Web Siteniz için 36 En İyi WordPress İş Teması (2020)

en iyi wordpress iş temaları


Küçük bir işletme için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Küçük bir işletme web sitesi için, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi profesyonel olarak gösterebilecek bir temaya ihtiyacınız olacaktır.

Bu makalede, küçük işletmeler için en iyi WordPress iş temalarını paylaşacağız.

WordPress İş Teması Seçme

WordPress, piyasadaki en iyi web sitesi oluşturucusudur. Küçük işletme web siteniz için doğru WordPress temasını seçmek önemli bir görevdir. Ancak çok sayıda ücretli ve ücretsiz WordPress temasıyla (on binlerce), ihtiyaçlarınız için en iyi WordPress iş temasını seçmek zor olabilir. Bir WordPress temasına para harcamadan veya işletme web sitenizi tasarlamaya zaman ayırmadan önce, size uygun bir WordPress teması seçtiğinizden emin olmanız gerekir.

Ayrıca kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Onları kontrol et.

Mükemmel WordPress iş temasında dikkat etmeniz gereken özelliklere bir göz atalım:

1. Sadelik:

Bulduğunuz en açık WordPress temasını seçmeye cazip gelebilirsiniz, ancak bunun yerine basitliğe odaklanmalısınız. İşletmenize odaklanmanızı sağlayan ve web sitesi ziyaretçilerinizin kullanılabilirliğini artırmanıza yardımcı olan şık ve basit bir WordPress iş teması seçin.

Karmaşık bir WordPress teması sadece kullanıcıları rahatsız etmekle kalmaz, aynı zamanda web sitenizi de yavaşlatabilir.

2. Duyarlı:

Kullanıcılar, masaüstü, tablet veya cep telefonu gibi bir dizi farklı cihazdan işletmenizin web sitesini ziyaret edecek. Bu nedenle, WordPress temanızın tüm cihazlarda iyi görüneceğinden emin olmanız gerekir, bu nedenle duyarlı bir tema. Trafiğinizi ve SEO’nuzu artırmak için mobil uyumlu bir WordPress teması seçtiğinizden emin olun.

3. Eklenti Desteği:

WordPress kullanmanın güzelliği, web sitenize ekstra güç ve özellikler ekleyen 50.000’den fazla WordPress eklentisine erişebilmenizdir. Gibi tüm popüler eklentileri destekleyen bir WordPress teması seçtiğinizden emin olun Yoast SEO, W3 Toplam Önbellek, WPForms, ve dahası.

4. SEO Dostu:

Bir tema iyi görünse bile, yine de kötü kodlanmış HTML üretebilir, bu da web siteniz için kötü SEO ile sonuçlanabilir. Seçtiğiniz temanın tema geliştiricisinin, sayfalarının SEO için optimize edildiğini söylediğinden emin olun.

5. Destek:

Ayrıca, ihtiyacınız olduğunda size bol miktarda destek sunan bir WordPress iş teması seçmek istersiniz. Birçok premium WordPress teması dokümantasyon ve 1 yıllık e-posta desteği sunar.

Bir WordPress teması için incelemelere bakmayı unutmayın. Sayılarda güvenlik var; birçok kişi bir WordPress temasını kullanıyor ve tadını çıkarıyorsa, sizin için de iyi bir seçim olacağı güvenli bir bahistir..

İçin yorumları kontrol edebilirsiniz ücretsiz WordPress temaları seçtiğiniz WordPress.org tema dizininde istediğiniz temayı ve ardından Tümünü Gör Derecelendirmeler bölümünde.

wordpress-tema-yorum

Üçüncü taraf bir pazardan bir tema seçerseniz, genellikle web sitelerinde de incelemeler görüntüler.

Artık bir WordPress iş temasında neyi arayacağınızı bildiğinize göre, web siteniz için en iyi temayı seçmek çok daha kolay olacak.

Başlamadan önce, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Şimdi, küçük işletme web siteleri için en iyi WordPress temalarına bir göz atın.

1. Kurumsal Profesyonel

Enterprise Pro

Enterprise Pro, küçük işletmeler ve kurumsal web siteleri için özel olarak oluşturulmuş güzel bir WordPress temasıdır. Temaya kaya gibi sağlam bir temel sağlayan Genesis tema çerçevesine dayanıyor. Enterprise Pro, hizmetlerinizi, öne çıkan içerikleri, ekip profillerini ve daha fazlasını görüntülemek için yerleşik bölümlerle birlikte gelir.

Tam genişlikte gezinme menüsü, özel görüntü kaydırıcısı ve sınırsız renk şemaları ile birlikte gelir. Temayı düzenlemek ve içeriğinizi hızlı bir şekilde eklemek için canlı özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

Enterprise Pro temasını bugün edinin!

ÜCRETSİZ ERİŞİM: Enterprise Pro + 35 Diğer StudioPress Temaları!

Enterprise Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

WP Engine ile 35+ Temadan BEDAVA Alın »

2. Divi

Divi teması

Divi, küçük işletme web siteniz için kolayca uyarlanabilen mükemmel bir WordPress temasıdır. Tema, sitenizdeki özellikleri ve seçenekleri genişletmek için popüler WordPress eklentileriyle entegre olur.

Divi 2 çeşittir: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması tema ile birlikte gelen 100’den fazla tam site paketinden birini kullanarak özelleştirme yapmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Divi Builder eklentisi herhangi bir tema ile çalışır, diğer temalarla birlikte kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Hazır sayfa şablonları, tam genişlikte arka plan kaydırıcıları, paralaks efektleri, başlık şablonları ve çok daha fazlası ile birlikte gelir. Divi’nin kurulumu kolaydır ve küçük işletme web siteleri için premium özellikler sunar.

Divi temasını bugün alın!

3. Doğal Tema

Doğal Tema

Çevre ile yakından çalışan bir iş mi yürütüyorsunuz? O zaman denemek isteyebilirsiniz Doğal tema Tarafından Organic Themes.

Bu tema doğa temelli markalar için mükemmel bir seçimdir. Slayt Gösterisi, Sol kenar çubuğu, 3 sütun ve portföy gibi çeşitli ek sayfa şablonlarıyla birlikte gelir.

Doğal Temayı bugün edinin!

4. Yönetici Profesyonel

Executive Profesyonel

Executive Pro, küçük işletme, kurumsal veya profesyonel hizmetler web siteleri için çarpıcı bir WordPress temasıdır. Genesis çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve özellik eklemek için yerleşik bir sayfa oluşturucu kullanır. Tema, hazır sayfa şablonları, bülten abonelik formları, iletişim formu desteği ve daha fazlasını içerir.

Harekete geçirici mesaj düğmesi içeren tam ekran bir görüntü kaydırıcısı sunar. Sınırsız renk seçeneği, widget’a hazır düzenler, özel tema seçenekleri ve güçlü bir gezinme menüsü vardır.

Executive Pro temasını bugün edinin!

5. Şamandıra

şamandıra

Float, özellikle küçük işletme web siteleri için tasarlanmış güçlü bir WordPress temasıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanıma hazır bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Sayfa şablonları, sosyal medya simgeleri, sonsuz renk şemaları, paralaks efektleri, güzel arka plan seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

Bugün Float temasını edinin!

6. Ultra

Ultra

Ultra küçük işletme web siteleri için mükemmel bir WordPress temasıdır. İstediğiniz zaman bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek yerleşik düzenlere sahiptir. Web sitenize özellikler ve içerik eklemek için güçlü sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Diğer önemli özellikler arasında çoklu gezinme menüleri, özel widget’lar, sınırsız renk düzenleri, özel tema seçenekleri paneli, tek sayfalık tema düzeni ve çok daha fazlası bulunur. Ultra aşağıdakiler için tamamen optimize edilmiştir hız ve performans.

Ultra temayı bugün edinin!

7. Guten

guten teması

Hız ihtiyacını hissediyor musunuz? Guten, sitenizin yükleme süresini düşük tutmak için optimize edilmiş, hafif ve çarpıcı bir hızlı temadır. Hala daha iyi? Kullanımı kolay özelleştirici ve en popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle entegrasyonu sayesinde web sitenizi oluşturmak için harcadığınız zaman da düşük olacaktır.

Özelleştiriciye girdikten sonra, başlık düzenlerinizi, altbilgi düzenlerinizi, blog düzenlerinizi ve kişisel dokunuşunuzu eklemek için ihtiyacınız olan her şeyi değiştirebilirsiniz. Veya sitenizi sıfırdan tasarlamak istemiyorsanız, önceden oluşturulmuş pek çok düzeninden birini kullanabilirsiniz. Ayrıca, bu çok yönlü tema ücretsiz bir ana sayfa kaydırıcısı ile birlikte gelir.

Guten teması çeviriye hazırdır ve bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için WooCommerce ile kullanılabilir. Bir geliştiriciyseniz, Guten’in özel kod eklemek için birden fazla kanca ve filtresini de seveceksiniz..

Guten temasını bugün alın!

8. Mevcudiyet

varlık

Presence, küçük işletme web siteleri için modern ve profesyonel bir WordPress temasıdır. Gayrimenkul, otel ve tatil köyleri, restoranlar, müzik ve daha fazlası gibi birden fazla iş nişinde kullanılabilir. Kurulumu kolaydır ve web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için demolar sunar.

Ekip üyeleri, hakkında, portföy, hizmetler, referanslar ve bir iletişim formu için hazır web sitesi bölümlerine sahiptir. Durum teması, kolay özelleştirme için tüm üçüncü taraf sayfa oluşturucularla harika çalışır.

Durum temasını bugün alın!

9. Roxima

Roxima

Roxima, küçük işletme ve kurumsal web siteleriniz için premium özelliklere sahip şık bir WordPress temasıdır. Özel tema seçenekleri, birden çok sayfa düzeni, widget’a hazır alanlar ve daha fazlasını sunar.

Müşteriler, portföy, ürünler, hizmetler ve ekip üyeleri için hazır ana sayfa bölümleri ile birlikte gelir. Web sitenizi hızlı bir şekilde ayarlamak için canlı tema özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

Roxima temasını bugün edinin!

10. İşletme Profesyonel

Business Pro

Business Pro güzel bir WordPress küçük işletme temasıdır. Özel başlık videoları ve resimleri, video ve resim widget’ı, öne çıkan içerik bölümü ve daha fazlası gibi güçlü yerleşik özellikler sunar.

Ayrıca, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergilemek için ana sayfada birden çok widget kullanımına hazır alanlarla birlikte gelir. Temanın, kolayca çevrimiçi mağaza oluşturmak için e-Ticaret desteği vardır.

Business Pro temasını bugün edinin!

11. Astra

Astra Business

Astra, küçük işletme web siteleri için hızlı bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Tek bir tıklamayla içe aktarabileceğiniz düzinelerce başlangıç ​​sitesi ile birlikte gelir, böylece iş sitenizi sıfırdan başlamak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Tema, sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla uyumludur, böylece özel açılış sayfalarınızı kolayca özelleştirebilir veya tasarlayabilirsiniz. Astra’nın kod tabanı mimarisi SEO’nun en iyi uygulamalarını takip eder ve ayrıca ihtiyacınız olan gerekli Şema işaretlemesiyle birlikte gelir.

Astra temasını bugün alın!

12. OceanWP

OceanWP

OceanWP, herhangi bir niş için küçük bir işletme web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Tek tıklamayla demo içerik ithalatçısı ve yüzlerce hazır site var.

Tema özellikleri arasında RTL ve çeviri desteği, premium uzantılar ve sayfa oluşturucu entegrasyonu bulunur. Ayrıca, e-Ticaret sitesini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilmeniz için WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde entegre olur.

OceanWP temasını bugün alın!

13. Başlatma

Başlamak

StartUp, küçük işletme web siteleri için zarif bir WordPress temasıdır. Kısa bir karşılama metni ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içeren tam genişlikte bir başlık resmi vardır.

Canlı WordPress özelleştiricisinde birden fazla ayar ile birlikte gelir, böylece sitenizi editör ve önizleme arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan özelleştirebilirsiniz. Ayrıca tema, ana sayfa ve açılış sayfaları için yerleşik özel widget’lar içerir.

Bugün StartUp temasını edinin!

14. Prestij

Prestij

Prestige, oteller ve konaklama işletmeleri için özel olarak tasarlanmış premium bir WordPress küçük işletme temasıdır. Sitenizde büyük fotoğraflar, kalın başlıklar ve öne çıkan içerikleri görüntülemenizi sağlar.

Temanın yakındaki ilgi çekici yerleri, paketleri, blog sayfasını ve daha fazlasını sergilemek için birden fazla özel sayfa şablonu vardır. Renkleri, yazı tiplerini ve arka planı özelleştirmek için basit bir yönetici arka ucu ile birlikte gelir.

Prestij temasını bugün alın!

15. Ajans Pro

Ajans Pro

Ajans Pro, küçük işletmeler ve pazarlama ajansları için en uygun, etkileyici bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Tam ekran özel bir arka plan görüntüsü ve esnek ana sayfa bölümleri ile birlikte gelir.

Tema, tam genişlik, kenar çubukları, 2 sütun ve 3 sütun tasarımları dahil olmak üzere birden çok düzen seçeneğine sahiptir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hızlı bir şekilde eklemek için 3 ana widget alanı vardır.

Bugün Agency Pro temasını edinin!

16. Varış

Advent

Advent, küçük işletme web siteniz için kullanabileceğiniz harika bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda eşit derecede harika görünen tamamen duyarlı bir temadır.

Tema özellikleri arasında yapışkan gezinme menüsü, ürün resimleri için büyüteç, iletişim formu, WPML uyumluluğu, sosyal medya entegrasyonu, güzel tipografi ve 1 tıklama demo içerik içe aktarıcısı bulunur.

Advent temasını bugün alın!

17. Vantage

avantaj

avantaj küçük işletme web sitesi tasarımı için şaşırtıcı özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Hızlı kurulum ve kolay özelleştirme için Site Origin’in sayfa oluşturucu eklentisini tamamen destekler.

Özel sayfa düzenleri, renk seçenekleri, tamamlayıcı eklentiler ve daha fazlası ile birlikte gelir. Vantage ayrıca bir iş telefonu servisini web sitenize kolayca entegre etmenizi sağlar.

Vantage temasını bugün alın!

18. Koehn

Koehn

Koehn, mimarlar, inşaatçılar, müteahhitler ve emlakçılar için klasik bir WordPress iş temasıdır. Tamamen sürükle bırak ana sayfası ve özel içerik widget’ları ile birlikte gelir.

Tema, içeriğinizi kullanıcılar için son derece görünür hale getiren siyah ve beyaz renklerle güzel ve minimal bir düzene sahiptir. Çalışma portföyünüzü görüntülemek için esnek WordPress ayarları sunar.

Bugün Koehn temasını edinin!

19. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro, küçük işletme web siteleri oluşturmak için kolayca kullanılabilen güzel ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ana sayfa tamamen widget’lanmıştır, böylece web sitenizi hızlı bir şekilde ayarlamak ve özelleştirmek için özellikleri sürükleyip bırakabilirsiniz.

Paralaks arka planı, özel widget’lar, görüntü kaydırıcıları, sosyal medya simgeleri ve renk seçenekleri içerir. Küçük işletme web siteniz için premium özelliklere sahip son derece özelleştirilebilir bir temadır.

Hestia Pro temasını bugün edinin!

20. Yaratıcı

Creativo

Adından da anlaşılacağı gibi, Creativo yaratıcı işletmeler için bir WordPress temasıdır. Birden çok sayfa düzeni, tema görünümü, başlık şablonları, renk seçenekleri ve paralaks arka planları sunar.

WooCommerce’i tamamen destekler, böylece kolayca bir çevrimiçi mağaza açabilirsiniz. Ayrıca sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, canlı sohbet özelliği için tamamlayıcı eklenti, çevrimiçi portföy içerik türü ve daha fazlasını içerir.

Creativo temasını bugün alın!

21. Potenza

Potenza

Potenza, küçük işletmeler ve kurumsal web siteleri için bir WordPress iş temasıdır. Yerleşik bir sayfa oluşturucu kullanarak ana sayfanızı tasarlamak için premium özellikler sunar. Özel ana sayfa kaydırıcısı, öne çıkan yayınlarınızı ve sayfalarınızı sergilemenize olanak tanır.

Buna ek olarak, özel widget’lar, sayfa düzenleri, renk seçenekleri, güçlü tema ayarları ve çok daha fazlası var.

Potenza temasını bugün alın!

22. Nergis zambağı

Nergis zambağı

Amaryllis, küçük e-Ticaret işletmeleri için güzel bir WordPress temasıdır. WooCommerce’ı kutudan çıkarır, bu da kolayca çevrimiçi bir mağaza oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Amaryllis keskin özelliklere sahiptir matbaacılık, büyük bir başlık resmi, bir ürün bölümü ve daha fazlası.

Ana sayfa için widget tabanlı bir düzen içerir, böylece özellikleri sürükleyip bırakabilirsiniz. Tamamen optimize edilmiş ve kurulumu kolaydır.

Bugün Amaryllis temasını edinin!

23. Ekran

Screenr

Screenr küçük işletme web siteleri için ücretsiz bir WordPress iş temasıdır. Birden çok başlık şablonu, widget’a hazır bir ana sayfa ve paralaks efektleri içerir.

Özel widget’lar, sayfa düzenleri, renk seçenekleri ve daha fazlası vardır. Basit ve kullanımı kolay bir WordPress teması.

Screenr temasını bugün alın!

24. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro, özellikle küçük işletme web siteleri için tasarlanmış şık bir WordPress temasıdır. Ana sayfada tam genişlikte bir arka plan resmi ile doludur. Görüntüye metin ve harekete geçirici mesaj düğmesi ekleyebilirsiniz.

Ana sayfa ve açılış sayfaları için kendi özel mizanpajlarınızı oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir sayfa oluşturucu içerir. Google Yazı Tiplerini, birden çok kaydırıcıyı, kenar çubuğunu ve daha fazlasını destekler.

Bugün Moesia Pro temasını edinin!

25. Ve işareti

işareti '&'

Basit ama modern bir WordPress teması arıyorsanız, Ampersand doğru seçimdir. İki sütunlu düzen, çok özellikli içerik bölümleri, başlık resmi ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Küçük işletme web siteniz için özel sayfa düzenleri, ayrı bir blog sayfası, açılış sayfaları şablonları ve diğer yararlı premium özellikler sunar.

Ampersan temasını bugün alın!

26. Marka

Yapmak

Yapmak küçük işletme web siteniz için başka bir ücretsiz WordPress temasıdır. Kendi düzeninizi oluşturmak için kullanılabilecek yerleşik bir sayfa oluşturucuya sahiptir..

Web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanıma hazır birden çok şablon içerir. Make’ın kurulumu kolaydır ve tüm üçüncü taraf WordPress eklentileri ile harika çalışır.

Make temasını bugün edinin!

27 Huş

huş ağacı

Birch, küçük işletme web siteniz için mükemmel premium özelliklere sahip modern bir WordPress iş temasıdır. Güzel tipografi, özel logo, resim kaydırıcısı ve güzel gezinme menüsü ile birlikte gelir.

Ayrıca, ana sayfada müşteriler, portföy, referanslar, hizmetler ve daha fazlası için birden çok yerleşik bölüm içerir. Temanızı düzenlemek ve ayarlamak için canlı özelleştiriciyi kullanabilirsiniz.

Birch temasını bugün alın!

28. Digital Pro

Digital Pro

Adından da anlaşılacağı gibi, Digital Pro küçük dijital işletmeler, medya ajansları, etkinlikler ve konferanslar ve şirket ofisleri için bir WordPress temasıdır. Genesis Framework’ün üzerine inşa edilmiştir ve ana sayfada metin ve harekete geçirici mesaj düğmesi içeren tam ekran başlık resmi gibi kullanışlı özellikler sunar.

Özel widget’lar, renk seçenekleri, gezinme menüleri, sayfa düzenleri ve kolay özelleştirme için bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir.

Digital Pro temasını bugün edinin!

29. Yapı

struct

Struct, küçük işletmeler, girişimler ve dijital ajanslar için çarpıcı bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, tam widget tabanlı ana sayfa ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Bunun yanı sıra, portföyünüzü, hizmetlerinizi, SSS’lerinizi, referanslarınızı ve hizmetlerinizi profesyonel olarak sergilemek için ana sayfada hazır bölümleri de içerir..

Struct temasını bugün alın!

30. Doruk

Çukur

Çukur küçük işletme ve kurumsal web siteleriniz için uygun basit ve ücretsiz bir WordPress iş temasıdır. Düz bir şablonu, özel düzenleri ve güzel bir tasarımı var.

Tema, net tipografi için WooCommerce ve Google yazı tiplerini tamamen destekler.

Pinnacle temasını bugün alın!

31. Narcos

Narcos

Narcos, sağlık, fitness, crossfit spor salonu vb.Dahil olmak üzere her türlü işletme web sitesi için modern ve profesyonel bir WordPress temasıdır. Ana sayfada paralaks efektleri, tam genişlikli başlık resmi, widget- tabanlı düzen ve özel sayfa şablonları.

Ayrıca referanslar, ekip üyeleri, hakkında, portföy ve daha fazlası için ana sayfa bölümlerini de içerir. Kurulumu kolaydır ve canlı tema özelleştirici kullanılarak özelleştirilebilir.

Narcos temasını bugün alın!

32. Girişim

Girişim

Girişim, küçük işletmeler için uygun mükemmel bir WordPress temasıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir. Ana sayfa, özellik ve içerik eklemeyi kolaylaştıran widget tabanlı.

Venture, WooCommerce’i tamamen destekler. Diğer önemli özellikler arasında ana sayfa kaydırıcısı, özel logo, gezinme menüleri, renk düzenleri ve daha fazlası yer alır.

Venture temasını bugün alın!

33. Açı

Açı

Angle, küçük işletme web siteleri için özel olarak tasarlanmış premium bir WordPress iş temasıdır. Hızla özellik ve içerik eklemek için kullanılabilen yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Referanslar, portföy, müşteriler, hakkında, iletişim ve daha fazlası için yerleşik bölümlere sahiptir. Açının, açılış sayfalarınızı kolayca oluşturmak için birden fazla düzeni vardır.

Bugün Açı temasını edinin!

34. Atlast Ajansı

Atlast Ajansı

Atlast Ajansı freelancerları ve ajansları için mükemmel bir WordPress teması. Bu ücretsiz tema, siteniz için hızlı bir şekilde benzersiz bir tasarım oluşturmanıza olanak tanır. Demo verilerini tek bir tıklamayla kolayca yükleyebilirsiniz. Bu tema ayrıca bir portföy için sınırsız slayt ve 4 farklı düzen bölümü ile birlikte gelir.

Atlast Agency, çeviriye hazırdır ve WPML ve diğer çok dilli eklentilerle tamamen uyumludur. Bu tema duyarlı, yani siteniz herhangi bir cihazda mükemmel çalışıyor. En iyisi, tema tamamen ücretsizdir ve WordPress.org deposundan indirilebilir..

Bugün Atlast Ajansı temasını edinin!

35. İş Kurma

İş Başlangıç

İş Başlangıç her türlü ajans ve serbest çalışan için bir başka çok amaçlı tema. Bu tema, profesyonel bir geliştirici tutmadan sayfalarınızı ve mizanpajlarınızı kendi başınıza özelleştirmenize yardımcı olacak bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir.

Demo içeriğini tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz, böylece sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz. İş Başlangıç ​​teması, Elementor Sayfa Oluşturucu ve WooCommerce eklentisi ile uyumludur.

İş Başlangıç ​​temasını bugün alın!

36. Kalium

potasyum

potasyum çalışmanızı her zaman en iyi şekilde sergilemenize yardımcı olan yaratıcı bir portföy temasıdır. Kalium, bir web sitesini sıfırdan oluşturmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olan bir sürü demoyla birlikte gelir.

Kalium temasının harika özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Çok yakında & bakım: Sitenizi gerçekten başlatmadan önce ziyaretçilerinizi heyecanlandırın. Ayrıca, yakında WordPress eklentileri listesine göz atın.
 • 15+ başlık stili: Çok çeşitli başlık stilleri arasından seçim yapın.
 • 30’dan fazla portföy öğesi türü: Portföy öğesi türleriyle, çalışmanızın sitenizde nasıl gösterileceğini seçebilirsiniz.

Kalium temasını bugün alın!

Bu makalenin, küçük işletmeler için en iyi WordPress iş temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, çevrimiçi bloglama ve ucuz premium WordPress temalarından nasıl para kazanacağımızla ilgili kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map