Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve Yardım Kuruluşları için En İyi 22 WordPress Teması

kar amacı gütmeyen kuruluşlar için wordpress temaları


Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş yönetiyorsanız, WordPress’te yardım web sitenizi oluşturmak en iyisidir. Daha fazla bağış toplamanıza, yardım çalışmalarınızı sergilemenize, etkinlik takvimleri eklemenize vb. Yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış çok sayıda WordPress teması vardır, böylece yardım ellerinizi ihtiyacı olan daha fazla insana genişletebilirsiniz..

Bu makalede, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için en iyi WordPress temalarını paylaşacağız.

Kâr Amacı Gütmeyen WordPress Teması Seçme

Kâr amacı gütmeyen ve yardım amaçlı web siteleri için doğru WordPress temasını seçmek özellikle önemlidir. Genellikle başka bir işletme türü için bir WordPress teması seçerken, görünüşüne ve nasıl çalıştığına çok odaklanırsınız. Bu faktörler kar amacı gütmeyen ve yardım amaçlı web siteleri için hala önemli olsa da, bir WordPress temasının nasıl hissettiğine de güçlü bir vurgu yapmak istersiniz. Kuruluşunuzun hissine uyan bir WordPress teması seçtiğinizden emin olmak istiyorsunuz.

İhtiyaçlarınız için özelleştirmek için çok az çaba harcayacak bir tema seçmek de önemlidir. Sonuçta, ayarların ve yapının tamamen revize edilmesi gereken bir WordPress teması seçmemelisiniz. Kendi resimlerinizi ve logonuzu yükleyebilmeli, kendi metninizi ekleyebilmeli ve anında kuruluşunuz gibi hissettiren bir web siteniz olmalıdır. Neyse ki, özellikle kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir dizi WordPress teması var.

Hayır kurumunuz için bir WordPress teması seçerken, kuruluşunuz gibi hissettiren bir tema seçmenin yanı sıra, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bakmanız gereken birkaç faktör vardır:

 • Yerleşik Widget’lar: Kuruluşunuz için seçtiğiniz WordPress teması, bağış düğmeleri veya kutuları, yeni bölümler, etkinlik takvimleri vb. Gibi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yerleşik widget’larla birlikte gelmelidir.
 • Ödeme Çözümleri: WordPress temanız, kullanıcıların çevrimiçi olarak yardım kuruluşunuza kolayca bağış yapabilmesi için bir dizi ödeme çözümü ile entegre olmalıdır..
 • eklentiler: Kuruluşunuz için seçtiğiniz WordPress teması, web siteniz için ihtiyacınız olan tüm popüler WordPress eklentilerini desteklemelidir. Yoast SEO, WooCommerce, WPForms, ve dahası.
 • Mobil Uyumlu: Masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonları da dahil olmak üzere tüm cihazlarda iyi görünen bir WordPress teması seçin.
 • Destek: WordPress temanızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yardımın size sunulması gerekir. Birçok premium WordPress temasıyla ayrıntılı belgeler ve 1 yıllık e-posta tabanlı destek alırsınız.

Şimdi, kar amacı gütmeyen ve hayır amaçlı web siteleri için en iyi WordPress temalarına bakalım.

1. Divi

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Divi

Divi, her türlü web sitesi için en popüler WordPress temasıdır. Kâr amacı gütmeyen kuruluşunuz, hayır kurumu ve bağış toplama siteniz için çeşitli düzenlerle birlikte gelir.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Diğer özelliklerin yanı sıra, 100’lü tasarım seçenekleri, özel kontroller, satır içi metin düzenleme ve daha fazlasını elde edersiniz. Sitenizde çalışan global öğeler ve stillere sahip modern bir temadır..

Divi ile bugün başlayın!

2. Zeko

zeko-wordpress-sadaka-tema

Zeko, farkındalığı artırmak ve amacınızı geliştirmek için güçlü bir yardım WordPress temasıdır. Bağışlar, e-Ticaret entegrasyonu, bülten ve topluluk gibi temel kar amacı gütmeyen ve hayır kurumu özellikleriyle birlikte gelir. Birden fazla ödeme sağlayıcısının bağışlarını kabul etmenizi, bağış hedeflerini belirlemenizi vb. Sağlayan Give eklentisi ile tam entegrasyona sahiptir..

Zeko teması, kâr amacı gütmeyen kuruluşların amaçlarına uygun olarak önceden tasarlanmış 6 sayfa şablonu içerir. Tema, WordPress’in Canlı Özelleştirici’yi kullanarak canlı önizlemelerle kolayca özelleştirilebilir. Demo web sitesini beğendiyseniz, sitenize 1 tıklama ile anında yükleyebilir, özelleştirebilir ve canlı yayın yapabilirsiniz.

Ayrıca, Beaver Builder, Elementor ve SiteOrigin gibi popüler sayfa oluşturucu eklentilerini de destekler, böylece istediğiniz gibi bir tasarım oluşturma esnekliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Zeko ile bugün başlayın!

3. Sosyal Yardım Pro

Outreach Pro

Outreach Pro, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, yardım kuruluşları ve kiliseler için güzel bir WordPress temasıdır. Popüler tema çerçevelerinin üzerine kurulu bir StudioPress teması Genesis. Genesis Framework, sitenizi SEO dostu, kolay özelleştirme, hız ve duyarlı tasarım yapmak için akıllı seçenekleri ile popüler.

Tema, sitenizin kullanıcılarına mesaj ekleme seçeneklerine sahip çarpıcı kaydırıcılara sahiptir. Sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak birden fazla özel sayfa şablonu, başlık özelleştirme seçenekleri, özel menüler, düzen seçenekleri ve daha fazlası vardır. Ayrıca tema özelleştirici, gerçek zamanlı olarak yaptığınız tüm değişiklikleri görmenizi sağlar.

Outreach Pro% 100 duyarlı olduğundan, site içeriğiniz cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil tüm cihazlarda harika görünecek.

Outreach Pro ile bugün başlayın!

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Outreach Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Outreach Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

4. Tabandan

tabandan-wordpress-tema

Grassroots, kuruluşunuz için harika bir site oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış harika bir WordPress temasıdır. Sayfalarınızın üst kısmındaki en önemli mesajlarınızla birlikte tam ekran video veya resim arka planına sahip bir kahraman bölümü eklemenize olanak tanır.

Doğrudan sitenizde para toplamanızı sağlamak için WooCommerce Kampanya uzantısı eklentisi ile oluşturulmuştur. Sponsorlarınızı, personelinizi, iletişim bilgilerinizi, konumunuzu ve çalışma saatlerinizi ve daha fazlasını görüntüleme seçenekleri vardır. Ayrıca yaklaşan etkinliklerinizi sunmak için Etkinlik Takvimi ile derin entegrasyona sahiptir..

Sürükle ve bırak ana sayfası seçenekleriyle özelleştirmek kolaydır. Site logonuzu, renklerinizi, arka plan renklerini ve resimlerini, yazı tiplerini vb. Kolayca değiştirebilir ve her zaman hayalini kurduğunuz web sitesini oluşturabilirsiniz..

Grassroots ile bugün başlayın!

5. İleri

ileriye wordpress-tema

Forward, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için zarif bir temadır. WooCommerce ve Kampanya Uzantısı eklentisi için tam desteğe sahiptir, böylece doğrudan sitenizde para toplayabilir ve ürün satabilirsiniz. Kolayca oluşturabilirsiniz Şimdi Bağış yap iyi nedeninize bağışta bulunmak için daha fazla insanı teşvik eden bölümler.

Tema, en son haberlerinizi ve makalelerinizi sergilemek için güzel bir blog oluşturma seçeneklerine sahiptir. Benzer şekilde, kuruluş için kimin çok çalıştığını göstermek için personel sayfası ve sponsorlar eklemenize olanak tanır. İnsanların işinizi bulmasına yardımcı olmak için bir Facebook widget’ı, bülteni, Google haritaları, iletişim widget’ı vb. De ekleyebilirsiniz..

Akıllı telefonlarda ve masaüstü monitörlerde harika çalışan, mobil uyumlu bir tema.

Forward ile bugün başlayın!

6. Maisha

Maisha-wp-theme-için-kar amacı gütmeyen

Maisha, WordPress için güçlü bir yardım temasıdır. Kâr amacı gütmeyen yardım web sitenizin hiç ihtiyaç duyacağı tüm özelliklerle doludur. Mesajlarınızı iletmek için bolca alana sahip güzel bir tasarıma, güçlü bağış seçeneklerine ve son derece özelleştirilebilir bir görünüme sahiptir..

Maisha temasında 4 öne çıkan kar amacı gütmeyen yardım sitesi web sitesi özelliği bulunmaktadır. İlk olarak, Give eklentisi ile güçlü bağış seçenekleri var. İkincisi, hayır WooCommerce desteğine sahiptir, böylece hayır kurumunuz için ürün satabilirsiniz. Üçüncü olarak, bir e-posta listesi oluşturmak için kolayca bülten abonelik formları oluşturabilirsiniz. Ve son olarak, bir topluluk oluşturmanıza yardımcı olmak için BuddyPress ile entegre olur.

Canlı Özelleştirici ile özelleştirmek kolaydır. Düzenlerken tüm değişikliklerin önizlemesini canlı olarak yapabilirsiniz.

Maisha ile bugün başlayın!

7. Vakıf

vakıf-wordpress-sadaka-tema

Foundation, hayır kurumu için inanılmaz bir web sitesi oluşturmanızı sağlamak üzere tasarlanmış, zengin özelliklere sahip duyarlı bir WordPress temasıdır. Logonuzu, arka planınızı, renklerinizi vb.Kolayca değiştirmek için kullanabileceğiniz son derece özelleştirilebilir bir tasarıma sahiptir..

Vakıf teması, bir bağış çubuğu, harekete geçirici mesaj düğmeleri, iç yayınlarınıza bağış widget’ları vb. Eklemenize yardımcı olacak eksiksiz bir bağış araçlarına sahiptir. Bağışları doğrudan PayPal veya özel bir URL kullanarak kabul edebilirsiniz. Ayrıca, belirli bir proje için para toplamanıza, bir hedef belirlemenize ve hedefe doğru ilerlemenizi etkileyici bir şekilde göstermenize olanak tanır.

Diğer özellikler arasında sosyal medya entegrasyonu, kuruluşunuzun sponsorlarını ekleme seçenekleri, bültene kaydolmak için bir MailChimp widget’ı, öne çıkan bir sayfa widget’ı ve daha fazlası yer alır.

Foundation’ı bugün kullanmaya başlayın!

8. Maranatha

Maranatha

Maranatha dini ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için uygun yaratıcı bir WordPress kilise temasıdır. Arka planda resim veya video ekleme seçenekleriyle uzun bir paralaks kaydırma ana sayfasına sahiptir.

Tema, vaaz olarak ses, video veya metin eklemenizi sağlayan güçlü bir vaaz yönetim aracı ile birlikte gelir. Konu, dizi, kitap, konuşmacı ve aya göre vaazlarınızı kolayca düzenleyebilir ve sunabilirsiniz. Benzer şekilde, sitenize yaklaşan etkinliklerinizi ve yinelenen etkinlikleri eklemenizi sağlayan güçlü bir etkinlik takvim aracı vardır..

Diğer özellikler arasında yapışkan menü çubuğu, özel logo, özel renkler, özel stilli harita, altbilgi widget’ları, site araması, blog vb. Sayılabilir. Kâr amacı gütmeyen web sitenizi başlatmak için harika bir temadır..

Maranatha ile bugün başlayın!

9. Yardımsever

iyiliksever-wordpress-tema

Benevolent, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Site tasarımınızın çeşitlerini onunla deneyimleyebilmeniz için son derece özelleştirilebilir ve çok yönlü bir temadır. En yeni WordPress Live Customizer ile oluşturulan sitenizi gerçek zamanlı canlı önizlemelerle kolayca özelleştirebilirsiniz.

Ana sayfanızda çarpıcı kaydırıcılar, topluluk bölümü, istatistik sayacı, istemci bölümü, harekete geçirici mesaj düğmeli bir banner, sosyal medya vb. Altbilgide en son yayınları, popüler yayınları, sosyal medya düğmelerini ve öne çıkan bir yayın widget’ını ekleyebileceğiniz 4 widget alanı vardır. Bu widget’ları sitenizin kenar çubuğunda da kullanabilirsiniz.

Benevolent teması SEO ve hız için optimize edilmiştir. Her şeyden önce, tamamen duyarlı olduğundan her tür cihazda sorunsuz gezinme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Benevolent ile bugün başlayın!

10. Ultra

Ultra wordpress-tema

Ultra, WordPress için oldukça esnek bir çok amaçlı temadır. Popüler sayfa oluşturucu eklentisi Themify Builder ile birlikte gelen Themify tarafından harika bir tasarım. Themify Builder’ın gücü ile bu tema ile sınırsız tasarım olasılığını keşfedebilirsiniz.

Ultra tema, sitenize 1 tıklama ile içe aktarabileceğiniz, kukla içeriği içeriğinizle değiştirebileceğiniz ve web sitenizi hemen hazır hale getirebileceğiniz 15 güzel tasarlanmış demo ve 60’dan fazla önceden hazırlanmış düzen ile birlikte gelir. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile içe aktarılan düzenleri kolayca oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Ultra ile kar amacı gütmeyen bir web sitesi oluşturmak için önceden tasarlanmış yardım planını kullanabilir veya mevcut widget’lar ve eklentilerle kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz..

Ultra ile bugün başlayın!

11. Çıkış

göç-wordpress-tema

Exodus, kiliseler ve diğer dini organizasyonlar için mükemmel olan minimalist bir WordPress temasıdır. Etkileyeceğinden emin olan basit ve temiz bir düzene sahiptir. Metin, ses veya video formatında vaaz ekleme seçenekleri de dahil olmak üzere bir kilise web sitesinde isteyeceğiniz her şeye sahiptir; kuruluşunuzun etkinliklerini gösterin; personel profilleri; bakanlıklar; ve konumlar.

Exodus ile, ana sayfadaki bir harekete geçirici mesaj düğmesiyle çarpıcı bir resim ve video kaydırıcıları ekleyebilirsiniz. Ayrıca, açılır menüler, bloglar, resim galerileri, özel renkler, yazı tipleri, başlıklar, kenar çubukları vb. Ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Canlı Özelleştirici ile özelleştirme işlemi çok basittir.

Yeni başlayanlar için uygun bir temadır, böylece temanın tüm ayarlarını yapılandırabilir ve herhangi bir kod yazmadan bir site oluşturabilirsiniz. Herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa, temanın web sitesindeki dokümantasyon kılavuzlarını ve videoları kontrol edebilirsiniz..

Exodus’u bugün kullanmaya başlayın!

12. Yardım Kuruluşu

sadaka-review-tema

Yardım web sitenize minimum bütçeyle başlamak istiyorsanız, Yardım İncelemesi sizin için iyi bir seçimdir. Yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar, STK’lar ve INGO’lar için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress teması.

Charity Review teması son derece özelleştirilebilir bir tasarıma sahiptir. Canlı Özelleştirici’yi kullanarak özel menü, sosyal medya, harekete geçirici mesaj düğmeleri, banner kaydırıcılar, referanslar, blog düzenleri, altbilgi widget’ları, renkler vb. Kolayca ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz..

WooCommerce, Event Manager ve diğer büyük eklentiler için tam desteğe sahiptir. WooCommerce ile bir çevrimiçi mağaza oluşturabilir, ürünlerinizi satabilir ve yardım kuruluşunuz için para toplayabilirsiniz.

Bugün Charity Review ile başlayın!

13. Pastoral

pastoral-sadaka-wp-theme

Pastoral küçük portföy siteleri, bloglar ve kar amacı gütmeyen yardım siteleri için uygun bir başka güzel ücretsiz WordPress teması. Ön sayfada güzel widget’lar, çoklu gezinme ve sosyal menüler ve daha fazlasını içeren birden çok bölüm bulunur. Her bölümü kolayca özelleştirebilir ve istediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz.

Pastoral tema WooCommerce için hazır bir temadır, böylece ürünleri satmak ve amacınıza uygun olarak para toplamak için kolayca bir mağaza sayfası oluşturabilirsiniz. Blog bölümünde son haberlerinizi ve güncellemelerinizi paylaşmanıza olanak tanır. Bağışçılarınızı onurlandırmak ve daha fazla insana bağışta bulunmak için ilham vermek için Harika bir Bağışçı bölümü var..

Daha fazla özellik istiyorsanız, favori eklentilerinizi yükleyerek bunları ekleyebilirsiniz. BbPress, Polylang, Jetpack, vb.Dahil olmak üzere tüm büyük WordPress eklentilerini destekler..

Idyllic ile bugün başlayın!

14. Hayır Kurumu WP

sadaka-wp-theme

Charity WP, ThemeForest’in pazarındaki en popüler yardım temalarından biridir. Bağış toplamak ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen hayır kurumu, kar amacı gütmeyen veya sivil toplum kuruluşu (NGO) web siteleri için mükemmel olan güçlü bir WordPress temasıdır..

Charity WP teması, bağış işleminin sitenizde daha iyi ve daha etkili olmasını sağlamak için güçlü bir Bağış eklentisi içerir. Benzer şekilde, geri sayımla çekici etkinlikler oluşturmak için entegre bir etkinlik eklentisine sahiptir. Ayrıca, bir mağaza sayfası oluşturmanıza ve para toplama için ürün satmanıza olanak tanıyan WooCommerce eklentisine de sahiptir..

Yeni mizanpajlar oluşturmak veya mevcut sayfalarınızı özelleştirmek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Farklı türde içerik bloklarını birleştirebilir, karıştırabilir ve eşleştirebilir ve yapmak istediğiniz siteyi oluşturabilirsiniz. Ancak, mevcut tema demolarını beğenirseniz, tek bir tıklama ile 1’i içe aktarabilir ve başlayabilirsiniz.

Charity WP ile bugün başlayın!

15. Yardım Merkezi

sadaka-göbek-wordpress-tema

Charity Hub, bir hayır kurumu kar amacı gütmeyen kuruluş, bağışlar, kilise ve bağış toplama web siteleri için düşünceli bir şekilde tasarlanmış parlak bir yardım temasıdır. Adlı özel bir yayın türü ile birlikte gelir sebep olmak hayırseverlik nedenlerinizi etkileyici bir şekilde sunmanıza izin vermek için. Bu özel gönderi türüyle, bir bağış hedefi, tablolar ve zaman çizelgesi öğelerine yönelik toplanan bağışları göstermek için kolayca bir bağış harekete geçirici mesaj düğmesi, yüzde çubuğu ekleyebilirsiniz..

Bağış toplamak için PayPal ve Stripe entegre edilmiştir. Dahili bağış sistemi bağışçılara işlendikten sonra otomatik olarak bağış başarılı mesajı gönderir. Kuruluşunuzda güven ve şeffaflığın korunmasına yardımcı olur.

Diğer özellikler arasında 1-tıkla demo ithalatçısı, sayfa oluşturucu desteği, istediğiniz bölümlerde paralaks veya video arka planı, sınırsız renkler vb. Bulunmaktadır. Bir mağaza sayfası oluşturmak istiyorsanız, WooCommerce ile bunu yapabilirsiniz..

Charity Hub’ı bugün kullanmaya başlayın!

16. Yardım Bağış Toplama

sadaka-bağış-tema

Charity Fundraiser teması tam olarak adının söylediklerini yapıyor. Bu, davanız için para toplamanıza yardımcı olmak içindir. Yardım kuruluşları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş güzel bir WordPress teması. Nedenlerinizi görüntüleme ve bağış toplama seçenekleri ile dolu harika bir düzen sağlar.

Temanın ana özellikleri arasında kolay tema özelleştirme seçenekleri, logo yükleme, sosyal medya bağlantıları, kaydırıcılar, iletişim sayfası vb. Bulunur. Ayrıca eklentiyi tam olarak desteklediği için WooCommerce’i yükleyebilir ve kullanabilirsiniz..

Charity Fundraiser, ekran boyutlarından veya çözünürlüklerinden bağımsız olarak tüm cihazlara mükemmel bir görünüm vermek için tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Charity Fundraiser ile bugün başlayın!

17. SKT Yardım Kurumu

SKT-sadaka-wordpress-tema

SKT Charity başka bir basit ve güzel WordPress yardım ve kar amacı gütmeyen tema. Basit bir yardım sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi kullanışlı özellik ve işlevsellik ile birlikte gelir.

Tema, sitenizin ana sayfasında bir mesaj içeren kaydırıcılar eklemenize olanak tanır. Ardından, öne çıkan bir neden bölümü, etkinlikler, en iyi bağışçılar, gönüllüler ve son haberler dahil olmak üzere farklı bölümler ekleyebilirsiniz. Web sitenizin başlığına sosyal medya bağlantıları, bülten kayıt formu ve iletişim adresinizi eklemenizi sağlar.

Tema özelleştirme, güçlü Canlı Özelleştirici ile oluşturulduğundan çok kolaydır. Canlı önizlemelerle sitenizdeki her şeyi kolayca ve hızlı bir şekilde özelleştirmenizi sağlar.

SKT Charity ile bugün başlayın!

18. Bağış Yap

donatenow-wordpress-tema-için-kar amacı gütmeyen

DonateNow, bağış toplamak isteyen herhangi bir kuruluş için uygun, retinaya hazır çarpıcı bir WordPress yardım ve bağış temasıdır. WordPress’te eksiksiz bir bağış sistemi oluşturmanıza izin veren güçlü bir bağış eklentisi ile birlikte gelir. Çok sayıda kolay kısa kod ve bağış formu, bağış listesi, bağış hedefi, hedef ilerleme çubuğu, toplanan fonlar ve daha fazlasını eklemek için seçenekler var.

Tema son derece sezgisel bir sürükle ve bırak ön uç sayfa oluşturucu içerir. Sayfa oluşturucu arayüzü, yeni içerik bölümleri oluşturmanıza ve öğeleri sürükleyerek, bırakarak ve düzenleyerek mevcut içerik bölümlerinizi kolayca özelleştirmenize olanak tanır.

Diğer özellikler arasında birden çok yazı biçimi, birden çok düzen stili, kaydırıcı alanları, portföy seçenekleri ve özel arka planlar bulunur. Tema, duyarlı tasarımı etkinleştirme veya devre dışı bırakma seçeneğine sahiptir.

DonateNow ile bugün başlayın!

19. Yardım

sadaka-wordpress-tema

Sadaka, sadaka ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bir başka parlak WordPress temasıdır. Twitter Bootstrap çerçevesi üzerine inşa edilmiş ve her ekrana iyi uyan tamamen duyarlı bir temadır..

Yardım teması, bağış harekete geçirici mesaj düğmeleri, toplanan bağış miktarı, ilerleme çubuğuyla bağış hedefi vb. Eklemek için entegre bağış özelliklerine sahiptir. Ayrıca esnek sütunlar, renkli düğmeler, geçişler, sekmeler, özel vurgular ve Daha.

Bu temayla ücretsiz olarak kaliteli bir kaydırıcı eklentisi de alacaksınız. Diğer özellikler arasında sınırsız renkler, Easy Digital Downloads entegrasyonu, PayPal desteği vb..

Charity ile bugün başlayın!

20. Kunco

kunco-wordpress-tema-için-kar amacı gütmeyen

Kunco, WordPress için parlak bir yardım, kalabalık finansmanı ve bağış toplama temasıdır. Bu temayı kullanarak tam teşekküllü bir kâr amacı gütmeyen web sitesi oluşturabilirsiniz. Sınırsız özellik ve tasarım olanakları sunan WPBakery Page Builder, Slider Revolution, Give, WooCommerce ve daha fazlası gibi popüler eklentilerin gücüne sahiptir..

Kunco teması, 1 tıklama ile içe aktarabileceğiniz ve siteniz için küçük bir özelleştirmeyle kullanabileceğiniz güzel tasarlanmış 5 ana sayfa demoları ile birlikte gelir. Tema seçenekleri paneliyle tüm site tasarımınızı kolayca özelleştirebilirsiniz.

Temanın diğer özellikleri, herhangi bir sayfa için paralaks ve video bölümü, alt tema desteği, Google yazı tipleri, renk özelleştirme ve çok daha fazlasıdır.

Kunco ile bugün başlayın!

21. İyi Niyet

goodwish-wordpress-tema

Goodwish, WordPress için bir hayır kurumu, kar amacı gütmeyen ve bağış toplama temasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, başkaları için iyi olmak isteyen ve ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için çok çalışan kuruluşlar ve bireyler için mükemmel bir temadır. Give eklentisi ile tamamen uyumludur, sitenizde kolayca bir bağış sistemi oluşturabilir ve amacınız için bağış toplamaya başlayabilirsiniz.

Goodwish teması, genişletilmiş tasarım olanakları için WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Slider Devrimi entegre eklentilerine sahip olduğundan çok güçlü. Ayrıca, sitenizde etkinlik oluşturmanıza olanak tanıyan dahili özelliklere de sahiptir..

Dahası, kutudan çıkartılabilir 8 ana sayfa tasarımı, sosyal medya seçenekleri, renk seçenekleri, iç sayfa düzenleri ve daha fazlası var.

Goodwish ile bugün başlayın!

22. Hayırsever

charitious-wordpress-tema

Charitious prim kar amacı gütmeyen bir bağış toplama yardım WordPress temasıdır. Güçlü bağış ve kitle fonlaması eklentisi WP Fundraising ile oluşturulan, nedenlerinizi göstermek ve para toplamak için eksiksiz bir özellik setine sahiptir.

Tema, güzel sayfaları özelleştirmenizi ve tasarlamanızı sağlayan Elementor sayfa oluşturucu eklentisini içerir. Temayla birlikte 4 güzel hazırlanmış ana sayfa var. Demo sitelerini küçük bir özelleştirme ile sitenizde kullanmak için 1 tıklama ile içe aktarabilirsiniz.

Diğer özellikler arasında Google fontları, retinaya hazır tasarım, harika font simgeleri, düzgün animasyon, paralaks bölümleri, Google harita entegrasyonu ve daha fazlası bulunur. Harika özelliklere sahip harika bir tema.

Charitious ile bugün başlayın!

23. Nayma

nayma-wordpress-tema

Nayma, WordPress için şık bir çok amaçlı temadır. Bu temayı, kâr amacı gütmeyen bir yardım sitesi, blog, fotoğraf, düğün ve nişan, ajans portföyü veya etkinlik ve konferans sitesi gibi çok çeşitli web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. Tek bir tıklama ile WordPress’e yükleyebileceğiniz ve küçük özelleştirmelerle kullanabileceğiniz ince hazırlanmış demo siteleri ile birlikte gelir.

Benzer şekilde, bir blog, harekete geçirici mesaj, portföy, hizmetler, slogan, referanslar vb. Gibi 20 kullanıma hazır modül içerir. Bir web sitesi oluşturmak için tek yapmanız gereken modülleri birleştirmek ve özelleştirmek. Sıfırdan yapmanız gerekecek hiçbir şey yok.

Tema, WPForms, WooCommerce, WPML ve daha fazlası gibi favori eklentilerinizi destekler, böylece sitenizi daha etkileşimli hale getirebilirsiniz. Hayır işlerinizi göstermek ve amacınıza daha fazla insan davet etmek için harika bir tema.

Nayma ile bugün başlayın!

Bu makalenin, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Ayrıca en iyi WordPress seyahat blog temaları ve ucuz premium WordPress temaları arasından seçilmiş seçimlerimizi görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map