Mükemmel Temayı Satın Almak İçin En İyi 35 WordPress Tema Mağazası

En iyi WordPress tema mağazaları


Web siteniz için göz alıcı bir tema satın almak için en iyi WordPress tema mağazalarını mı arıyorsunuz??

Pazarda farklı düzen ve tasarım türleri sunan sonsuz WordPress tema mağazaları var. Ancak, sitenize eldiven gibi gerçekten uyan bir tema arıyorsanız, bir tema şirketini keşfederken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörler arasında niş, özellikler, özelleştirme seçenekleri ve esneklik bulunur..

Ayrıca, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et!

Bu makalede, web siteniz için mükemmel temayı satın almak için en iyi WordPress tema mağazalarından bazılarını paylaşacağız.

1. StudioPress

StudioPress

StudioPress, birçok güzel premium temalı popüler bir WordPress tema mağazasıdır. Tüm temaları Genesis çerçevesi ile birlikte gelir, bu da onları özellikler hakkında güçlü ve esnek hale getirir. Genesis tema çerçevesi, güvenilirliği, işlevselliği ve yüksek standartları nedeniyle WordPress tasarımcıları ve geliştiricileri arasında son derece popüler.

Tema mağazası her türlü WordPress temasını içerir: üçüncü taraf geliştiricilerin alt temaları, ticari temalar ve daha fazlası. StudioPress, mevcut tüm temalarının kalitesinin birinci sınıf olmasını sağlar.

StudioPress, dünyanın en popüler ve en iyi yönetilen WordPress barındırma şirketlerinden biri olan WP Engine tarafından satın alındı. Web siteniz için WP Engine barındırma’yı seçerseniz tüm StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız.

İpucu: IsItWP kullanıcıları ayrıca% 20 indirim kazanacaklar. WP Engine’i kullanmaya başlayın.

Fiyat: Genesis teması dahil tek bir temanın maliyeti $ 129. Tüm temalarını bir pakette satın almak istiyorsanız, 499,95 $ maliyeti.

2. Zarif Temalar

Zarif Temalar

Zarif Temalar mükemmel bir WordPress tema şirketidir. Çok çeşitli web siteleri oluşturmak için oluşturulmuş çok amaçlı WordPress temaları sunarlar. Temaları, web sitesi sayfalarınızı tasarlamak için son derece esnek bir sürükle ve bırak üreticisi olan Divi Builder ile doludur.

Zarif Temalar Divi temasını, Divi alt temalarının çoğunda ana tema olarak kullanabilirsiniz. Yüzlerce global içerik öğesi, özellik ve modüle sahip güçlü bir temadır. Divi mizanpajlarına ve desteklenen temalara göz atmayı kaçırmayın.

Fiyat: 89 ABD doları karşılığında, 1 yıllık destek ve güncellemeler dahil olmak üzere tüm WordPress temalarına erişebilirsiniz. Tüm temalarına ve eklentilerine ömür boyu erişim istiyorsanız, 249 dolara mal oluyor (destek ve güncellemeler de ömür boyu dahil).

3. Temalar

Themify

Themify, çok amaçlı temalara sahip, ünlü bir modern WordPress tema mağazasıdır. Diğer popüler tema şirketleri gibi, sayfaları kolayca tasarlamak için kendi sürükle ve bırak oluşturucularına sahiptirler. Themify Builder, Themify temalarının çoğuyla birlikte gelir.

Tüm temaları, kullanışlı özellikler ve web sitenizi düzenlemek için basit bir tema seçenekleri paneli ile güzel bir şekilde hazırlanmıştır. Themify size bir tema içindeki her şeyi özelleştirme esnekliği sağlar.

Fiyat: Tek tema (ücretsiz tema ile paketlenmiştir) maliyeti 49 $ ‘dan başlar. Tüm temalarını ömür boyu erişimle 249 $ karşılığında alabilirsiniz.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP, herhangi bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmış şık, ücretsiz tema demolarına sahip bir WordPress tema şirketidir. Bir restoran sitesinden çevrimiçi mağazaya, SEO ve hız performansı için optimize edilmiş çok amaçlı düzenler sunarlar.

Tüm OceanWP tema temaları e-ticarete hazırdır ve en popüler WordPress hizmetlerine entegre edilebilir. OceanWP temalarıyla çok dilli bir web sitesi de oluşturabilirsiniz.

Fiyat: Tema demoları ücretsizdir. Temanıza güçlü özellikler eklemek için premium uzantı paketini de kullanabilirsiniz.

5. Astra WordPress Temaları

Astra

Astra, premium başlangıç ​​siteleri ve özelliklerine sahip bir tema paketi sunan uygun fiyatlı bir WordPress tema şirketidir. Şık, hafif ve hızlı performans gösteren bir tema. Ayrıca temayı WordPress özelleştiricisinden tamamen özelleştirebilirsiniz. Sayfa oluşturucuların hızlı bir şekilde sayfa oluşturması için kurulumu ve derlemesi kolay.

Her türlü iş nişi için önceden oluşturulmuş web siteleri ile birlikte gelir. Tema güzel renkler, keskin tipografi, düzen seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Astra WordPress temasını hemen kullanmaya başlamak için kullanabilirsiniz.

Fiyat: 3 paket ve başlangıç ​​maliyeti 20’den fazla başlangıç ​​siteleri ile 59 $. Tüm ürünlerine ve güncellemelerine ömür boyu erişimi olan eksiksiz ürün paketini 699 $ karşılığında alabilirsiniz.

6. TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemes, modern ve güzel WordPress temalarından oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Temaları e-ticarete hazırdır ve kişisel bloglar, işletme web siteleri, çevrimiçi mağazalar vb..

Paralaks arka planları, animasyonlar, güzel tipografi ve renkler ile kullanıcıları çekmek için stil üzerine odaklanıyorlar. Kurulum ve başlamak için tema belgelerini okuyabilirsiniz.

Fiyat: Tek temaların her biri 58 ABD dolarıdır. Veya tüm temalarına ömür boyu 299 $ karşılığında erişebilirsiniz.

7. CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter, çok amaçlı WordPress temalarının büyük bir koleksiyonunu sunar. Temaları bloglama, dergiler, iş dünyası, haberler ve oteller gibi kategorilere ayrılmıştır. CSSIgniter temaları esneklikleri ve güçleri ile popülerdir.

Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için temalarını kullanabilirsiniz. Tüm temaları sayfa oluşturucu dostu ve destek çevirileri.

Fiyat: Tek temaların her biri 49 ABD dolarıdır. Veya tüm temalarını ve kaynaklarını 249 $ ‘a ömür boyu üyelik ile alabilirsiniz.

8. WPZoom

WPZoom

WPZoom, güzel temalara ve şablonlara sahip başka bir popüler WordPress tema şirketidir. Dergi, video, portföy, blog oluşturma ve işletme web sitesi temaları sunarlar. Özellik ve tasarım sayfaları eklemek için güçlü bir yerleşik çerçeveye sahiptirler.

En iyi bölüm, her bir temanın özelliklerini tanımanıza yardımcı olan dokümanlarıdır. Bu şekilde, hangi temanın sizin için en uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz..

Fiyat: Tek bir temanın başlangıç ​​maliyeti 69 TL’dir. Tüm temalarını 99 $ karşılığında alabilirsiniz.

9. Gutenshop

Gutenshop

Gutenshop, Superb WordPress Themes tarafından geliştirilen şık bir e-ticaret temasıdır. Google Yazı Tipleri, özel widget’lar, açılış sayfası şablonları, tam genişlikte şablonlar, gezinme menüsü ve daha pek çok özellik içerir.

Tema Instagram Feed eklentisi, iletişim formu eklentileri, son yayın eklentileri ve SEO araçları ile uyumludur. Renkler, yazı tipleri ve arka plan da dahil olmak üzere temayı tamamen özelleştirebilirsiniz.

Fiyat: Fiyatlandırma 29 $ ‘dan başlar (tek seferlik maliyet). Yıllık yenileme ve Ömür Boyu planları sırasıyla 30+ ve tüm temalara erişmenizi sağlar.

10. TemaIsle

ThemeIsle

ThemeIsle, basit ve temiz WordPress temalarına sahip ücretsiz bir tema mağazasıdır. Ücretsiz temaları WordPress.org’da mevcuttur ve ücretli sürümleri resmi web sitelerinde görüntülenir. Ücretsiz temaların birçok özelliği olmasına rağmen, ücretli temalarında tüm profesyonel seçenekleri bulacaksınız.

Onların tema niş yasal, kar amacı gütmeyen, restoran ve yiyecek, bloglama ve daha fazlasını içerir. Bu temalar süper esnektir ve WordPress web sitenizde kurulumu kolaydır.

Fiyat: Tek temaların her biri 89 ABD dolarıdır. Veya tüm temalarına ve eklentilerine sınırsız erişim elde edebilirsiniz..

11. Premium Kodlama Temaları

Premiumcoding-temalar

PremiumCoding Temaları, işletmeler, e-Ticaret, portföy ve daha fazlası için çok uygun olan güzel WordPress temaları sunar. Temaları mobil uyumludur ve retina dostu bir düzen sunar.

PMC temaları yüksek hız ve performans göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bunun da ötesinde, düşük bir aylık ücret karşılığında bir CDN hizmeti bile sunuyorlar.

Fiyat: Tek bir web sitesi lisansının maliyeti yıllık 39 ABD Doları’ndan başlar. Hatta bir yıl boyunca tüm temalara $ 86 / yıl fiyatla erişim sağlıyorlar..

12. Esnaf Temaları

Esnaf Temaları

Artisan Themes, çok amaçlı güzel temalar sunan tanınmış bir WordPress tema mağazasıdır. Tek tıklamayla demo yükleyicileri web sitenizi hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Sitenizi kolayca başlatmak için demo içeriği kendi içeriklerinizle değiştirebilirsiniz.

Tüm temaları sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla kolayca entegre edilebilir. Web sitenizi anında çevrimiçi hale getirmek için modüler yaklaşımlarını kullanabilirsiniz. Sınırsız tasarımları, önceden oluşturulmuş düzenleri ve daha fazlası var.

Fiyat: Tek bir tema lisansı 129 ABD dolarıdır. All Themes paketini 439 $ karşılığında alabilirsiniz.

13. Organize Temalar

Organize Temalar

Organize Temalar çok amaçlı güzel WordPress temaları sunar. Temaları kar amacı gütmeyen, kilise, otel, restoran, iş ve blog siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Web sitesi sayfalarınızı tasarlamak için widget’lı mizanpajları kullanabilirsiniz.

Tüm temalar hız ve performans için tamamen optimize edilmiştir. WordPress canlı özelleştirici ile özelleştirme kolaydır.

Fiyat: Tek temalar, dahil edilen özelliklere bağlı olarak 15-55 $ arasındadır. Tüm temalarına ömür boyu 100 $ karşılığında erişebilirsiniz.

14. Grafik Kağıdı Presi

Grafik Kağıdı Presi

Graph Paper Press, sanatsal olarak tasarlanmış WordPress temalarından oluşan mükemmel bir koleksiyona sahiptir. Fotoğrafçılar, portföyler, iş siteleri ve kişisel bloglar için ücretsiz ve ücretli temalar sunarlar. Tüm temalar e-Ticaret’i destekler ve ürünlerinizi çevrimiçi satmak için kullanılabilir.

Temaları WordPress canlı özelleştirici ile tamamen özelleştirilebilir. Grafik Kağıdı Basın temaları süper esnek ve çeviriye hazır.

Fiyat: Yılda 99 $ karşılığında bir Tüm Temalar planı sunuyorlar. Tüm temalara ömür boyu erişim satın almak istiyorsanız, bu bir kerelik 399 ABD dolarıdır.

15. Kilise Temalar

ChurchThemes

ChurchThemes, kiliseler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve yardım kuruluşları için WordPress temaları sunmaya kendini adamıştır. Tüm temaları tasarlanmıştır, bu nedenle içerilen özellikler amacınızı destekler. Her temanın ortak özellikleri etkinlikler, personel alanı, konum haritaları, vaaz arşivi vb..

Her temanın ses, video ve metin içeriğini güzel bir şekilde görüntülemek için bir podcast bölümü vardır. İnanç temelli web sitenizi oluşturmak için ayrıntılı belgeler ve talimatlar sunarlar.

Fiyat: Tek bir tema lisansı için başlangıç ​​maliyeti $ 99- $ 129.

16. Meridyen Temaları

Meridian Temaları

Meridian Themes, çeşitli güzel temalar sunan popüler bir WordPress tema mağazasıdır. Temaları özellikle sanatçılar, yaratıcı tasarımcılar, işletmeler ve bloglar için tasarlanmıştır. Tüm temaları tamamen özelleştirilebilir ve kurulum başlangıç ​​dostudur.

Temel özelliklerden biri, tema seçeneklerini yönetmek için özel kontrol panelidir. Kullanımı kolaydır ve web sitenize anında özellikler eklemenize yardımcı olur.

Fiyat: Tek temalar yıllık 59 ABD dolarıdır. Veya 249 $ karşılığında tüm premium temalarına ömür boyu erişim satın alabilirsiniz.

17. aTemalar

aThemes

aThemes, güzel hazırlanmış WordPress temalarının kapsamlı bir koleksiyonunu sunar. Temaları portföyler, dergiler, haberler, iş ve blog nişleri olarak kategorize edilir.

Tüm temalarının kurulumu kolay ve başlangıç ​​dostu. Tema belgeleri güçlü ve günceldir..

Fiyat: Tek bir temanın başlangıç ​​maliyeti 59 TL’dir. Tüm temalarına ömür boyu erişim istiyorsanız, 249 dolara mal oluyor.

18. Goril Temaları

Gorilla Temaları

Gorilla Themes, şık WordPress çok amaçlı temalar sunar. Temalar kullanışlı özellikler ve eklentilerle donatılmıştır. Bu kaynaklar web siteniz için eksiksiz bir paket almanızı sağlar.

Temaları gezginler, emlakçılar, haber kuruluşları, dergiler, müzisyenler ve otomotiv işletmeleri için oluşturulmuştur. Temaları SEO için tamamen optimize edilmiş ve başlangıç ​​dostu.

Fiyat: Tek bir web sitesi lisansı için başlangıç ​​maliyeti yıllık 49,95 ABD dolarıdır. Yılda 149.95 $ sınırsız web sitesi lisansı alabilirsiniz.

19. Anariel Tasarımı

Anariel Tasarımı

Anariel Design, WordPress premium temalarından oluşan modern bir koleksiyona sahiptir. Tüm temaları diğer WordPress eklentileri ve hizmetleriyle kolayca entegre edilebilir. Temaları portföy, restoranlar, kar amacı gütmeyen kuruluş, hayır kurumu, moda, yaşam tarzı ve kişisel bloglar gibi kategorilere ayrılmıştır..

Temaları her tür web sitesi için şık düzenlere ve tasarımlara sahiptir. Tüm temaları esnek ve kurulumu kolaydır.

Fiyat: Tek temalar 59 ABD dolarıdır. Tüm Temaları üyelik planlarına 149 $ (1 kez) ve daha sonra ayda 10 $ karşılığında erişebilirsiniz.

20. HermesTemaları

HermesThemes

HermesThemes, oteller ve tatil köyleri, B gibi otelle ilgili işletmeler için küçük bir premium WordPress temaları koleksiyonu sunuyor&Pansiyonlar, pansiyonlar, vb. Tüm temaları güzel hazırlanmış ve konukseverlik iş amaçlarını destekleyen özellikler içerir.

Temaları WPML sayesinde çeviriye hazırdır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Temanın kurulumu basit ve kolaydır.

Fiyat: Tek site lisansı için başlangıç ​​maliyeti yıllık 249 ABD dolarıdır. 349 $ / yıl karşılığında çok tesisli bir lisans alabilirsiniz.

21. Motor Temaları

EngineThemes

EngineThemes, modern bir WordPress tema mağazasıdır. İş motorları, ilanlar, emlakçılar ve dergiler için şık WordPress temaları sunuyorlar. Ek özellikler için premium eklenti eklentilerini kullanabilirsiniz.

Tüm temaları göz alıcı renkler, tipografi ve çekici düzen tasarımlarına sahiptir. Tema seçenekleri panelinin kullanımı kolaydır ve özelleştirmeyi zahmetsiz hale getirir.

Fiyat: Tek bir site lisansının fiyatı 89 ABD dolarıdır. Tema paketlerini uygun fiyatlarla da alabilirsiniz.

22. FloThemes

FloThemes

FloThemes, parlak fotoğraf temalarına sahip tanınmış bir WordPress tema şirketidir. Temaları fotoğrafçılar, sanatçılar, portföyler ve yaratıcı işletmeler için yararlıdır. Düzenler, fotoğraflarınızı profesyonelce görüntülemek için basit ve görüntü dostu.

Diğer özellikler arasında tipografi, renkler ve yerleşik düzenler bulunur. Web sitenizi kurmanıza yardımcı olacak güçlü belgeler sunarlar.

Fiyat: Tek bir site lisansının maliyeti 279 ABD dolarıdır. İki site lisansı 449 ABD dolarıdır. Ayrıca web sitesi geliştirme gibi hizmetlerini uygun bir fiyata satın alabilirsiniz..

23. AudioTheme

AudioTheme

AudioTheme popüler bir WordPress tema mağazasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, müzik blogları, gruplar, şarkıcılar, davulcular ve ses içeriği web siteleri için çarpıcı bir WordPress temaları koleksiyonuna sahiptir. Özellikleri müzik endüstrisi ile ilgilidir: ses ve video bölümleri, diskografi, yaklaşan konserler, etkinlikler, vb..

Tema konusunda bilgili olmasanız bile tema kurulumu basittir. Temanızı düzenlemek için WordPress özelleştiriciyi canlı bir önizleme ile kullanabilirsiniz.

Fiyat: Tek bir temanın başlangıç ​​maliyeti yılda 69 ABD dolarıdır. Tüm Temalar planlarını 129 ABD Doları / yıl karşılığında satın alabilirsiniz..

24. WPCasa

WPCasa

WPCasa, özellikle gayrimenkul işletmeleri için tasarlanmış modern bir WordPress tema koleksiyonuna sahiptir. Tema özellikleri emlak web sitelerine uygun olacak şekilde üretilmiştir. En yaygın özellikler mülk listeleri, aracı yönetimi, gelişmiş arama ve daha fazlasıdır.

Web sitenize daha fazla özellik eklemek için eklenti eklentilerini kullanabilirsiniz. Tüm WPCasa temaları tamamen özelleştirilebilir ve kurulumu kolaydır.

Fiyat: Tek temalar 49 € ‘dur. Eklentilerini 69 € karşılığında tek bir tema ile alabilirsiniz.

25. Maço Temaları

Maço Temaları

Macho Themes, tıbbi, diş ve diğer sağlık temelli temalar için bir WordPress tema mağazasıdır. Temaları, Google Fonts tipografi ve özel arka planlar gibi yararlı özellikler içerir. Tüm temalar koyu renklere, güçlü tasarımlara ve sonsuz esnekliğe sahiptir.

Temalarındaki diğer önemli özellikler, üstbilgi ve altbilginiz için güçlü bir navigasyon sistemidir. Tüm temaların kurulumu kolaydır ve SEO optimize edilmiştir.

Fiyat: Tek site lisansı için başlangıç ​​maliyeti 59 ABD dolarıdır. Yaşam boyu üyelik planlarını 119 $ karşılığında alabilirsiniz.

26. Gösteriler

ShowThemes

ShowThemes, WordPress olay temalarından oluşan küçük bir koleksiyona sahiptir. Bunlar, etkinlikleriniz için tek bir ilgi çekici sayfa veya çok sayfalı web siteleri oluşturmak üzere tasarlanmış etkinlik tabanlı temalarda uzmanlaşmış popüler bir tema mağazasıdır.

Her temayla güzel renkler ve tasarımlar sunarlar. Tüm temaları süper esnek ve kullanımı kolaydır. Tema seçenekleri canlı WordPress özelleştirici ile yönetilebilir.

Fiyat: Tek bir tema için başlangıç ​​maliyeti 89 $ ‘dır. Tüm temalarını destek portallarıyla satın almak istiyorsanız, 189 dolara mal oluyor.

27. Gizem Temaları

MysteryThemes

MysteryThemes, çok amaçlı temalara sahip sofistike bir WordPress tema şirketidir. Herhangi bir web sitesini tasarlamak ve oluşturmak için temalarını kullanabilirsiniz. Tüm temaları e-ticarete hazırdır ve anında başlamak için 1 tıklama demo yükleyicileri sunar.

Gelişmiş tipografi, renk şemaları ve daha fazlası dahil olmak üzere her temayla premium özellikler sunarlar. Temaları kullanımı kolay ve başlangıç ​​dostu.

Fiyat: Tek temalar 55 dolara mal oluyor. Tüm Temalar planını 189 $ karşılığında alabilirsiniz.

28. SecondLine Temaları

SecondLine Temaları

SecondLine Temaları, WordPress web siteleri için çeşitli şık, modern podcast temaları sunar. Temaları, podcast ile ilgili içeriği destekleyen özellikler ve araçlar içerir. Ayrıca, kullanıcıların podcast’lerinizi çevrimiçi olarak dinlemesi için podcast’lerle bir oynat düğmesi de ekleyebilirsiniz.

Tüm temalar ses ve video desteğini içerir. Ek özellikler için temaları herhangi bir WordPress eklentisi ile entegre edilebilir. Temaların kurulumu basit ve esnektir.

Fiyat: Tek temalar yıllık 59 ABD dolarıdır. 389 $ karşılığında tüm temalara ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.

29. Yukarı Temalar

UpThemes

UpThemes, premium çok amaçlı temalar satın almak için mükemmel bir WordPress tema mağazasıdır. Temaları müzik, müzik grupları, fotoğrafçılık, hayır kurumu, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, dergiler, haberler ve diğer iş alanlarına ayrılmıştır. Başka bir deyişle, temalarını kullanarak herhangi bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

En dikkat çekici özellikler başlık düzenlerini, renkleri, arka planları ve özel widget’ları içerir. Tüm temaları Beaver Builder ile birlikte gelir, böylece kendi açılış sayfalarınızı anında tasarlayabilirsiniz.

Fiyat: Tek temalar yıllık 125 ABD dolarıdır.

30. Uygulama Temalar

AppThemes

AppThemes, çeşitli güzel temalar sunan profesyonel bir WordPress tema şirketidir. Temaları dergiler, ilanlar, haberler, iş panoları, iş rehberleri, bloglar ve küçük işletme web siteleri için oluşturulmuştur. Ayrıca kupon siteleri oluşturmak için şablonlar sunar.

Esnek seçenekler ve özellikler sayesinde tüm temalarını ayarlamak kolaydır. Temaları SEO ve hız için optimize edildi.

Fiyat: Tek bir temanın başlangıç ​​maliyeti 69 TL’dir. Tüm temalarını 199 $ karşılığında alabilirsiniz.

31. Piksel Derecesi

Pixelgrade

Pixelgrade modern, zarif WordPress temaları sunar. Temaları haberler, dergiler, seyahat blogları, yemek blogları ve diğer içerik meraklısı web siteleri için tasarlanmıştır. Tüm temaların koyu renkleri ve profesyonel düzenleri vardır.

Özelliklere gelince, temaları net tipografi, özel logolar, arka planlar ve daha fazlasına sahiptir. Tüm Pixelgrade temaları süper esnek ve kurulumu kolay.

Fiyat: Tek bir tema için başlangıç ​​maliyeti yıllık 99 ABD dolarıdır. Tüm temalarına ömür boyu erişim istiyorsanız, 189 dolara mal oluyor.

32. WPlook Temaları

WPlook Temaları

WPlook, yüksek kaliteli, karmaşık temalara sahip bir WordPress tema mağazasıdır. Fotoğrafçılar, etkinlikler, bloglar, portföyler ve kar amacı gütmeyen web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek temalar sunmak için geliştiricilerin, tasarımcıların ve yeni başlayanların gereksinimlerine hitap ederler..

Tüm WPlook temalarının kurulumu kolay ve yeni başlayanlara dosttur. Temaları profesyonel personelinin desteği ile desteklenmektedir.

Fiyat: Tüm temalarına yıllık 87 $ karşılığında erişebilirsiniz. Tüm temalarına ömür boyu erişim istiyorsanız, 247 dolara mal oluyor.

33. Tema Güven

ThemeTrust

ThemeTrust, şık temalardan oluşan küçük bir koleksiyona sahip premium bir WordPress tema şirketidir. Temaları özellikle portföy, ajans, hikaye anlatma ve kişisel bloglar için tasarlanmıştır.

Öne çıkan tüm temalarda özel bir logo, güzel tipografi, içerikle ilgili özellikler ve daha fazlası bulunur. Temalarının kurulumu kolaydır ve canlı WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

Fiyat: Tek temalar 58 ABD dolarıdır.

34. Temalar Krallığı

Temalar Krallık

Themes Kingdom, çok amaçlı temalar için bir WordPress tema mağazasıdır. Temaları portföy, yaratıcı siteler ve bloglar için özelliklere sahiptir. Tüm temaları tamamen duyarlı ve ihtiyacınız olan sonuçları almak için özel arka planlar sunuyor.

Ek olarak, temaları güzel net tipografi, görüntü optimizasyonu ve daha fazlasına sahiptir. Tüm temaların kurulumu kolaydır ve ürünlerinizi çevrimiçi satmak için e-ticarete hazırdır.

Fiyat: Tek bir temanın başlangıç ​​maliyeti yıllık 59 ABD dolarıdır. Tüm Temalar üyeliğine yılda 89 $ karşılığında erişebilirsiniz.

35. TemaDurdur

ThemeStop

ThemeStop, şık, renkli WordPress temalarının eşsiz bir koleksiyonunu sunar. Temaları fotoğraf, yaratıcı, bloglar, dergiler, seyahat ve iş nişleri olarak kategorize edilir.

Sosyal medya entegrasyonu, Google Adsense optimizasyonu, e-Ticaret desteği var ve çok dilli siteler oluşturmak için çeviriye hazırlar. Temanın kurulumu basit ve kolaydır.

Bu makalenin, mükemmel temanızı satın almak için en iyi WordPress tema mağazalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. En iyi ücretsiz web barındırma hizmetleri listemizi de beğenebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map