Kaçırmak İstediğiniz En İyi Web Tasarım Yazılımı

en iyi web tasarım yazılımı


En iyi profesyonel web tasarım yazılımını mı arıyorsunuz? Web tasarım yazılımı, çok daha kısa sürede web şablonları ve tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Eski günlerde, en temel şablonları bile oluşturmak için yüzlerce zor kod satırı yazmanız gerekir; ancak, şu anda piyasada bulunan gelişmiş web oluşturma yazılımı ile herkes hızlı ve kolay bir şekilde güzel web tasarımları oluşturabilir.

Bu makalede, web sitesi şablonları veya tam teşekküllü web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi web tasarım yazılımını paylaşacağız.

1. WordPress

WordPress

WordPress, her türlü web sitesini kolayca oluşturmanızı sağlayan ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır. Web’in% 30’undan fazlası WordPress kullanıyor ve bu da onu dünyanın en popüler İçerik Yönetim Sistemi yapıyor.

Size daha da fazla zaman kazandırmak için en iyi yerleşik WordPress temalarına da göz atabilirsiniz. Bir WordPress teması yükleyebilir ve gerektiğinde düzenleyebilirsiniz. Her temanın temel bir yapısı vardır ve bir temanın renkleri, arka planı, resimleri vb..

WordPress kurulumu kolaydır. WordPress’i kullanmaya başlamak için bir alan adına ve web barındırma işlemine ihtiyacınız vardır, bu da yılda yaklaşık 14,99 ABD doları ve ayda 7,99 ABD dolarıdır. Yeni bir web sitesine yeni başladığınızda oldukça fazla olabilir.

Neyse ki, IsItWP kullanıcıları için özel bir anlaşma yaptık. WordPress tarafından önerilen resmi bir hosting sağlayıcısı olan Bluehost ile ayda sadece 2.75 $ karşılığında bir web sitesi başlatabilirsiniz. Bu, web barındırma alanında ücretsiz bir alan adı +% 60 indirim anlamına gelir.

Bu Özel Bluehost Teklifini Almak için Buraya Tıklayın »

2. Sabit İletişim Oluşturucu

Sürekli İletişim

Constant Contact güçlü bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturma ve tasarlama yazılımı sunar. Mutlak bir acemi olsanız bile, sıfırdan bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Tek yapmanız gereken web sitesi oluşturucuyu Facebook sayfanızla senkronize etmek. Birkaç dakika içinde, inşaatçı Facebook’tan iletişim bilgilerini, resimleri ve metni çekecek ve sizin için bir işletme web sitesi dolduracak.

Bunun dışında, sürekli iletişim e-posta pazarlama yazılımını kullanarak bir e-ticaret mağazası oluşturabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Fiziksel ve dijital ürünler, hizmetler vb..

Temel özelliklere sahip ücretsiz bir hesapla başlayabilirsiniz. Web sitenizi oluşturmak için Constant Contact’ı seviyorsanız, daha fazla özellik için premium planlarına geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tüm Constant Contact incelememize göz atın..

3. Gator Oluşturucu

Gator web sitesi oluşturucu

Gator Builder, HostGator tarafından geliştirilen bir web tasarım ve geliştirme yazılımıdır. Her işletme alanı için düzinelerce web şablonu içerir. Şablonlar, üçüncü taraf hizmetlerle çalışmak için güzel ve tamamen dinamiktir. Birkaç tıklamayla resim, video, Google Map ve daha fazlasını eklemek için sürükle ve bırak arayüzünü kullanabilirsiniz.

Gezegendeki en iyi web barındırma şirketlerinden biri olan HostGator tarafından oluşturulduğundan, her plan bir barındırma seçeneği ile birlikte gelir. Gator Builder, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızdan gelen yayınları görüntülemek için sosyal kanallarla entegre olur.

4. SiteBuilder

SiteBuilder.com

SiteBuilder, kolaylıkla bir web sitesi oluşturmanıza izin veren yüzlerce hazır şablonla birlikte gelen bir web tasarım yazılımıdır. Sürükle ve bırak oluşturucuyla web şablonlarını özelleştirebilir veya düzenlerinizi sıfırdan tasarlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olmak için her planla birlikte ücretsiz bir alan adı ve web barındırma hizmeti sunar.

Ayrıca, eksiksiz bir web sitesi tasarlamak, bir blog başlatmak veya bir e-Ticaret mağazası çalıştırmak için mükemmel özelleştirme seçenekleri sunar. Web şablonunuza resim, içerik ve diğer medya dosyalarını eklemek için çeşitli tasarım araçları vardır.

5. Divi

divi tema incelemesi

Divi popüler bir WordPress teması ve web tasarım yazılımıdır. Özel web şablonlarını kolayca oluşturmanızı sağlayan bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir. Divi ayrıca restoran, kafe, sağlık, fitness vb.Için tasarlanmış yüzlerce önceden oluşturulmuş şablon sunar..

İşaretle ve tıkla aracı, web şablonunuzun herhangi bir yerine metin eklemenizi sağlar. Özelleştirmelerinizi düzenleme, geri alma, yineleme ve düzeltme seçeneklerine sahip modern bir yazılımdır. Divi Builder, web sitenizin tasarım sürecini kolaylaştırmak için düzinelerce küresel öğe, stil seçeneği ve içerik bloğu ile doludur.

Daha fazla ayrıntı için bu eksiksiz Divi incelemesine göz atın.

6. Weebly

Weebly

Weebly popüler bir web oluşturma ve tasarım yazılımıdır. Genel web siteleri ve çevrimiçi e-Ticaret mağazaları için web tasarımları oluşturmak için kullanılabilir – internetteki milyonlarca kullanıcı buna güvenir. Weebly, birkaç dakika içinde web tasarımınızı oluşturmak için bir sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelir.

Barındırılan bir çözümdür. Sürükle ve bırak özelliği, tek bir kod satırı yazmadan web sitesi tasarımınızı geliştirmeyi daha da kolaylaştırır.

Weebly’nin ücretsiz sürümü, güzel web siteleri yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olsa da, daha fazla özellik ve seçenek için ücretli planlarını kontrol etmeye değer. Daha fazla ayrıntı için uzmanlarımızdan Weebly incelemesinin tamamını okuyun.

7. Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop birinci sınıf bir web tasarım aracıdır. Web şablonlarınızı oluşturmak ve düzenlemek için tonlarca seçeneğe sahiptir. Görüntülerle çalışır ve web tasarımınız için grafikler oluşturabilirsiniz. Sonsuz renk ve degrade seçenekleriyle en iyi şablon tasarımlarını yapabilirsiniz.

Hayal gücünüzü hayata geçirmek için boş bir tuval verir. Görüntüler ekleyebilir, öğeleri taşıyabilir, kutuları çizebilir, kenarları kırpabilir ve şablonunuzu tam olarak istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Katmanlarla çalışır, bu da işinizi gerçekten basitleştirir. Web tasarım öğelerinizi verimli bir şekilde yönetmek için bir katman gösterebilir / gizleyebilirsiniz.

Adobe Photoshop oldukça gelişmiş bir araçtır ve başlamadan önce muhtemelen biraz eğitim almanız gerekir. Bunu nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra, web tasarımında en iyi deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

8. Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver gelişmiş bir web tasarım yazılımıdır. Kod yazmak ve web şablonunuzu tasarlamak için bir ekran ile birlikte gelir. Ayrıca, web tasarımınızı canlı bir önizleme ile oluşturabileceğiniz bir sürükle bırak bölümüne de sahiptir..

Her iki özelliği birlikte kullanabilirsiniz, yani kodu yazdığınızda Dreamweaver yazılımında canlı olarak önizleyebilirsiniz. Ayrıca, seçenekleri sürükleyerek şablonunuzu tasarlıyorsanız, ayarlarınızı yapmak için kodlama ekranına geri dönebilirsiniz.

Yeni başlayanlar ve ileri seviye kullanıcılar için harika bir web tasarım aracıdır. Adobe Dreamweaver’ı kullanmak için temel kodlama becerilerine sahip olmanız gerekir.

9. GIMP

GIMP

GIMP popüler bir ücretsiz web tasarım aracıdır. Adobe Photoshop gibi, web sayfaları ve şablon tasarımları oluşturmak için görüntülerle birlikte çalışır. Photoshop ile aynı gelişmiş özelliklere sahip olmayabilir, ancak güzel bir web şablonu oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlarla birlikte gelir.

Yazılım tüm cihazlarınız için kullanılabilir. Resim, maket ve web tasarımı oluşturmak için yüksek çözünürlüklü görüntüler üzerinde çalışabilirsiniz.

10. Eskiz

kroki

Sketch, Mac cihazları için bir web tasarım yazılımıdır. Web şablonları ve tasarımları oluşturmaya odaklanmış profesyonel bir araçtır. Vektör görüntülerle çalışır, böylece en iyi, en yüksek çözünürlüklü sonuçları elde edersiniz. Araç çubuğu ve seçenekler çok basit. Sketch, web tasarım projelerinizi oluşturma ve yönetme konusunda tam esneklik sağlar.

Ayrıca kontrol edin: En İyi WordPress Duyarlı Temaları.

Web tasarım şablonunuzu bir cep telefonu veya tablet gibi birden fazla cihazda test etmenizi sağlayan bir yansıtma özelliği ile birlikte gelir. Bu şekilde, web tasarımınızın farklı ekran boyutlarında nasıl görüneceğinden% 100 emin olabilirsiniz.

11. Figma

figma

Figma çok kullanıcılı bir web tasarım yazılımıdır. Aynı web şablonu üzerinde çalışmak için tasarım ekibinizle bağlantı kurmanızı sağlar. Bir projeyi müşterinizle paylaşmak ve bir şablon tasarımında canlı değişiklikler yapmak için akıllı bir araçtır. Figma web tasarımını yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Düzenleme panelinde yazı tipleri, renkler ve diğer ayarlarla birlikte gelir. Bir simge veya eksiksiz bir web şablonu oluşturmak için kullanıldığında araçlar ve seçenekler şaşırtıcıdır. Figma’nın hem ücretsiz hem de premium planları var.

12. Canva

Canva

Canva ücretsiz bir tasarım aracıdır. Tam teşekküllü bir web tasarım yazılımı olarak kabul edilemez, ancak web şablonunuzu desteklemek için Canva’yı ilginç ve çekici tasarımlar oluşturmak için kullanabilirsiniz. Web tasarımınıza ekleyebileceğiniz resimler oluşturmak mükemmeldir.

Çalışmanızı kolaylaştıran yüzlerce şablonla birlikte gelir. Herhangi bir tasarım yeteneğiniz yoksa, Canva’da bir şablon kullanabilir ve web şablonunuz için zahmetsizce profesyonel görünümlü resimler oluşturabilirsiniz.

13. Önyükleme

çizme atkısı

Bootstrap, web tasarımları ve web siteleri oluşturmak için kullanılan popüler bir çerçevedir. Teknik kullanıcıların ön uç tasarımlarını güzel bir şekilde yaratmaları için yapılmıştır. En gelişmiş geliştirme özellikleri ile birlikte gelir. Çerçeve güçlüdür ve HTML, CSS ve JS ile web tasarımları yapmak için kullanılabilir.

Bootstrap çerçevesiyle harika çalışan önceden oluşturulmuş web şablonları vardır. İstediğiniz sonuçları almak için bu şablonları tamamen düzenleyebilirsiniz.

İlişkili: Küçük İşletmeler için 11 En İyi QuickBooks Alternatifleri.

Umarız bu makale piyasadaki en iyi web tasarım yazılımını bulmanıza yardımcı olmuştur. Yeni başlayanlar için en iyi web sitesi oluşturucular listemize de göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map