Farklı Bir Görünüm Vermek İçin En İyi 27 Tam Ekran WordPress Teması (2020)

En iyi tam ekran WordPress temaları


Tam ekran bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Tam ekran WordPress teması, güzel bloglar ve portföy web siteleri oluşturmada yeni bir trend. Kenar çubuğu widget’larıyla onları rahatsız etmeden ziyaretçilerinizin dikkatini içerik alanına çekmenize yardımcı olur.

İnternette yüzlerce WordPress tam ekran teması var, bu da yeni başlayanların siteleri için en iyi WordPress temasını seçmelerini zorlaştırıyor.

Her WordPress tam ekran teması eşit yaratılmaz. Web siteniz için seçmeden önce bir temanın özelliklerine ve seçeneklerine bakmanız gerekir. Yıllar boyunca birçok tam ekran temasını test ettik ve gerçekten önerebileceğimiz birkaç mükemmel tema bulduk.

Bu makalede, web siteniz için en iyi tam ekran WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Neden Tam Ekran WordPress Teması Seçmelisiniz??

Tam ekran WordPress teması, web sitenizin tam sayfasını kapsayacak şekilde görsel olarak çekici ve zariftir. Aşağıda, tam ekran WordPress temasında sıklıkla bulacağınız birkaç özellik bulunmaktadır.

 • Tam genişlikte bir arka plan görüntüsü veya ayarlanabilir arka plan rengi seçenekleriyle oynatılabilir bir video ekleme seçeneği.
 • Kenar çubuğu olmadan blogunuzda makale yayınlama seçeneği
 • Kullanıcınız aşağı kaydırdığında çarpıcı efektler oluşturmanıza olanak tanıyan Paralaks kaydırma desteği

En iyi tam ekran WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Ultra

Ultra

Ultra en iyi tam ekran WordPress temalarından biridir. Aklınıza gelebilecek herhangi bir niş içinde web siteleri oluşturmanıza izin veren düzinelerce yerleşik düzen ve şablon ile birlikte gelir. Tema, tamamen özel başlık, seçim kaydırma, mega menü, arşiv düzenleri, animasyonlar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok özellik sunar.

Web sitenizin her bölümünü özelleştirmeyi kolaylaştıran Themify sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Ultra, sıfırdan oluşturmanıza gerek kalmadan hemen başlamanıza yardımcı olacak bir demo içerik yükleyicisine sahiptir.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, tam ekran düzenleri de dahil olmak üzere yüzlerce web sitesi demolarıyla dolu ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Sayfa oluşturucuları destekler, böylece bir tema çakışması olmadan hızlı bir şekilde sürükle ve bırak ile bir site oluşturabilirsiniz. Premium uzantılarıyla web sitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Web sitenizin renklerini, yazı tiplerini, arka planını ve üstbilgisini düzenlemek için WordPress tema özelleştiricisini de kullanabilirsiniz. OceanCom ile çevrimiçi bir mağaza açabilmeniz için e-ticaret hazır.

3. Divi

Divi

Divi, bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelen popüler bir temadır. Güzel web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok hazır tam ekran düzenine sahiptir. Divi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile temanızın herhangi bir bölümünü bir kod satırı yazmadan gerçek zamanlı olarak düzenleyebilirsiniz.

Zamandan tasarruf etmek için küresel unsurlar ve modüller ile birlikte gelir. Web sitenize inanılmaz tipografi eklemenizi sağlayan geniş yazı tipleri listesinden seçim yapabilirsiniz..

4. Astra Teması

Astra

Astra Tema onlarca başlangıç ​​sitesi ile güçlü bir WordPress teması. Sayfa oluşturucuları kullanarak tam ekran bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan mükemmel esneklik ve özellikler sunar. Astra, WordPress özelleştiricisine çok çeşitli seçenekler ekler, böylece sitenizi kod olmadan özelleştirebilirsiniz.

Bu tema süper hızlı bir sayfa yükleme süresine sahiptir ve hız performansı için optimize edilmiştir. Web sitenizi prezentabl hale getirmek için renkler ve tipografi seçeneklerine sahiptir.

5. Inspiro

inspiro

Inspiro, tam ekran video arka planı ve kaymak vitrini ile güzel bir WordPress temasıdır. Arka planda YouTube, Vimeo ve kendi kendine barındırılan videolar eklemenize olanak tanır ve web sitenizle sorunsuz bir şekilde yüklenir. Ana sayfa içerik, resim galerileri ve daha fazlasını eklemek için widget’lara ayrılmıştır.

Gelişmiş bir tema seçenekleri paneli, özel widget’lar ve yerleşik düzenler sunar. Inspiro SEO için tamamen optimize edilmiştir, bu nedenle tema özellikleri nedeniyle organik trafiği kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur..

6. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro, tam ekran bir web sitesi oluşturmanıza izin veren tam ekran bir WordPress temasıdır. Yerleşik tam ekran arka plan görüntüsü kaydırıcısı ile web sitenizin ziyaretçilerini etkiler. Sydney Pro, kendi mizanpajlarınızı yapmanıza, içerik eklemenize ve görüntüleri kolayca görüntülemenize yardımcı olan özel Elementor bloklarına sahiptir.

Özel bir sayfa oluşturmak için yerleşik sayfa şablonlarından birini seçebilirsiniz. WordPress Özelleştiricinizden temanızın başlık iletişim bilgilerini, düğmelerini vb. Özelleştirebilirsiniz..

7. Tabandan

kökleşmiş

Grassroots, özellikle yardım ve bağış toplama kuruluşları için tasarlanmış mükemmel bir tam ekran WordPress temasıdır. Ziyaretçilerinizi çekmek için tam ekran arka plan resimleri ve videoları sergiliyor. Para toplama kampanyalarınıza yardımcı olmak için olağanüstü WooCommerce desteğine sahiptir.

Tema, renk seçenekleri, Google Yazı Tipleri ile özelleştirilebilir ve ana sayfa düzenini sürükleyip bırakabilir. Yaklaşan etkinliklerinizi şık bir şekilde sergilemek için mükemmel bir temadır..

8. Tam ekran

Tam ekran

Adından da anlaşılacağı gibi, Tam Ekran, tam ekran arka planı olan bir WordPress fotoğraf galerisi temasıdır. Çok sayıda resim galerisi ile birlikte gelir. Resim galerisi seçenekleri otomatik oynatma, kaydırma desteği, ışık kutusu ve daha fazlasını içerir.

Üst bölümde özel bir karşılama mesajı, başlık menüsü, sosyal medya simgeleri ve daha fazlasını görüntülemenizi sağlar. Ayrıca ızgara düzenleri, altbilgi widget’ları sütunları, özel altbilgi metni ve animasyonlu başa dön düğmesi ekleyebilirsiniz.

9. Ajans Pro

Ajans Pro

Agency Pro, Genesis Framework’ün üzerine kurulmuş profesyonel bir tam ekran WordPress temasıdır. Başlık bölümünde özel logo, gezinme menüsü, hoş geldiniz metni ve harekete geçirici mesaj düğmesi ile güzel ve akıllı bir düzen var.

Tema, web sitenizi kolayca özelleştirmek için ana sayfa widget alanlarına sahiptir. Ayrıca, açılış sayfalarınızı, arşivlerinizi ve blog sayfanızı tasarlamak için sayfa şablonları içerir.

10. Dixie

karavana

Dixie, çevrimiçi podcast’ler için tasarlanmış tam ekran bir WordPress temasıdır. SoundCloud, MixCloud, YouTube, vb.Ile entegre etmek için birden fazla podcasting eklentisini destekler. Bu tema, indirme düğmesi, yeni bir pencerede oynatma ve daha fazlası gibi birçok yararlı seçenekle birlikte gelen bir ses oynatıcısına sahiptir..

Web sitenizin görünümünü özelleştirmek için düzinelerce tasarım seçeneği vardır. Dixie, çekici bir podcasting web sitesi oluşturmanıza izin vermek için önceden oluşturulmuş liste, ızgara ve duvar düzenleriyle doludur.

11. Şekillendirici

Şekillendirici

Styler, spa, salon, fitness ve sağlıkla ilgili işletmeler için web siteleri oluşturmak için zeka ile hazırlanmış çekici bir tam ekran WordPress temasıdır. Video ve resim slayt gösterisi desteğiyle sürükle bırak ana sayfa düzenine sahiptir.

Bu temanın galeriler, referanslar, ekip ve daha fazlası için beş özel gönderi türü vardır. Özel widget’lar ve esnek düzen seçenekleri vardır.

12. Mise En Place

Mise En Place

Mise En Place, şefler, restoranlar ve yemek pişirme işleri için özel olarak tasarlanmış tam ekran bir WordPress restoran temasıdır. Beaver Builder, SiteOrigin vb.Gibi sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını destekler, böylece web sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Menünüzü güzel bir şekilde eklemenizi ve görüntülemenizi sağlayan bir restoran yönetim sistemine sahiptir. Tema, sitenizde çevrimiçi sipariş almak için WooCommerce ile uyumludur.

13. Şekilli

Düzgün

Düzgün tek sayfalık bir düzen ile ücretsiz bir WordPress tam ekran teması. Portföy, referanslar, harekete geçirici mesaj düğmeleri ve daha fazlasını eklemek için ana sayfa widget’larıyla birlikte gelir. Kolay gezinme için paralaks kaydırma özelliği vardır.

Tema, Yoast SEO gibi popüler WordPress eklentileriyle entegre oluyor, WPForms, MonsterInsights, ve web sitenizin işlevselliğini artırmak için WooCommerce.

14. Palermo

Palermo

Palermo, oteller, tatil köyleri ve konaklama işletmeleri için tasarlanmış şık bir tam ekran WordPress temasıdır. Kenar çubuğu gezinme menüsüyle birlikte tam sayfa arka plan resmi vardır. Arka plana görüntü slayt gösterisi, video veya basit bir statik görüntü ekleyebilirsiniz.

Sayfa oluşturucuları için tonlarca özelleştirme seçeneği ve desteği var.

15. Vogue’u Yakala

Vogue'u Yakala

Vogue’u Yakala moda ürünleri, giyim markaları ve moda işleriyle ilgili her şey için web siteleri oluşturmanızı sağlayan modern bir tam ekran WordPress temasıdır. Bu tema, moda blogunuza başlamak ve çevrimiçi para kazanmak için mükemmel bir seçimdir.

Hizmetler, ürünler, referanslar, görüntü kaydırıcısı ve daha fazlası için ana sayfada birden çok bölüm içerir. Tema, WordPress canlı özelleştirici ile tamamen özelleştirilebilir.

16. Camer Pro

Camer Pro

Camer Pro, fotoğrafçılar, fotoğraf blogcuları ve vlogcular için klasik bir tam ekran WordPress temasıdır. Güzel tipografi ve cesur arka plan ile minimalist bir tasarım konsepti vardır. Kolay özelleştirme için sürükle ve bırak sayfa oluşturucuları destekler.

Bu tema, sayfa şablonları, özel üstbilgi, önceden oluşturulmuş düzenler ve resim galerileri sunar. Performans ve hız için optimize edilmiştir.

17. Zermatt

Zermatt

Zermatt, oteller, BnB’ler, tatil köyleri ve konaklama işletmeleri için özel olarak tasarlanmış şık bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların otelinizde oda rezervasyonu yapabilmeleri için online rezervasyon sistemi gibi destekleyici özelliklere sahiptir. Ayrıca konumunuzun hava koşullarını görüntülemek için bir hava modülü ile birlikte gelir.

Web sitenizdeki sosyal ağ profillerini göstermek için yerleşik özelleştirilebilir widget’larını kullanabilirsiniz.

18. incelik

İncelik

Finesse, bir çevrimiçi mağazaya hızlı bir şekilde başlamak için mükemmel bir seçim olan bir e-Ticaret WordPress tam ekran temasıdır. Amazon gibi özel ürün sayfaları oluşturmanıza ve dönüşümlerinizi artırmanıza olanak tanır. Daha çekici hale getirmek için ürün sayfalarına video da ekleyebilirsiniz.

Basit bir kurulumu vardır ve özelleştirme için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını destekler. Temanın özel renkleri, Google Yazı Tipleri ve yüzlerce dil için çevirileri var.

19. Maranatha

Maranatha

Maranatha bir tam ekran WordPress kilise teması. Güzel ve yenilikçi bir kilise web sitesi oluşturmak mükemmeldir. Paralaks kaydırma, video arka planı, yapışkan gezinme menüsü ve daha fazlası ile uzun ana sayfa düzeni var.

Tema renkler, yazı tipleri, düğmeler, özel stilli haritalar ve başlık görüntüleri için gerçek zamanlı özelleştirmeye izin verir. Sitenizin alt bölümüne özellikler eklemek için altbilgi widget’ları vardır.

20. Güzel

Beaute

Beaute, özellikle salonlar, spa, güzellik ve sağlıkla ilgili işletmeler için tasarlanmış cesur ve parlak bir tam ekran WordPress temasıdır. Tam ekran kaydırıcı, hizmetler ve resim galerileri için dört içerik türü ile birlikte gelir. Kullanıcıların bir alan planlaması için sitenize bir randevu rezervasyon formu eklemenize olanak tanır.

Birden fazla renk şeması, özel widget’lar, esnek düzen seçenekleri ve güzel tipografi var.

21. PureBlog Pro

PureBlog

PureBlog Pro, çok yazarlı ve kişisel bloglar için tam ekran bir WordPress blog temasıdır. PureBlog Pro ile kenar çubuğu öğeleri görüntülemeden kullanıcılarınızın dikkatini içeriğinize getirebilirsiniz. Özel bir logo, kısa açıklama ve gezinme menüsü ekleme seçeneğinin yanı sıra başlık bölümüne tam ekran arka plan görüntüsü eklemenize olanak tanır.

Tema, ayrı blog sayfaları, arşivler sayfası ve açılış sayfaları için sayfa şablonları sunar. WordPress Canlı Özelleştirici ile özelleştirmek kolaydır.

22. Müzik Adamı

AudioMan

Audioman müzisyenler, gruplar, enstrümanlar ve sanatçılar için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress tam ekran temasıdır. Web sitenize ses çalarlar eklemek için üçüncü taraf eklentileri kullanabilirsiniz. Öne çıkan içerik, oynatma listesi, portföy ve referanslar için bölümleri vardır.

Web sitenizdeki her şeyi özelleştirmek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla harika çalışır. Tema ayrıca kutudan çıkarken WooCommerce’i de destekliyor.

23. Yapı

struct

Struct, yeni başlayanlar, mobil uygulamalar ve yazılım işletmeleri için bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış tam ekran bir WordPress teknolojisi temasıdır. Ana sayfada esnek içerik widget’ları içeren bir sürükle ve bırak düzeni var.

Beş içerik türü, renk şeması, özel widget ve paralaks arka planıyla birlikte gelir. Struct, çok dilli bir web sitesi oluşturmak için WPML ile uyumludur.

24. Khore

Khore

Khore, etkinlikler, konferanslar ve sergiler için çekici bir renkli WordPress tam ekran temasıdır. Bu tema tam sayfa düzeniyle gelse de, bir düğmeyi tıklatarak kaldırılabilecek bir kenar çubuğu bulabilirsiniz. Bu tema, ana sayfada öne çıkan veya en son etkinliği tanıtmanıza olanak tanır.

Tema, bir sonraki etkinliğiniz için bir geri sayım sayacı ile birlikte gelir. Web sitesini konuşmacılar, etkinlik programı, biletler, haberler, sponsorlar ve daha fazlasını eklemek için özelleştirebilirsiniz.

25. Blog Yıldızı

BlogStar

BlogStar, görsel besteci desteğiyle yaratıcı bir tam ekran WordPress temasıdır. WordPress blogunuz için en iyi seçeneği seçmek için beş güzel şablonla birlikte gelir. Sürükle ve bırak arayüzü ile karmaşık mizanpajlar oluşturmak için kullanılabilir.

Özel widget’lar, renk kaplamaları, yazı tipi simgeleri, tam video arka planı ve diğer tema seçeneklerine sahiptir. Harika tipografi için Google Yazı Tiplerini ve Adobe Yazı Tiplerini destekler.

26. Beyazperde

Screenr

Screenr küçük işletme web siteleri, portföyler, dijital ajanslar ve serbest çalışanlar için çok uygun olan ücretsiz bir WordPress tam ekran temasıdır. Tek sayfalı ve çok sayfalı web siteleri için sezgisel bir düzen tasarımına sahiptir. Tema, logo, gezinme menüsü, hoş geldiniz metni ve CTA düğmelerine sahip özel esnek başlık sunar.

Başlangıç ​​dostu ve kurulumu kolaydır. Web sitenizin renklerini, yazı tiplerini ve arka planını özelleştirmek için WordPress canlı özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

27. Selfie

Özçekim

Görsel olarak çekici bir tam ekran WordPress fotoğraf teması arıyorsanız, Selfie mükemmel bir seçenektir. Selfie, blog yazarları, çevrimiçi portföyler, moda işletmeleri ve sanatçılar için web siteleri oluşturmak için en uygunudur. Tek bir sayfaya çok sayıda resim yüklemek, yerleşik tembel yükleme özelliği sayesinde sayfanızın yüklenme süresini etkilemez.

Temanın tam ekran görüntüsüne sahip resim galerileri vardır. Kullanıcılarınızla daha iyi bir şekilde bağlantı kurmak için biyografinizi ekleyebilirsiniz..

Bu makalenin en iyi ve premium tam ekran WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. El ile seçilmiş ucuz premium WordPress temalarımıza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map