Neustála kontrola kontaktov 2020 – najlepší softvér pre e-mailový marketing

Chcete vytvoriť zoznam e-mailov, ale nie ste si istí, ktorú službu e-mailového marketingu si vybrať? Spoločnosť Constant Contact je už 20 rokov lídrom v oblasti e-mailového marketingu.


V rámci kontroly neustáleho kontaktu sme otestovali svoje sľuby, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je to najlepšia e-mailová marketingová služba pre vaše potreby..

Neustály kontakt

Prečo potrebujete e-mailový marketing?

Ak máte webovú stránku s prevádzkou, musíte urobiť e-mailový marketing.

E-mailový marketing vám pomáha spojiť sa s publikom a budovať s nimi dlhodobý vzťah. Väčšina malých podnikov považuje e-mailový marketing za nevyhnutný nástroj na zvýšenie predaja a výnosov.

Nasleduje niekoľko výhod e-mailového marketingu:

 • Zvýšte počet opakovaných návštev: S e-mailovým marketingom sa môžete spojiť so svojím publikom zhromažďovaním ich e-mailových adries a odosielaním hodnotného obsahu. Môžete ich tiež povzbudiť, aby sa na váš web často vracali.
 • Zvýšenie počtu konverzií: E-mailové konverzie prekonávajú návštevnosť zo sociálneho aj organického vyhľadávania. Ak chcete generovať väčší predaj, budete musieť začať e-mailový marketing.
 • Získajte viac výnosov: Štúdie ukazujú, že e-mailový marketing vám pomáha získať priemernú hodnotu 38 dolárov za každých vynaložených 1 USD.

Neustála kontrola kontaktov: najlepšia služba pre e-mailový marketing pre začiatočníkov

Konštantný kontakt vám uľahčuje zostavenie zoznamu e-mailov, aj keď ste absolútnym začiatočníkom. Po zaregistrovaní sa zobrazí výzva na výber odvetvia.

Na základe vášho výberu dostanete e-mailové kampane zamerané na konkrétne odvetvie, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše podnikanie. Dostanete tiež tipy na návrh šablóny e-mailov, ktoré vám pomôžu vytvárať a odosielať e-maily, ktoré sa otvoria, prečítajú a kliknú na ne.

Prečítajte si tiež náš článok o tom, ako vytvoriť e-mail, tým správnym spôsobom.

Pozrime sa podrobnejšie na funkcie funkcie Constant Contact a prečo je to najlepšia služba e-mailového marketingu pre začiatočníkov.

Drag and Drop Editor vytvára krásne e-maily

staviteľ stálych kontaktov

Výkonný editor drag and drop vám uľahčuje vytváranie krásnych a pútavých e-mailov. Nájdete množstvo zabudovaných šablón optimalizovaných pre mobilné zariadenia, ktoré vyzerajú skvele na všetkých zariadeniach. Týmto spôsobom nemusíte svoje e-mailové informačné bulletiny budovať od začiatku.

Ak chcete ušetriť čas, môžete si vybrať správnu šablónu pre svoje e-maily a potom ju prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Tvorba prehľadov a analýza v reálnom čase

neustále hlásenie kontaktov

Konštantný kontakt obsahuje prehľady a analýzy v reálnom čase, ktoré vám poskytujú prehľad o výkonnosti vašich e-mailových marketingových kampaní. Prehľad interakcií vám umožňuje sledovať výkonnosť vašich e-mailových kampaní zobrazovaním dôležitých metrík vrátane odosielania, otvárania, kliknutí a ďalších informácií..

Môžete dokonca porovnať výkonnosť rôznych e-mailových kampaní a zistiť, ktorá z nich bola otvorená najviac a klikla.

Získate tiež tepelné mapy na sledovanie kliknutí, ktoré vám ukážu optimálne umiestnenie tlačidiel na zvýšenie počtu kliknutí.

Skontrolujte tiež: Porovnanie najlepších riešení WordPress Analytics

Množstvo integrovaných marketingových služieb

stála kontaktná integrácia

Vďaka službe Constant Contact je integrácia do obľúbených webových aplikácií hračkou. So stovkami podporovaných aplikácií môžete dosiahnuť viac pomocou svojho marketingového úsilia. Môžeš:

 • Exponenciálne rozširujte svoj zoznam e-mailov
 • Aktualizujte kontakty medzi účtom Constant Contact a inými online aplikáciami
 • Zvýšte pútavosť svojich webových stránok a marketingových kanálov

Ľahko sa integrujte do svojej webovej stránky WordPress

súvisiace: Ako pestovať svoj zoznam e-mailov, RÝCHLO!

Prepojenie účtu s neustálym kontaktom s webovou stránkou WordPress je super jednoduché. Aj keď môžete ľahko vložiť prihlasovací formulár na zhromažďovanie e-mailov, dôrazne vám odporúčame vložiť formulár prostredníctvom kontaktného formulára WordPress plugin..

Prečo? Uvádzame niekoľko dôvodov:

 • Jednoduché vkladanie: S doplnkom nemusíte robiť pokusy s vloženým kódom. Po pripojení doplnku Constant Contact k doplnku kontaktného formulára môžete jednoducho pridať prihlasovací formulár priamo z hlavného panela WordPress.
 • Nevyžaduje sa žiadne prihlásenie: Nemusíte sa vždy prihlasovať do svojho účtu s konštantným kontaktom zakaždým, keď chcete vytvoriť prihlasovací formulár, pretože to môžete urobiť od správcu WordPress..
 • Rozšírte svoj e-mailový zoznam pomocou akéhokoľvek kontaktného formulára: Ak chcete rozšíriť svoj zoznam e-mailov, nemusíte vždy vytvárať samostatný prihlasovací formulár. Zaškrtávacie políčko môžete zahrnúť do ľubovoľného kontaktného formulára na svojej webovej stránke. Ak je políčko začiarknuté, môžete kontakty pridať do svojho zoznamu e-mailov.

V úložisku WordPress nájdete množstvo rôznych doplnkov kontaktných formulárov, ktoré poskytujú integráciu s konštantným kontaktom. Odporúčame však WPForms, pretože ponúka integráciu s konštantným kontaktom hneď po vybalení.

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára pre WordPress. S WPForms môžete okamžite integrovať konštantný kontakt bez nutnosti inštalovania ďalších doplnkov.

Ďalšie informácie nájdete v kompletnej recenzii WPForms.

Ako sa neustále kontakty hromadia proti konkurencii?

Nepretržitý kontakt je najvhodnejší pre inteligentné firmy, ktoré začínajú e-mailovým marketingom. Pozrime sa na niekoľko oblastí, v ktorých spoločnosť Constant Contact vyniká v porovnaní s inými službami e-mailového marketingu.

1. 60-dňová bezplatná skúšobná verzia

Zatiaľ čo väčšina služieb e-mailového marketingu ponúka 14 alebo 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na testovanie svojich služieb, spoločnosť Constant Contact vám poskytuje plný prístup k svojim nástrojom po dobu 60 dní. Po uplynutí skúšobnej doby sa odber začína až na 20 dolárov mesačne až pre 500 odberateľov.

2. Jednoduché použitie

Konštantný kontakt je dodávaný s krásnym rozhraním, ktoré každému uľahčuje začať s e-mailovým marketingom.

Vďaka výkonnému editoru drag and drop je ľahké vytvárať a vylepšovať vaše e-maily tak, aby sa páčili vašim odberateľom. S každým plánom získate prístup k prekrásnym preddefinovaným mobilným optimalizovaným šablónam, ktoré vyzerajú skvele na každom zariadení.

3. Pokročilé marketingové nástroje

Konštantný kontakt je dodávaný so všetkými základnými automatizačnými nástrojmi na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov. Vďaka tomu sa dostal do nášho zoznamu najlepších CRM pre e-mailový marketing. Nižšie uvádzame niekoľko pokročilých funkcií, ktoré považujete za užitočné:

 • Vytvorte si vlastnú webovú stránku na príjem online darov.
 • Vytvorte jednoduché online prieskumy a ankety.
 • Spravujte svoje udalosti pomocou vlastných pozvánok, online registrácií, zbierok platieb atď.

Neustály kontakt: nevýhody

Naša kontrola nepretržitého kontaktu by nebola úplná bez odhalenia nedostatkov softvéru.

Tu je niekoľko vecí, ktoré sa nám na Constant Contact nepáčili:

Obmedzené nástroje automatizácie: Ako služba e-mailového marketingu je služba Constant Contact vytvorená pre používateľov na úrovni začiatočníkov, takže jej chýba veľa funkcií na zacielenie správania, ktoré budú potrebovať pokročilí používatelia..

cena: V porovnaní s inými e-mailovými marketingovými službami, ako sú SendinBlue, MailChimp a alternatívy služby Constant Contact, je Constant Contact o niečo drahší. Ak však potrebujete e-mailovú marketingovú službu pre začiatočníkov, potom je Constant Contact tou najlepšou voľbou.

Možnosti cien a podpory pre stály kontakt

stála cena za kontakt

Nepretržitý kontakt vám poskytuje 60-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na vyskúšanie ich služieb. Počas bezplatnej skúšobnej verzie môžete preskúmať všetky typy kampaní a funkcie, ktoré ponúka.

Ceny začínajú na 20 $ mesačne na základe počtu aktívnych kontaktov vo vašom účte. E-mailový plán je najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí chcú posielať a plánovať e-mailové informačné bulletiny. Získate všetky základné funkcie vrátane správy kontaktov, plánovania e-mailov, nástrojov na vytváranie zoznamov atď.

Prečítajte si tiež nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť e-mailový spravodaj.

Ak potrebujete automatickú správu, aby ste mohli posielať e-maily správnym ľuďom v pravý čas, napríklad k narodeninám a výročiam, potom je e-mail Plus tou najlepšou voľbou pre vás. Získate tiež rozšírené funkcie, ako sú prieskumy a ankety, kupóny, testovanie A / B atď. Program Email Plus stojí 45 dolárov mesačne.

Konštantný kontakt poskytuje bezkonkurenčnú podporu pre živé rozhovory, e-maily a diskusné fóra. Majú tiež rozsiahlu knižnicu zdrojov, ktoré vám pomôžu prejsť všetkými aspektmi e-mailového marketingu pomocou služby Constant Contact.

Naše rozhodnutie o neustálom kontakte pre e-mailový marketing

Nepretržitý kontakt je ideálnou voľbou pre obchodníkov s e-mailovými adresami pre začiatočníkov, malé podniky a neziskové organizácie, ktorí potrebujú ľahko použiteľný nástroj na vytvorenie zoznamu e-mailov.

Od výkonného editora drag and drop až po hotové šablóny, krásne organizovanú správu kontaktov a výkonné prehľady nájdete všetky funkcie, ktoré potrebujete, aby ste uspeli v e-mailovom marketingu..

S plánom e-mailu môžete začať hneď, ako začínate, najmä ak nepotrebujete automatickú odpoveď. Ako budete rásť, môžete upgradovať na službu Email Plus a získať pokročilejšie funkcie automatizácie e-mailov.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4,6 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získať stály kontakt »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map