Karşılaştırmada En İyi 10 Konferans Görüşme Hizmeti (2020)

çevrimiçi konferans görüşmeleri nasıl yapılır


En iyi konferans araması yazılımını mı arıyorsunuz??

Uzaktan çalışma eğilimi arttıkça, çevrimiçi konferans araması yazılımına yönelik talep yukarı doğru bir eğri yaşıyor.

Bahsetmemek gerekirse, bu eşi görülmemiş günlerde iletişim ve işbirliği her zamankinden daha önemli.

Bu makalede, ekibinizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak en iyi konferans görüşme yazılımlarından bazılarını göstereceğiz.

1. Nextiva

Nextiva, çağrı konferansı

Nextiva, ekibinizle konferans görüşmesi yapmanızı sağlayan lider ve en güvenilir iş telefonu hizmetlerinden biridir. Nextiva’nın Meet-me Konferansı özelliğiyle, yüz yüze toplantılara alternatif olarak farklı konumlardaki birden çok arayanı aynı canlı aramaya bağlayabilirsiniz.

Nextiva mükemmel ses kalitesi sunar ve tüm mobil cihazlarda da çalışır. Ayrıca CRM, LiveChat ve ofiste fiziksel olarak bulunmadan bile işinizi yönetmenize yardımcı olacak diğer birçok özelliği destekler.

2. RingCentral

RingCentral, çevrimiçi konferans görüşmeleri

RingCentral, konferans aramaları, hepsi bir arada bulut telefonu, video konferans, takım mesajlaşma, iletişim merkezi ve daha fazlası gibi bir dizi hizmet sunan şaşırtıcı bir VoIP sağlayıcısıdır. Arama bekletme seçeneği, arama aktarımları, çok hatlı bir telefon sistemi ve arama yönlendirme eklemek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca, video konferans görüşmesi yaparken ücretsiz görüşmeler, bulut telefon görüşmeleri, ekip mesajları ve hatta ekranlar paylaşabilirsiniz..

RingCentral

3. Yakınlaştırma

yakınlaştırma

yakınlaştırma çevrimiçi toplantılar ve video konferanslar düzenlemek için araçlar arıyorsanız mükemmel bir seçenektir. Zoom ile toplantı yapmak kolaydır. Ayrıca bir bağlantı paylaşarak iş arkadaşlarınızı veya müşterilerinizi toplantıya katılmaya davet edebilirsiniz. Ancak davetiniz yalnızca kullanıcı Zoom uygulamasını cihazına indirirse kabul edilebilir.

Ücretsiz Zoom planıyla toplantılarınızı 40 dakikaya kadar yapabilirsiniz. Ancak toplantınızı bundan daha uzun süre tutmak istiyorsanız, planınızı yükseltmeniz gerekir.

4. BlueJeans

BlueJeans konferans görüşmeleri

Mavi kot kullanıcılarına güvenli video konferans seçeneği sunan en iyi yazılımlardan biridir. Bu, uzaktan çalışan ve müşterileri ile hızlı video konferanslar yapması gereken herkes için harika bir kaynaktır.

BlueJeans ile herhangi bir odayı toplantı odasına dönüştürmek kolaydır. Birkaç fare tıklamasıyla web seminerleri, canlı akış etkileşimli etkinlikleri, belediye salonları ve daha fazlasını da barındırabilirsiniz. Verimliliğinizi artırmak için canlı toplantı kontrolleri, analizler, otomatik uyarılar ve toplantılara tek dokunuşla erişim gibi özellikler sunar.

Kullanıcılar, kullandıkları cihazdan bağımsız olarak toplantılara tek dokunuşla erişebilir. Kuruluşunuzu kötü niyetli saldırılardan korumak ve kullanıcı dostu gizliliğini korumak için kurumsal düzeyde güvenlik de sunar.

5. Webex

Cisco Webex

Webex dünyanın her yerindeki müşterilerle iletişim kurmak ve işbirliği yapmak için çevrimiçi konferans düzenlemenin kolay yollarını sunan bir başka şaşırtıcı ürün.

Şirket genelinde bir toplantı yapmak, takipçileriniz için canlı bir web semineri düzenlemek, çevrimiçi eğitim veya sınıflar sunmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz. Bunu yaparken ekran paylaşımı, toplantılarınızı özelleştirme vb. Gibi diğer bazı özellikleri kullanabilirsiniz..

6. Yaşam boyu

lifesize

İle lifesize, konferans çağrılarınızı düzenlemek hızlı ve kolay olabilir. Doğrudan cep telefonunuzdan veya masaüstünüzden istediğiniz yerden yapabilirsiniz.

Daha iyi üretkenlik için Lifesize’i Microsoft Teams, Skype Kurumsal, Outlook, Slack, Cisco, Polycom, vb. İle entegre edebilirsiniz. Konferans odası konektörünüze ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bu yazılımı kullanarak 60 farklı ülkede ücretsiz arama yapabilirsiniz.

7. Canlı

Livestorm

Livestorm , tüm tarayıcılarla uyumlu ve mobil aramayı da destekleyen başka bir konferans arama çözümüdür. Bu yazılımı web seminerlerinizi, video podcast’lerinizi ve röportajlarınızı, çevrimiçi kurslarınızı ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz..

Ayrıca müşteriniz veya çalışanınızla toplantılar planlamanıza olanak tanır. Yazılımı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Beğendiyseniz, istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz.

8. Zoho Toplantıları

Zoho toplantıları

Zoho Toplantıları çevrimiçi konferanslar düzenlemek veya canlı bir web semineri düzenlemek istiyorsanız mükemmel çözümünüz olabilir. Oturumlarınızı kaydetmenize, sunum yapmanıza ve hatta tam kayıtları indirmenize izin veren harika seçeneklere sahiptir..

Platform süper güvenlidir, bu nedenle özel verilerinizi ihlal etme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Toplantınıza kişi eklemenizi sağlar ve kitlenizi de yönetebilirsiniz.

9. UberConference

UberConference

İle UberConference, İş arkadaşınız veya müşteriniz, onlarla paylaştığınız URL’ye basit bir tıklama ile toplantıya katılabilir. Herhangi bir uygulama indirmek zorunda bile değiller.

Yazılım dizüstü, tablet ve hatta cep telefonunuzla uyumludur. Ses istihbaratı ile toplantılarınızda tam olarak aranabilir bir transkripsiyon yapabilirsiniz..

10. Join.me

Bana katıl

Bana katıl ücretsiz bir arama yapmanıza veya katılmanıza izin veren başka bir platformdur. Size 14 günlük ücretsiz deneme süresi sunar. Deneme süresinde, takviminizle tümleştirilebilen sesli ve görüntülü arama seçeneğini deneyebilirsiniz.

Bir video konferans için kullanıyorsanız arka planınızı özelleştirme seçeneğiniz de vardır. Ayrıca, ses kaydı, zamanlama ve daha fazlası gibi güçlü özelliklere sahip olacaksınız..

Bunlar, kullanabileceğiniz en iyi çevrimiçi konferans araması yazılımlarından bazılarıdır. Bu makaleyi beğeneceğinizi umuyoruz. WordPress sitenize nasıl çağrı düğmesi ekleyeceğinizle ilgili makalemize de göz atabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map