wordpress-tema

Ambiance Pro, profesyonellerin portföylerini etkileyici bir şekilde sunmaları için güçlü bir WordPress temasıdır. SEO için optimize edilmiş kod, tamamen duyarlı tasarım ve temanız için sınırsız özelleştirme seçenekleri sunan popüler Genesis tema çerçevesinin gücü ile birlikte gelir.

Ambiance Pro temasıyla varsayılan, arşivler, blog ve açılış sayfası gibi özel sayfa şablonlarını seçebilirsiniz. Güçlü tema özelleştirici, temanızın ayarlarını ve içeriğini kolayca ve canlı önizlemelerle değiştirmenize olanak tanır.

Ayrıca, özel bir logo veya metin tabanlı bir logo yükleyerek sitenizin başlığını özelleştirebilirsiniz. Sitenizi markanıza uyacak şekilde özelleştirmenize izin veren bir ana sayfa widget alanı da vardır.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Ambiance Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Ambiance Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

Ambiance Pro ile bugün başlayın!

2. Divi

Divi Özgeçmiş

Divi profesyonel bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Bir özgeçmiş web sitesi kurmanız ve işverenlerin dikkatini çekmeniz gereken doğru özellik ve esneklik seçimi ile birlikte gelir.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Sitenizde özgeçmişinizi veya CV’nizi görüntülemek için kullanabileceğiniz birkaç hazır düzen sunar. Divi teması, web sitesi sayfalarınızı kolayca özelleştirmek için küresel öğeler ve stillere sahiptir.

Divi ile bugün başlayın!

3. Şahsiyet

şahsiyet-wordpress-tema

Personage, çevrimiçi bir CV oluşturmak için profesyonel bir özgeçmiş WordPress temasıdır. Temiz unsurlara sahip sofistike 1 sayfalık bir tasarıma sahiptir. Çevrimiçi CV’nizi hızlı bir şekilde kullanmaya başlamak için, önceden tasarlanmış 4 demodan birini içe aktarabilir ve içeriğini özelleştirebilirsiniz.

Tema, biyografinizi, deneyiminizi, eğitiminizi ve çalışmanızı parlak bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Ayrıca, özgeçmiş bölümünüz için bir Yazdır düğmesi de ekleyebilirsiniz, böylece insanlar özgeçmişinizi PDF veya Word formatında yazdırabilir veya indirebilir.

İnsanların sizinle kolayca iletişim kurmasına izin vermek için, haritalı bir iletişim formu ve sosyal simgeler ekleme seçeneği vardır. Tema ayrıca çok formatlı blog yayınları eklemenizi sağlar.

Personage ile bugün başlayın!

4. OneEngine

tek motor çalışmaz haldeki wordpress-tema

OneEngine, büyük çevrimiçi portföyler ve özgeçmiş web siteleri için uygun çarpıcı 1 sayfalık WordPress temasıdır. Ana sayfadaki beceriler, ekip, iş, blog ve iletişim için kalın metinli ve profesyonel olarak tasarlanmış bölümlere sahip tam genişlikte bir kaydırıcı başlığı içerir..

OneEngine teması, şirketinizin ilerlemesini bir zaman çizelgesi üzerinden göstermenize yardımcı olan yaklaşık bölümü için benzersiz bir stile sahiptir. Portföy bölümü, çoklu filtre seçenekleri sayesinde harika. Ayrıca, bir fiyatlandırma tablosu bölümü var.

Herkesin kullanabileceği, kullanımı kolay bir tema. Deneyin, seçenekleriyle oynayın ve kendinize harika bir çevrimiçi portföy veya CV oluşturun.

OneEngine ile bugün başlayın!

5. Meslek

meslek-wordpress-tema

Meslek, mesleğinizi daha geniş bir kitleyle zarif bir şekilde sunmak için inanılmaz bir WordPress temasıdır. Çarpıcı görüntü kaydırıcıları, beceriler ve başarılar için bölümler, iş deneyiminiz için öne çıkan bir bölüm ve ana sayfada bir iletişim seçeneği sunar. Temel olarak 1 sayfalık bir tema; Ancak, en son makalelerinizi sunmak için güzel bir blog sayfası var.

Meslek teması, yatay kaydırma tasarımı ve dikey tasarıma sahip olduğu için şıktır. Ayrıca, tam ekran arka plan veya basit bir arka plan ekleme seçenekleri de vardır. Bir RTL web sitesi istiyorsanız, tam RTL desteği ve önceden hazırlanmış bir RTL demosu vardır.

Temanın ilginç bir özelliği, adınızı / site başlığınızı ve web sitesi menünüzü alternatif olarak göstermenizi sağlayan geçiş menüsüdür.

Mesleğe bugün başlayın!

6. Nico

nico-wordpress-tema

Nico, çevrimiçi bir portföy, özgeçmiş veya fotoğraf sitesi oluşturmak için uygun olan basit ama zarif bir WordPress temasıdır. Çalışmanızı güzel bir şekilde sergilemenize ve bir sonraki seviyeye yükseltmenize yardımcı olan gerçekten benzersiz bir tasarım düzeni ile birlikte gelir.

Tema, çalışmanızı kategoriler üzerinden göstermenize yardımcı olan harika animasyonlara sahip filtrelenebilir bir portföy içerir. Esnek düzen seçenekleri ve gelişmiş özelleştirme seçenekleri vardır. Birden çok renk şeması, özel pencere öğesi vb. Var..

En popüler sayfa oluşturucu eklentilerinin gücüne sahiptir: Elementor, Divi ve Brizy. Bu 3 eklentiden sitenizi özelleştirmek için 1 tane seçebilirsiniz.

Nico ile bugün başlayın!

7. Özgeçmiş, CV, vCard & Portföy

özgeçmiş-cv-vcard & portföy wp-theme

Özgeçmiş, CV, vCard & Portföy, bir özgeçmiş, CV, vCard veya Portföy oluşturmak istiyorsanız aradığınız temadır. Temanın adı aslında kendisi için konuşuyor. Tam teşekküllü bir özgeçmiş web sitesi oluşturmak için farklı ve güzel bir düzen sunuyor.

Tema 2 arka plan sürümüyle geliyor: karanlık ve aydınlık. Bir demoyu 1 tıklama ile içe aktarabilir, anında özelleştirebilir ve web sitenizi anında hazırlayabilirsiniz.

Sitenin farklı bölümlerini tasarlamak için sınırsız renk seçeneği vardır. Çevrimiçi özgeçmişinizi kolaylıkla özelleştirebilmeniz için, entegre bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu vardır. 800+ Google yazı tipi, 1000+ simge, birden çok harita, şaşırtıcı sayfa geçiş efektleri vb. Kullanabilirsiniz..

Özgeçmiş, CV, vCard’ı kullanmaya başlayın & Bugün portföy!

8. Tasarımcı

Tasarımcı-wordpress-özgeçmiş-tema

Tasarımcı, fotoğrafçılar, müzisyenler ve videografçılar gibi her türlü tasarımcı ve sanatçı için harika bir WordPress temasıdır. En son çalışmanızı etkileyici bir şekilde sergilemek için muhteşem görüntü ve video galerileri oluşturmanıza olanak tanır.

Tema, çalışmanızı görüntülemek için döşenmiş, manzara, portre ve kare gibi çeşitli portföy stillerine sahiptir. Ayarlarını zahmetsizce yapılandırabilir ve temayı sıfır kodla özelleştirebilirsiniz.

Profesyonel ve estetik açıdan hoş, minimal ve duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Designer’ı bugün kullanmaya başlayın!

9. Özgeçmiş, CV & vCard Teması

özgeçmiş-cv-ve-vcard-tema-wordpress

Özgeçmiş & vCard, profesyonellerin harika bir çevrimiçi portföy oluşturmaları için bir temadır. Yeni başlayan girişimciler, doktorlar, şarkıcılar, öğrenciler, aktörler ve etkileyici bir çevrimiçi varlık oluşturmak isteyen herkes için uygundur.

Eğitim, iş deneyimi, beceriler, istatistikler, portföy, hizmetler, müşterilerin karuselleri, uygunluk takvimi, kişiler, Twitter ve Instagram bölümleri ve çevrimiçi ortamda ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her şey için güzel tasarlanmış bölümler içerir. portföy sitesi.

Bu tema ile istediğiniz rengi seçebilir, 800’den fazla web yazı tipi, simge yazı tipi, sosyal simge ve özel kısa kod kullanabilirsiniz.

Resume, CV ile başlayın & vCard Teması bugün!

10. Kuzey

kuzey-wordpress-tema

En son yaratıcı çalışmalarınızı zarafetle vurgulamak istiyorsanız, North sizin için mükemmel bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi bir portföy için temiz ve zarif bir tasarıma sahiptir. İçeriğinizi sergilemek için resim galerileri, ses ve video medya formatlarını destekler.

Kuzey teması, sitenizdeki her şeyi ve her şeyi canlı bir önizleme ile özelleştirmenizi sağlayan bir Canlı Özelleştirici’ye sahiptir. Sitenizin başlığını, bağlantı rengini, başlık rengini, vurgu rengini değiştirebilir, bir logo yükleyebilir ve daha fazlasını birkaç tıklamayla değiştirebilirsiniz.

North, sitenizin arama sonuçlarında daha iyi yer almasına yardımcı olan SEO optimize edilmiş bir koda sahiptir. Tamamen duyarlı ve tüm ekranlara çok iyi uyuyor.

North ile bugün başlayın!

11. ShiftCV

shiftcv-WordPres-tema

ShiftCV, profilinizi, becerilerinizi, iş deneyiminizi ve referanslarınızı göz alıcı bir şekilde sergilemek için modern bir WordPress temasıdır. Ayrıca, sitenizde yazdırma ve indirme CV seçenekleri sağlamanıza olanak tanır.

1 sayfalık profilde sıralanabilir bölümlerle kompakt ve temiz bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, içeriğinizi blog makalesi, ses, video veya slayt gösterisi gibi birden çok biçimde sunmak için kişisel bir blog sayfası da ekleyebilirsiniz..

Tema, CV’nizi 2 renk şemasında sunmanıza olanak tanır: koyu veya açık. Tamamen duyarlı, yani siteniz tüm cihazlarda harika görünecek.

ShiftCV ile bugün başlayın!

12. Kiralandı

işe-wordpress-tema

Hired, en iyi işler için işe almak isteyen profesyoneller için benzersiz bir WordPress özgeçmiş temasıdır. Bu temayı kullanarak kısa biyografinizi, özgeçmişinizi, iletişim bilgilerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı çevrimiçi olarak güzel bir şekilde sunabilirsiniz.

Varsayılan sayfa, blog sayfası, tek yayınlar ve ana sayfa için farklı şablonları vardır. Ana sayfa tasarımı, 2 sütun düzeni, sosyal medya hesaplarınızla entegrasyon, bir hoş geldiniz mesajı bölümü ve tam ekran başlık resmi ile benzersizdir..

Tema, sınırsız renk, Google yazı tipi ve istediğiniz yerel dili kullanmanızı sağlar. SEO tüm ekranlarda optimize edilmiş ve duyarlı.

Hired ile bugün başlayın!

13. Argent

argent-wordpress-tema

Argent, modern bir portföy veya özgeçmiş web sitesi oluşturmak için uygun ücretsiz bir WordPress temasıdır. Portföy projeleri içeren bir ana sayfa ile gelir, bu nedenle çalışmalarını çevrimiçi olarak harika bir şekilde göstermek isteyen yaratıcı profesyoneller için harika bir temadır..

Ayrıca, temanın makalelerinizi sunmak için temiz bir blog sayfası düzeni vardır. Sitenizi öne çıkarmak için, üstbilginizi logo yükleme seçenekleriyle ve çeşitli widget’larla altbilgileri özelleştirmenize olanak tanır.

Tema, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunan ve tüm cihazlarda ve ekranlarda çarpıcı bir görünüm sağlayan tamamen duyarlı bir düzene sahiptir..

Argent ile bugün başlayın!

14. Meteor

Meteor wordpress-tema

Meteor, WordPress için muhteşem bir portföy ve özgeçmiş şablonu. Fotoğrafçılar, tasarımcılar, işletmeler ve öğrenciler için harika.

Tema 4 farklı portföy sayfası şablonuna sahiptir: ızgara, duvarcılık, karusel ve bloklar. Ayrıca, projelerinizin her birinin düzenini özelleştirmenize yardımcı olmak için 3 farklı yazı düzenine (örneğin, atlıkarınca yazı stili, mozaik yazı stili ve ortalanmış yazı stili) sahiptir..

Meteor, sitenizi tamamlamak için hizmetler, blog, iletişim, abonelik formu vb. Ekleme seçeneklerine sahiptir..

Meteor ile bugün başlayın!

15. iThemer

ithemer-wordpress-tema

iThemer özgeçmiş ve portföy için ücretsiz bir premium WordPress temasıdır. Hoş geldiniz mesajı içeren özellikli bir resim başlığı ve işe alma ve işiniz için iki düğme ile birlikte gelir. Ayrıca, basit bir liste blog düzeni, animasyonlu banner, hakkımızda, hizmetler, iş ve fancybox, sayaç, deneyim zaman çizelgesi, müşteri ve altbilgi widget’ları ile portföyü vardır.

İThemer ile Google yazı tiplerini, Font Awesome simgelerini, sosyal bağlantıları vb. Kullanabilir ve yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz..

Tema, 1 tıklamayla demo içeriğini içe aktarmanıza ve anında özgeçmiş sitenize başlamanıza olanak tanır. Tema seçeneklerini ve tasarımını özelleştirmek için, sitenizi gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirmenizi sağlayan Canlı Özelleştirici’yi kullanabilirsiniz..

İThemer ile bugün başlayın!

16. Atom

atomik-wordpress-tema

Atomic, bir portföyün yanı sıra bir iş web sitesi oluşturmak için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ekipler, hizmetler, referanslar, portföy, blog gönderileri ve daha fazlası için güzel şablonlarla birlikte gelir.

Tema, farklı site öğeleri için şık tipografi ve sezgisel bir organizasyona sahiptir. Bir başlık resmini, arka plan rengini, resim opaklığını, metni vb. Değiştirerek sitenizin başlığının tam olarak özelleştirilmesini sağlar..

En önemlisi, en son projelerinizi sergilemenize izin vermek için, farklı tarzlarda resim galerileri, videolar vb. Ekleme seçenekleri vardır..

Atomic ile bugün başlayın!

17. Mükemmel

Mükemmel-wordpress-tema

Excellent, profesyonel iş, blog, CV ve portföy siteleri oluşturmak için esnek bir tema. Mükemmel görünümlü bir özgeçmiş sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir dizi mükemmel özellik ile birlikte gelir.

Tema, portföy, galeri, blog, referanslar, bize ulaşın vb.İçin harika şablonlara sahiptir..

Ana sayfada 2 sütunda bir profil fotoğrafı ve profil ayrıntılarına sahip standart bir CV için kullanışlı bir demo var. Bunun altında, en son çalışmanızı sergilemek için güzel bir portföy bölümü var.

Excellent ile bugün başlayın!

18. Tutulma

Tutulma-wordpress-tema

Bir fotoğrafçıysanız ve harika fotoğraflarınızı sergilemek için bir tema arıyorsanız, Eclipse sizin için mükemmel bir temadır. Tema, başlık, resim galerileri, portföy gönderileri ve sevimli blog şablonlarında güzel kaydırıcı seçenekleriyle birlikte gelir.

Tema, ana sayfanızda, yaklaşık sayfanız, Instagram widget’ınız, fotoğraf baskılarınız için satın alma seçeneği vb. Gibi istediğiniz herhangi bir widget’ı ekleyebileceğiniz widget ekleme seçenekleri sunar. fotoğrafların.

Eclipse, sitenizin tasarımını anında canlı önizlemelerle değiştirmenize olanak tanıyan yerleşik Canlı Özelleştiriciye sahiptir. Bu nedenle, temayı özelleştirmek kolay ve hızlıdır.

Eclipse ile bugün başlayın!

19. Libretto

libretto-wordpress-tema

Libretto, WordPress için ücretsiz duyarlı 1 sütunlu bir temadır. Site içeriğinizin şık görünmesi için klasik bir stil ve dikkatli tipografi ayrıntılarına sahiptir. Büyük resimli makaleleri sergilemek veya ilham verici alıntılarla fotoğraf hikayeleri için idealdir. İlham verici bir fotoğrafçıysanız, özgeçmiş web sitenizi başlatmak için mükemmel bir tema.

Libretto, blog, hakkında ve iletişim sayfası için güzel şablonlar sağlar. Tema o kadar basit ve kullanımı kolaydır ki kesinlikle hiçbir kodlama becerisine sahip olmayan bir kişi bile bu temayı kullanarak tam bir site oluşturabilir.

Libretto ile bugün başlayın!

20. Özgeçmiş

resumee-wordpress-tema

Resumee profesyoneller için basit WordPress özgeçmiş teması. Tamamen beyaz arka plana sahip temiz bir tasarıma sahiptir. Ana sayfanızın üstüne bir profil fotoğrafı, sosyal bağlantılar, iletişim bilgileri ve kısa bir biyografi ekleyebilirsiniz..

Temelde, doğrudan ana sayfada iş deneyimi, eğitim ve beceriler için farklı bölümlere sahip 1 sayfalık bir tema. Doğrudan ve dikkat dağıtmayan minimalist bir özgeçmiş teması.

Resume ile bugün başlayın!

21. Pastoral

pastoral-wordpress-tema

Pastoral, çeşitli web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz WordPress için güzel bir çok amaçlı temadır. Genişletilmiş özellikleri ve seçenekleri ile iş, portföy, blog veya çevrimiçi özgeçmiş web sitesi için kullanabilirsiniz.

Tema, ön sayfada birden çok bölümün yanı sıra widget’lar ile birlikte gelir. Birden fazla gezinme ve sosyal menü, logo yükleme ve renk seçeneği vardır. Seçtiğiniz eserleri ve en son projeleri sergilemek için birkaç muhteşem portföy düzenine sahiptir.

Idyllic ile bugün başlayın!

22. Orfeo

orfeo-wordpress-tema

Orfeo, çok amaçlı siteler için tasarlanmış, duyarlı 1 sayfalık bir WordPress temasıdır. Bu temayı kullanarak kurumsal iş sitelerinin yanı sıra bir blog, portföy veya çevrimiçi özgeçmiş sitesi de oluşturabilirsiniz. Özellikler, ekip, referanslar, ürünler, fiyatlandırma, blog, iletişim vb.İçin güzel tasarlanmış bölümlere sahiptir..

Girişimci, blog yazarı veya öğrenciyseniz, bu tema size etkileyici çevrimiçi portföyünüzü oluşturmak için geniş özellikler sunar. Özel arka planlar, mega menüler vb. Kullanabilir ve tüm tema seçeneklerini Canlı Özelleştirici’den özelleştirebilirsiniz..

Gerçekten güçlü bir site oluşturmanıza olanak tanıyan SEO optimize edilmiş ve hızlı yükleme temasıdır.

Orfeo ile bugün başlayın!

23. McLuhan

McLuhan-wordpress-tema

McLuhan, basit ve temiz bir tasarıma sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Kullanıcılarınıza özel zaman çizelgesi aracılığıyla çalışmalarınıza hızlı bir şekilde göz atmak için yıllara göre düzenlenmiş eksiksiz bir yayın arşivi içeren bir ön sayfa içerir..

McLuhan ile önceden tanımlanmış 2 sayfa şablonu elde edebilirsiniz: özgeçmiş sayfa şablonu ve tam genişlikli şablon. Özgeçmiş şablonunu kullanarak çevrimiçi özgeçmişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Tema, kenar çubuğu ve içerik için arka plan renklerini özelleştirmenize ve ayrıca sosyal bağlantılar ve simgeler eklemenize olanak tanır. Anında sonuçlarla AJAX destekli mobil arama özelliği vardır.

McLuhan ile bugün başlayın!

24. Devam et

özgeçmiş-tesla-temalar-şablon

Özgeçmiş, CV’nizi yaratıcı bir şekilde sunmak için şık bir WordPress temasıdır. Cesur tipografi, canlı renkler, yumuşak geçişler ve efektlerle güzel bir CV şablonu içerir. Bu temayı kullanarak iş becerilerinizi, deneyiminizi, ödüllerinizi, portföyünüzü vb. Estetik bir şekilde gösterebilirsiniz..

Portföy, blog ve iletişim gibi farklı kalın bölümleri olan 1 sayfalık bir tasarıma sahiptir. İletişim bölümünde iletişim formu, telefon numarası, adres ve önemli referansları gösterme seçenekleri bulunur.

Hızın daha hızlı yüklenmesi için optimize edilmiş ve tamamen duyarlı olduğundan tema herhangi bir cihaza uyarlanabilir.

Özgeçmişi bugün kullanmaya başlayın!

Bu makalenin, çevrimiçi bir özgeçmiş, CV ve portföy oluşturmak için en iyi WordPress özgeçmiş temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, en ucuz premium WordPress temaları ve çevrimiçi bloglamadan nasıl para kazanılacağı ile ilgili kılavuzlarımızı görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me