Elementor Review 2020 – je to najlepší doplnok pre tvorbu stránok WordPress?

Chcete navrhnúť svoje stránky WordPress bez toho, aby ste si najali vývojára? Vytvorenie stránky WordPress je jednoduché pomocou doplnku na tvorbu stránok, ako je Elementor.


V tejto recenzii elementorov sa pozrieme na jej funkcie, výkon a jednoduchosť použitia, aby sme zistili, či je to najlepší doplnok na tvorbu stránok WordPress..

elementor-WordPress-page-staviteľ-plugin

Čo je plugin pre tvorbu stránok WordPress?

Doplnok na tvorbu stránok WordPress poskytuje jednoduché rozhranie drag and drop na vytváranie krásnych webových stránok. Stránky môžete vytvárať jednoduchým usporiadaním blokov obsahu pomocou nástroja drag and drop. Väčšina tvorcov stránok ponúka aj front-end úpravy, takže môžete robiť živé úpravy bez toho, aby ste museli prepínať medzi editorom a stránkou náhľadu..

Tvorca stránok predovšetkým umožňuje komukoľvek ľahko vytvárať webové stránky bez ohľadu na ich zručnosti. Nevyžaduje sa žiadne technické know-how, pretože sa nedotknete jediného riadku kódu.

Navrhovanie stránok WordPress s technológiou Elementor

Elementor je ľahko použiteľný doplnok na tvorbu stránok WordPress, ktorý má vizuálne rozhranie drag and drop. Dodáva sa so širokou škálou prvkov, ktoré vám umožňujú jednoducho usporiadať obsah na stránke pomocou nástrojov drag and drop. Doplnok nevyžaduje žiadne kódovanie, aby mohol nakonfigurovať svoje nastavenia a vytvárať stránky.

S viac ako 900 000 aktívnymi inštaláciami je to jeden z najpopulárnejších tvorcov stránok WordPress dostupných na webe.

1. Vytváranie príspevkov a stránok pomocou elementu

Keď pridáte novú stránku alebo upravíte existujúcu stránku v editore stránky, uvidíte ikonu Upraviť pomocou Elementoru nad editorom WordPress. Jednoduchým kliknutím na ňu spustíte editor elementov.

edit-page-s-elementor-plugin

Toto vás nasmeruje na rozhranie editora Elementor, ako je to znázornené na snímke obrazovky.

Na ľavej strane sú k dispozícii prvky alebo widgety, ktoré môžete presunúť myšou. Nájdete nastavenie lišta pod prvkami. Ak chcete pridať nový obsah, kliknite na Pridať novú sekciu alebo Pridať šablónu v oblasti obsahu.

elementor-interface

Rez je blok rozloženia návrhu s jedným alebo viacerými stĺpcami. Po výbere možnosti Pridať novú sekciu sa zobrazí výzva na výber štruktúry obsahu novej stránky. Môžete si vybrať z 12 typov sekcií, ako je to znázornené na snímke obrazovky.

add-profilov elementor

Po výbere štruktúry stránky si môžete vybrať rozloženie sekcie a presunúť prvky do stĺpcov sekcie.

Ako je znázornené na obrázku nižšie, môžete zmeniť všetko z editora na ľavej strane a zobraziť zmeny v oblasti obsahu.

edit-elementy

Ak chcete pre svoju stránku použiť predpripravené šablóny, môžete kliknúť na ikonu Pridať šablónu Tlačidlo. Máte prístup k viac ako 300 vopred navrhnutým šablónam, pomenovaným stránkam a blokom v knižnici Elementor.

elementor-knižnica

Môžete ľahko vložiť šablónu z knižnice, prispôsobiť ju a stlačiť Publikovať.

Rozsiahla sada prvkov & šablóny

Doplnok Elementor má rozsiahlu sadu prvkov alebo widgetov na mieru. Nájdete miniaplikáciu pre akýkoľvek požadovaný obsah, ako sú titulky, tlačidlá, formuláre, karusely alebo mapy Google..

Prvky-in-elementor-plugin

Okrem miniaplikácií Elementor môžete v editore použiť predvolené miniaplikácie WordPress alebo iné tematické widgety alebo widgety doplnkov. Elementor sa integruje do všetkých nainštalovaných tém a doplnkov a do editora stránok Elementor pridá svoju aktivovanú tému a ďalšie kompatibilné miniaplikácie doplnkov..

theme-plugin-widgets-elementor

Nainštalujte si svoje obľúbené motívy a doplnky a ľahko vytvorte svoje stránky z editora Elelemtor pomocou widgetov, ktoré poskytuje motív a ďalšie doplnky.

Okrem toho môžete svoj návrh uložiť ako šablónu a znova ho použiť na iných stránkach svojho webu.

Kliknite na Možnosti uloženia a potom uložte ako šablónu.

save-as-šablóny

Teraz je vaša nová šablóna uložená v knižnici Elementor.

môj nový-template

Svoju šablónu na mieru môžete jednoducho vložiť na ľubovoľnú stránku. Okrem toho môžete šablónu exportovať na iné webové stránky, ktoré vlastníte, čo je veľmi pohodlné. Nemusíte zakaždým vytvárať novú stránku od nuly.

3. Možnosti nekonečného prispôsobovania

Elementor vám ponúka nekonečné možnosti prispôsobenia pre váš web.

Prejdite na stránku Štýl a Pokročilé v editore Elementor zobrazíte všetky možnosti prispôsobenia.

prispôsobiť-neobmedzene

Môžete spravovať šírku a výšku sekcií; veľkosť stĺpcov; nastaviť polohu obsahu na začiatok, na stred alebo na spodok stĺpca; nastaviť výplň a okraje pre sekcie, stĺpce a widgety; nastaviť medzeru stĺpca; atď.

4. responzívne projektové kontroly

Elementor umožňuje prispôsobiť vzhľad vašich webových stránok podľa typu zariadení, ktoré návštevníci používajú. To zaisťuje, že váš web bude stopercentne reagovať, čo znamená, že bude vyzerať skvele na všetkých zariadeniach vrátane stolných počítačov, mobilných telefónov a tabletov..

elementor reagujúce-design

Doplnok má v predvolenom nastavení zobrazenie na pracovnej ploche. Môžete zmeniť zobrazenie na mobilné a zistiť, ako vaši návštevníci uvidia vaše stránky na ich mobilných zariadeniach.

Doplnok má tiež ďalšiu funkciu, ktorá zaisťuje odozvu. Nájdete vnímavý možnosť podľa Pokročilé vždy, keď upravujete prvok. To vám umožní skryť widget pre konkrétne zariadenie. Je to užitočné, ak nechcete zobrazovať rovnaký obsah na každom zariadení.

hide-widgetu-elementor

5. Úplná história revízií – Vrátiť / opakovať zmeny

Ďalšou úžasnou vlastnosťou spoločnosti Elementor je úplná história revízií. Táto funkcia vám umožňuje kedykoľvek sa vrátiť k predchádzajúcej verzii. Doplnok ukladá všetky vaše vstupy, takže môžete jednoducho ísť na staršiu verziu, kedykoľvek to potrebujete.

elementor-revízia

Viac funkcií elementu

Pozrime sa na niektoré ďalšie vlastnosti doplnku Elementor:

 • Vložené úpravy: Pomocou tejto funkcie môžete upravovať textový obsah priamo na aktívnej obrazovke. Táto funkcia uľahčuje písanie blogových príspevkov a úpravu existujúceho obsahu.
 • Editor záhlavia a päty: Úpravy oblasti hlavičky a päty vašej stránky sú s prvkom Elementor jednoduché. Môžete ich vizuálne upravovať bez kódovania.
 • Preklad a RTL pripravené: Doplnok je preložený do viac ako 23 jazykov a dá sa ľahko preložiť do ďalších jazykov. Plne podporuje jazyk RTL.
 • Globálne farby a typografia: Môžete nastaviť globálne farby a typografiu, aby ste na celom svojom webe vytvorili súdržný dizajn.
 • Rozsiahle typografické možnosti: Používajte viac ako 800 fontov Google alebo pridajte vlastné vlastné formuláre typekitov a používajte ich na celom svojom webe.
 • Integrácie tretích strán: Doplnok podporuje integrácie tretích strán vrátane MailChimp, Drip, ActiveCampaign atď.
 • Režim údržby: Režim údržby môžete nastaviť pomocou krásneho modelu Elementor, ktorý bude čoskoro dostupný, a šablón režimu údržby.
 • widgety elektronického obchodu: Ľahko vytvorte stránky elektronického obchodu pomocou vopred zostavených miniaplikácií WooCommerce spolu s cenovými tabuľkami a widgety cenníkov.

Možnosti cien a podpory pre spoločnosť Elementor

Elementor je bezplatný, ak ho stiahnete z oficiálneho archívu doplnkov WordPress. Bezplatná verzia doplnku ponúka slušné množstvo widgetov a ďalších funkcií, ktoré vám umožňujú vytvárať jednoduché webové stránky.

Pre profesionálov má doplnkový modul prémiovú verziu s ďalšími prémiovými miniaplikáciami, šablónami a ďalšími možnosťami. Má tri cenové plány: osobné, obchodné a neobmedzené. Môžete si kúpiť osobný plán na 1 licenciu lokality, Business pre 3 weby a Unlimited pre neobmedzené weby.

elementor-cenová

Elementor obsahuje rozsiahlu dokumentáciu s množstvom výukových programov, ktoré vám pomôžu ľahko vytvoriť webovú stránku pomocou doplnku. Sprievodcovské návody nájdete aj na ich blogu a kanáli YouTube.

Autori doplnkov poskytujú špecializovanú podporu prostredníctvom e-mailov založených na lístkoch.

Náš verdikt o spoločnosti Elementor ako o najlepšom doplnku na tvorbu stránok WordPress

Po dôkladnej kontrole doplnku môžeme povedať, že prvok Elementor má všetky funkcie, ktoré potrebujete na uľahčenie prispôsobenia WordPress. Rozhranie doplnkov nie je nafúknuté ďalšími, zbytočnými možnosťami, ako sú niektoré doplnky, takže je jednoduché použitie a pochopenie. Najlepšie zo všetkého je, že aj začiatočníci a netechnicky zdatní ľudia môžu tento doplnok ľahko použiť na vytváranie krásnych webových stránok.

Nenechajte si ujsť vyskúšať tento najlepší softvér pre webový dizajn.

Dávame tvorca stránok Elementor 4,8 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 4,8 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získať Elementora »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map