Gator Web Sitesi Oluşturucu İnceleme: Siteniz için kullanmalısınız?


HostGator’un web sitesi oluşturucusuyla web sitenizi oluşturmayı mı düşünüyorsunuz? Özellikle daha önce hiç web sitesi oluşturmayan bir acemi iseniz, doğru web sitesi oluşturucuyu seçmek önemlidir..

Seçtiğiniz web sitesi oluşturucunun kullanımı kolay olmalı ve hiçbir zaman profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza izin vermelidir. Ancak, piyasadaki birçok farklı web sitesi oluşturucu ile hangisini kullanacağınızı bilmek zor olabilir.

Bu Gator Web Sitesi Oluşturucu incelemesinde, HostGator’un web sitesi oluşturucusunun sizin için uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak özellikleri, kullanım kolaylığını, fiyatlandırmayı ve daha fazlasını ele alacağız.

Gator Web Sitesi Oluşturucu Hakkında

yaklaşık-timsah-web-oluşturucu inceleme

Gator Website Builder, HostGator tarafından nispeten yeni bir web sitesi kurucusudur. Tanıdık değilseniz, HostGator küçük işletme web siteleri için en iyi web barındırma hizmetlerinden biridir. Gator Web Sitesi Oluşturucu kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, kendi web sitenizi anında oluşturmak için sürükleyip bırakın.

Bu web sitesi oluşturucu, ilk dönem boyunca ücretsiz barındırma ve ücretsiz alan adı da dahil olmak üzere web sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Ayrıca, yerleşik alışveriş sepeti işlevselliğine sahip bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanıyan bir e-Ticaret planı sunuyor.

Ayrıca, Gator, ziyaretçilere süper hızlı bir web deneyimi sağlamak için şirket içi geliştirildi.

Gator Web Sitesi Oluşturucu: Özelliklere Genel Bakış

Gator Website Builder, kutudan çıktığı gibi özelliklerle birlikte gelir. Aslında, Gator kendi web sitesi oluşturucu ile diğer web hosting şirketlerinden daha fazla özellik sunar.

Öyleyse, aşağıdaki özelliklere göz atalım:

 • Sürükle ve Bırak Editörü – Sürükleyerek, bırakarak ve yayınlayarak birkaç dakika içinde bir web sitesi oluşturun.
 • Mobil Uyumlu Şablonlar – e-Ticaret, blog, portföy ve daha fazlasını içeren her tür web sitesi için şablonlarla web sitenize anında profesyonel bir görünüm kazandırın.
 • Sosyal Medya Araçları – Twitter, Instagram ve Facebook’tan canlı yayın ekleyin.
 • Verimlilik Araçları – Alan adınıza Gmail, Dokümanlar, Slaytlar ve benzeri G Suite verimlilik araçlarını ekleyin.
 • e-Ticaret Özellikleri – Envanter yönetimi, gönderim ve vergi hesaplayıcı, kuponlar ve daha fazlasıyla çevrimiçi bir mağaza oluşturun.
 • Web Sitesi Analizi – Sitenize gelen ziyaretçi sayısı gibi önemli web sitesi istatistiklerini izleyin.
 • Ücretsiz Alan Adı – Planınızla, başka bir yerden satın almak zorunda kalmadan para tasarrufu sağlayan ücretsiz bir alan adı edinin.
 • Ücretsiz SSL Sertifikası – Sitenizi web sitesi ziyaretçileri için daha güvenli hale getirin.
 • Sınırsız Depolama ve Bant Genişliği – Sitenize ekleyebileceğiniz içerik miktarı veya sitenizin alabileceği ziyaretçi miktarı konusunda sınır yoktur.

Gördüğünüz gibi, Gator bir sürü harika web sitesi oluşturucu özelliği ile geliyor. Şimdi Gator Web Sitesi Oluşturucu ile nasıl web sitesi oluşturabileceğimize bakalım.

Gator Web Sitesi Oluşturucu’ya Başlarken

Gator Web Sitesi Oluşturucu ile bir web sitesi oluşturmak inanılmaz derecede kolay.

HostGator ile hesabınızı oluşturduktan sonra, çarpıcı şablonlarından birini seçerek hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Gator Web Sitesi Oluşturucu, e-ticaret, blog, işletme, portföy, teknoloji ve daha fazlası gibi özel olarak oluşturmak istediğiniz her tür web sitesi için tasarlanmış çok çeşitli şablonlar sunar.

Aşağıda Gator’un iş şablonlarına bir örnek verilmiştir.

timsah-website-oluşturucu-şablonlar

Tüm şablonlar da tamamen özelleştirilebilir. Gator, sürükleyip bırakarak şablonunuza ekleyebileceğiniz bir ton öğe sunar. Öğeler arasında düğmeler, iletişim formları, resimler, haritalar, canlı yayınlar, müzik, videolar ve çok daha fazlası bulunur.

hostgator-sürükle ve bırak-editör

Mevcut bir web öğesini tıkladığınızda, onu özelleştirme fırsatınız da vardır. Örneğin, yazı tiplerini, renkleri değiştirebilir ve hatta yeni tasarım öğeleri ekleyebilirsiniz.

Gator ile blog yazıları oluşturmak da basittir. “Yeni Ekle” düğmesini tıklayın ve ardından içeriğinizi yazmaya başlayın.

timsah-website-inşaatçı eklenti blog

Kolayca bir kapak resmi ekleyebilir, yayınınıza farklı öğeler ekleyebilir, tarihi ayarlayabilir, etiketler ekleyebilir ve kullanıcı dostu bir sayfa URL’si gibi gelişmiş seçenekler belirleyebilirsiniz.

Ayrıca, Gator’un kullanıcı arayüzünde gezinmek inanılmaz derecede kolaydır. Gösterge tablonuzdan sitenizi yönetebilir / oluşturabilir, sitenize ilişkin toplam ziyaretçi ve sayfa görüntüleme gibi istatistikleri görebilir ve App Market’ten yeni uygulamalar ekleyebilirsiniz.

timsah-pano arayüzü

Herhangi bir teknik deneyim olmadan kolayca Gator ile profesyonel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Gator Web Sitesi Oluşturucu için Fiyatlandırma

Gator Web Sitesi Oluşturucu için 3 farklı fiyatlandırma planı vardır: Başlangıç, Premium ve e-Ticaret.

timsah-website-oluşturucu fiyatlandırma

Tüm planlar ücretsiz barındırma, alan adı dahil, sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, özelleştirilebilir şablonlar, web sitesi analizi, ücretsiz SSL sertifikası ve 7/24 destek ile birlikte gelir.

Başlangıç ​​planı ayda sadece 3,84 ABD dolarıdır ve bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Ayda 5,99 ABD dolarından başlayan Premium plan, öncelikli destekle birlikte gelir ve e-Ticaret işleviyle birlikte gelen e-Ticaret planı ayda 9,22 ABD dolarından başlar..

Ne yazık ki, Gator şu anda web sitesi oluşturucusunun ücretsiz bir planını veya ücretsiz deneme sürümünü sunmuyor.

Ancak, IsItWP okuyucuları için Gator Web Sitesi Oluşturucu’da özel bir anlaşma yapabilirsiniz. Kullanıcılarımız Başlangıç ​​planı için ayda yalnızca 3,46 ABD doları, Premium plan için ayda 5,39 ABD doları ve e-Ticaret planı için ayda 8,30 ABD doları öder!

Gator Website Builder’ı bugün kullanmaya başlayın.

Gator Web Sitesi Oluşturucu Desteği

Bir web sitesi oluşturucu seçerken, bol miktarda destek sunan ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olabilecek birini seçmek önemlidir..

Gator Website Builder, ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olmak için 7/24/365 telefon, canlı sohbet veya e-posta yoluyla destek sunar.

Ancak, Başlangıç ​​planını seçerseniz, müşteri destek ekibinden yanıt almak için bir süre beklemeniz gerekebilir. Bundan kaçınmak ve müşteri destek hattını atlamak istiyorsanız, öncelikli desteğe erişmek için Premium veya e-Ticaret gibi daha pahalı planlarından birini seçmeniz gerekir..

Gator ayrıca, bir dizi video eğitimi ve takip edebileceğiniz tonlarca rehber içeren bir şirket blogu gibi diğer yararlı kaynakları da sağlar..

hostgator-support-blog

Gator Web Sitesi Oluşturucu: Avantaj ve Dezavantajları

Herhangi bir web sitesi oluşturucu gibi, artıları ve eksileri vardır. Şimdi siteniz için Gator Web Sitesi Oluşturucu’yu kullanmanın avantaj ve dezavantajlarına göz atalım.

Gator Web Sitesi Oluşturucu Artıları:

 • Uygun Başlangıç ​​Fiyatı – Web sitenizi ayda 3,84 $ gibi düşük bir ücretle başlatabilirsiniz..
 • Sürükle ve Bırak, Artı Şablonları – Gator ile bir web sitesi oluşturmak kolaydır. Ayrıca, harika görünümlü bir site oluşturmayı daha da kolaylaştırmak için bir dizi çarpıcı şablon sunar.
 • Web Sitesi Analizi – Site etkinliğinizi izleyebilmeniz için web sitesi analizi tüm planlara dahildir.
 • Sosyal Medya Entegrasyonları – Gator’un sosyal medya entegrasyonlarıyla kitlenizi sosyal medyaya dahil etmek kolaydır.

Gator Web Sitesi Oluşturucu Eksileri:

 • Ücretsiz Plan Yok – Gator, inşaatçılarını risksiz denemenize izin veren ücretsiz bir plan veya deneme sunmuyor.
 • Sınırlı Öncelikli Destek – Öncelikli desteği ancak en pahalı 2 planını seçerek alabilirsiniz.
 • E-posta Pazarlama Yok – Gator, yerleşik e-posta pazarlama özellikleri sunmuyor.
 • Sınırlı e-Ticaret İşlevi – Yalnızca e-ticaret planlarıyla çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Gator Web Sitesi Oluşturucu İncelemesi: Web siteniz için HostGator’un Web Sitesi Oluşturucusu’nu Kullanmalısınız?

Gator Website Builder, küçük bir web sitesini kolayca başlatmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Sürükle ve bırak düzenleyicileri kullanıcı dostudur, başlamanıza yardımcı olacak harika görünümlü şablonlar sağlar ve web sitenizi analitik ve sosyal medya entegrasyonları gibi web sitenizi büyütmenize yardımcı olacak bir dizi özellik sunar. Ayrıca, HostGator güvenilir bir web barındırma şirketi ve çok uygun fiyatlı.

Gator Website Builder’ı bugün kullanmaya başlayın.

Yine de daha büyük, daha karmaşık bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Gator daha küçük, daha basit siteler için daha uygun olduğu için farklı bir web sitesi oluşturucu seçmenizi öneririz..

Bu Gator Web Sitesi Oluşturucu incelemesini beğeneceğinizi umuyoruz. Daha fazla web sitesi oluşturucu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, yeni başlayanlar için en iyi web sitesi oluşturuculardaki yayınımıza göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map