Ďalšie súvisiace príspevky Príspevok

Potrebujete jednoduchý spôsob, ako prepojiť svoj obsah a udržať čitateľov v kontakte? Znížte mieru odchodov a zvýšte časy na stránke pomocou doplnku YARPP (YETPP). Skontrolujte, či je doplnok vhodný pre váš blog, prečítajte si recenziu doplnku Ďalšie súvisiace príspevky.


Ďalšie súvisiace príspevky Recenzia doplnku

Interné prepojenie môže rozšíriť váš blog

Jedným z najlepších spôsobov optimalizácie stránok – pre čitateľov aj pre SEO – je interné prepojenie.

Prepojenie súvisiaceho obsahu na vašom webe je pre vaše publikum nesmierne užitočné. Bez interného prepojenia nenájdu váš predchádzajúci obsah ani staré príspevky v blogoch, pokiaľ ich aktívne nehľadajú. Ak však uvediete odkazy na vaše posledné príspevky v blogu, môže to vzbudiť záujem náhodných čitateľov a zmeniť ich na lojálnych fanúšikov.

Interné prepojenie môže pomôcť aj s hodnotením vášho vyhľadávacieho nástroja. Prepojením súvisiacich príspevkov a stránok na svojich stránkach pomáhate prehľadávačom vyhľadávacích nástrojov zistiť štruktúru svojej stránky. A pomocou správneho textu na ukotvenie pomáhate týmto robotom lepšie porozumieť téme každej stránky.

Prečo používať doplnok súvisiacich príspevkov?

Viete, aké náročné môže byť lovenie starých súvisiacich príspevkov a ich prepojenie všetkých. Je ľahké zabudnúť na príspevky, ktoré môžu byť relevantné, a skončiť s osamelými príspevkami, ktoré nie sú prepojené s inými používateľmi..

Použitím doplnku pre súvisiace príspevky môžete proces úplne automatizovať a uistiť sa, že všetky vaše príspevky majú súvisiace odkazy.

Ďalšou výhodou doplnku pre súvisiace príspevky je to, že dáva svojim čitateľom niečo, čo urobiť, keď dokončia čítanie príspevku.

Bez výzvy na akciu veľa vašich čitateľov stlačí v prehliadači iba tlačidlo „späť“ a zabudne na svoj blog všetko.

Ak však do dolnej časti každého príspevku vložíte odkazy na súvisiace príspevky, môžete čitateľov udržať v kontakte. Tým sa zníži miera okamžitých odchodov a zvýši sa čas na štatistikách stránok.

Ako fungujú ďalšie súvisiace príspevky (YARPP)

Ďalší plugin pre súvisiace príspevky (YARPP) je vysoko prispôsobiteľný doplnok, ktorý vám umožňuje zobraziť odkazy na súvisiace príspevky a stránky. Podporuje tiež vlastné typy príspevkov.

Doplnok vyberie súvisiace príspevky na základe názvu, textu tela, kategórií a značiek. Môžete sa rozhodnúť, akú prioritu priradíte každému parametru, a môžete si vybrať aj kategórie a značky, ktoré chcete vylúčiť.

Ako nastaviť YARPP na svojom blogu

Nainštalujte a aktivujte doplnok YARPP. Dostanete sa automaticky na stránku Nastavenia »YARPP na ktorej môžete nakonfigurovať všetky možnosti.

pod “Bazén”, môžete zakázať konkrétne kategórie alebo značky a rozhodnúť sa, či sa majú do dátumu uverejnenia zobraziť príspevky chránené heslom alebo obmedziť príspevky.

Ešte ďalšie súvisiace príspevky Recenzia Plugin - bazén

pod Možnosti „príbuznosti“, môžete nakonfigurovať spôsob, akým YARPP rozhoduje o tom, ktoré príspevky súvisia, a to tak, že uprednostňujete názvy, text, kategórie alebo značky.

Ešte ďalšie súvisiace príspevky Recenzia Plugin - možnosti

Nižšie si môžete vybrať možnosti zobrazenia pre súvisiace príspevky: zoznam alebo miniatúry.

Ešte ďalšie súvisiace príspevky Recenzia - zobrazenie

Môžete tiež upraviť nadpisy, výňatky, objednávku atď. A rozhodnúť sa, či chcete zobraziť súvisiace príspevky vo vašom informačnom kanáli RSS..

Ešte ďalšie súvisiace príspevky Recenzia doplnku - ďalšie možnosti

Stačí kliknúť Uložiť zmeny v dolnej časti obrazovky a to je všetko!

Teraz si pozrite svoje príspevky a pozrite si súvisiaci obsah, ktorý YARPP odporúča.

Viac informácií o tom, ako nakonfigurovať YARPP a ako zobraziť súvisiace príspevky bez doplnku, nájdete na stránke Ako zobraziť súvisiace príspevky v

Speňažte svoj blog pomocou programu YARPP Pro

Existuje aj ďalšia verzia doplnku s názvom YARPP Pro, ktorá pridáva niekoľko nových funkcií.

Na rozdiel od názvu, YARPP Pro je tiež zadarmo!

Jednou z hlavných nových funkcií je schopnosť zarábať peniaze propagáciou sponzorovaných príspevkov. Môžete si vybrať, či ich chcete zobraziť v dolnej časti príspevkov, s miniaplikáciou na bočnom paneli alebo v oboch.

Môžete sa tiež rozhodnúť propagovať svoje vlastné príspevky na iných blogoch ponúkaním cien prostredníctvom kliknutí alebo zobrazení – podľa vášho výberu.

Máte tiež možnosť zobraziť svoje vlastné súvisiace príspevky pomocou miniaplikácie okrem príspevku.

Príspevky súvisiace s programom YARPP verzus Jetpack

Jednou z bežných sťažností týkajúcich sa doplnku Ďalšie súvisiace príspevky je to, že na vyhľadávanie súvisiacich príspevkov využíva veľa serverových prostriedkov. Toto môže skutočne spomaliť načítavanie vašich stránok, najmä ak máte veľké množstvo príspevkov na prehľadávanie YARPP.

V najnovších verziách boli otázky YARPP optimalizované a boli aktualizované tak, aby ukladali všetky svoje výsledky do vyrovnávacej pamäte, takže súvisiace príspevky každého príspevku je potrebné počítať iba raz – nie vždy, keď je príspevok navštívený.

Alternatívou, ktorá môže byť pri načítavaní vašich stránok jednoduchšia, je modul Súvisiace príspevky spoločnosti Jetpack. Na rozdiel od YARPP, Jetpack vykonáva všetky analýzy, spracovanie a poskytovanie zo svojho cloudu. To znamená, že nespôsobuje žiadne ďalšie zaťaženie servera. Ďalšie informácie o Jetpacke nájdete v našej recenzii Jetpack.

Ak sa rozhodnete použiť YARPP namiesto príspevkov súvisiacich s Jetpack, môžete skúsiť zrýchlite svoje stránky WordPress pomocou doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Ak chcete zistiť, ktorá z nich je pre vaše stránky najvhodnejšia, pozrite si recenziu na WP Super Cache a W3 Total Cache.

Náš verdikt

Ak chcete na svojich webových stránkach udržať príležitostných návštevníkov a čítať viac svojho obsahu, potom je skvelý spôsob, ako to urobiť pomocou doplnku pre súvisiace príspevky.

Doplnok Ešte ďalšie súvisiace príspevky má ľahko použiteľné rozhranie a uľahčuje a rýchlo nastavuje interné odkazy vo všetkých vašich blogových príspevkoch..

Ak však máte veľký blog s množstvom príspevkov, YARPP môže spomaliť vaše stránky. Nezabudnite monitorovať rýchlosť svojich stránok pred a po sledovaní akýchkoľvek zmien, takže v prípade problému môžete prepnúť na iný doplnok.

Aj keď je doplnok veľmi ľahko použiteľný a dokumentácia je užitočná, zdá sa, že nie je podporovaný. Vlákna podpory vo fórach WordPress.org sú nezodpovedané a neexistuje žiadny jasný spôsob, ako získať podporu na oficiálnych webových stránkach..

Poskytujeme ešte ďalšie súvisiace príspevky 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 1,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte ďalšie doplnky súvisiace s príspevkami »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map