Sürekli İletişim – Mailchimp – Hangisi Daha İyi? (Güncellenmiş)

sürekli iletişim vs mailchimp


Constant Contact ve Mailchimp, piyasadaki en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden 2 tanesidir. Ama bu gerçekten e-posta pazarlama çözümü: Sürekli İletişim veya Mailchimp?

İyi haber şu ki, bu servis sağlayıcıların ikisi de popüler isim ve her birinin kendi avantajları var.

Mailchimp ve Sürekli İletişim arasında seçim yapmaya karar vererek zaten iyi bir başlangıç ​​yaptınız. Tarafsız karşılaştırmamızla, hangisinin sizin için en iyi seçim olduğuna karar vermenize yardımcı olacağız.

Sürekli İletişim – Mailchimp – İçindekiler

Bu Mailchimp ve Sürekli İletişim karşılaştırmasında, esas olarak 6 konuya bakacağız.

  1. genel bakış
  2. Kullanım kolaylığı
  3. Esneklik ve tasarım
  4. Liste Yönetimi ve Bölümleme
  5. Teslim edilebilirlik
  6. Destek
  7. Fiyatlandırma

1. Genel Bakış

Mailchimp ve Sürekli İletişim, e-posta listenizi oluşturmanızı ve büyütmenizi sağlayan 2 mükemmel e-posta pazarlama hizmetidir.

Mailchimp başlangıçta bir e-posta pazarlama hizmeti sağlayıcısı olarak oluşturulmuş olsa da, artık bir platformda birçok farklı pazarlama paketi sunmaktadır. E-posta pazarlamasının yanı sıra, açılış sayfaları, reklamlar ve çok daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanır.

Öte yandan, sürekli iletişim e-posta pazarlama başlatmak için gerekli tüm özellikleri ile birlikte gelen kullanımı kolay bir e-posta pazarlama hizmetidir. Hızlı bir başlangıç ​​yapmanızı sağlayan tonlarca özelleştirilebilir e-posta şablonu ile birlikte gelir.

2. Kullanım Kolaylığı

Sürekli İletişim, liste oluşturma kampanyalarınızı oluşturmanızı kolaylaştırır. E-posta şablonlarınızı bir profesyonel gibi özelleştirmenizi kolaylaştıran bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir.

Optin form oluşturucu ile bir optin formunu hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir ve sitenizin herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz.

Sürükle ve bırak düzenleyici, bir e-posta bülteni oluşturmak için kullanışlıdır, ancak sıfırdan başlatmanız gerekmez. Sadece şablonlarından seçim yapın, özelleştirin ve kampanyanızı oluşturmaya başlayın.

Sürekli İletişim Vs Mailimpimp

Mailchimp de işletmeniz için farklı e-posta kampanyaları oluşturmanıza olanak tanır. E-postalar, otomatik e-postalar, reklamlar, posta kartları, sosyal yayınlar, kayıt formları ve açılış sayfalarıyla ilgili kampanyalarınızı oluşturma seçeneğiniz vardır.

Sürekli İletişim ile karşılaştırıldığında, Mailchimp’in üstesinden gelmek için dik bir öğrenme eğrisi vardır. Yeni başlayanlar için uygun bir e-posta servis sağlayıcısından çok hepsi bir arada pazarlama aracıdır. Kutunun dışında ne kadar çok özellik varsa, öğrenme eğrisi o kadar dik olacaktır. MailChimp farklı değil.

Mailchimp ve Sürekli İletişim

kazanan: Sürekli İletişim

3. Tasarımda Esneklik

Sürekli İletişim, kampanya şablonlarınızı şekillendirme ve tasarlama konusunda büyük esneklik sunar. Kampanyalarınızı sıfırdan oluşturabilir veya önceden oluşturulmuş bir şablonu hemen kullanabilirsiniz. Sadece bir fare tıklaması ile resim, düğme, metin, aksiyon blokları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Ayrıca yazı tipinizi seçmek, renkleri değiştirmek ve hatta mizanpajlar için büyük esneklik sunar. İsterseniz, bağlantıların rengini de değiştirebilirsiniz. Tasarımınızı yayınlamadan önce hızlı bir önizleme de yapabilirsiniz. Aptalca hataları önlemek için ayrıca hataları kontrol etme seçeneği de sunar. Bu seçeneğe tıklayarak, eksik bağlantıları olan tüm kelimeleri veya öğeleri göreceksiniz.

MailChimp ile Sürekli İletişim

Mailchimp’in iyi sayıda önceden oluşturulmuş şablonu vardır ve bunların her biri tamamen özelleştirilebilir. Şablonları Mailchimp ile seçmeyi kolay bulacaksınız, çünkü kategoriler halinde gruplandırılmıştır. Dolayısıyla, pazarlama ile ilgili bir şablon istiyorsanız, doğrudan ilgili kategoriye atlayabilir ve şablonunuzu bulabilirsiniz.

Mailchimp tasarım esnekliği

kazanan: Mailchimp

4. Liste Yönetimi ve Bölümleme

MailChimp ile Sürekli İletişim

Segmentasyon, potansiyel müşterilerinize kişisel e-postalar göndermenizi sağlar. Bu, ortak ilgi alanlarınıza dayanarak potansiyel müşterilerinizi ayrı bir gruba ekleme sürecidir. Ortak ilgi alanına giren her bir gruba e-posta gönderdiğinizde, bu grupların açılması, okunması ve katılımı daha olasıdır.

Hem Sabit İletişim hem de Mailchimp, e-posta listenizi hızlı ve kolay bir şekilde bölümlere ayırmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Sabit Kişi ile manuel olarak etiket ekleyebilir ve kişi listelerinizi e-tablolardan yükleyebilirsiniz.

Mailchimp, olası satışlarınızı segmentlere ayırmanız için size daha fazla yol sunar. Ayrıca, bir listeye abone olma, bir ürün satın alma, e-kitabınızı indirme vb. Gibi müşterinin etkinliklerine göre çok sayıda otomasyon tetikleyicisi de ayarlayabilirsiniz..

kazanan: Mailchimp

5. Teslim Edilebilirlik

Bir e-posta, alıcının gelen kutusunda başarılı bir şekilde ulaşıldığında teslim edilir. Sabit Temas% 97’lik bir teslimat oranına sahiptir. Bu, birçok kullanıcının Sürekli İletişim’i seçmesinin nedenlerinden biridir..

Mailchimp ise% 96 -% 99’luk bir teslimat oranına sahip.

kazanan: Bir kravat.

6. Destek

Constant Contact mükemmel destek sunar ve onlara sohbet ve telefon görüşmeleri yoluyla ulaşmanıza olanak tanır. Mükemmel bir müşteri desteği arıyorsanız, Mailchimp’i önermiyoruz, çünkü desteklerini almak zor.

kazanan: Mailchimp

7. Fiyatlandırma

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Mailchimp pantolonlarını tüm sonsuza dek ücretsiz planlarıyla yener. Sürekli İletişim için fiyatlandırma ayda 5 ABD dolarından başlar. Bu planla ayda 10.000 e-posta gönderebilirsiniz. Diğer tüm planlar sınırsız e-posta göndermenize izin verir.

kazanan: Mailchimp

Sürekli İletişim – Mailchimp: Kararımız

E-posta pazarlamasında yeniyseniz ve kullanımı kolay bir e-posta pazarlama platformu arıyorsanız, Sürekli İrtibat’ı seçmenizi öneririz. Size yalnızca e-posta listenizi büyütmek için ihtiyaç duyacağınız tüm temel özellikleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda başlangıçta kullanışlı olan mükemmel müşteri desteği de sunar. Sürükle ve bırak e-posta oluşturucuları ve çok çeşitli e-posta şablonları, bir e-posta pazarlama kampanyası yürütmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, sürekli iletişimin e-posta pazarlaması için en iyi CRM yazılımı listemize yapmasından da kaynaklanmaktadır..

Öte yandan, Mailchimp hepsi bir arada pazarlama paketine ihtiyaç duyan kullanıcılar için en iyi seçenektir. Mailchimp ile e-posta pazarlamasına ücretsiz olarak başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, ele alınması gereken bir miktar öğrenme eğrisi vardır ve desteklerini bulmak zordur. Mailchimp ile bir e-posta bülteni kampanyasının nasıl oluşturulacağını bulmakta zorlanacaksınız.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me