Oteller ve Tatil Köyleri için 29 En İyi WordPress Teması (2020)

en iyi wordpress otel ve tatil temaları


Oteller ve tatil köyleri için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

Bir otel veya tatil köyü teması, mülklerinizi sergilemenize yardımcı olan ve gezginlerin kolayca oda ayırtmasına olanak tanıyan tüm özelliklere sahip olmalıdır. Çevrimiçi rezervasyon, oda seçimi vb.Gibi tüm önemli özellikleri kapsayan bir tema aramanız gerekir..

Bu makalede, oteller ve tatil köyleri için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Siteniz için WordPress Otel Teması Seçme

Her WordPress otel teması eşit yaratılmaz.

Dalış yapmadan ve bir tema seçmeden önce, temanın belirli özelliklere sahip olduğundan emin olmanız gerekir:

 • Mülklerinizi ve olanaklarınızı potansiyel kiracılara gösterin
 • Rezervasyon formu yerleştirmek için en uygun yer
 • Kullanmak istediğiniz eklentiler, özellikle rezervasyon formu eklentisi ile uyumlu.

Ayrıca kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et.

Otel ve tatil köyleri için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Astra Teması

Astra Teması

Astra hafif ve modern bir WordPress temasıdır. Oteller, tatil köyleri, B için bir demo web sitesi de dahil olmak üzere birden fazla başlangıç ​​sitesi var&Pansiyonlar ve pansiyonlar. Bu tema, açılış sayfalarınızı tasarlamanıza yardımcı olan tüm popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla uyumludur.

Otel odalarınızın fotoğraflarını görüntülemek için bir resim galerisi ile birlikte gelir. Astra’nın kurulumu kolaydır ve normal WordPress temalarından daha hızlı performans gösterecek şekilde optimize edilmiştir.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, her türlü web sitesi oluşturmak için tasarlanmış ücretsiz ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir tıklama ile sitenize hızla aktarabileceğiniz oteller ve tatil köyleri için bir demo sitesi ile birlikte gelir. Ocean WP, hoş geldiniz, hakkımızda, hizmetler ve daha fazlası dahil olmak üzere ana sayfada birden çok bölüm içerir. Başlık bölümüne CTA ile özel bir logo, basit gezinme menüsü ve tam genişlikte resim eklemenize olanak tanır.

Bu tema% 100 duyarlı ve e-ticaret tamamen destekliyor. OceanWP çeviriye hazırdır ve RTL (Sağdan Sola) web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Ek özellikler için premium uzantılarını ve eklentilerini kullanabilirsiniz.

3. Sun Resort

Sun Resort: Gezgin Yorumları

Sun Resort, oteller ve tatil köyleri web siteleri için şık bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların otelinizde veya tesisinizde konaklama rezervasyonu yapmalarına yardımcı olan yerleşik bir rezervasyon istek formu vardır. İçeriğinizi anında eklemek için bir sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Diğer önemli özellikler arasında özel widget’lar, renk düzenleri, tek tıklamayla demo içe aktarma ve SEO optimizasyonu bulunur. Sun Resort teması süper esnektir ve kurulumu kolaydır.

4. Öz

Öz

Essence, bir otel veya resort web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir WordPress temasıdır. Özel logo, gezinme menüsü, arama çubuğu, karşılama mesajı ve abonelik formunu tutan tam genişlikte bir arka plan görüntüsü vardır. Öne çıkan içeriğinizi güzel bir şekilde sergilemek için basit bir tasarım ile birlikte gelir.

Bu tema Gutenberg optimize edilmiştir, yani içeriği en yeni WordPress editörü Gutenberg’den sorunsuz bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Piyasadaki en popüler premium WordPress tema çerçevelerinden biri olan Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Kolay tema kurulumu için kullanımı kolay tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir. Essence, ana sayfaya ve diğer sayfalara hızla özellikler eklemenize yardımcı olan 6 widget alanı sunar.

5. Bordeaux

bordo şarabı

Bordeaux, butik oteller ve B için cesur bir WordPress teması&Bs. Web sitenize çevrimiçi rezervasyon özelliği eklemenizi sağlar, böylece gezginler otel odalarında kolayca rezervasyon yapabilir. Otel görüntülerini, oda görüntülerini ve daha fazla fotoğrafı görüntülemek için bir ana sayfa slayt gösterisi ile birlikte gelir.

Bordeaux renkler, marka ve tipografi için tamamen özelleştirilebilir. Bu tema başlangıç ​​dostu ve canlı WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

6. Santorini Resort

Santorini

Santorini Resort, bir otel veya tatil köyü web sitesi oluşturmak için özel olarak oluşturulmuş güzel bir WordPress temasıdır. Tam genişlikte özel bir arka plan görüntüsü ile benzersiz bir tasarıma sahiptir. Kullanıcıların oda rezervasyonu yapması için çevrimiçi bir rezervasyon formu ile birlikte gelir.

Bu temanın 7 içerik türü, esnek ana sayfa bölümleri, özel widget’lar ve daha fazlası vardır. SEO ve performans için optimize edilmiştir.

7. Arcadia

Arcadia

Arcadia profesyonel bir WordPress otel ve resort temasıdır. Arka plan görüntüsü, başlıklar, tam ekran görüntü kaydırıcısı ve daha fazlası gibi şaşırtıcı özel özelliklere sahiptir. Bir rezervasyon formu şablonu, sosyal medya simgeleri ve birden çok sayfa şablonu içerir.

Canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir. İstediğiniz otel web sitesini çalıştırmak ve çalıştırmak için temadaki hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz.

8. SixtyOne

Altmışbir

SixtyOne, oteller ve konaklama işletmeleri için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Diğer popüler WordPress otel temaları gibi, gezginlerin otelinizde oda rezervasyonu yapması için çevrimiçi rezervasyon formu içerir. Görüntü galerileri ve otel yönetim sistemi ile birlikte gelir.

Özel widget’lar, sayfa şablonları, konum haritaları ve açılış sayfaları içerir. Bu temanın kurulumu kolaydır ve tüm ekran boyutlarında iyi performans gösterir.

9. Otel

Hotelia

Adından da anlaşılacağı gibi, Hotelia özellikle bir otel web sitesi oluşturmak için yaratılmıştır. Çevrimiçi rezervasyon, resim kaydırıcı, sayfa oluşturucu, paralaks efektleri ve daha fazlası gibi gelişmiş özelliklere sahip zarif ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Video arka planı, yapışkan gezinme, özel logo ve premium eklentilerle birlikte gelir.

Ayrıca özel yazı tipleri, yazı türleri, widget’lar, renkler ve daha fazlasını içerir. Hotelia yeni başlayanlara dosttur ve size bir site kurmanın her yönüyle ilgili rehberlik eden kapsamlı belgeler sunar..

10. Palermo

Palermo

Palermo güzel bir WordPress otel ve tatil köyü temasıdır. Özel logo ve koyu arka plana sahip bir kenar çubuğu gezinme menüsü vardır. Ekranın sağ tarafında tam ekran görüntü arka planı görüntüler. Ana sayfaya hoş geldiniz mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmesi ekleyebilirsiniz.

Bu temanın 30’dan fazla görünüm seçeneği ve kombinasyonu var Ayrıca 1 tıklamayla demo içe aktarma aracı var ve site hızı için son derece optimize edildi.

11. HotelEngine Classy

HotelEngine Klas

HotelEngine Classy, ​​pansiyonlar, tatil köyleri, butik oteller ve konaklama işletmeleri için yapılmış bir WordPress temasıdır. Ana sayfada, logonuzu, gezinme menünüzü ve çevrimiçi rezervasyon formunuzu taşıyan tam ekran bir görüntü kaydırıcısı bulunur.

Ana sayfada, olanaklara, müşteri referanslarına, konuma ve resim galerisine sahip otel odalarını görüntüleyebilirsiniz. Özel yapılmış bir tema seçenekleri paneli olmasına rağmen, canlı WordPress özelleştirici ile de özelleştirebilirsiniz.

12. Kea

Yeni Zelanda koca papağanı

Kea, otel ve resort web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek minimalist bir WordPress resort temasıdır. Bir WordPress rezervasyon eklentisi kullanarak kendi rezervasyon sisteminizi entegre etmenizi sağlar. Ana sayfadaki video ve resim kaydırıcısı ile güzel bir ilk izlenim verir.

Bu tema, çok dilli bir web sitesi oluşturmak için esnek düzenlere, birden fazla renk seçeneğine ve WPML desteğine sahiptir. Ayrıca, kendi sayfalarınızı tasarlamak için özel Elementor widget’larını kullanır.

13. HotelMotor Comfy

HotelMotor Comfy

HotelEngine Comfy, oteller ve tatil köyleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Otel odalarınızı, lobilerinizi ve yollarınızı sergilemek için resim galerileri ve kaydırıcılarla birlikte gönderilir. Temanın profesyonel bir otel yönetim sistemi ve çevrimiçi rezervasyon formu vardır..

Güçlü bir arama motoru, renkler, yazı tipleri ve daha özel seçenekler ile birlikte gelir. Bu temanın kurulumu kolaydır ve anında bir otel web sitesi başlatmanıza izin verir.

14. Milos

Milos

Milos, oteller, pansiyonlar, apartman daireleri, B için inşa edilmiş premium bir WordPress temasıdır.&Bs ve konaklama işletmeleri. Başlığın altında tam ekran arka plan resmi ile birlikte gelir. Başlık, özel bir logo ve gezinme menüsü içerir. Başlığa bir rezervasyon düğmesi de ekleyebilirsiniz.

Üçüncü taraf rezervasyon ve rezervasyon sistemini entegre etmenizi sağlar. Tema, renklerin tam kontrolünü sağlar. Kurulumu basit ve başlangıç ​​dostu.

15. Yerel ayarlar

Yerel Ayarlar

Locales, yerel otellerin bir dizinini oluşturmanıza yardımcı olan modern bir WordPress dizin temasıdır. Konum haritaları, adresler ve daha fazlası gibi destekleyici özelliklerle doludur. Kullanıcıların şehirdeki en iyi oteli bulmasını sağlamak için ana sayfaya filtrelenebilir arama da ekleyebilirsiniz..

Otel ve daireleri bir atlıkarınca kaydırıcısında görüntülemenizi sağlar. Öne çıkan otelleri görüntülemek için bir ana sayfa bölümü vardır. Tema, şehirdeki otelleri sergilemek ve rezervasyonlarda komisyon kazanmak için mükemmeldir..

16. Prestij

Prestij

Prestige, güzel hazırlanmış bir WordPress otel temasıdır. Odalarınızı, oda türlerinizi ve daha fazlasını görüntülemek için birden fazla sayfa şablonu vardır. Otelinizde oda rezervasyonu yapmak için kullanıcıya ilgi gösterebilecek yakındaki turistik yerleri sergilemenizi sağlar..

Bu temanın kurulumu kolaydır ve canlı önizlemeli WordPress tema özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

17. Moliere

Moliere

Moliere, oteller, tatil köyleri, kiralık daireler ve B için mükemmel bir WordPress temasıdır&Bs. Web sitesindeki her öğeyi özelleştirmenizi sağlayan esnek bir üstbilgi ve altbilgi ile birlikte gelir. Kendi renklerinizi tanımlamak için renk şemaları üzerinde kontrol sağlar.

Diğer önemli özellikler arasında Google font entegrasyonu ve sayfa oluşturucuları, WooCommerce ve RTL dilleri için destek bulunmaktadır.

18. OtelBurada

Otel rezervasyonu

HotelBooking tamamen işlevsel bir WordPress otel temasıdır. Duyarlı bir tasarıma ve otel rezervasyon sistemine sahiptir. Bu tema, kullanıcılarınızın otelinizde hızlı bir şekilde oda rezervasyonu yapmalarını sağlayan bir rezervasyon motoruyla birlikte gelir. Özelleştirilebilir rezervasyon formu, oda uygunluk takvimi, indirim kuponları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Bu tema size odalar için sezonluk fiyatlar ekleme seçeneği sunar. Oteliniz hakkında içerik yayınlamak için ayrı bir blog sayfası var.

19. Hotelone

Hotelone

Hotelone, oteller ve tatil köyleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Temanın tüm öğelerini özelleştirmek için gelişmiş bir yönetici paneli ile birlikte gelir. Otel web siteniz için önceden oluşturulmuş bir düzen ile birlikte gelir, böylece daha kolay başlayabilirsiniz. Sitenizin altına sosyal medya simgeleri, hizmetleri ve daha fazlasını eklemek için widget’lı bir altbilgi vardır. Ayrıca altbilgiye bir seyahat haritası, konum ve adres de ekleyebilirsiniz. Bu tema, sayfalarınızı tasarlamak için Elementor oluşturucuyu destekler.

20. Filokseni

Philoxenia

Philoxenia güzel ve modern bir WordPress otel temasıdır. Bir rezervasyon formu, birden fazla içerik türü, otel odalarını sergilemek için resim galerisi ve bir oda yönetim sistemi dahil olmak üzere otel web sitenizde ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir..

Bu tema, web sitenizi kurmak için widget’lı ana sayfa, özel widget’lar ve renk şemaları sunar. SEO için son derece optimize edilmiştir.

21. Otel Lüks

Otel Lüks

Hotel Luxury başka bir ücretsiz WordPress otel temasıdır. Çevrimiçi rezervasyonlarınızı ve rezervasyonlarınızı profesyonel bir şekilde yönetmenizi sağlar. Otel konaklamanızı şık bir şekilde sergilemek için güzel bir tasarıma sahiptir. Bu temanın kurulumu kolaydır ve canlı WordPress özelleştirici ile özelleştirilebilir.

22. Hotelica

Hotelica

Hotelica, oteller, tatil köyleri ve konaklama işletmeleri için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özel logolu, hoş geldiniz kısa açıklama ve gezinme menüsüne sahip tam genişlikte bir başlık arka plan resmi vardır. Yerel bir otel dizini oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Bu tema canlı önizlemeli WordPress özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

23. Zermatt

Zermatt

Zermatt, oteller, tatil köyleri, kiralık daireler, B için son derece gelişmiş ve esnek bir WordPress temasıdır&Pansiyonlar, pansiyonlar ve konaklama işletmeleri. Kullanıcılar üzerinde güçlü bir ilk izlenim yaratmak için çekici tam ekran arka planlarına sahiptir. Tema özellikleri arasında çevrimiçi rezervasyon formu, hava durumu modülü ve CTA’lar bulunur.

Sonsuz renk olanakları, tamamen özelleştirilebilir düzenler, sayfa oluşturucular ve WooCommerce desteği ile birlikte gelir. Zermatt’ın kurulumu kolaydır ve hız için optimize edilmiştir.

24. Mevcudiyet

varlık

Prestige, modern bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Kolayca otel veya tatil köyü web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Açılış sayfalarını tasarlamak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını kullanır. Bu tema, kutulu veya tam genişlikte bir web sitesi oluşturmak için 2 düzen içerir.

Yerleşik web sitesi demolarıyla, gerçek hızlı başlayabilir ve otel web sitenizi başlatabilirsiniz. Tema kurulumu basittir ve canlı WordPress özelleştirici ile özelleştirilebilir.

25. Olympus Inn

Olympus Inn: Gezgin Yorumları

Olympus Inn, oteller, konaklama işletmeleri, konaklama ve tatil köyleri için şık bir WordPress temasıdır. Bu listedeki tüm popüler temalar gibi, çevrimiçi bir rezervasyon formu var. Bu tema otel web sitenize özellikler ve işlevler eklemek için gereken tüm WordPress eklentileri ile harika çalışıyor.

Sayfa oluşturucuları, WooCommerce, RTL dillerini destekler ve SEO için tamamen optimize edilmiştir. Olympus Inn diğer normal WordPress temalarından daha hızlı performans gösterir.

26. Ege Bölgesi

Ege Resort

Güzel ve modern bir WordPress resort teması arıyorsanız, Aegean Resort’a göz atın. Bir otel veya tatil köyü web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir. En dikkat çekici özellikler hava durumu modülü, çevrimiçi rezervasyon formu, resim galerileri, kaydırıcılar ve arka plan videolarıdır..

Bu tema, çok dilli bir web sitesi kolayca oluşturabileceğiniz anlamına gelen WPML uyumludur. Ana sayfanızı ve açılış sayfalarınızı tasarlamak için esnek düzen seçeneklerine sahiptir.

27. Düz

Düz

Flat, bir otel veya resort web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek profesyonel bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Koyu renklerle benzersiz bir düz düzene sahiptir ve efektler, animasyonlar ve daha fazlasını eklemek için tamamen özelleştirilebilir. Kendi sayfalarınızı tasarlamak için Themify oluşturucu ile birlikte gelir.

Temanın otel odalarınızı, müşteri referanslarınızı, personelinizi ve olanaklarınızı görüntülemek için ana sayfa bölümleri vardır. Kurulumu kolaydır ve canlı WordPress özelleştirici ile özelleştirilebilir.

28. Otel Melbourne

Otel Melbourne

Hotel Melbourne, oteller, tatil köyleri ve lüks kiralık daireler için ücretsiz ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Çoklu gezinme menüsü konumları, görüntü kaydırıcısı, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlası vardır. Otel rezervasyon olanakları, oda yönetimi ve ücretli sürümlerinde daha fazla premium özellik ile birlikte gelir.

29. OtelMotel

HotelMotel

HotelMotel, premium bir WordPress otel temasıdır. Bir rezervasyon sistemi, oda yönetimi, blog ve Instagram widget’ı vardır. Otel olanaklarınızı ve yakındaki ilgi çekici yerleri sergilemek için bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir. Bu tema tamamen özelleştirilebilir ve kurulumu kolaydır.

Özel renkler, widget’lar, yazı tipleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Tema, kendi dilinizde bir web sitesi oluşturmanıza izin vermek için WooCommerce ve çeviri desteğine sahiptir.

Bu makalenin, oteller ve tatil köyleri için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, seyahat blogları için en iyi WordPress temalarıyla ilgili kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map