Toplu E-posta Patlamaları için En İyi Toplu E-posta Gönderenleri (Karşılaştırma)

en iyi toplu e-posta gönderenler


Toplu e-posta patlamaları için en iyi toplu e-posta gönderenler mi arıyorsunuz??

Bir e-posta patlaması, mesajınızı aynı anda birçok kişiye iletmenin en iyi yolu gibi görünebilir. Ancak, e-posta patlaması yapmanın doğru ve yanlış bir yolu var.

Toplu e-posta gönderenlerle, abonelerinize aynı anda binlerce e-posta gönderebilir ve bunları müşterilere dönüştürebilirsiniz.

Piyasadaki en iyi toplu e-posta gönderenlerinden bazılarına göz atalım.

Toplu E-posta Patlamalarınız için Toplu E-posta Göndereni Seçme

Bir e-posta patlaması, aynı anda büyük bir alıcı grubuna gönderilen tek bir e-posta iletisidir. Bir e-posta patlamasıyla, alıcılar genellikle stratejik bir şekilde hedeflenmez; bunun yerine, hepsine aynı örtülü mesaj gönderilir.

Bununla birlikte, doğru toplu e-posta göndereni ile abonelerinizi ayrı bir gruba ayırabilirsiniz, böylece her bir gruba özel olarak hazırlanmış e-postalar gönderebilir, böylece abonelerinizi müşterilere dönüştürebilirsiniz. Abonelerinize toplu e-postalar göndermenizi sağlayan onlarca e-posta pazarlama hizmeti vardır.

Bu makalede, toplu e-posta patlamaları için seçilmiş en iyi toplu e-posta gönderenler listemizi paylaşacağız.

1. SendinBlue: ÜCRETSİZ Toplu E-posta Gönderen

SendinBlue

SendinBlue, toplu e-postaları kolaylıkla göndermenizi sağlayan toplu bir e-posta göndericisidir. Uygun fiyatlandırma seçenekleri sayesinde hem küçük işletmeler hem de kurumsal kullanıcılar için ideal bir çözümdür.

En iyi yanı, kullanıcılarınıza davranışlarına göre kişiselleştirilmiş otomatik e-postalar gönderebilmenizdir..

Doğru kişiye doğru mesajı göndermek için tamamen bölümlere ayrılmış e-posta listeleri de oluşturabilirsiniz. Veri gizliliği ve güvenliği ile SendinBlue, abonelerinize toplu bir e-posta patlaması göndermek için mükemmeldir.

Toplu e-posta göndermenin yanı sıra, SendinBlue size SMS pazarlama, açılış sayfaları ve reklam ayarları ve daha fazlası için araçlar sağlar.

Fiyat: Günde 300 e-postaya kadar ücretsizdir. Prim planları, 40.000 e-posta için aylık 25 ABD dolarından başlar.

2. Sürekli İletişim: En Hesaplı Toplu E-posta Yazılımı

Sürekli İletişim

Sürekli İletişim, e-posta abonelerinizi yönetmek için güçlü bir CRM ile gelen başka bir toplu e-posta göndericisidir..

Sürekli İletişim ile kullanıcılara ilgi alanlarına, önceki site ziyaretlerine, satın alma işlemlerine vb. Dayalı olarak bir dizi e-posta tetikleyebilirsiniz. Hatta belirli bir zamanda açmamış olan alıcılara e-postaları otomatik olarak yeniden gönderebilirsiniz..

Diğer önemli özellikler arasında sürükle ve bırak oluşturucu, özel e-posta şablonları ve pazarlama otomasyonu bulunur.

Fiyat: Bu listedeki en uygun fiyatlı toplu e-posta yazılımlarından biridir. Fiyatlandırma sınırsız e-posta ve 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile aylık 20 ABD dolarından başlıyor.

3. Damla: e-Ticaret için Toplu E-posta Gönderen

damlama

Drip, kurumsal kullanıcılar ve büyük çevrimiçi mağazalar için kullanımı kolay e-Ticaret CRM ve pazarlama otomasyon yazılımı ile birlikte gelen e-ticaret için toplu e-posta yazılımıdır.

Müşterilerinizle daha derin görüşmeler yapmanıza ve satın alma amaçlarını ve davranışlarını anlayarak doğru zamanda e-posta göndermenize olanak tanır.

Fiyat: Fiyatlandırma 2000 kişiye kadar aylık 49 $ ‘dan başlar. Ayrıca, hizmeti satın almadan önce test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyorlar..

4. ConvertKit: Yayıncılar için Toplu E-posta Yazılımı

ConvertKit

ConvertKit, çevrimiçi içerik oluşturucular, yayıncılar ve iş profesyonelleri için toplu bir e-posta göndericisidir. Her zaman sıfırdan başlamanıza gerek kalmadan toplu e-posta patlamaları oluşturmanıza ve göndermenize olanak tanıyan bir e-posta tasarımcısı ve güzel yerleşik e-posta şablonları ile birlikte gelir.

Bunun yanı sıra, daha fazla ziyaretçiyi aboneye ve müşteriye dönüştürmek için açılış sayfaları oluşturmanıza da olanak tanır.

Çoklu entegrasyonlarla, favori üçüncü taraf pazarlama uygulamalarınızı ConvertKit ile kolayca bağlayabilirsiniz. Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için idealdir.

Fiyat: 1000 e kadar aboneye toplu e-posta patlamalarını yayınlamak ÜCRETSİZDİR. Prim planı aylık 29 $ ‘dan başlıyor.

5. AWeber: En Popüler Toplu E-posta Göndereni

AWeber

AWeber muhtemelen küçük işletmeler için en popüler toplu e-posta gönderenidir.

AWeber ile ilgili beğeneceğiniz birkaç özellik:

 • E-posta oluşturucu ile güzel e-postalar tasarlayın
 • Tonlarca e-posta şablonu, bu nedenle her zaman sıfırdan başlamak zorunda kalmazsınız
 • RSS’den bültene özelliği sayesinde blog yayınlarınızı blog akışınızdan otomatik olarak gönderebilirsiniz
 • A / B test özelliği ile konu satırlarınızı, zamanınızı, e-posta içeriğinizi ve daha fazlasını test edin ve kitlenizle en iyi rezonansı en iyi şekilde bulun.

Fiyat: 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyorlar. Bundan sonra, premium plan 500 aboneye ve sınırsız e-postaya aylık 19 $ ‘dan başlıyor.

Bu makalenin, toplu e-posta patlamaları için en iyi toplu e-posta gönderenlerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, en iyi e-posta barındırma sağlayıcıları hakkındaki makalemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map