WordPress için En İyi Beaver Builder Temaları

en iyi kunduz oluşturucu temaları


WordPress web siteniz için en iyi Beaver Builder temalarını mı arıyorsunuz? Beaver Builder, basit bir sürükle ve bırak arayüzü kullanarak sayfa oluşturmanıza yardımcı olan popüler bir sayfa oluşturucudur. Tüm WordPress temaları Beaver Builder’ı desteklemez. Bu muhteşem sayfa oluşturucuyu kullanmayı düşünüyorsanız, önce hangi temaların onunla uyumlu olduğunu bulmanız gerekir..

Bu makalede, hayallerinizin web sitesini kolayca oluşturmak için kullanabileceğiniz WordPress için en iyi Beaver Builder temalarını paylaşacağız.

1. Potenza

Potenza

Potenza popüler bir tek sayfa WordPress temasıdır. Beaver Builder dahil sayfa oluşturucuları tamamen destekler. Ana sayfadaki içeriğinizi, widget’larınızı ve diğer öğelerinizi sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Beaver Builder ile diğer açılış sayfalarını anında düzenleyebilirsiniz. Potenza, birden çok sütun ve tasarım özelliklerine sahip esnek bir düzene sahiptir.

Özel widget’lar, paralaks arka planları, resimler, animasyonlar ve daha fazlası ile birlikte gelir. Renk dengelemesini kontrol etmek ve değişikliklerinizin canlı önizlemesini görüntülemek için WordPress özelleştiricisini kullanabilirsiniz.

2. Hestia Pro

Hestia

Hestia çok amaçlı bir Beaver Builder temasıdır. Hareket halindeyken web sitenizi tasarlamanıza izin vermek için sayfa oluşturucu ile entegre olur. 1 dakikalık kurulum ve demo içeriği vardır, böylece demo sitelerini kolayca çoğaltabilirsiniz. İçeriği ve görüntüleri kendi verilerinizle kolayca değiştirebilirsiniz.

Hız için tamamen optimize edilmiştir ve en iyi önbellek eklentileriyle uyumludur. Hestia mega menüleri, özel arka planı ve RTL (sağdan sola) dilleri destekler. Çeviri için hazırdır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

3. Sydney Pro

Sidney

Sydney, Beaver Builder’ı destekleyen güçlü bir iş temasıdır. Son derece esnektir ve ana sayfanızı hızlı bir şekilde kurmak için içerik blokları sağlar. Tam ekran kaydırıcısı, başlık resmi, yapışkan gezinme menüsü ve özel logo ile birlikte gelir. Sydney, açılış sayfalarını ve diğer web sayfalarını zahmetsizce oluşturmak için bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahiptir..

Google Yazı Tiplerini, düzenler için tam renk kontrolünü, özel düzenleri, logoları ve çevirileri destekler. Diğer temaların aksine, Sydney, ziyaretçilerinizle etkileşim kurmak için sitenize ekleyebileceğiniz bir dizi sosyal simgeye sahiptir..

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP, Beaver Builder sayfa oluşturucu ile uyumlu ücretsiz bir WordPress temasıdır. WordPress siteleri için herhangi bir hız testi aracıyla kontrol edebileceğiniz inanılmaz hızlı bir sayfa yükleme süresi vardır. OceanWP, WooCommerce ile bir e-ticaret mağazası oluşturmak için yerleşik özelliklere sahiptir. Bu temayla çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Tema, tam ekran kaydırma, giriş açılır penceresi, Instagram beslemesi, beyaz etiketleme ve daha fazlası için kendi uzantılarıyla birlikte gelir. İlk kurulumda yardımcı olabilecek güçlü belgelere sahiptir.

5. Astra

Astra

Astra, Beaver Builder ve diğer üst sayfa üreticileri için yapılmış şık bir WordPress temasıdır. Site yapımına harcadığınız zamanı ve çabayı azaltmak için önceden oluşturulmuş web siteleri sunar. Demo sitelerini başlatabilir ve içeriği kendi sitenizle değiştirebilirsiniz. Tüm demo sitelerinin tasarımları, istediğiniz her türlü web sitesine uyacak şekilde yapılmıştır..

Canlı WordPress tema özelleştiricisi, sitenizi düzenlemek için tüm seçeneklere sahiptir. Değişikliklerinizin bir önizlemesini hemen görebilirsiniz. Astra, üstbilgiler ve düzenlerin işlevlerini genişletmek için eklentiler ödedi.

6. Benson

Benson

Benson bir WordPress fotoğraf temasıdır. Web sitenizdeki içeriği ve görüntüleri sürükleyip bırakmak için Beaver Builder’ı entegre edebilir. Fotoğrafçılara hikayeye dayalı bir düzen verir. Benson kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir olduğundan tam olarak istediğiniz web sitesini oluşturabilirsiniz.

Sitenizde değişiklik yapmak ve bunları önizlemede görmek için WordPress’in canlı özelleştiricisiyle harika çalışıyor. Deneme ve hata taktikleri ile uğraşmadan web sitenizi nasıl yöneteceğinizi öğrenmek için video eğitimlerini kullanabilirsiniz.

7. Lens

Lens

Lense, fotoğrafçılar ve kamera satan mağazalar için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Birden fazla galeri düzeni, tam ekran görüntü ekranı, renk kontrolü ve daha fazlasını sunar. Lens duyarlı bir temadır ve her ekran boyutunda harika görünür.

Yerleşik bir galeri yükleyiciye, görünüm kontrol ayarlarına, modern düzenlere ve WPML desteğine sahiptir. Lense, içeriğinizi sayfalar için sürükleyip bırakmak üzere Beaver Builder ile entegre edilebilir.

8. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress, Beaver Builder uyumluluğu ile basit bir WordPress temasıdır. Hafif bir temadır ve en yüksek kodlama standartlarıyla son derece kararlıdır. Premium modülleri ve site kütüphanelerine erişimi vardır.

Özelleştirme hakkında konuşmak istiyorsanız, GeneratePress’in tipografi, renkler, düzenler ve WordPress eklentileri ile uyumlulukla geldiğini duymaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca, arama motorlarının sitenizde daha fazla trafik alması için optimize edilmiştir.

9. TrueNorth

Gerçek Kuzey

TrueNorth bir WordPress portföy temasıdır. Hoşgeldin mesajı ve portföy içerik blokları sayesinde benzersiz bir tasarıma sahiptir. Slayt gösterisinde, görüntülerde, sütunlarda ve daha fazlasında farklı portföy türleri görüntüleyebilirsiniz. TrueNorth, sayfa oluşturmak için Beaver Builder ile uyumludur.

Tema, web sitenizi hazırlamak için özel widget’lar, renkler, seçenekler paneli ve 1 tıklamayla demo içerik içe aktarma özelliğine sahiptir. Kurulumu kolaydır ve gerçekten kullanıcı dostu bir WordPress temasıdır.

10. Ava

Ava

Ava, WooCommerce entegrasyonuna sahip bir e-Ticaret WordPress temasıdır. 50’den fazla ücretsiz uzantı ile birlikte gelir ve diğer tüm WooCommerce premium uzantılarıyla uyumludur. Ürünlerinizi sürükleyip bırakmak ve sayfalarınızı özelleştirmek için Beaver Builder ile harika çalışır. Ava online satış için mükemmel bir seçimdir.

Özel düzenler, renkler, yazı tipleri, sosyal simgeler ve daha fazla düzenleme seçeneği vardır. Ava 6 şablonlar, ışık kutusu galerileri, galeri düzenleri ve tam genişlikte tasarımlar içerir.

11. Milos

Milos

Milos, oteller, pansiyonlar, daireler ve konaklama işletmeleri için bir WordPress temasıdır. Harici rezervasyon sistemleri, restoran menü yönetimi ve otelinizin web sitesi için diğer seçenekler sunar. Milos’un Beaver Builder editörü ile kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Oteller ve tatil köyleri için bu en iyi WordPress temalarına göz atın.

Çeviri için hazır olduğundan, otel web sitesini yerel dilinizde oluşturabilir ve diğer uluslararası dilleri ekleyebilirsiniz. Tema hız ve SEO için optimize edilmiştir.

12. Özelleştir

Customify

Adından da anlaşılacağı gibi, Özelleştir son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Sayfa oluşturucular için tasarlanmıştır ve Beaver Builder’ı tamamen destekler. Gerçek zamanlı düzenleyici ile sayfalar, üstbilgiler, altbilgiler ve kenar çubukları oluşturabilir ve tasarımlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz. Özelleştir temasındaki her bir öğenin özelleştirilebileceğini iddia ediyorlar.

Customify, sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanabileceğiniz birçok hazır web sitesine sahiptir. İçeriği ve resimleri kendiniz yapmak için değiştirin. Tema hafiftir ve performans için optimize edilmiştir.

13. Neve

Neve

Neve, sayfa oluşturucu dostu bir WordPress temasıdır ve Beaver Builder ile harika çalışır. Modern standartlar ve özelleştirilebilir düzenlerle oluşturulmuştur. Neve tamamen duyarlı, çeviriye hazır ve dahil edilen demo içe aktarma ile 1 dakikalık kurulum sunuyor. Güzel navigasyon menüleri, tipografi, renkler ve özel arka planlara sahiptir.

Tüm üçüncü taraf WordPress eklentileri ile uyumludur. WordPress özelleştiricisini kullanarak sitenizin herhangi bir sayfasını düzenleyebilir ve değişikliklerin canlı önizlemesini görebilirsiniz.

14. Flevr

Flevr

Flevr, e-Ticaret siteleri için bir WordPress iş temasıdır. Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak ve ürünlerinizi satmak için WooCommerce’i destekler. Özellik, içerik ve özel widget eklemek için widget tabanlı bir ana sayfaya sahiptir. Flevr, ana sayfalar için portföyler, kaydırıcılar, hizmetler, ekipler, ortaklar, referanslar ve ürünler dahil olmak üzere 7 içerik türü içerir.

Esnek düzen seçenekleriyle, sitenizde sütunlar, listeler, filtreler ve kenar çubukları ayarlayabilirsiniz. Bu tema, sürükle ve bırak işlevleriyle sayfalarınızı tasarlamak için Beaver Builder gibi sayfa oluşturucularla uyumludur.

15. Igloo

Eskimo kulübesi

Igloo, restoranlar ve barlar için bir Beaver Builder WordPress temasıdır. Gıda işletmenizin restoranınızı çevrimiçi tanıtmak için benzersiz bir düzen sunar. Bu tür diğer temalar gibi, yemekleri ve fiyatları güzel bir şekilde görüntülemek için bir menü yönetim sistemine sahiptir.

Ana sayfa için, yiyecek fotoğraflarınızı göstermek için kaydırıcılar ve resim galerileri de dahil olmak üzere 4 içerik türü ile birlikte gelir. Igloo, düzenler için birden fazla renk şemasına, özel widget’lara, renklere ve tipografiye sahiptir.

16. Rocked Pro

Rocked Pro

Rocked Pro, WordPress siteleri için premium bir iş temasıdır. İnişli bir kaydırıcı, sayfa şablonları, ek widget’lar ve daha pek çok özellik içerir. Tema, özelleştirmeyi süper kolaylaştıran Beaver Builder ve diğer sayfa oluşturucularla uyumludur. Sitenizi ayarlamak için içeriğinizi ve widget’larınızı sürükleyip bırakabilirsiniz.

WooCommerce’ın bir e-Ticaret mağazası yapmak için desteği var. Tema çeviriye hazırdır ve RTL dilleri için harika çalışır. Temayla birlikte gelen özellikleri tam olarak açıklamak için güçlü belgelere ve kılavuzlara sahiptirler..

17. Yapı

struct

Struct, mobil uygulamalar ve yazılımlar, yazılımla ilgili siteler ve SaaS (hizmet olarak hizmet) projeleri için basit bir Beaver Builder WordPress temasıdır. Ana sayfa, içerik ve resim eklemek için sürükleyip bırakabileceğiniz widget’lara dayanır. Beaver Builder ayrıca ana sayfanızı içerik widget’ları, resim bölümleri ve daha fazlasıyla ayarlamanıza yardımcı olur.

Sosyal simgeler, iletişim haritaları, görev programları vb. Gibi 13 özel widget ile birlikte gelir. Yapılar içeriğinizi portföy, ekip, hizmetler, SSS ve kılavuzlar dahil 5 türe ayırır. Temayı sınırsız renk şemaları, yazı tipleri ve arka plan stilleriyle özelleştirebilirsiniz.

18. Ryan

Ryan

Ryan, web sitenizi hızlı bir şekilde yapmak için kullanabileceğiniz Beaver Builder desteği ile ücretsiz, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tema seçenekleri panelinde, sitenizin tasarımını ve görünümünü değiştirmek için çok sayıda özel ayar bulunur. Ana sayfada tam genişlikte bir görüntü kaydırıcısı var.

Özel bir logo eklemenize, içerik widget’larını sürükleyip bırakmanıza ve bir arka plan görüntüsü eklemenize olanak tanır. Ryan, SEO için tamamen duyarlı ve optimize edilmiştir.

19. Radcliffe

Radcliffe

Radcliffe başka bir ücretsiz WordPress temasıdır. Ana sayfa için tam genişlikte bir şablonu vardır. Bu tema, ana sayfanıza içerik, resim, form ve daha fazlasını eklemenizi kolaylaştıran Beaver Builder ile uyumludur. Beaver Builder sayfa oluşturucu, açılış sayfalarınızı hızlı bir şekilde oluşturmanıza da yardımcı olur.

Ayrıca, güzel şablonlar, başlık resimleri, tipografi, özel bir logo, özel renkler ve widget alanları vardır. Radcliffe çeviriye hazır bir temadır, böylece herhangi bir dilde bir web sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

20. GBeaver

GBeaver

GBeaver, WordPress siteleri için Beaver Builder uyumlu bir temadır. Sağlam bir temel sağlayan bir Genesis alt teması. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmak için birden fazla düzen ve yerleşik site vardır. Ayrıca e-ticaret mağazaları oluşturmak için WooCommerce’i destekler.

Dahili widget’lar, modüller, özel logolar, yapışkan menüler, tuval dışı menüler, widget alanlarına sahip esnek altbilgi sütunları ve sitenizi tasarlamak için tema seçenekleri ile birlikte gelir. Beaver Builder ile web sitesi oluşturmak için eksiksiz bir paket.

21. Sayfa Oluşturucu Çerçevesi

Sayfa Oluşturucu Çerçevesi

Ad gibi, Sayfa Oluşturucu Çerçevesi de Beaver Builder dahil tüm sayfa oluşturucuları destekleyen mükemmel bir WordPress temasıdır. Sitenizi tasarlamak ve özelleştirmek için esnek seçeneklere sahip süper hafif bir temadır. Sayfa Oluşturucu Çerçevesi, yapışkan gezinme, Typekit entegrasyonu ve şeffaf üstbilgiler için ücretli eklentilerle birlikte gelir.

Bu tema tamamen duyarlı ve arama motorları için optimize edilmiştir. Güvenlik açıklarını güvenlik açıklarından korumak için en son teknoloji ile üretilmiştir.

Bu makalenin WordPress için en iyi Beaver Builder temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca üyelik siteleri için en iyi WordPress temaları için uzman seçimlerimize göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map