Küçük İşletmeler İçin En İyi 10 CRM Yazılımı Karşılaştırıldı (2020)

iş için en iyi crm yazılımı


İşletmeniz için en iyi CRM yazılımını mı arıyorsunuz? Müşteri ilişkileri yönetimi anlamına gelen CRM yazılımı, işletmenizin beklentilerini, potansiyel müşterilerini ve müşterilerini kolayca yönetmenizi sağlayan hepsi bir arada bir yazılım çözümüdür.

CRM yazılımından ayrılmak zorunda kalmadan tüm potansiyel müşterilerinizi, olası satışlarınızı ve müşterilerinizin iletişim bilgilerini saklayabilir, notlar ekleyebilir, arama yapabilir, e-posta gönderebilir, randevuları planlayabilir, boru hattınızı yönetebilir, raporlar oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bir CRM sistemi mevcut olduğunda, hatalı hataların olasılığı dengelenir. Bu, elektronik tabloların ve manuel görevlerin kullanımını ortadan kaldırır.

Dışarıda çok sayıda olağanüstü CRM yazılımı ve iş bağlantılarınızı yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olmayan birçok CRM yazılımı var. Peki, hangi CRM yazılımının işletmeniz için en iyi olduğunu nasıl bilebilirsiniz??

Bu makalede, işiniz için en iyi ve en popüler CRM yazılımını karşılaştıracağız, böylece sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Başlayalım.

En İyi CRM Yazılımı Nedir

 1. HubSpot – Yeni Başlayanlar İçin En İyi CRM Yazılımı
 2. Sürekli İletişim – E-posta Pazarlama için En İyi CRM
 3. PipeDrive – Ucuz Satış CRM
 4. GreenRope – All-in-One CRM
 5. Zoho – KOBİ’ler ve İşletmeler için En İyi CRM Yazılımı
 6. Freshsales – Küçük İşletmeler için CRM
 7. Damlama – En İyi e-Ticaret CRM’si
 8. SalesForce – En İyi Satış CRM’si
 9. Streak – Gelen Kutunuzda Ücretsiz CRM
 10. Çevik CRM – Yine Bir Satış CRM

1. HubSpot – Yeni Başlayanlar İçin En İyi CRM Yazılımı

HubSpot-crm-best-crm-yazılım

 • Fiyatlandırma: Bedava
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Yeni Başlayanlar & Küçük işletmeler
 • İnternet sitesi: HubSpot.com

Muhtemelen en popüler CRM yazılımlarından biri HubSpot’tur. HubSpot CRM, yeni başlayanlar, soloprenenler ve yeni başlayanlar için mükemmel olan basit, kullanımı kolay bir CRM yazılımıdır. Küçük işletmeler için web tabanlı CRM, kişilerinizi ve son iletişim etkinliklerinizi kolayca yönetmenizi sağlar.

HubSpot ile temiz, görsel gösterge panoları ile kişilerinizi düzenleyebilir ve tüm satış huninizin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Kişilerinizi kazanılan ve kaybedilen fırsatlara, randevu planlamasına, belirli bir süreye ve daha fazlasına göre kolayca sıralayabilirsiniz. Kişilerinizi tam olarak ihtiyaçlarınıza göre sıralamak için kendi özelleştirilmiş filtrelerinizi bile oluşturabilirsiniz.

HubSpot CRM’deki filtreleme mekanizması, kişileri kolayca dilimlemenize ve zar atmanıza olanak tanır. Ve bu, büyük olası satış veritabanlarıyla uğraşırken kullanışlı olur.

HubSpot-CRM-pano

HubSpot CRM, kutudan çıktığı gibi bir dizi özelliğe de sahiptir. Kişi yönetiminin yanı sıra HubSpot CRM, e-posta zamanlaması, görevler, fırsatlar, biletleme, ekip e-postası, canlı sohbet ve daha fazlasını sunar. Ayrıca, her etkinliği otomatik olarak günlüğe kaydetmek için HubSpot’u Gmail veya Outlook’a bağlayabilirsiniz. Bu, HubSpot CRM’nin her e-postayı gerçekleştiği anda yakalayabileceği anlamına gelir.

HubSpot% 100 ücretsiz müşteri yönetimi yazılımıdır ve zaman sınırı yoktur, bu da bütçede kalmaya çalışan küçük işletmeler için harikadır. Bu CRM aracı sınırsız kullanıcınız olsa bile ücretsizdir ve 1 milyon kadar kişi ve şirketi saklayabilirsiniz.

Ancak, arama, toplantılar, e-posta izleme bildirimleri, iletişim etkinliği ve konuşma botları gibi daha gelişmiş CRM özellikleri istiyorsanız, HubSpot’un aylık 50 $ ‘dan başlayan ücretli planlarından birine geçmeniz gerekir. HubSpot CRM, Constant Contact, ActiveCampaign, Gmail, RingCentral ve daha pek çok popüler hizmetle kolayca entegre olur.

Hubspot ile ilgili tek sorun, şirketiniz büyüdükçe, daha büyük kuruluşlar için sınırlı özellikleri nedeniyle kademeli olarak çıkmak isteyebileceğinizdir. Hubspot’un bir diğer dezavantajı, sundukları teknik desteğin ücretli bir destek olmasıdır. Ancak bu olası satış yönetimi yazılımı en iyi müşteri destek hizmetlerinden birine sahiptir. Bunun yanı sıra, ücretli özelliklerinin birçoğu bir kuruş ödemeden başka bir yerde kullanılabilir. Ve birçoğu rakiplerinden bazılarının önerdiği kadar gelişmiş değil.

Bugün HubSpot CRM’ye Başlayın »

2. Sürekli İletişim – E-posta Pazarlama için En İyi CRM

sabit temas-CRM

 • Fiyatlandırma: 20 $ – 335 $ / ay
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Herhangi beden
 • İnternet sitesi: ConstantContact.com

Constant Contact’ı bir e-posta pazarlama hizmeti olarak biliyor olabilirsiniz, ancak bu yazılım CRM olarak da kullanılabilir. Böylece, Constant Contact ile sadece abonelerinize kolayca harika görünümlü e-posta kampanyaları gönderemezsiniz, aynı zamanda tüm kişilerinizi de yönetebilirsiniz.

sabit kontak temas yönetimi

Sürekli Kişi ile mevcut kişi listelerinizi kolayca yükleyebilir ve kişilerinizi kategorilere ayırmak için etiketleri kullanabilirsiniz. Örneğin, “VIP müşteriler”, “potansiyel müşteriler” veya “Twitter takipçisi” olan kişiler için posta listesi kategorileri oluşturabilirsiniz. Ayrıca bölümleme araçları, liste temizleme, e-posta listesi oluşturma araçları ve daha fazlasını sunar. Ayrıca, Sürekli İletişim diğer birçok popüler CRM yazılımı ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Sürekli İletişim, sahip olduğunuz e-posta abonelerinin yanı sıra hangi özelliklere erişmek istediğinize bağlı olarak bir dizi farklı fiyatlandırma planı sunar. Bu planlar aylık 20 $ ile 335 $ / ay arasında değişmektedir ve ücretsiz deneme sürümüne başlayabilirsiniz.

Sürekli İletişim, işletme sahipleri için harika bir kaynaktır. Ancak kendi sınırlamaları da vardır. Örneğin, gelişmiş otomasyona ihtiyacınız varsa, bu en iyi seçiminiz olmayabilir. Yinelenen kişileri tanımlamanıza izin vermez, bu nedenle onları temizlemek istiyorsanız bunları manuel olarak taramanız gerekir. Ayrıca, videoları e-postalarınıza gömmek istiyorsanız, bu yalnızca bir YouTube bağlantısı olabilir. Başka video bağlantısını desteklemiyor.

Bugün Sürekli İletişim Kurmaya Başlayın »

3. PipeDrive – Ucuz Satış CRM

pipedrive-best-crm-yazılım

 • Fiyatlandırma: Kullanıcı başına aylık 12,50 ABD doları
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Küçük ve orta ölçekli işletmeler
 • İnternet sitesi: Pipedrive.com

PipeDrive, basitlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir CRM yazılımıdır. Satış pipeline sürecini basitleştirmek istiyorlar, böylece size daha fazla satış kazandıracak eylemleri sıfırlayabilir ve ikiye katlayabilirsiniz. Bu CRM yazılımının kullanımı kolaydır – sadece giriş yapın, boru hattınızı doldurun ve satmaya başlayın.

PipeDrive, net, görsel bir arayüz, e-posta entegrasyonu, etkinlikler ve hedefler, satış raporlaması ve satış tahmini ile boru hattı yönetimi gibi özellikler içerir. Ayrıca mobil uygulamalar da sunarlar, böylece CRM’nize her yerden erişebilirsiniz.

pipedrive-CRM-pano

Bu listedeki diğer CRM yazılımlarıyla karşılaştırıldığında, PipeDrive özellik açısından zengin değildir. Örneğin, yeni potansiyel müşteriler ve kişi listeleri arasında herhangi bir ayrım sunmaz. Ancak, sadelik, umut verici olası satışları tanımlamayı ve ilişkileri sürdürmeyi kolaylaştırır.

PipeDrive 3 farklı fiyatlandırma planı sunar: Gümüş, Altın ve Platin. Gümüş plan, yıllık olarak faturalandırılan kullanıcı başına aylık 12,50 ABD doları olan en ucuz plantır. Bu plan, sürükle bırak takvim görünümü, hedefler, akıllı e-posta BBC, özelleştirilebilir kontrol paneli, sohbet ve e-posta desteği gibi temel özellikleri içerir. İş akışı otomasyonu, akıllı iletişim verileri ve zamanlayıcı gibi daha gelişmiş özellikler istiyorsanız, Altın planına ayda 24,20 ABD doları yükseltmeniz gerekir. Son olarak, birden fazla gösterge tablosu, ekip ve gelir tahmini raporu içeren Platinum planı size aylık 49,17 dolara mal olacak.

Ancak, PipeDrive ücretsiz bir deneme sunar, böylece CRM’yi satın almadan önce test edebilirsiniz. Genel olarak iyi bir seçenek. Ancak, yeni başlayan biriyseniz, kapsamlı özellik listesi sizin için biraz zor olabilir. Outlook ile tümleştirmeyi denerseniz de sorun yaşayabilirsiniz. Ama bu sadece ara sıra bir şey, bu yüzden bir şans elde edebilirsiniz.

PipeDrive’a Bugün Başlayın »

4. GreenRope – All-in-One CRM

greenrope-crm

 • Fiyatlandırma: 149 $ / ay
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Küçük – büyük ölçekli işletmeler
 • İnternet sitesi: Greenrope.com

GreenRope, pazarlama otomasyonu, satış boru hatları ve müşteri hizmetlerini içeren eksiksiz bir CRM yazılımıdır. Bu CRM yazılımı, e-posta pazarlama, sosyal medya, satış, etkinlik ve proje yönetiminizi buradan yönetmenize olanak tanır bulut tabanlı CRM platformudur. GreenRope ayrıca 6-10 kat daha fazla katılım elde etmeye yardımcı olan pazarlama otomasyonunu da içerir. Bu, tutarlı katılım akışını sağlamak için satış takibi oluşturmanıza bile izin verir.

GreenRope satış, pazarlama ve operasyonlar olmak üzere 3 ana bölüme ayrılmıştır. Satış özellikleri arasında eksiksiz bir CRM, iş akışı yöneticisi, rezervasyon takvim sistemi, olası satış puanlama aracı, tahmine dayalı analitik ve çok daha fazlası bulunur.

greenrope-CRM-pano

Pazarlama paketleriyle, e-posta pazarlama yazılımı, müşteri yolculuğu haritalama, açılış sayfası oluşturucu, e-posta izleyici ve daha fazlası gibi özelliklere erişebilirsiniz. Son olarak, işlem paketinde proje, etkinlik ve kişi yönetimi, bilet sistemi, canlı sohbet ve daha birçok özellik bulunur..

GreenRope çok fazla özellik ve yetenekle dolu olduğundan, hafif bir öğrenme eğrisi var. Yine de yolunuzu bulduğunuzda, bu CRM yazılımı tüm işletme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

GreenRope, ayda 149 $ ile 699 $ / ay arasında değişen 7 fiyatlandırma planına sahiptir. Seçtiğiniz fiyatlandırma planı, sahip olduğunuz kişi sayısına bağlıdır. Örneğin, en ucuz plan sadece 1000 kişi içindir ve en pahalı plan 50.000 kişi içindir. Dolayısıyla, işletmeniz büyüdükçe, planınızı yükseltmeniz gerekecek. Bu, listedeki en pahalı CRM yazılımıdır, ancak yalnızca bir CRM için değil, hepsi bir arada çözüm için ödeme yapıyorsunuz.

Ancak GreenRope’u satın almadan önce, bunun bir öğrenme eğrisi içerdiğini bilmelisiniz. Yazılım, kullanımı açısından çok kullanıcı dostu değildir. Ayrıca temel özelliklerden çok daha fazlasını sunar. Bazen bir özelliğin var olduğunu bile bilmeyeceksiniz.

GreenRope ile Bugün Başlayın »

5. Zoho CRM – KOBİ ve İşletmeler için En İyi CRM Yazılımı

zoho-crm serbest

 • Fiyatlandırma: Kullanıcı başına aylık 20 ABD doları
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Küçük İşletmeler ve İşletmeler
 • İnternet sitesi: Zoho.com

Zoho CRM platformu, endüstride yaygın olarak kullanılan sistemler arasındadır. Bu web tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı, hem küçük hem de kurumsal düzeyde işletmeler için idealdir. Zoho CRM potansiyel müşteri puanlaması, potansiyel müşteri segmentasyonu, gerçek zamanlı satış uyarısı, sosyal CRM, satış raporları ve çok daha fazlasını sunar.

Zoho Social CRM ile sosyal medyadaki müşteri geri bildirimlerini izleyebilir, müşterinin sosyal medya etkileşimlerini takip edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Sosyal bir CRM aracı, kitleniz hakkında kapsamlı veriler getirmenize yardımcı olur. Zoho, G-Suite, Slack, MailChimp, Facebook, GetResponse ve daha fazlasıyla kolayca entegre olur.

zoho-CRM sistemi tarafından kontrol paneli

Zoho, her büyüklükteki işletmenin ihtiyaçlarına cevap veren farklı fiyatlandırma seçenekleri sunar. 4 fiyatlandırma planından birini seçebilirsiniz: Başlangıç, Standart, Profesyonel ve Kurumsal. Kullanıcı başına aylık 8 ABD Doları’ndan başlayan başlangıç ​​planı, Sosyal CRM, Gevşek entegrasyon, 10.000 kayıt, özel alanlar ve daha fazlası gibi temel ve birkaç gelişmiş özellik içerir. Kullanıcı başına aylık 12 ABD dolarından başlayan standart planla, 100.000 kayıt, özel raporlar ve gösterge tabloları, iş akışı dönüşümü ve daha fazlasıyla birlikte başlangıç ​​özelliklerine erişebilirsiniz.

Profesyonel plan kullanıcı başına aylık 20 ABD doları olarak gelir ve otomatik alan güncellemeleri, Google reklam entegrasyonu, 2.500.000 kayıt, makrolar, gerçek zamanlı satış uyarıları, envanter yönetimi ve çok daha fazlası ile birlikte önceki iki plandan her şeyi içerir. En güçlü plan olan Kurumsal plan kullanıcı başına aylık 35 ABD dolarından başlar ve 5.000.000 kayıt, mobil SDK ve Uygulama dağıtımı, Satış E-postaları için E-posta ve çok daha fazlası ile yüklenir.

Zoho CRM, özelliklerini 3 kullanıcıya kadar ücretsiz olarak sunuyor, ancak bu, piyasadaki en iyi ücretsiz CRM yazılımlarından bazılarına yaklaşmıyor.

Bugün Zoho CRM ile Başlayın »

6. Freshsales – Küçük İşletmeler için CRM

freshsales-crm-yazılım

 • Fiyatlandırma: Kullanıcı başına aylık 12 ABD doları
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Küçük – büyük ölçekli işletmeler
 • İnternet sitesi: Freshworks.com

Freshsales by Freshworks, çoğunlukla küçük işletmeler için geliştirilmiş, kullanımı kolay bir CRM yazılımıdır. Bu CRM çözümü, web sitesi ziyaretçilerinizi otomatik olarak satış sağlama olarak yakalamanıza ve bunları sitenizle olan etkileşimlerine göre gruplandırmanıza olanak tanır. Ayrıca, 360 derecelik müşteri görünümleri, müşterilerin sosyal profillerine erişmenizi, müşteri temas noktalarını belirlemenizi ve daha fazlasını tek bir ekrandan yapmanızı sağlar.

freshsales-CRM-pano

Diğer öne çıkan özelliklerinden bazıları, olası puanlama, otomatik profil zenginleştirme, otomatik müşteri adayı atama, randevu rezervasyonu, akıllı formlar ve daha fazlasını içerir. Freshsales ayrıca çeşitli etkinlik izleme özellikleri, yerleşik çevrimiçi telefon hizmeti özellikleri, e-posta özellikleri, vb. Sunar, böylece müşterilerinizi çeşitli şekillerde yönetebilir ve tanıyabilirsiniz.

4 farklı fiyatlandırma planı sunarlar: Çiçek, Bahçe, Emlak ve Orman. Bu planlar fiyat başına kullanıcı başına 12 $ ‘dan aylık $ 79’ a kadar değişir ve yıllık olarak faturalandırılır. Ayrıca, Sprout adı verilen sonsuza kadar ücretsiz bir plan sunuyorlar. Ücretsiz Sprout planıyla potansiyel müşteriler, kişiler, fırsatlar, e-posta, yerleşik telefon, hesaplar, entegrasyonlar, mobil uygulamalar ve daha fazlasını elde edersiniz. Ayrıca, hepsi sınırsız kullanıcı, kişi ve destek içindir. Daha gelişmiş özelliklerine erişmek istiyorsanız, ücretli planlarından birini seçmeniz gerekir.

Ancak veritabanınız çok yüklüyse, yazılımın yüklenmesi biraz zaman alabilir. Ayrıca otomatik alarm ayarlama gibi bazı temel özellikleri de kaçırır. Gelişmiş arayüzü sayesinde, nasıl kullanılacağını öğrenmek için biraz zaman harcamanız gerekebilir.

Bugün Freshsales ile Başlayın »

7. Damla – En İyi e-Ticaret CRM’si

Damlama-crm-popüler-crm-yazılım

 • Fiyatlandırma: 49 $ / ay
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Çevrimiçi kurs satan işletmeler & bilgi ürünleri
 • İnternet sitesi: Drip.com

Drip, e-posta pazarlama hizmeti ile bilinen başka bir şirkettir, ancak Drip, kişilerinizi yönetmek ve müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanabileceğiniz güçlü bir CRM aracıdır. Drip CRM, e-Ticaret web siteleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, ancak bir web sitesine sahip birçok işletme bu araçlardan yararlanabilir.

Bu CRM yazılımı, otomasyon iş akışları, e-posta oluşturucular, e-posta kampanyaları, segmentasyon, içerik özelleştirme, özel dönüşüm izleme, satın alma amacı pazarlaması ve çok daha fazlasını sunar. Ayrıca, etiketler, özel alanlar ve etkinliklerle müşterinizin her bir kişisel hikayesini öğrenebilirsiniz. Tüm etkinliklerini takip etmek için müşterilere özel etiketler uygulayabilirsiniz, böylece onlara mümkün olduğunca hızlı davranabilirsiniz.

Damlama-crm-etiketler

Drip, 3 farklı fiyatlandırma planı sunar: temel, profesyonel ve kurumsal. Temel plan, en fazla 2.500 kişi ve sınırsız e-posta gönderme için 49 $ / ay’dır. Profesyonel plan 5000 kişiye kadar aylık $ 122 tutarındadır ve 5000’den fazla kişiniz varsa, fiyatı değişen bir işletme planına ihtiyacınız olacaktır. Drip’i 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ancak, Drip’in e-posta şablonlarının biraz temel olduğunu bilmeniz için. Bu nedenle, bazı gelişmiş şablonları kullanmak istiyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kendi özel HTML duyarlı e-posta şablonlarınızı getirebilirsiniz. Ancak Drip ile, programlama uzmanı değilseniz kendi HTML kodlarınızla çalışmak biraz zor.

Bugün Damlamaya Başlayın »

8. SalesForce – En İyi Satış CRM’si

satış ekibi

 • Fiyatlandırma: Kullanıcı başına aylık 25 ABD doları
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Büyük ölçekli işletmelere orta ölçekli işletmeler
 • İnternet sitesi: Saleforce.com

SalesForce piyasada çok popüler bir CRM yazılımıdır, aslında dünya çapında bir numaralı CRM platformudur. Bu CRM yazılımı uzun zamandır piyasada olduğundan, tonlarca gelişmiş özellik içerir ve satış, müşteri hizmetleri, pazarlama, ticaret, verimlilik, katılım vb..

Özellikle Satış Bulutuna odaklanarak, hesap ve kişi yönetimi, fırsat yönetimi, olası satış yönetimi, satış verileri, mobil ve daha fazlası gibi özellikler sunar. Bu özellikler, hesapları daha hızlı büyütmenize, daha hızlı yeni müşteriler bulmanıza ve fırsatları daha hızlı kapatmanıza yardımcı olur.

SalesForce, kullanıcı başına yıllık 25 ABD Doları ile aylık 300 ABD Doları arasında değişen 4 farklı fiyatlandırma planı sunar. En düşük fiyatlı plan, özellikler açısından çok sınırlıdır. Dolayısıyla, Einstein yapay zekası gibi gelişmiş özelliklere erişmek istiyorsanız, çok daha pahalı bir plana yükseltmeniz gerekecek. SalesForce 30 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor, böylece taahhüdü vermeden önce test edebilirsiniz.

Bu yazılımın tek dezavantajı, gerçekten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, eklentileri satın almanız gerektiğidir. Bu şekilde biraz fazla pahalı olur. Ayrıca, yapılandırma ve kurulum biraz karmaşık ve zaman alıcıdır. Muhtemelen, gereksiz yere işleri karmaşıklaştıran karmaşık arayüzü nedeniyle. Müşteri desteğinin de çok iyi bir itibarı yoktur, bu nedenle bir yere takılırsanız sorun olabilir.

SalesForce’a Bugün Başlayın »

9. Çizgi – Gelen Kutunuzda Ücretsiz CRM

çizgi-crm

 • Fiyatlandırma: Ücretsiz $ 49 / ay
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Küçük işletmeler
 • İnternet sitesi: Saleforce.com

Streak, doğrudan Gmail’de yerleşik bir CRM yazılımı olup, yeni başlayanlar için bile kullanımı kolay hale getirir. Bu araç, kişilerinizden ve e-postalarınızdan otomatik olarak veri yakalamanızı, işler ardışık düzende ilerledikçe bildirim almanızı ve takip görevlerini ve hatırlatıcılarını ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, herkesin aynı sayfada olması için e-postaları, notları ve daha fazlasını ekibinizle otomatik olarak paylaşabilirsiniz..

çizgi-CRM-pano

Streak, satış, iş geliştirme, işe alma, destek, proje yönetimi ve daha fazlası gibi iş akışlarını yönetmek için özelliklerle birlikte gelir – ya da tam ihtiyaçlarınızı tamamen özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, izleme izleme, posta birleştirme, daha sonra gönderme, snippet’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere gelen kutunuzu güçlendirmek için özellikler sunar.

Bu CRM yazılımı ile 3 fiyatlandırma planı arasından seçim yapabilirsiniz: kişisel, profesyonel ve kurumsal. Kişisel plan ücretsizdir ve temel CRM özellikleri, sınırsız kişisel boru hatları ve e-posta elektrikli el aletleri ile birlikte gelir. Aylık 49 $ ‘a mal olan profesyonel plan ile sınırsız paylaşılan boru hatlarına, gelişmiş raporlara, entegrasyonlara, özel görünümlere ve daha fazlasına erişebilirsiniz. Kurumsal plan, özel izinler, zorunlu alanlar, özel bir başarı yöneticisi ve birinci sınıf telefon desteği gibi gelişmiş özelliklerle ayda 129 ABD doları gelir.

Çizgi genel olarak olumsuz tarafta fazla bir şey yok. Ancak bu konuda hoşlanmadığımız tek şey, e-postalarınızı birden fazla kutuya alamamanızdır. Ayrıca kutuları birleştirme seçeneğiniz de yoktur. Tüm postalarınızın bir yerde olmasını istiyorsanız, öncekileri silmeniz ve daha sonra yeniden oluşturmanız gerekir.

Streak Bugün Başlayın »

10. Çevik CRM – Yine Bir Satış CRM

çevik crm

 • Fiyatlandırma: $ 14.99 / ay
 • Desteklenen Cihazlar: Android, iOS, Linux, Mac, Windows
 • İçin en iyisi: Küçük işletmeler
 • İnternet sitesi: Agilecrm.com

Agile CRM, satış, pazarlama ve hizmetlerinizi otomatikleştirmek için kurulumu ve kullanımı kolay başka bir hepsi bir arada CRM yazılımıdır.

Tek sayfalık kişi yönetimi, anlaşma izleme, tek tıklamayla arama, sesli posta otomasyonu, randevu planlama, proje yönetimi ve çok daha fazlasını sunar ve bu yalnızca satış içindir. Ayrıca, bir açılış sayfası oluşturucu, e-posta izleme ve sosyal paket gibi pazarlama özellikleri de sunar. Hizmet özellikleri yardım masası, biletleme ve daha fazlasını içerir.

atik-CRM-pano

Agile CRM, 10 kullanıcıya kadar ücretsizdir; bu, potansiyel müşteri puanlama, randevu planlama, e-posta izleme vb. Gibi satış özelliklerini içerir. . Aylık 49,99 $ maliyet düzenli planı ve size hizmet özelliklerini alacak olan şeydir ve ayda 79,99 $ Enterprise planı, eklentiler ve entegrasyonlar, e-posta ve telefon desteği, temel ve e-posta raporları gibi gelişmiş özellikler sunar..

Agile CRM ile ilgili sevmediğimiz tek şey müşteri desteğidir. Bu alanı geliştirmeye çalışırlarsa, Agile CRM hakkında şikayet edebileceğiniz çok şey olmayacak.

Agile CRM’e Bugün Başlayın »

Bu makalenin, işletmeniz için en iyi CRM yazılımını keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz. Artık dönüşümlerinizi artırmak için potansiyel müşterilerinizi, potansiyel müşterilerinizi ve müşterilerinizi yönetmeye başlayabilir ve onları daha iyi tanıyabilirsiniz. Bu makaleden hoşlanıyorsanız, En İyi İş Telefonu Hizmetleri hakkındaki diğer yayınımıza göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map