Sitenizi Yönetmek için En İyi 24/7 WordPress Destek Hizmetleri

En İyi WordPress Destek Hizmetleri


En iyi 7/24 WordPress destek hizmetlerini mi arıyorsunuz??

WordPress destek ve bakım hizmetleri, WordPress çekirdeği, temalar ve eklentiler, yedeklemeler, performans optimizasyonu vb. İzleme ve güncelleme gibi web sitelerinizi yönetmenize yardımcı olur..

Bu makalede, web sitenizi yönetmek için kullanabileceğiniz en iyi 7/24 WordPress destek hizmetlerinden bazılarını paylaşacağız.

WordPress Destek Hizmetlerine Neden İhtiyacınız Var??

Bir WordPress web sitesine sahip olmak, özellikle teknoloji konusunda bilgili bir kişi değilseniz göz korkutucu bir görev olabilir. Doğru teknik beceriye sahip olsanız bile, WordPress sitenizi yönetmek için her gün bir saat ayırmak istemeyebilirsiniz. WordPress’i korumak yerine harika içerik üretmeye ve çevrimiçi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz..

Bir WordPress destek hizmetinin size yardımcı olabileceği birkaç şey:.

 • Güvenlik: Web sitelerinizi bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyun.
 • Çalışma süresi izleme: WordPress sitenizi her zaman çalışır durumda tutun.
 • Verim: Web sitenizi hız ve performans için optimize edin.
 • analitik: Web sitenizin trafiğini izleyin ve uygulanabilir bilgiler edinin.
 • Güncelleme: WordPress temel temalarınızı ve eklentilerinizi sitenizi bozmadan güncelleyin.

Her WordPress destek hizmeti benzersizdir. Profesyonel bir geliştirici veya WordPress destek hizmeti almadan önce, ihtiyaçlarınız için doğru hizmetleri sağlayıp sağlamadıklarını iki kez kontrol edin.

Mevcut en iyi 7/24 WordPress destek hizmetlerinden bazılarına göz atalım.

1. WP Güçlendirmeleri

WP Güçlendirmeleri

WP Buffs popüler bir 7/24 WordPress bakım ve yönetim destek hizmetidir. Web sitesi sorunlarınızdan herhangi birini çözmenize yardımcı olmak için 7/24 çalışan uzak bir ekibe sahiptir. Onların hizmeti, en iyi WordPress güvenlik eklentisi olan iThemes Security Pro’ya erişmenizi sağlar.

Bu hizmet ayrıca hız optimizasyonu için WP Roket kullanmanızı önerir.

2. FixRunner

FixRunner

FixRunner uygun fiyatlı bir WordPress yardım ve destek hizmetidir. İzleme ve bakımın yanı sıra, hızlı bir düzeltme veya geliştirme görevi olsa bile FixRunner’a güvenebilirsiniz. Ayrıca temalar ve eklentiler için WordPress güncellemelerinizi yönetir.

Kendi web sitesi izleme ekibi, sitenizin 7/24 açık ve çalışır durumda olmasını sağlar, böylece gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz. Ayrıca yedeklemeleri saklamak ve web sitenizi birkaç dakika içinde geri yüklemek için bir bulut yedekleme hizmeti de sağlarlar.

3. WP Site Bakımı

WP Site Bakımı

WP Site Care bir WordPress destek ve bakım hizmetidir. Ekibi, web sitenizin hızlı ve güvenli çalışmasını sağlar. Size huzur vermek için web sitenizi 7/24 izler, böylece sunucu yönetim görevlerine zaman harcamak yerine işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz..

Otomatik yedeklemelerle, web sitenizin veritabanı, dosyaları ve resimleri bulut dışında depolanır. WP Site Care, web sitenizin performansını da optimize eder.

4. WP Teknik Destek

WP Teknik Destek

WP Teknik Destek bir WordPress yardım ve destek hizmetidir. Siteniz herhangi bir sorunla karşılaşıyorsa, bir istek gönderebilirsiniz ve destek ekibi bunu çözmenize yardımcı olur.

Raporlarınıza erişmek ve destek ekibiyle bağlantı kurmak için çevrimiçi müşteri destek portalını kullanabilirsiniz. Web sitesi izleme, yedeklemeler, güncellemeler ve performans optimizasyonu gibi tüm gerekli hizmetleri kapsar.

5. WP SitePlan

WP SitePlan

WP SitePlan, WordPress bakım hizmeti ve destek planları sunar. Web sitenizi bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için güvenlik çözümleri sunar. Diğer hizmetler arasında hata düzeltme ve web sitenizin izlenmesi yer alır. Sitenizin hatasız çalışmasını sağlamak için veritabanını optimize eder.

Çalışma süresi izleme, analizleri izleme ve güncellemeleri sorunsuz bir şekilde yükleme için WP SitePlan’a güvenebilirsiniz. Ayrıca WooCommerce mağazalarına destek veriyorlar.

6. WP Eğrisi

WP Eğrisi

WP Curve birinci sınıf bir WordPress destek servisidir. WordPress uzmanları ve geliştiricileri ekibi, web sitenizin sorunlarını çözmek için 7/24 çalışır. Dikkate değer hizmetlerinden bazıları arasında web sitesi güvenliği, hız optimizasyonu, trafik çekme ve hemen çıkma oranınızı azaltma sayılabilir..

Hata düzeltme, web sitesi geliştirme, güncellemeler vb. Gibi ödevleri gönderebilirsiniz; bu görevler belirli bir sürede görevi tamamlar. Ayrıca, ekipleriyle bağlantı kurmak için canlı bir sohbet olanağı da sunuyorlar.

7. Bakım

Maintainn

Maintainn bir WordPress destek ve bakım hizmetidir. WordPress web siteleri için tasarım, geliştirme ve bakım çözümleri sunar. Sitenizin birinci sınıf güvenlik ve 7/24 izlenmesini sağlamak için Sucuri ile entegre edilmiştir.

Diğer önemli özellikler WordPress çekirdeği, temalar ve eklentiler için güncellemeleri içerir. Maintainn ile şirket dışında yedeklemeler oluşturabilir ve herhangi bir veri kaybetmeden hızlıca geri yükleyebilirsiniz.

8. WordXpress

WordXpress

WordXpress, WordPress için mükemmel destek, bakım ve pazarlama çözümüdür. Düzenli güncellemeler, tesis dışı bulut yedeklemeleri ve kötü amaçlı yazılım taraması içerir. Ayrıca WordPress web siteniz için sınırsız düzenleme, düzeltme ve değişiklik sağlar. Bu hizmeti sayfa hızı izleme, spam koruması ve daha fazlası için kullanabilirsiniz.

WordXpress ile modern bir sayfa oluşturucu, SendGrid e-posta aracına erişim ve Google Analytics desteği alacaksınız.

9. WP Bakımcısı

WP Bakımcısı

WP Maintainer bir WordPress güncellemesi, yedekleme ve bakım destek çözümüdür. Bir güvenlik katmanı oluşturmak ve web sitenizi bilgisayar korsanlarından, kötü amaçlı içeriklerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için Sucuri ile birlikte çalışır.

Web sitenizin en yeni WordPress sürümü, teması ve eklentileri için sorunsuz güncellemeler sunar. Ayrıca site yedeklemelerini planlayabilir, e-postayla gönderebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

10. Fixmysite.com

Fixmysite

Fixmysite, WordPress web sitenizi hemen düzeltmenize yardımcı olabilir. 3 basit adımda çalışır: iletişim, inceleme ve düzeltme. WordPress web sitenizden tema özelleştirme, taşıma, hız optimizasyonu ve kötü amaçlı yazılım kaldırma özelliği sunar.

Bir site denetimi ve hatta bir WordPress kurulumu için onlarla bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca daha hızlı iletişim için iş telefonu hizmeti de sunuyorlar.

Bu makalenin, sitenizi yönetmek için en iyi 7/24 WordPress destek hizmetlerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, müşteri desteği için en iyi WordPress yardım masası eklentileri hakkındaki kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map