Herhangi Bir Niş için 22 En İyi WordPress Portföyü Teması (2020)

En İyi Portföy Temaları


WordPress için en iyi portföy temalarını mı arıyorsunuz??

WordPress portföy teması, projelerinizi sergilemenize, uzmanlığınızı göstermenize ve sırayla iş fırsatları elde etmenize yardımcı olur.

Bu makalede, WordPress web siteleri için en iyi portföy temalarından bazılarını göstereceğiz.

En İyi WordPress Portföy Temasını Seçme

İster serbest çalışan olun ister bir ajans yönetin, doğru WordPress portföy temasını seçmek önemlidir. Doğru portföy temasıyla, en iyi ilk izlenimi yapabilir, uzmanlığınızı gösterebilir ve sonuç olarak ziyaretçilerinizi ödeme yapan müşterilere dönüştürebilirsiniz..

En iyi sonuçlar için, bir WordPress portföy temasında aramanız gerekenler şunlardır:

 • Sitenizin ana sayfasında öne çıkan içerikleri göstermek için öne çıkan bölüm.
 • Ana sayfa, tek blog gönderileri, blog sayfası gibi herhangi bir sayfa şablonunda dikkate değer içerik görüntülemek için öne çıkan kaydırıcı.
 • Sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla sorunsuz entegrasyon.
 • Kusursuz sosyal medya entegrasyonu

Artık WordPress siteniz için en iyi portföy temasını nasıl seçeceğinizi bildiğinize göre, en iyi WordPress portföy temaları arasından seçilmiş listemize göz atın..

1. Divi

Divi

Divi, WordPress portföy sitenizi kurmak için kullanabileceğiniz birden fazla portföy düzeniyle birlikte gelir. Bu düzenler öne çıkan içerik bölümleri, görüntü kaydırıcıları ve daha fazlasını sunar.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Tema, tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir temayla çalışır, bu yüzden onu diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi temasını bugün alın!

2. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro, Genesis Framework’ün üzerine inşa edilmiş güzel bir WordPress portföy temasıdır. Gutenberg blok düzenleyicisini destekler, böylece web sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Tema, 2 sütun, 3 sütun ve tam genişlikte ana sayfa tasarımları dahil olmak üzere birden çok düzen seçeneği sunar. WordPress widget’ları aracılığıyla öne çıkan çalışmalarınızı ekleyerek widget’lı ana sayfadan yararlanabilirsiniz..

Essence Pro temasını bugün edinin!

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Essence Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Essence Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek ister?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve TÜM StudioPress temalarını ÜCRETSİZ olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP, farklı iş ve kişisel nişler için düzinelerce hazır düzen ile birlikte gelen ücretsiz bir WordPress portföy temasıdır.

Tema, hızlı bir şekilde başlamanıza olanak tanıyan bir portföy başlangıç ​​teması ve 1 tıklamayla demo içerik içe aktarıcı içerir. Özelleştirme için popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla entegre olur.

OceanWP temasını bugün alın!

4. Astra

Astra

Astra, WordPress web siteleri için en iyi portföy temalarından biridir. 100’lük başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelir, böylece bir siteyi bir tıklama kadar kolay bir şekilde oluşturabilir ve ardından ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz..

Astra ile fotoğrafçılar, sanatçılar ve grafik tasarımcıları için ideal bir şekilde tasarlanmış şık bir portföy düzeni elde edersiniz. Bu tema arama motorları için iyi optimize edilmiştir.

Astra temasını bugün alın!

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro, her türlü web sitesi için tasarlanmış klasik bir WordPress 1 sayfalık tema. Tema, kolayca özelleştirebileceğiniz birkaç önceden oluşturulmuş web sitesi şablonuna sahiptir.

Ürünlerinizi ve öne çıkan çalışmalarınızı sergilemek için ana sayfa portföy bölümleri ile birlikte gelir. Ayrıca kolayca bir çevrimiçi mağaza oluşturabilmeniz için tam WooCommerce desteği sunar.

Hestia Pro temasını bugün edinin!

6. Köşe

Köşe

Corner, yaratıcı sanatçılar, blogcular, tasarımcılar ve fotoğrafçılar için profesyonel bir WordPress temasıdır. Minimal bir düzen ile gelir ve birçok özellikli içerik alanına sahiptir.

Bu temanın en göze çarpan özellikleri arasında renk varyasyonları, özel widget’lar ve e-Ticaret eklentileri desteği bulunmaktadır.

Köşe temasını bugün alın!

7. Ultra

Ultra

Ultra, düzinelerce önceden hazırlanmış web sitesi ve portföy sitenizi hemen kurmak için kullanabileceğiniz 60’tan fazla tema düzeni sunan güçlü bir WordPress çok amaçlı temasıdır.

Tek tıklamayla demo içerik içe aktarıcı ile birlikte gelir, böylece birkaç saniye içinde bir site oluşturabilir ve içeriği orijinal metninizle ve resimlerinizle kolayca değiştirebilirsiniz. Web sitenize benzersiz bir görünüm vermek için 17 başlık stili arasından seçim yapabilirsiniz.

Ultra temayı bugün edinin!

8. Zelle

Zelle

Zelle, 1 sayfalık ve çok sayfalı mizanpajlarla birlikte gelen şık bir WordPress portföy temasıdır. Etkileşimli ana sayfa öğeleri, öne çıkan içerik bölümleri, paralaks kaydırma ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Tema, sayfa oluşturucuların çoğuyla uyumludur, böylece istediğiniz gibi sıfırdan bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Sınırsız renk seçeneği ve özel arka planları vardır.

Bugün Zelle temasını edinin!

9. Kazık

İstif

Pile, fotoğrafçıları ve yaratıcı sanatçıları için özel olarak çalışmanızı profesyonel olarak göstermenizi sağlayan mükemmel bir WordPress portföy temasıdır. Kullanıcılarınızın dikkatini çekmek için ana sayfada etkileşimli renkler kullanmanızı sağlar.

Net bir tipografi, paralaks kaydırma, benzersiz geçişler ve bir portföy sitesi oluşturmanıza yardımcı olan mükemmel düzen ayrıntılarına sahiptir. Yerel sayfa oluşturucu desteği ile web sitenizin her bölümünü kolayca özelleştirebilirsiniz.

Kazık temasını bugün alın!

10. Agncy

Agncy

Agncy, içeriğinizi okuyucular için daha görünür hale getiren beyaz bir arka plana sahip minimalist bir WordPress temasıdır. Basit bir gezinme menüsü, sosyal medya menüsü ve hoş geldiniz mesajı içeren özel bir başlığı vardır.

Tema, web sitenizin üst bölümünde en önemli içeriğinizi sergilemek için öne çıkan bir içerik kaydırıcısı görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca portföy, son gönderiler, iletişim bilgileri ve daha fazlası için ana sayfa bölümlerini içerir.

Tam ekran özel altbilgi, renk seçenekleri, blog düzenleri, kenar çubuğu düzeni ve daha fazlası ile birlikte gelir. Agncy kolayca çok dilli bir web sitesi oluşturmaya hazır bir çeviri.

Agncy temasını bugün alın!

11. Devam et

Devam et

Özgeçmiş, müşterileri ve şirketleri çekmenizi sağlayan parlak renkli bir WordPress portföy temasıdır.

Portföy, blog, hakkında ve iletişim bilgileri için ayrı bölümler vardır. Tema hız ve performans için optimize edilmiştir.

Özgeçmiş temasını bugün alın!

12. Açı

Açı

Angle, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi profesyonel olarak sergilemenizi sağlayan çarpıcı bir WordPress portföy temasıdır. Net tipografi, özel arka planlar ve çoklu başlıklarla minimal bir düzen stiline sahiptir..

Tema, dinamik bir ana sayfa oluşturucu, özel widget’lar ve ana sayfa widget alanları ile birlikte gelir. Ayrıca fotoğraflarınızı veya diğer işlerinizi görüntülemek için mükemmel bir portföy modülü sunar.

Bugün Açı temasını edinin!

13. Sahil şeridi

kıyı şeridi

Coastline, portföy içeriği düzeni sunan etkileşimli bir WordPress portföy temasıdır. Bu temayla, en iyi ilk izlenimi vermek için öne çıkan fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tema birden fazla düzen seçeneği, portföy slayt gösterisi, sütun listesi, sonsuz kaydırma ve daha fazlasını sunar. Yeni başlayanlar için bile oldukça esnek ve kurulumu kolaydır.

Bugün Coastline temasını edinin!

14. Çevrimiçi Portföy

Çevrimiçi Portföy

Çevrimiçi Portföy kişisel web siteleri, bloglar ve biyografiler için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Portföyünüzü web sitesinin ana sayfasında göstermek için kullanabileceğiniz yerleşik widget’lar ile birlikte gelir.

Temanın tam genişliğinde bir düzeni, Gutenberg düzenleyici desteği ve harekete geçirici mesaj düğmeleri vardır. Kullanıcılarınızı hızlı bir şekilde etkilemek için mükemmel renk dengesini kullanır.

Bugün Çevrimiçi Portföy temasını edinin!

15. Paralaks Pro

Paralaks Pro

Parallax Pro, Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiş modern bir WordPress portföy temasıdır. Sitenizdeki kullanıcıları çeken koyu renk düzenine ve güzel bir tipografiye sahiptir..

Tema, ziyaretçileri bir mesaj ve üst kattaki harekete geçirici mesaj düğmesi ile karşılar. Portföyünüzü, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi eklemek için 5 ana sayfa widget alanı sunar.

Parallax Pro temasını bugün alın!

16. Nico

Nico

Nico, özellikle sanatçılar, pazarlama ajansları ve serbest çalışanlar için tasarlanmış minimal bir WordPress portföy temasıdır. Güzel bir portföy sitesi oluşturmak için 2 düzen, birden fazla renk şeması ve çeşitli özel ayarlar vardır.

Ana sayfa, çalışmanızı kategoriler ve tablo stili olarak görüntülemenizi sağlar. Dikkat çeken diğer özellikler arasında filtrelenebilir bir portföy, çok sütunlu düzenler ve kenar çubuğu gezinme menüsü yer alır.

Nico temasını bugün edinin!

17. Taslak Portföy

Taslak Portföy

Taslak Portföy fotoğrafçılar, tasarımcılar, yaratıcı ajanslar ve kişisel portföy siteleri için özel olarak oluşturulmuş ücretsiz bir WordPress portföy temasıdır. Öne çıkan fotoğraflarınızı ana sayfada ızgara stilinde görüntülemenizi sağlar.

Minimalist yaklaşımı ile ana sayfa ve açılış sayfalarındaki çalışmalarınıza ve hizmetlerinize odaklanabilirsiniz. Tema, WordPress canlı düzenleyici ile özelleştirilebilir.

Taslak Portföy temasını bugün alın!

18. Düzgün

Düzgün

Düzgün popüler bir WordPress çok amaçlı temadır. Tam ekran özel başlık arka planı, ana sayfa widget’ları ve paralaks bölümleriyle birlikte gelir.

Tema ana sayfası tamamen özelleştirilebilir, böylece kolayca portföy, referanslar, ürünler ve hizmetler ekleyebilirsiniz. Sitenize daha fazla özellik eklemek için üçüncü taraf WordPress eklentilerini destekler.

Shapely temasını bugün alın!

19. Inspiro

inspiro

Inspiro harika bir WordPress portföy temasıdır. Web sitenize farklı bir görünüm kazandıran özel bir video arka planı ile birlikte gelir.

% 100 duyarlı olduğundan siteniz tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda harika görünüyor. Ayrıca, sayfa oluşturucu entegrasyonu, galeri modülü ve portföy bölümlerini içerir.

Inspiro temasını bugün alın!

20. Vinyet

skeç

Vignette, fotoğrafçılar, modeller, sanatçılar ve yaratıcı ajanslar için uygun bir tam ekran WordPress portföy temasıdır. Kullanıcıları sitenize çekmek için özel bir video arka planı ile birlikte gelir.

Ana sayfa düzeni oldukça esnektir, yani arka planda görüntülenecek bir görüntü veya video arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca 4 düzen seçeneği, 3 widget alanı, güçlü bir tema seçenekleri paneli ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Vignette temasını bugün alın!

21. Elegance Pro

Elegance Pro

Elegance Pro, portföyünüzü prezentabl bir tarzda sergilemek için ideal olarak tasarlanmış siyah beyaz bir WordPress portföy temasıdır. Güzel tipografi, göz alıcı ana sayfa tasarımı ve zarif özellikli bölümlere sahiptir.

Tema özellikleri, özel sayfa şablonları, birden çok widget alanı, 6 düzen seçeneği ve özel bir başlıktan oluşur. Temaya sağlam ve güçlü bir arka uç sağlayan StudioPress tarafından Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir.

Elegance Pro temasını bugün edinin!

22. Portföy

Portföy

Portfolyo, güzel ve profesyonel portföy siteleri tasarlamak için tasarlanmış zarif bir WordPress temasıdır. Ana sayfayı ve açılış sayfalarını kolayca ayarlamak için özel bir widget kitaplığına sahiptir.

Sayfaları ve portföyleri zahmetsizce yüklemek için Ajax’ı kullanır. Diğer önemli özellikler arasında portföy filtreleri, çok sütunlu düzenler, resim boyutları, Google Yazı Tipleri entegrasyonu ve daha fazlası bulunur..

Portföy temasını bugün alın!

Bu makalenin WordPress web siteleri için en iyi portföy temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca WordPress’te çevrimiçi portföyün nasıl oluşturulacağına dair makalemize göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map