Mobil Uygulamalar ve Yazılım için 19 En İyi WordPress Teması (2020)

en iyi wordpress mobil uygulama temaları


Uygulamalar ve yazılımlar için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

Ürününüzün erişimini artırmak isteyen bir mobil uygulama veya yazılım oluşturucuysanız, özellikle uygulamaları ve yazılımı tanıtmak için oluşturulmuş bir WordPress temasına ihtiyacınız olacaktır.

Bu makalede, uygulamalar ve yazılımlar için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Uygulamalar ve Yazılımlar için En İyi WordPress Temalarını Seçme

Doğru WordPress temasıyla, uygulamalarınızı ve tüm özelliklerini göstermek için her önemli tema seçeneğine sahip olursunuz.

Bir uygulama web sitesi oluşturmak için bir WordPress temasından aramanız gereken birkaç özellik aşağıdadır.

 • Önemli harekete geçirici mesaj: WordPress için iyi bir uygulama teması, harekete geçirici mesaj düğmelerini ana sayfanız, başlığınız gibi sitenizin önemli yerlerine yerleştirmenize olanak tanır..
 • Fiyatlandırma tablosu: Özelleştirilebilir bir fiyatlandırma tablosu ile, fiyatlandırma sayfanızdaki farklı uygulama lisansları için fiyatlandırmayı kolayca vurgulayabilirsiniz.
 • Özel ana sayfa: Yazılımınızı tanıtmak ve indirmeleri teşvik etmek için özel bir ana sayfaya da ihtiyacınız olacak.
 • duyarlı: Bahsetmemek gerekirse, WordPress temanızın tüm cihazlarda harika görünmesi için duyarlı ve mobil uyumlu olması gerekir

Ayrıca kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et.

1. Divi

Divi

Divi, piyasadaki en popüler WordPress temalarından biridir. Divi, biri yazılım pazarlaması için olmak üzere yüzlerce web sitesi paketi ile birlikte gelir. Yazılım pazarlama web sitesi paketi 9 farklı düzen ile gelir ve paketi tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz. Uygulamalarınızı ve yazılım web sitenizi tam özelleştirme ile oluşturmak için Divi’yi kullanabilirsiniz.

Divi temasının birinci sınıf özellikleri arasında gerçek zamanlı tasarım, duyarlı düzenleme, özel modüller, önceden oluşturulmuş öğeler ve güçlü tasarım araç seti bulunur, ayrıntılı Divi tema incelememizde bu tema hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

2. Düz

Düz

Flat, uygulamalar ve yazılımlar için bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek güzel ve minimal bir WordPress temasıdır. Koyu ve parlak renklerle düz bir düzene sahiptir. Ana sayfa, uygulama portföyü, derecelendirme ve incelemeler için birden çok bölüme ayrılmıştır.

Temayı renkler, yazı tipleri ve arka plan için tamamen özelleştirebilirsiniz. SEO için optimize edilmiştir ve uygulamaları çevrimiçi satmak için WooCommerce’i destekler.

3. İniş

İniş

İniş, tam ekran arka plan görüntüsü olan modern bir WordPress temasıdır. Uygulamalar ve mobil uygulamalar için bir düzen de dahil olmak üzere birden fazla tema demosu ile doludur. Bu tema, çekici yazı tipi stiline sahip temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir. Açılış teması tek sayfalı ve çok sayfalı şablonlarla birlikte gelir.

Tema ayarları seçenekler paneli ile basit ve kolaydır. Ayrıca canlı WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

4. Astra

Astra

Astra, her tür web sitesi için güçlü ve parlak bir WordPress temasıdır. Web sitenizi birkaç dakika içinde başlatmak için birkaç başlangıç ​​sitesi var. Başlangıç ​​sitelerinden birinde, uygulamalarınızın uygulamalarınızı çevrimiçi olarak tanıtması ve satması için bir düzen vardır.

Zengin özelliklere sahip ve sayfa oluşturucu dostu bir temadır. Astra, web sitenize özellikler ve işlevler eklemek için tüm popüler WordPress eklentileri ile harika çalışıyor.

5. Ultra

Ultra

Ultra, mobil uygulamalar ve yazılımlar için gelişmiş bir WordPress temasıdır. Crossfit spor salonu, fitness, düğün planlaması, vb.Dahil olmak üzere her türlü web sitesi için düzinelerce güzel web sitesi düzeniyle birlikte gelir. Bir uygulama web sitesi oluşturmak için uygulama düzenini seçebilirsiniz..

Herhangi bir popüler tema gibi, yazı tipleri, renkler ve arka plan özelleştirilebilir. Temadaki herhangi bir şeyi düzenlemek için canlı WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

6. iTheme2

iTheme2

iTheme2, yazılım, mobil uygulamalar, masaüstü uygulamaları ve diğer uygulama tabanlı web siteleri için tasarlanmıştır. Mükemmel bir tasarıma ve medya seçenekleriyle otomatik ayarlanabilir bir düzene sahiptir. Bu tema özel özellikli bir kaydırıcı, sosyal medya widget’ı, 4 altbilgi widget’ı, çok seviyeli açılır menüler ve daha fazlası ile birlikte gelir.

2 tema görünümü, başlık menüsü, altbilgi menüsü, dişli yorumlar ve e-Ticaret desteği ile birlikte gelir.

7. Advent

Advent

Advent, uygulamalarınız için şık bir WordPress temasıdır. İçeriği daha okunaklı hale getiren özelleştirilebilir tipografiye sahiptir. Yapışkan bir gezinme menüsü, Visual Composer oluşturucu desteği, sosyal entegrasyon ve en iyi WordPress form eklentisi ile birlikte gelir.

Bu tema görüntüleri yakınlaştırmak için büyüteç özelliği içerir. Tek tıklamayla demo içe aktarma ile bir demo tasarımını içe aktarabilir, özelleştirebilir ve web sitenizi başlatabilirsiniz.

8. Bramble

Bramble

Bramble, ızgara tabanlı bir düzene sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Uygulamalarınız ve mobil uygulamalarınız için bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Tema düzenlerini düzenlemek ve tasarlamak için yerleşik bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Bramble ayrıca anında başlamanıza yardımcı olan hazır ana sayfa düzenleriyle birlikte gelir.

Diğer önemli özellikler arasında portföyler bölümü, video arka planı, paralaks efektleri, özel renkler ve ayrı bir blog sayfası düzeni yer alır. Canlı WordPress özelleştirici ile kurulumu kolaydır.

9. Şamandıra

şamandıra

Float, Themify tarafından sunulan uygulamalar ve mobil uygulamalar için mükemmel bir WordPress temasıdır. Yumuşak kaydırma için paralaks efektleri ile birlikte gelir. Herhangi bir Themify temasında olduğu gibi, düzenleri düzenlemek ve yönetmek için Themify sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gönderilir.

Ayrıca, birden çok başlık düzeni, menü stilleri, şeffaf başlık seçenekleri, altbilgi widget’ları ve daha fazlasını içerir. Float WooCommerce ile uyumludur.

10. Yığın

yığın

Stack, uygulama web siteleri için modern bir WordPress temasıdır. Yığın, Windows 8 Metro tasarımından esinlenmiştir ve Windows 8 gibi duvar karoları düzeni oluşturmanıza olanak tanıyan bir fayans eklentisi ile birlikte gelir. Tema, masaüstü, tablet ve mobil cihazlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda harika görünür..

Tumblr gibi küçük bloglar oluşturmak için WordPress yazı biçimleri ile birlikte gelir. Yayınlarınızın renklerini, bağlantı renklerini, yazı tiplerini ve arka planlarını tamamen özelleştirebilirsiniz.

11. Metro

Metro

Metro, mobil uygulamalar ve yazılımlar için tasarlanmış minimal ve renkli bir WordPress temasıdır. Fayans olarak bilinen özel yazı türünü kullanarak ana sayfanıza düğmeler, resim galerileri, haritalar, slaytlar vb. Ekleyebilirsiniz. Fayans ve direkler için 9 farklı renk kullanır.

Web sitenizin performansını ve hızını artırmanıza yardımcı olan sonsuz bir kaydırma özelliği içerir. Bu tema, herhangi bir sayfaya içerik eklemek için kısa kodları destekler.

12. Listee

Listedeki ürünlerin

Listee, favori uygulamalarınızın bir listesini oluşturmak için kullanılabilecek bir WordPress dizin temasıdır. Kullanıcılarınızın ihtiyaç duydukları uygulamaları aramasını sağlayan güçlü ve filtrelenebilir bir arama özelliği ile birlikte gelir. Uygulamalar için açılış sayfaları oluşturmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

Bu tema, kullanıcıların dizininize eklenecek kişisel favori uygulamalarını göndermelerini sağlar. Listee, web sitenizin renklerini ve tipografisini düzenlemek için esnek özelleştirici seçeneklerine sahiptir.

13. Kalın

cesur

Bold, portföy tabanlı uygulamalar oluşturmak için kullanılabilecek bir WordPress portföy temasıdır. Liste ve ızgara görünümü düzenine sahiptir. Ana sayfa, hoş geldiniz mesajı, resim galerileri, yayınlar ve daha fazlası için bölümlere ayrılmıştır.

Özel renk seçenekleri, arka plan stilleri, hazır görüntüler, sosyal medya simgeleri, altbilgi metni ve Themify özel seçenekler paneli desteği vardır.

14. Postline

Postline

Postline, uygulamalarınızı sergilemek için basit bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların ana sayfadaki yayınlarınızı, resimlerinizi ve videolarınızı keşfetmeleri için sonsuz kaydırma özelliği vardır. Tema, Facebook zaman çizelgesinden esinlenmiştir. Ayrıca, Facebook’tan farklı kılan çok sütunlu düzenlerle birlikte gelir.

Diğer önemli özellikler arasında liste ve ızgara düzenleri, altbilgi widget’ları sütunları, tema kaplamaları, animasyonlu başa dön düğmesi, ışık kutusu açılır penceresi, üstbilgi ve altbilgi menüsü ve sosyal medya simgeleri bulunur.

15. Uzmanlık

uzmanlık

Uzmanlık, bir yazılım işe alım web sitesi için bir WordPress iş tahtası temasıdır. Kullanıcıların işleri ve işverenleri bulmasını sağlamak için esnek arama işlevselliğine sahiptir. İş girişlerinizi yönetmek ve kategorilere ayırmak için WP Job Manager eklentisi tarafından desteklenmektedir.

Tema güçlü belgelere sahiptir ve popüler WordPress eklentileriyle uyumludur. WPML’ye hazır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza izin veriyor.

16. Cousteau Pro

Cousteau

Cousteau Pro, seyahatle ilgili uygulamalar için modern bir WordPress temasıdır. Tema, kullanıcıların en sevdikleri seyahat uygulamasını aramasına izin veren bir arama motoruna sahiptir..

Renkler ve arka plan için tamamen özelleştirilebilir. Cousteau Pro, mizanpajlarınızı ve açılış sayfalarınızı tasarlamak için Elementor oluşturucuyu destekler.

17. Tam ekran

Tam ekran

Tam ekran, mobil uygulamalar için bir WordPress galeri temasıdır. Web sitenizde değişiklik yapmak için basit bir tema seçenekleri paneli vardır. WordPress’e içerik ve uygulama eklemek için Themify sürükle bırak sayfa oluşturucusunu da kullanabilirsiniz. 2 galeri görüntüleme seçeneği, liste ve ızgara düzenleri, özel başlık menüsü ve altbilgi widget’ları vardır.

Tema, galeriyi çalıştırmak için ok tuşları, ESC ve daha fazlası gibi klavye kısayollarını destekler. Canlı WordPress özelleştirici ile özelleştirilebilir.

18. Basit

Basit

Simple, uygulamalarınızı öne çıkarmak için ücretsiz bir WordPress temasıdır. WordPress’i Shopify ile kolayca entegre etmenizi sağlayan Shopify Satın Al Düğmesi eklentisi ile donatılmıştır. Bu temanın, kullanıcılarınıza kolay gezinme konusunda yardımcı olan şeffaf ve yapışkan bir gezinme menüsü vardır.

Her sayfa başlığı için temayı diğerlerinden benzersiz kılan bir arka plan resmi ile birlikte gelir. Basit temanın WordPress canlı özelleştirici ile özelleştirilmesi kolaydır.

WordPress ile Shopify’ı nasıl kuracağınızla ilgili bu adım adım kılavuza göz atın.

19. Pinboard

Pinboard

Pinterest’i seviyorsanız, Pinboard teması tam size göre. Sonsuz kaydırma özelliğine sahip otomatik istifleme düzeni ile birlikte gelir. Bu temanın her boyutta birden çok ızgara düzeni vardır. Kullanıcılarınıza, web sitesi sahibinden özel bir karşılama mesajı gönderilecektir. Uygulamalarınızı ana sayfada kolayca gösterebilirsiniz.

Tema, resimler, videolar, galeriler, vb.Dahil olmak üzere her türlü medya eklemenize izin verir. Işık kutusu açılır penceresi, video pop-up, görüntü yakınlaştırma ve iframe penceresi gibi medya destekleyici özelliklere sahiptir..

Bu makalenin, mobil uygulamalar ve yazılımlar için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Ayrıca, çok satıcılı pazar yerleri için en iyi e-ticaret platformları hakkındaki kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map