Küçük İşletmeler için En İyi 10 VoIP Telefon Hizmeti (2020)

en iyi iş telefonu hizmetleri


WordPress siteniz için en iyi iş telefonu hizmetini istiyor musunuz? Birçok küçük işletme, kullanıcılarıyla anında bağlantı kurmak için bir çevrimiçi telefon sistemini web sitelerine entegre eder. Canlı sohbet, e-posta desteği ve pazardaki diğer çözümler için ek bir hizmettir. Küçük işletmeler için bir telefon hizmeti ile kullanıcılarınızı hemen meşgul edebilirsiniz. Bu kılavuz, aylık 30 ABD dolarına ücretsiz başlayan en iyi iş telefonu hatlarından bazılarını kapsamaktadır.

Küçük İşletmeler için En İyi İşletme Telefon Hizmetleri Listesi

İş Telefonu Hizmeti
1. Nextiva19,95 $ / aylık.En kolay iş telefonu hizmeti
2. RingCentral19,99 ABD doları / aylık.En İyi Hepsi Bir Arada İş Telefonu Sağlayıcısı
3. Phone.com 9,99 ABD doları / ay.En ucuz VoIP telefon hizmeti
4. Çekirge29,99 ABD doları / ay.En İyi Sanal Telefon Hizmeti
5. 8 × 8$ 24,99 / aylık.En iyi barındırılan iş telefonu hizmeti
6. Vonage 19,99 ABD doları / aylık.En iyi gelişmiş telefon hizmeti
7. Skype 8.25 $ / aylık.En popüler çevrimiçi telefon hizmeti
8. GoogleVoice BedavaÜcretsiz iş telefonu hizmeti
9. Seslendirme 12 $ / aylık.En iyi otomatik görevli telefon sistemi
10. CallHippo 8 $ / aylık.En İyi Ücretsiz Premium Sanal Telefon Hizmeti

En İyi İş Telefon Hizmetleri Nasıl Seçilir – SSS

Dalış yapmadan ve farklı iş telefonu sağlayıcılarını karşılaştırmaya başlamadan önce, bir iş telefonu hizmetine sahip olmanın ihtiyaçlarınız için en iyi bahis olup olmadığını araştırmak için bir dakikanızı ayırmaya değer.

Yüzlerce kullanıcının bir iş telefonu hizmeti kurmasına yardımcı olduktan sonra, küçük işletmeler için bir telefon sistemine sahip olmanın ne anlama geldiğini biliyoruz. Öyleyse başlayalım 5 soru eskiden kullanıcılarımızdan sorulurdu.

Doğrudan kovalamaca gitmeyi ve karşılaştırmaya atlamayı tercih ederseniz, Buradan kontrol edin.

# 1. İş VoIP Telefon Hizmeti Nedir?

VoIP, internet telefonu olarak da bilinen İnternet Üzerinden Ses Protokolü (VoIP) anlamına gelir. VoIP, kullanıcıların internet üzerinden telefon görüşmeleri yapmasına olanak tanır.

Geleneksel telefon hizmetlerinin aksine, VoIP iş telefonu hizmeti, arama yönlendirme, arama bekletme, sesli posta, arayan kimliği ve daha fazlası gibi ekstra ödeme yapmanız gerekmeyen çok çeşitli ekstra özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcılarınızla sohbet ederken belge gönderebilirsiniz.

# 2. VoIP / İş Telefonu Hizmetine İhtiyacınız Var mı?

VoIP / iş telefonu hizmeti, geleneksel telefon sisteminden tamamen farklıdır.

Küçük bir işletmediyseniz, aşağıdaki nedenlerle bir iş telefonu hizmeti satın almayı düşünebilirsiniz:

 • Aynı anda birden fazla kullanıcı arasında bir numara paylaşabilirsiniz.
 • Çağrı almak ve yapmak için masa telefonu, cep telefonu veya bilgisayar kullanabilirsiniz..
 • Daha fazla üretkenlik için arama süresini, bekleme sürelerini, bekleme sürelerini ve genel kullanımı izleyebilirsiniz.
 • Geleneksel telefon sisteminin aksine, ilk ve devam eden maliyetler nispeten düşüktür.

3.. Bir Sabit Hat Aylık Ücreti?

AT&Arayan kimliği, çağrı bekletme veya sesli mesaj gibi eksiksiz bir özellik kümesi ile birlikte gelen telefon planı, sonra yaklaşık 35 $ maliyeti. Öte yandan, bir VoIP telefon hizmeti sadece daha ucuz değil (ayda 19,99 $ ‘dan başlayan), aynı zamanda çok fazla özellik ile geliyor.

4.. Bir İş Telefon Hizmeti Maliyeti Ne Kadar?

Değişir. Tipik olarak, bir iş telefonu hizmeti aylık 20 $ ‘dan 30 $’ a kadar herhangi bir yere mal olabilir. Bir iş telefonu hizmetinin ne kadara mal olacağını görmek için bakmanız gereken birkaç faktör vardır.

 • Kullanıcı sayısı: Telefon sistemine kaç kullanıcı vermek istediğinize bağlıdır.
 • Telefon özellikleri: Konferans, mobilite, düzinelerce CRM aracıyla entegrasyon vb..
 • Telefon sistemi türü: VoIP, sabit hat, sanal telefon sistemi

5.. Artıları & Eksileri – Sabit VoIP Telefon Hizmeti vs Sabit Telefon

Hangisinin iş ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olduğunu merak ediyor musunuz – bir sabit hat veya bir iş telefonu hizmeti? Aralarındaki temel farklılıklara bir göz atalım.

 • Uygun fiyatta: Yukarıda belirtildiği gibi, iş özelliklerine bağlı olarak, bir iş telefonu hizmeti sabit hat bağlantısından daha ucuz gibi görünüyor.
 • Özellik seti: Bir iş telefonu hizmeti, küçük işletmeler için süper yararlı olan kutudan çok fazla özellik sağlar.
 • Erişim kolaylığı: Bir iş telefonu servisi ile, istediğiniz cihazla istediğiniz zaman istediğiniz yerden çağrı alabilirsiniz, oysa sabit hatlı telefonunuza erişmek için ofisinde olmanız veya katılmak için bir resepsiyon görevlisi kiralamanız gerekir.
 • Güvenilir bir internet bağlantısı: Bir iş telefonu servisi güvenilir bir internet bağlantısı gerektirirken sabit hat gerektirmez. İnternet kesintisi sırasında, işletme telefon görüşmeleriniz doğrudan sesli postaya yönlendirilir.

10 İş VoIP Telefon Sağlayıcısı (Karşılaştırıldı & yorum)

 1. Nextiva – En iyi / en kolay iş telefonu hizmeti
 2. RingCentral – En iyi hepsi bir arada iş telefonu sağlayıcısı
 3. Phone.com – En ucuz VoIP telefon hizmeti
 4. Çekirge – En iyi sanal telefon hizmeti
 5. 8 * 8 – En iyi barındırılan iş telefonu hizmeti
 6. Vonage – En iyi gelişmiş telefon hizmeti
 7. Skype – En popüler çevrimiçi telefon hizmeti
 8. #Google sesi – Ücretsiz iş telefonu hizmeti
 9. Voiceshot – En iyi otomatik görevli telefon sistemi
 10. CallHippo – En iyi ücretsiz premium sanal telefon hizmeti

1. Nextiva: En İyi / En Kolay İş Telefonu Hizmeti

Nextiva

Nextiva, küçük işletmeler için en popüler iş telefonu ve çağrı yönlendirme hizmetlerinden biridir. Kullanımı kolaydır ve şaşırtıcı özellikler sunar. Nextiva uygun fiyatlı bir hizmettir, yani küçük işletme web siteleri bundan kolayca yararlanabilir. Aramalarınızı, sesli mesajlarınızı ve fakslarınızı yönetmek için web tabanlı bir paneli vardır.

Nextiva, ücretsiz ev içi arama, arama yönlendirme, sesli postaları e-postalara aktarma ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan bir VOIP hizmetine sahiptir. VOIP servisleri gelişmiş ancak başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolaydır. Bunun dışında, Nextiva’yı kullanmanın birincil özelliği, size kayıtlı bir ücretsiz numara sunmasıdır; bu, kullanıcılarınızın sizinle ücretsiz olarak bağlantı kurabileceği anlamına gelir. Ayrıca canlı sohbet, çağrı analizi, CRM, vb.Gibi diğer hizmetleri de sunar..

Fiyat: Kurulum ücreti olmadan $ 19.95 / ay’dan başlayarak. En iyi fiyatı almak için Nextiva kuponumuza bakın!

2. RingCentral: En İyi All-in-one İş Telefonu Sağlayıcısı

RingCentral

RingCentral, küçük ve büyük ölçekli işletmeler tarafından kolayca kullanılabilen sorunsuz bir iş telefonu hizmetidir. Diğer tüm en iyi iş telefonu hizmetleri gibi RingCentral da bir çağrı bekletme seçeneği, çağrı aktarımları, çok hatlı bir telefon sistemi, çağrı yönlendirme, konferans çağrıları, video konferans ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Ekranları paylaşmanıza, ücretsiz seçenekleriyle ücretsiz görüşmeler yapmanıza olanak tanır ve Microsoft, Gusto, Dropbox, vb. Gibi üçüncü taraf hizmetlerle harika çalışır..

Fiyat: $ 19.99 / ay’dan başlayarak. RingCentral ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka özel planlar da sunar. En son fırsatlar ve indirimler için RingCentral kupon sayfamıza bakın..

3. Phone.com: En Ucuz VoIP Telefon Hizmeti

Phone.com

Phone.com küçük işletmeler için en iyi iş telefonu hizmetidir. Bir çağrı yönlendirme servisi, çağrı yönlendirme, faks, arayan kimliği, çok hatlı (konferans) çağrı ve daha fazlası ile birlikte gelir. Phone.com, çevrimiçi aramaları yönetmek için hem uygulama tabanlı hem de web tabanlı panellere sahiptir.

Birçok Avrupa ülkesi ve Kanada için, kullanıcıların işletmelerini bu ülkelere genişletmesine olanak tanıyan ucuz bir iş telefonu hattına sahiptirler. Phone.com, Zoho ve Salesforce dahil olmak üzere piyasadaki birçok CRM yazılımı ile entegrasyon sunuyor.

Fiyat: Dakika başına ödeme ve sınırsız fiyatlandırma planları ile birlikte gelir. Yıllık ödenen $ 9,99 / ay’dan başlayarak.

4. GrassHopper: En İyi Sanal Telefon Hizmeti

Çekirge

GrassHopper küçük işletme sahipleri için en iyi sanal telefon sistemidir. Arama yönlendirme, sesli posta, arayan kimliği vb. Gibi tüm standart VOIP servis özellikleri ile birlikte gelir. Normal bir telefon numarası kullanarak arama yapmanızı sağlar. Uzantıları, gelen ekip toplantıları için harika olan konferans görüşmeleri yapmak için kullanılabilir.

Web ve uygulama tabanlı portalın kullanımı kolaydır. ABD, İngiltere ve Kanada için ücretsiz numaralarla birlikte gelir. GrassHopper’ın telefon numaraları, ücretsiz numaralar ve çevrimiçi numaralar için özel numaralar için birden fazla uzantısı vardır.

Fiyat: Aylık 29,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla (1 numara ve 3 uzantıya kadar)

5. 8 × 8: En İyi Barındırılan İş Telefonu Hizmeti

8 × 8, piyasadaki popüler bir iş telefonu hizmetidir. Web sitelerine bir internet iş telefonu sistemi eklemeye başlayan yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. 8 × 8, ortalama bir çevrimiçi telefon çözümünden daha az özelliğe sahiptir, ancak küçük işletme sahipleri için yararlıdır.

Hizmetleri sesli posta, otomatik çağrı yanıtlama, metin, numara paylaşımı ve daha fazlasını içerir. Kullanıcılarına kolaylık ve güvenilirlik sağlamak için çeşitli planlar sunarlar.

Fiyat: Her kullanıcı için 24,99 $ / ay’dan başlayarak (Ayrıca ABD ve Kanada’ya 250 giden dakika)

6. Vonage: En İyi Gelişmiş Telefon Hizmeti

Vonage

Vonage çevrimiçi arama için kullanılabilecek başka bir küçük işletme telefon hizmetidir. Tüm standart VOIP hizmetlerinin yanı sıra Amazon Chime, video görüşmeleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Premium hizmetleri, kullanıcıları için daha fazla özelliğe ve ek ileri teknolojiye sahiptir.

Web tabanlı yönetim panelleri aramaları düzenlemeye, kullanıcı oluşturmaya ve çevrimiçi iletişimi akıllı bir şekilde yönetmeye yardımcı olur.

Fiyat: Den başlayarak $ 19.99 / ay.

7. Skype: En Popüler Online Telefon Hizmeti

Skype

Skype, sesli aramalar yapmak ve dünyada video konferanslar yapmak için en popüler telefon sistemidir. İnternet bağlantısı üzerinden diğer Skype kullanıcılarına sınırsız ücretsiz görüşme imkanı sunar. Bununla birlikte, uluslararası veya yerel numaralara çağrı yapmak istediğinizde, premium kredilerine ihtiyacınız olacaktır.

Microsoft tarafından desteklenmektedir, yani hizmetin sağlam bir temeli vardır. Ayrıca, kullanıcıların Skype’ta sizinle bağlantı kurmak için arayabilecekleri yerel bir numara da alabilirsiniz..

Fiyat: Temel sürümü indirmek ücretsizdir. Kurumsal plan 8,25 ABD doları / ay.

8. Google Voice: Ücretsiz İş Telefonu Hizmeti

Google sesi

Google Voice esnek bir iş telefonu hizmetidir. Ancak, tamamen sanal bir telefon sistemine kıyasla daha az seçeneği vardır. Google ürünlerini destekleyen cihazlar kullanan akıllı telefon kullanıcıları ve işletme sahipleri için kullanışlıdır.

ABD merkezli ücretsiz bir numaraya, sesli posta servisine, arama kaydına ve daha fazlasına sahiptir. Google Voice, işletme sahipleri ve tüketiciler arasında daha iyi iletişim kurulmasına yardımcı olur.

Fiyat: Arama, kısa mesaj ve sesli mesaj yapmak için ücretsiz numara.

9. Voiceshot: En İyi Oto Görevlisi Telefon Sistemi

Voiceshot

Voiceshot küçük web siteleri için mükemmel bir iş telefonu hizmetidir. Çağrıları her zaman cevaplamak için otomatik yanıtlama sistemi ile birlikte gelir; bu, çalışma saatlerinden sonra bile aktif olduğunuz anlamına gelir. Voiceshot kullanıcılarınıza giden mesajlar göndermenizi sağlar. Ayrıca özel, etkileşimli giden metinler de oluşturabilirsiniz.

Arama planlamasına yardımcı olur ve size ve kullanıcılarınıza arama hakkında uyarılar / hatırlatmalar gönderir. Diğer özellikler arasında acil arama uyarıları, entegrasyonlar ve daha fazlası yer alır.

Fiyat: Den başlayarak Aylık 12 ABD doları.

10. CallHippo: En İyi Freemium Sanal Telefon Hizmeti

CallHippo

CallHippo, dünyanın en popüler sanal telefon sistemlerinden biridir. Telefon numarası, arayan kimliği, çağrı yönlendirme vb.Gibi standart VOIP özelliklerine sahiptir. Her şey çevrimiçi portallarından yönetildiği için CallHippo kullanarak çağrı yapmak için bir masa telefonuna ihtiyacınız yoktur..

Kullanıcı oluşturmak, çağrıları yönetmek ve daha fazlası için basit bir web tabanlı portala sahiptir. Ayrıca bölümler oluşturabilir ve çağrıları belirli uzmanlara aktarabilirsiniz. Bu küçük işletmeler için ucuz iş telefonu hattı hizmetleri arasındadır.

Fiyat: Temel kurulum en fazla 2 kullanıcı için ücretsizdir. Premium planlar başlangıç ​​formu 8 ABD doları / ay.

Küçük İşletmeler için En İyi VoIP Hizmeti Nedir??

Küçük işletmeler için en iyi iş telefonu sağlayıcılarının kısa bir özeti.

İş Telefonu HizmetiMaliyetBilinen
1. Nextiva19,95 $ / aylık.En kolay iş telefonu hizmeti
2. RingCentral19,99 ABD doları / aylık.En İyi Hepsi Bir Arada İş Telefonu Sağlayıcısı
3. Phone.com 9,99 ABD doları / ay.En ucuz VoIP telefon hizmeti
4. Çekirge29,99 ABD doları / ay.En İyi Sanal Telefon Hizmeti
5. 8 × 8$ 24,99 / aylık.En iyi barındırılan iş telefonu hizmeti
6. Vonage 19,99 ABD doları / aylık.En iyi gelişmiş telefon hizmeti
7. Skype 8.25 $ / aylık.En popüler çevrimiçi telefon hizmeti
8. GoogleVoice BedavaÜcretsiz iş telefonu hizmeti
9. Seslendirme 12 $ / aylık.En iyi otomatik görevli telefon sistemi
10. CallHippo 8 $ / aylık.En İyi Ücretsiz Premium Sanal Telefon Hizmeti

Çok sayıda seçenek olsa da, Nextiva’nın uygun fiyatlı planları ve kullanıma hazır özellikleri nedeniyle diğerlerinden ayrıldığına inanıyoruz.

RingCentral, Nextiva’ya iyi bir alternatiftir. Daha ucuz bir çözüm peşindeyseniz, Phone.com en iyi seçim olabilir.

Bu kılavuzun en iyi iş telefonu hizmetlerini keşfetmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Bu makaleyi beğendiyseniz, müşteri desteği için en iyi 9 WordPress yardım masası eklentisi kılavuzumuza da göz atmalısınız..

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map