Seyahat Blogları için En İyi 30 WordPress Teması (2020)

seyahat blogları için wordpress temaları


Seyahat blogunuz için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz??

Seyahat etmeyi ve macera yaşamayı seviyorsanız, bir seyahat blogu oluşturabilir, hikayelerinizi paylaşabilir, popüler olabilir ve yazınızdan para kazanabilirsiniz. Benzer şekilde, bir seyahat işletme sahibiyseniz, işletmenizi büyütmek için bir seyahat sitesi oluşturmak şarttır.

20.

WordPress ile Seyahat Blogu Oluşturma

WordPress, bugün piyasadaki en popüler bloglama platformları ve web sitesi oluşturuculardır. Dünyanın en iyi markaları da dahil milyonlarca web sitesi, web sitelerini ve bloglarını oluşturmak için WordPress kullanıyor.

WordPress’te bir seyahat blogu oluşturmak için WordPress yazılımı ile birlikte bir alan adına ve barındırma hesabına ihtiyacınız olacaktır. Alan adı, web sitenizin Google.com veya IsItWP.com gibi web üzerindeki adresidir (URL) ve web barındırma, web sitenizin içeriğinin ve dosyalarının çevrimiçi olarak depolandığı yerdir. Blog barındırma seçimi ile ilgili makalemize göz atmalısınız..

Bir alan adı genellikle yıllık 14,99 ABD doları ve bir barındırma planı aylık 7,99 ABD dolarıdır. Bu nedenle, özellikle düşük bir bütçeyle başlamayı planlıyorsanız, başlangıçta alan adı ve barındırma maliyetinin yüksek olması yüksek olabilir..

Neyse ki, artık endişelenmenize gerek yok çünkü Bluehost IsItWP kullanıcılarına özel bir teklif sunuyor.

bluehost üzerinde bir blog oluştur

Artık WordPress’i ayda sadece 2,75 $ (normal fiyata% 60 indirim) ve Bluehost’tan ücretsiz bir alan adı için barındırabilirsiniz. Ayrıca, alan adınızı korumak için ücretsiz bir SSL sertifikası da alırsınız.

Web barındırma ve alan adınızı satın aldıktan sonra, WordPress ile nasıl blog başlatacağınızla ilgili adım adım kılavuzumuzu izleyerek seyahat blogunuzu veya web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz..

Başlamadan önce, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Seyahat blogunuzda veya web sitenizde kullanabileceğiniz seyahat blogları için en iyi WordPress temalarına göz atalım.

1. Divi

seyahat blogları için divi teması

Divi, bir seyahat web sitesi de dahil olmak üzere her türlü web sitesi oluşturmanızı sağlayan güçlü bir WordPress temasıdır. Sitenizi tüm cihazlarda ve ekranlarda harika görünmesini sağlayan tamamen duyarlı bir seyahat temasıdır.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Builder (eklenti).

Divi Teması, tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir..

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi teması, istediğiniz herhangi bir web sitesi düzenini kolayca oluşturabileceğiniz yerleşik bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla da gönderilir. Tasarımınızı oluşturmak için 46 güçlü içerik öğesi kullanabilirsiniz. Bu içerik öğelerinin tümü son derece özelleştirilebilir, böylece bu temaya kendi tasarımınızı verebilirsiniz.

Web sitesi projenizi hızlı bir şekilde başlatmak istiyorsanız, tema tarafından sunulan 20 önceden hazırlanmış Divi düzeninden birini kullanabilirsiniz. Bu son derece özelleştirilebilir Divi alt temalarına göz atmayı kaçırmayın.

2. Soledad

Soledad teması

Soledad, WordPress web siteleri için çok kavramlı bir seyahat temasıdır. 1000’den fazla kaydırıcı ve blog / dergi düzeniyle birlikte gelir, böylece kullanıcılarınız için etkileyici bir seyahat web sitesi oluşturabilirsiniz..

Sonsuz özelleştirme için tema, Elementor ve WP Bakery Page Builder gibi sayfa düzenleyici eklentilerini de destekler. Çeviri hazır ve çok dilli bir site oluşturmanıza izin veriyor.

Soledad ile bugün başlayın!

3. Macera

macera wordpress teması

Macera, crossfit spor salonu, gezginler, kaşifler ve maceralar için en uygun WordPress temasıdır. Bu tema, içeriğinizi vurgulayan modern, şık bir tasarımla birlikte gelir.

Macera teması, Organic Customizer Widgets eklentisinin yardımıyla dinamik bir ana sayfa oluşturmak için kullanabileceğiniz bir ana sayfa şablonuyla birlikte gönderilir. Bu eklenti, Macera temasının ardındaki aynı kişiler olan Organik Temalar tarafından da geliştirildi.

Adventure ile bugün başlayın!

4. Sonsuzlaştır

themify-sonsuz-wordpress-tema

Themify Infinite, sonsuz kaydırmalı tam sayfa tarzı bir blog temasıdır. Blog yayınlarınıza blogunuzun çarpıcı görünmesini sağlayacak tam genişlikte resimler eklemenize olanak tanır. Sonsuz kaydırma özelliği, kullanıcılar sayfayı aşağı kaydırdıkça içeriği sonsuz olarak yüklediğinden blogunuzun cazibesine katkıda bulunur.

Sonsuz kaydırmaya ek olarak, blogunuzu güzel ve güçlü hale getirmek için yapışkan bir başlık, banner reklam noktaları, slayt widget’ları, WooCommerce desteği vb. Tasarımı özelleştirmenize izin vermek için, kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Böylece, ön uçta canlı önizlemelere sahip herhangi bir düzen oluşturabilirsiniz.

Themify Infinite teması, blog oluşturmak için sonsuz olanaklar sunar. Bu temayı kullanarak kolayca tam özellikli ve muhteşem bir seyahat blogu oluşturabilirsiniz.

Themify Infinite incelememizi okuyun.

Themify Infinite ile bugün başlayın!

5. Tropicana

Tropicana

Tropicana özellikle seyahat blogları, gezginler, doğa blogcuları, seyahat fotoğrafçıları ve ada gezicileri için oluşturulmuş güzel bir WordPress temasıdır. Tema, web sitenize ilk bakışta kullanıcılarınızı etkileyen doğal ve çekici renkler sunar.

1 sayfa ve 2 sayfa modu vardır. Ana sayfada metin ve harekete geçirici mesaj düğmesi içeren tam genişlikte bir görüntü kaydırıcısına sahiptir. Üstbilgi bölümüne sosyal simgeler, arama çubuğu, özel logo ve çift gezinme menüsü de ekleyebilirsiniz..

Tropicana teması, WooCommerce gibi popüler WordPress eklentileriyle bütünleşir, WPForms, ve dahası. Sitenizde profesyonel açılış sayfaları, blog sayfaları ve diğer özel sayfalar oluşturmak için SiteOrigin gibi sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını kullanabilirsiniz.

Tropicana ile bugün başlayın!

6. Themify Zirvesi

themify-tepe-tema

Themify Peak, bloglar, portföyler, dergiler ve fotoğraf siteleri için uygun bir duvar stili WordPress temasıdır. Tema, yayınlarınızı herhangi bir ekran boyutuna veya cihaza iyi uyum sağlayan bir ızgara tasarımında gösterir. Temanın otomatik olarak yığma ızgarası oluşturmasına veya her kategori için özel bir döşeme boyutu ayarlamasına izin vermek için otomatik kutucuklar seçeneğini belirleyebilirsiniz..

Tema, isteğe bağlı bir mega menü, çeşitli yazı düzenleri, slayt widget’ları, portföy yazı tipi, WooCommerce desteği ve çok daha fazlasını içerir. Tek tıklamayla demo içe aktarma seçeneği ve farklı kaplamalarda içe aktarmaya hazır demolar vardır. Bu nedenle bir kaplama seçebilir, sitenize yükleyebilir ve blogunuza hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

Themify Peak teması, tek bir kod satırına dokunmadan herhangi bir düzen oluşturmanıza yardımcı olan güçlü Themify Builder sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir. Sadece sürükleyip bırakarak ve gerçek zamanlı canlı önizlemelerle neredeyse her şeyi özelleştirmenizi sağlar.

Themify Peak incelememizi okuyun.

Themify Zirvesi’ne bugün başlayın!

7. Gezgin

-Gezgin-wp-theme

Traveler, seyahat blog yazarları, fotoğrafçılar ve hikaye anlatıcıları için güzel bir WordPress blog temasıdır. Fotoğraflarınızı ve içeriğinizi göz alıcı bir şekilde sergilemek için basit ve zarif ızgara tarzı bir blog düzeni ile birlikte gelir.

Tema, en son Instagram fotoğraflarınızı altbilgi ve kenar çubuklarında görüntülemek için yerleşik bir Instagram özet akışı görüntüleme seçeneği ile birlikte gelir. Seyahat fotoğraflarınızı Instagram’da paylaşmayı seviyorsanız, bu özellik Instagram’ınızı WordPress blogunuza bağlamanızı ve fotoğraflarınızı görüntülemenizi sağlar..

Traveler teması, blogunuzu kolayca tasarlamanıza izin vermek için yerel WordPress Özelleştirici’yi kullanır. Tema seçeneklerini özelleştirmek için tek bir kod satırı kullanmanıza gerek yoktur. Ve değiştirdiğiniz her şeyi gerçek zamanlı olarak göreceksiniz.

The Traveller ile bugün başlayın!

8. GuCherry

GuCherry

GuCherry, özellikle seyahat blog yazarları, seyahat fotoğrafçıları, turizm şirketleri ve maceracılar için yapılmış mükemmel bir WordPress temasıdır. Tatil planlayıcıları, yaşam tarzı blog yazarları, haber ve dergi web siteleri ve moda blogları için de mükemmeldir..

Tema, iyi tasarlanmış özel widget’lar, göz alıcı banner, resim kaydırıcı, reklam alanı ve sosyal medya simgeleri ile birlikte gelir. Web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde başlatmak için 1 tıklama demo içe aktarma özelliğine sahiptir. Metni içeriğinizle değiştirebilir ve birkaç tıklamayla başlayabilirsiniz.

GuCherry tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır. RTL dillerini destekler ve SEO için optimize edilmiştir.

GuCherry ile bugün başlayın!

9. Gema

gema-WordPres-tema

Gema, heyecan verici bir seyahat blogu oluşturmak için şık ve cesur bir WordPress blog temasıdır. Tema, akıllı gezginler, yaşam tarzı blog yazarları, fotoğrafçılar, edebi hayalperestler ve diğer yaratıcı bireyler için en uygunudur. WordPress yayınlarınızı kalın bir duvar tarzında sergilemenizi sağlar.

Tema basit ve kullanımı kolaydır, böylece herhangi bir kod yazmadan kişiselleştirebilirsiniz. Sitenizin görünümünü ve işlevselliğini kolayca değiştirebileceğiniz kullanıcı dostu bir özelleştiriciye sahiptir. Gerçek zamanlı canlı önizlemelerle renklerini, yazı tiplerini ve hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz.

Gema teması tamamen duyarlı ve mobil kullanıma hazırdır, bu nedenle herhangi bir cihazda ve herhangi bir ekranda sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışır.

Gema ile bugün başlayın!

10. Trawell

Trawell

Trawell, seyahat blogcuları, turizm şirketleri, maceracılar ve seyahat dergileri için premium bir WordPress temasıdır. Web sitenize farklı bir görünüm veren çekici bir video arka planı vardır. Tema, bir harita kullanarak toplam ziyaret edilen ülke ve kıta sayısını görüntülemek isteyen gezginler için mükemmeldir..

Yapışkan navigasyon, atlıkarınca kaydırıcısı, görüntü optimizasyonu ve daha fazlası ile birlikte gelir. Çoğu sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla uyumludur, böylece mizanpajlarınızı özelleştirebilir ve web sitenizde benzersiz açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

Trawell, banner reklamlarınızı sitenizden para kazanmak için yerleştirebileceğiniz birden çok reklam alanı alanına sahiptir. Web sitenizdeki öğeleri özelleştirmenizi sağlayan gelişmiş bir tema seçenekleri paneline sahiptir.

Trawell ile bugün başlayın!

11. Kamera

Kamera-wordpress-tema

Kamera tutkulu fotoğrafçılar için harika bir temadır. Dünyanın dört bir yanındaki heyecan verici yerlere seyahat etmeyi ve çarpıcı manzaranın fotoğraflarını çekmeyi seviyorsanız, Kamera blogunuz için doğru temadır. Bu tema, fotoğraflarınızı zarif bir şekilde sergilemenize ve hatta onlar hakkında hikayeler eklemenize olanak tanır.

Tema, seyahat fotoğraflarınızı ustalıkla vurgulayan dikkat dağıtan, zarif bir tasarıma sahiptir. Gezinme, sosyal bağlantılar ve birden çok pencere öğesi için bir sürgülü kenar çubuğu ekleyebilirsiniz, böylece içeriğiniz her zaman ana odak noktası olur.

Kamera teması tüm ekranlara ve cihazlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, blogunuzun arama sonuçlarında iyi bulunmasını sağlamak için SEO ve hız optimize edilmiştir.

Kamera’yı bugün kullanmaya başlayın!

12. Ultra

Ultra tema-fotoğrafçılık

Ultra son derece güçlü ve esnek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bu temayı bir seyahat web sitesi, seyahat blogu, gezgin portföyü, fotoğraf, e-Ticaret, crossfit spor salonu veya etkinlik ve konferans sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu tema, 1 tıklama ile WordPress’e aktarabileceğiniz ve yeni web sitenizi veya blogunuzu hızlı bir şekilde başlatabileceğiniz önceden tasarlanmış çoklu demo web siteleri ve kaplamalarla birlikte gelir.

Ayrıca, küçük özelleştirmelerle içe aktarabileceğiniz ve kullanabileceğiniz 60+ önceden tasarlanmış düzen sunar. Her şeyden önce, popüler sayfa oluşturucu eklentisi Themify Builder’ın gücüne sahiptir. Böylece, basit sürükle ve bırak oluşturucusuyla herhangi bir düzeni kolayca oluşturabilirsiniz.

Tam bir seyahat web sitesi oluşturmanıza izin vermek için Google Haritalar, fiyat tablosu, iletişim formları, zaman çizelgesi, resim galerisi, kaydırıcılar, ses dosyaları, geri sayım sayacı vb. Ekleme seçenekleri vardır. 16’dan fazla başlık stili, birden çok başlık da vardır arka plan seçenekleri, geniş tipografi seçenekleri, özelleştirilebilir renkler ve diğer birçok kullanışlı özellik.

Ultra ile bugün başlayın!

13. Zermatt

zermatt-wordpress-tema

Zermatt, bir seyahat acentesi, otel, restoran veya başka herhangi bir işletme web sitesi oluşturmak için muhteşem bir WordPress temasıdır. Farklı özel widget’ları kullanarak özelleştirebileceğiniz bir sürükle ve bırak ana sayfasına sahiptir. Sitenizin ziyaretçilerini bölgenizdeki hava durumu (veya seyahat etmek istedikleri bölge) hakkında bilgilendirebileceğiniz isteğe bağlı entegre bir hava modülü ile birlikte gelir.

Temanın, ziyaretçilerinizin bir sonraki tatilleri için bir seyahat paketi rezervasyonu yapmalarını sağlayan entegre bir rezervasyon talep formu vardır. Ayrıca, çarpıcı fotoğraflarınızı sergilemek için güzel galeriler ekleyebilirsiniz.

Bu tema Divi Builder, Elementor ve Brizy gibi popüler sayfa oluşturucu eklentilerini destekler. Bunlardan 1 tanesini seçebilir ve web sitenizi ön uçtan görsel olarak özelleştirebilirsiniz. Tamamen duyarlı ve retinaya hazır.

Zermatt ile bugün başlayın!

14. Güz

Sonbahar-wordpress-blog-tema

Sonbahar, WordPress için zarif bir duvar tarzı bloglama temasıdır. Kullanıcılarınıza dikkat dağıtan bir okuma deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Tam genişlikte özellikli görüntüler ekleyebilir ve fotoğraflarınızı çekici bir şekilde sergileyebilirsiniz. Ayrıca, blog yayınlarınıza resim ve video ekleyebilirsiniz.

Sonbahar teması, mükemmel varsayılan tipografi ve tam tipografi özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Yazı tipi renklerini, yazı tipi boyutlarını, ağırlıklarını, satır yüksekliklerini düzenleyebilir ve ayrıca Google Yazı Tipleri’ni kullanabilirsiniz. Benzer şekilde, logo ve favicon, arka planlar, renkler ve çok daha fazlası için başka özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Herhangi bir kod yazmadan tüm seçenekleri kolayca özelleştirebilirsiniz.

Sonbahar, küçük ekranlı cihazlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda eşit derecede harika bir görünüm sağlayan yüzde 100 duyarlı bir temadır..

Fall ile bugün başlayın!

15. İniş Teması

themify iniş-tema

Themify Landing, bir seyahat işletmesi açılış sayfası veya gezgin portföy sitesi oluşturmak için yararlı olan duyarlı bir WordPress açılış sayfası temasıdır. E-posta veya sosyal medya kampanyalarınızdan gelen kullanıcıları etkilemeyen harika bir tasarıma sahiptir. Abonelerinizi, sosyal medya takipçilerinizi ve sitenize gelen genel trafiği artırmanıza yardımcı olur.

Tema, 1 tıklama ile WordPress’e yükleyebileceğiniz ve sitenizde kullanabileceğiniz 25+ önceden tasarlanmış düzen ile birlikte gelir. Bir düzen yükledikten sonra, içeriğinizle özelleştirebilir ve kendi düzeniniz olarak kullanabilirsiniz.

Portföylerinizi güzel duvarcılık görüntü düzenlerinde görüntülemek için “Portföy” yayın türü seçeneğine sahiptir. Seyahat işletme etkinliklerinizi eklemek için, konumun Google Haritalar görünümünde Etkinlik yayını türü seçenekleri bulunur. Seyahat web siteleri oluşturmak için mükemmel bir tema.

Themify Landing incelememizi okuyun.

Themify Landing’i bugün kullanmaya başlayın!

16. Themify Zarif

themify-şık-tema

Themify Elegant, beklediğiniz gibi Themify tarafından oluşturulan zarif bir WordPress temasıdır. Gezginler, fotoğrafçılar, ressamlar ve müzisyenler de dahil olmak üzere yaratıcı insanlara uyan sanatsal bir tasarıma sahip minimalist bir temadır. Tema, tüm cihazlarda harika görünen havalı tipografisini ve çarpıcı görsel sunumunu vurgular.

Bu tema, içeriğinizi güzel bir şekilde eklemenizi ve görüntülemenizi sağlamak için profesyonel olarak tasarlanmış Portföy ve Takım posta türleri, yeni görüntü filtresi özelliği, duvarcılık ve ızgara düzenleri vb. Sitenizi tasarlamak için, zaten entegre edilmiş bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu kullanımı kolaydır. Modülleri kolayca sürükleyip bırakabilir ve istediğiniz düzeni oluşturabilirsiniz.

Themify Elegant, sitenizin genel görünümünü 1 tıklama ile değiştirmenize izin veren 6 alternatif renk görünümü içerir. Tema, WooCommerce eklentisini destekler, böylece kolayca bir mağaza sayfası oluşturabilirsiniz.

Themify Elegant incelememizin tamamını okuyun.

Themify Elegant’ı bugün kullanmaya başlayın!

17. OceanWP

oceanwp-tema-seyahat-demo

OceanWP, istediğiniz herhangi bir web sitesini yaratmanızı sağlayan harika özelliklere ve işlevlere sahip bir deniz sunar. Bir seyahat işletme sitesi, blog, açılış sayfası ve tek sayfalık WordPress web sitesi için kullanabileceğiniz çok amaçlı bir temadır..

Tema, Beaver Builder, Elementor, SiteOrigin, Divi Builder ve Brizy gibi popüler WordPress sayfa oluşturucu eklentilerinden herhangi biriyle uyumludur. Bu nedenle, hemen hemen her tür düzeni oluşturabilirsiniz. Ayrıca WooCommerce ve diğer büyük WordPress eklentilerini destekler, böylece istediğiniz herhangi bir işlevi ekleyebilir ve hatta bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz.

Kolay bir çözüm arayan bir acemiyseniz, 1 reklam demolarını yükleyebilir ve sitenizde kullanabilirsiniz.

OceanWP ile bugün başlayın!

18. Seyahat Günlüğü

seyahat-log-wordpress-tema

Seyahat Günlüğü ücretsiz duyarlı bir WordPress seyahat teması. Bir işletme sitesi için ihtiyaç duyacağınız özellik ve işlevlerle sade ve temiz bir tasarıma sahiptir. Tur paketleri, rezervasyon sistemi, ödeme seçenekleri, haritalar ve çok daha fazlasını eklemenize izin veren WP Seyahat eklentisinin gücüne sahiptir..

Bu nedenle, Seyahat Günlüğü teması seyahat acenteleri, oteller ve tatil köyleri, tur operatörleri veya seyahat hizmetleri sunan herkes için uygundur.

Seyahat Günlüğü teması kullanıcı dostu ve özelleştirmesi kolaydır. Web sitenizin görünümünü kişiselleştirmenize ve gerçek zamanlı canlı önizlemelerle işlevleri düzenlemenize olanak tanıyan yerleşik bir WordPress Live Customizer’a sahiptir..

Travel Log ile bugün başlayın!

19. Noteblog

noteblog-wp-blog-tema

Noteblog, seyahat veya kişisel blog oluşturmak için harika, ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Makalelerinizi ve fotoğraflarınızı sergilemek için ızgara tarzı bir blog düzenine sahiptir. Blogunuzun arama sonuçlarında daha iyi görünürlük ve sıralama elde etmesini sağlayan SEO için optimize edilmiş bir temadır..

Bu tema, tavsiye gelirleri kazanmak için Google AdSense’in yanı sıra blogunuza satış ortağı bağlantıları eklemenize olanak tanır. Hoş tipografi ve okuyucu dostu tasarımı, okuyucularınızı meşgul ve mutlu tutmak için mükemmeldir.

Ayrıca, blogunuzun benzersiz görünmesini sağlamak için özel widget’lar, başlık resmi, logo ve favicon seçenekleri vb. Blogunuzun tüm cihazlara sorunsuz yüklenebilmesi için tamamen duyarlı bir temadır.

Noteblog ile bugün başlayın!

20. TourPress

tourpress-wordpress-seyahat-tema

TourPress, seyahat acenteleri gibi seyahat işletmeleri için uygun premium bir WordPress seyahat temasıdır. Bu tema, işletmeniz ve kullanıcılarınızın bilmesi gereken her şeyi karmaşık bir şekilde sunmanıza olanak tanır.

TourPress teması, potansiyel müşterileriniz için seyahat paketleri oluşturmak, tur rezervasyonu formları eklemek ve hedefe, türe, aya ve fiyata göre tur arama işlevi eklemek için kolay seçeneklere sahiptir. Tur paketlerini bir listede, ızgarada, galeride veya diğer stillerde gösterebilirsiniz. Ayrıca, seyahat başarı öykülerinizi paylaşmak için şık bir blog düzenine sahiptir.

Bu tema, 1 tıklama demo demosu içeriyor, böylece tema demosunu WordPress’e yükleyebilir ve seyahat web sitenizi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

TourPress ile bugün başlayın!

21. Git

Goto-wordpress-seyahat-tema

Goto, seyahat web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz zengin özelliklere sahip bir tur ve seyahat WordPress temasıdır. Çok çeşitli güçlü özellik ve işlevlerle birlikte gelir.

Web sitenizin ana sayfasına, rezervasyonunuzu kullanıcılarınız için kolaylaştırmak üzere bir rezervasyon formu eklemenizi sağlayan yerleşik bir tur rezervasyon seçeneği vardır. İç sayfalar için önceden tanımlanmış 3 benzersiz ana sayfa ve birden çok düzen vardır. Tur listeleri, tur ızgaraları, tur singleları, destinasyonlar, iletişim sayfaları ve blog için güzel tasarımlara sahiptir..

Ayrıca, müşterilerinizin yakın zamanda tamamladıkları turu derecelendirmelerini sağlayan bir tur inceleme sistemine de sahiptir. Bu özellik, potansiyel müşterilerinizin en iyi seyahati seçmesine yardımcı olur.

Goto ile bugün başlayın!

22. Gezginler

wanderers-wordpress-seyahat-tema

Wanderers, seyahat ve turizm web siteleri için maceracı bir temadır. Tema, keşfedilecek heyecan verici seyahat hedefleri arayan çevrimiçi gezginleri etkileyecek estetik açıdan güzel bir tasarıma sahiptir. Tam özellikli bir seyahat işletme sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz özelliklere sahiptir.

Kullanıcıları bir tura katılmaya davet etmek için ilgi çekici bir mesajla çarpıcı görüntü ve video kaydırıcıları eklemenizi sağlar. Yerleşik rezervasyon işlevselliği, ödemeleri kabul etmek için PayPal entegrasyonu, hedefler ve turlar için özel posta türleri ve diğer bazı yararlı özelliklere sahiptir. Ayrıca, tur listeleri için kısa kodlar, bir tur resim karuseli, tur filtresi, müşteri karuseli vb. Vardır..

Wanderers, 1 tıklamayla demo içe aktarmaya hazır bir temadır, böylece tema demo içeriğini 1 tıklama ile içe aktarabilir, içeriğinizle özelleştirebilir ve sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Wanderers ile bugün başlayın!

23. Büyük Tur

Büyük-tur-wordpress-tema

Grand Tour, büyük bir tur ve seyahat sitesi yapmak için güzel bir WordPress temasıdır. ThemeForest tema pazarındaki en çok satan seyahat temalarından biridir. Daha fazla kullanıcıyı müşteriye dönüştürmek için muhteşem ve dönüşüm için optimize edilmiş bir tasarıma sahiptir.

Tema, belirli tur hedefleri, zarif bir tur galerisi, tur videosu önizlemeleri, çeşitli rezervasyon seçenekleri, çoklu ödeme seçenekleri, kupon kodları ve indirimleri, tur araması vb. İnternet sitesi.

Tema, 1 tıklama ile WordPress’e aktarabileceğiniz, özelleştirebileceğiniz ve sitenizi hemen hazırlayabileceğiniz önceden oluşturulmuş birkaç demo web sitesi ile birlikte gelir.

Grand Tour ile bugün başlayın!

24. Seyahat Günlükleri

seyahat-günlükler-wordpress-tema

Travel Diaries seyahat blogcular için uygun ücretsiz duyarlı bir WordPress teması. Seyahat günlüklerinizi güzel insanlara sunmanıza ve onlara ilham vermenize izin verir. E-posta abonelik formu, son gönderiler, en popüler gönderiler ve logolar ile harekete geçirici mesaj eklemek için öne çıkan bir bölüm içeren özel bir ana sayfa tasarımına sahiptir..

Bu tema, özel bir logo seçeneği, altbilgi widget alanı, 4 özel widget, alt tema desteği, kenar çubuğu seçenekleri ve sitenizi özelleştirmenize olanak tanıyan çok daha fazlasına sahiptir. Sosyal medya ağlarını kolayca entegre edebilir ve sosyal paylaşımı etkinleştirebilirsiniz.

Seyahat Günlükleri teması, blogunuzun arama sonuçlarında daha iyi sıralanmasını ve kullanıcı deneyimini iyileştirmesini sağlamak için SEO ve hız için optimize edilmiştir.

Travel Diaries’i bugün kullanmaya başlayın!

25. Avlu

Avlu-wordpress-seyahat-tema

Courtyard, otel, seyahat acentesi veya tur şirketi gibi hizmetle ilgili küçük işletmeler için tasarlanmış başka bir ücretsiz WordPress temasıdır. Kullanıcıların bir otel rezervasyonu yapmalarına ve tatillerini başlatmalarına izin vermek için rezervasyon seçeneklerine sahip bir kahraman kaydırıcısı vardır. Yerleşik Paketler widget’ıyla, en son 5 tur paketinizi farklı arka plan stillerine sahip bir ızgarada gösterebilirsiniz.

Benzer şekilde, müşterilerinizin hizmetleriniz hakkında ne söylediğini görüntülemek için bir Görüşler widget’ına da sahiptir. Resim galerisi widget’ı, gelecekteki müşterilerinizi etkilemek için seyahat hedeflerinizden büyüleyici fotoğrafları sergilemenizi sağlar.

Bu tema WooCommerce ile uyumludur, böylece kolayca bir mağaza sayfası ekleyebilir ve e-Ticaret işlemlerini etkinleştirebilirsiniz.

Courtyard ile bugün başlayın!

26. Yaygın

yaygın-wordpress-seyahat-tema

Prevalent, bir seyahat web sitesi oluşturmak için birçok özellik ve işleve sahip profesyonel bir WordPress seyahat temasıdır. Seyahat ve turizm girişimcileri düşünülerek tasarlanmış, temiz ve zarif bir tasarıma sahiptir..

Yaygın tema, en iyi seyahat yerlerinizi, özel tekliflerinizi, en son haberleri, müşteri referanslarını, fotoğraf galerilerini ve bir seyahat web sitesinde ihtiyacınız olacak diğer her şeyi sergilemenize olanak tanır. Bu bölümlerin her birini, tema özelleştiriciden zahmetsizce özelleştirebilirsiniz.

Bu tema tamamen duyarlı ve retinaya hazır. Bu nedenle, seyahat web siteniz her tür cihaz ve ekranda harika görünecek.

Prevalent ile bugün başlayın!

27. Büyülemek

Mesmerize-wordpress-tema-seyahat-demo

Mesmerize, bir seyahat acentesi sitesi, blog, restoran, mobil uygulama ve yazılım veya e-ticaret sitesi de dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi için kullanabileceğiniz çok esnek bir çok amaçlı temadır. Gerçek zamanlı canlı önizlemelerle metin, resim, renk düzenlemenize, öğe eklemenize ve sayfa düzeninizi tamamen özelleştirmenize olanak tanıyan güçlü bir canlı düzenleyici ile birlikte gelir.

Adından da anlaşılacağı gibi Mesmerize, gerçekten büyüleyici bir web sitesi oluşturma deneyimi sunuyor. Kullanıma hazır çoklu tema demoları ve 100’den fazla önceden tasarlanmış blok var..

Mesmerize ile Font Awesome simgelerini, Google Yazı Tiplerini, Google Haritalar’ı, fotoğraf galerilerini ve çok daha fazlasını kullanabilirsiniz. Yeni seyahat web siteniz için denemeye değer harika bir tema.

Mesmerize ile bugün başlayın!

28. Kale

lahana-wordpress-tema

Kale, seyahat, yemek, moda web sitesi ve kişisel bloglar oluşturmak için kullanılabilecek basit ve zarif bir WordPress blog temasıdır. Kullanıcıların gözlerine hoş gelen basit ve dağınık bir tasarıma sahiptir. Bu, SEO için optimize edilmiş bir temadır, böylece blog içeriğiniz arama sonuçlarında daha iyi sıralama elde eder.

Blogunuzda bir metin veya resim logosu kullanabilir, bir arka plan rengi seçebilir veya bir arka plan resmi ekleyebilir, birden çok kenar çubuğu, sosyal medya menüleri ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. En heyecan verici seyahat hikayelerinize ve seyahat fotoğraflarınıza odaklanmak için ön sayfa özellikli yayınlar ve ön sayfa vurgu yayınları eklemenizi sağlar.

Kale teması tamamen duyarlı olduğundan, blogunuz ekran boyutu ve çözünürlüğünden bağımsız olarak tüm cihazlarda harika görünecek. Seyahat blogunuz için harika bir tema.

Kale ile bugün başlayın!

29. Seyahat Yolu

seyahat yollu wp-blog-tema

Seyahat Yolu, seyahat iş siteleri için tamamen duyarlı, zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır. Farklı seyahat hedefleri veya seyahat acentenizin sunduğu tur paketleri eklemek ve sergilemek için birçok seçenekle birlikte gelir. Seyahat hizmetlerinizi bu temayla çekici bir şekilde sunabilirsiniz.

Tema portföy, hizmetler, galeri, blog, referanslar sayfası, takım sayfası, rezervasyon formları, vb için kullanımı kolay seçenekler içerir. Ayrıca, WooCommerce eklentisi için tam desteğe sahiptir, böylece kolayca bir mağaza sayfası oluşturabilirsiniz. yer.

Ayrıca, gelişmiş logo seçenekleri, özel kenar çubuğu alanları, düzen kontrolleri, ekmek kırıntıları, sınırsız kenarlar vb..

Travel Way ile bugün başlayın!

30. CityLogic

citylogic

CityLogic, seyahat, iş, blog ve çevrimiçi portföy siteleri için uygun ücretsiz çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tema, zarif bir görünüm için şeffaf bir başlığa sahiptir. Ayrıca, ana sayfaya statik bir resim veya bir resim kaydırıcı ekleme seçeneği de vardır. Görüntü kaydırıcısı eklemek için yerleşik tema kaydırıcısını veya herhangi bir üçüncü taraf kaydırıcı eklentisini kullanabilirsiniz.

CityLogic teması, WPForms, WooCommerce ve Elementor gibi popüler eklentiler ve SiteOrigin’in Sayfa Oluşturucu ile iyi çalışır. Elementor veya SiteOrigin’in Sayfa Oluşturucu’yu yükleyebilir ve sürükleyip bırakma sayfa oluşturucu seçeneklerini kullanarak sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Temada birden çok sayfa şablonu, birden çok blog düzeni, iletişim sayfası, mağaza sayfası, site arama seçeneği vb. Var. Bunları kullanabilir, ayarlarını kolayca yapılandırabilir ve kısa sürede tam özellikli bir blog oluşturabilirsiniz.

CityLogic ile bugün başlayın!

Bu makalenin, seyahat blogları için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Ayrıca en iyi WordPress emlak temaları ve ucuz premium WordPress temaları arasından seçilmiş seçimlerimizi görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map