Oto Tüccarları ve Garajlar için 19 En İyi WordPress Otomotiv Temaları

karşılaştırıldığında en iyi wordpress otomotiv temaları


En iyi WordPress otomotiv temalarını mı arıyorsunuz??

Hiç şüphesiz, otomotiv sektörü patlıyor. Sektörünüzde öne çıkmanın en iyi yollarından biri, otomotiv WordPress temasıyla desteklenen bir web sitesi oluşturmaktır.

Bu makalede, otomotiv ticaretinizi artırmak için otomatik tüccarlar ve garajlar için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Auto Traders için En İyi WordPress Otomotiv Temalarını Seçme

Otomatik ticaret ve garaj için bir web sitesi oluşturmak için, ihtiyaçlarınıza uygun doğru özellikleri sunan bir WordPress temasına ihtiyacınız olacaktır. Piyasada binlerce WordPress teması olduğunu biliyor olabilirsiniz, bu da web siteniz için en iyi temayı seçmeyi zorlaştırır.

İşte bir otomotiv web sitesinde sıkça bulacağınız bazı temel özellikler.

 • Cesur ve parlak düzen
 • Araçlar için açılış sayfaları
 • e-Ticaret desteği
 • Araç finansman seçenekleri
 • Envanter sistemi
 • Randevu rezervasyon formu

Otomatik tüccarlar ve garajlar için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Astra Araba Tamiri

Astra Araba Tamiri

Astra Araba Tamir WordPress Astra Tema tarafından hazır bir demo web sitesidir. Bu demo özellikle otomobil tüccarları, garaj, araba tamiri ve araba yıkama için tasarlanmıştır. Bu temayla hızlı bir şekilde bir otomotiv sitesi başlatmak için tek tıklamayla demo içerik ithalatçılarını da kullanabilirsiniz..

Tüm popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularla harika çalışıyor. Bu, bir sayfa oluşturucu ile birleştiğinde, uyumluluk sorunu hakkında endişelenmenize gerek kalmadan web sitenizi istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Tema çeviriye hazırdır ve WooCommerce’i kutudan çıkarır.

2. Divi

Divi

Divi, aklınıza gelebilecek tüm iş nişleri için binlerce düzen paketi içeren mükemmel bir WordPress temasıdır. Otomobil tüccarları, oto tamir, araba yıkama ve otomobil blogcuları için mükemmel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan otomotiv nişi için bir tane de dahil olmak üzere çoklu demo şablonları ile birlikte gönderilir. Sitenizi hemen başlatmak için herhangi bir düzen tasarımını içe aktarabilirsiniz.

WordPress Divi oluşturucu, web sitenize hızlı bir şekilde metin, resim ve global öğeler eklemenizi sağlar. Bu tema ayrıca WordPress canlı özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

3. Ultra

Ultra

Ultra, herhangi bir web sitesi oluşturmak için popüler bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Araba tamir, araba showroom, garaj ve otomatik tüccarlar dahil olmak üzere farklı iş nişleri için birden fazla yerleşik demo şablonu vardır. Ayrıca, sitenize farklı bir görünüm vermek için tam sayfa yatay görüntü kaydırıcıya sahiptir.

Özel widget’lar, renk şemaları, keskin tipografi ve sosyal medya simgeleri vardır. Tema, performans ve hız için son derece optimize edilmiştir.

4. Otomotiv

Otomotiv

Otomotiv, araba satıcıları, garaj, showroomlar ve oto tamir için cesur ve parlak bir WordPress temasıdır. Araç finansmanı yapan kullanıcılara yardımcı olmak için bir finans hesap makinesi gibi şaşırtıcı özelliklerle doludur. Araba satıcılarının web sitesine VIN dekoderi eklemesine izin verir, böylece tüm araç bilgilerini tek tıklamayla görüntüleyebilirsiniz.

Sınırsız renk stilleri, güzel tipografi ve kolay özelleştirme seçenekleri vardır. Hepsini WordPress özelleştirici ile ayarlayabilirsiniz, böylece önizleme ve editör arasında geçiş yapmak zorunda kalmazsınız.

5. Monokrom Profesyonel

Monokrom Pro

Monochrome Pro, araba tamiri, otomatik tüccarlar ve garaj da dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi oluşturmak için güçlü bir WordPress temasıdır. Görünür bir çevrimiçi varlığa sahip olmak istiyorsanız bu minimalist tema sizin için en uygunudur. Ana sayfada, metin, resim ve widget ekleyebileceğiniz özel widget alanlarıyla birlikte gelir.

Web sitesindeki herhangi bir şeyi özelleştirmek için tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz. Sayfa oluşturucularla da sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece son derece özelleştirilmiş bir otomotiv sitesi oluşturabilir ve güçlü bir dijital varlık oluşturabilirsiniz.

6. İşçi

Çalışan

İşçi, herhangi bir küçük işletme web sitesi için profesyonel bir WordPress temasıdır. Otomatik ticaret ve garajlar için sitenizi oluşturmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Kısa kod veya widget kullanarak her yere yerleştirebileceğiniz yerleşik bir randevu rezervasyon sistemi ve takvimi ile birlikte gelir.

Google Takvim ile uyumludur ve müşterilerinizin randevularını çevrimiçi olarak yönetmelerine olanak tanır. İşçi teması herhangi bir dile tamamen çevrilebilir.

7. Teknik

Technico

Technico, garaj, oto tamir ve mekanik gibi herhangi bir profesyonel işletme web sitesi için özel olarak tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Ana sayfa, görsel olarak çekici içerikle doldurmanızı kolaylaştıran önceden oluşturulmuş içerik widget’larıyla çalışır.

Özel widget’lar, sonsuz renk şemaları ve çoklu içerik türleri ile birlikte gelir. Gerçek zamanlı özelleştirme için sayfa oluşturucuları ve WordPress canlı özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

8. Otomatik Maks

Automax

AutoMax, araba bayiniz ve garaj işiniz için mükemmel bir WordPress temasıdır. Döviz bozdurma, finans hesap makineleri, çevrimiçi araç işlemleri ve açılış sayfaları gibi özelliklerle birlikte gelir.

Diğer özellikler arasında renk stilleri, özel logo, otomatik envanter ithalatı ve daha fazlası bulunur. Araba fotoğraflarınızı güzel resim galerilerinde ve albümlerde sergilemenizi sağlar.

9. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro, birçok hazır otomotiv web sitesine sahip güzel bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla içe aktarabileceğiniz tek sayfalı ve çok sayfalı şablonlar içerir.

Bu tema başlık bölümünde bir görüntü ve video kaydırıcısı ile birlikte gelir. Ana sayfa WordPress canlı özelleştirici ile tamamen özelleştirilebilir.

10. Modüller

Modüller

Modüller, modüler düzene dayanan şık bir WordPress temasıdır ve web sitenize özellikler ve içerik eklemenizi kolaylaştırır. Bu tema, araba bayiliği, garaj, araba kiralama ve herhangi bir otomobil işi için bir site oluşturmak için mükemmeldir..

Ayrı bir blog sayfası oluşturmanıza veya otomobil satmak için bir çevrimiçi mağaza başlatmanıza olanak tanır. Modüller teması, otomotiv blogunuzdan reklamcılıkla para kazanmak istiyorsanız kullanışlı olan birkaç reklam alanı alanına sahiptir..

11. Araba Satıcısı Deluxe

Araba Satıcısı Deluxe

Adından da anlaşılacağı gibi, Car Dealer Deluxe, çevrimiçi araç satın almanıza ve satmanıza izin veren otomatik bayilikler için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların stok numarası ve özelliklerine göre araba bulmasına yardımcı olan güçlü bir yerleşik arama motoruna sahiptir..

Otomotiv blogunuzdan reklamlarla para kazanmak istiyorsanız, bu mükemmel bir temadır. Otomobil işiniz için çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza izin veren WooCommerce ve WPML’yi destekler..

12. İleri Otomobil

İleri Otomobil

Otomotiv ve bayilik işiniz için ücretsiz WordPress teması arıyorsanız, o zaman İleri Otomobil en iyi seçim olabilir. Mekanik, kiralık arabalar, garaj, motosiklet showroomları ve taksi hizmetleri için bir web sitesi oluşturmak için en uygunudur.

Ana sayfada bir resim kaydırıcısı ve harekete geçirici mesaj düğmesi var.

13. Zelle

Zelle

Zelle, otomatik tüccar, araba kiralama, garaj ve bayilikler dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi için tek sayfalık bir düzen sunan zarif bir WordPress otomotiv temasıdır. Paralaks kaydırma, etkileşimli ana sayfa öğeleri, güzel renkler ve sayfa oluşturucu dostu şablon özellikleri.

Ayrıca, eklenti kullanmadan resim veya video eklemek için özel arka planlar içerir. Zelle teması SEO dostu ve hız için optimize edilmiştir.

14. Otomatik İşlemci

Otomatik İşlemci

Auto Trader, bir araç pazarı, otomotiv blogu veya dergi oluşturmak için çarpıcı bir WordPress otomotiv temasıdır. Ana sayfada birden fazla kaydırıcı ve animasyon var. Tema ayrıca bir mega menü, özel arka planlar ve yerleşik sayfa düzenleri içerir.

Bir yönetici arayüzü, özel posta türleri, referanslar, hizmetler bölümü, SSS ve bir iletişim formu ile birlikte gönderilir. Çevrimiçi olarak daha fazla para kazanmak için web sitesine reklam yerleştirebilirsiniz.

15. Otomobil

Otomobil

Otomobil araba bayilik ve otomotiv iş web sitesi için ücretsiz bir WordPress otomotiv teması. Özel logo, gezinme menüsü, adres, iletişim numarası, arama çubuğu ve sosyal ağ simgeleri içeren şık bir başlık bölümüne sahiptir. Metin ve harekete geçirici mesaj düğmeli güzel bir görüntü kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Tema, otomotiv blogunuzu oluşturmak için bir hikaye anlatma düzeni sunar. Çevrimiçi araç satmak için WooCommerce’i tamamen destekler.

16. Orfeo

Orfeo

Orfeo, otomatik tüccar, kiralık arabalar ve garaj da dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi oluşturmak için bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Özel logo, gezinme menüsü, blog sayfası ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içeren tam genişlikte başlık arka plan resmi içerir.

Temanın, widget’lar ve faydalı bağlantılar ekleyebileceğiniz özel bir altbilgi düzeni var.

17. Otomatik Arama

Automall

AutoMall, otomobil satıcıları, mekanik, garaj ve herhangi bir otomotiv işi için özel olarak geliştirilmiş gelişmiş bir WordPress otomobil temasıdır. Kullanıcıların her zaman satın almak istedikleri mükemmel arabaları bulmasına yardımcı olmak için inanılmaz arama filtreleriyle karanlık bir düzen vardır. Tema, başlık bölümünde araba fırsatlarını ve öne çıkan araçları görüntülemenizi sağlar.

Tema, otomobil web sitenizin özelliklerini ve işlevselliğini genişletmek için profesyonel eklentilerle doludur. Sorunsuz çevrimiçi işlemler için popüler ödeme sistemleriyle entegre olur.

18. Neve

Neve

Neve, otomatik ticaret, garaj ve bayilik işleri için web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz çekici bir tasarıma sahip hafif bir WordPress otomotiv temasıdır. Tema, Beaver Builder ve Elementor gibi sayfa oluşturucularla son derece özelleştirilebilir. Tema seçeneklerini WordPress canlı özelleştiricisini kullanarak da özelleştirebilirsiniz.

Tek tıklamayla demo içerik ithalatçısı ile birden fazla hazır sayfa şablonu sunar. Neve temasında özel üstbilgi ve altbilgi düzenleri bulunur.

19. Otomatik İşlemler

AutoDeals

AutoDeals, otomobil satın almak ve satmak için çevrimiçi bir mağaza açmanızı sağlayan bir e-Ticaret WordPress temasıdır. Ayrıca envanter satış ve satın alma ile ilgili bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar. Öne çıkan listeleri ve fırsatları web sitenizin üst bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

Bir finans hesap makinesi, çevrimiçi ödemeler, filtrelerle gelişmiş araç arama, döviz bozdurma ve daha fazlası gibi fantastik özelliklere sahiptir. AutoDeals teması çeviriye hazırdır ve RTL dillerini destekler.

Bu makalenin, otomatik tüccarlar ve garaj için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca en iyi ve ucuz premium WordPress temalarımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map