Sürüyü Genişletmek İçin En İyi 22 WordPress Kilise Teması

Kiliseler için En İyi WordPress Temaları


Kiliseler için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Mükemmel tema kilisenizin web sitesini takip eden bir makineye dönüştürebilir.

Bu makalede, WordPress için en iyi 22 kilise temasını paylaşacağız. Hepsi duyarlı, bu nedenle herhangi bir cihazda mükemmel görünecekler.

1. Maranatha

Maranatha

Ana sayfada paralaks esinli kaydırma gibi yenilikçi özellikler içeren bir web sitesi başlatmak istiyorsanız, Maranatha kullanmak için harika bir temadır.

Yeni takipçileri sürünüze ikna etmek için bir ana resmi arka planınız olarak bir hareketsiz görüntü veya video kullanabilirsiniz. Ayrıca, sitenizin ziyaretçileri aşağı doğru kaydırsa bile, ekranın üst kısmına “yapışan” yapışkan menü sayesinde en önemli sayfalarınız her zaman yalnızca bir tık uzakta olacaktır..

Maranatha ile vaazlarınızı ses veya video dosyası olarak yükleyebilir, hatta yazdıklarınızı blogunuz için kısa mesaj olarak yazabilirsiniz. Bu tema ayrıca Hakkında sayfanız ve Etkinlikler takviminiz için güzel düzen seçenekleri sunar.

Maranatha ile Bugün Başlayın!

2. Sosyal Yardım Pro

sosyal yardım uzmanı

StudioPress’teki iyi insanlar tarafından sunulan Outreach Pro, güçlü Genesis çerçevesini kullanıyor. Web sitenize çok fazla bilgi aktarmanız gerekiyorsa, bu harika bir tema.

Sitenizi acele ederek çalıştırmak için önceden hazırlanmış birkaç şablon vardır. Ve temanın özelleştiricisi, kilisenin markasına uyacak şekilde renk düzenini değiştirmenize izin verir.

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Outreach Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Outreach Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

12 widget alanı ve özelleştirilebilir bir başlık ile, Outreach Pro’yu tam olarak nasıl ihtiyacınız olduğunu görmek için değiştirirken sorun yaşamayacaksınız.

Outreach Pro’ya Bugün Başlayın!

3. Divi

Divi

Divi kilise web siteleri için önemli bir seçimdir. Divi yerindeyken, medya, papazlar, hizmet süresi ve çok daha fazlası gibi önemli bilgileri sergileyebilirsiniz..

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Kilise web siteleri için çok sayıda Divi çocuk teması ile geri sayım zamanlayıcıları, CTA, Vaazlar için kaydırıcı ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz. Tema, ihtiyaçlarınızı karşılamak için şaşırtıcı tipografi seçenekleriyle basit ve temiz.

Divi ile Bugün Başlayın!

4. Kurtuluş

kurtuluş

Cennet gibi bir gün doğumu gibi temiz, zarif ve yumuşak pembe. Kurtuluş teması, bazı mezheplerin inanç temelli mesajlarını güzel bir şekilde elde etmeleri için mükemmeldir..

Bu tema bir etkinlik yönetim sistemi ve PayPal ile entegre olan zevkli bir bağış formu ile birlikte gelir. Ayrıca, web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak için kullanabileceğiniz birkaç özel widget vardır.

Bugün Kurtuluş ile Başlayın!

5. Çıkış

göç

Adın seni aldatmasına izin verme! “Çıkış” genellikle insanların kitlesel olarak ayrılması anlamına gelse de, site ziyaretçilerinizin web sayfanıza geldiklerinde yapmak isteyecekleri son şey bırakılmıştır. Exodus teması inananların akınlarına koşmasını sağlayacak.

Exodus kolayca özelleştirilebilir ve renklerinde ve yazı tiplerindeki değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmeniz için canlı bir önizleme işlevi kullanır.

Bu tema Vaazlar, Etkinlikler, Konumlar ve Personel Profilleri için zaten yerleşik olan sayfaları içerir. Mesajlarınızı metin, ses veya video dosyaları olarak yüklemenize izin verdiği için özellikle Vaazlar sayfasından çok etkilendik.

Bugün Exodus’u Kullanmaya Başlayın!

6. Diriliş

Resurrect

Diriliş temasıyla kilisenizin web sitesine canlı olarak canlılık kazandırın! Açık veya koyu renk şeması arasından seçim yapın ve ardından kalbinizin içeriğine göre özelleştirin.

Resurrect, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yazı tipleri ve özel bir logo resmi yükleme seçeneği ile birlikte gelir. Ayrıca yüksek çözünürlüklü ekranlar için optimize edilmiştir, böylece görüntüleriniz her cihazda daha net görünür.

Dirilişe Bugün Başlayın!

7. Bir Kilise

bir kilise

Bir Kilise, seçim yapabileceğiniz 12 farklı renk şemasına sahiptir. Sağlanan renklerden hiçbirini sevmiyor musunuz? Problem değil. Ayrıca, kendi renk seçiminizi yapabilmeniz için özel bir renk seçici içerir!

Vaazlarınızı video, ses veya metin biçimlerinde yayınlayabilirsiniz. Sayfa kategorileri, bunları konuşmacıya, konuya veya diziye göre listelemenizi sağlar.

Bir Kilise de Adobe Typekit ile entegre edilmiştir, böylece sitenizi kalabalığın arasından sıyrılmak için seçebileceğiniz çok sayıda yazı tipi seçeneğiniz olacaktır..

Bugün Bir Kilise ile Başlayın!

8. Dua

namaz

Esnek ana sayfa düzeniyle Prayer, gerçekten benzersiz bir düzen oluşturmak için ön sayfanıza birden fazla widget eklemenize olanak tanır. Öne çıkan galeri kaydırıcısı da hoş bir dokunuş.

Kiliseniz sosyal medyada aktifse, sosyal ağ widget’ından çok memnun kalacaksınız. Sitenizi Instagram, Twitter ve diğer sitelere bağlayabilirsiniz!

Duaların birçok farklı biçimde gelmesi gibi, Namaz teması da birçok farklı renkte gelir. Hepsinin en iyisi? Oluşturduğunuz her sayfa için farklı bir renk şeması kullanabilirsiniz!

Bugün Dua ile Başlayın!

9. Kerygma

Kerygma

Kilisenizde bir podcast varsa, o zaman Kerygma sizin için bir temadır. Özellikle podcast’lerin ses veya video biçiminde sunulması için yapılmıştır.

Piyasadaki en iyi web sitesi sayfa oluşturucu eklentilerinden biri olan SiteOrigin ile birlikte gelir. Sitenizi istediğiniz gibi hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmek için sürükle ve bırak işlevini kullanabilirsiniz.

Kendi logonuzu yükleme, temanın renk düzenini değiştirme ve 600’den fazla Google yazı tipini kullanma seçeneğiyle web sitenizi markanızla kolayca eşleştirebileceksiniz.

Kerygma ile Bugün Başlayın!

10. Destansı

Epik

Bu tema web sitenizi kilisenin kendisi kadar destansı hale getirecek! Açık veya koyu renk şemasından seçim yapın ve etkilemeye hazır olun.

Podcast odaklı başka bir tema olan Epic, iTunes ve RSS abonelikleri için ses ve video yayınları yüklemenizi sağlar. Kategoriler özelliği, hoparlörlerinizin her birini ayrı ayrı arşivlemenizi sağlar.

Gezinme çubuğunun logonuzun içine veya doğrudan üzerine yerleştirilmesini sevdik.

Bugün Epic ile Başlayın!

11. Adore Kilisesi

kiliseye bayılıyorum

Adore Kilisesi bir ThemeForest güç elit yazar imithemes tarafından inşa tam bir işlevsel Kilise teması. Bu tema en iyi kilise, sadaka, kar amacı gütmeyen ve dini web siteleri geliştirmek için uygundur.

Aşağıda Adore Kilisesi temasının birkaç temel özelliği bulunmaktadır.

 • Yerleşik Etkinlik Yöneticisi eklentisi: Bir etkinlik eklentisi satın almak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde etkinlik oluşturun.
 • Vaazlar Müdürü: Yerleşik bir seçenekle vaazlar oluşturun.
 • Mega Menü Modülü: Birden çok sütunla istediğiniz menüleri oluşturun.
 • Tek tıkla demo kurulumu: Demo sitesini tek bir tıklama ile kolayca içe aktarın.

Adore Kilisesi ile bugün başlayın!

12. Tanrı Lütfu

Tanrı aşkına

WPBakery ile tamamen entegre olan God Grace, sezgisel bir sürükle ve bırak üreticisi ile kurulumu hızlı ve kolaydır. Ancak bu, en iyi WordPress Kilisesi temaları listemize girmesinin birçok nedeninden sadece bir tanesi.

God Grace, web sitenizi oluştururken takılmanız durumunda ekibinden tam destek almayı garanti eder. Hızlı ve güvenilir olmaktan gurur duyuyorlar.

Bu inanılmaz etkinlikler ve konferanslar temasıyla vaazları paylaşın, etkinlikleri tanıtın ve bağış kabul edin. WooCommerce entegrasyonu sayesinde kilise literatürü veya markalı kıyafetler gibi ürünler bile satabilirsiniz.

God Grace ile Bugün Başlayın!

13. Nimet

nimet

WPBakery ve Revolution Slider ile donatılmış Blessing ismine kadar yaşıyor. Bu kullanımı kolay kilise temasıyla kesinlikle kutsanmış hissedeceksiniz.

Çok sayıda mobil veya dokunmatik ekran ziyaretçisine sahip olmayı bekliyorsanız, dokunma ve kaydırma görüntü karuseli mükemmeldir.

Bugün Blessing ile Başlayın!

14. Kutsal Kilise

Kutsal Kilise

Kiliseler ve dua grupları için mükemmel olan Kutsal Kilise, web sitenizi başarılı kılmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bu temanın, haber güncellemelerini takipçilerinizle paylaşmak için mükemmel olan güçlü bir blogu var.

Kuruluşunuzda yaklaşan etkinlikleri sergilemek için Etkinlik Takvimi ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanım kolaylığı için WPBakery ve WooCommerce ile uyumludur, böylece hediye mağazanızdan çevrimiçi olarak bir şeyler satabilirsiniz.

Holy Church ile Bugün Başlayın!

15. Credo

amentü

Credo, tüm mezheplerin kiliseleri için mükemmeldir. Ayrıca yardım kuruluşları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için son derece iyi çalışır.

Vaazlarınızı arşivleyin, fotoğraf ve video paylaşın, yaklaşan etkinliklerinize göz atın ve dünyaya kiliseniz hakkında bilgi verin!

Bugün Credo’ya Başlayın!

16. Charitize

Charitize

Çok sayıda özelleştirme seçeneği ile çeviriye hazır Charitize, kiliseniz veya yardım kuruluşunuz için mükemmeldir.

Bu tema ile Jetpack eklentisini kullanmanızı tavsiye ediyorlar. Jetpack’i zaten seviyorsanız, bu harika bir seçimdir!

Bugün Charitize ile Başlayın!

17. Anneler

TheMoments

Bu ücretsiz WordPress teması çok hafiftir ve yükleme hızını öncelik haline getirir. Ayrıca, Google’ın saflarında yükselmeniz için SEO için optimize edilmiştir.

WooCommerce’i desteklediğinden, çevrimiçi bir mağazanız varsa, gitmek için iyi olacaksınız. Zaten bir sosyal medya varlığınız varsa mükemmel olan Instagram widget’ından da keyif aldık.

Bugün TheMoments ile başlayın!

18. Kilise ve Etkinlikler

kilise ve olaylar

Kiliseniz var mı? Kiliseniz olaylara ev sahipliği yapıyor mu? O zaman Kilise ve Etkinlikler sizin için bir temadır.

Bu tema Etkinlik Takvimi Pro, Filtre Çubuğu, WooTickets ve Topluluk Etkinlikleri eklentilerini destekler, bu da yıl boyunca çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan kiliseler için kesinlikle mükemmeldir..

Ayrıca 10 başlık seçeneği ve 20 altbilgi seçeneği vardır ve size birçok özelleştirme seçeneği sunar.

Kilise ve Etkinliklere Bugün Başlayın!

19. WP Kilisesi

WP Kilisesi

Haber bülteni aboneliği widget’ıyla WP-Church, e-posta abonelerinizi hızlandırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Özel olarak hazırlanmış vaaz galerisi ve göz alıcı slayt gösterisi ile web sayfanıza büyük ilgi duyacaksınız.

Seçebileceğiniz 6 özel renk ve 8 özel widget alanı ile WP-Church’un tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz..

WP-Church ile Bugün Başlayın!

20. Dunamis

Dunamis

Dunamis temasıyla dini hareketlerinize modern bir görünüm kazandırın.

Dunamis, hızlı web sitesi kurulumu için kurulumu kolay bir demo sitesi ile birlikte gelir. İsterseniz, web sitenizi sıfırdan tasarlamak için dahili sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunu kullanabilirsiniz.

Özellikle bağış yönetim sisteminden çok etkilendik. Web sitenizdeki bağışları kabul edin ve ardından doğrudan yönetici kontrol panelinizden kolayca takip edin!

Dunamis ile Bugün Başlayın!

21. Benedicto

Benedicto

Benedicto 9 özel sayfa düzenine, 35 özel widget’a sahiptir ve tamamen çeviriye hazırdır. Farklı bir takipçiyi çekmek istiyorsanız, bu harika bir seçim.

Sınırsız renk seçenekleri ve yazı tipi türleriyle Benedicto, markanıza zahmetsizce uyum sağlayabilir. Ayrıca, Soundcloud.com’a yüklediğiniz vaazları gömebilirsiniz!

Benedicto ile Bugün Başlayın!

22. Yükseldi

Risen

Risen temasıyla yeni zirvelere yükselin! Bir WordPress kilise temasında isteyebileceğiniz her şeye sahiptir: bir vaaz arşivi, bir etkinlik sayfası, bir fotoğraf galerisi, bir haber sayfası ve daha fazlası.

Bu tema inanılmaz derecede çok yönlüdür ve tüm mezheplerin, yardım gruplarının ve kar amacı gütmeyen kuruluşların kiliseleri için iyi çalışır.

Bugün Risen ile Başlayın!

Umarız bu makale kiliseler için en iyi WordPress temalarını keşfetmenize yardımcı olmuştur.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, WordPress’de nasıl bağış formu oluşturacağınız ve en ucuz premium WordPress temaları hakkında kolay adım adım eğiticimizin tadını çıkarabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map