kľúč

Chcete sa ľahko prihlásiť a používať silné heslá na svojom webe WordPress? Clef je populárny dvojfaktorový autentifikačný nástroj, ktorý vám umožňuje prihlásiť sa na vaše stránky WordPress bez zadania hesla. V tomto prehľade Clef sa pozrieme na jeho vlastnosti a ľahké použitie.


Dômyselné dvojfaktorové overenie pre kontrolu WordPress

Prečo potrebujete dvojfaktorové overenie s Clef pre WordPress?

Heslá sú prvou úrovňou zabezpečenia medzi hackermi a vašimi webovými stránkami. Vždy by ste mali používať dlhé a silné heslá, aby ste ich prelomili. Problém so silnými heslami je však v tom, že je ťažké si ich zapamätať.

Pozri túto príručku na najlepší spôsob správy hesiel WordPress.

Čo ak však niekto získa prístup k svojmu samotnému heslu? Stáva sa to častejšie, než si viete predstaviť.

Dvojfaktorová autentifikácia eliminuje potrebu hesiel pridaním externej úrovne zabezpečenia. Pomocou svojho telefónu sa môžete prihlásiť na svoje stránky WordPress.

Po tom sa pozrime na to, ako spoločnosť Clef implementuje dvojfaktorové overovanie v programe WordPress.

Nastavenie Clef pre WordPress

Najprv musíte nainštalovať a aktivovať doplnok Clef Two-Factor Authentication pre WordPress. Po aktivácii budete automaticky presmerovaní na Sprievodcu nastavením Clef. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Začíname.

Inteligentný sprievodca nastavením vo WordPress

Ďalej sa zobrazí výzva na zadanie telefónneho čísla. Tento krok je voliteľný; môžete to preskočiť a priamo si stiahnuť aplikáciu Clef z App Store pre iOS a Play Store pre Android.

Po inštalácii aplikácie budete požiadaní o registráciu v spoločnosti Clef. Po dokončení mobilnej aplikácie sa vráťte na stránku WordPress a pokračujte kliknutím na tlačidlo „Už mám aplikáciu“.

Nainštalujte aplikáciu Clef do svojho mobilného zariadenia

Spoločnosť Clef vám teraz na obrazovke WordPress ukáže vlnu pruhov. Na telefóne sa zapne fotoaparát s podobnými vlnovými pruhmi. Nasmerujte obrazovku aplikácie Clef na WordPress a Clef automaticky synchronizuje obe vlny.

Synchronizujte Clef vlny na telefóne a WordPress

To je všetko! Úspešne ste nastavili Clef na svojom webe WordPress. Viac informácií nájdete na tejto stránke pridať heslo zadarmo prihlásenie do WordPress pomocou Clef.

Ľahko spravujte silné heslá WordPress pomocou Clef

Ako sme už spomenuli, správa silných hesiel sa zdá byť pre väčšinu používateľov veľa práce. Clef vám umožňuje prihlásiť sa bez zadania hesla. Jednoducho zosynchronizujte vlnu a ste prihlásení, dokonca môžete úplne zakázať heslo, aby ste svoje stránky ochránili pred bežnými útokmi hrubou silou.

Zakážte heslá vo WordPress s Clef

Vaša stránka WordPress je rovnako bezpečná ako najslabšie heslo. Ak prevádzkujete web WordPress pre viacerých používateľov, môžete pozvať všetkých ostatných používateľov na svojom webe, aby nastavili Clef. Všetci vaši používatelia nastavia Clef rovnako ako vy. Aplikáciu si budú musieť nainštalovať do svojich telefónov a synchronizovať ju s programom Clef for WordPress.

Ak používate Clef na viacerých weboch WordPress, nemusíte mať obavy – všetky tieto weby môžete synchronizovať s Clef. Keď sa prihlásite na jednu stránku WordPress, Clef sa automaticky prihlási na iné stránky, keď ich navštívite.

Palubný zážitok a celková používateľská skúsenosť spoločnosti Clef sú veľmi príjemné. Jeho použitie je veľmi jednoduché a vysoko bezpečné.

Bezpečnosť a zabezpečenie pomocou Clef pre WordPress

Clef je veľmi bezpečný a bezpečný, takto funguje.

Nahrádza vaše heslá WordPress dvojfaktorovým autentifikačným systémom. To znamená, že v podstate sa na webe WordPress overujete pomocou dvoch bezpečnostných kľúčov.

Prvým sú samozrejme vaše prihlasovacie údaje pre WordPress, t. J. Používateľské meno a heslo. Toto používateľské meno a heslo je uložené v zariadení Clef v zašifrovanej podobe.

Druhým faktorom je mobilná aplikácia Clef na vašom webe, ktorá rozpoznáva webové stránky pomocou šifrovacieho systému RSA-Public Key.

Na dokončenie prihlásenia budete potrebovať nielen svoje heslo WordPress, ale aj mobilné zariadenie. V prípade, že je vaše heslo ukradnuté alebo hacknuté. Existuje ešte ďalšia vrstva zabezpečenia, ktorá chráni vaše prihlásenie do WordPress.

Spoločnosť Clef uloží šifrovaný kľúč do telefónu namiesto cloudu. Aj keď sú servery spoločnosti Clef porušené, vaše prihlasovacie údaje zostanú bezpečne uložené v telefóne.

Je Clef všetko, čo potrebujete pre zabezpečenie WordPress?

Spoločnosť Clef zaistí bezpečnosť vášho webu WordPress, ale informačný panel administrátora WordPress je len jedným vstupným bodom, ktorý vám umožní preniknúť do vášho webu..

Pokročilejší hackeri sa môžu pokúsiť preniknúť na váš webový server, používať kompromitované e-mailové účty na získanie prístupu k vášmu dashboardu hostingu, injekciám SQL a rôznym iným technikám.

Stále sa budete musieť uistiť, že je nainštalovaný správny záložný systém (odporúčame vám použiť BackupBuddy). Použite bezpečnostnú službu WordPress, napríklad Sucuri.

Používajte dlhé, jedinečné a silné heslá pre váš účet FTP, ovládací panel hostenia a databázu MySQL.

Možnosti ceny a podpory pre Clef

Spoločnosť Clef je zadarmo používať až 10 000 prihlásení mesačne. Väčšina používateľov sa pravdepodobne nikdy nepriblíži k tomuto číslu, aj keď používajú Clef na viacerých weboch.

Po bezplatných limitoch účtu si používatelia môžu zvoliť tarifný cenový plán od 700 dolárov mesačne až po 100 000 prihlásení. Užívatelia si môžu tiež zvoliť model ceny za prihlásenie, ktorý stojí 0,010 USD za prihlásenie.

Základnú podporu používateľov poskytuje e-mail a diskusná miestnosť v službe Slack. Oficiálna webová stránka spoločnosti Clef má k dispozícii rozsiahlu dokumentáciu pre vývojárov, ktorí chcú integrovať spoločnosť Clef do svojich aplikácií.

Náš verdikt o Clef pre WordPress

Sme presvedčení, že spoločnosť Clef ponúka vynikajúce dvojfaktorové autentifikačné riešenie pre webové stránky podporujúce WordPress. Jeho použitie je mimoriadne jednoduché a je zadarmo. Umožňuje vám vyhnúť sa správe silných hesiel a chráni vašu stránku WordPress pred narušením prihlásenia.

Dávame Clef 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich skóre.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 0,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Clef Now »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map