Evden Çalışmak İçin En İyi 9 Uzaktan Çalışma Aleti

uzaktan çalışma araçları


İşletmeniz için en iyi uzaktan çalışma araçlarını arıyorsunuz?

Uzaktan çalışma seçeneği son zamanlarda ivme kazandı ve birkaç küçük ve büyük işletme trendi benimsiyor.

Uzaktan çalışmaya geçmek, ekibinizin çevrimiçi iletişim kurma ve bağlantı kurma şeklini yeniden düşünmek anlamına gelir. Bu yüzden en iyi uzaktan çalışma araçlarını seçmek ekibiniz için önemlidir.

Bu makalede, ekibinizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak en iyi uzaktan çalışma araçlarından bazılarını göstereceğiz.

Bu makale birkaç farklı bölüme ayrılmıştır:

 1. İletişim araçları
 2. Işbirliği araçları
 3. Pazarlama araçları

İletişim araçları

Aynı proje için uzaktan çalışan birkaç ekip üyeniz varsa, telefon, sohbet ve çevrimiçi konferanslar aracılığıyla birbirleriyle bağlantı kurmak herkesin aynı sayfada olmasını sağlar.

1. Nextiva

Nextiva, çağrı konferansı

Nextiva, bir iş telefonu sistemi ve çevrimiçi konferans aracı arayan herkes için en iyi seçeneklerden biridir. Hem video hem de telefon konferansı sunar ve masaüstlerinde ve cep telefonlarında kullanılabilir.

Nextiva ayrıca ekip arkadaşlarınız veya müşterilerinizle bir konferanstayken size sohbet seçeneği sunar. En iyi şey, ekranlarınızı da paylaşabilmenizdir. Hatta sınırsız arama, ülke çapında sınırsız mesajlaşma, ücretsiz ücretsiz numara, otomatik görevli ve daha fazlası ile VoIP seçenekleri vardır..

Temel olarak ekip arkadaşlarınız ve müşterilerinizle iletişimde kalmak için eksiksiz bir çözümdür.

Çalışanlarınız müşterilerinize yardımcı olmak için ücretsiz numaraları her yerden kullanabilir ve aynı ofisten çalışmak zorunda olmaları gerekmez. Ayrıca, yüz yüze toplantılar yapmak zorunda kalmadan belgeleri paylaşabilir, toplantılar yapabilir, önemli güncellemeleri takip edebilirler.

2. RingCentral

RingCentral, uzaktan çalışma aletleri

RingCentral uzaktan çalışan şirketler için başka bir araçtır. RingCentral ile kolayca sanal toplantılar düzenleyebilir, giden bir müşteri çağrı merkezi ayarlayabilir, ekran paylaşımlı bir HD video konferans düzenleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

İnternete bağlı telefondan, masaüstünden veya tabletten önemli dokümanlarınızı ekip arkadaşlarınıza veya müşterilerinize fakslayabilirsiniz. Artık dünyaya dağılmış bir ekibiniz olsa bile, RingCentral ile kolayca birbirinize bağlanabilirsiniz.

3. Yakınlaştırma

Videoları yakınlaştırma

yakınlaştırma konferans, web semineri düzenlemenize, sanal bir etkinlik oluşturmanıza veya öğrencilerinize çevrimiçi olarak öğretmenize olanak tanıyan mükemmel bir video konferans hizmetidir. Zoom en iyi video ve ses kalitesini sunar ve kullanıcılarının gizliliğini korur.

Konferanslarınızı veya etkinliklerinizi 40 dakikadan daha az bir süre tutmak istiyorsanız, ücretsiz planı tercih edebilirsiniz. Ancak bunun ötesinde herhangi bir şey için planınızı yükseltmeniz gerekecek. Zoom ile bir toplantıya ev sahipliği yapmak ve katılmak kolaydır. Toplantı sahibi bir bağlantı oluşturabilir ve etkinliğe katılması gereken herkesle paylaşabilir. Bağlantıya sahip olan herkes toplantıya veya etkinliğe tıklayarak tıklayarak katılabilir.

4. Gevşeklik

Gevşek, uzaktan çalışan aletler

Slack, uzak çalışan şirketlerin takım arkadaşlarıyla bağlantıda kalmaları için harika bir araçtır. Bu platform ile iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı iletişim kurabilirsiniz.

Slack, herkesin şirkette neler olup bittiğini kontrol etmesini kolaylaştırır. Projelerinize dayalı, ortak hedefleri, amaçları ve işinizin ilerlemesini tartışabileceğiniz kanallara da sahip olabilirsiniz.

Işbirliği araçları

Çalışmanızı düzenli tutmak ve ekip üyeleriyle işbirliği yapmak, uzak ekipler için en büyük engellerden biri olabilir. Neyse ki, bu sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacak uzaktan çalışma işbirliği araçlarının bir listesi var.

5. GSuite

GSuite e-postaları, e-posta barındırma

GSuite, uzaktan çalışmayı kolaylaştırmak için bir dizi özellik ve seçenek sunan Google tarafından üretilen bir üründür. Ekibinizle ve müşterilerinizle birlikte profesyonel e-posta adresleri, Hangout sohbetleri ve Hangout toplantılarıyla bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Ortak sayfalar, dokümanlar, slaytlar vb. Oluşturarak ekip arkadaşlarınızla kolayca işbirliği yapabilirsiniz. Önemli etkinlikleri kaçırmamanız için otomatik hatırlatıcılarla donatılmış Google takvimini kullanabilirsiniz. Ayrıca planlarınıza bağlı olarak Google Drive ile sınırsız bulut depolama alanına sahip olursunuz.

6. Asana

uzaktan çalışma araçları

Asana uzak ekiplerin ekip arkadaşlarına görev atamasını ve ilerlemelerini takip etmesini kolaylaştıran bir proje yönetim aracıdır. Farklı projelere dayalı ekipler oluşturabilir ve ekip üyelerinizi bunlara ekleyebilirsiniz. Üyeler daha sonra birbirlerine görev atayabilir ve bu görevlere açıklamalar ekleyebilir.

Bu, başkalarının görevin ne hakkında olduğunu anlamasını kolaylaştırır. Ayrıca notlar ekleyebilir, alt görevler ekleyebilir ve görevlere bir son tarih ekleyebilirsiniz. Bir görev tamamlandığında, görevi tamamlandı olarak kolayca işaretleyebilirsiniz.

7. Zaman Doktoru

Time Doctor, uzaktan çalışma araçları, verimlilik araçları

Time Doctor, uzak ekiplerin çalışanlarınızın ne kadar üretken olduğunu bilmesi için en iyi zaman izleme aracıdır. Ekran görüntülerinin yardımıyla görevlerini izleyerek çalışanlarınızın yaptığı iş hakkında ayrıntılı bir fikir sunar..

Time Doctor, Facebook, Twitter veya herhangi bir kişisel web sitesi gibi sosyal sitelerin kullanımını tespit ederse kullanıcılara işe dönmelerini hatırlatır. Ayrıca interneti ve başka bir uygulama kullanımını sessizce izler ve kaydeder, böylece ne kadar üretken olduklarını bilirsiniz. Farklı konumlardan çalışsanız bile, çalışanlarınızın tam olarak ne yaptığını takip etmeniz kolaydır.

Pazarlama araçları

Çevrimiçi bir işletme yürütüyorsanız, müşterilerinizle e-posta, canlı sohbet ve SMS yoluyla da iletişim kurmanız gerekir. Müşterilerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak birkaç araca bakalım.

8. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue, küçük işletmeler, blogcular vb. İçin mükemmel olan zengin özelliklere sahip bir e-posta pazarlama çözümüdür. E-posta pazarlamasının yanı sıra web sitenize canlı bir sohbet kutusu eklemenize, SMS pazarlaması yapmanıza ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanır.

Sendinblue’nun harika özelliklerinden bazıları:

 • Açılış sayfası oluşturucu
 • Facebook reklam yaratıcısı
 • Yeniden hedefleme pikseli

9. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim, e-posta pazarlama

Sürekli İletişim, e-posta pazarlama kampanyalarınızı basitleştiren başka bir e-posta pazarlama platformudur. Başlarken, sektörünüzü ve e-posta pazarlama ile ilgili önceki deneyiminizi seçmeniz istenir. Seçimlerinize dayanarak, e-posta pazarlamanızı yükseltmenize yardımcı olacak özelleştirilmiş içerik ve promosyon fikirleri alırsınız.

Bu platformu kullanarak zamanında hoş geldiniz e-postaları gönderebilir, e-postalarınızı doğru istemciye göndermek için segmentlere ayırabilir, e-postalarınızı açıcılara otomatik olarak gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu özelliklerin her biri müşterilerinizle bağlantıda kalmanızı ve onlarla daha iyi etkileşim kurmanızı sağlar.

Sürekli İletişim hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Bunlar, verimliliğinizi artırmanıza ve ekip üyelerinizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olabilecek uzaktan çalışma araçlarından bazılarıdır. Bu kılavuzun en iyi uzaktan çalışma araçlarından bazılarını öğrenmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, çevrimiçi para kazanma hakkındaki makalemize de göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map