WordPress için En İyi Fotoğrafçılık Temaları (2020)

en çok wordpress-fotoğrafçılık-temalar


WordPress için en iyi fotoğraf temalarını mı arıyorsunuz? Fotoğraflarınızı sergilemek için doğru platformu arayan tutkulu bir fotoğrafçıysanız, WordPress’te bir fotoğraf sitesi oluşturmak mevcut en iyi seçenektir. Bir WordPress fotoğraf teması kullanarak kolayca profesyonel bir fotoğrafçılık sitesi oluşturabilir ve fotoğraflarınızı anlamlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Bu makalede, WordPress için en iyi fotoğraf temalarından bazılarını paylaşacağız.

WordPress ile Fotoğraf Web Sitesi Oluşturma

WordPress bugün mevcut olan en iyi ve en popüler web sitesi platformudur. Çevrimiçi tüm web sitelerinin yüzde 31’inden fazlası tarafından kullanılıyor. Web sitelerini oluşturmak için WordPress kullanan çok sayıda kişisel blogun yanı sıra büyük isim markaları var.

2 tür WordPress platformu vardır: WordPress.org ve WordPress.com. WordPress.com, sınırlı özelleştirme seçeneklerine sahip barındırılan bir platformdur, WordPress.org ise binlerce tema ve eklenti ile sınırsız olarak özelleştirmenizi sağlayan kendi kendine barındırılan bir platformdur. Bu nedenle, fotoğraf sitenizi kendi kendine barındırılan WordPress.org platformunda oluşturmanız gerekir..

Ayrıntılı bilgi için WordPress.com ve WordPress.org arasındaki tam karşılaştırmamıza göz atabilirsiniz..

WordPress.org’da bir fotoğraf sitesi oluşturmak için bir alan adına ve bir web barındırma hesabına ihtiyacınız olacaktır. Alan adı, web sitenizin Google.com veya IsItWP.com gibi İnternet’teki adresini ifade eder. Web barındırma hesabınız, sitenizin içeriğinin ve dosyalarının çevrimiçi depolandığı yerdir.

Bir alan adı genellikle yılda yaklaşık 14,99 $ ve bir web barındırma planı ayda yaklaşık 7,99 maliyeti. Yeni başladığınızda alan adı ve barındırma maliyetlerinin toplamı oldukça pahalı olabilir.

Neyse ki, kullanıcılarımıza özel bir indirim sunmak için Bluehost ile bir anlaşma yaptık. Bluehost dünyanın en büyük ve en popüler hosting şirketlerinden biridir.

bluehost üzerinde bir blog oluştur

Bluehost, normal hosting fiyatında% 60 indirim sağlayan aylık sadece $ 2.99 için bir WordPress barındırma planı sunmayı kabul etti. Ayrıca, web barındırma satın alımınızla birlikte ücretsiz bir alan adı ve SSL sertifikası alırsınız. Böylece, web sitenize ayda sadece 2,75 ABD doları karşılığında başlayabilirsiniz.

WordPress’te yeniyseniz, nasıl WordPress sitesi oluşturacağınızla ilgili adım adım kılavuzumuzu takip edebilirsiniz..

Başlamadan önce, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın.

Şimdi WordPress için en iyi fotoğraf temalarına bakalım.

1. Oshine

oshine-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Oshine, fotoğrafçılar, sanatsal serbest çalışanlar ve yaratıcı ajanslar için web siteleri oluşturmak için uygun yaratıcı çok amaçlı bir temadır. Bir profesyonel gibi kolayca web sayfaları oluşturmanıza izin veren son derece sezgisel bir görsel sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Tema 43 güzel demo ve 1 tıklama ile yükleyip kullanabileceğiniz 100’den fazla önceden oluşturulmuş örnek sayfa içeriyor. Profesyonel fotoğrafçılar göz önünde bulundurularak tasarlanan modern ve şık bir tasarıma, çarpıcı kaydırıcılara, atlıkarıncalara, şifre korumalı galerilere ve çok daha fazlasına sahiptir..

Sitenizi benzersiz kılmak için sınırsız düzen olanakları, renkler ve tipografi üzerinde tam kontrol, çoklu başlık stilleri ve sonsuz menü stilleri sağlar. Harika bir tema ve Themeforest’in pazarında ortalama 5 üzerinden 5 kullanıcı oyu var.

Tam Oshine incelememizi okuyun.

Oshine ile bugün başlayın!

2. Divi

divi-photograhpy-tema

Divi, şimdiye kadar yapılmış en güçlü ve popüler WordPress temalarından biridir. Bu temayı kullanarak bir fotoğraf sitesi de dahil olmak üzere her türlü site oluşturabilirsiniz.

Basit bir sürükle ve bırak arayüzü ile hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturmanızı sağlayan görsel Divi Builder eklentisini kullanır. Bir fotoğraf sitesi oluşturmak için eklentide galeri, portföy, kaydırıcı vb. Dahil 46 güzel içerik öğesi var.

Divi teması, Divi topluluğundan birkaç düzen kullanmak için 20’den fazla çarpıcı önceden hazırlanmış düzen ve seçenekle birlikte gelir. Ayrıca internette Divi düzenleri ve desteklenen temalar da bulacaksınız. Ayrıca, siteniz için benzersiz bir tasarım oluşturmanıza olanak tanıyan tonlarca üstbilgi ve altbilgi seçeneği vardır.

Özetle, Divi çok kolay bir arayüzle sınırsız kişiselleştirme olanakları sunar, mutlak bir başlangıç ​​bile çarpıcı bir şey yaratabilir.

Tam Divi incelememizi okuyun.

Divi ile bugün başlayın!

3. Fotoğrafçılık

fotoğrafçılık-wordpress-tema

Fotoğrafçılık, en popüler WordPress fotoğraf temasıdır. ThemeForest pazarındaki en çok satan fotoğraf teması. The theme, kullanıcılarından 5 ortalama değerlendirmeden 4.5 yıldız aldı.

Fotoğraf teması, fotoğraflarınızı profesyonel olarak sunabileceğiniz ve bunları satarak para kazanabileceğiniz birinci sınıf bir fotoğraf sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir özellik setiyle birlikte gelir.

70+ önceden tasarlanmış fotoğraf galerisi ve portföy şablonları, 9 küçük resim efektleri, 2 ışık kutusu eklentisi vb..

Beyaz ve koyu ciltleri kapsayan 24 önceden tanımlanmış demo vardır. Demoların her biri tek tıklamayla içe aktarmaya hazırdır, böylece fotoğraf sitenizi anında başlatabilirsiniz.

Fotoğrafçılığa bugün başlayın!

4. Novo Fotoğrafçılık

novo-fotoğrafçılık-tema

Novo Photography fotoğrafçılar, blogcular, ajanslar ve fotoğraf stüdyoları için harika bir WordPress temasıdır. Zaman kaybetmeden profesyonel fotoğrafçılık siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. Basit ve kullanımı kolaydır – herhangi bir koda dokunmadan veya bir geliştirici tutmadan tema ayarlarını yapılandırabilir ve tasarımı isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Tema, şifre koruması, sağ tıklama koruması ve filigranlar gibi güçlü fotoğraf koruma seçeneklerine sahiptir. Bu özellikler, fotoğrafları profesyonel kullanım için güvenli hale getirmenize ve çalışmanızı kopyalama ve hırsızlığa karşı korumanıza yardımcı olur.

Ayrıca, tam özellikli e-Ticaret seçeneklerine sahip olduğu için fotoğraflarınızı web sitenizden kolayca satabilirsiniz. Yeni fotoğraf web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için, önceden tanımlanmış demolardan birini içe aktarabilir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Novo Photography ile bugün başlayın!

5. Fotocrati

photocrati-tema-wordpress

Photocrati, WordPress için tamamen duyarlı güçlü bir fotoğraf temasıdır. Tema, fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak sergilemenize olanak tanıyan çok çeşitli muhteşem özellik ve işlevlerle birlikte gelir.

Bu temada paketlenmiş 60’dan fazla başlangıç ​​tasarımı, yerleşik galeri, e-Ticaret işlevi, SEO araçları, sosyal medya entegrasyonu ve sınırsız özelleştirme seçenekleri var. Güzel fotoğraf galerileri oluşturabilir ve e-Ticaret seçenekleri, küçük resim özelleştirme, ışık kutusu efektleri, slayt gösterileri vb.Ile profesyonelce yönetebilirsiniz..

Tema, site tasarımınızı özelleştirmenize yardımcı olacak birden çok widget alanına sahiptir. Ayrıca, sitenizi güzel bir şekilde tasarlamak için temanızdaki yazı tiplerini, boyutlarını, rengini, aralığını vb. Tamamen kontrol edebilirsiniz..

Photocrati ile bugün başlayın!

6. Themify Ultra

Ultra tema-fotoğrafçılık

Themify Ultra başka bir güçlü ve süper esnek WordPress temasıdır. Ajans, fotoğraf, düğün, restoran, e-ticaret veya fitness siteleri gibi çok çeşitli web siteleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca tek sayfalık WordPress wbesites oluşturmanıza olanak tanır.

Tema sitenizi kolayca ve güzel bir şekilde tasarlamanızı sağlayan Themify Builder sayfa oluşturucu eklentisi. Piyasadaki en popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularından biri.

Themify Ultra teması, önceden tasarlanmış 10’dan fazla tema demo ve 1 tıklama ile içe aktarabileceğiniz ve hızlı özelleştirme için kullanabileceğiniz 60’ın üzerinde tasarım düzeni sunar. Temanın fotoğraf demosunda çarpıcı kaydırıcılar, duvar tarzı projeler ve galeriler bulunmaktadır. Şık fotoğraf siteleri için mükemmel bir seçim.

Themify Ultra incelememizin tamamını okuyun.

Themify Ultra ile bugün başlayın!

7. Neve Fotoğrafçılık

Neve Fotoğrafçılık

Neve Photography, WordPress için mükemmel bir fotoğraf temasıdır. Tam genişlikte bir düzeni ve özel bir başlık resmi vardır. Başlığa metin, kısa açıklama ve harekete geçirici mesaj düğmesi ekleyebilirsiniz. Ayrıca gezinme menüsü ve özel bir logo içerir.

Tema bölümleri, fotoğraf portföyünüzü güzel bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Metin ve fotoğraf içeren “Hakkımda” bölümünü eklemek için bir alanı var. Bunun dışında adresinizi göstermek için özel widget’lar da kullanabilirsiniz.

Neve Photography teması, tüm popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla son derece uyumludur. Performans ve hız için tamamen duyarlı ve optimize edilmiştir.

Neve Photography ile bugün başlayın!

8. Kod çözme

uncode-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Uncode, ThemeForest pazarındaki en sevilen ucuz premium temalardan biridir. Tema 41.000’den fazla satış yaptı ve kullanıcılarından ortalama 5 yıldız aldı. Bu temayı, fotoğraf veya fotoğraf bloglama sitesi de dahil olmak üzere her türlü site oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Tema, sezgisel sürükle ve bırak seçenekleriyle istediğiniz her türlü tasarımı oluşturmanıza olanak tanıyan WordPress için ünlü sürükle ve bırak WPBakery Sayfa Oluşturucu ile birlikte geliyor. Ayrıca, kaydırıcılar ve ışık kutusu galerileri oluşturmak için Revolution Slider, LayerSlider ve iLightbox eklentisi gibi başka premium eklentilere de sahiptir..

Her biri benzersiz bir konsept düşünülerek hazırlanmış 40’dan fazla önceden hazırlanmış demo siteye sahiptir. Bir demo içe aktarabilir ve fotoğraf sitenizi anında oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Uncode incelememizin tamamını okuyun.

Uncode ile bugün başlayın!

9. Fotoğrafçılık Wiso

fotoğrafçılık-WISO-tema

Fotoğrafçılık Wiso fotoğrafçılar için yaratıcı bir WordPress temasıdır. WordPress’e 1 tıklama ile aktarabileceğiniz 34 kullanıma hazır demo ve 95 albüm ve galeri ile birlikte gelir. Ardından, kukla içeriği orijinal içeriğinizle özelleştirebilir, değiştirebilir ve sitenizi çevrimiçi yayınlayabilirsiniz.

Fotoğrafçılık Wiso, galeri prova, indirme, filigran görüntüleri, PDF dosyaları oluşturma vb. Gibi gelişmiş fotoğraf sitesi özelliklerine sahiptir. Ayrıca, bir müşteri sayfası, etkinlikler, rezervasyon takvimi vb..

Ayrıca, bir mağaza sayfası oluşturarak veya doğrudan portföy sayfasından da ürünlerinizi satabilirsiniz. Tema performansı optimize edilmiş ve SEO dostu.

Photography Wiso ile bugün başlayın!

10. Clayton

Clayton teması

Clayton, bir dizi özelleştirilebilir şablonla birlikte gelen zarif bir WordPress fotoğraf temasıdır. Evolve Themes tarafından piyasaya sürüldü ve popüler bir tema pazarı olan Themeforest’ten indirilebilir..

Clayton ile albümleri yönetmek bir yazı yazmak kadar basit. Daha fazla özelleştirme için, Clayton temasının arkasında aynı ekip tarafından oluşturulan bir düzen oluşturucu olan Grids adlı ücretsiz bir eklenti yükleyebilirsiniz..

Clayton ile bugün başlayın!

11. Impreza

impreza-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Impreza, çok amaçlı web siteleri oluşturmak için gerçekten etkileyici bir temadır. ThemeForest’ta yine en çok satan ve en çok beğenilen tema. 48 binden fazla satış ve 4,8 üzerinden 5 ortalama kullanıcı oyu sunuyor.

Popüler eklentiler WPBakery Görsel Sayfa Oluşturucu, Slider Devrimi ve Visual Composer için Ultimate Eklentileri ile derin entegrasyona sahiptir. Bu eklentilerin gücü ile, bu temayı kullanarak muhteşem bir fotoğraf sitesi de dahil olmak üzere her türlü web sitesi oluşturabilirsiniz..

Bir fotoğraf demosu da dahil olmak üzere 1 tıklamayla içe aktarma için hazır, önceden tasarlanmış birden fazla demo var. Demo gibi bir web sitesi istiyorsanız, 1 tıklama ile demoyu içe aktarabilir ve hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca, gerçekten benzersiz görünen bir site oluşturmak için 17 portföy ızgarası stili, sınırsız sürgü ve gelişmiş üstbilgi ve altbilgi seçenekleri vardır.

Tam Impreza incelememizi okuyun.

Impreza ile bugün başlayın!

12. Çerçeveli

çerçeveli-wordpress-tema

Çerçeveli, profesyonel fotoğrafçılar için tasarlanmış güzel bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla ithalat ve özelleştirme için hazır 7 çarpıcı web sitesi demoları ile birlikte gelir. Mevcut demolar moda, yemek, etkinlik ve konferanslar, seyahat ve düğün fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılar için hazırlanmıştır..

Çerçeveli teması, kullanıcı hesapları ve parolalarıyla galerilere erişebilmeleri için müşteri yönetimi ve müşteri hesapları oluşturmak için fotoğraf provaları için gelişmiş seçeneklere sahiptir. Izgara düzeni, duvarcılık, yatay ve tam ekran gibi galerilerin yanı sıra farklı reklam öğesi kaydırıcıları için farklı stiller var.

Tema, bir mağaza oluşturmanıza ve fotoğraflarınızı satmanıza izin vermek için WooCommerce eklentisi ile derin bir entegrasyona sahiptir. Tema ayrıca Flickr ve Instagram entegrasyonuna sahiptir, böylece fotoğrafları doğrudan Instagram veya Flickr hesaplarınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Framed ile bugün başlayın!

13. Photosy

photosy-wordpress-tema

Photosy, WordPress için güzel bir fotoğraf temasıdır. Çarpıcı fotoğraf siteleri yapmak için 19+ güzel şablonla birlikte gelir. Temanız için basit bir sürükle ve bırak özelleştirme arayüzüne sahiptir, böylece herhangi bir kod yazmak zorunda kalmadan onu tasarlayabilir ve yeniden tasarlayabilirsiniz.

Photosy ile yerleşik kaydırıcıları, gelişmiş blog düzenlerini, portföy düzenlerini, üstbilgileri ve altbilgileri kullanabilirsiniz. Tipografinizi Google yazı tipleri ile tam olarak yapılandırabilir ve renk, boyut, satır yüksekliği vb.Gibi çeşitli seçenekleri değiştirebilirsiniz..

Photosy temasında, sitenizde herhangi bir yerde kullanabileceğiniz 30’dan fazla özel yapım içerik öğesi ve blok bulunur. Ayrıca rüya fotoğraf sitenizi hızlı bir şekilde tasarlamanıza yardımcı olurlar..

Photosy ile bugün başlayın!

14. Kreativa

KREATIVA-fotoğrafçılık-tema

Kreativa, Themeforest pazarında bulunan zengin özelliklere sahip ve çarpıcı bir WordPress fotoğraf şablonu. Kreativa temasıyla, profesyonel bir fotoğraf sitesi yapmak için yatay ve dikey menüler, tam ekran slayt gösterileri, resim ve portföy galerileri, Ajax beğenileri vb.Gibi gelişmiş özelliklere sahip olacaksınız..

Buna ek olarak, temada bir araya getirilen fotoğraf prova, istemci yönetimi, ışık kutusu, galeri küçük resim gezinme efektleri vb. Gibi başka özellikler de vardır. Daha fazla özellik ve işlev eklemek için Revolution Slider, Yoast SEO, WPML, WooCommerce, vb.Gibi güçlü eklentiler içerir..

Ayrıca, basit bir şekilde bir web sitesi oluşturmak için dahili bir sayfa oluşturucu vardır. Böylece, sürükle ve bırak öğelerini karıştırıp düzenleyerek sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Kreativa ile bugün başlayın!

15. Gündönümü

gündönümü-wordpress-tema

Gündönümü fotoğrafçılar ve blogcular için uygun olan basit ama güzel bir WordPress temasıdır. Tema, çarpıcı bir slayt gösterisi, özellikli sayfalar, kenar çubuğu widget’lı özellikli yayınlar ve altbilgi sosyal simgeleri içeren düzgün ve temiz bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Tema tamamen duyarlı ve retinaya hazır, bu da tüm cihazlarda ve ekranlarda harika görünmesini sağlıyor. WordPress Özelleştirici ile oluşturulan, sitenizdeki her bir öğeyi gerçek zamanlı canlı önizlemelerle özelleştirebilirsiniz. Bir web sitesi tasarlamayı kolay ve hızlı hale getirir.

Ayrıca, sitenizi diğerlerinden benzersiz kılmak için özel renkler, özel Google yazı tipleri, birden çok başlık düzeni seçeneği vb. Kullanabilirsiniz. Resminizi sergilemek için bu temayla temiz bir ızgara düzeni, filtrelenebilir portföy veya özel düzenler kullanabilirsiniz.

Solstice incelememizi okuyun.

Solstice ile bugün başlayın!

16. Nova

nova-wordpress-tema

Nova, Elegant Themes tarafından hazırlanan basit ama sofistike bir WordPress temasıdır. Tema, bir iş sitesi, portföy veya fotoğraf sitesi gibi herhangi bir web sitesi oluşturmanıza izin veren bir dizi standart özellik ve işlevsellik ile birlikte gelir.

Projelerinizi bir tablo halinde sunmak için basit ve güzel bir galeri düzenine sahiptir. Portföyünüzü kenar çubuğu ve metin içermeyen küçük, orta veya büyük boyutlarda gösterebilirsiniz. Ayrıca sitenizdeki belirli projeleri şifre ile koruyabilirsiniz.

Nova teması tamamen duyarlı olduğundan siteniz tüm cihazlarda mükemmel bir şekilde görüntülenecektir. Sitenizi kolayca tasarlamanıza yardımcı olmak için harika bir Tema Seçenekleri paneli, kısa kodlar ve sayfa şablonları vardır.

Tüm Nova incelememizi okuyun.

Nova ile bugün başlayın!

17. Ay

moone-wordpress-tema

Moone, muhteşem bir tasarıma ve zengin özelliklere sahip yaratıcı bir WordPress fotoğraf temasıdır. Tema, sürükleyip bırakma özelliğiyle sitenizi ön uçtan tasarlamanıza ve özelleştirmenize olanak tanıyan Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle entegre edilmiştir.

Tema, kesinlikle şaşırtıcı görünen 3 farklı ana sayfa varyantı ile birlikte geliyor. Bunlardan herhangi birini beğendiyseniz, 1 tıklama ile yükleyebilir ve hayal gücünüze göre özelleştirebilirsiniz. Duvar galerisi, ızgara galerisi, tam ekran ızgara ve kaydırıcı, şerit kaydırıcı ve parola korumalı galeriler gibi farklı fotoğraf galerileri içerir.

Buna ek olarak, Moone teması, kendi yaratıcılığınızla oynamanıza izin veren güçlü bir başlık oluşturucusuna sahiptir. Gelişmiş tipografi ve yüksek hızlı performansa sahiptir.

Moone ile bugün başlayın!

18. Sonsuzlaştır

themify-sonsuz-wordpress-tema

Sonsuz kaydırma tasarımını seviyorsanız, Themify Infinite sizin için mükemmel bir temadır. Hikayeleri tam genişlikte büyük fotoğraflarla paylaşmak için güzel, duyarlı bir WordPress teması. Fotoğrafçılar inanılmaz fotoğraf hikayelerini bu fantastik tema ile paylaşabilir.

Tema, kodlama becerisi olmayan kullanıcılar için basit ve kolay özelleştirme sağlamak için Themify tarafından güçlü bir sayfa oluşturucu ile oluşturulmuştur. Hikayelerinizi daha iyi hale getirmek için yapışkan bir başlık, mega menü, yapışkan kenar çubuğu, özel paylaşım düğmeleri vb. Ekleyebilirsiniz..

Temanın tam WooCommerce desteği vardır, böylece sitenizde bir mağaza oluşturabilir ve ürünlerinizi satabilirsiniz.

Themify Infinite incelememizi okuyun.

Themify Infinite ile bugün başlayın!

19. Avada

Avada-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Avada, ThemeForest’un pazarında bulunan tüm zamanların en çok satan 1 numaralı WordPress temasıdır. Son 6 yıldır sürekli olarak en çok satan tema oldu ve aynı zamanda 5 yıldızdan ortalama 4.7 yıldız derecelendirmesini sürdürmede başarılı oldu..

Bu karşılaştırmayı okuyun Divi vs Avada.

Avada, her tür web sitesi için kullanabileceğiniz çok amaçlı bir temadır. Güçlü Fusion Builder ile oluşturulan öğeleri hassas bir şekilde sürükleyip bırakabilir ve bu temayı kullanarak çarpıcı sayfalar oluşturabilirsiniz. Bir fotoğraf teması için ızgara ve duvar galeri düzenleri, görüntü üzerine gelme efektleri ve daha birçok özelleştirme seçeneği sunar.

Avada, bazı fotoğraf demoları dahil olmak üzere 45’ten fazla çarpıcı önceden tanımlanmış demoya sahiptir. Bir demo seçebilir, 1 tıklama ile sitenize yükleyebilir ve anında web sitenizi hazırlayabilirsiniz.

Avada incelememizin tamamını okuyun.

Avada ile bugün başlayın!

20. Katlamak

sarmak-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Enfold yine en çok satan premium çok amaçlı bir temadır. Bu temayı işletme, portföy, fotoğrafçılık ve serbest çalışma siteleri gibi farklı nişler için web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. İstediğiniz her tür siteyi oluşturmanıza olanak tanıyan çok çeşitli özelliklere ve özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

Enfold teması hız açısından optimize edilmiştir, böylece daha hızlı yüklenir ve kitleniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur. Site içeriğinizin cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda harika görünmesini sağlayan tamamen duyarlı bir temadır..

Profesyonel fotoğrafçılık teması oluşturmak için muhteşem slayt gösterileri, portföy sayfaları ve Ajax portföyü oluşturma seçenekleri sunar. Birden fazla fotoğraf gösterimi mevcut, böylece 1 tıklamayla 1’i yükleyebilir ve siteniz için hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz.

Enfold incelememizin tamamını okuyun.

Enfold ile bugün başlayın!

21. Yüksek

HighEnd-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Highend popüler bir çok amaçlı WordPress temasıdır. 29.000 kullanıcısı ve 5 yıldız derecelendirmesi ile Mojo pazarındaki en çok satan WordPress teması. Tema, blog, çevrimiçi mağaza, açılış sayfası, fotoğraf veya portföy dahil olmak üzere çok çeşitli web siteleri oluşturmak için uygundur.

Tema profesyonelce tasarlanmış 16 web sitesi demoları ile birlikte geliyor. Web sitenize kolayca başlamak için demolardan herhangi birini yükleyebilirsiniz. Highend temasını özelleştirmek, şaşırtıcı sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuyla keyifli.

Tema, WordPress için WPBakery Page Builder, Slider Revolution, Layer Slider 5 ve Essential Grid gibi ünlü premium eklentileri içerir. Bu eklentiler, temaya harika bir özellik ekleyerek profesyonel bir fotoğrafçılık sitesi oluşturmanıza yardımcı olur..

Highend incelememizin tamamını okuyun.

Highend ile bugün başlayın!

22. İğne deliği

iğne deliği-wordpress-tema

Pinhole, yaratıcı fotoğrafçılar için tasarlanmış profesyonel bir WordPress galeri temasıdır. Fotoğrafçıların ihtiyaç duyduğu çok sayıda farklı galeri stili ve seçeneği var.

İğne Deliği temasıyla fotoğraflarınızı güzelce sergileyebilir ve profesyonel olarak fotoğraf hizmetleri sunabilirsiniz. Kısıtlı istemci giriş özelliklerini, görüntü indirmelerini ve fotoğraf prova seçeneklerini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Pinhole, fotoğraf sitenizi kolayca tasarlamak için 8 şık fotoğraf sitesi demosu ve 30’dan fazla galeri düzeniyle birlikte gelir.

Pinhole ile bugün başlayın!

23. Şekil

şekil wordpress-tema

En son çalışmanızı ve projelerinizi resimler kullanarak sergilemek istiyorsanız, Shape sizin için mükemmel bir seçenektir. Bir web sitesi oluşturmanıza ve fotoğraflarınızı internette paylaşmanıza izin veren güzel bir fotoğraf temasıdır.

Shape teması, yumuşak geçiş efektlerine sahip temiz, minimalist bir tasarıma sahiptir. Tamamen işleyen bir site oluşturmanıza yardımcı olan filtrelenebilir galeriler, Ajax iletişim formu, sürükle ve bırak işlevli Google haritaları vb..

Ayrıca, sitenizi tasarlamak için özel bir logoya ve arka plana, sosyal paylaşım seçeneklerine, özel widget’lara ve kısa kodlara sahiptir..

Shape ile bugün başlayın!

24. BeTheme

betheme-fotoğrafçılık-sitesi

BeTheme, Themeforest pazarındaki en çok satan başka bir WordPress teması. Çok çeşitli web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz çok amaçlı güçlü bir temadır..

BeTheme, süper kolay 1 tıklama yüklemesi ile çok sayıda önceden oluşturulmuş web sitesine sahiptir. Her demo web sitesi, zahmetsizce profesyonel bir görünüm sağlamak için sevgi ve özenle tasarlanmıştır. Bir fotoğraf sitesi oluşturmak için fotoğraf demosunu içe aktarabilir, kolayca özelleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tema hafif ve hızlıdır, bu nedenle siteniz çok sayıda görüntüde bile daha hızlı yüklenir.

BeTheme incelememizin tamamını okuyun.

BeTheme ile bugün başlayın!

25. Creativo

creativo-wordpress-tema

Creativo, yaratıcı insanlar için kullanıcı dostu ama güçlü bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Bu temayı kullanarak bir fotoğraf sitesi ve blog oluşturma, düğün ve nişan, yaşam tarzı, fitness vb. İçin çeşitli yaratıcı siteler oluşturabilirsiniz..

Creativo teması 3 premium WordPress eklentisi içerir: WordPress için WPBakery Sayfa Oluşturucu, Devrim Kaydırıcısı ve LayerSlider. Bu eklentilerin gücü ile bu temayı kullanarak harika özelliklerin ve işlevlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tema, 1 tıklama ile içe aktarılabilen 17 kullanıma hazır web sitesine sahiptir. Ardından, görsel sayfa oluşturucuyu kullanarak her bölümü düzenleyebilir, öğeleri sürükleyip bırakabilir ve sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Creativo incelememizin tamamını okuyun.

Creativo ile bugün başlayın!

26. Kallyas

kallyas-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Kallyas yaratıcı, çok amaçlı bir temadır. Güçlü Görsel Oluşturucu ile oluşturulmuş, sonsuz tasarım olanakları ve keyifli bir tasarım deneyimi sunar. Öğeleri sürükleyip bırakabilir, ardından üzerlerine tıklayarak kolayca düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir uygulamaya veya siteye uyacak şekilde önceden oluşturulmuş 100’den fazla öğe var.

Kallyas ile 60’tan fazla çarpıcı önceden hazırlanmış demo alacaksınız. Bir tıklamayla bir demo yükleyebilir, içeriği değiştirebilir ve sitenizi birkaç dakika içinde yayına hazır hale getirebilirsiniz.

Profesyonel bir fotoğrafçılık sitesi için çok çeşitli kaydırıcılar, çoklu portföy düzenleri, fotoğraf ve video galerileri vb. Arasından seçim yapabilirsiniz. Daha sonra güçlü özellikleri kullanarak profesyonel bir site oluşturabilirsiniz..

Tam Kallyas incelememizi okuyun.

Kallyas ile bugün başlayın!

27. Pozlama

poz-wordpress-tema

İnternette pozlama için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Pozlama teması sizin için mükemmel bir temadır. Site içeriğinizi çarpıcı fotoğraflarla sunmanıza olanak tanıyan harika, duyarlı bir fotoğraf temasıdır.

Tema, zarif slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanıyan 2 yerleşik kaydırıcı ile birlikte gelir. En güzel fotoğraflarınızı kaydırıcılarda sergileyebilir ve kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz. Sitenizin görünümünü daha da özelleştirmek için renkleri ve yazı tiplerini değiştirmek için kolay seçenekler vardır.

En önemlisi, sitenizdeki herhangi bir şeyi kolaylıkla düzenlemenizi sağlayan görsel bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir. Yeni başlayanlar için, sadece küçük bir değişiklikle seçebileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir dizi yerleşik sayfa düzeni var.

Exposure ile bugün başlayın!

28. Brooklyn

brooklyn-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Brooklyn, diğer site türleriyle birlikte fotoğraf siteleri için mükemmel olan çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla kurulum ve kullanıma hazır 42’den fazla önceden oluşturulmuş web sitesi ile birlikte gelir. Bir fotoğrafçılık demosu seçebilir ve web sitenizi hemen başlatabilirsiniz.

Brooklyn teması, tüm temanın ayarlarını yapılandırabileceğiniz ve sitenizi özelleştirebileceğiniz güçlü bir yönetici paneline sahiptir. Bu temayı kullanmak için herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmanız gerekmez.

Tema, bir atlıkarınca portföyü, filtrelenebilir ızgara portföyü, sütun düzeni, portföy öğeleri boşluğu, altyazı konumu vb. Gibi gelişmiş portföy düzenlerine ve seçeneklere sahiptir. Benzer şekilde, gelişmiş başlık seçenekleri, blog düzenleri ve profesyonel siteler için seçenekler vardır.

Brooklyn incelememizi okuyun.

Brooklyn ile bugün başlayın!

29. Parıltı

parıltısı-wordpress-tema

Gleam, yaratıcı fotoğrafçılar için uygun, benzersiz bir WordPress temasıdır. Göz alıcı efektler oluşturmak için gösterişli efektler ve pürüzsüz Ajax yükleme teknikleri sunar. Tema, sitenizin her sayfası için özel tam sayfa arka plan resimleri kullanmanıza olanak tanır.

Portföy fotoğraflarınızı çarpıcı hale getirmek için tema tam ekran portföy bölümüne izin verir. Galeri ve blog bölümleri de eşit derecede güzel bir şekilde sunulmaktadır..

Gleam teması tamamen duyarlı ve retinaya hazır. Böylece, siteniz her tür cihaza veya ekrana iyi uyum sağlar.

Gleam ile bugün başlayın!

30. Solen

solene-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Solene, fotoğrafçılar için fotoğrafa özel düzenlerle dolu güzel bir temadır. Bu tema Qode Interactive tarafından geliştirildi ve popüler temalarından biri. Tema, resimleriniz için herkesin fotoğraflarınızı ücretsiz kullanmasını engelleyen şifre koruması sağlar. Zamansız tasarım ve düzinelerce galeri düzeni ve kaydırıcısı, bu temayı Düğün fotoğrafçıları, Fotoğraf Stüdyoları, Moda Fotoğrafçıları ve diğerleri için uygun hale getiriyor.

Tema WooCommerce hazır, bu da onu bir fotoğraf e-Ticaret web sitesi için hızlı bir başlangıç ​​teması haline getiriyor. Solene, tamamen duyarlı bir tema olmasını sağlayan modern kod standartları ile inşa edilmiştir. 800+ yazı tipi stili ve kolay renk geçişi ile fotoğraf web sitenizi tercih ettiğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Diğer popüler WordPress temaları gibi Solene de fotoğrafçılar için mobil ve SEO için optimize edilmiş bir temadır.

Solene ile bugün başlayın!

31. Çıkık

çıkık tema-fotoğrafçılık-sitesi

Salient, size uzman gibi bir site oluşturmanızı sağlayan duyarlı ve çok amaçlı bir temadır. Yeni başlayanlar için web sitesi oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış 25’ten fazla eksiksiz web sitesi demoları ve 250 profesyonel olarak tasarlanmış bölüm şablonu ile birlikte gelir.

Buna ek olarak, 525+ kısa kod ve çok sayıda yapılandırma seçeneğine sahiptir. Sitenizin görünümünü özelleştirmek için 3500’den fazla güzel simge, sınırsız renk ve 800’den fazla Google yazı tipini kullanabilirsiniz. Ayrıca, web sitenizin başlık bölümünü şekillendirmek için birçok başlık düzenine sahiptir.

Bir fotoğraf sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için, duvar resim galerileri, blogunuz ve portföyünüz için sonsuz kaydırma, sıralanabilir bir portföy ve 9 portföy stili içerir. Tema SEO optimize edilmiş ve hızlı yükleniyor.

Salient ile bugün başlayın!

32. Kamera

Kamera-wordpress-tema

Kamera, kamera severler veya fotoğrafçılar için harika bir fotoğraf WordPress temasıdır. İster fotoğraf çekmeyi ister hobi gibi sevin, ister profesyonelce yapın, Kamera temasıyla harika bir web sitesi oluşturabilir ve fotoğraflarınızı zarifçe sergileyebilirsiniz.

Kamera teması, fotoğraflarınızı görüntülemek için dikkat dağıtan minimal bir tasarıma sahiptir. Hem manzara hem de portre görüntüleri için tam genişlikte bir karuselde, özellikli görüntüler ve benzersiz fotoğraf serileri ekleyebilirsiniz. Seyahat blogları, yemek blogları, yaşam tarzı blogları ve fotoğraf serileri için harika bir tema.

Tamamen duyarlı ve mobil kullanıma hazır. Böylece, siteniz her tür cihaz ve ekranda harika görünecek.

Kamera’yı bugün kullanmaya başlayın!

33. Zephyr

Zephyr-wordpress-tema

Zephyr güzellik severler için temiz ve zarif bir WordPress temasıdır. Bu temayı kullanarak güzel bir fotoğraf bloglama web sitesi oluşturabilirsiniz.

Tema 30+ çarpıcı ana sayfa düzenleri, 10+ başlık stilleri, çoklu galeri seçenekleri, vb. Her tasarımın profesyonel bir görünüme sahip olması nedeniyle herhangi bir tasarım seçebilirsiniz. Tasarımı özelleştirmek için, gerçek zamanlı canlı önizlemelerle seçenekleri değiştirmenizi sağlayan ön uç özelleştiriciye sahiptir..

Tema, tek bir sütun, 2 sütun, 3 sütun veya 4 sütun halinde galeriler oluşturmanıza olanak tanır. Blogunuzda fotoğraf paylaşmak için slayt gösterileri de ekleyebilirsiniz.

Tam Zephyr incelememizi okuyun.

Zephyr ile bugün başlayın!

34. Kuzey

kuzey-wordpress-tema

North, en son projelerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı sergilemek için estetik olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Diğer temaların aksine, gereksiz hiçbir şey olmadan sadece en kullanışlı özelliklere sahiptir. Bu nedenle, burada ve orada dolaşmak zorunda kalmadan doğrudan güzel bir portföy sitesi oluşturmaya başlayabilirsiniz..

Kuzey temasıyla, site projelerinize kolayca güzel bir atlıkarınca ve döşenmiş, kare veya mozaik galerileri ekleyebilirsiniz. Ardından, Özelleştirici’de canlı bir önizleme ile projeleri ve tüm site tasarımını kolayca özelleştirebilirsiniz. Akıllı stilleri yapmak için renkleri, logoları, yazı tiplerini vb. Değiştirebilirsiniz..

Küçük ekranlı mobil cihazlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarınıza ölçeklenen yüzde 100 duyarlı bir temadır. Ayrıca, hızlı yanıp sönüyor ve SEO optimize edildi.

North ile bugün başlayın!

35. Wunderful

wunderful-wordpress-tema

Wunderful harika bir görünüme sahip temiz, minimal bir WordPress temasıdır. Fotoğraflarını blog hikayeleriyle paylaşmak isteyen fotoğrafçılar için mükemmeldir. Blog makalelerinizi öne çıkan resimlerle öne çıkarmak için ızgara ve liste stili bir ön sayfa düzenine sahiptir..

Fotoğraflarınızı galerilerde sunmak için ışık kutusu ve haklı galeri ile güzel bir galeri oluşturabilirsiniz. Web sitenizi en sevdiğiniz tarzda tasarlamak için yerleşik kolay ve kullanıcı dostu bir tema seçenekleri paneli vardır.

Sitenizin tasarımını özelleştirmek için sınırsız vurgu renkleri, bir logo ve favicon yükleyici, Google yazı tipleri, yapışkan kenar çubuğu, widget’lar vb. Tema, temel bir fotoğraf bloglama sitesi için mükemmel bir seçimdir.

Wunderful incelememizi okuyun.

Wunderful ile bugün başlayın!

36. Zarif Temalar

themify-şık-tema

Themify Elegant, Themify tarafından oluşturulan sofistike bir WordPress temasıdır. Blog, kurumsal site, portföy veya fotoğraf sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz çok amaçlı bir temadır..

Tema, yazılarınızın harika görünmesini sağlamak için minimal tasarım ve tipografiye büyük önem verilerek hazırlanmıştır. Fotoğraflarınızı güzel bir şekilde sunmak için ızgara ve duvar düzeninde, görüntü filtresi özelliğinde ve şık galeri küçük resim efektlerinde portföy seçenekleri vardır.

Hızlı görünüm değişikliklerine izin vermek için seçim yapabileceğiniz 6 alternatif renk derisi vardır. Üstbilgiden altbilgiye kadar her şeyi değiştirmek için basit Özelleştirme paneli vardır.

Themify Elegant’ı bugün kullanmaya başlayın!

37. Tutulma

Tutulma-wordpress-tema

Eclipse, WordPress için zarif bir fotoğraf ve blog temasıdır. Ekran çözünürlüğü ve boyutlarına bakılmaksızın tüm sayfalarınızı, resimlerinizi ve galerilerinizi tüm ekranlarda mükemmel bir şekilde gösteren akışkan duyarlı bir düzene sahiptir..

Eclipse teması, fotoğrafınızı ve resminizi ilginç bir şekilde sunmak için bir galeri şablonu ve portföy yayınları içeriyor. Resim ekleyebileceğiniz ve öne çıkan resimleri de kullanabileceğiniz standart bir blog şablonu vardır. Ayrıca en son Instagram fotoğraflarınızı tam ekran widget’ıyla görüntülemenizi sağlar.

Fotoğraflarınızı veya herhangi bir ürününüzü satmak istiyorsanız, kolayca bir mağaza sayfası oluşturabilir ve satışa başlayabilirsiniz. Tema, en güçlü e-Ticaret yazılımı ile derin entegrasyona sahiptir: WooCommerce.

Eclipse ile bugün başlayın!

38. Narcos

narkolar-wordpress-tema

Narcos, Tesla Themes tarafından oluşturulan yaratıcı bir çok amaçlı temadır. Tema basit işletme web siteleri, yaratıcı serbest çalışma siteleri, portföyler ve fotoğraf siteleri oluşturmak için uygundur. Ne yapabileceğini göstermek için 6 çarpıcı web sitesi demoları var.

Bir fotoğraf sitesi için, tek bir portföy, 2 sütun geniş portföy veya 3 sütun kutulu portföy gibi birden fazla portföy sayfası seçeneği sunar. Ayrıca, bu temayı kullanarak videolarınızı güzel bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Tema, hız açısından optimize edilmiş, tarayıcılar arası uyumlu, sosyal medyaya hazır ve yerelleştirmeye hazır. Bir fotoğraf sitesi indirmek ve oluşturmak için mükemmel bir tema.
Narcos ile bugün başlayın!

39. Doktor

iyileştirici-tema-fotoğrafçılık-sitesi

Optimizer, farklı site türleri için uygun ücretsiz ve premium bir WordPress temasıdır. Çok sayıda özellik ve özelleştirme seçeneği içeren çok amaçlı bir temadır. Bu temayı kullanarak kurumsal bir site, blog, portföy ve bir fotoğraf sitesi oluşturabilirsiniz.

Optimizer teması, aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca hazır şablonla birlikte gelir. Bir demo şablonu beğendiyseniz, WordPress sitenize 1 tıklama ile içe aktarabilir ve içerikte küçük değişiklikler yaparak sitenizi hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraf siteleri için harika, gelişmiş başlık özelleştirme seçenekleri, 5 galeri stili, özel yazı tipi yüklemeleri, sürükle ve bırak widget’ları vb. Var. Kapsamlı seçenek seti ile Optimizer ile tamamen işlevsel bir fotoğraf sitesi oluşturabilirsiniz..

Optimizer incelememizin tamamını okuyun.

Optimizer’ı bugün kullanmaya başlayın!

40. Noah Lite

noah-lite-wordpress-tema

Noah Lite, Pixelgrade tarafından oluşturulan ücretsiz bir WordPress fotoğraf temasıdır. Benzersiz kişiliğinizi vurgulayan ve kendi markanızı oluşturmanıza yardımcı olan büyüleyici bir tasarıma sahiptir. Tema düzeni temiz ve çarpıcı görünüyor.

Bu temayı kullanarak, ana sayfada öne çıkan bir fotoğrafa ve ızgara düzeninde fotoğraf galerilerine sahip eksiksiz bir fotoğraf sitesi oluşturabilirsiniz. Galerilere fotoğraf ekleyebilir, küçük resimler ayarlayabilir ve fareyle üzerine gelme efektlerini seçebilirsiniz. Galeri görüntüleriniz için sosyal paylaşım düğmeleri de ekleyebilirsiniz.

Tema mobil cihazlara hazır ve tüm cihazlar için duyarlı. Kullanıcıların sitenizi görmek için hangi cihazı kullanırsa kullansın, site içeriğiniz harika görünecek.

Noah Lite ile bugün başlayın!

41. Themify Yığını

themify-yığın teması

Themify Stack, Windows 8 Metro tasarımından esinlenen şık, duyarlı bir WordPress temasıdır. Portföylerinizi (tasarım ve fotoğraf) sergilemek ve e-Ticaret veya kurumsal siteler oluşturmak için idealdir.

Tema, içine yerleştirilmiş Fayans eklentisiyle birlikte gelir. En son çalışmalarınızı sergileyebileceğiniz döşenmiş duvar düzenleri oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, portföy bölümü için bir yazı filtresi ve bir duvar düzeninde farklı WordPress yazı biçimleri vardır.

Fotoğraflarınızı veya diğer ürünleri satmak istiyorsanız, tam WooCommerce desteğine sahip olduğu için kolayca satabilirsiniz.

Themify Stack incelememizi okuyun.

Themify Stack ile bugün başlayın!

42. Fotoğraf

fotoğraftır-wordpress-tema

Fotoğraf, fotoğrafçılar ve blogcular için oluşturulmuş ücretsiz duyarlı bir WordPress temasıdır. Bu temayı kullanarak kolayca bir fotoğraf veya portföy sitesi oluşturabilirsiniz. Ana sayfada tam genişlikte başlık resmi ve çarpıcı duvarcılık resim galerisi bulunmaktadır..

Tema temiz, bu yüzden fotoğraflarınızın harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, tamamen duyarlı, yani siteniz ve resimleriniz herhangi bir ekrana iyi sığacak ve harika görünecek.

Temanın diğer özellikleri sonsuz renkler, WooCommerce desteği, sosyal medya entegrasyonu, SEO dostu vb..

Fotoğrafa bugün başlayın!

43. Sonsuz Fotoğrafçılık

Sonsuz-fotoğrafçılık-tema

Infinite Photography, WordPress.org’da bulunan fotoğraf siteleri için başka bir ücretsiz WordPress temasıdır. Tema, fotoğraf bloglama, fotoğraf paylaşımı ve galeriler için seçenekler sunar.

Tema o kadar basit ve kullanımı kolaydır ki herkes tema ayarlarını yapılandırabilir ve tasarımını özelleştirebilir. Canlı WordPress Özelleştirici tam olarak entegre edilmiştir, böylece canlı önizlemelerle site tasarımınızı kolayca ve hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz..

Temanın ana özellikleri duyarlı tasarım, üstbilgi ve altbilgi seçenekleri, özel arka plan ve renkler, güzel özellikli bölüm, sosyal medya entegrasyonu vb..

Acme Photography ile bugün başlayın!

44. Fotografie

fotographie-tema

Fotografie, minimal bir tasarıma ve yüksek kaliteli özelliklere sahip modern bir fotoğraf WordPress temasıdır. Kolayca basit ve zarif bir fotoğraf sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. WordPress Live Customizer ile oluşturulmuştur ve sitenizi canlı önizlemelerle tasarlamanızı sağlayarak işi basit ve hızlı hale getirir.

Tema, en son ve popüler yayınlarınızı vurgulamak için öne çıkan bir içerik bölümü ve kahraman içeriği içerir. Ardından, profesyonel becerilerinizi ve fotoğraflarınızı sergilemek için, ızgara tarzında güzel bir portföy düzenine sahiptir..

Fotographie teması standart kod kullanılarak oluşturuldu ve tamamen duyarlı bir tasarıma sahip. Böylece, siteniz her tür cihaz ve ekranda harika görünecek.

Fotografie ile bugün başlayın!

45. Fotoğraf baskısı

PhotoPress-wordpress-tema

Photopress fotoğrafçılar, tasarımcılar ve yaratıcı serbest çalışanlar için basit ve güzel bir WordPress temasıdır. Tema, çalışmalarınızı harika bir şekilde sergilemek için muhteşem bir portföy web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Tema, endüstri standardı kodlarla oluşturulduğu için sağlam kod ve performansa sahiptir. Kullanımı ve özelleştirmesi o kadar kolay ki, herkes bu temayı kullanarak eksiksiz bir fotoğraf sitesi oluşturabilir.

Tema, kendi tasarımınızı kullanmanıza izin veren özel yazı tipleri, renkler ve logolara sahiptir. Ayrıca Instagram fotoğraflarınızı, özel telif hakkı bilgilerinizi, adresinizi ve sosyal medya simgelerinizi ekleyerek sitenizin altbilgisini cazip hale getirebilirsiniz..

Photopress ile bugün başlayın!

46. ​​Fotoğraf Mükemmel

foto-mükemmel-wordpress-

Photo Perfect, fotoğrafçılar, fotoğraf blogcuları ve yaratıcı profesyoneller için mükemmel olan ücretsiz, duyarlı bir WordPress temasıdır. Tema, fotoğraflarınızı sergilemek için bir duvarcılık portföy bölümü ile birlikte büyük bir başlık resmine sahiptir.

Tema ayrıca başlığı özelleştirmenizi ve sitenize yeni bir görünüm kazandırmanızı sağlar. Özel widget’lar, özel renkler, özel menüler vb.Ile tasarımı da değiştirebilirsiniz..

Photo Perfect teması, herhangi bir ekrana veya cihaza iyi uyum sağlayan tamamen duyarlı bir temadır. WordPress Live Customizer ile oluşturulmuştur ve temayı özelleştirmeyi kolaylaştırır.

Photo Perfect’i bugün kullanmaya başlayın!

47. CyberChimps tarafından Ücretsiz Fotoğrafçılık Tema

photo studio sıralama cyberchimps

CyberChimps ücretsiz fotoğraf teması, fotoğrafçıların ve fotoğraf stüdyolarının ihtiyaçları için temel özelliklerle birlikte gelir. Öne çıkan özellikleri arasında resim galerisi, duvarcılık portföyü, tek tıklamayla içe aktarma ve daha fazlası.

Bu temanın ücretsiz sürümü ile önceden tasarlanmış 6 bölüm ana sayfası, önceden oluşturulmuş ve iletişim sayfaları, Google Yazı Tipleri desteği, özel yayın ve sayfa düzenleri ve daha fazlasını alacaksınız.

Tam sürüm, çevrimiçi mağazayı, ana sayfa kaydırıcısını ve animasyonlarını, 10 bölüm ana sayfasını ve sahip olabileceğiniz sorunları çözmenize yardımcı olacak öncelikli desteği de destekler..

Bu makalenin WordPress için en iyi fotoğraf temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Bu makalede listelenen temalar, özelliklerin ve işlevselliklerin kapsamlı bir incelemesinden sonra dikkatlice seçildi. Böylece, listelenen herhangi bir temayı seçebilir ve fotoğraf sitenize başlayabilirsiniz.

Ayrıca çok satıcılı pazarlar için en iyi e-ticaret platformları ve kesinlikle sahip olmanız gereken en iyi 27 WordPress eklentisi için seçilmiş listelerimize göz atmak isteyebilirsiniz! WordPress için en iyi fotoğraf temalarını mı arıyorsunuz? Fotoğraflarınızı sergilemek için doğru platformu arayan tutkulu bir fotoğrafçıysanız, WordPress’te bir fotoğraf sitesi oluşturmak mevcut en iyi seçenektir. Bir WordPress fotoğraf teması kullanarak kolayca profesyonel bir fotoğrafçılık sitesi oluşturabilir ve fotoğraflarınızı anlamlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map