Jednoduché digitálne sťahovanie

Potrebujete rýchly a jednoduchý spôsob predaja digitálnych produktov na svojich stránkach? Nepotrebujete plne vybavený doplnok elektronického obchodu – potrebujete ľahké a jednoduché riešenie, ako je napríklad Easy Digital Downloads. Zistite, ako môžete začať predávať svoje digitálne produkty, v našej recenzii Easy Digital Downloads.


Ľahké digitálne sťahovanie Recenzia

Prečo predávať digitálne produkty na svojich stránkach?

Predaj digitálnych produktov na vašom webe je skvelý spôsob, ako zarobiť peniaze z vášho blogu. Na investovanie do svojho podnikania nepotrebujete veľa peňazí; môžete bezplatne vytvárať digitálne produkty.

Aj keď to vyžaduje počiatočnú investíciu času, po vytvorení a zverejnení produktov je to pasívnejší spôsob, ako zarobiť peniaze zo svojho blogu..

Keď predávate na svojej vlastnej stránke namiesto inej platformy (napríklad vydávanie na Amazone), nemusíte sa obávať, že by ste sa vzdali zníženia ziskov. Namiesto toho si nastavíte svoje vlastné ceny a získate 100% mínus všetky poplatky za spracovanie platby.

Ste pripravení začať s predajom digitálnych produktov? Jednoduché digitálne sťahovanie uľahčuje predaj priamo z vašich stránok.

Je ľahké digitálne sťahovanie správny doplnok pre vás?

Keď predávate čokoľvek na webe WordPress, môžete zvoliť použitie populárneho doplnku eCommerce, napríklad WooCommerce. WooCommerce funguje na predaj fyzických aj digitálnych produktov. O tom, ako to funguje, si môžete prečítať v našej recenzii WooCommerce.

WooCommerce však obsahuje veľa funkcií, ktoré nebudete potrebovať, ak predávate iba digitálne produkty. Prehľadávanie všetkých možností môže byť časovo náročné len nájsť to, čo potrebujete.

Softvér Easy Digital Downloads je navrhnutý tak, aby bol predaj jednoduchý, bez toho, aby vám ponúkalo zbytočné funkcie.

Ako začať s predajom digitálnych produktov

Po inštalácii a aktivácii doplnku budete presmerovaní na uvítaciu obrazovku.

Najprv si budete chcieť nastaviť svojho spracovateľa platieb. Kliknite na Na stiahnutie »Nastavenia a potom kliknite na ikonu Platobné brány na výber a nastavenie platobnej brány.

Easy Digital Downloads Review - platby

Môžete navigovať na Na stiahnutie »Pridať nové pridať svoj prvý produkt. Zadajte názov a popis produktu a prejdite nadol pre ďalšie možnosti.

Môžete nastaviť ceny a nahrať súbor nižšie. Ak sa rozhodnete povoliť variabilné určovanie cien, môžete pridať možnosti s osobitnými poplatkami.

pod Možnosti typu produktu v Stiahnutie súborov na karte, môžete si zvoliť vytvorenie zväzku vašich existujúcich stiahnutí namiesto jedného produktu.

Ľahké digitálne sťahovanie Recenzia - ceny

Môžete tiež obmedziť, koľkokrát môže niekto súbor prevziať, a nastaviť kategórie a značky rovnako ako pri blogovom príspevku.

V hornej časti uvidíte a Stiahnite si štatistiky box, ktorý vám ukáže počet predajov a vaše celkové zárobky.

Easy Digital Downloads Review - štatistiky

Ak chcete predať svoj produkt, môžete vložiť nákupné tlačidlo na ľubovoľnú stránku alebo príspevok. Stačí kliknúť na ikonu Vložte stiahnutie v editore.

Jednoduché prezeranie digitálnych stiahnutí - tlačidlo vloženia

Vyberte svoj produkt a možnosti zobrazenia. Môžete zvoliť zobrazenie odkazu alebo gombík, a rozhodnite sa, akú farbu chcete mať.

Easy Digital Downloads Review - farba tlačidla

Vytvorí a vloží skrátený kód, ktorý zobrazí odkaz na stiahnutie.

Po odhlásení sa odošlú do objednávkového formulára na dokončenie sťahovania.

Easy Digital Downloads Review - checkout

Predajte viac s pokročilými funkciami

Softvér Easy Digital Downloads tiež umožňuje:

 • Nastavte daňovú sadzbu
 • Na viacnásobné stiahnutie použite nákupný košík
 • Sledujte všetky svoje platobné transakcie
 • Udržujte databázu zákazníkov
 • Nastavte kódy zliav
 • Generujte prehľady zárobkov
 • Prispôsobte príjmy
 • Importujte a exportujte históriu platieb, produkty a nastavenia

Budujte svoje podnikanie pomocou doplnkov

Hľadáte ešte viac funkcií? Doplnky sú k dispozícii pre:

 • Vytvorte si svoj e-mailový zoznam pomocou integrácií MailChimp, Monitorovanie kampaní a AWeber, Wysija, ActiveCampaign, iContact a Constant Contact.
 • Spracovanie platieb pomocou služby Stripe
 • Nastavenie opakujúcich sa platieb
 • Automatizácia podnikania so spoločnosťou Zapier
 • Povolenie používateľských recenzií produktov
 • Pridávanie zákazníckych faktúr
 • …a viac

Na výber je viac ako 100 rozšírení.

Doplnky sú dostupné na oficiálnej stránke Easy Digital Downloads. Predávajú sa samostatne, pričom cena závisí od licencie a počtu stránok, na ktorých ich chcete používať. Ak chcete získať zľavu, môžete si zostaviť vlastné balíčky.

Dokumentácia a podpora

Softvér Easy Digital Downloads ponúka podrobnú dokumentáciu na svojich webových stránkach vrátane návodov na všetky ich funkcie a pomoc pri riešení bežných problémov. K dispozícii je aj dokumentácia pre vývojárov.

Ak uviaznete, môžete na oficiálnu stránku podať lístok s podporou. Prioritná podpora je k dispozícii za príplatok. Môžete platiť za ročný prístup, čo je 299 dolárov ročne, alebo získať špeciálny 45-dňový prístupový lístok za 99 dolárov. Vďaka prioritnej podpore získate rýchlejšie odpovede na vaše otázky a tím technickej podpory sa môže dokonca prihlásiť na vaše stránky, aby vám vyriešil problémy..

Náš verdikt

Softvér Easy Digital Downloads vyhovuje svojmu názvu: je skutočne rýchle a ľahké začať s predajom digitálnych produktov na vašom webe. Boli sme ohromení rýchlym nastavením a dostupnými možnosťami, ako aj skvelým dizajnom tlačidiel a formulárov.

Poskytujeme Easy Digital Downloads 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte ľahké digitálne súbory na stiahnutie »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map