En İyi WordPress İş Panosu Eklentileri ve Temaları (Karşılaştırma)

en iyi wordpress iş panoları temaları ve eklentileri


En iyi WordPress iş panosu eklentilerini ve temalarını ister misiniz? İş panosu WordPress eklentileri ve temaları, iş listeleri için kolayca bir iş portalı veya arama motoru oluşturmak için kullanılabilir. Yeni iş ilanları açmanıza yardımcı olur ve diğer işverenlerin blogunuza iş eklemelerine de izin verebilirsiniz.

Bu makalede, en iyi WordPress iş panosu eklentilerini ve temalarını paylaşacağız, böylece doğru araçları aramak için daha az zaman harcayabilir ve onları harekete geçirmeye daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

WordPress Kullanarak İş Panosu Oluşturma

WordPress, dünyanın en iyi web sitesi oluşturucusudur. En büyük markaların çoğu web siteleri için WordPress kullanıyor. Süper esnektir ve kendi iş kartınızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm şaşırtıcı özellikleri sunar.

2 çeşit WordPress web sitesi bulacaksınız: barındırılan bir platform olan WordPress.com; ve kendi kendine barındırılan bir çözüm olan WordPress.org. Daha fazla ayrıntı için WordPress.com ve WordPress.org’daki yan yana karşılaştırmamızı görüntüleyebilirsiniz..

WordPress.org kullanmanızı öneririz. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan en inanılmaz özelliklere erişim sağlayan eksiksiz bir çözümdür.

Ancak, önce bir alan adına ve web barındırma hizmetine ihtiyacınız olacak.

Bluehost, önerilen hosting çözümümüzdür. En iyi web barındırma şirketlerinden biridir ve ayrıca WordPress çekirdeğinin resmi barındırma iş ortağıdır..

Kullanıcılarımız için ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası ve web barındırmada büyük indirim sunuyorlar.

bluehost üzerinde bir blog oluştur

Bu Özel Bluehost Teklifini Almak için Buraya Tıklayın »

Web hosting satın aldıktan sonra, WordPress ile bir web sitesi nasıl yapılır konusunda rehberimizi takip etmelisiniz.

Şimdi, sitenize yükleyebileceğiniz en iyi WordPress iş panosu eklentilerine ve temalarına bir göz atalım.

1. WP İş Avcısı

WP İş Avcısı

WP Job Hunter, işleri web sitenizde veya blogunuzda görüntülemek için uygun bir WordPress iş panosu eklentisidir. Ücretli iş ilanlarına izin vererek çevrimiçi para da kazanabilirsiniz. İstediğiniz yerde işleri kolayca görüntülemek için sitenizin widget’a hazır alanlarından herhangi birine sürükleyip bırakabileceğiniz bir iş portalı widget’ı ile birlikte gelir.

Kurulum işlemini sizin için kolaylaştıracak birçok özel ve otomatik entegrasyon içerir. Beğenme ve paylaşma özellikleri eklemek için Facebook dahil en popüler sosyal medya platformlarını destekler. WP Job Hunter, işlerin konumlarını kullanıcılarınıza göstermek için Google Haritalar ile entegre olur.

2. Divi Teması

divi-tema-için-iş-panoları

Divi, kolaylıkla bir iş panosu web sitesi oluşturmanıza izin veren en iyi çok amaçlı temalardan biridir. Divi, Adaylar, İşverenler sayfası, Liste sayfası ve diğer birkaçını içeren İş Alıcısı Düzeni Paketi dahil yüzlerce tam site paketi ile birlikte gelir.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Ayrıca Satır İçi Metin Düzenleme, Global Öğeler gibi özelliklerle doludur & Stiller, Duyarlı Düzenleme ve çok daha fazlası. Divi 800’den fazla önceden hazırlanmış tasarım sunar, böylece seçenekleriniz asla bitmez.

Divi’yi kullanarak iş portalınızın özellik açısından zengin görünmesini sağlamak için harita konumu ve açıklamalarıyla iş listeleri ekleyebilirsiniz.

3. İş Arama

İş arama

JobSearch premium bir WordPress iş panosu eklentisidir. İş uyarıları, uygulama izleme, özgeçmiş oluşturucu, sosyal uygulama oturum açma bilgileri ve daha fazlasını içerir. İş arama özelliğini kullanıcılarınız için zahmetsiz hale getiren etkili bir arama aracı ile birlikte gelir.

İşverenlere her bir iş için tüm ayrıntıları yayınlama olanağı sunar ve adaylar istedikleri işleri kısa listeye alabilir. Kullanıcılarınız Facebook ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarını kullanarak iş başvurusunda bulunabilir. Çeviri için hazır bir eklentidir ve WooCommerce’i tamamen destekler.

4. StudioPress tarafından Executive Pro

yürütme-pro-iş-tahtaları

StuioPress temaları, hız ve SEO için son derece optimize edilmiş Genesis Framework tarafından desteklenmektedir. Executive Pro, çok amaçlı web sitelerine hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Hız ve SEO için son derece optimize edilmiş Genesis Framework tarafından desteklenmektedir.

Executive Pro, özel menüler, özel üstbilgiler, altbilgi widget’ları, çoklu düzen seçenekleri ve çok daha fazlası gibi özellikleri destekler.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Executive Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Executive Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

5. JobEngine

JobEngine

JobEngine basit bir WordPress iş tahtası temasıdır. Bir iş portalı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Son derece özelleştirilebilir ve esnektir, yeni iş listelerini kolayca eklemenizi sağlar. Ayrıca işverenlerin işlerini web sitenize eklemelerine de izin verebilirsiniz. Bunun için birden fazla paket oluşturabilir ve her liste için ücretlendirebilirsiniz.

Öne çıkan listeleme şablonlarını, ödeme ağ geçitlerini, çoklu renk düzenlerini, özel tema seçeneklerini, kenar çubuklarını, yerleşik açılış sayfalarını ve daha fazlasını destekler. Kolayca çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza izin verir.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller, WordPress web siteleri için mükemmel bir iş tahtası temasıdır. Öne çıkan iş listeleri, para kazanma seçenekleri, açılış sayfaları ve Ajax tabanlı arama filtresi için birden fazla bölümle birlikte gelir.

Ayrıca, kurulumu kolaydır ve özel tema seçenekleri içerir. JobRoller, siz ve kullanıcılarınızın bir hesap oluşturmanıza, iş listeleri yüklemenize, bir CV bankasını yönetmenize ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanır. Basit, düzenli bir düzen ile iş portalları için güçlü bir WordPress teması.

7. WP İş Yöneticisi

WP İş Yöneticisi

WP Job Manager, şaşırtıcı özelliklere sahip esnek bir WordPress iş panosu eklentisidir. Gerekli sayfaları, kullanıcı kayıt formunu ve iş listelerini içeren bir iş panosu oluşturmanıza olanak tanır. Kullanıcılarınızın yeni işler yüklemesi, listeleri yönetmesi ve daha fazlası için özel bir gösterge tablosu sunar.

Birden fazla eklenti ile birlikte gelir. İş tahtanızı Facebook, WooCommerce, Gerçekten ve diğer kullanışlı uygulamalarla entegre eder.

8. İş Kurulu Müdürü

İş Kurulu Müdürü

Job Board Manager, iş portalınızı hızlı bir şekilde başlatmak için kullanılabilecek ücretsiz bir WordPress iş panosu eklentisidir. Şirket profilleri, Coğrafi konumlar, özel widget’lar ve premium eklentiler içerir. Kısa listeler kullanarak iş listelerini birden çok sayfaya ve gönderiye eklemenizi sağlar.

Ayrıca, yeni iş listeleri ekleyebilir, ücretli liste bölümleri oluşturabilir, iş uyarılarını yönetebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Schema.org zengin snippet’lerini, bir iş başvurusu gösterge tablosunu, WooCommerce mağazalarını ve ekmek kırıntılarını destekler.

9. Online Başvurun

Çevrimiçi başvurun

Adından da anlaşılacağı gibi, Çevrimiçi Uygula, kullanıcıların çevrimiçi işlere başvurmasını sağlayan bir WordPress iş panosu eklentisidir. Sınıflandırılmış reklam yönetimi için uygundur, iş başvurularını kabul eder, kullanıcıların çevrimiçi olarak iş başvurusunda bulunmasına izin verir ve e-posta uyarıları gönderir.

Arama filtreleri, iş listeleme kategorileri, çevrimiçi iş başvuru formları ve özel iş reklamlarıyla birlikte gelir. Ücretli listeler eklemek için herhangi bir olanak yoktur, bu nedenle ücretli abonelikler sunan tamamlayıcı bir eklenti kullanmanız gerekir. Özel listeler için işverenlerden başvuru almak üzere bir iletişim formu da oluşturabilirsiniz..

10. Basit İş Kurulu

Basit İş Panosu

WordPress sitenize bir iş portalı eklemek için basit ve kolay bir çözüm arıyorsanız, Basit İş Panosu eklentisini deneyin. İş listeleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Eklenti özelliklerle dolu değil. Manuel olarak iş listeleri oluşturmanız, kategori eklemeniz ve daha pek çok şey yapmanız gerekir. Kullanıcılarınızın bir hesap oluşturmasına veya ücretli listeler eklemesine izin vermez, bu nedenle işverenlerin tekliflerini kabul etmek için web sitenizde bir form oluşturmanız gerekir.

Tüm sınırlamalarla birlikte, iş listeleri için tam ayrıntılar eklemenize, adaylara özel başvuru formlarını göstermenize ve daha fazlasına erişmenizi sağladığı için esneklik gelir.

11. WPJobBoard

WP İş Kurulu

WPJobBoard, blogunuzda bir iş panosu oluşturmak için güçlü bir WordPress eklentisidir. İşverenlerin yeni uygulamalara bakması ve en iyi adayları seçmesi için özel bir portal ile birlikte gelir. Kullanıcıların CV gibi dosyaları karşıya yüklemelerine, yeni iş listeleri eklemelerine ve daha pek çok şeye olanak tanıyan bir ön uç paneli vardır..

Kolayca bir iş portalı web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek ücretsiz bir iş panosu teması ile birlikte gelir. Ayrıca en iyi WordPress temalarıyla tamamen esnektir. Ödeme ağ geçitlerini, üyelikleri, indirimleri, kuponları ve fırsatları destekler.

Bu makalenin en iyi WordPress iş panosu eklentilerini ve temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca WordPress kullanıcıları için en iyi VPN hizmetlerinden uzman seçimimizi görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map