Prekvitanie potenciálnych zákazníkov 2020: Je to najlepší doplnok na vytváranie zoznamov WordPress?

Chcete zostaviť a rozšíriť svoj zoznam e-mailov? Použitie doplnku na generovanie potenciálnych zákazníkov, ako je Thrive Leads, je najlepším spôsobom, ako rýchlejšie rozšíriť zoznam e-mailov.


V tomto prehľade Thrive Leads sa pozrieme na jeho vlastnosti a vysvetlíme, ako doplnok skutočne funguje, aby sme zistili, či je pre váš web najlepším doplnkom na zostavenie zoznamu WordPress..

prospievať-vedie-WordPress - Plugin

Poznámka: V IsItWP používame OptinMonster pre generovanie olova, alternatíva k prospešným potenciálom. Ďalšie informácie si môžete prečítať v našej úplnej recenzii OptinMonster.

Prečo potrebujete doplnok na vytváranie e-mailových zoznamov pre WordPress?

Vytvorenie zoznamu e-mailov je jedným z najlepších spôsobov, ako vybudovať dlhodobý vzťah s vašimi potenciálnymi zákazníkmi.

Pomocou doplnku na vytváranie zoznamov (nazývaného aj doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov) môžete zmeniť návštevníkov svojich webových stránok na potenciálnych zákazníkov alebo predplatiteľov. Predvolené formuláre optin, ktoré môžete vygenerovať z nástroja pre e-mailový marketing (napríklad MailChimp alebo niekoľko ďalších alternatív k MailChimp, ako je SendinBlue alebo Aweber), vyzerajú všeobecne a nudne. Pomocou doplnku na generovanie potenciálnych zákazníkov môžete rýchlo a ľahko vytvárať ohromujúce formuláre optin, o ktorých sa dokázalo, že generujú konverzie.

O prospešných potenciáloch

Thrive Leads je výkonný doplnok, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne formuláre optin na vašej webovej stránke WordPress. Vytvorením ohromujúcich formulárov optin môžete rýchlo upútať pozornosť návštevníkov svojich webových stránok a prilákať ich, aby sa prihlásili na odber vášho zoznamu e-mailov. Môžete tiež vytvoriť vysoko zacielené kampane, pri ktorých sa preukázateľne zvyšuje počet konverzií.

Typy foriem na výrobu optických vlákien, ktoré môžete vytvoriť pomocou prospešných potenciálov

Doplnok Thrive Leads umožňuje vytvárať širokú škálu optin formulárov a zobrazovať ich v rôznych častiach vášho webu WordPress. Poskytuje vám 10 vysoko pútavých typov optinov na pozvanie používateľov, aby sa prihlásili na odber vášho zoznamu e-mailov.

 1. Kontextové okno Lightbox: Nad vaším obsahom sa objaví (vyskakovacie) vyskakovacie okno a vyzve návštevníkov vašich stránok, aby vyplnili formulár a prihlásili sa na odber.
 2. Lepiaca páska: Lepkavá stuha zostáva v hornej časti obrazovky aj po tom, ako používateľ prejde nadol po stránke.
 3. Riadkové formuláre: In-line formuláre sa zobrazujú v spodnej časti vašich príspevkov alebo kdekoľvek v príspevku pomocou jednoduchého skráteného kódu.
 4. Dvojfázové formuláre Optin: To vám umožní spustiť kontextové okno, keď vaši návštevníci kliknú na odkaz, obrázok alebo tlačidlo.
 5. Zasúvacie formuláre: Prezentačný modul prihlásenia je formulár, ktorý sa zobrazuje v pravom dolnom rohu stránky, keď sa návštevníci posúvajú nadol.
 6. Optin Widget: Formuláre optin môžete zobraziť na bočnom paneli alebo v ktorejkoľvek oblasti pripravenej pre widget na vašom webe pomocou widgetov optin.
 7. Prekrytie výplne obrazovky: Je to prekryvný optin, ktorý pokrýva celú vašu obrazovku na konverziu vašich návštevníkov.
 8. Uzamknutie obsahu: Lákajte používateľov, aby sa prihlásili na odber vášho zoznamu, zamknutím obsahu.
 9. Posúvacia podložka: Jedná sa o celoobrazovkový formulár, ktorý sa zobrazuje v hornej časti a tlačí obsah nadol.
 10. Formuláre s viacerými možnosťami výberu: Tieto formuláre ponúkajú používateľom viac možností výberu.

Vytváranie formulárov

Po nainštalovaní a aktivácii doplnku Thrive Leads sa zobrazí hlavný panel Thrive Leads ako na nasledujúcom obrázku..

prosperujú-vedie-dashboard

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť Vedúca skupina. Napríklad sme vytvorili vedúcu skupinu „Lead Group 1“, ako je to znázornené na nasledujúcom obrázku.

Vedúca skupina je forma alebo skupina formulárov, ktoré môžete globálne zobraziť na svojom webe alebo v konkrétnej kategórii príspevkov. Do skupiny potenciálnych klientov môžete pridať niekoľko typov formulárov.

add-Lead-groups-and-OptIn formy

Teraz musíte pridať typ formulára. Môžete si vybrať jeden z 9 typov formulárov, ktoré sú k dispozícii v službe Thrive Leads.

add-typ-of-OptIn formy

Napríklad sme vybrali vyskakovacie okno. Potom budete požiadaní o pridanie formulár.

add-a-forma, darí-káble

Vytvorili sme náš prvý formulár a nazvali ho Form 1. Ďalej môžete spravovať spúšťače, frekvenciu zobrazenia, animáciu a návrh formulára.

form-voľby

Ak chcete spravovať spúšťače, kliknite na priradenú možnosť spúšťača a zobrazí sa rozbaľovacia ponuka obsahujúca možnosti spúšťača. Vyberte požadovaný spúšťač.

trigger-settings-darí, vedie

Podobne môžete nastaviť frekvenciu zobrazenia a možnosti animácie.

Navrhnite si svoje formuláre Optin pomocou nástroja Drag and Drop Builder

Ďalším krokom je návrh formulára. Jednoducho kliknite na modrú ikonu ceruzky na pravej strane obrazovky a upravte vzhľad formulára.

Teraz nájdete širokú škálu šablón prihlásenia. K dispozícii sú tiež viacstupňové optinové šablóny pre dvojstupňové formy optínu. Všetky šablóny sú dobre navrhnuté a veľmi atraktívne.

choose-OptIn-template

Vyberte niektorú zo šablón a otvorí sa stránka editora formulárov, ako je táto:

edit-form-template-s-drag-and-drop-staviteľ

Thrive Leads má integrovaného tvorcu stránok, Thrive Architect. Umožňuje vizuálne upravovať všetky prvky formulára. Okrem toho vám umožňuje prispôsobiť text kliknutím naň.

Prvky môžete spravovať úplne pomocou rozhrania drag and drop. Neváhajte presunúť prvky, odstrániť prvky alebo pridať nové prvky zo sekcie Thrive Architect na ľavej strane.

Navrhnite formulár, ktorý sa vám páči, a uložte ho. Teraz je pripravený na použitie na vašom webe.

Nastavte možnosti zacielenia a zobrazte formulár Optin

Práve ste vytvorili formulár, ktorý je pripravený na zverejnenie na vašom webe. Môžete nastaviť možnosti zacielenia pre svoju vedúcu skupinu a zverejniť ju.

Najprv choďte na Prospieva potenciálnych zákazníkov na hlavnom paneli WordPress. Uvidíte a Vedúce skupiny sekcia a vaša vedúca skupina. Pre náš príklad sme vytvorili „vedúcu skupinu 1“?

Ďalej prejdite na ikonu nastavení na pravej strane panela skupiny elektród a kliknite na ňu.

prosperujú-vedie cielenia-optins

Teraz môžete zacieliť formulár prihlásenia na všetky stránky / príspevky podľa kategórií, jednotlivých príspevkov alebo stránok, archívnych stránok atď.

Môžete vytvoriť rôzne vedúce skupiny a nastaviť pre ne rôzne ciele. Pomocou tejto funkcie môžete presne zacieliť na používateľov svojich stránok a získať viac potenciálnych zákazníkov.

Všetko je potrebné na vytvorenie a zobrazenie formulára optin. Teraz môžete ísť na svoje živé stránky a pozrieť sa, ako fungujú optiny.

Ďalšie skvelé vlastnosti prosperujúcich potenciálnych zákazníkov

Pozrime sa na niekoľko ďalších skvelých funkcií doplnku.

1. Výkonný testovací motor A / B

Funkcia Testovanie A / B vám umožňuje porovnávať rôzne typy a variácie medzi formulármi optin a poskytuje vám automatický víťaz. Táto technológia vám umožní objaviť najpôsobivejšiu formu optin, takže vopred viete, že upúta pozornosť vašich návštevníkov..

Pomocou tohto doplnku môžete porovnávať medzi:

 • Rôzne typy optínov: napr. Kontextové okno v poradí
 • Rôzne spúšťače: napr. Zobraziť kontextové okno po 5 sekundách vs. kontextové okno s výstupom
 • Rôzne prevedenie a obsah: napr. zmeniť nadpis, farbu alebo ikony a porovnať ich.
 • Optin úplatky: napr. Optin stimuly vs. bezplatný kurz webinára

Vytvárajte formuláre, klonujte alebo vytvárajte variácie, porovnajte a používajte tú najlepšiu.

Napríklad sme porovnali 2 rôzne typy optínov. Nasleduje snímka obrazovky:

a-b-testovanie, darí-káble

2. Pokročilé možnosti zacielenia

Táto funkcia je skutočne úžasná a efektívna na to, aby sa z návštevníkov stali odberatelia. Môžete presne určiť, komu chcete ukázať formulár optin. Táto funkcia vám umožní ukázať najrelevantnejšie a najatraktívnejšie ponuky tým najvhodnejším ľuďom.

Formy optin môžete zacieliť a zobrazovať pomocou:

 • Kategória alebo značka
 • Príspevok alebo stránka
 • Vlastné typy príspevkov. URL, typ stránky atď.

Ak správnym ľuďom ukážete správny optin, hroty na konverziu sú vysoké.

3. SmartLinks
Neuveriteľne inteligentnou funkciou spoločnosti Thrive Leads je funkcia SmartLinks, ktorá vám umožňuje ukázať rôzne ponuky rôznym používateľom.

Zobrazenie a Prihláste sa na odber prihlásiť sa k používateľovi, ktorý je už prihlásený na odber vašich stránok, nie je iba nepríjemné, ale môže sa považovať za neúctivé.

Preto má Thrive Leads možnosť nazvanú SmartLinks, ktorá vám umožňuje zaobchádzať s rôznymi používateľmi odlišne. Môžete určiť, ktorá ponuka sa zobrazí novému návštevníkovi, aktuálnemu odberateľovi alebo potenciálnemu zákazníkovi.

SmartLinks nájdete v systéme Windows Pokročilé vlastnosti možnosť na paneli Thrive Leads.

smart-odkazy-darí, vedie

4. Rozšírené možnosti spustenia

Vďaka pokročilým možnostiam spúšťania Thrive Leads môžete zobraziť formulár prihlásenia v pravý čas, keď sa váš návštevník pravdepodobne prihlási na odber vášho zoznamu..

Obsahuje hlavne 4 typy spúšťačov na zobrazovanie formulárov na webe WordPress:

 • Ukončiť spúšťač – zobrazí sa, keď sa používateľ chystá opustiť vaše stránky
 • Time trigger – spustí optin po stanovenom časovom rámci, napríklad 5 sekúnd
 • Spúšťač posúvania – zobrazuje prihlásenie po tom, ako používateľ prejde na konkrétnu časť stránky
 • Kliknite na spúšťač – zobrazí sa prihlásenie na kliknutie na odkaz alebo tlačidlo

Tieto spúšťače vám umožnia zobraziť vaše optin formuláre veľmi strategicky.

5. Podrobné správy a analýzy

Doplnok Thrive Leads vám tiež poskytuje informácie o tom, ako fungujú vaše formuláre, ktoré stránky vám posielajú najviac potenciálnych zákazníkov, miery konverzie a ďalšie informácie..

S presnou predstavou o tom, ako fungujú vaše formuláre optin, môžete vylepšiť a ešte viac vylepšiť ich výkon.

Prehľady, ku ktorým máte prístup, sú miery konverzie, porovnávacie prehľady, rast zoznamu, prehľady sprostredkovaní potenciálnych zákazníkov, sledovanie potenciálnych zákazníkov a prehľady marketingu obsahu.

6. Integrácia e-mailových marketingových služieb

Doplnok poskytuje bezproblémovú integráciu so všetkými hlavnými poskytovateľmi služieb e-mailového marketingu. Vďaka priamej integrácii rozhrania API s obľúbenými službami e-mailového marketingu je odosielanie e-mailov do vášho zoznamu e-mailov veľmi jednoduché.

email-marketing-services-s-prospievať-káble

Možnosti tvorby cien a podpory pre doplnok Thrive Leads

Thrive Leads je prémiový doplnok dodávaný s 3 rôznymi cenovými plánmi.

 1. 1 licencia na lokalitu: 67 dolárov
 2. 5 licencií: 97 dolárov
 3. 15 licencií: 147 dolárov

Alebo sa môžete stať členom Thrive za 19 dolárov mesačne, čo vám umožní okamžitý prístup ku všetkým témam a doplnkom vyvinutým spoločnosťou Thrive Themes..

prosperujú-vedie-cenová

Ich dokumentácia je rozsiahla a pomáha vám pri tom prejsť všetkými aspektmi vytvárania vysoko premieňajúcich sa foriem optin s Thrive Themes. Podpora sa poskytuje prostredníctvom ich systému podpory založeného na lístkoch.

Prosperujúce vedie vs. OptinMonster: Čo je najlepší doplnok na vytváranie zoznamov e-mailov

OptinMonster je najlepšie riešenie na vytváranie zoznamov e-mailových zoznamov na trhu.

Naše hodnotenie Thrive Leads by bolo neúplné, ak by sme Thrive Leads neporovnali s OptinMonster.

V porovnaní s hostiteľským riešením, ako je OptinMonster, má Thrive Leads tendenciu spotrebovať viac serverových zdrojov, čo spomaľuje výkon vašich stránok..

Na rozdiel od Thrive Leads je OptinMonster hosťovaným riešením. OptinMonster spotrebuje menej serverových prostriedkov ako Thrive Leads a nespomaluje vaše stránky. Navyše Thrive Leads nemá veľa užitočných funkcií a možnosti zacielenia sú obmedzené.

Ceny OptinMonsteru začínajú na 9 USD mesačne a ceny Thrive Leads sú 67 za rok.

Náš verdikt o prospešných potenciáloch pri vytváraní zoznamu e-mailov

Thrive Leads je nepochybne výkonný doplnok WordPress na vytváranie zoznamov. Jeho vlastnosti a funkcie sú pôsobivé a efektívne.

Rozhranie doplnku je užívateľsky prívetivé a jednoduché. Na konfiguráciu nastavení a možností doplnku nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania.

Toto je skvelý výber, ak chcete rýchly a jednoduchý spôsob vytvárania formulárov optin na vašom webe WordPress.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte prospešné kontakty teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map