Celková medzipamäť W3

Hľadáte doplnok Caching na urýchlenie vášho webu WordPress? W3 Total Cache je jedným z najobľúbenejších doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre stránky poháňané WordPress. V tejto recenzii totálnej vyrovnávacej pamäte W3 sa pozrieme na jej výkon, vlastnosti a jednoduchosť použitia. Cieľom je zistiť, či je W3 Total Cache skutočne najlepším doplnkom pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress.


W3 Total Cache Review

Prečo potrebujete doplnok Caching pre program WordPress?

Rýchlosť je jedným z najdôležitejších faktorov používaných vyhľadávacími nástrojmi, ako je Google, na určovanie rebríčka vyhľadávania. Pomalšie webové stránky sú na nízkej úrovni a rýchle webové stránky na vyššej pozícii.

WordPress je napísaný v PHP, čo je programovací jazyk na strane servera. Keď používateľ požiada o stránku z vášho webu, WordPress spustí skripty PHP, aby stránku načítala a zobrazila.

Tento proces náročný na zdroje je pomalý a stáva sa ešte pomalším, keď ste na zdieľaný hosting prostredie. To môže výrazne znížiť výkonnosť a hodnotenie stránok.

Doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte ukladá verziu vašich stránok do vyrovnávacej pamäte. Keď používateľ navštívi váš web, zobrazí sa mu verzia v pamäti cache. To eliminuje potrebu, aby program WordPress spúšťal skripty PHP. Vaša stránka sa zrýchli a váš server bude viac reagovať.

Ako funguje ukladanie do vyrovnávacej pamäte v programe WordPress

Po tom sa pozrime, ako W3 Total Cache zvyšuje rýchlosť vašich stránok.

Nastavenie doplnku W3 Total Cache pre WordPress

W3 Total Cache je powerhouse pluginu. Je dodávaný s množstvom funkcií, ktoré zvyšujú rýchlosť vašich stránok. Počet možností robí nových používateľov úplne zastrašujúcimi.

Povoliť ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte vo Wache Total Cache

Najdôležitejšou možnosťou, ktorú musíte povoliť, je ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte. Jeho aktivácia umožní W3 Total Cache začať ukladať a zobrazovať stránky v pamäti cache pre vašich návštevníkov.

Pozrite si tohto sprievodcu pre začiatočníkov Ako nainštalovať a nastaviť W3 Total Cache pre podrobné pokyny.

Poskytujte komprimované stránky svojim používateľom s celkovou medzipamäťou W3

Keď otestujete rýchlosť svojich webových stránok pomocou nástrojov, ako je napríklad Rýchlosť stránky, všimnete si, že vám odporúčame zobrazovať komprimované stránky.

Zobrazovanie komprimovaných stránok znamená, že keď používateľ požiada o vašu stránku z vášho webu, váš web im pošle gzipovanú (komprimovanú) verziu vašej stránky. Kompresia stránky zmenší jej veľkosť a načíta sa rýchlejšie. Keď sa stránka s gzipom dostane k používateľovi, jeho prehliadač sa automaticky rozbalí a zobrazí.

W3 Total Cache vám umožňuje zapnúť kompresiu jediným kliknutím. Jednoducho choďte na Výkon »Vyrovnávacia pamäť prehliadača a začiarknite políčko vedľa možnosti „Povoliť kompresiu HTTP (gzip)“.

povoliť kompresiu gzip pomocou W3 Total Cache

Použitie CDN s W3 Total Cache

Siete na doručovanie obsahu CDN alebo obsahu vám umožňujú obsluhovať váš statický obsah pomocou serverov z celého sveta. To umožňuje používateľom sťahovať statický obsah, ako sú obrázky, CSS, JavaScript, veľmi rýchlo.

Pozri túto príručku prečo potrebujete CDN pre svoj blog WordPress Pre viac informácií.

Odporúčame používať MaxCDN, čo je jedna z najväčších služieb CDN. Používame ho na všetkých našich webových stránkach a pomáha nám to zvyšovať rýchlosť stránky.

Nastavenie MaxCDN s W3 Total Cache

Prečítajte si tento návod, ako na to nainštalujte MaxCDN riešenie WordPress CDN pre podrobné pokyny.

W3 Total Cache vs WP Super Cache

Porovnanie dvoch populárnych doplnkov v rovnakom výklenku je v komunite WordPress pomerne bežné. Rovnako ako všetci v jednom SEO a Yoast SEO, používatelia porovnávajú W3 Total Cache a WP Super Cache už dlhú dobu..

Oba pluginy majú veľmi veľkú používateľskú základňu, oba sú k dispozícii zadarmo a oba sú skvelou voľbou na zrýchlenie vášho webu WordPress..

Obaja sú veľmi pokročilými doplnkami. Vyzerajú zastrašujúco kvôli veľkému počtu nastavení a komplikovaným pokynom pre nastavenie. Jedinou skutočnou oblasťou, kde ich môžeme porovnať, je výkon.

Výkon W3 Total Cache je o niečo lepší ako WP Super Cache. Krásne sa integruje s CDN a má ukladanie objektov do pamäti, minifikáciu a ďalšie pokročilé funkcie.

Možnosti cien a podpory pre celkovú vyrovnávaciu pamäť W3

Rovnako ako u všetkých populárnych bezplatných doplnkov, aj W3 Total Cache prichádza s obmedzenou bezplatnou podporou. Doplnok poskytuje vynikajúcu dokumentáciu zabalenú priamo do doplnku. K dispozícii sú aj niektoré vynikajúce návody online.

Autor doplnkov tiež ponúka prémiové služby za 99 dolárov ročne. Môžete sa zaregistrovať kliknutím na Výkon »Podpora vo vašej administratívnej oblasti WordPress. Stále však budete musieť zaplatiť za každý podporný dotaz.

Náš verdikt o doplnku W3 Total Cache

W3 Total Cache nie je najjednoduchšie na použitie doplnkov. Je však pochopiteľné vzhľadom na pokročilé funkcie, ktoré ponúka, a aké komplikované môžu byť. Doplnok poskytuje podrobné vysvetlenie každej funkcie priamo v doplnku, čo je celkom pôsobivé.

Pokiaľ ide o výkon, W3 Total Cache si úplne zaslúži byť nazývaný najlepším doplnkom pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress.

Dávame W3 Total Cache 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich skóre:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte medzipamäť W3 teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map