Mobil Ortama Hazır Bir Site Oluşturmak için 50+ En İyi Duyarlı WordPress Teması

En iyi duyarlı WordPress temaları


En iyi duyarlı WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Her tür web sitesi veya blog için, sitenizi arama motorlarında sıralamak için gerekli olduğundan duyarlı bir temaya ihtiyacınız olacaktır..

Bu makalede, kullanabileceğiniz en iyi duyarlı WordPress temalarını seçtik.

Neden Duyarlı bir WordPress Teması Seçmelisiniz?

Kullanıcılar artık web sitenizi yalnızca masaüstü bilgisayarlardan ziyaret etmiyor. Bugün, kullanıcılar web sitenizi dizüstü bilgisayarlarından, tabletlerinden ve cep telefonlarından da ziyaret edebilirler. Bu nedenle, web sitenizin her cihazda düzgün bir şekilde görüntülenebildiğinden emin olmanız gerekir. Duyarlı WordPress temaları devreye giriyor..

Duyarlı WordPress temaları, ekran boyutuna, platforma ve yönlendirmeye bağlı olarak kullanıcının davranışlarına ve ortamına yanıt verebilir. Yani, web sitenizin ziyaretçileri web sitenizi nasıl görüntülüyorsa görünsün, tam olarak görünmesini istediğiniz şekilde görünecek ve kullanıcılar ihtiyaç duydukları her şeye erişebileceklerdir..

Ayrıca kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et.

Aşağıdaki örnekte, sol tarafta web sitesi yanıt vermiyor. Mobil tarayıcı, masaüstü genişliğini varsayar ve sayfayı ekrana sığacak şekilde ölçeklendirir. Bu, sayfayı okunamaz hale getirir; kullanıcıların metin okumak veya resimlere bakmak için yakınlaştırması gerekir. Ancak sağ tarafta, web sitesi duyarlı. İçerik okunabilir ve mobil tarayıcı sayfayı ölçeklemiyor.

google duyarlı-web siteleri

Web siteniz, mobil kullanıcıların sitenizle etkileşime geçmek için iki kez hafifçe vurması veya yakınlaştırması için parmakla dokunmalarını gerektiriyorsa, Google web sitenizi mobil uyumlu olarak işaretlemeyebilir. Mobil uyumlu olmayan bir web sitesi, arama motoru sonuçlarında iyi bir sıralama elde edemez.

Göre Google, duyarlı temalar da dahil olmak üzere bir dizi başka faydaya sahiptir:

 • Kullanıcıların tek bir URL ile içeriğinizi paylaşmasını ve içeriğinize bağlanmasını kolaylaştırır.
 • Mobil siteleri etkileyen yaygın hata olasılığını azaltır.
 • Kullanıcıların cihaz için optimize edilmiş bir görünüm için yönlendirilmeleri gerekmediğinden yükleme süresini azaltır.
 • Sitenizin içeriğinin daha fazlasını dizine eklemeye ve içeriği güncel tutmaya yardımcı olmak için Googlebot tarama verimliliği iyileştirildi.
 • Google’ın algoritmalarının sayfaya dizine ekleme özelliklerini doğru bir şekilde atamasına yardımcı olur.

Gördüğünüz gibi, duyarlı bir WordPress teması seçmek web sitenizin tüm cihazlarda harika görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda SEO’nuzu da güçlendirir, böylece daha fazla kişi sitenizi keşfedebilir.

Başlamadan önce, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Her şey hazır mı? Harika! Web siteniz için en iyi duyarlı WordPress temalarına bir göz atmanın zamanı geldi.

1. Atmosfer Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro, Genesis çerçevesi üzerine inşa edilmiş profesyonel bir WordPress duyarlı temasıdır. İhtiyacınız olan herhangi bir özelleştirmeyi kaldırabilecek kadar güçlü ve esnektir.

Özel widget’lar sunar, böylece ana sayfanızı ve diğer düzenlerinizi oluşturmak için özellikleri kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Ayrıca yerleşik bir açılış sayfası ve 2 sütunlu şablonlar içerir.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Atmosphere Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Atmosphere Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

2. Divi

Divi

Divi, WordPress web siteleri için güçlü bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna sahip, kullanıma hazır birden çok düzen içerir. Divi düzenleri ve şablonları her türlü web sitesinde kullanılabilir.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Sürükle ve bırak özellikleriyle tamamen esnek ve özelleştirilebilir. Divi size kendi düzenlerinizi oluşturma ve bunları bir kurulumdan diğerine aktarma olanağı sunar.

Bu son derece özelleştirilebilir Divi alt temalarına göz atmayı kaçırmayın.

Bu eksiksiz Divi tema incelemesini okuyun.

3. Denge

Denge

Balance, sıfırdan başlamadan bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan iki duyarlı demo sitesi içeren şık ve modern bir WordPress temasıdır. Tema, e-ticaret mağazaları ve kişisel bloglar için mükemmeldir. İçeriğin ortasına beyaz alan ekleyerek web sitesini kullanıcılar için göz alıcı hale getirir.

Visual Customizer ile renkleri, yazı tiplerini, logoyu ve daha fazlasını kolayca düzenleyebilirsiniz. Cep telefonları da dahil olmak üzere herhangi bir cihazda sayfanın üstünde görünen yapışkan bir başlık ile birlikte gelir.

4. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro tamamen duyarlı bir düzen ile premium bir WordPress teması. Portföy, ekip üyeleri, hizmetler, referanslar ve öne çıkan resimler için hazır ana sayfa bölümleri ekleyen tamamlayıcı bir eklenti içerir.

Tüm üçüncü taraf WordPress eklentileri ile harika çalışır, böylece web sitenize şaşırtıcı özellikler ekleyebilirsiniz. Bu tema aynı zamanda bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi temalar arasında.

5. Çevik

Çevik

Nimble, yerleşik düzenlerinin tümü için kalın ve parlak renklerle tasarlanmış duyarlı bir WordPress temasıdır. Kutusundan çok dilli desteği var. Nimble, web sitenizin daha hızlı özelleştirilmesi için gelişmiş tema seçeneklerine sahip güçlü bir epanele sahiptir.

6. Şamandıra

şamandıra

Float paralaks kaydırma, özel sayfa düzenleri, güzel şablonlar ve daha fazlası gibi harika özellikler sunan tamamen duyarlı bir WordPress’dir. Yeni sayfa şablonlarını kolayca düzenlemek veya oluşturmak için yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Sosyal paylaşım simgeleri, sonsuz renk seçimi, paralaks arka planı ve özel logo içerir. Üçüncü taraf WordPress eklentilerini kullanarak daha fazla özellik ekleyebilirsiniz..

7. Ultra

Ultra

Ultra, her türlü web sitesi için iyi çalışan süper esnek ve güzel bir WordPress duyarlı temasıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanılabilecek yerleşik bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir. Birden çok hazır düzen, tasarım ve sayfa şablonu vardır.

Ultra tema ayrıca kaydırıcılar için geçiş efektleri, paralaks arka planı, konum haritaları ve yumuşak kaydırma gibi şaşırtıcı özellikler içerir.

8. Lifestyle Pro

Lifestyle Pro

Lifestyle Pro, premium özelliklere ve şık bir tasarıma sahip duyarlı bir WordPress temasıdır. Fitness ile ilgili web siteleri için mükemmel bir seçimdir. Bu tema Genesis çerçevesine dayandığı için güçlü bir düzene sahiptir. Hızlı kurulum için özelleştirilebilir ve widgetize edilmiş bir ana sayfa ile birlikte gelir.

Bir kenar çubuğu düzeni ve birden çok özel sayfa düzenine sahiptir. Lifestyle Pro, e-ticareti destekliyor, bu da bir çevrimiçi mağazaya kolayca başlamak için bu temayı kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

9. Giriş

prolog

Prologue, WordPress web siteniz için bir dergi ve haber temasıdır. İçeriğinizi kolayca eklemek için güzel hazır modüllere sahiptir. İçerik kaydırıcıları, özel kategoriler, reklam yerleştirme bölümleri ve daha fazlası gibi dergiyle ilgili özelliklerin avantajlarından da yararlanabilirsiniz..

Sosyal paylaşım, özel widget’lar, sayfa şablonları, birden fazla renk şeması ve güzel dergi düzenleri sunar.

10. TemaMin

ThemeMin

ThemeMin, web sitenizi tasarlamak için güçlü özelliklere sahip duyarlı ve minimal bir WordPress temasıdır. Güzel tipografi ve özel yazı tipi desteği var.

Ayrıca ana sayfanız için bir görüntü kaydırıcısı, içerik kaydırıcıları, resim galerileri ve daha fazlasını içerir. Web sitenizi güzelleştirmek için hazır widget’ları ve renk düzenlerini de kullanabilirsiniz.

11. Şekil

şekil

Shape, fotoğraf, resim, sanat tasarımları ve mobil uygulamalar sunan web siteleri için oluşturulmuş en iyi WordPress temalarından biridir. Birden çok amaç için kullanılabilen bir ızgara düzeni ile birlikte gelir. Fotoğraf, video, galeri ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Özel widget’lar, sayfa düzenleri ve basit şablonlar sunar. Şekil, ekip profilleri, portföy, ürünler, hizmetler ve daha fazlası için güzel bölümlere sahiptir.

12. Paralaks

Paralaks

Adından da anlaşılacağı gibi Parallax, tek sayfa tasarımına sahip profesyonel bir WordPress temasıdır. Güzel paralaks arka planları ve web sitesinin her yerinde pürüzsüz kaydırma sunar.

Kurulumu kolaydır ve web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için güçlü özel düzenler sunar. Dikkate değer özelliklerden bazıları arasında sonsuz kaydırma, ilerleme çubukları, görüntü filtreleri ve ızgara düzenleri bulunur.

13. Kurumsal Artı

Kurumsal Artı

Kurumsal Artı web sitenize indirmek ve yüklemek için ücretsiz olarak sunulan duyarlı bir WordPress temasıdır. Tek bir sayfaya ve birden çok sayfa düzenine sahiptir.

Portföy için benim hakkımda, hizmetler, görüntü kaydırıcısı ve daha fazlası için hazır bölümler sunar. Bu temayı kullanarak ayrı bir blog sayfası da oluşturabilirsiniz.

14. Zirve

Zirve

Peak, her türlü web sitesi için tasarlanmış zarif ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Öne çıkan görüntüler eklemek için kullanılabilecek bir ızgara düzeni ile birlikte gelir. Bu tema fotoğraf, seyahat, yemek ve çok sayıda resim içeren diğer WordPress blogları için mükemmeldir.

Ayrıca kontrol edin: WordPress için En İyi Fotoğrafçılık Temaları.

Ayrıca sayfa düzenleri, güzel gezinme menüleri, birden çok kenar çubuğu seçeneği ve daha fazlasını içerir.

15. Pusula

Pusula

Compass, kişisel bir blog, dergi veya haber web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek duyarlı bir WordPress temasıdır. Tamamen özelleştirilebilir bir ana sayfaya sahip çok amaçlı bir temadır. Öne çıkan bir içerik kaydırıcısı, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, özel kategoriler ve daha fazlasını sunar.

Sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanılabilen tek tıklamayla bir demo yükleyici içerir. İçeriğinizi hazır mizanpajda kolayca değiştirebilirsiniz. Bir haber veya dergi web sitesi için harika olan özel özellikleri destekler.

16. Gezgin

Gezgin

Traveler, gezginler, turistler ve seyahat blogcular için güzel bir WordPress duyarlı temasıdır. Ana sayfaya fotoğraf ve modül eklemek için ızgara tabanlı bir düzene sahiptir. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı doğrudan blogunuzda Instagram’dan görüntülemek için yerleşik bir Instagram feed’i ile birlikte gelir.

Ayrıca birden çok düzen, özel pencere öğesi ve premium sayfa şablonu içerir.

17. Cep

Cep

Pocket, tüm cihazlarda harika görünen duyarlı bir tasarıma sahip basit bir WordPress blog temasıdır. Kişisel bloglar ve fotoğraf siteleri için mükemmel bir seçimdir. Web sitenizi düzenlemek için canlı bir tema özelleştirici ile kurmak ve yüklemek kolaydır.

18. Igloo

Eskimo kulübesi

Igloo, restoranlar, yemek blogcuları ve foodies için özel olarak tasarlanmış güzel bir WordPress duyarlı temasıdır. Restoran menünüz için güzel ve şık bir bölüm sunuyor. Igloo bir yemek ve tarif web sitesi oluşturmak için mükemmel bir tema.

Temanın referansları, içerik kaydırıcıları, resim galerileri ve daha fazlası için yerleşik bölümleri vardır. Öne çıkan yiyecek fotoğraflarınızı güzel bir şekilde görüntülemek için bir ana sayfa kaydırıcısını destekler.

19. Öz

Öz

Öz, güzel ve şık bir düzen ile duyarlı bir WordPress temasıdır. Web sitenizi tasarlamak için birden çok hazır şablon sunar. Temanın tüm sosyal platformlarla harika çalışan kayan bir sosyal paylaşım bölümü var.

Dikkate değer özelliklerden bazıları Instagram ve e-posta bültenleri için özel widget’lar içerir. Tema seçenekleri ve ayarları, önizleme ile canlı özelleştiriciden yönetilebilir.

20. Dergi

dergi

Dergi, bir dergi web sitesi için özel olarak tasarlanmış güzel ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Sayfa düzenleri, gezinme menüleri, sosyal simgeler, resim kaydırıcısı ve daha fazlası için inanılmaz bir seçim var.

Ayrıca çoklu renk şemaları, kenar çubukları, özel yazı tipleri, ek widget’lar ve kısa kod desteği de içerir.

21. İniş

İniş

Landing, yerleşik sürükle ve bırak Themify sayfa oluşturucusuyla bir açılış sayfasını kolayca yüklemek ve ayarlamak için kullanılan mükemmel bir WordPress duyarlı temasıdır. 25’ten fazla web sitesi düzeni sunar, bu da web sitenizi başlatmak için birçok iyi seçeneğiniz olacağı anlamına gelir..

WooCommerce’i tamamen destekler, böylece kolayca bir çevrimiçi mağaza açabilirsiniz. İniş ayrıca etkinlikler, portföyler, hizmetler ve daha fazlası için yerleşik bölümler.

22. Yıldız Gözü

hayalci

hayalci ücretsiz bir WordPress teması. Duyarlı bir web sitesi oluşturmak için inanılmaz özellikler ve esneklik ile birlikte gelir. Özel başlık ve arka plan resmi için ayarları içerir. Canlı tema özelleştirici daha hızlı özelleştirmeye yardımcı olur.

23. Açı

Açı

Angle, her türlü web sitesini kolayca oluşturmak için kullanılabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Tema, portföyler, hizmetler, ekip üyeleri ve daha fazlası için hazır bölümlere sahiptir.

Birden çok sayfa düzenine, özel widget’lara ve sınırsız renklere sahiptir. Kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir WordPress teması.

24. Poseidon

Poseidon

Poseidon herhangi bir WordPress web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek basit ve geniş bir düzen ile başka bir ücretsiz temadır. Tam genişlikte bir kaydırıcı, özel widget’lar, ana sayfa şablonları, özel sayfa düzenleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Bu tema kişisel bloglar, dergiler, oyun siteleri, portföyler ve diğer zengin içerikli web siteleri için mükemmel bir seçimdir.

25. OnePage

Bir sayfa

Adından da anlaşılacağı gibi OnePage, açılış sayfanızı tasarlamak için duyarlı bir WordPress temasıdır. Twiiter besleme, güzel sayaç ve tipografi sunuyor. Referanslar, müşteriler, hizmetler ve portföy için yerleşik bölümlerle birlikte gelir.

OnePage’in web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmasını süper esnek hale getiren bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucuya sahiptir.

26. Responz

Responz

Responz başka bir çok amaçlı ve duyarlı WordPress temasıdır. 3 sütunlu düzen, 2 kenar çubuğu ve birden çok web sitesi şablonu içerir. Güzel tipografi desteği için özel yazı tipleri ile birlikte gelir.

Tema teklif listesi ve ızgara görünümü yayın düzenleri, özel widget’lar, renk şemaları, tam genişlikte ana sayfa düzeni ve daha fazlası.

27. Ve işareti

işareti '&'

Ampersand, duyarlı bir düzen ile güzel ve şık bir WordPress temasıdır. İşletme web siteleri, portföyler, bloglar, etkinlikler ve konferanslar için mükemmel bir temadır. Muhteşem tipografi, öne çıkan görüntüler, portföy sayfaları ve daha fazlasını destekler.

Bir blog bölümü, 2 sütun düzeni, özel başlık ve birçok premium özellik içerir. Canlı tema özelleştirici, web sitenizin hızlı bir şekilde özelleştirilmesine yardımcı olabilir.

28. Alfa

Alfa

Alpha, çok amaçlı özelliklere sahip esnek ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Bir haber veya dergi web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Web sitesi düzeni için renk seçenekleri sunar, bu da gereksinimlerinize uygun bir şablon seçebileceğiniz anlamına gelir.

Son dakika haber şeridi, görüntü kaydırıcı, video kaydırıcı ve daha fazlasını içerir. Video içeriğinizi profesyonel olarak tanıtmak için özel widget’lar ile birlikte gelir.

29. Sosyal Yardım Pro

Outreach Pro

Outreach Pro, sivil toplum kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için özel olarak tasarlanmış güçlü bir WordPress temasıdır. Tamamen duyarlı ve Genesis çerçevesine dayanarak sağlam bir yapı oluşturuyor. Birden çok sayfa düzeni, renk şeması ve açılış sayfası şablonu sunar.

Hızlı iletişim için iş telefonu hizmetlerini web sitenize de entegre edebilirsiniz.

30. Özgeçmiş

Devam et

Özgeçmiş, portföy web siteleri, kişisel bloglar ve çevrimiçi özgeçmiş hizmetleri için tasarlanmış güzel ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Tek sayfa, blog veya çok sayfalı tema olarak sunacak çok şey var.

Ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek için cesur ve parlak renklere sahiptir. Diğer önemli özellikler arasında sürükle ve bırak oluşturucu, özel widget’lar, renk seçenekleri ve daha fazlası yer alır.

31. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro, 1 sayfalık bir düzen ile başka bir profesyonel ve şık WordPress temasıdır. İşletme web siteleri için mükemmel bir seçim olabilir. Ana sayfanızı ve açılış sayfalarınızı hızlı bir şekilde ayarlamak için kullanılabilecek yerleşik bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu sunar.

Ana sayfada kaydırıcılar, portföyler ve hizmetler eklemek için güzel hazır bölümleri de kullanabilirsiniz..

32. Estetik

Estetik

Estetik, sanat, fotoğrafçılık ve moda web siteleri için kullanılabilecek modern ve güzel hazırlanmış başka bir WordPress temasıdır. Renk seçenekleri, özel tema seçenekleri, sayfa şablonları ve daha fazlasını sunar.

Tema, çok dilli web siteleri oluşturmak için tam WooCommerce desteği ve çevirisine sahiptir.

33. Barletta

Barletta

Barletta haberler, dergiler ve kişisel bloglar için geliştirilmiş, duyarlı ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Güzel bir gezinme menüsü, resim kaydırıcısı, kenar çubuğu ve daha fazlasını içerir.

WordPress’te kurulumu ve kurulumu kolaydır. Barletta, WooCommerce’ı kutudan çıkarıyor.

34. Roxima

Roxima

Roxima iş ve profesyonel web siteleri için mükemmel bir seçimdir. Tamamen duyarlı ve modern bir WordPress teması. Birden çok sayfa düzeni, yerleşik ana sayfa bölümleri, özel widget’lar ve daha pek çok özellik içerir. Roxima, açılış sayfalarını kolayca oluşturmak için bir sürükle ve bırak oluşturucuyu destekler.

Temadaki değişikliklerinizi zahmetsizce düzenlemek ve incelemek için varsayılan canlı özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

35. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro, dergiler, haber ajansları ve diğer içerik web siteleri için uygun modern bir WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesine dayanmaktadır. Öne çıkan yayınlar için yerleşik ana sayfa bölümleri ile birlikte gelir. Öne çıkan görüntüleri destekleyen tam genişlikte paralaks arka planına sahiptir.

Temanın kurulumu kolaydır ve özel widget’ları, renk düzenlerini, gezinme menüsünü ve sosyal paylaşım simgelerini destekler.

36. Objektif kapağı

Lens kapağı

Lenscap, dergi ve fotoğraf siteleri için bir WordPress temasıdır. Bir e-ticaret entegrasyonuna sahiptir, bu da hızlı bir şekilde çevrimiçi bir mağaza açabileceğiniz anlamına gelir. Bir ışık kutusu resmi ve video galerisi, içerik karuseli ve altbilgi kategorisi menüsü sunar.

Ayrıca, web sitenizdeki renkleri ayarlamak için otomatik olarak çalışan güçlü bir renk üreticisi içerir. Diğer renk ayarları için canlı tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

37. Kamera

Kamera

Kamera, özellikle fotoğrafçılar, videografçılar, gezginler ve çevrimiçi kamera işleri için tasarlanmış duyarlı bir WordPress temasıdır. Paralaks geçişli tam ekran kaydırıcıyı destekler.

Tipografi için özel yazı tipleri sunar ve e-Ticaret’i tamamen destekler. Tema ayarlarını yönetmek için kullanıcı dostu bir seçenekler paneli vardır.

38. Pozlama

Maruziyet

Pozlama, kişisel bloglar, fotoğraf siteleri ve çevrimiçi portföyler için oluşturulmuş güçlü ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Tema seçenekleri panelinde kullanıma hazır bir sürükle bırak sayfa oluşturucu ve tonlarca özel ayar sunar. Hız ve performans için optimize edilmiştir.

39. Kağıt torba

paperbag

Paperbag, duyarlı bir düzen ile bir WordPress blog temasıdır. Birden çok web sitesi düzeni, sayfa şablonu ve öne çıkan resim seçenekleriyle birlikte gelir.

Özel renk ayarlarını, widget’ları ve kısa kodları destekler. Paperbag son derece özelleştirilebilir ve kurulumu kolaydır.

40. Hueman

Hueman

Hueman WordPress web siteleriniz için duyarlı ve çok amaçlı bir temadır. Birçok özel ayarla indirmek ve yüklemek ücretsizdir. Hızlı bir şekilde içerik ve özellik eklemek için canlı tema özelleştirici ile yönetilebilir.

Birden çok sütun tabanlı düzen, sayfa şablonu, özel logo, sınırsız renk şeması ve çok daha fazlasını sunar.

41. Köşe

Köşe

Corner fotoğrafçılar, blogcular ve sanatçılar için uygun şık bir WordPress temasıdır. Fotoğraflar, portföyler, referanslar ve hizmetler için birden fazla ana sayfa bölümü sunar.

Diğer tüm temalar gibi, tamamen duyarlı ve tüm cihazlarınızda ve ekran boyutlarınızda güzel bir ekran sunuyor.

42. Bordeaux

bordo şarabı

Bordeaux, oteller, kurumsal işletmeler ve diğer profesyonel hizmetler için özel olarak tasarlanmış bir WordPress duyarlı temasıdır. Esnek premium özelliklerle kurulumu ve kurulumu kolaydır.

Oteller ve tatil köyleri için en iyi WordPress temaları hakkındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Web sitesi seçeneklerini ve özel ayarları yönetmek için canlı tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz. Web sitenizi kolayca oluşturmak için otel rezervasyon sistemleriyle entegrasyon sunar.

43. Noktalı virgül

Noktalı virgül

Noktalı virgül başka bir ücretsiz ve çok amaçlı WordPress temasıdır. Görüntülerinizi güzel bir şekilde sergilemek için ızgara tabanlı bir düzene sahiptir. Özel widget’lar, renk şemaları, arka plan seçenekleri ve daha fazlası var.

Tema, düzeninizi tam olarak yönetmek için güçlü özel seçeneklere sahip birden çok widget alanını destekler. Ayrıca çok fazla içerik barındıran bloglar oluşturmak için de kullanılabilir.

44. Zarif

Zarif

Elegant, fotoğraf, videografi veya başka herhangi bir sanat web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek modern ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Resim galerileri, kaydırıcılar, video, ses ve daha fazlası için yerleşik şablonlar içerir.

Kendi sayfalarınızı tasarlamak veya yerleşik şablonları düzenlemek için kullanılabilen bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu sunar. WordPress web siteleri ve blogları için kullanımı kolay ve başlangıç ​​dostu bir temadır.

45. İşletme

kuruluş

Kurumsal, profesyonel ve iş web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek güzel bir WordPress temasıdır. Resim galerileri, kaydırıcılar ve özel bir başlık alanı içerir. Enterprise yaklaşık, portföy ve hizmetler bölümü için hazır bölümler sunar.

Tema ayarlarında tonlarca özelleştirme seçeneği var. Tamamen duyarlı bir tema ve SEO için optimize edildi.

46. ​​Maxwell

maksvel

maksvel haber web siteleriniz, çevrimiçi dergileriniz ve kişisel bloglarınız için uygun olan duyarlı bir WordPress temasıdır. Zengin içerikli bölümler, resimler, videolar ve daha fazlası ile kullanıcılarınıza harika bir görsel deneyim sunar.

2 gezinme menüsü, resim kaydırıcıları ve özel bir logo alanı içerir. Maxwell’i web sitenize indirmek ve yüklemek ücretsizdir.

47. Papatya

Papatya

Daisy, basit ve duyarlı bir tasarıma sahip güzel hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Birden çok sayfa düzeni, resim kaydırıcıları, özel yazı tipleri, videolar için bölümler ve daha fazlası ile birlikte gelir.

WooCommerce entegrasyonuna sahiptir ve WordPress canlı tema özelleştiricisi ile kolayca yönetilebilir.

48. Mevcut Durum

Temel

Baseline, duyarlı bir düzen ile güçlü bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi dergiler ve haber ajansları için mükemmel bir seçimdir. Dergi web siteleriniz için harika görünen içerik açısından zengin bir düzene sahiptir.

İçerik kaydırıcıları, paralaks efektleri, sonsuz kaydırma, özel bir başlık ve daha fazlası için destek sunar.

49. Beatrix

Beatrix

Beatrix, özellikle sanatçılar, ustalar ve seramik uzmanları için tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tüm cihazlarda harika görünen tamamen duyarlı bir tema.

Ürünlerinizi profesyonel olarak görüntülemek için WooCommerce ve ana sayfa bölümlerini tamamen destekler.

50. Orta

Orta

Medium, kişisel bloglar, çevrimiçi portföyler ve diğer tüm web sitesi türleri oluşturmak için kullanılabilecek çarpıcı bir WordPress temasıdır. 3 sütunlu düzen, sonsuz kaydırma, özel widget’lar, renk seçenekleri ve daha fazlasını sunar.

Web sitenizin daha hızlı başlatılması için kurulumu ve kurulumu kolaydır. Ortam duyarlı ve kod için endüstri standartlarına uyacak şekilde optimize edildi.

51. Maisha

maisha wordpress duyarlı tema

Maisha kar amacı gütmeyen bir niş için optimize edilmiş güçlü bir duyarlı WordPress temasıdır. Maisha, çevrimiçi bağış toplama kampanyalarınızı hızlandırmanızı sağlayan Give eklentisi ile derinden entegredir..

Maisha, WooCommerce, Loco Translate, WPML, Polylang, BuddyPress ve Peepso gibi birçok popüler WordPress eklentisi ile uyumludur. Tema ayrıca hızlı ve duyarlı WordPress kaydırıcıları oluşturmanıza yardımcı olmak için premium Soliloquy eklentisi ile birlikte gelir.

Maisha ve diğer tüm Anariel temalarını 6 aylık destek ve güvenlik güncellemelerini içeren bir kerelik 59 ABD doları karşılığında satın alabilirsiniz..

52. Lino

lino teması

Lino, portföy siteleri için oluşturulmuş premium bir WordPress temasıdır. Maksimum etkisi olan minimalist bir temadır. Blog sayfası sağ kenar çubuğu düzenini destekler. Tam genişlikte düzen arasında seçim yapabilir ve sayfalarınız için kenar çubuğu düzenleri olmadan seçim yapabilirsiniz.

Lino teması, ücretsiz Shortcodes Ultimate eklentisiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Eklentiyi yükledikten sonra, herhangi bir blog yayınında veya sayfasında 50’den fazla kısa kod kullanabilirsiniz.

Örneğin, tam genişlikte bir sütun, ½ veya 1/3 sütun oluşturabilirsiniz. İçeriğinizi yatay veya dikey sekmelerle bölebilir ve dönüşümleri artırmak için son derece özelleştirilebilir düğmeler oluşturabilirsiniz.

53. Kurama

kurama teması

Kurama InkHive tarafından performans için oluşturulmuş duyarlı bir WordPress temasıdır. Kurama sınırsız renk seçenekleri, esnek kenar çubuğu düzenleri (sağ, sol veya kenar çubuğu yok), birden çok başlık ve sosyal simge stili ve daha fazlasını sunar.

Ücretsiz tema WordPress deposundan indirilebilir. Premium sürüm 45 $ karşılığında satın alınabilir.

54. Merak

merak teması

Merak çevrimiçi dergiler ve bloglar için oluşturulmuş duyarlı bir gazete temasıdır. Merak teması, kolayca güzel bir web sitesi oluşturmanıza izin veren bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Tüm tema yapılandırmaları Özelleştirici ile ayarlanabilir.

Sadece bir tıklama ile demo içeriği web sitenize aktarabilirsiniz. Temanın premium sürümü WooCommerce ile de uyumlu.

Umarız bu makale en iyi yanıt veren WordPress temalarından bazılarını bulmanıza yardımcı olmuştur. Ayrıca, web sitenizin trafiğini ve ucuz premium WordPress temalarını büyütmek için en iyi SEO araçlarıyla ilgili kılavuzlarımızı görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map