Podcasting için 23 En İyi WordPress Teması (Karşılaştırıldı)

en iyi wordpress podcasting temaları


Podcasting için en iyi WordPress temalarını arıyorsanız, doğru gönderiye geldiniz. Başarılı bir podcaster’ın web sitesinin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Göz alıcı tasarımdan gömülü ses beslemelerine kadar, doğru tema tüm farkı yaratabilir.

Bu nedenle, podcast için en iyi WordPress temaları için seçimlerimizi paylaşacağız.

Hızlı Bakış: Podcasting için En İyi 5 Tema

TemaFiyatBenzersiz Özellik
1. Biber+$ 129Izgara düzenleri ve modülleri.Esnaf Temaları
2. Müzik49 $Bir müzik çalar gömebilirsiniz.Themify
3. Podcaster49 $Sınırsız bölüm arşiv sayfası.Themestation
4. Tek renkli$ 129.95Genesis çerçevesini kullanır.StudioPress
5. Tusant$ 69Zengin özelliklere sahipİkinci çizgi

Başlamadan önce, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Kullanabileceğiniz podcast için en iyi WordPress temalarına bakalım.

1. Biber+

pepperplus

Pepper +, deneyimlerine bakılmaksızın bir web sitesi oluşturmak isteyenler için tasarlanmış, kullanımı kolay duyarlı bir temadır. Podcasting için temiz ve zarif bir site tasarlamanıza yardımcı olacak hem profesyonel hem de yeni başlayanlar araçları kullanıma hazır.

Özelliklerin çoğu, kodu kazmadan sayfanızı etmenize izin verir. Basit sürükle ve bırak modülleri, önceki haftaya ait podcast’i aynı sayfada ekleme özelliğinin yanı sıra canlı bir podcast kurmanıza olanak tanır.

Bu özellikleri reklam dostu arayüzü ve geniş kenar çubuğu menüsü ile birleştirdiğinizde Pepper + ‘ın neden podcast web siteleri için en iyi temamız olduğunu görmek kolaydır.

Pepper + ile Bugün Başlayın!

2. Müzik

müzik

Müzik adı, bu WordPress temasının odağını doğru bir şekilde özetler. Her türlü sanatçı, yazar, müzisyen ve podcast sunucusu için iyi çalışır.

İş planınızın boyutuna ve kapsamına bağlı olarak tek sayfalık bir paralaks web sitesi veya çok sayfalı bir platform oluşturabilirsiniz. Eski podcast’leri öne çıkarmak istiyorsanız, bu tema izleyicileriniz için özel parçalar yüklemenizi sağlayan bir müzik çalarla birlikte kutusundan çıktığı için bunu kolayca yapabilirsiniz..

Müzik, bina deneyiminizi akıcı ve kolay hale getirmek için önceden tasarlanmış şablonlar ve sanatçı sayfaları ile birlikte gelir. Zamandan kazanın ve profesyonel görünümlü bir sayfayı hemen geliştirin.

Bugün Müziklere Başlayın!

3. Podcaster

podcaste

Podcaster, ses ve video oynatıcılarıyla birlikte gelir; ancak oEmbed’i de kullanabilirsiniz..

Temanın tasarımının açık veya koyu sürümleri arasından seçim yapın ve başlığı istediğiniz görüntülerle özelleştirin. Ayrıca ana sayfanız için şık bir paralaks kaydırma özelliği.

BluBrry PowerPress ve Cidden Basit Podcasting ile çalışacak şekilde optimize edilmiştir.

Podcaster Bugün Kullanmaya Başlayın!

4. Tek renkli

monokrom

Monochrome, bir dizi muhteşem araçla web sitelerini sıfırdan oluşturmak isteyenler için premium bir WordPress temasıdır. Sitenizin genel teması ve metni ile başlar. Yeni metin ekleyebilir, renkleri ve yazı tiplerini değiştirebilir, üstbilgileri ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz; gerçek zamanlı olarak değiştiğini izlerken.

Podcast’inize modüller eklemek için lüks araç setini kullanabilirsiniz. Canlı bir podcast kaydetmenize veya bir şovu kaçırmış dinleyiciler için eski podcast’ler için sayfalar oluşturmanıza olanak tanır.

Bunun da ötesinde, metninizi çevirme özelliği ile mobil ve tablet uyumludur. Podcast’lerin neden Tek Renkli temadan yeterince yararlanamadığını görmek kolaydır.

Monochrome’a ​​Bugün Başlayın!

5. Tusant

tusant teması

Tusant, özellikle podcast web siteleri için oluşturulmuş SecondLine Themes tarafından hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi ses veya video akışı yapmak istediğiniz bir web siteniz varsa, Tusant’ı son derece yararlı bulacaksınız.

Tusant’ın bazı özellikleri şunlardır:

 • Podcast’lerinizi web sitenizin herhangi bir yerinde görüntüleyin
 • Podcast bölümlerinizi birden çok düzende görüntüleyebilirsiniz
 • Yerleşik sayfa oluşturucu ayarlarını kullanarak temanızın her yönünü değiştirin.

Bugün Tusant ile Başlayın!

6. Megafon

Megafon

Megafon bir ses podcasting WordPress teması. Her sayfada kalan ve ziyaretçilerinizin ses çalmasını ve bölümlerde hızlı ve kolay bir şekilde gezinmesini sağlayan yapışkan bir ses çalar ile birlikte gelir. Ses çalar SoundCloud, Spotify, Stitcher, vb.Gibi popüler ses barındırma platformlarına sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Bu tema ile podcast’lerinizi kaydetmek için Ciddi Basit Podcasting, Libsyn Publisher Hub, PowerPress Podcasting ve daha fazlası gibi popüler podcasting eklentilerini de kullanabilirsiniz. Megafon teması podcast’lerinizin sırasını yönetir ve bölüm numaralarını görüntülemenize ve bunları yazı başlıklarıyla eşleştirmenize olanak tanır.

Podcasting web sitenize daha fazla işlevsellik eklemek için diğer popüler WordPress eklentileriyle entegre olur. Temanın kurulumu kolaydır ve SEO için optimize edilmiştir.

Bugün Megafon ile Başlayın!

7. Castilo

Castilo

Medya açısından zengin başlık alanı, Castilo temasının taç mücevheridir. Doğru resim veya videoyla, ziyaretçilerin tıklayamayacakları gerçekten göz alıcı bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca arka uçtaki istatistik özelliğini de takdir ediyoruz. Toplam dinleyicileriniz, dinleme kaynaklarınız, toplam dinlemeleriniz ve daha fazlası hakkında raporlar alın!

Castilo ile Bugün Başlayın!

8. Nayma

nayma

Bir web sitesine çevirmek istediğiniz hakkında bir fikriniz varsa, Nayma yeni tasarımcılar için üstün seçimdir. Tema, önceden yüklenmiş şablonların Artisan koleksiyonuyla birlikte geliyor. Oluşturmak istediğiniz şeye en yakın olanı seçebilir, 1 tıklama ile yükleyebilir ve beğeninize göre düzenleyebilirsiniz..

Ayrıca, yıllar boyunca kodlama deneyimi almayan bir dizi tasarımcı aracıyla podcast sitenizi sıfırdan tasarlayabilirsiniz. Sayfalarınızı minimum çaba ve öğrenme eğrisi ile ciddi güç kullanarak oluşturun. Kullanımı kolay modüller, yeni web sitenizi yerleştirmeyi, tasarlamayı ve yayınlamayı çok kolaylaştırır.

Nayma ile Bugün Başlayın!

9. Zarif

zarif

Zarif, temanın adı ve yüklemeyi ve ayarlamayı bitirdiğinizde sitenizin nasıl görüneceğini gösterir. Tema, hantal animasyonları ve grafik efektlerini kaldırır ve bunun yerine yalnızca içeriğe odaklanır.

Fırfırlar olmadan bir podcast web sitesi oluşturmak istiyorsanız, beceri seviyenizden bağımsız olarak bu doğru seçimdir. Masaüstü bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışan bir siteyi hızlı bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca gerçek zamanlı olarak değiştirebilir ve yapmak istediğiniz değişiklikleri yaptığınızdan emin olabilirsiniz, bu da size daha fazla zaman kazandırır..

Elegant Today’e Başlayın!

10. Ultra

Ultra

Ultra, Themify tarafından güçlü bir temadır, ancak WordPress temalarından biraz daha fazlasını arayanlar için Ultra’yı güçlendirir. Bu ucuz premium tema, kendi başınıza özelleştirebileceğiniz 40’tan fazla önceden hazırlanmış tasarımla birlikte gelir.

Mevcut eklentilerinizle sorunsuz bir şekilde karışır ve bir podcast web sitesi geliştirmenize yardımcı olabilecek 12 ek eklenti ile birlikte gelir. Ultra ile ayrıntılı bir blog, podcast’lerin resim galerisi ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Ultra Bugün Kullanmaya Başlayın!

11. Parçalar

raylar

Marka web siteniz için karanlık, basit ve sezgisel bir WordPress teması arıyorsanız, Tracks teması mükemmel siteyi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sağlanan araçlar, üstbilgiden altbilgiye ve aradaki her yerde düzenlemenizi sağlayarak, istediğiniz her tür siteyi oluşturmanıza olanak tanır.

Bir hazır ayar düzeni kullanın veya sürükle ve bırak oluşturucuyla birkaç dakika içinde özel düzeninizi oluşturun. İşleri, görünmelerini istediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlar. Özel bir arama çubuğu oluşturun ve geçmiş çalışmalarınızı bir araya getirmek ve gelecekteki podcast’lerinizi daha geniş bir kitleye sunmak için daha önce kullanmış olabileceğiniz diğer eklentileri dahil edin.

Parçalara Bugün Başlayın!

12. Satchmo

Satchmo

Satchmo, kısa sürede profesyonel, saygın bir web sitesi oluşturmak isteyen podcast’ler için özel olarak tasarlanmış bir temadır. Size tam bir özelleştirme özellikleri paketi sunar, ancak bu WordPress temasının en heyecan verici kısmı değildir.

Ayrıca, PowerPress ve Seriously Simple Podcasting gibi çeşitli podcast eklentilerini de destekler, bu eklentilere zaten aşina olan ve yatırım yapan insanlar için idealdir. Ayrıca, tüm podcast’lerinizi tek bir yere yükleyebilmeniz için özel MP3 dosyaları yüklemenizi sağlayan bir MP3 çalar var.

Satchmo ile Bugün Başlayın!

13. Gumbo

Bamya

Gumbo, markalarını oluşturmak isteyen ancak fazla kodlama deneyimi olmayan insanlar için mükemmel bir podcast temasıdır. Secondline Temalarından gelen bu son tasarım, kodlama yapmadan oluşturmanıza olanak tanıyan araç ve kaynaklarıyla fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Videolarınızı SoundCloud ve YouTube gibi web sitelerinden çevirebilirsiniz. Videolarınızda zaten mevcut bir kitleniz varsa içeriğinizi sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz. Bu özellikleri kutusundan çıkar çıkmaz mobil ve tablet uyumluluklarıyla birleştirdiğinizde, podcast içerik oluşturucuları için bir temanın tek bir güç merkezine bakıyorsunuz.

Gumbo ile Bugün Başlayın!

14. Osilatör

osilatör teması

Osilatör, sanatçılar ve müzisyenler için tasarlanmış bir temadır, ancak podcast’lerle de iyi çalışır! Gösterişli görüntüleri ve tasarımları cesur ve klasik üstbilgiler, altbilgiler ve yazı tipleri ile birleştirdiğinizde, daha fazla bilgi için kullanıcıların geri gelmesini sağlayacak bir web sitesi oluşturmaya.

Müzik çalara müzik yüklemek yerine, podcast’lerinizi doğrudan sitenizin bu yönünden sorumlu eklentiye yükleyebilirsiniz. MP3 çalara yüklendikten sonra, kullanıcıların doğal dinleme deneyimleri için önceki podcast’lerinizi indirmesine izin verebilirsiniz.

Osilatör ayrıca Google için yüksek kaliteli içerik geliştirmenize ve sıralamanıza yardımcı olacak bir dizi araç içerir. Tüm ses dosyalarınızla SEO optimize edilmiş bir web sitesi bonusu kazanacaksınız. Her iki dünyanın da en iyisi.

Osilatöre Bugün Başlayın!

15. Oksium

oxium

Oxium, podcast’lere birçoğunun sunmadığı bir tema sunuyor. Ses dosyalarınızı dahil edilen oynatıcıya yüklemenin yanı sıra, konulara, ana bilgisayarlara, uzunluklara ve daha fazlasına göre özel çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Oynatma listelerinizi istediğiniz gibi oluşturun.

Podcast çalma listenizi oluşturduktan sonra, temanın web sitesi oluşturucusunda tek bir tıklamayla yeni modüller eklemenize izin veren tam saltanatınız olur. Profesyonel, eğlenceli veya arada bir yerde bir web sitesi tasarlayın. Oxium sizi yaratıcılık bölümünde tutmayacak.

Oxium ile Bugün Başlayın!

16. Medyalar

Medias

Medias biraz daha rahat ve basit ama sezgisel bir tema arayanlar için yapılmış. Genel görünüm açık bir tema veya karanlıktır, ancak tasarımdaki tüm değişkenleri birkaç tıklamayla değiştirebilirsiniz..

Medias’ta yeni içerik oluşturduğunuzda, standart gönderi, ses, galeri veya video dahil olmak üzere seçebileceğiniz 4 gönderi türünüz olacaktır. Podcast’inizi nasıl yüklediğiniz önemli değil (ister ses ister video olsun), görüntüleyenlerinize yeni yeni içerik sunmakta sorun yaşamazsınız.

Medias ile Bugün Başlayın!

17. Kuvvetlendirin

Amplify

Amplify normalde müzisyenler içindir, ancak markalarını oluşturmak ve daha fazla insanın çalışmalarını görmesine izin vermek isteyen podcast sahipleri için eşit derecede iyi çalışır.

Kutunun dışında Amplify, Beaver Builder ile çalışır, sayfa oluşturucuyu sürükleyip bırakın. Bu modül tabanlı tasarım sistemiyle web sitenizi oluşturabilir, birden çok sayfa ekleyebilir ve önceki podcast’leri yükleyebilirsiniz..

Diğer Beaver Builder temalarına da göz atın.

İzleyicilere indirmek üzere içeriğinizi sunma özelliğiyle birleştirin. Podcast içerik oluşturucularının neden bu temayı sevdiğini görmek kolaydır.

Bugün Amplify’ye Başlayın!

18. Obsidiyen

obsidiyen

Obsidian size tam kontrol sağlar ve başarı için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Modern ancak şık volkanik kül rengi düzeninin yanı sıra, sitenize bir dizi müzik / podcast temalı sayfa ekleyebilirsiniz..

Görüntüleyenlerin bir sonraki şovunuzun ne zaman yayınlandığını ve nerede izleyebileceklerini bilmesi için bir program oluşturabilirsiniz. Konuya, yıla, misafirlere ve daha fazlasına göre geçmiş tüm podcast’lerinizin bir diskografisini oluşturmak da mümkündür.

Pastanın üzerindeki krema, markanıza, stilinize ve podcast’inize uyacak şekilde mevcut şablonları gözden geçirme ve ayarlama yeteneğidir..

Obsidian ile Bugün Başlayın!

19. Mesire

mesire

Sitenizi hazırlarken zarif, minimal ancak sanatsal kararlarınıza duyarlı bir şey mi arıyorsunuz? Promenade teması mükemmel bir seçimdir.

Yalnızca birkaç kısa tıklama ile tüm içeriğinizi yükleyebilir ve görüntüleyenleriniz için önemli parçaları vurgulayabilirsiniz. Yeni bir podcast yüklediklerinde görüntüleyenlerine haber vermek isteyen insanlar için harika.

Promenade ayrıca, sitenizi oluşturma özgürlüğüne izin veren çeşitli özel yazı tipleri ve üstbilgi / altbilgi stilleriyle birlikte gelir.

Promenade’e Bugün Başlayın!

20. Dixie

karavana

Dixie, çok çeşitli podcast yaratıcıları için bir WordPress podcast temasıdır. Deneyimli bir kodlayıcı veya tam bir acemi olmanız önemli değil, Dixie.

Bu tema, piyasadaki en önemli podcast temalı eklentileri desteklediği için özellikle podcast kullanan insanlar için oluşturuldu: PowerPress ve SeriouslySimplePodcasting. Bunun da ötesinde, MP3’lerinizi yükleyebilir, hatta SoundCloud, YouTube, MixCloud ve daha fazlasından videolarınızı ve seslerinizi aktarabilirsiniz.

Dixie ile Bugün Başlayın!

21. Podcast yayını

dijital ses dosyası

Bir temanın kimin için olduğu Podcast gibi bir isme sahip olmaktan çok daha açık değildir. Podcast teması, markalarını, geçmiş podcast’lerini ve gelecekteki podcast’lerini piyasaya sürüldüklerinde sunmak için güvenli bir web sitesi oluşturmak isteyen ses yayıncıları içindir..

7 farklı renk paleti arasından seçim yaparak ve kenar çubuğu / üstbilgi / altbilgi alanını beğeninize göre ayarlayarak tasarımda küçük ayarlamalar yapabilirsiniz. Hepsi bir arada, işi yapan temel bir şey istiyorsanız, Podcast cevaptır.

Podcast’e Bugün Başlayın!

22. Meydan okuyan

meydan okuyucu

Challenger, tomurcuklanan podcaster için ideal seçim olmasını sağlayan birçok özelliğe sahip yeni bir temadır. Sitenizi Challenger’ın kullanımı kolay arayüz sistemi ile birkaç dakika içinde oluşturabilirsiniz. Tam olarak istediğiniz şekilde tıklamanıza, sürüklemenize ve bırakmanıza olanak tanır.

Bu tema ayrıca widget’lar için 4 bölüm ve 50’den fazla sosyal medya simgesi ile birlikte geliyor. Görüntüleyenlerin posta listenize kaydolmasını sağlamak için başlığınızı özelleştirebilmenizi ve optin özellikleri ekleyebilmenizi sağlar. Dinleyicilerinizin her seferinde en iyi deneyimi yaşaması için kitlenizi büyütmek ve içeriğinizi gerçek zamanlı olarak yüklemek için Challenger’ı kullanabilirsiniz..

Bugün Challenger ile Başlayın!

23. Seçilen

seçilen tema

Dinleyicilerin ilgisini çeken ve onları orada tutan bir sayfa oluşturmak istiyorsanız, seçilmiş olan ideal bir seçimdir. Kendiniz, podcast’lerinizdeki konuklar, gelecekteki konular ve daha fazlası hakkında bilgi içeren ilgi çekici bir web sitesi veya kişisel blog oluşturabilirsiniz..

Markanız veya satış ortağı markalarınızla ilgili ürünler satmak istiyorsanız podcast’lerinizi yükleyebilir ve bir e-Ticaret mağazasını entegre edebilirsiniz. Seçilen burada bitmiyor; özelleştirme özellikleri çok geniştir ve web sitenizin nasıl görünmesini istediğinizi seçmenize ve seçmenize olanak tanır. Bu sizin sayfanız, bu yüzden bu şekilde hissettiklerinden emin oluyorlar.

Bugün Seçilmeye Başlayın!

Bu makalenin podcast için en iyi WordPress temalarını keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bağlı kuruluş pazarlamacıları için en iyi 27 tema listemizi de beğenebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map