Profesyonel WordPress Geliştiricisi Nasıl Kiralanır (8 Yer)

Profesyonel bir WordPress geliştiricisi nasıl kiralanır


Profesyonel bir WordPress geliştiricisi mi kiralamak istiyorsunuz??

WordPress web sitelerinin kurulumu kolaydır. Ancak, siteniz büyüdükçe sitenizi korumak veya özelleştirmek için profesyonel yardım almak isteyebilirsiniz..

Bu makalede, web siteniz için profesyonel bir WordPress geliştiricisi kiralamak için en iyi kaynaklardan bazılarını paylaşacağız.

Profesyonel bir WordPress Geliştiricisi Kiralama

WordPress popüler bir web sitesi oluşturucusu olduğundan, birçok WordPress şirketi ve birey profesyonel WordPress geliştirme hizmetleri sunar.

Bir WordPress geliştiricisi işe almadan önce, web siteniz veya projeniz için bir gereksinimler listesi oluşturmanız gerekir. Ardından, çevrimiçi olarak potansiyel geliştiricilerin bir listesini oluşturabilir, bunlarla temele geçebilir, gereksinimlerinizi belirleyebilir ve projeniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz birini kiralayabilirsiniz..

İlk kez bir WordPress geliştiricisi tutuyorsanız, bir WordPress geliştiricisi bulmak için düz bir Google araması yapmak yerine serbest çalışan bir web sitesine veya hizmet pazarına gitmek sizin yararınıza olacaktır. Avantajı, her geliştiricinin üzerinde çalıştığı gerçek portföyü ve proje türünü görebilmenizdir. Ayrıca, projeniz için birini işe almanın ne kadar tutacağını da anlayabilirsiniz..

Profesyonel bir WordPress geliştiricisi kiralamak için bazı popüler web sitelerine bakalım.

1. Kodlanabilir

Codeable

Codeable, profesyonel bir WordPress geliştiricisi kiralamak için en popüler pazardır. Serbest çalışanlar, işletme sahipleri ve büyük ajanslar bulmanızı ve kiralamanızı sağlar. Eklenti geliştirme, hata düzeltmeleri, e-Ticaret mağazaları vb.Gibi her türlü WordPress projesini kapsar..

3 kolay adımda çalışır: Spesifikasyonlarınızı açıklayın, doğru geliştiriciyle bağlantı kurun ve tercih ettiğiniz geliştiriciyi işe alarak işbirliği yapmaya başlayın. Codeable ile ilgili en iyi bölüm, işe alma zorunluluğunun olmaması ve% 100 risksiz olmasıdır. Sonunda web sitesini beğenmezseniz, paranızı geri alırsınız. Web sitenizin geliştirilmesini sağlamak için şiddetle tavsiye edilen bir platformdur.

2. WP Güçlendirmeleri

WP Güçlendirmeleri

WordPress web sitesi bakım ve yönetim hizmeti arıyorsanız, WP Buffs mükemmel bir seçimdir. Haftalık güncellemeler, hız optimizasyonu, web sitesi düzenlemeleri, izleme ve daha fazlası gibi web sitenizin çeşitli yönleri üzerinde çalışırlar. Web sitenizin nasıl performans gösterdiğiyle ilgili ayrıntılı bir rapor alacaksınız.

WP Buffs, üçüncü taraf premium hizmetlerle entegre olur ve size güvenlik ve destek gibi daha fazla özellik sunar. Bu listedeki diğer çözümlerden farklı olarak, web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için basit bir platformdur.

3. Serbest çalışan

Serbest çalışan

Freelancer bir WordPress geliştiricisi kiralamak için mükemmel bir platformdur. Web sitesi geliştirme, tasarım, pazarlama, SEO vb.Gibi birçok kategoride çalışan çok yönlü ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ağdır..

İşlem basittir. WordPress projenizi ilgili kategoriye gönderebilir ve geliştiricilerden ücretsiz teklifler alabilirsiniz. İş için en iyi kişiyi seçin ve işe alarak başlayın. Freelancer platformu, geliştiricinizle sohbet etmenize ve atanan çalışma hakkında güncellemeler almanıza olanak tanır. Yalnızca proje tamamlandığında ödeme yaparsınız.

4. Upwork

oDesk

Upwork, global olarak bir geliştirici veya serbest çalışan kiralamak için popüler bir web sitesidir. Freelancer’a benzer şekilde çalışır, ancak daha fazla kategori ve beceri sunar. İşi Upwork’e gönderebilir ve birden fazla serbest çalışandan gelen teklifleri kontrol edebilirsiniz. Teklifleri karşılaştırmanıza ve iş için en iyi geliştiriciyi seçmenize olanak tanır.

İşbirliği yaptıktan sonra, projenizi takip etmek için video görüşmesi veya canlı sohbet yoluyla geliştiriciyle bağlantı kurabilirsiniz. Saatlik veya sabit bir fiyat gibi ödemeler için birden fazla seçenek sunar.

5. Fiverr

fiverr

Fiverr, binlerce WordPress geliştiricisine sahip başka bir serbest çözüm çözümüdür. Hata düzeltmeleri, beyaz ekran ölümünü WordPress sitelerinden kaldırma, giriş sorunları, WordPress yedeklemeleri vb.Gibi küçük görevlere odaklanır..

Bir geliştiriciyle ilgili bir anlaşmazlık varsa, Fiverr’in müşteri destek ekibi sizi ele geçirir. Fiyat ve şartlar tartışıldıktan sonra, projenizi geliştiricinizle başlatabilirsiniz..

6. Toptal

Toptal

Toptal, dünyanın en iyi serbest çalışanlarından oluşan premium bir ağdır. Bir web sitesi projesi için yüksek fiyatlar ödeyebiliyorsanız, bu platform tam size göre.

Projenize başlamak için, Toptal ekibiyle tartışmanız gerekir ve bunlar iş için mükemmel geliştiriciyi bulurlar. Sıfır riskle iletişim kurabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

7. WPhired

WPhired

WPhired, web siteniz için doğru WordPress geliştiricisini işe almanızı sağlayan WordPress odaklı bir iş panosudur. Çoğu iş kurulunun aksine, WPhired’de bir iş ilanı ücretsizdir. Girişiniz gönderildikten sonra geliştiricilerden teklif almaya başlayacaksınız.

Bu listedeki diğer çözümlerden farklı çalışır. WPhired’in hem serbest çalışanları hem de tam zamanlı geliştiricileri vardır, böylece belirli bir görev için birini işe alabilir veya şirketinizde bir ekip üyesi olarak gemiye alabilirsiniz.

8. WordPress İşleri

WordPress İş İlanları

WordPress Jobs, bir geliştirici kiralamak için profesyonel bir platformdur. Temel WordPress ekibi tarafından yönetilir ve yönetilir. Ancak, bu platformda yayınlanan işlere WordPress.org tarafından izin verilmez, yani ödevinizi bu siteden işe aldığınız geliştirici ile yapmanız gerekir..

Bu ücretsiz bir iş ilanı çözümüdür ve geliştiriciyle nasıl bağlantı kuracağınızı tamamen kontrol edebilirsiniz. Tüm işler yeterince kategorilere ayrılmıştır ve posta tarihi, iş türü vb. İle filtrelenebilir..

Bu makalenin, web siteniz için profesyonel bir WordPress geliştiricisini nasıl kiralayacağınızı öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca Fiverr gibi bir mikro iş sitesinin nasıl oluşturulacağına dair kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz veya adım adım bir web sitesi oluşturmak için kapsamlı kılavuzumuzu okuyabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map