Beaver Builder Review 2020: Je to najlepší drag and drop builder?

Hľadáte pre svoju stránku WordPress výkonný nástroj na tvorbu stránok? Beaver Builder je populárny tvorca drag and drop stránok pre WordPress a môže byť presne to, čo hľadáte.


V tejto recenzii Beaver Builder sa pozrieme na jeho vlastnosti, výkon a jednoduchosť použitia.

Čo je doplnok WordPress pre nástroj na tvorbu stránok?

Keď hľadáte tému pre svoj web WordPress, môžete si kúpiť tému, ktorá vyzerá najbližšie k tomu, čo máte na mysli. Pri prispôsobovaní bude potrebné spoliehať sa na funkcie témy.

Alebo si môžete najať vývojára WordPressu, aby vypracoval tému presne tak, ako ste si predstavovali. Bude to nákladné a nemusí to fungovať tak pekne, ako by ste dúfali.

Napokon môžete pomocou doplnku na tvorbu stránok vytvoriť webovú stránku blok po bloku. Takto získate slobodu používať ľubovoľné rozloženie. Použite viac rozložení pre rôzne stránky, použite svoje vlastné farby, štýly a obsah kdekoľvek na vašom webe.

Existuje veľa doplnkov na tvorbu stránok. Niektoré z nich sa veľmi ťažko používajú, niektoré z nich majú príliš veľa nafúknutých tabliet.

Perfektný doplnok na tvorbu stránok pre WordPress by vám mal umožniť vytvoriť si webovú stránku v živom režime. Používanie by malo byť rýchle a ľahké. Ak sa niekedy rozhodnete použiť niečo iné, nemalo by vám to prísť.

Poďme sa teda pozrieť, ako Beaver Builder vyhovuje našim kritériám.

Ľahko vytvárať návrhy a rozloženia pomocou Beaver Builder

Či už ste začiatočník WordPress alebo skúsený profesionál, budete milovať výkonné možnosti a intuitívnosť doplnku Beaver Builder..

Pri vytváraní profesionálnych webových stránok sa nikdy nebudete musieť dotýkať kódu alebo zápasiť s mätúcimi kódmi. Pomocou drag and drop môžete vytvárať úžasné stránky za niekoľko minút, nie mesiacov.

Pozrime sa na to, ako Beaver Builder uľahčuje vytváranie úžasných stránok pre váš web WordPress:

1. Desiatky šablón kreatívnych stránok, z ktorých si môžete vybrať

desiatky šablón staviteľov bobra

Beaver Builder prichádza s viac ako 30 ohromujúcimi šablónami stránok. Doplnok Beaver Builder pracuje na všetkých témach WordPress, takže na začatie používania doplnku nemusíte meniť svoju obľúbenú tému. V prípade, že nájdete nejaké problémy s kompatibilitou s témou WordPress, môžete sa obrátiť na ich priateľský tím podpory a vyriešiť ich..

Pokiaľ používate responzívny motív WordPress, všetky stránky, ktoré vytvoríte, budú 100% citlivé, čo znamená, že na všetkých zariadeniach vyzerajú skvele..

Všetky šablóny Beaver Builder môžete používať s akýmkoľvek z vašich prémiových plánov bez skrytých poplatkov. Nájdete šablóny pre malé firmy, elektronické knihy, právnické firmy a mnoho ďalších.

Nájdete tu tiež veľa vnútorných šablón stránok, ako sú napríklad kontaktné stránky, registrácie na odber bulletinu, stránky, cenové tabuľky a oveľa viac..

Aby ste ušetrili ešte viac času, doplnok vám tiež umožňuje ukladať nekonečné množstvo šablón v staviteľovi. Podobne môžete v Builderi uložiť surové aj moduly.

2. Ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok

Väčšina tvorcov stránok WordPress pracuje na obrazovke s úpravami príspevkov. Používatelia musia uhádnuť, ako bude vyzerať ich stránka, alebo spustiť ukážku na samostatnej karte.

Vďaka ľahko použiteľnému editoru frontendov Beaver Builder nemusíte prepínať medzi ukážkou a živým webom. Ak chcete použiť editor frontend, prejdite do editora stránok WordPress a vyberte kartu Beaver Builder.

karta staviteľa bobra

Toto vás nasmeruje na frontend vášho webu WordPress. Potom môžete začať vytvárať a prispôsobovať svoje stránky na klientskom rozhraní v reálnom čase.

Rozhranie nástroja na tvorbu stránok zobrazuje živý náhľad stránky s nástrojmi napravo. Môžete jednoducho kliknúť kdekoľvek na svojej stránke a začať s prispôsobovaním tejto sekcie. Môžete tiež pridať ďalšie riadky, bloky obsahu, widgety a pokročilé prvky, ako sú prepínače, akordeóny, karty atď..

Beaver Builder prichádza so živým vizuálnym editorom, ktorý vám umožňuje upravovať stránku v prostredí WYSIWYG. Vďaka tomu je pre WordPress neuveriteľne jednoduché použitie doplnku na tvorbu stránok.

Beaver Builder tiež podporuje krátke kódy a widgety. To znamená, že na svojich stránkach môžete používať Beaver Builder v spojení s vašimi
obľúbené doplnky WordPress.

3. Umiestnite svoj obsah s veľkou presnosťou

Umiestnenie obrázkov a textu do predvoleného editora stránok WordPress je bolesť. S editorom front-drop drag and drop stránky Beaver Builder môžete ľahko umiestniť svoj obsah s veľkou presnosťou. Po dokončení úprav môžete zmeny uložiť priamo z frontendu alebo sa vrátiť späť do posledného zverejneného stavu.

4. Získajte úplnú kontrolu nad svojím obsahom

Beaver Builder vám umožňuje prepínať tému bez straty obsahu. Ak sa rozhodnete prestať používať Beaver Builder, váš obsah sa prenesie priamo späť do editora WordPress.

5. K dispozícii ako doplnok aj motív

Beaver Builder je k dispozícii ako doplnok aj ako téma. Témou je dokonalá rovnováha medzi nastavením a funkčnosťou. Tému si môžete prispôsobiť rovnako, ako upravujete svoje stránky.

Téma Beaver Builder vám umožňuje uskutočňovať živé úpravy pomocou prispôsobovača WordPress. Všetky nastavenia motívu nájdete v prispôsobiteľnom prvku. Týmto spôsobom si môžete zobraziť ukážku ktorejkoľvek zo zmien nastavení témy.

Súčasťou témy je aj široká škála predvolieb. Kliknutím na tlačidlo predvoľby automaticky aktualizujú nastavenia motívu tak, aby vytvorili desiatky rôznych štýlov.

Beaver Builder je priateľský pre začiatočníkov aj vývojárov

Začiatočníkom, ktorí potrebujú pomoc pri začatí, bude Beaver Builder nesmierne užitočný.

Vývojári, ktorí pracujú na klientskych weboch, sa budú tešiť z jeho funkcií vhodných pre vývojárov, ako je napríklad režim Editor, ktorý zabráni klientom narušiť vaše rozloženie. Vývojári môžu integrovať aj vlastné widgety, shortcodes, alebo použite zákaznícku dosku modulu Beaver Builder.

Každé rozloženie, ktoré vytvoríte, môžete uložiť ako šablónu a znova ho použiť. Môžete tiež ukladať a opakovane používať riadky a moduly. Svoje rozloženia môžete dokonca presunúť z webu WordPress na iné pomocou predvolených nástrojov na import / export WordPress.

Výkonné moduly pripravené na použitie v Beaver Buildere

Moduly fungujú ako bloky, ktoré môžete pridať na svoje stránky. Beaver Builder je dodávaný so všetkými základnými modulmi, ktoré budete potrebovať na vytvorenie akéhokoľvek druhu webovej stránky.

 • Textový editor– Pridá editor vizuálneho textu podobný editoru WordPress
 • video– Pridáva videá z knižnice médií, YouTube, Vimeo atď.
 • akordeón– Pridá ponuku interaktívnych akordeónov. Ideálne pre časté otázky alebo otázky&Stránky
 • gombík– Pridajte krásne tlačidlá s odkazmi
 • Výzva do akcie– Pridáva cielenú výzvu na akciu
 • popisok– Podobné vyzývanie na akciu s iným rozložením
 • Kontaktný formulár– Rýchlo pridajte kontaktný formulár.
 • Posuvník obsahu– Pridá krásne jazdce s obrázkami a textom
 • záložky– Pridajte obsah na karty
 • Počítadlo čísel– Pridá krásne animované kruhy, čísla a počítadlá barov
 • Vlastný HTML– Pridáva vlastné skrátené kódy doplnkov HTML a WordPress
 • Ikony písiem– Používajte FontAwesome, Foundation a Dashicons
 • mapa– Pridáva Mapy Google
 • Post Carousel– Pridá nádherný karusel príspevkov z vašich príspevkov, stránok alebo vlastných typov príspevkov
 • Tabuľka cienPridá krásne tabuľky cien.
 • Sociálne tlačidláUmožňuje používateľom ľahko zdieľať váš obsah na sociálnej sieti
 • Ohlasy– Vytvára krásny posudok poslucháča s rôznymi výbermi štýlov
 • WooCommerce– Pridajte produkty pomocou jednoduchého drag and drop na vytvorenie internetového obchodu

Myslíme si, že tento zoznam modulov obsahuje najbežnejšie používané prvky moderných webových stránok.

Možnosti tvorby cien a podpory pre Beaver Builder

Na rozdiel od väčšiny tvorcov stránok WordPress dostupných na trhu, Beaver Builder vám umožňuje sťahovať bezplatnú verziu doplnku z oficiálneho archívu WordPress..

Ak nemáte rozpočet na všetky prémiové funkcie, môžete začať s Lite verziou Beaver Builder. Lite verzia je dodávaná s obmedzenými funkciami a podporou.

oceňovanie bobra

Prémiová verzia aplikácie Beaver Builder je k dispozícii v 3 rôznych programoch: Standard, Pro a Agency. Všetky plány vám umožňujú používať nástroj na tvorbu stránok na neobmedzené weby a ponúkať svetovú podporu na jeden rok.

Jediný rozdiel je v tom, že štandardný plán neprichádza s témou Beaver Builder. Plán Pro je dodávaný s témou a možnosťou viacerých pracovísk. Plán agentúry vám poskytuje všetky funkcie plánu Pro. Navyše vám umožňuje biele označenie staviteľa. Týmto spôsobom môžete vytvárať webové stránky pre svojich klientov a zároveň meniť všetky výskyty slov Page Builder a Beaver Builder v oblasti administrácie WordPress..

Tu si môžete prezrieť rôzne cenové plány Beaver Builder:

 • štandardné: 99 dolárov
 • pre: 199 dolárov
 • kancelária: 399 dolárov

Najlepšie ponuky nájdete v našich kupéch Beaver Builder!

Náš verdikt o Beaver Buildere ako najlepší tvorca stránok WordPress

Sme presvedčení, že Beaver Builder je pre WordPress najjednoduchšie použiteľný doplnok na tvorbu drag and drop stránok. Nepochybne je to jeden z najviac stiahnutých tvorcov stránok WordPress a je najvhodnejší pre webové stránky všetkých veľkostí. Jeho ľahko použiteľné užívateľské rozhranie umožňuje každému vytvoriť si vysoko prispôsobenú webovú stránku WordPress. Je dodávaný so všetkými výkonnými funkciami vytvárania stránok, o ktoré by ste sa mohli kedykoľvek opýtať.

Dávame Beaver Builder 4,2 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis nášho bodovacieho systému:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4,2 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte Beaver Builder teraz »
Zobraziť kupón Beaver Builder »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map