WordPress Kullanıcıları İÇİN 7 En İyi VPN Hizmeti (2020)

WordPress kullanıcıları için en iyi VPN hizmetleri


En iyi VPN hizmetlerini mi arıyorsunuz? VPN’ler (Sanal Özel Ağlar), veri gizliliği endişeleri ve yaygın güvenlik sorunları nedeniyle kullanıcılar arasında popülerdir. VPN, kullanıcıların gizlilik ve kişisel bilgilerini korur.

Bu makalede, WordPress kullanıcıları için seçilmiş en iyi VPN hizmetlerimizi paylaşacağız.

VPN nedir?

Sanal Özel Ağlar (VPN’ler), genel ve özel ağlar arasında bir katman oluşturarak kullanıcıların tarama bilgilerini korumalarına yardımcı olur. Kimliğinizi korur ve sizi internette anonim yapar.

Ama neden VPN’e ihtiyacınız var??

Herkese açık yerlerden İnternet’e göz attığınızda ve genel bir WiFi kullandığınızda, bilgisayar korsanlarının şifrelerinize, göz atma bilgilerinize, kişisel verilerinize, kredi kartı ayrıntılarına, e-posta hesaplarına vb. Erişme şansı vardır. Bu bilgiler yanlış kullanılabilir ve sorunların dünyası.

Bunun dışında, bilgisayar korsanları WordPress blogunuza kötü amaçlı yazılım yükleyebilir, sosyal kanallarınıza erişebilir ve daha fazlası, bu da yaygın bir kullanıcı için çok üzücü olabilir. Sadece halka açık WiFi değil, herhangi bir internet bağlantısı size kabus verebilir.

VPN bilgilerinizi şifreler ve birden fazla IP adresinden internete erişmenizi sağlar. Ayrıca Netflix gibi favori eğlence web sitelerinizde ülkeye özgü kısıtlanmış içeriğe erişmenize yardımcı olur.

Bir VPN, WordPress web sitenizi koruyabilir ve onu kalın güvenlik katmanları altında tutabilir. Bu şekilde bilgisayar korsanları tarafından belirlenen tuzaklara düşmezsiniz. Ayrıca WordPress siteniz için SSL kullanmanızı öneririz. SSL ve VPN kombinasyonu, WordPress web sitesi güvenliğiniz için iyi bir yatırım olabilir.

VPN Kullanmaya Başlama

VPN, kullanıcıları için özel bir ağ oluşturur. İnternette gönderdiğiniz ve aldığınız verileri şifrelemek için birden çok katman ekler. Bu katmanlar, gönderen ile yanıtlayan arasında koruyucu bir kuvvet gibi çalışır.

Genellikle, bir URL’ye göz attığınızda, sunucuya bir istek gönderilir ve ardından sunucu gerekli içerikle yanıt verir. Bir VPN kullanıyorsanız, tarayıcıdan oluşturulan istek ilk olarak kullanıcı bilgilerini şifreleyen VPN sunucusuna gönderilir ve ardından orijinal sunucuya gönderilir. Benzer şekilde, sunucu isteğe yanıt verdiğinde, yanıt VPN sunucusuna gider ve ardından tarayıcıya ulaşır.

VPN kimliğinizi gizler ve kişisel bilgilerinizi bilgisayar korsanlarından korur. Sadece bilgisayar korsanları değil, hükümet casusları, internet servis sağlayıcınız (İSS) ve kişisel verilerinize erişmek isteyen herkes hiçbir şey bulamaz.

En İyi VPN Hizmetini Seçme

Çeşitli hizmetler sunan birçok VPN şirketi bulacaksınız. VPN kullanmanın amacı, bilgilerinizi korumak ve gizliliği korumaktır. Bunun da ötesinde, özellikleri açısından kullanımı kolay ve esnek bir hizmete ihtiyacınız var.

Seçtiğiniz VPN hizmetinde aramanız gereken temel noktalar şunlardır:

Esneklik ve Kurulum: Herhangi bir VPN hizmetinde aramanız gereken ilk şey esneklik, kullanım kolaylığı ve kurulum işlemidir. Masaüstü ve mobil cihazlarda harika çalışan bir VPN hizmetine ihtiyacınız olacak. Ayrıca sunucuları değiştirmeli, IP’leri değiştirmeli ve anında bağlanmalıdır.

Performans ve Bant Genişliği: Kullanacağınız VPN hizmetinin cihazınızın performansını etkilemeyeceğinden emin olmanız gerekir. Hızlı bir şekilde bağlanmak için güçlü bir altyapı ve sınırsız bant genişliği sunan bir servis sağlayıcı seçin. Bağlantı ne kadar hızlı olursa, o kadar iyi performans gösterir. Ayrıca, bağlantınızı otomatik olarak yavaş sunuculardan hızlı sunuculara geçiren VPN hizmeti tercih edilmelidir..

Hedefler ve Sunucular: VPN sağlayıcıları, birçok ülkede kullanıcılarına birden fazla IP sunmak için sunuculara sahiptir. Dünyada daha fazla sunucu ve konuma sahip bir hizmet seçmelisiniz.

Veri gizliliği: Bir VPN hizmeti seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey veri gizliliğiniz ve güvenliğinizdir. Etkinlik günlüklerinizi saklamayan ve bilgilerinizi korumak için birden fazla şifreleme katmanı oluşturan bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririz.

Bununla birlikte, dünyanın en iyi VPN hizmetlerine bir göz atalım ve size uygun olanı seçelim.

1. IPVanish

IPVanish

IPVanish dünyanın en iyi VPN şirketlerinden biridir. Kullanımı kolay bir VPN hizmetidir ve tüm popüler aygıtlar, işletim sistemleri ve tarayıcılarla iyi çalışır. Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için şaşırtıcı özelliklere sahipler.

IPVanish’in iOS, Android ve Windows dahil tüm mobil platformlar için uygulamaları vardır. Masaüstü ve mobil yazılımlarında kolay bağlantı imkanı sunar.

Arayüz çok basit ve tüm kullanıcılara mükemmel işlevsellik sunuyor. Aynı anda 5 cihaza kadar tek bir hesaba erişmenizi sağlar.

IPVanish’in dünya çapında büyük bir sunucu ağı var. 60’tan fazla ülkede 1000’den fazla VPN sunucusu ve 40.000’den fazla paylaşılan IP’si ile herhangi bir bölgeden veya ülkeden en hızlı VPN hizmetini elde edersiniz. Ayrıca, en hızlı performansa sahip sunucuları seçmeniz için öneriler ekler.

Çoğu kullanıcı için en büyük endişe hızdır. IPVanish, VPN hizmetinde en yüksek hızı sağlamak için güçlü ağı, mükemmel bant genişliği tutma ve inanılmaz sunucu altyapısı ile müşterileri memnun eder.

256 bit AES teknolojisine sahip tüm bağlantılarda şifreleme için en üst standartlara uygundur. IPVanish, torrent kullanıcıları için bant genişliği kısıtlaması olmaksızın sınırsız P2P (eşler arası) bağlantılar sunar. Sıfır günlük politikası vardır, bu nedenle verileriniz asla onlarla birlikte saklanmaz.

Fiyat: Değer planları aylık 6,49 dolardan başlıyor ve yıllık faturalandırılıyor. IsItWP kullanıcıları için size% 20 indirim sağlayan özel bir IPVanish kuponu sunuyorlar.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN, 62’den fazla ülkede 4800 sunucuya sahip gelişmiş bir VPN hizmetidir ve dünyanın tüm kıtalarında mevcuttur.

Neredeyse tüm cihazlarınız için uygulamalar ve masaüstü yazılımı sunarlar, bu da NordVPN kullanarak her yerden VPN hizmetine bağlanabileceğiniz anlamına gelir. 1 seferde hesabınızı en fazla 6 cihazda kullanabilir ve tüm bağlantılar için farklı sunucular ve konumlar kullanabilirsiniz.

NordVPN, çift katmanlı bir teknoloji kullanarak en iyi şifreleme standardını takip eder. Güçlü katman tabanlı şifrelemeleriyle halka açık WiFi konumlarında daha güvenlidir.

Bant genişliği veya indirme sınırı olmadan P2P bağlantılarının keyfini çıkarabilirsiniz, bu nedenle torrent kullanırken özgürlüğü hissedin. Ayrıca sıfır günlük politikası, internet kullanımınızda tam gizlilik sağlar. NordVPN, bağlantınız kesildiğinde VPN hizmetini durduran bir kill anahtarına sahiptir;.

Fiyat: Popüler planları aylık 6,99 $ ‘dan başlıyor ve yıllık olarak faturalandırılıyor.

3. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN, 94 ülkeden 148’den fazla şehirde bulunan bir başka en iyi VPN hizmetidir. Veri aktarımlarınızı şifrelemek ve şaşırtıcı güvenlik altyapısı sağlamak için VPN endüstrisinin en yüksek standartlarına uyarlar.

Kullanım kolaylığı için tüm masaüstü, mobil ve diğer cihazlarınızda harika çalışan uygulamalar sunar. ExpressVPN anında tek tıklamayla sunucu değiştirmeye ve IP değiştirme seçeneğine izin verir.

Tek bir VPN hesabında en fazla 3 kullanıcı sunar. Ancak, bu kılavuzda belirtilen diğer VPN hizmetleri bir hesapta daha fazla bağlantı sunabilir.

Diğer özellikler arasında dosya paylaşım hizmetleri, sınırsız bant genişliğine ve yüksek hıza sahip P2P bağlantıları, internet etkinlikleriniz için sıfır günlük kaydı politikası ve daha fazlası bulunur..

Fiyat: En popüler planları aylık olarak 8.32 $ ‘dan başlıyor ve yıllık olarak faturalandırılıyor.

4. StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN, 46 şehirde ve 26 ülkede 650’den fazla sunucuyla popüler bir VPN hizmetidir. Birden fazla sosyal platformda incelemeleri olan 12000’den fazla mutlu müşterileri var.

Hizmetleri, endüstri standartlarına uyan üst düzey şifreleme ve tüm kullanıcılar için sınırsız bant genişliği içerir. Ayrıca ek bir güvenlik katmanı sağlamak için bir StrongDNS hizmetini de desteklerler. StrongVPN, hem StrongDNS hem de şifreleme hizmetlerini birlikte kullanmanızı sağlar. Ancak, yalnızca StrongDNS’yi de kullanabilirsiniz; verilerinize gizlilik ve güvenlik katacaktır..

Hızlı kurulum ile kullanımı kolay bir VPN hizmetidir. StrongVPN neredeyse tüm popüler işletim sistemlerini, tarayıcıları ve cihazları destekler. 1 hesapla istediğiniz sayıda cihaza bağlanabilirsiniz. Bant genişliği veya bağlantı sayısı için sınır oluşturmazlar.

Fiyat: Popüler planları yıllık 5.83 $ / ay’dır..

5. VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN piyasada güçlü bir VPN servis sağlayıcısıdır. Endüstrinin en iyi AES-256 şifrelemesini kullanıyorlar ve bu da onları en iyi VPN hizmetleri listesine getiriyor.

70’in üzerinde konum, 700’den fazla sunucu ve 200.000 IP ile VyprVPN, kullanıcıların sansürü atlaması için geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Başlıca hizmetlerinden bazıları, platformlar arası istemci, Chameleon teknolojisi, VyprDNS (güçlü bir DNS hizmeti), kullanıcı etkinliği için sıfır günlük kaydı, 7/24 destek ve tek tıklamayla bağlantı içerir.

Diğer VPN hizmetlerine benzer şekilde, bant genişliği sınırı olmayan P2P bağlantılarına sahiptirler. Tek bir VyprVPN hesabına en fazla 3 cihaz bağlayabilirsiniz. VyprVPN hizmeti satın almadan önce test etmek için 3 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar.

Fiyat: Değer planları ayda 5 ABD dolarından başlar ve yıllık olarak faturalandırılır.

6. Fazla Oynat

fazla önemsemek

OverPlay kişisel bilgilerinizi ve internette gezinmenizi sağlamak için mükemmel bir VPN hizmetidir. Diğer birçok VPN sağlayıcısı gibi, interneti sizin için güvenli hale getirmek için en iyi standart şifreleme ve sıfır günlük politikası ile birlikte gelirler.

50’den fazla ülkede 70’ten fazla konumda bulunuyorlar. Geniş ağları dünyadaki 650’den fazla sunucuya yayıldı. OverPlay, anında ve sınırsız sunucu geçişi sunar, yani daha düşük hızlardan en hızlı sunuculara kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, en hızlı performansa sahip sunucuların hızlı bir şekilde bağlanmasını önerirler.

OverPlay 2 hizmet sunmaktadır. Şifrelemesiz çalışan SmartDNS hizmetlerini veya VPN hizmetiyle SmartDNS’i seçebilirsiniz. SmartDNS (şifrelemesiz) sansürü atlamak için yeterli olsa da, VPN hizmetlerinde size harika ve güvenli bir deneyim sunmak için ek özellikler var.

Bant genişliği veya indirme sınırlaması olmayan torrent kullanıcıları için P2P bağlantıları bulunur. OverPlay tüm cihazlarda, işletim sistemlerinde ve tarayıcılarda mükemmel performans gösterir.

Fiyat: Değer planları ayda 8.33 $ ‘dan başlıyor. SmartDNS ve VPN hizmetini içerecek ve yıllık olarak faturalandırılacaktır.

7. Arabelleklenmiş VPN

Arabelleklenmiş VPN

Tamponlanmış VPN, 45’ten fazla ülkede bulunan bir başka popüler VPN hizmetidir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyorlar, bu da satın almadan önce özelliklerle rahat etmek için bir ay boyunca hizmeti deneyebileceğiniz anlamına gelir..

Windows, Mac, Linux ve diğer popüler işletim sistemleri için uygulamalar sunarlar. Özellikler arasında DNS sızıntı koruması, standart 256 bit şifreleme, indirme veya bant genişliği sınırları olmayan torrent kullanıcıları için P2P ve güvenli tarama için sıfır günlük ilkesi bulunur..

Sizi şifresiz herhangi bir genel WiFi’ye bağlayan bir Port Discover Mode’u destekler. Tek bir Arabellek VPN hesabı en fazla 5 cihazda kullanılabilir.

Fiyat: Özel planları aylık 7.62 $ ‘dan başlıyor ve 1 aylık ücretsiz deneme sürümü ile geliyor. Tutar yıllık olarak faturalandırılır.

Bu kadar. Bu makalenin, internet kullanımınızı korumaya çalışabilmeniz için en iyi VPN hizmetlerini bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca en iyi WordPress güvenlik eklentileri konusunda uzman seçimlerimizi görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map