AdSanity Review 2020: Je to najlepší doplnok pre správu reklám?

Hľadáte jednoduchší spôsob správy reklám na svojich stránkach? Doplnok AdSanity WordPress vám umožňuje vytvárať a zobrazovať bannerové reklamy všetkých veľkostí na vašom webe pomocou miniaplikácií a krátkych kódov a získavať štatistiky o zobrazeniach a kliknutiach. Prečítajte si všetko o tom, ako sa to robí, v našej kontrole AdSanity.


adsanity-WordPress-plugin

Prečo potrebujete doplnok pre správu reklám

Reklama je jedným z najjednoduchších a najpopulárnejších spôsobov, ako zarobiť peniaze z vášho webu WordPress.

Ak ste sa však niekedy pokúsili manuálne zobrazovať reklamy na svojom webe WordPress, viete, aké nepríjemnosti to môže byť..

Použitie doplnku na správu reklám vám pomôže zostať v organizácii a mať väčšiu kontrolu nad tým, ako sa vaše reklamy zobrazujú – a tiež vám poskytne dôležité štatistiky o výkonnosti vašich reklám..

AdSanity funguje tak, že vám umožňuje vytvárať reklamy ako vlastné typy príspevkov, a zobrazí ich na vašom webe pomocou miniaplikácie alebo skratky.

Reklamy sa môžu zobrazovať samostatne (podľa konkrétnej reklamy alebo náhodne vybraté) alebo v skupinách. Reklamy sú predvolené podľa štýlov vašej témy, takže ak je vaša téma responzívna, budú aj vaše reklamy.

Čo je to AdSanity a ako to funguje?

AdSanity je výkonný doplnok pre správu reklám na publikovanie reklamných bannerov s vlastným hosťovaním, ako aj sieťových reklám vo WordPress. Je to jeden z najpopulárnejších doplnkov WordPress na správu reklám a poháňa milióny reklám online.

Doplnok je tak jednoduchý a ľahko použiteľný, že ho môže použiť ktokoľvek vrátane úplných začiatočníkov. Poskytuje čisté a príjemné rozhranie pre vytváranie a správu reklám. Jadro doplnku je ľahké a rýchle s minimálnym súborom funkcií; ponúka však množstvo doplnkov, ktoré vám umožňujú rozšíriť funkcie doplnku.

Doplnok AdSanity bol vytvorený a udržiavaný spoločnosťou Pixel Jar, spoločnosťou zaoberajúcou sa vývojom webových stránok. Spoločnosť sa zameriava na zjednodušenie používania platformy WordPress pre používateľov.

AdSanity Review: Funkcie a doplnky

AdSanity je doplnok bohatý na funkcie s množstvom skvelých funkcií a doplnkov. Aj keď štandardné funkcie doplnku sú vynikajúce na vytváranie a správu profesionálnych reklám v programe WordPress, pomocou doplnkov môžete pridať ďalšie funkcie..

Existujú dva druhy doplnkov AdSanity: základné a pre. Základné doplnky sú zahrnuté vo všetkých plánoch, zatiaľ čo doplnkové programy sú zahrnuté iba v vývojka licenciu. Doplnky si však môžete kúpiť jednotlivo a použiť ich na svojich stránkach, ak ich potrebujete.

Niektoré z najzaujímavejších doplnkov AdSanity sú:

 • Podmienený vzhľad reklamy: Na stránku Vytvoriť reklamu pridá nový metabox, ktorý vám umožní kontrolovať vzhľad vašich reklám.
 • Viditeľnosť reklamy používateľom: Umožňuje vám (vlastníkovi stránok) skryť reklamy na základe úlohy návštevníkov na vašom webe.
 • Sledovanie Google Analytics: Pomáha vám sledovať reklamy z vlastných zdrojov aj z reklamných sietí. Ak používate MonsterInsights na svojom webe nemusíte kupovať tento doplnok, pretože MonsteInsights vám umožňuje ľahko sledovať vaše reklamy.
 • Detekcia reklamného bloku: Tento doplnok kontroluje softvér Ad Block v prehliadačoch používateľov a zobrazuje im správu, ktorá ich povzbudzuje, aby ho zakázali.
 • Videoreklamy: Umožňuje vám ľahko pridávať videoreklamy na vaše stránky WordPress.

Doplnok navyše obsahuje viac možností publikovania, takže môžete vytvárať nekonečné alebo dátumovo založené reklamy s počiatočným a koncovým dátumom. Ak chcete, aby sa vaše reklamy zobrazovali na vašom webe, môžete ich pridať do rozšírených oblastí, stránok, príspevkov s krátkymi kódmi alebo značiek šablón.

Najzaujímavejšou vlastnosťou pre vývojárov je to, že obsahuje akcie a filtre, ktoré vývojári môžu použiť na prispôsobenie a zvýšenie výkonu doplnku AdSanity. A ich podpora je tiež neuveriteľná.

Ako nastaviť svoju prvú reklamu

Ak chcete začať, musíte si zo svojho webu stiahnuť doplnok AdSanity a potom ho na svoj web nainštalovať a nainštalovať. Po inštalácii a aktivácii doplnku môžete prejsť na »Spravovanie reklám začať.

Kliknite na ikonu Vytvoriť reklamu v hornej časti obrazovky.

Recenzia AdSanity - pridanie novej reklamy

Tu zadáte podrobnosti svojej reklamy a nahráte obrázok bannera.

Po zadaní názvu reklamy vyberte veľkosť.

Recenzia AdSanity - vyberte veľkosť

Potom nahrajte obrázok bannera.

pod Podrobnosti o reklame, nezabudnite prilepiť adresu URL, na ktorú chcete nasmerovať svojich návštevníkov, keď kliknú na reklamu. Ak chcete, môžete začiarknutím políčka otvoriť odkaz v novom okne.

Na pravej strane stránky môžete zvoliť, či chcete svoju novú reklamu pridať do reklamnej skupiny. Skupiny sú užitočné pri výbere reklám, ktoré chcete spolu zobrazovať (viac informácií nižšie).

Preskúmanie AdSanity - skupina

V publikovať napravo môžete kliknúť na ikonu editovať odkaz vedľa Publikovať navždy zmeniť trvanie zobrazovania reklamy.

Kontrola AdSanity - platnosť vyprší

Po dokončení výberu možností kliknite na ikonu publikovať gombík.

Ak chcete zobraziť svoju novú reklamu, prejdite na Vzhľad »Widgety.

Uvidíte, že je k dispozícii niekoľko nových miniaplikácií.

Recenzia AdSanity - widgety

Widgety sú:

 • AdSanity – jednotlivá reklama: Zobrazte jednu konkrétnu reklamu podľa vášho výberu.
 • AdSanity – reklamná skupina: Vyberte reklamnú skupinu, ktorá bude zobrazovať všetky reklamy naraz.
 • AdSanity – náhodná reklama: Pri každom načítaní stránky zobrazí náhodnú reklamu.

Ak chcete zobraziť práve vytvorenú reklamu, použite AdSanity – jednotlivá reklama a vyberte zadaný názov reklamy. Potom kliknite na tlačidlo OK Uložiť.

Recenzia AdSanity - jeden widget

Vaša reklama sa teraz zobrazí v oblasti miniaplikácií!

Nezabudnite ho otestovať, aby ste sa uistili, že funguje správne.

(Poznámka: Ak sa po kliknutí na vaše reklamy dostanete na stránku 404, prejdite na stránku Nastavenia »Permalink a kliknite na ikonu Uložiť bez vykonania akýchkoľvek zmien. Týmto sa obnoví štruktúra permalinku na vašej stránke tak, aby obsahovala typ vlastného príspevku AdSanity, bez toho, aby to ovplyvnilo zvyšok vašej stránky.)

Reklamy na svojich stránkach môžete tiež zobrazovať pomocou krátkych kódov, ktoré nájdete v oficiálnej dokumentácii.

Tento krátky kód použite na zobrazenie jednej konkrétnej reklamy:

[adsanity id ="put-the-ad-id-tú" align ="alignnone"]

Tento krátky kód zobrazí reklamnú skupinu:

[adsanity_group num_ads = 2 num_columns = 3 group_ids = 1,2 /]

Atribúty môžete upraviť tak, aby ste zmenili zobrazenie:

 • num_ads: Počet reklám, ktoré sa zobrazia spolu
 • num_columns: Počet stĺpcov
 • Group_ids: ID reklamných skupín, ktoré chcete zobraziť.

Ak chcete nájsť ID reklamnej skupiny, prejdite na AdSanity »Reklamné skupiny a ID číslo bude uvedené vedľa názvu skupiny.

Kontrola AdSanity - ID skupiny

Po zobrazení reklám môžete prejsť na stránku AdSanity »Štatistiky na zobrazenie údajov o zobrazeniach reklamy, kliknutiach a MP.

Ak si kúpite AdSanity na správu reklám vo WordPress?

Teraz, keď sme podrobne preskúmali funkcie a funkcie služby AdSanity, je čas rozhodnúť sa, či sa oplatí kúpiť. Ak máte v úmysle zmeniť svoj web na reklamný stroj s profesionálnymi reklamami, tento doplnok je dokonalý.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali kúpiť AdSanity pre správu reklám WordPress:

1) Doplnok pre začiatočníkov, ktorý nie je na úkor kompromisov

Keďže nástroj na správu reklám AdSanity funguje rovnako ako Post Editor v programe WordPress, bude pre každého používateľa, ktorý je zvyknutý na rozhranie systému WordPress, bez ohľadu na svoju sadu zručností jednoduché pracovať. Navyše prichádza so všetkými základnými funkciami, ktoré potrebujete, aby ste uspeli.

Môžete ľahko vytvárať reklamy hosťované ľubovoľnými rozmermi a zobrazovať ich v rôznych častiach vášho webu. Ak chcete pridať sieťové reklamy, môžete jednoducho pridať útržok reklamy na svoju stránku na vytvorenie reklamy. Môžete tiež vytvárať reklamy HTML5.

2) Ľahký a rozšíriteľný

AdSanity prichádza s jednoduchým a čistým rozhraním, ktoré nie je nafúknuté nechcenými funkciami – hlavný doplnok sa dodáva iba s najdôležitejšími funkciami.

Ak potrebujete viac, ako poskytujú štandardné funkcie, môžete rozšíriť funkcie služby AdSanity inštaláciou základných doplnkov a doplnkov. Pre doplnok AdSanity sú k dispozícii 4 základné a 6 doplnkov. Základné doplnky sú k dispozícii zadarmo so všetkými ich cenovými plánmi, zatiaľ čo pro doplnky sú zahrnuté iba v vývojka plan. Môžete si však kúpiť jednotlivé doplnky jednotlivo a použiť ich na svojich stránkach, prípadne s akýmkoľvek plánom.

3) Najlepšie sa hodí pre akýkoľvek rozpočet

Najlepšie na doplnku AdSanity je, že je najvhodnejší pre webové stránky všetkých veľkostí a rozpočtov. Cena je pomerne primeraná.

Či už ste bloger, vydavateľ, vývojár alebo rozsiahla agentúra, nájdete pre vás plán.

Pozrime sa na svoje cenové plány v nasledujúcej časti.

Ceny a podpora pre doplnok AdSanity

AdSanity je prémiový doplnok s 3 typmi cenových plánov: základy, Všetko v jednom, a Všetko v jednom pre život. Môžete si vybrať jeden z dostupných plánov a okamžite začať vytvárať a spravovať bannerové a sieťové reklamy.

cenotvorba

Najzákladnejším plánom je základy, a stojí 49 dolárov ročne. Plán je dodávaný s jadrom doplnku AdSanity a základnými doplnkami a môže byť použitý v 1 verejnej doméne a 1 miestnej doméne.

Všetko v jednom plán je plán stredného rozsahu a tiež najobľúbenejší plán. Licencia stojí 149 dolárov ročne a môže byť použitá pre neobmedzené verejné a miestne domény.

Všetko v jednom pre život plán je najvýhodnejším plánom AdSanity. Stojí to 489 dolárov ročne a je dodávaný so všetkými funkciami a doplnkami, ktoré ponúka doplnok. A poskytuje neobmedzené licencie a neobmedzené aktualizácie.

Dokumentácia pre doplnok AdSanity je riedka. K dispozícii je len niekoľko krátkych článkov online, ktoré sa zaoberajú základným riešením problémov a funkciami. Ak máte problémy s nastavením doplnku, môžete prostredníctvom stránky technickej podpory odoslať podporný lístok.

Náš verdikt o AdSanity ako o najlepšom doplnku na správu reklám WordPress

AdSanity uľahčuje správu reklám a zobrazuje základné štatistické údaje z hlavného panela WordPress.

Ak hľadáte pokročilejšie funkcie, ako napríklad možnosť priameho predaja reklamného priestoru alebo podrobnejšiu analýzu, bude tento doplnok pre vás príliš jednoduchý.

Aj keď dokumentácia chýba, doplnok sa ľahko používa a vývojári reagujú na žiadosti o podporu.

Poskytujeme AdSanity 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte AdSanity teraz »
Zobraziť kupón AdSanity »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map