Ninja Forms Review – Je to najjednoduchší tvorca formulárov?

Potrebujete rýchlo vytvoriť skvelý kontaktný formulár na svojej webovej stránke WordPress? Potom potrebujete doplnok pre formuláre. Ninja Forms je jedným z najpopulárnejších doplnkov pre bezplatný kontaktný formulár, ale je to najjednoduchšie použiť? Zistite, či sa meria v našom preskúmaní formulárov Ninja.


Recenzia formulárov Ninja

Prečo potrebujete doplnok pre kontaktný formulár

Každá webová stránka by mala mať kontaktný formulár. Poskytuje vašim návštevníkom dôveru vo vašu dôveryhodnosť a jednoduchý spôsob, ako sa s vami skontaktovať. Zobrazenie vašej e-mailovej adresy na vašom webe namiesto použitia kontaktného formulára je neprofesionálne a môže tiež prilákať veľa spamu.

Prekvapivo, WordPress neponúka staviteľa formulárov po vybalení z krabice. Namiesto toho budete musieť nainštalovať doplnok, aby ste mohli vytvoriť kontaktný formulár alebo akýkoľvek iný druh formulára.

Pomocou formulárov Ninja môžete tiež vytvárať:

 • Objednávkové formuláre: Predávajte svoje produkty a služby online a dostaňte sa vopred.
 • Formulár „Vyžiadať cenovú ponuku“: Vytvorte vlastné formuláre a požiadajte o všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste klientovi poskytli cenovú ponuku alebo odhad svojej práce.
 • Formuláre na predplatné / prihlásenie: Získajte viac odberateľov svojho spravodajcu vytvorením prihlásených formulárov alebo pridaním možnosti odberu do ďalších formulárov.
 • prieskumy: Svoju webovú stratégiu založte na údajoch od skutočných používateľov tým, že ponúknete prieskum na svojich stránkach.
 • Formuláre na odoslanie príspevkov: Umožnite návštevníkom pridávať svoje vlastné príspevky do blogu a upravovať ich z front-end vášho webu.

Informácie o formulároch Ninja

Ninja Forms je bezplatný doplnok pre kontaktný formulár pre WordPress, vytvorený a udržiavaný spoločnosťou WP Ninjas. Plugin vyniká od svojich konkurentov predajom doplnkov osobitne. To znamená, že ak chcete použiť iba jeden alebo dva doplnky, nemusíte kupovať nákladný balík. Namiesto toho si môžete požadované doplnky kúpiť samostatne.

Bezplatná verzia doplnku je k dispozícii na stiahnutie z úložiska WordPress.org. Doplnok už bol nainštalovaný na viac ako milióne webových stránok po celom svete.

Ako nastaviť svoj prvý formulár Ninja

Začnite bezplatným stiahnutím doplnku z adresára WordPress.org. Potom nainštalujte a aktivujte doplnok.

Krok 1: Zostavte si svoj formulár

Prejdite na Formuláre »Pridať nové.

Zobrazí sa nástroj na tvorbu formulárov, ktorý vyzerá ako na nasledujúcom obrázku. V stĺpci naľavo sa zobrazuje niekoľko tlačidiel, pomocou ktorých môžete tieto polia pridať do formulára.

Recenzia formulárov Ninja

Ak chcete vytvoriť jednoduchý kontaktný formulár, pridáme polia pre meno používateľa, e-mailovú adresu a správu.

cvaknutie Krstné meno pod Informácie o používateľovi pútko.

Recenzia formulárov Ninja - pridajte nový formulár

Tu môžete prispôsobiť štítok poľa a zástupný text. Môžete tiež nastaviť rozšírené možnosti na overenie vstupu do poľa, pridanie vlastných tried CSS a ďalšie.

Ninja Forms Review - validácia polí

Ninja Forms Review - viac možností

Možnosti môžete zbaliť kliknutím na šípku hore.

Pre pole správy kliknite na ikonu textarea a zmeňte menovku na „Správa“.

Nezabudnite začiarknuť políčko „Povinné“ pod Nastavenia obmedzenia. Nechcete, aby vám používatelia mohli posielať prázdne e-maily!

Nezabudnite pridať Predložiť tlačidlo do formulára! Je to v Polia šablón vľavo. Ninja Forms nepridáva tlačidlo odoslania automaticky.

Po dokončení výberu polí kliknite na jedno z modrých Uložiť tlačidlá v hornej alebo dolnej časti formulára.

Ninja Forms Review - uložte formulár

V rozbaľovacej ponuke zadajte názov formulára.

Ninja Forms Review - menný formulár

Krok 2: Pridajte upozornenia

Teraz budete chcieť skontrolovať, či sa správa odošle na váš e-mail, keď niekto vyplní formulár. Klikni na e-mail & Akcia a potom kliknite na tlačidlo OK Pridať nové.

Táto forma môže byť trochu novátorská pre začiatočníkov. Funguje to takto:

 • pod Názov akcie, jednoducho napíšte niečo pre svoju internú referenciu, napríklad „Poslať mi e-mail“ alebo „poslať e-mail tímu“.
 • pod typ, nechajte ju ako možnosť „E-mail“. Zistíte, že môžete tiež pridať akcie na presmerovanie používateľov alebo zobraziť správu o úspechu.
 • Klikni na Od mena a vaše polia formulára sa zobrazia ako možnosti. Vyberte pole „Názov“, ktoré ste vytvorili.
 • Pod Z adresy vyberte pole formulára e-mailu. Nastaví sa tak, aby kontaktné správy boli z e-mailovej adresy používateľa.
 • Zadajte svoju e-mailovú adresu (a / alebo komukoľvek, koho chcete dostávať upozornenia) pod na lúka.
 • Zadajte predmet e-mailu.
 • V E-mailová správa môžete kliknúť na pole Vložte všetky polia na zahrnutie všetkých informácií a správ používateľa do e-mailového oznámenia, ktoré dostanete. Nezabudnite sem zahrnúť aspoň pole správy, inak dostanete upozornenie prázdne.

cvaknutie Uložiť nastaviť upozornenie.

Krok 3: Pridajte potvrdenie pre používateľa

V predvolenom nastavení sa používateľovi pri odoslaní formulára zobrazí prázdna obrazovka.

Ak chcete zobraziť správu o úspechu, musíte pridať akciu alebo ju presmerovať na konkrétnu stránku.

Ak to chcete urobiť, vráťte sa na stránku e-mail & Akcia kliknite na Pridať nové znovu.

Pomenujte svoju akciu a pod typ vyberte „Správa o úspechu“.

Zadajte správu, ktorú chcete zobraziť na správa pole nižšie.

Ninja Forms Review - správa o úspechu

Krok 4: Zverejnite svoj formulár

Na zverejnenie formulára budete potrebovať skrátený kód. Prejdite na Formuláre »Všetky formuláre a uvidíte formulár, ktorý ste práve vytvorili.

ninja-formy-review-skrátený

Skopírujte skrátený kód a prilepte ho na stránku alebo príspevok, na ktorom chcete zobraziť svoj formulár.

Nezabudnite to otestovať, aby ste sa uistili, že funguje tak, ako chcete.

Rozšírte svoje možnosti o doplnky

Bezplatný doplnok vám umožňuje vytvárať základné formuláre, ale ak chcete vytvoriť niečo zložitejšie, budete potrebovať doplnky.

K dispozícii je veľa prémiových doplnkov, ktoré vám umožňujú:

 • pridajte do svojich formulárov rozšírené možnosti, napríklad podmienenú logiku, odovzdávanie súborov alebo viacstránkové formuláre
 • integrujte sa do svojej e-mailovej spravodajskej služby vrátane sledovania kampaní, AWeber, neustáleho kontaktu, čo je skvelá alternatíva k službe MailChimp a ďalším.
 • prijímať platby a sledovať svoje účtovníctvo pomocou doplnkov Paypal, Freshbooks, Stripe alebo iných.
 • sledujte potenciálnych zákazníkov a prevádzajte ich na tržby pomocou integrácie Zoho, Batchbook alebo Insightly
 • automatizujte svoje podnikanie pomocou Zapier, webhookov, WebMerge a ďalších nástrojov.

Každý doplnok, ak sa predáva samostatne, môže byť dosť drahý; ale existuje niekoľko balíkov so zľavou.

Ninja tvorí klady a zápory

Nižšie je uvedených niekoľko výhod používania formulárov Ninja na vašom webe.

Pros

 1. zadarmo: Základný doplnok je vždy bezplatný. Zakúpenú verziu si musíte zakúpiť iba v prípade, že chcete doplnok vylepšiť.
 2. Jednoduchosť použitia: Je dodávaný s nástrojom drag and drop Builder, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť formulár.
 3. flexibilita: Ninja Forms vám umožňuje vylepšiť kontaktný formulár prémiovými doplnkami bez toho, aby ste si museli kupovať nákladný balík. Požadované doplnky si môžete kúpiť osobitne.

Zápory

Teraz sa pozrime na nevýhody formulárov Ninja.

1. Základné funkcie doplnkov chýbajú

Jadro doplnku je dodávané s obmedzenou sadou funkcií. Ak napríklad chcete vytvárať dynamické formuláre na základe výberu používateľov, budete musieť nainštalovať doplnok podmienenej logiky za 49 dolárov. Ich konkurenti však majú radi WPForms, ponúkajú podmienenú logiku v základnej verzii, nie sú potrebné žiadne doplnky.

2. nákladné

Spočiatku sa nákup doplnkov môže javiť ako pekná stratégia, pretože budete musieť platiť iba za to, čo potrebujete. Avšak s rastúcimi potrebami budú Ninja Forms drahšie ako ktorýkoľvek z ich konkurentov.

Doplnky pre formuláre Ninja verzus iné kontaktné formuláre

Existuje veľa doplnkov pre formuláre, vrátane modulu Kontaktného formulára Jetpack, Kontaktného formulára 7 a Gravity Forms.

Ak potrebujete vytvoriť formuláre s podmienenými kontrolami a ďalšími pokročilými funkciami, ako napríklad odosielanie príspevkov od používateľa, odporúčame gravitačné formuláre. Ohodnotili sme to 5 hviezdičkami v našej recenzii Gravity Forms. Je užívateľsky prívetivejší a intuitívnejší ako formuláre Ninja.

Ak hľadáte najvhodnejší doplnok pre kontaktný formulár pre začiatočníkov – taký, ktorý vám umožní rýchlo a ľahko vytvoriť krásny formulár bez toho, aby ste sa museli pohrávať s kódom alebo množstvom možností – dôrazne odporúčame WPForms. So svojimi šablónami a jednoduchým rozhraním môžete vytvoriť formulár za pár minút. Navyše tvar formulára vyzerá skvele po vybalení z krabice.

Ak chcete začať s programom WPForms, prečítajte si tento návod na tému Ako vytvoriť kontaktný formulár vo WordPress (krok za krokom)..

Naše rozhodnutie o používaní formulárov Ninja na vašich stránkach

Ninja Forms je populárny a vysoko hodnotený doplnok pre formuláre. Funguje to dobre a má k dispozícii množstvo doplnkov na rozšírenie jeho funkcií a vytvorenie všetkých druhov pokročilých formulárov.

Používateľské rozhranie však nie je skvelé pre začiatočníkov. Zistili sme, že je zvláštne, že tlačidlá odoslania sa nepridávajú automaticky a že sa tu nenachádza predvolená správa o úspechu. Začiatočník by mohol ľahko vytvoriť formulár bez tlačidla odoslania alebo formulár, ktorý po odoslaní formulára zobrazí prázdnu stránku. Niektoré rozšírené možnosti tiež nedávajú zmysel pre polia formulára.

Aj keď doplnky značne vylepšujú funkčnosť doplnku, náklady na všetky tieto doplnky sa rýchlo zvyšujú.

Dáme Ninja Forms 4 z 5 hviezdičiek. Tu je prehľad našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Získajte formuláre Ninja »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map