BackupBuddy Review 2020: Je to najlepší prémiový záložný doplnok?

Hľadáte záložný doplnok pre svoje stránky WordPress? BackupBuddy je jedným z najpopulárnejších záložných doplnkov WordPress na trhu. V tejto správe BackupBuddy sa pozrieme na to, čo z nej robí najlepší zálohovací doplnok WordPress.


Kompletná kontrola BackupBuddy

Prečo potrebujete záložný doplnok pre WordPress?

Internet nie je taký bezpečný, ako by sme chceli. Každý deň padajú tisíce webových stránok kvôli útokom DDOS, pokusom o hackovanie a krádeži údajov.

Mnoho majiteľov stránok si neuvedomuje dôležitosť zálohovania, kým nestratia svoje údaje. Obnovenie stratených údajov je pri správnych zálohách veľmi nákladné, bolestivé a nedá sa úplne vyhnúť.

Na trhu existuje niekoľko zálohovacích riešení WordPress. Tu je to, čo hľadáme v ideálnom zálohovacom riešení pre stránky poháňané WordPress.

  • Automaticky vytvára zálohy podľa pravidelného plánu
  • Uloží zálohy v cloude
  • Ponúka bezbolestnú obnovu a migráciu zo zálohy

Poďme sa pozrieť na BackupBuddy a uvidíme, ako dobre to všetko a potom ešte niečo.

Rýchle a ľahké nastavenie pre úplné zálohy

Mnoho používateľov na úrovni začiatočníkov nie je oboznámených s terminológiami používanými zálohovacím softvérom. Preto je pre nich trochu ťažké robiť rozhodnutia pri nastavovaní ich riešenia zálohovania.

BackupBuddy umožňuje začiatočníkom veľmi jednoduché a ľahké nastavenie záložného riešenia ihneď po aktivácii doplnku.

Ukazuje im jednoduchý formulár s veľmi ľahko zrozumiteľnými možnosťami. Jednoduchým vyplnením a uložením nielen nastavíte riešenie zálohovania, ale aj iniciujete prvé úplná záloha.

To šetrí používateľov pred ohromujúcim počtom rozhodnutí a možností. Začína to fungovať behom niekoľkých sekúnd a na to, aby softvér fungoval, nemusíte zápasiť so softvérom.

Automatické plánované zálohy

Väčšina používateľov nemá čas na manuálne zálohovanie vždy, keď aktualizujú svoje webové stránky. BackupBuddy vám umožňuje rýchlo nastaviť automatický rozvrh a potom naň zabudnúť.

Automaticky vytvorí zálohy podľa vami určeného plánu. V závislosti od toho, ako často uverejňujete nový obsah na svojej webovej stránke, môžete upraviť tento rozvrh tak, aby vyhovoval vašim potrebám.

Rozvrhy BackupBuddy

Ďalšou skvelou funkciou BackupBuddy je to, že vám umožňuje nastaviť viac plánov. Môžete napríklad nastaviť plán denného zálohovania databázy, a potom ďalšiu každý týždeň vytvoriť úplné zálohy.

Uložte svoje zálohy na cloud pomocou BackupBuddy

Jednou z najdôležitejších funkcií akéhokoľvek riešenia na zálohovanie webových stránok je schopnosť ukladať zálohy na viacerých miestach. BackupBuddy poskytuje niekoľko možností bezpečného ukladania záloh.

Každý doplnok BackupBuddy vám poskytuje prístup k 1 GB úložného priestoru v cloudovom úložisku Stash spoločnosti BackupBuddy. Doplnok tiež umožňuje automaticky odstrániť staré zálohy z cloudového úložiska. To znamená, že 1 GB je dosť pre 95% webových stránok. Ak však potrebujete, je k dispozícii viac úložného priestoru. Počnúc iba 35 USD ročne na 5 GB.

Uložte zálohu na vzdialené miesta v cloude pomocou BackupBuddy

BackupBuddy vám tiež umožňuje ukladať svoje zálohy do obľúbených služieb úložiska v cloude, ako sú Disk Google a Dropbox.

Podporuje tiež lacné služby ukladania údajov v cloude, ako sú Amazon S3 a Rackspace.

Okrem ukladacieho priestoru v cloude môžete tiež ukladať svoje zálohy na svoj vlastný server, odosielať ich na iný server pomocou FTP alebo zálohovať e-mailom sami sebe..

Ľahko obnovte a migrujte webové stránky pomocou BackupBuddy

Mnoho zálohovacích riešení uľahčuje vytváranie záloh. Obnovenie stránok s nimi však nie je také ľahké. BackupBuddy, na druhej strane, je veľmi jednoduché obnoviť webovú stránku zo zálohy.

Obnovíte všetky svoje súbory jediným kliknutím zo zálohy. BackupBuddy vám tiež umožňuje nahradiť vybraté súbory zo starej zálohy. Toto je obzvlášť užitočné pri práci s témami alebo úpravách súborov na živom webe.

BackupBuddy tiež prichádza s možnosťou jednoduchého návratu do databázy. Môžete vybrať zálohu a návrat do databázy uloženej s touto konkrétnou zálohou bez výmeny súborov.

Ak migrujete webovú stránku zo servera na iný alebo na nový názov domény. BackupBuddy potom poskytuje mimoriadne ľahko použiteľného sprievodcu migráciou. Jednoducho nahrajte záložný súbor a súbor importbuddy.php na nový server. Potom spustite importbuddy skript na ľahkú migráciu vašich webových stránok.

Vykonajte rýchle skenovanie škodlivého softvéru pomocou programu BackupBuddy

malware sú bežným problémom webových stránok. Malvér sa zvyčajne vkladá na web bez vedomia vlastníka stránok. Zvyčajne ide o skript, ktorý sťahuje škodlivý softvér alebo trójske kone do počítača návštevníka.

Škodlivý softvér môže zničiť hodnotenie vyhľadávačov vašich stránok. BackupBuddy prichádza s vstavanou rýchlou kontrolou škodlivého softvéru. Môžete to použiť na kontrolu svojich webových stránok pred bežnými hrozbami škodlivého softvéru. Kontroluje vaše webové stránky pomocou bezpečného prehliadania Google, bezpečného webu Norton, PhishTank, SiteAdvisor a niekoľkých ďalších online nástrojov.

Ak sa na vašom webe zistí škodlivý softvér, môžete jednoducho obnoviť staršiu zálohu a rýchlo ju opraviť. Stále však budete musieť zlepšiť celkovú bezpečnosť svojich webových stránok, aby ste sa uistili, že k tomu nedôjde znova.

Možnosti ceny a podpory pre BackupBuddy

Ceny za BackupBuddy začínajú už od 80 dolárov ročne za 2 licencie na web. Môžete si kúpiť zlatú licenciu za 297 dolárov, ktorá vás oprávňuje na používanie služby BackupBuddy na neobmedzených weboch s celoživotnou podporou a inováciami.

Podpora založená na vstupenkách sa poskytuje všetkým účastníkom z oficiálnych fór technickej podpory doplnku. Otázky sú zvyčajne zodpovedané za menej ako niekoľko hodín.

Používatelia, ktorí uprednostňujú robiť veci sami, nájdu online dokumentáciu pomerne rozsiahlu a uspokojivú. Získate tiež prístup k oficiálnym kódexom, kurzom, videonávodom, pokynom a podporným fóram.

Náš rozsudok o BackupBuddy ako najlepší záložný doplnok WordPress

BackupBuddy ponúka komplexnú sadu funkcií, ktoré budete potrebovať od záložného doplnku WordPress. Má veľmi leštené užívateľské rozhranie a pomoc na obrazovke je k dispozícii kedykoľvek je to potrebné. Užívateľská skúsenosť je elegantná a dokonca aj začiatočníkom by bolo celkom jednoduché použitie.

Kód doplnku je spoľahlivý a má za sebou jednu z najlepších myslí v komunite WordPress. Je vysoko dôveryhodný a veľmi spoľahlivý. Pravidelne sa udržuje a dostáva časté aktualizácie, aby bola bezpečná a bezpečná.

Je to nákladovo najefektívnejší spôsob nastavenia zálohovania pre web WordPress s dobrou profesionálnou podporou.

Sme presvedčení, že BackupBuddy je na vrchole najlepších zálohovacích doplnkov WordPress na trhu. Dáme tomu perfektných 5 z 5 hviezdičiek.

Tu je rozpis nášho skóre kontroly:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte BackupBuddy teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me