Web Sitenizi Hızlandırmak İçin En Hızlı 29 WordPress Teması

En Hızlı WordPress Temaları


En hızlı WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Web sitesi hızı işinizi yapabilir veya işinizi bozabilir. Şüphesiz, WordPress temanız bu konuda önemli bir rol oynar.

Hızlı bir WordPress teması ile sayfa yükleme sürenizi önemli ölçüde azaltarak sayfa hızınızı artırabilirsiniz. Bu makalede, web sitenizi hızlandırmak için size en hızlı WordPress temalarından bazılarını göstereceğiz.

Neden En Hızlı WordPress Temalarını Seçmelisiniz??

Sayfa hızı, dikkat etmeniz gereken en önemli metriklerden biridir.
Çalışmalar, sayfa yanıtında yalnızca 1 saniyelik bir gecikmenin bile dönüşüm oranında% 7 oranında azalmaya neden olabileceğini gösteriyor. Ayrıca, Google algoritmalarında sayfa hızını vurgulamaya devam ediyor.

Özetlemek gerekirse, arama sıralamanızı yükseltmek, daha fazla organik trafik elde etmek ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak istiyorsanız, sayfa hızınızı artırmak için hızlı bir WordPress teması seçmek gibi her önlemi almanız gerekir..

Piyasada bulunan binlerce WordPress temasıyla, hızlı ve duyarlı bir tema bulmak zor. Sitenizin hızı hakkındaki tam istatistikleri öğrenmek için WordPress için her zaman ücretsiz web sitesi hız testi aracımızı kullanabilirsiniz.

Web sitenizi hızlandırmak için piyasadaki en hızlı WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro, güzel ve hızlı bir WordPress temasıdır. StudioPress Genesis Framework’ün üzerine inşa edilmiştir, bu da onu güçlü ve sağlam kılar. Tema yaşam tarzı, sağlık, sağlıklı yaşam ve tıbbi web siteleri için mükemmeldir. Bu temayı bir e-Ticaret mağazası oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Diğer önemli özellikler arasında 6 widget alanı, özel başlık arka planı, 2 gezinme menüsü, arama çubuğu ve daha fazlası yer alır.

Fiyatlandırma: 129,95 $

Essense Pro + 35 Diğer Studio Temalarına ÜCRETSİZ Erişim!

Essense Pro dahil tüm premium StudioPress temalarını ÜCRETSİZ denemek istiyorum?

En iyi yönetilen WordPress barındırma hizmeti olan WP Engine’e kaydolduğunuzda, Genesis çerçevesini ve ALL StudioPress temalarını ücretsiz olarak alırsınız (Bu, değeri 2.000 doların üzerinde!)

Bu Özel WP Motoru Teklifini Bugün Alın! »

2. Astra Teması

Astra Teması

Astra Tema en popüler ve en hızlı WordPress temasıdır. WordPress panonuza aktarabileceğiniz düzinelerce hazır web sitesi ile birlikte gelir. Başlangıç ​​sitelerinin amacı zaman kazanmaktır, böylece bir siteyi sıfırdan oluşturmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

WordPress için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularının çoğuyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Astra Tema ile herhangi bir kod yazmadan web sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz.

3. Neve

Neve

Neve, WordPress için çoğu sayfa oluşturucu ile uyumlu süper hızlı bir WordPress temasıdır. Herhangi bir iş alanına uygun çok amaçlı bir temadır. Düzeni, stil ayarlamanıza izin veren kolay tema seçenekleri sayesinde oldukça esnektir.

Web sitenize benzersiz bir görünüm vermek için özelleştirilebilir bir üstbilgi ve altbilgi ile birlikte gelir.

4. Ultra

Ultra

Ultra güçlü ve hızlı bir WordPress temasıdır. Web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmak için Themify sürükle ve bırak oluşturucusunu destekler. Ayrıca, herhangi bir kod yazmadan başlamanıza yardımcı olan yerleşik şablonlar ve demo siteleri olan Ultra Skins içerir..

Tema, web siteniz için oluşturucu eklentileri, düzen seçenekleri ve tonlarca özelleştirme ayarı sunar.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro, yüksek performanslı web siteleri oluşturmak için oluşturulmuş çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Kaygan malzeme tasarımına sahip güzel ve şık bir sayfa düzeni vardır. Tema, çok sayfalı bir web sitesi oluşturmak için de kullanılabilir.

WooCommerce’i tamamen destekler ve hız ve performans için optimize edilmiştir.

6. OceanWP

Okyanus WP

OceanWP kolayca herhangi bir web sitesi veya blog oluşturmak için inşa edilmiş ücretsiz ve en hızlı WordPress teması. Sitenizi oluştururken zaman kazanmak için çeşitli demolar ve şablonlar vardır. Premium uzantıları ile sitenize daha fazla özellik ve işlev ekleyebilirsiniz..

Tema, Beaver Builder, Elementor vb.Gibi popüler sayfa oluşturucularla son derece uyumludur..

7. Decorist

Decorist

Decorist hızlı bir WooCommerce temasıdır. Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak ve dekorasyon ürünleri, moda ürünleri veya herhangi bir fiziksel ürün satmak için kullanılabilir. Tema, web sitenize daha fazla özellik eklemek için WooCommerce uzantılarıyla mükemmel çalışır.

Son derece özelleştirilebilir bir mağaza ve esnek düzen seçeneklerine sahiptir. 100’den fazla özel öğeyle başlık görünürlüğünü, renkleri, sosyal ağları ve daha fazlasını yönetebilirsiniz.

8. Zelle Pro

Zelle Pro

Zelle Pro, hızlı performans ve paralaks kaydırma ile gelen neşeli bir temadır. Güzel web siteleri oluşturmak için tek sayfalık ve çok sayfalı düzenlerde gelir. Temanın, tam genişlikte arka plan resmi ve harekete geçirici mesaj düğmeleri içeren özel bir başlığı var.

Özelleştirme için WordPress canlı özelleştiricisini ve sayfa oluşturucuları kullanabilirsiniz.

9. Academica Pro

Academica Pro

Academica Pro, eğitim enstitüleri, üniversiteler, kolejler ve kütüphaneler için özel olarak tasarlanmış hızlı bir WordPress temasıdır. Ana sayfada 3 sütun stili olan widget’lı bir düzen sunar. Etkinlik takvimi entegrasyonu ile sitenizdeki etkinlikleri kolayca tanıtabilirsiniz.

Diğer önemli özellikler arasında dinamik bir ana sayfa oluşturucu, görsel özelleştirici, sayfa düzenleri ve WooCommerce desteği bulunur.

10. Yazar Pro

Yazar Pro

Yazar Pro, WordPress’te güçlü ve sağlam web siteleri oluşturmak için Genesis tabanlı bir başka temadır. Tema, kitap yazarları, çevrimiçi kitapçılar, yayıncılar, dergiler ve haber web siteleri için mükemmeldir. Kitap başlıklarını profesyonel olarak görüntülemek için güzel ve kullanıcı dostu bir ana sayfa ile birlikte gelir.

WooCommerce ve BigCommerce gibi e-ticaret platformlarını destekler, böylece çevrimiçi mağazanızı kolayca kurabilirsiniz. Tema özelleştirici, web sitenizde değişiklik yapmayı kolaylaştırır.

11. Toskana

Tusant

Tusant en hızlı WordPress podcast temasıdır. Web sitenize müzik ve video akışı eklemek için bu temayı kullanabilirsiniz. Tema müzisyenler, gruplar, vloglar, podcast’ler, yayıncılar ve ses / video projelerinde çalışan herhangi bir içerik sitesi için mükemmeldir..

Birden fazla düzen seçeneği ile birlikte gelir ve Elementor sayfa oluşturucuyu destekler.

12. incelik

İncelik

Finesse, çevrimiçi mağazanızı başlatmanızı sağlayan popüler ve hızlı bir WooCommerce temasıdır. Özelleştirme için SiteOrigin sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu destekler. Tema, e-Ticaret sitenize ürün, ilgili ürünler ve daha fazlasını eklemek için esnek düzen seçenekleri sunar.

Diğer özellikler arasında 600+ Google Web yazı tipi desteği, sınırsız renk düzenleri, çeviriler ve web sitenizi düzenlemek için canlı özelleştirici bulunur.

13. Kea

Kea Resort: Gezgin Yorumları

Kea, oteller, tatil köyleri ve konaklama işletmeleri için özel olarak oluşturulmuş güzel ve en hızlı WordPress resort temasıdır. Tam ekran özel arka plan görüntüsü ile minimalist bir tasarıma sahiptir. Kea ile otel işletmenize üçüncü taraf rezervasyon ve rezervasyon sistemini kolayca entegre edebilirsiniz.

Tema, video ve resim kaydırıcısı, esnek düzenler, renk düzenleri ve özel widget’lar sunar. Ayrıca çok dilli bir web sitesi oluşturmak için WPML’yi destekler.

14. Kaydedilmiş

Kayıtlı

Kaydedildi premium WordPress kilise teması. Vaazlarınızı, etkinliklerinizi, personel profillerinizi ve konumunuzu eklemek mükemmeldir. Güzel fotoğraflar, videolar, referanslar ve bağış formlarını görüntüleyebileceğiniz bir düzen ile birlikte gelir.

Tema, kilise web sitenizin ana sayfasını özelleştirmek için bir sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu içerir.

15. Ajans Pro

Ajans Pro

Agency Pro, ajans web sitenize en uygun profesyonel ve en hızlı WordPress temasından biridir. Tema Genesis Framework üzerine inşa edilmiştir ve performans açısından onu güçlü ve güçlü kılar.

Herhangi bir StudioPress teması gibi, web sitenizi hızlı bir şekilde ayarlamak için ana sayfa widget’ını ve özel sayfa şablonlarını kullanabilirsiniz.

16. Denge

Denge

Denge minimalist ve en hızlı WordPress temasıdır. İstediğiniz bir web sitesi yapmanıza olanak tanıyan 2 güzel ve premium düzen ile birlikte gelir. Bu temayı, profesyonel bir e-Ticaret mağazası oluşturmak ve tüm envanterinizi birkaç tıklamayla eklemek için de kullanabilirsiniz..

Tema, kullanıcıları çekmek ve web sitenize çekmek için düzende beyaz boşluklara sahiptir. Visual Customizer desteği ile renkleri ve yazı tiplerini hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

17. Khore

Khore

Khore en hızlı WordPress etkinlik temalarından biridir. Sol taraftaki gezinme menüsünü ve sayfanın sağ tarafındaki içeriği gösteren 2 sütunlu bir düzene sahiptir. Tema, etkinliklere, sergilere, web seminerlerine ve konferanslara ev sahipliği yapmak için mükemmeldir..

Khore online bilet satmanıza izin verir. Ayrıca etkinlik zamanlayıcı, sosyal paylaşım, Google haritaları, resim galerileri ve daha fazlasını sunar.

18. Blog Yıldızı

Blogstar

Blogstar yaratıcı bir WordPress blog temasıdır. Bir blog başlatmak veya çevrimiçi bir dergi oluşturmak için kullanabileceğiniz birden çok blog şablonu ile birlikte gelir. Web sitesi sayfalarınızı hızla ekleyebilmeniz ve özelleştirebilmeniz için Visual Composer ile sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Tema 700’den fazla simge yazı tipi, özel pencere öğesi, renk görünümü ve video arka planına sahiptir. Hız ve performans için son derece optimize edilmiştir.

19. Modüller

Modüller

Modüller, şık ve en hızlı WordPress temasıdır. Çok amaçlı yaklaşımı ile her türlü web sitesini veya blogu kolayca oluşturabilirsiniz. Temanızın işlevselliğini artırmak için üçüncü taraf WordPress eklentileriyle sorunsuz bir şekilde çalışır.

Başlık, kısa açıklama ve CTA düğmesiyle özel bir başlık resmine sahiptir. Sayfanın üstüne bir gezinme menüsü ve arama çubuğu da ekleyebilirsiniz..

20. Otomatik İşlemler

AutoDeals

AutoDeals modern bir WordPress otomobil bayiliği temasıdır. Kullanıcıların favori arabalarını çevrimiçi bulmaları için yıldırım hızında ve en gelişmiş arama motoruyla birlikte gelir. Ziyaretçiler yerel envanter sonuçları için mesafeye ve yarıçapa göre arama yapabilir.

Birden fazla liste seçmenize ve karşılaştırmanıza veya gelecekteki tarayıcılar için aramanızı istek listesine kaydetmenize olanak tanır.

21. Özelleştir

Customify

Customify ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temadır. Herhangi bir web sitesi oluşturmak hızlı, duyarlı ve esnektir. Tema üstbilgi ve altbilgi oluşturucu içerir ve Beaver Builder, Elementor, Thrive Architect, Divi, vb. Gibi sayfa oluşturucuları destekler..

Web sitenizin işlevselliğini artırmak için WooCommerce, bbPress, Yoast ve daha fazlası gibi eklentileri tamamen destekler.

22. Kitap Yazarı

Kitap Yazarı

Kitap Yazar, yayıncılar ve yazarlar için hızlı bir WordPress temasıdır. Kitaplarınızı çevrimiçi olarak satmanıza ve tanıtmanıza olanak tanır. Tema, kitap kapaklarını sergilemek ve izleyicileri çekmek için güzel renkler seçmenizi sağlar.

Kullanıcılarınızın satın alma işlemleriyle ilgili görüşlerini ve önerilerini bırakabilecekleri bir inceleme bölümü ile birlikte gelir.

23. Guten Teması

Guten Teması

Guten Teması, Gutenberg, Beaver Builder, Elementor ve daha fazlası gibi sayfa oluşturucuları destekleyen güçlü ve en hızlı WordPress temasıdır. Temanın üstbilgi, altbilgi ve kenar çubuğu dahil olmak üzere farklı bölümler için çeşitli düzenleri vardır.

Renkleri, yazı tiplerini vb. Özelleştirmek kolaydır. Guten Theme, çevrimiçi mağazanızı başlatmak için WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

24. Orfeo

Orfeo

Orfeo, göz alıcı bir web sitesi düzenine sahip tek sayfalık hızlı bir WordPress temasıdır. Karanlık bir başlık arka plan resmi ve renkli harekete geçirici mesaj düğmeleriyle ziyaretçilerinizi cezbeder. Tema kişisel bloglar ve ajans web siteleri için mükemmel.

Bu temada hızlı bir şekilde değişiklik yapmak için canlı WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

25. Moliere

Moliere

Moliere, oteller, BnB’ler, daireler, kiralama hizmetleri ve konaklama işletmeleri için özel olarak tasarlanmış modern ve şık bir WordPress temasıdır. Tema, kullanıcının dikkatini çekmek için süper hızlı ve esnektir. İçeriğinizi kolayca eklemek için özelleştirilebilir bir üstbilgi ve altbilgi vardır.

Moliere ile eksiksiz renk kontrolü, sayfa oluşturucu entegrasyonu, RTL desteği, WooCommerece uyumluluğu ve daha fazlasını elde edersiniz.

26. Niş Pro

Niş Pro

Niche Pro, yaşam tarzı blog yazarlarının çalışmalarını sergilemeleri için mükemmel olan profesyonel ve hızlı bir WordPress temasıdır. İlgi çekici görüntüler ve e-Ticaret desteği ile güzel bir beyaz renk düzenine sahiptir. Temanın içeriğinizi ve medyanızı hızla eklemek için widget’lı bir düzeni vardır.

Kolay özelleştirme için özel sayfa şablonları ve tema seçenek paneli ile birlikte gelir.

27. WPCasa

WPCasa

WPCasa en hızlı WordPress emlak temasıdır. Esnek bir pano kullanarak emlak web sitenizi kurmanıza ve mülk listeleri eklemenize olanak tanır. Tema, seçtiğiniz daha fazla şablon ve düzen eklemenizi kolaylaştıran bir çerçeve olarak çalışır.

Temaya daha fazla seçenek eklemek için güçlü eklentiler ve araçlar sunar. WPCasa ayrıca gelişmiş bir mülk arama sistemi içerir.

28. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro, her türlü web sitesini yapmanıza izin veren popüler ve hızlı bir WordPress temasıdır. Tam ekran arka plan görüntüsü, sosyal paylaşım simgeleri, arama çubuğu, kısa açıklama ve harekete geçirici mesaj düğmeleri bulunur. Web sitenizin ilk katında öne çıkan içerikleri görüntülemek için Crelly Slider’ı da kullanabilirsiniz..

Tema, iletişim sayfanızı, yaklaşık sayfanızı ve daha fazlasını tasarlamak için ek sayfa şablonlarıyla birlikte gelir.

29. Futurio

Futurio

Futurio fotoğrafçılar, çevrimiçi portföyler, yaratıcı ajanslar, e-ticaret mağazaları ve açılış sayfaları için özel olarak oluşturulmuş ücretsiz ve hızlı bir WordPress temasıdır. Beaver Builder, Elementor, SiteOrigin, Divi ve daha fazlası gibi sayfa oluşturucularla entegre olur.

Web sitenizi daha iyi performans için optimize etmek için üçüncü taraf WordPress eklentilerini kullanabilirsiniz.

Bu makalenin, web sitenizi hızlandırmak için en hızlı WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. En iyi tam ekran WordPress temalarında kılavuzumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map