Gruplar ve Müzisyenler için 28 En İyi WordPress Teması (2020)

en iyi wordpress grubu ve müzisyen temaları


Gruplar ve müzisyenler için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

Bir grubun veya müzisyenin web sitesi teması söz konusu olduğunda, bir çalma listesi, şarkı çalar, video entegrasyonu, etkinlik yönetimi vb. Gibi ihtiyacınız olan bazı özellikler ve seçenekler vardır..

Bu makalede, kullanabileceğiniz gruplar ve müzisyenler için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Gruplar ve Müzisyenler İçin WordPress Teması Seçme Web Sitesi

Gruplar ve müzisyenler için WordPress temaları tasarımda benzersizdir. Bu temalar canlı bir tarza ve çekici bir düzene sahip olacak. Ancak, seçtiğiniz temanın gerekli özellikleri sunması gerektiğinden emin olmanız gerekir.

Bir grup veya müzisyen temasından ihtiyaç duyacağınız birkaç temel özellik şunlardır:

 • WordPress olay yönetimi eklentileri ile uyumluluk
 • Şarkı çalar ve istek listesi oluşturma
 • Video oynatıcı ile sorunsuz entegrasyon

Müzik web sitesi oluşturmak için grupların ve müzisyenlerin en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Ultra

Ultra

Ultra, gruplar, müzisyenler, DJ’ler ve müzikle ilgili işler için güçlü bir WordPress temasıdır. Renkli ve parlak bir arka plana ve bir müzik sitesi için mükemmel olan doğru özelliklere sahiptir. Tam ekran düzeni ve kenar çubukları yok.

Bu temanın ayrıca özel renkler, paralaks kaydırma ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu desteği vardır. Kurulumu kolaydır ve tüm cihazlarda harika görünür.

2. Divi

Divi

Divi en popüler WordPress teması ve sayfa oluşturucusudur. Herhangi bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz tonlarca düzen ve tema var. Divi Builder ile sitenizdeki öğeleri kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Yüzlerce içerik öğesi ve modülü ile birlikte gelir.

Yeni başlayanlar için uygundur ve çevrimiçi müzik satmak için WooCommerce’i destekler. Şüphesiz, Divi teması özelleştirmeyi ve esnekliği bir sonraki seviyeye taşıyor. Ayrıca en iyi WordPress temaları listemizin en üstünde yer aldı.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP, her türlü web sitesi için düzinelerce demo içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Grup veya müzik siteleri için mükemmel bir düzen sunar. Bu tema, düzeninizi oluşturmak için Beaver Builder, Elementor vb.Gibi popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Özel renkler, arka planlar, gezinme menüleri, kenar çubukları ve widget’lar ile birlikte gelir. Temada değişiklik yapmak için WordPress canlı özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

4. Astra Teması

Astra

Astra Tema müzisyenler, gruplar, şarkılar ve DJ’ler için güzel bir WordPress temasıdır. En sevdiğiniz grupların bir çalma listesini oluşturmak ve çevrimiçi şarkıları çalmak için etkileyici özelliklere sahiptir. Astra teması sayfa oluşturucularla uyumlu olduğundan, sürükleyip bırakma yöntemiyle istediğiniz gibi bir site oluşturabilirsiniz.

Tema, özel widget’lar, renk şemaları, tam genişlikte düzen ve daha fazlasını sunar. Kullanıcılarınızı eğlendirmek için son derece özelleştirilebilir, yıldırım hızında ve esnektir.

5. Yolcu

yaya yolcu

Wayfarer, hikaye anlatımı yapan şarkıcılar, şarkı yazarları ve gruplar için bir WordPress temasıdır. Öne çıkan şarkılarınızı veya albümlerinizi görüntülemek için bir bölümü vardır. Şarkıları çalmak için dahili bir ses çalar ile başlıktaki özel bir çalma listesini vurgulamanızı sağlar. Wayfarer yaklaşan etkinlikleriniz için bir bölüm içeriyor.

Özel yazı tipleri, renkler, gezinme menüleri ve widget’larla birlikte gelir. Bu tema canlı WordPress özelleştirici ile tamamen özelleştirilebilir.

6. Müzik

Müzik

Müzik, özellikle müzisyenler, gruplar, DJ’ler ve şarkıcılar için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Web sitenizde şarkı çalmak için ses çalarlarla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Kullanıcıları çekmek için tam genişlikte bir video arka planı ile birlikte gelir.

Kullanıcılarınızın web sitenize göz atmalarına yardımcı olan ajax tabanlı navigasyona sahiptir. Bu tema sınırsız düzen seçenekleri sunar ve özel düzeninizi oluşturmak için Themify oluşturucuyu destekler.

7. Yükselt

Amplify

Amplify, gruplar ve müzisyenler için güzel bir WordPress temasıdır. Şarkılarınızı, albümlerinizi, yaklaşan etkinliklerinizi ve videolarınızı güzel bir şekilde görüntülemek için AudioTheme eklentisi ile bütünleşir. Beaver Builder sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile iyi çalışır, böylece sayfalarınızı kolaylıkla özelleştirebilirsiniz.

8. Toskana

Tusant

Tusant, özellikle gruplar, müzisyenler, podcast’ler ve sanatçılar için oluşturulmuş cesur ve karanlık bir WordPress temasıdır. Üçüncü taraf kaynaklardan müzik ve video akışı yapmak için mükemmeldir. Tusant’ın benzersiz düzenleri ve gömme seçenekleri vardır.

Sitenizin görünümünü değiştirmek için özel renkler ve yazı tipleri vardır. Sayfaları ve düzen tasarımını özelleştirmek için Elementor Builder’ı destekler.

9. Obsidiyen

obsidyen

Obsidian güzel bir WordPress müzik temasıdır. Sitenize farklı bir görünüm vermek için tam ekran arka plan görüntüsü kullanmanıza olanak tanır. Müzik web sitenizi oluşturmak için renk seçenekleri, şık düzen ve modern özellikler sunar.

Diğer önemli özellikler arasında özel yazı tipleri, arşivler, video kütüphanesi ve daha fazlası bulunur. Canlı önizlemeli WordPress özelleştiricisini kullanarak temayı özelleştirebilirsiniz.

10. E-etkinlik

E-olay

E-etkinlik, etkinlikler, konferanslar, konserler ve konserler için basit bir WordPress temasıdır. Tüm etkinliklerinizi profesyonel olarak sergilemek için yaklaşan bir etkinlik atlıkarınca kaydırıcısı ile birlikte gelir. Ön sayfaya bir sayaç koymanıza veya bir sonraki etkinlik için yakında bir sayfa oluşturmanıza olanak tanır.

Bu temanın özel fontlar için Font Awesome entegrasyonu vardır. Birden fazla düzen, sayfa oluşturucu desteği vardır ve hız ve performans için optimize edilmiştir.

11. Çekiç

Çekiç

Hammer, müzisyenler, gruplar, DJ’ler ve etkinlik organizatörleri için temiz ve temiz bir WordPress temasıdır. Web sitenize göz atarken kullanıcılarınızın müzik çalması için bir ses çalar içerir. Çekiç, başlık bölümüne özel bir logo, gezinme menüsü ve bir görüntü kaydırma çubuğu eklemek için alan sunar.

Özel widget’ları, renk düzenlerini, kenar çubuğunu ve daha fazlasını destekler. Bu tema, sitenize daha fazla seçenek eklemek için WooCommerce, Jetpack ve Easy Digital Downloads eklentileri ile uyumludur.

12. Ses Düzeyi

Soundstage

Soundstage, gruplar ve müzisyenler için premium bir WordPress temasıdır. Müzik aletleri, biletler, özel tişörtler veya herhangi bir şey satmak istiyorsanız, bu tema mükemmel bir seçimdir. MP3 akışı, diskografi, video akışı ve daha fazlası var.

Bir resim kaydırıcısı, fotoğraf galerisi ve ayrı bir blog sayfası ile birlikte gelir. Soundstage temasının kurulumu kolaydır ve müzik web siteniz için eksiksiz bir pakettir.

13. iki ton

İki ton

TwoTone büyülü bir WordPress müzik temasıdır. Özel logo, gezinme menüsü, öne çıkan metin ve harekete geçirici mesaj düğmesi ile güzel bir tam ekran ana sayfası arka planı vardır. Ayrıca, web sitesini incelerken kullanıcılarınız için müzik çalmak üzere bir oynatıcıyı altta görüntüleyebilirsiniz.

14. Osilatör

Osilatör

Osilatör, müzisyenler, DJ’ler, etkinlik organizatörleri, gece kulüpleri ve sanatçılar için şık bir WordPress temasıdır. Cesur ve çekici bir düzeni vardır. Ana sayfada bir görüntü kaydırıcısı, gezinme menüsü, akışlı ses çalar ve harekete geçirici mesaj düğmesi bulunur.

Sitenize benzersiz bir görünüm vermek için birden fazla özel yazı türü ve özel widget ile birlikte gelir. Osilatör başlangıç ​​dostu bir temadır ve SEO için optimize edilmiştir.

15. Mesire

mesire

Promenade, müzisyenler, gruplar ve eğlence endüstrisi için zarif bir WordPress temasıdır. Ana sayfada en önemli içeriğinizi düz beyaz bir düzen, görüntü kaydırıcısı ve ses çalar ile vurgulamanızı sağlar. Promenade, sitenize benzersiz bir görünüm vermek için 30’dan fazla seçilmiş kullanıcı sunar.

Öne çıkan videolarınızı, şarkılarınızı ve gelecek etkinliklerinizi paylaşmak için bir bölümü vardır. Promenade, kullanıcılarınızla bağlantı kurabilmeniz için tonlarca sosyal ağı destekler.

16. Seçim Çerçevesi

büyük çadır

Marquee minimal bir WordPress müzik temasıdır. Masaüstü boyutlu ekranlar için solda göze çarpan markalaşma ve sağda içerik bulunan bölünmüş ekran düzenine sahiptir.

Bu tema özel yazı tipleri, renk seçenekleri, arka planlar ve daha fazlasını sunar. Tema ayrıca yaklaşan konserlerinizi sergilemenize izin verir, böylece hayranlarınız nerede oynayacağınızı bilir.

17. Rock Yıldızı

Rock yıldızı

Rock yıldızı müzisyenler ve etkinlikler için web siteleri oluşturmak için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress müzik temasıdır. Cesur ve parlak renk seçenekleriyle çekici bir düzene sahiptir. Tam ekran arka planı, özel bir logo, gezinme menüsü, görüntü kaydırma çubuğu ve sosyal simgeler eklemenize olanak tanır.

Özel sayfa düzenleri, ekmek kırıntıları, video desteği ve daha fazlasını içerir. Rock Star, premium bir WordPress teması için bütçesi olmayan müzisyenler için mükemmel bir seçimdir.

18. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent, yaklaşan etkinlikleriniz için çevrimiçi bilet satmak için bir WordPress etkinlik temasıdır. Ana sayfadaki veya açılış sayfalarındaki her şeyi özelleştirmek için bir ön uç düzenleyicisine sahiptir. Web sitenizdeki müzisyenleri, grupları ve etkinlikleri belirgin bir şekilde vurgulayabilirsiniz.

Neredeyse tüm popüler WordPress eklentileriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. OpenEvent’in kurulumu kolaydır ve performans için son derece optimize edilmiştir.

19. Brooklyn

Brooklyn

Brooklyn, gruplar, sanatçılar, müzisyenler ve gece kulüpleri için kayalık bir WordPress müzik temasıdır. Büyük bir özel logo, navigasyon menüsü, müzik kaydırıcı ve SoundCloud desteği ile birlikte gelir. Video entegrasyonu için YouTube ve Vimeo’yu da destekler.

Birden fazla renk stili, slayt gösterisi, sosyal simgeler ve daha fazlası vardır. Tema SEO için optimize edilmiştir ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

20. Oturumlar

Oturumlar

Sessions, gruplar, müzisyenler ve sanatçılar için güzel bir WordPress temasıdır. Diğer popüler temalar gibi, web sitenizde canlı müzik çalmak için bir ses akışı oynatıcı ile birlikte gelir. İçeriğinizi tanıtmak için birden fazla özel yayın türü vardır.

Özel düzeninizi tasarlamak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu destekler. Sessions teması, etkinlik biletlerinizi çevrimiçi satmak için WooCommerce ile uyumludur.

21. Dans Pisti

dans pisti

Dance Floor, müzisyenler, dansçılar, gece kulüpleri ve gruplar için mükemmel bir WordPress DJ temasıdır. Yaklaşan etkinliklerinizi görüntülemek için bir etkinlik takvimi ile birlikte gelir. Bu etkinlik takvimini web sitenizin kenar çubuğuna veya altbilgisine widget olarak da ekleyebilirsiniz..

Bu temanın birden fazla renk stili, özel widget’ları, yayın türleri ve daha fazlası vardır. Ayrıca bir slayt gösterisi, ses parçası widget’ı ve sosyal medya simgeleri ile birlikte gelir.

22. Berliner

Berliner

Berliner, gruplar, müzisyenler ve DJ’ler için modern bir WordPress müzik temasıdır. Tam genişlikte görüntü, özel logo, gezinme menüsü, yaklaşan etkinlikler ve başlıkta harekete geçirici mesaj düğmesi ile güzel bir siyah beyaz düzene sahip.

Diğer özellikler arasında 6 içerik türü, özel ses çalar, olay yönetim sistemi ve esnek düzen seçenekleri bulunur. Trafiğinizi artırmanıza yardımcı olmak için SEO için optimize edilmiştir.

23. Gece Kulübü

Nightclubbing

Gece kulübünüz için şaşırtıcı özelliklere sahip bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Nightclubbing doğru seçimdir. Ayrıca müzisyenler, DJ’ler, gruplar ve sanatçılar için web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir. Bu temanın, kullanıcılarınızın göz kürelerini yakalamak için cesur ve çok renkli bir arka planı vardır.

Özel renk şemaları, widget’lar ve başlık seçenekleriyle birlikte gelir. Gece kulübü, üçüncü taraf kaynaklardan video ve ses akışını destekler.

24. Euphony

ahenk

ahenk müzisyenler ve gruplar için ücretsiz bir WordPress teması. Net tipografi, parlak renkler ve şık simgelerle güzel bir şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca özel logo, gezinme menüsü, arama çubuğu ve müzik çalar içeren tam ekran arka plan içerir.

Öne çıkan içerik kaydırıcısı, yapışkan oynatma listesi ve referanslarla birlikte gelir. Euphony teması müzik blogunuzu oluşturmak için de kullanılabilir.

25. Set listesi

Set listesi

Setlist, özellikle gruplar ve sanatçılar için tasarlanmış bir WordPress müzik temasıdır. Yayınlarınızı, yaklaşan etkinliklerinizi ve müzik şovlarınızı görüntülemek için bir fotoğraf atlıkarınca kaydırıcısına sahiptir. Ayrıca makalelerinizde ve sayfalarınızda YouTube ve Vimeo videoları ile mükemmel şekilde entegre olur.

Müziğinizi kolayca paylaşmak için sosyal medya entegrasyonunu içerir. Bu temanın kurulumu kolaydır ve web sitesi düzeninizi özelleştirmenize yardımcı olmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını destekler.

26. Müzikal Ortam

Müzikal Vibe

Müzikal Vibe gruplar, müzisyenler ve müzik aletleri için bir başka ücretsiz WordPress temasıdır. Net tipografi ile temiz, basit ve güzel bir düzene sahiptir. Başlığa telefon numarası, e-posta adresi, konum ve sosyal simgeler eklemenizi sağlar.

Tema, harekete geçirici mesaj düğmesiyle makaleleri sergilemek için bir görüntü kaydırıcısına sahiptir.

27. Tyler

Tyler

Tyler, etkinlikler, müzisyenler ve gruplar için şık bir WordPress temasıdır. Bu tema bilet satışlarınızı artırmak için mükemmel tasarım ve renk seçeneklerine sahiptir. Ana sayfada en iyi müzisyenleri ve sanatçıları da sergileyebilirsiniz. Bir kitle oluşturmanıza yardımcı olmak için yaklaşan etkinliklerinizi belirgin bir şekilde vurgular.

Kenar çubuğunda veya makalelerde yaklaşan etkinliklerinizi görüntülemek için alan sunar. Tyler teması, web sitesi düzenini hızlı bir şekilde ayarlamak için sayfa oluşturucuları destekler.

28. Oksium

Oxium

Oxium müzisyenler, gruplar, DJ’ler ve etkinlik organizatörleri için güzel bir WordPress temasıdır. Ekranın sağ tarafında bir kenar çubuğu gezinme menüsü ve içeriği bulunur. Web sitenize müzik yerleştirmek için bir görüntü kaydırıcısı, sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu ve AudioIgniter eklentisi ile birlikte gelir.

Bu tema özel widget’ları, tema seçenekleri panelini ve düzen seçeneklerini içerir. WooCommerce’i destekler ve SEO için optimize edilmiştir.

Bu makalenin, gruplar ve müzisyenler için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. En iyi WordPress etkinlik eklentileriyle ilgili kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map