Bloom Review 2020: Je tento e-mail doplnku Optin za to?

Chcete zostaviť a rozšíriť svoj zoznam adries? Ak máte webové stránky založené na WordPress, môžete použiť doplnok e-mailovej optiny ako Bloom, ktorý vám pomôže rozšíriť zoznam e-mailov..


V tomto preskúmaní Bloom sa pozrieme na vlastnosti a funkcie doplnku, aby sme zistili, či je skutočne úžasný a stojí za to investovať.

kvet-review

Poznámka: V IsItWP používame OptinMonster pre generáciu olova, alternatíva Bloom. Ďalšie informácie si môžete prečítať v našej úplnej recenzii OptinMonster.

Prečo potrebujete doplnok pre e-mail Optin pre program WordPress?

E-mailový marketing je jednou z najdôležitejších úloh, ktorú by mal vlastník webových stránok robiť. E-mailový marketing je proces odoslania komerčnej správy skupine ľudí (vášmu cieľovému publiku) prostredníctvom e-mailu.

E-mailový marketing je bezpochyby účinnou technikou na budovanie osobnej značky, firmy alebo úspešného internetového obchodu.

Predtým, ako sa dostanete do e-mailovej schránky vašej cieľovej skupiny / možných zákazníkov, musíte zhromaždiť ich e-mailové adresy, čo je prvý a najdôležitejší krok v e-mailovom marketingu..

Na trhu existuje niekoľko e-mailových marketingových služieb, ktoré vám pomôžu s ľahkým uskutočňovaním e-mailového marketingu, ale s niektorými funkciami zaostávajú. Aj keď vám umožňujú vytvárať a vkladať na webe všeobecné formuláre e-mailových správ, postrádajú veľa skvelých funkcií, ako sú úžasné možnosti dizajnu, cielené nastavenia displeja a ďalšie dôležité funkcie, ktoré vám pomôžu premeniť návštevníkov na zákazníkov..

To je dôvod, prečo potrebujete e-mailový doplnok pre optin pre WordPress. Doplnky e-mailových doplnkov sa často dodávajú s hlbokou integráciou s hlavnými službami e-mailového marketingu. Doplnky vám pomôžu vytvoriť krásne a vysoko konverzné formuláre pre konverziu pre váš web WordPress.

Bloom – popredný doplnok pre e-mail pre WordPress

Bloom je dnes popredným doplnkom pre e-mailovú službu WordPress na trhu a bol vytvorený spoločnosťou Elegant Themes.

Doplnok vám umožňuje vytvárať krásne formuláre na odoslanie e-mailu a zobrazovať ich na rôznych miestach na vašom webe WordPress. Pomáha vám zmeniť návštevníkov vášho webu na odberateľov e-mailov a zvyšuje počet konverzií na vašom webe.

Bloom má integráciu so 16 najobľúbenejšími službami e-mailového marketingu vrátane AWeber, MailChimp, monitora kampaní atď.

kvet-email-marketing-service integrovanej

Prevedieme vás hlavnými funkciami doplnku:

Šesť typov zobrazenia formy s optinom

Bloom je dodávaný so 6 typmi zobrazenia optin. Pri každom type displeja môžete zobraziť formuláre optin v rôznych štýloch a umiestneniach.

kvitnú-OptIn-form-druhy

1. Automatické kontextové okná Optin: Vytváranie automatických automaticky otváraných okien spustených načasovaným oneskorením, ukončením obsahu, po posúvaní, komentovaní, nákupe alebo po nečinnosti.

2. Automatické odlety Optin: Vytvorte pôsobivé prelety s 10 preletmi animácií a rôznymi spúšťačmi ako kontextové okná.

3. Vložené formuláre Optin: Ak potrebujete zobraziť optiny na konkrétnych miestach svojho obsahu, môžete použiť vložené formuláre optin. Vytvorte formulár, vygenerujte jeho skrátený kód a použite ho, kdekoľvek chcete.

4. Nižšie uvedené formuláre týkajúce sa obsahu: Nižšie uvedené formuláre týkajúce sa prihlásenia na obsah vám umožňujú povzbudiť svojich najčastejšie zapojených návštevníkov príspevkov / stránok, aby sa prihlásili na odber prostredníctvom formulára na aktiváciu.

5. Formy formulára pre widgety: Zobrazte krásne formuláre optin v akejkoľvek oblasti pripravenej na widget na vašom webe.

6. Optiny s uzamknutým obsahom: Optins zamknutého obsahu sú užitočné a efektívne, ak máte kúsok prémiového obsahu, ku ktorému majú prístup iba vaši účastníci. Umiestnením optins zamknutého obsahu môžete priamo prilákať čitateľov blogov, aby sa prihlásili na odber svojho blogu.

Rozsiahle možnosti dizajnu – 100+ šablón formulárov

Pokiaľ ide o dizajn, Bloom vás nesklame. Má 100+ predpripravených šablón formulárov optin na začiatok. Každá šablóna má jedinečný dizajn a profesionálny nádych.

kvet-opt-in-form-šablón

Ak chcete vytvoriť návrh, vyberte šablónu a potom kliknite na tlačidlo „Ďalej: Prispôsobiť“ na konci stránky. Možnosti dizajnu sú tu neobmedzené, pretože si môžete prispôsobiť všetko na vami vybranej šablóne.

kvet-Design-options

V používateľsky príjemnom rozhraní nakonfigurujte obsah, rozloženie, štýl a všetko, čo chcete zmeniť, vo svojom formulári optin. Môžete si vybrať z množstva dostupných možností dizajnu pre formuláre, orientácie obrázkov, okraje a hrany optin a neobmedzené farby. Okrem toho môžete tiež vložiť vlastné CSS, aby ste poskytli svoj vlastný vzhľad.

Výkonné nastavenia displeja

Bloom okrem pôsobivých možností dizajnu poskytuje aj pôsobivé a výkonné nastavenia displeja. Môžete určiť, kde a kedy sa majú vaše optin formuláre objaviť na vašom webe alebo v príspevkoch. Vďaka úžasným nastaveniam displeja môžete vytvárať vysoko zacielené formuláre optin a zobrazovať ich na tých najoptimálnejších miestach, aby svojich návštevníkov premenili na predplatiteľov..

kvet-display-settings

Automatické spúšťače a automaticky otvárané okná: Spúšťajte svoje optiny na základe časového oneskorenia, po nečinnosti, v dolnej časti príspevku, po komentovaní, posúvaní, nákupe a po kliknutí. Jednoducho začiarknite možnosti a nakonfigurujte tieto nastavenia pri načítaní.

Cieľové zacielené umiestnenia v Reklamnej sieti: Môžete si vybrať umiestnenia pre zobrazenie (všetko, domovskú stránku, stránku blogu, archívy, kategórie, značky, príspevok, stránku) a konkrétne zacielenia na konkrétne miesta. Ďalej môžete spresniť zacielenie na optin definovaním konkrétnych stránok a príspevkov, ktoré sa majú zobraziť, a nie na zobrazovanie formulárov optin.

kvitnú-display-špecifické post-options

Bloom Dashboard – užívateľsky prívetivý prístup

Prístrojová doska spoločnosti Bloom vám umožňuje okamžite zistiť, ako dobre konvertujú vaše formuláre optin. Na ovládacom paneli WordPress získate vlastný panel, ktorý vám umožní ľahký prístup k vytváraniu a správe e-mailových účtov, prečítajte si štatistiky optin a konverzných pomerov, rozdelené testovanie AB atď.

kvet-dashboard

Split AB testovanie: Okrem úžasného nastavenia dizajnu a displeja má Bloom vynikajúcu funkciu, ktorá vám pomôže zvýšiť mieru konverzie. Funkcia testovania rozdeleného AB vám umožňuje porovnať rôzne variácie vášho formulára optin a zistiť, ktorá z nich má vyššiu výkonnosť ako ostatné.

Bloom-AB-testovanie

Štatistika Optin: Ďalšou veľmi zaujímavou vlastnosťou aplikácie Bloom je štatistika optin ponúkaná komplexným spôsobom.

kvet-palubnej-štatistiky

Štatistiky vám ponúkajú prehľad o výkonnosti doplnku v reálnom čase vrátane:

 • Priemerná miera konverzie za celý čas, počet predplatiteľov a miera rastu zoznamu
 • Všetky optiny zobrazení, počet konverzií a miera konverzie
 • Nový registračný graf za posledných 12 mesiacov
 • Počty odberateľov a miera rastu
 • Najvyššie konvertujúce stránky

Importovať a exportovať údaje a nastavenia Bloom: Importujte a exportujte údaje a nastavenia Bloom z jedného webu na druhý.

Možnosti cien a podpory pre modul Bloom Plugin

Bloom je prémiový doplnok od Elegant Themes, ktorý vyžaduje, aby ste sa pripojili k svojmu Themes Club a stiahli si doplnok. Produkt nemôžete kúpiť jednotlivo. Ak chcete získať prístup k doplnku Bloom a iným produktom, musíte si kúpiť jeden z členských plánov spoločnosti Elegant Themes. Okrem toho získate všetky ich témy a doplnky pre jedno členstvo.

Majú dva členské plány. Sú to: 1) ročný prístup za 89 dolárov ročne a 2) celoživotný prístup za jednorazovú platbu 249 dolárov.

To znamená, že budete musieť minúť najmenej 89 dolárov na nákup Bloom, čo je pre spoločnosti s nízkym rozpočtom dosť drahé. Balík výkonných tém a doplnkov zahrnutých v pláne však predplatné stojí za hodnotu.

Elegant Themes ponúka špecializovanú podporu pre všetky svoje produkty prostredníctvom rôznych kanálov vrátane vstupeniek na podporu, fór a live chatu. Môžete získať podrobnú dokumentáciu, videonávody a články o doplnku Bloom.

Hoci ponúka niektoré možnosti dizajnu na prispôsobenie vašich formulárov optin, hlavnou nevýhodou je, že neprichádza s vizuálnym prispôsobovacím prvkom. Ak chcete zobraziť zmeny, ktoré vo formulári vykonáte, musíte kliknúť na tlačidlo ukážky.

Bloom vs. OptinMonster – čo je najlepšie riešenie generovania olova

OptinMonster je najúžasnejšie riešenie na generovanie potenciálnych zákazníkov.

Ak nebudeme porovnávať Bloom s OptinMonsterom, najobľúbenejším riešením na generovanie potenciálnych klientov, by bolo naše hodnotenie Bloom neúplné..

V porovnaní s riešením SaaS ako OptinMonster, Bloom zvyčajne spotrebúva viac serverových prostriedkov, čo môže tiež viesť k spomaleniu vašich stránok. Navyše mu chýba veľa užitočných funkcií, ktoré ponúka OptinMonster, ako sú spúšťače vyskakovacích obrazoviek a zámery ukončenia. Možnosti zacielenia sú tiež obmedzené v Bloom.

Nenechajte si ujsť náš článok o najlepších doplnkoch pre WordPress.

OptinMonster ceny začína na $ 29 / mesiac. Na druhej strane budete musieť minúť najmenej 89 dolárov ročne, ak si chcete kúpiť Bloom pre svoje stránky.

Ak hľadáte staviteľa optin, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu, OptinMonster je najlepšou voľbou. Ak by ste však radšej používali doplnok pre optin špecifický pre WordPress, potom stojí za vyskúšanie Bloom.

Môžete si prečítať kompletnú recenziu OptinMonster.

Náš rozsudok Bloom pre generovanie olova

Bloom ponúka skutočne ľahko použiteľné a užívateľsky prívetivé rozhranie na vytváranie formulárov na odoslanie e-mailov pre webové stránky WordPress. Vďaka svojej jednoduchej a neprehľadnej palubnej doske môže každý vytvárať atraktívne formuláre optin a generovať viac potenciálnych zákazníkov.

Aj keď to nie je tak bohaté na funkcie ako OptinMonster, poskytuje všetky základné funkcie a niektoré možnosti zacielenia na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov. Dodáva sa s vyčerpávajúcim zoznamom šablón, vďaka ktorým je Bloom jedinečným doplnkom pre generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress.

Ak hľadáte doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov špeciálne navrhnutý pre program WordPress, potom je pre vás Bloom Elegant Themes spoľahlivou voľbou. Dáme mu 3,8 hviezdy. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,8 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte Bloom Now »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map