Son Derece Özelleştirilmiş Bir Web Sitesi için En İyi Divi Çocuk Temaları

En İyi Divi Çocuk Temaları


En iyi Divi çocuk temalarını mı arıyorsunuz??

Zarif Temalar Divi’nin iki farklı lezzetini sunar: Divi Tema ve Divi Oluşturucu. Divi Tema son derece özelleştirilebilir bir WordPress teması olsa da, Divi Builder herhangi bir WordPress temasıyla çalışan bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu eklentisidir.

Bu makalede, web sitenizde deneyebileceğiniz en iyi Divi alt temalarından bazılarını paylaşacağız.

Divi Çocuk Teması ve Divi Düzeni Arasındaki Fark Nedir??

Divi çocuk teması, Divi çekirdek temasının tüm işlevlerini ve stilini miras alan bir WordPress temasıdır.

Divi Builder’ın üstünde çalışan önceden oluşturulmuş bir tasarımı özelleştirmenizi sağlar. Divi Temanızın işlevini, stillerini ve tasarımını özelleştirmek istiyorsanız Divi alt teması kullanılması önemle tavsiye edilir.

Avantajı, bir çocuk temasıyla, temel Divi Temanızı güncelledikten sonra bile tüm tema özelleştirmelerinin korunacağıdır.

Öte yandan, Divi Layouts, web sitenizi tasarlamak için Divi Builder eklentisiyle kullanabileceğiniz basit şablonlardır. Bu düzenler, sürükle ve bırak sayfası oluşturucu kullanılarak özelleştirilebilir.

Divi Builder’ı kendi özel Divi mizanpajlarınızı oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Oluşturucu, WordPress web siteleri arasında tema düzenlerini içe ve dışa aktarmanıza izin verir. İşte kullanabileceğiniz en iyi Divi çocuk temalarından bazıları.

1. Esnaf

esnaf

Artisan, Divi WordPress teması için e-ticaret tabanlı bir çocuk temasıdır. Bu Divi çocuk temasının düzeni, yemek blogcuları, fotoğrafçılar, yaratıcı sanatçılar, küçük işletmeler ve her türlü çevrimiçi mağaza için mükemmeldir. 6 özel sayfa düzenine, şık resim galerilerine ve daha fazlasına sahiptir. PayPal, kredi kartı ödemeleri vb.Gibi popüler ödeme yöntemleriyle entegre olur..

2. Moda

Moda

Moda, moda tasarımcıları, modeller, moda şovları ve diğer moda tabanlı işletmeler için özel olarak oluşturulmuş 1 sayfalık Divi çocuk temasıdır. Bir moda web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Rafine kullanıcı deneyimi için paralaks kaydırma özelliğine sahiptir. Bu tema, web sitenizi süslemek için güzel renkler ve kaymak şeritler ile birlikte gelir. Moda, lightbox fotoğraf galerileriyle birlikte gönderilir ve çevrimiçi bir mağaza başlatmak için WooCommerce ile uyumludur.

3. Flora

bitki örtüsü

Flora zarif bir Divi çocuk temasıdır. Ana sayfa ve blog sayfası dahil 12 özel sayfa düzenine sahiptir. Bu tema güzel sanatlar, fotoğrafçılık ve diğer sanatsal web siteleri için yapılmıştır. Portföyünüzü görüntülemek için yerleşik bölümlere sahip ızgara tabanlı bir ana sayfaya sahiptir. Flora 3 portföy stiliyle gelir: kaydırıcı, ışık kutusu ve tam genişlik. Şık tipografi için ücretsiz Google yazı tipi desteği var.

4. İç Mekan

İç

İç tasarım işiniz için bir web sitesi oluşturmak için bir Divi çocuk teması arıyorsanız, Interior Divi doğru seçimdir. Web sitenize kolayca özellikler eklemek için sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Aşağı kaydırma düğmeli büyük bir ana sayfa üstbilgisi, her sayfada büyük görüntüler, paralaks kaydırma, metin birleştirilmiş fotoğraflar bölümü ve daha fazlası ile birlikte gelir.

5. Josefin

Josefin

Josefin modern, çok amaçlı Divi çocuk temasıdır. 8’den fazla özel sayfa düzeni, 25 Divi kütüphane düzeni, ana sayfa bölümü, modül ve benzersiz duyarlı öğelere sahiptir. Josefin’in tasarımında tam ekran paralaks başlığı, videolar bölümü ve paralaks şeritler bulunur. Bu Divi çocuk teması, sosyal medya kitlenizi web sitenize bağlamak için Twitter ve Instagram feed entegrasyonu ile birlikte gelir. Josefin, Font Awesome paketi ve WooCommerce ile uyumludur.

6. Soho

Soho

Soho, fotoğrafçılar, blogcular ve yaratıcı sanatçılar için yapılmış göz alıcı bir Divi çocuk temasıdır. Daha iyi hız ve performans için Divi temasının üzerine kurulmuştur. 4 resim galerisi seçeneğine sahip 11 Divi kütüphane düzeni içerir. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tam ekran ana sayfa kaydırıcısına ve paralaks kaydırmaya sahiptir. Soho child teması web sitesi genelinde Google Yazı Tiplerini destekler.

7. Zara

Zara

Zara, muhteşem özelliklere ve güzel renklere sahip premium bir restoran tabanlı Divi çocuk temasıdır. Animasyon efektleri, Master Slider Pro eklentisi, özel bir restoran menü sayfası şablonu ve özel bir menü kaydırıcısı ile birlikte gelir. Kullanıcıların rezervasyon ve rezervasyon yapması için birden fazla rezervasyon formuna sahiptir. Zara kolay özelleştirme seçenekleri, duyarlı tasarım ve tek tıklamayla demo içe aktarma sunar.

İlişkili: Restoran Web Sitesi Nasıl Oluşturulur.

Bu makalenin, ihtiyaçlarınıza en iyi Divi alt temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, bir WordPress çoklu site ağının nasıl kurulacağı ve ayarlanacağı ve Divi ile Avada arasındaki tam karşılaştırmamızı okuma kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me