İşletmeniz için 7 En İyi Sanal Telefon Numarası Sağlayıcısı (2020)

En İyi Sanal Telefon Numarası Sağlayıcıları


En iyi sanal telefon numarası sağlayıcılarını mı arıyorsunuz??

Sanal telefon numaraları, internet üzerinden arama yapmak ve almak için geleneksel PBX (Özel Şube Değişimi) sistemi yerine bir sanal telefon sistemi kullanır. Sanal telefon numaraları satın alabilir, aynı numaraya birden fazla kullanıcı ekleyebilir ve iş aramalarınızı yapmaya ve almaya başlayabilirsiniz.

Bu makalede, işletmeniz için en iyi sanal telefon numarası sağlayıcılarından bazılarını göstereceğiz.

En İyi Sanal Telefon Numarası Sağlayıcısını Seçme

Sanal telefon numarası, web sitenizin ziyaretçileriyle bağlantı kurmanın akıllı bir yoludur. Cep telefonu, masaüstü uygulamaları, tabletler vb. Cihazlarınızla entegre edebilirsiniz. Herhangi bir cihaz veya web uygulamasını kullanarak her yerden telefon görüşmesi yapmanıza ve almanıza olanak tanır. İster evinizden ister ofisinizden arama yapın, kullanıcılar her zaman aynı numarayı görür.

Piyasada birkaç iş telefonu sağlayıcısı vardır. İyi bir sanal telefon numarası hizmeti şunları içermelidir:

 • Uygun maliyetli ve kolay kurulum
 • Çağrı yönlendirme, çağrı kaydı ve çağrı sıralaması
 • İstenmeyen aramaları engellemek için spam filtreleri
 • Daha fazla kullanıcı ekleme esnekliği
 • Ücretsiz ve yerel numaralar
 • Ve dahası

İşletmeniz için popüler sanal telefon numarası sağlayıcılarından bazılarına göz atalım.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva, piyasadaki popüler sanal telefon numarası sağlayıcılarından biridir. Akıllı telefonunuzdan, masaüstünüzden, masa telefonunuzdan, tabletinizden veya başka herhangi bir cihazdan çalıştırabileceğiniz ücretsiz bir numara sunar. Nextiva, yerel numaranızı sanal bir işletme telefon numarasına dönüştürmenize ve internet ile her yerden kullanmanıza olanak tanır.

Nextiva’nın en iyi yanı, küresel olmaları ve dünyanın farklı yerlerinden yerel numaralar alabilmenizdir. Ayrıca, çağrı yönlendirme, çağrı aktarma, e-postaya sesli posta ve daha fazlasını yönetmek için bir uygulama sunar.

Fiyat: Kullanıcı başına aylık 19,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarla. En iyi fırsat için Nextiva indirimimize bakın.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral başka bir popüler sanal telefon numarası sağlayıcısıdır. Ücretsiz numaralar, yerel numaralar, arama yönlendirme, arama kuyrukları, aktarım, sesli posta, faks vb. Gibi birden fazla özelliğe sahiptir. Sanal numarayı, herkesin Internet.

Servis, otomatik çağrı yönlendirme, video konferans ve ücretsiz çağrı dakikalarını içerir (ABD ve Kanada bölgeleri için). RingCentral’ı popüler CRM hizmetleri, e-posta pazarlama yazılımı ve diğer bulut hizmetleriyle entegre etmek daha kolaydır.

Fiyat: Kullanıcı başına aylık 19,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

RingCentral rakipleri ve alternatifleri ile ilgili makalemize göz atın.

3. Çekirge

Çekirge

Çekirge mükemmel bir sanal telefon numarası sağlayıcısıdır. Ücretsiz numaralar, özel numaralar, gerçek 800 numaralar, 833 numaralar ve yerel numaralar sunar.

Kişisel ve iş aramalarınızı aynı cihazdan yönetmenizi sağlar. Diğer önemli özellikler arasında otomatik karşılama, çağrı yönlendirme, aktarma, çağrı sıralaması ve daha fazlası yer alır..

Fiyat: Sayı başına aylık 29 ABD dolarından başlar. Bu plan 3 uzantı ile geliyor.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com, birinci sınıf bulut tabanlı sanal telefon numarası sağlayıcısıdır. Herhangi bir cihazdan aramalarınızı yönetmenize yardımcı olan birkaç iş telefonu özelliği ile birlikte gelir. Bu hizmet, küçük işletmeler için yerel ve ücretsiz numaralar sunar.

Dakika başına ödeme planları ile, sadece kullanımınız için ödeme yapmanız gerekir, bu da ekonomik bir iş telefonu numarası hizmeti yapar. Ayrıca, cihazlarından arama yapmak ve cihazlardan arama almak için sınırsız ekip üyesi eklemenize izin verir.

Fiyat: Aylık 9,99 ABD dolarından başlar (yıllık faturalandırılır).

5. Google Voice

Google sesi

Google Voice profesyonel bir sanal telefon numarası sağlayıcısıdır. Sanal numaranızdan iş aramaları yapmak için akıllı cihazlarınızda ve web uygulamalarınızda harika çalışır. Bu hizmeti kullanmak için G Suite hesabınızda oturum açmanız gerekiyor.

İki plan sunuyorlar: Kişiye özel ve . Kişisel plan ücretsizdir ve diğer tüm Google Apps’larla kullanabilirsiniz. İş planında, çağrı yönlendirme, canlı resepsiyonist vb. Gibi temel özellikleri de alırsınız..

Fiyat: Kişisel plan ücretsizdir. İş planı kullanıcı başına aylık 10 ABD dolarından başlar.

6. Jive

caz

caz uygun fiyatlı bir sanal telefon numarası sağlayıcısıdır. Otomatik katılımcılar, sesli posta kutuları, çağrı yönlendirme, çağrı zamanlamaları ve daha fazlası gibi harika VOIP özelliklerine sahip bulut tabanlı bir hizmettir. Yerel veya uluslararası aramaları kolayca yapmak için yerel ve ücretsiz numaralar sağlar.

Hizmet, internet erişimi olan tüm cihazlarınızda mükemmel çalışır. Ayrıca çağrı kaydı, çağrı izleme, 3 yönlü konferans, hızlı arama ve daha fazlasını sağlar.

Fiyat: Kullanıcı başına aylık 29,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

7. FreshCaller

Freshcaller

FreshCaller piyasadaki modern bir sanal telefon numarası sağlayıcısıdır. Yerel telefon numaraları, ücretsiz numaralar, uluslararası numaralar ve özel numaralar almanızı sağlayan güçlü bir telefon sistemine sahiptir. Mevcut telefon numaranızı herhangi bir cihazdan sanal işletme numarası olarak da kullanabilirsiniz.

Çalışma saatlerini, özel sesli mesajları, sanal numara paylaşımını (çok kullanıcılı erişim), tatil yolunu, özel karşılama mesajlarını, tatil takvimini ve daha fazlasını kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu hizmet, çağrı kuyruklarını, mevcut aracıları, devam eden çağrıları vb. Görüntülemek için gerçek zamanlı kontrol paneli gibi çeşitli izleme araçları sunar..

Fiyat: Kullanıcı başına aylık 19 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

Bu makalenin, işletmeniz için en iyi sanal telefon numarası sağlayıcılarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca var olan en iyi web tasarım yazılımı uzman seçimimizi kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map